11.06
17:30
RadniÄki (P)
TimoÄanin
6
2
|
11.06.2023 17:30 | RadniÄki (P) | 6 : 2 | TimoÄanin | |||||
11.06
17:30
PÄinja
MeŔevo
4
3
|
11.06.2023 17:30 | PÄinja | 4 : 3 | MeÅ”evo | |||||
11.06
17:30
Car Konstantin
OFK Brzi Brod
1
5
|
11.06.2023 17:30 | Car Konstantin | 1 : 5 | OFK Brzi Brod | |||||
11.06
17:30
Dunav
SFS Borac
4
1
|
11.06.2023 17:30 | Dunav | 4 : 1 | SFS Borac | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo (P)
GFK DuboÄica
2
1
|
11.06.2023 17:30 | Jedinstvo (P) | 2 : 1 | GFK DuboÄica | |||||
11.06
17:30
Vlasina
Timok 1919
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Vlasina | 3 : 0 | Timok 1919 | |||||
11.06
17:30
RadniÄki (S)
BuduÄnost (P)
0
2
|
11.06.2023 17:30 | RadniÄki (S) | 0 : 2 | BuduÄnost (P) | |||||
11.06
17:30
GFK Jagodina
OFK TopliÄanin
2
1
|
11.06.2023 17:30 | GFK Jagodina | 2 : 1 | OFK TopliÄanin |
11.06
17:30
Sloga
RadniÄki 1918
1
1
|
11.06.2023 17:30 | Sloga | 1 : 1 | RadniÄki 1918 | |||||
11.06
17:30
Preporod
Krila Krajine
2
1
|
11.06.2023 17:30 | Preporod | 2 : 1 | Krila Krajine | |||||
11.06
17:30
RadniÄki 1905
OFK Mladost APA
2
1
|
11.06.2023 17:30 | RadniÄki 1905 | 2 : 1 | OFK Mladost APA | |||||
11.06
17:30
Hercegovac
Mladost (BP)
0
4
|
11.06.2023 17:30 | Hercegovac | 0 : 4 | Mladost (BP) | |||||
11.06
17:30
Mladost (T)
BaÄka 1901
3
2
|
11.06.2023 17:30 | Mladost (T) | 3 : 2 | BaÄka 1901 | |||||
11.06
17:30
ObiliÄ
Vojvodina
1
3
|
11.06.2023 17:30 | ObiliÄ | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
11.06
17:30
Senta
BajŔa
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Senta | 3 : 0 | BajŔa | |||||
11.06
17:30
OFK Vrbas
Bratstvo 2019
3
2
|
11.06.2023 17:30 | OFK Vrbas | 3 : 2 | Bratstvo 2019 |
11.06
17:30
Jedinstvo SteviÄ
Jedinstvo (BK)
3
3
|
11.06.2023 17:30 | Jedinstvo SteviÄ | 3 : 3 | Jedinstvo (BK) |
11.06
17:30
Svetlost
Jedinstvo
6
5
|
11.06.2023 17:30 | Svetlost | 6 : 5 | Jedinstvo | |||||
11.06
17:30
Lugina
Plantaža
0
3
|
11.06.2023 17:30 | Lugina | 0 : 3 | Plantaža | |||||
11.06
17:30
OFK Alakince
OFK Kosanica
2
1
|
11.06.2023 17:30 | OFK Alakince | 2 : 1 | OFK Kosanica | |||||
11.06
17:30
SFK Morava
ŽitoraÄa
4
2
|
11.06.2023 17:30 | SFK Morava | 4 : 2 | ŽitoraÄa | |||||
11.06
17:30
Radan
Jablanica
0
1
|
11.06.2023 17:30 | Radan | 0 : 1 | Jablanica | |||||
11.06
17:30
Sloga
Nebeski Andjeli
3
2
|
11.06.2023 17:30 | Sloga | 3 : 2 | Nebeski Andjeli | |||||
11.06
17:30
Gracko
Pusta Reka
4
3
|
11.06.2023 17:30 | Gracko | 4 : 3 | Pusta Reka |
11.06
17:30
Jedinstvo
Pukovac
8
7
|
11.06.2023 17:30 | Jedinstvo | 8 : 7 | Pukovac | |||||
11.06
17:30
OFK NiÅ”
Svrljig
2
0
|
11.06.2023 17:30 | OFK NiÅ” | 2 : 0 | Svrljig | |||||
11.06
17:30
Mladost (M)
MaloŔiŔte
4
0
|
11.06.2023 17:30 | Mladost (M) | 4 : 0 | MaloŔiŔte | |||||
11.06
17:30
Mladost (B)
Morava
3
3
|
11.06.2023 17:30 | Mladost (B) | 3 : 3 | Morava | |||||
11.06
17:30
Orljane
Delijski Vis
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Orljane | 3 : 0 | Delijski Vis | |||||
11.06
17:30
NaŔa krila 1936
Rudar
3
0
|
11.06.2023 17:30 | NaŔa krila 1936 | 3 : 0 | Rudar | |||||
11.06
17:30
OFK Napredak 1929
Palilulac
1
2
|
11.06.2023 17:30 | OFK Napredak 1929 | 1 : 2 | Palilulac | |||||
11.06
17:30
Bukovik
OFK SinÄeliÄ
1
1
|
11.06.2023 17:30 | Bukovik | 1 : 1 | OFK SinÄeliÄ |
11.06
17:30
LevaÄ
Morava 1918
5
7
|
11.06.2023 17:30 | LevaÄ | 5 : 7 | Morava 1918 | |||||
11.06
17:30
Mladi borac
Majdevo-Kupci
3
1
|
11.06.2023 17:30 | Mladi borac | 3 : 1 | Majdevo-Kupci | |||||
11.06
17:30
Trstenik PPT
Rembas
2
3
|
11.06.2023 17:30 | Trstenik PPT | 2 : 3 | Rembas | |||||
11.06
17:30
Sloga (D)
Vinogradar
3
3
|
11.06.2023 17:30 | Sloga (D) | 3 : 3 | Vinogradar | |||||
11.06
17:30
Blagotin
Župa
3
3
|
11.06.2023 17:30 | Blagotin | 3 : 3 | Župa | |||||
11.06
17:30
Orlovi
Jedinstvo (M)
7
1
|
11.06.2023 17:30 | Orlovi | 7 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo 1936
KuŔiljevo
6
3
|
11.06.2023 17:30 | Jedinstvo 1936 | 6 : 3 | KuŔiljevo |
11.06
17:30
OFK Knjaz
Jedinstvo
3
0
|
11.06.2023 17:30 | OFK Knjaz | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.06
17:30
OFK Zlot
Tanasko RajiÄ
3
0
|
11.06.2023 17:30 | OFK Zlot | 3 : 0 | Tanasko RajiÄ | |||||
11.06
17:30
Balkanski
Rtanj
3
2
|
11.06.2023 17:30 | Balkanski | 3 : 2 | Rtanj | |||||
11.06
17:30
Äerdap
Lužnica
2
0
|
11.06.2023 17:30 | Äerdap | 2 : 0 | Lužnica | |||||
11.06
17:30
OFK Slatina
Brodoremont
1
1
|
11.06.2023 17:30 | OFK Slatina | 1 : 1 | Brodoremont | |||||
11.06
17:30
Hajduk Veljko
Ozren
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Ozren | |||||
11.06
17:30
Bor 1919
RadniÄki 1946
2
0
|
11.06.2023 17:30 | Bor 1919 | 2 : 0 | RadniÄki 1946 |
11.06
17:30
JoŔanica
Å umadija 1903
3
3
|
11.06.2023 17:30 | JoŔanica | 3 : 3 | Šumadija 1903 | |||||
11.06
17:30
BuduÄnost (R)
Srbija
0
1
|
11.06.2023 17:30 | BuduÄnost (R) | 0 : 1 | Srbija | |||||
11.06
17:30
KoriÄani
OFK Ras
2
3
|
11.06.2023 17:30 | KoriÄani | 2 : 3 | OFK Ras | |||||
11.06
17:30
Napredak (G)
GoÄ
6
1
|
11.06.2023 17:30 | Napredak (G) | 6 : 1 | GoÄ | |||||
11.06
17:30
Gruža
TrepÄa
1
1
|
11.06.2023 17:30 | Gruža | 1 : 1 | TrepÄa | |||||
11.06
17:30
Mokra Gora
KaraÄorÄe
3
2
|
11.06.2023 17:30 | Mokra Gora | 3 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
11.06
17:30
Bane 1931
Polet (R)
1
1
|
11.06.2023 17:30 | Bane 1931 | 1 : 1 | Polet (R) |
11.06
17:30
Kej
Jedinstvo (K)
0
7
|
11.06.2023 17:30 | Kej | 0 : 7 | Jedinstvo (K) | |||||
11.06
17:30
Omladinac (Z)
Sevojno
1
0
|
11.06.2023 17:30 | Omladinac (Z) | 1 : 0 | Sevojno | |||||
11.06
17:30
Crnokosa
Lazarica
3
1
|
11.06.2023 17:30 | Crnokosa | 3 : 1 | Lazarica | |||||
11.06
17:30
Jasen
Polet (T)
1
2
|
11.06.2023 17:30 | Jasen | 1 : 2 | Polet (T) | |||||
11.06
17:30
Polimlje
Savinac 1933
3
1
|
11.06.2023 17:30 | Polimlje | 3 : 1 | Savinac 1933 | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo Putevi
Zlatar
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Jedinstvo Putevi | 3 : 0 | Zlatar |
11.06
17:30
VGSK
KaraÄorÄe
6
2
|
11.06.2023 17:30 | VGSK | 6 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
11.06
17:30
OFK AranÄelovac 1979
Borac 1932
2
2
|
11.06.2023 17:30 | OFK AranÄelovac 1979 | 2 : 2 | Borac 1932 | |||||
11.06
17:30
Å umadija (A)
Rudar
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Å umadija (A) | 3 : 0 | Rudar | |||||
11.06
17:30
Pomoravlje 1946
Omladinac
2
1
|
11.06.2023 17:30 | Pomoravlje 1946 | 2 : 1 | Omladinac | |||||
11.06
17:30
Sloga 33
Sloga 1924
4
0
|
11.06.2023 17:30 | Sloga 33 | 4 : 0 | Sloga 1924 | |||||
11.06
17:30
Morava (VP)
RSK
1
2
|
11.06.2023 17:30 | Morava (VP) | 1 : 2 | RSK | |||||
11.06
17:30
Sloboda
Äerdap
2
1
|
11.06.2023 17:30 | Sloboda | 2 : 1 | Äerdap |
11.06
17:30
Borac
Ribnica
2
2
|
11.06.2023 17:30 | Borac | 2 : 2 | Ribnica | |||||
11.06
17:30
Mladost
OFK OseÄina
3
2
|
11.06.2023 17:30 | Mladost | 3 : 2 | OFK OseÄina | |||||
11.06
17:30
ŽelezniÄar
Vrelo Sport
1
2
|
11.06.2023 17:30 | ŽelezniÄar | 1 : 2 | Vrelo Sport | |||||
11.06
11:00
KaÄer
Zadrugar
3
0
|
11.06.2023 11:00 | KaÄer | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
11.06
17:30
RadniÄki (K)
Jedinstvo Vladimirci 1924
2
4
|
11.06.2023 17:30 | RadniÄki (K) | 2 : 4 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
11.06
17:30
OFK Divci
Cer
4
3
|
11.06.2023 17:30 | OFK Divci | 4 : 3 | Cer |
11.06
17:30
Sloga (BNS)
Sloga (P)
3
2
|
11.06.2023 17:30 | Sloga (BNS) | 3 : 2 | Sloga (P) | |||||
11.06
17:30
Partizan (U)
KaraÅ” (J)
2
1
|
11.06.2023 17:30 | Partizan (U) | 2 : 1 | KaraÅ” (J) | |||||
11.06
17:30
Dolina
Crvena zvezda
4
0
|
11.06.2023 17:30 | Dolina | 4 : 0 | Crvena zvezda | |||||
11.06
17:30
Vulturul
Partizan (G)
6
4
|
11.06.2023 17:30 | Vulturul | 6 : 4 | Partizan (G) | |||||
11.06
17:30
HajduÄica
Spartak 1911
2
4
|
11.06.2023 17:30 | HajduÄica | 2 : 4 | Spartak 1911 | |||||
11.06
14:30
BAK
BuduÄnost (A)
8
0
|
11.06.2023 14:30 | BAK | 8 : 0 | BuduÄnost (A) | |||||
11.06
17:30
Potporanj
Dolovo
3
2
|
11.06.2023 17:30 | Potporanj | 3 : 2 | Dolovo | |||||
11.06
17:30
Unirea
Glogonj
4
1
|
11.06.2023 17:30 | Unirea | 4 : 1 | Glogonj |
11.06
17:30
BuduÄnost (G)
TvrÄava
3
0
|
11.06.2023 17:30 | BuduÄnost (G) | 3 : 0 | TvrÄava | |||||
11.06
17:30
Hajduk
Lipar
7
0
|
11.06.2023 17:30 | Hajduk | 7 : 0 | Lipar | |||||
11.06
17:30
NaŔa Zvezda
ÄSK Pivara
5
4
|
11.06.2023 17:30 | NaÅ”a Zvezda | 5 : 4 | ÄSK Pivara | |||||
11.06
17:30
ŽAK
Borac 46
1
1
|
11.06.2023 17:30 | ŽAK | 1 : 1 | Borac 46 | |||||
11.06
17:30
Kordun
Borac (BG)
1
0
|
11.06.2023 17:30 | Kordun | 1 : 0 | Borac (BG) | |||||
11.06
17:30
BuduÄnost (M)
Crvenka
3
0
|
11.06.2023 17:30 | BuduÄnost (M) | 3 : 0 | Crvenka | |||||
11.06
17:30
Soko
Polet
4
2
|
11.06.2023 17:30 | Soko | 4 : 2 | Polet | |||||
11.06
17:30
Rusin
BuduÄnost (P)
4
2
|
11.06.2023 17:30 | Rusin | 4 : 2 | BuduÄnost (P) |
11.06
17:30
RadniÄki 1911
Krajina
5
6
|
11.06.2023 17:30 | RadniÄki 1911 | 5 : 6 | Krajina | |||||
11.06
17:30
2. Oktobar
MSK
2
1
|
11.06.2023 17:30 | 2. Oktobar | 2 : 1 | MSK | |||||
11.06
17:30
ASK
OFK StajiÄevo
3
5
|
11.06.2023 17:30 | ASK | 3 : 5 | OFK StajiÄevo | |||||
11.06
17:30
Rusanda
Crvena zvezda
5
1
|
11.06.2023 17:30 | Rusanda | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
11.06
17:30
BuduÄnost
ŽFK Banat
5
3
|
11.06.2023 17:30 | BuduÄnost | 5 : 3 | ŽFK Banat | |||||
11.06
17:30
Delija
Banat
3
3
|
11.06.2023 17:30 | Delija | 3 : 3 | Banat | |||||
11.06
17:30
Polet
Mladost
0
0
|
11.06.2023 17:30 | Polet | 0 : 0 | Mladost | |||||
11.06
17:30
Napredak
Vojvodina
5
3
|
11.06.2023 17:30 | Napredak | 5 : 3 | Vojvodina |
11.06
17:30
Sremac (D)
Hajduk (V)
2
1
|
11.06.2023 17:30 | Sremac (D) | 2 : 1 | Hajduk (V) | |||||
11.06
17:30
GraniÄar (K)
Srem
2
1
|
11.06.2023 17:30 | GraniÄar (K) | 2 : 1 | Srem | |||||
11.06
17:30
Partizan
Sremac (V)
2
5
|
11.06.2023 17:30 | Partizan | 2 : 5 | Sremac (V) | |||||
11.06
17:30
Napredak Meridian
BuduÄnost
4
3
|
11.06.2023 17:30 | Napredak Meridian | 4 : 3 | BuduÄnost | |||||
11.06
17:30
FruŔkogorac
Podrinje
2
2
|
11.06.2023 17:30 | FruŔkogorac | 2 : 2 | Podrinje | |||||
11.06
17:30
Sloga
Å umar
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Sloga | 3 : 0 | Å umar | |||||
11.06
17:30
RadniÄki
Jadran
1
6
|
11.06.2023 17:30 | RadniÄki | 1 : 6 | Jadran | |||||
11.06
17:30
Hajduk (B)
Borac 1925
4
0
|
11.06.2023 17:30 | Hajduk (B) | 4 : 0 | Borac 1925 |
11.06
17:00
Rajac
Žabari
2
3
|
11.06.2023 17:00 | Rajac | 2 : 3 | Žabari | |||||
11.06
17:00
Iskra
Mladost
1
1
|
11.06.2023 17:00 | Iskra | 1 : 1 | Mladost | |||||
11.06
11:00
Proleter
OFK Senjak
5
1
|
11.06.2023 11:00 | Proleter | 5 : 1 | OFK Senjak | |||||
11.06
17:00
Toplica
Dimitrije TucoviÄ
3
0
|
11.06.2023 17:00 | Toplica | 3 : 0 | Dimitrije TucoviÄ |
11.06
17:30
Marjan
Banja
5
2
|
11.06.2023 17:30 | Marjan | 5 : 2 | Banja | |||||
11.06
17:30
BSK (Be)
Trnava
1
2
|
11.06.2023 17:30 | BSK (Be) | 1 : 2 | Trnava | |||||
11.06
17:30
ŽSK
BSK (Bo)
7
0
|
11.06.2023 17:30 | ŽSK | 7 : 0 | BSK (Bo) | |||||
11.06
17:30
VinÄa
Mladi rudar
4
5
|
11.06.2023 17:30 | VinÄa | 4 : 5 | Mladi rudar | |||||
11.06
17:30
Lokomotiva
Plaskovac
0
2
|
11.06.2023 17:30 | Lokomotiva | 0 : 2 | Plaskovac | |||||
11.06
17:30
Prvi srpski ustanak
Å umadinac (N)
3
1
|
11.06.2023 17:30 | Prvi srpski ustanak | 3 : 1 | Å umadinac (N) | |||||
11.06
17:30
Sloga
Grizli ML
1
1
|
11.06.2023 17:30 | Sloga | 1 : 1 | Grizli ML | |||||
11.06
17:30
Å umadija
Å umadinac (S)
6
3
|
11.06.2023 17:30 | Å umadija | 6 : 3 | Å umadinac (S) |
11.06
17:30
Toplica
Polet
2
7
|
11.06.2023 17:30 | Toplica | 2 : 7 | Polet | |||||
11.06
17:30
Zemljoradnik
RadniÄki 1924
2
1
|
11.06.2023 17:30 | Zemljoradnik | 2 : 1 | RadniÄki 1924 | |||||
11.06
17:30
BaliÄevac
Jastrebac
0
6
|
11.06.2023 17:30 | BaliÄevac | 0 : 6 | Jastrebac | |||||
11.06
17:30
Moravac (Ä)
Rad
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Moravac (Ä) | 3 : 0 | Rad | |||||
11.06
17:30
Pobeda
TaskoviÄi
2
1
|
11.06.2023 17:30 | Pobeda | 2 : 1 | TaskoviÄi | |||||
11.06
17:30
Borac
Moravac (ZT)
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Borac | 3 : 0 | Moravac (ZT) |
11.06
17:30
BSK
BuduÄnost
3
0
|
11.06.2023 17:30 | BSK | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
11.06
17:30
Sloga
Mladost
6
4
|
11.06.2023 17:30 | Sloga | 6 : 4 | Mladost | |||||
11.06
17:30
OFK Morava
ZloÄudovo
3
0
|
11.06.2023 17:30 | OFK Morava | 3 : 0 | ZloÄudovo | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo (G)
Donja Lomnica
2
0
|
11.06.2023 17:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 0 | Donja Lomnica | |||||
11.06
17:30
Moravac Orion
Lemind 1953
1
5
|
11.06.2023 17:30 | Moravac Orion | 1 : 5 | Lemind 1953 | |||||
11.06
17:30
Polet
VuÄje
3
2
|
11.06.2023 17:30 | Polet | 3 : 2 | VuÄje | |||||
11.06
17:30
ŽelezniÄar
Äekmin
3
2
|
11.06.2023 17:30 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | Äekmin | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo (B)
Milanovo
15
1
|
11.06.2023 17:30 | Jedinstvo (B) | 15 : 1 | Milanovo |
11.06
17:30
Mladost (NS)
Jasenica 2017
2
0
|
11.06.2023 17:30 | Mladost (NS) | 2 : 0 | Jasenica 2017 | |||||
11.06
17:30
SASK
Podunavac
3
2
|
11.06.2023 17:30 | SASK | 3 : 2 | Podunavac | |||||
11.06
17:30
Mladi borac
PetliÄ SD 2006
0
3
|
11.06.2023 17:30 | Mladi borac | 0 : 3 | PetliÄ SD 2006 | |||||
11.06
17:30
Pobeda
Crvena zvezda
3
1
|
11.06.2023 17:30 | Pobeda | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
11.06
17:30
Sloga
Mladi radnik 1940
1
1
|
11.06.2023 17:30 | Sloga | 1 : 1 | Mladi radnik 1940 | |||||
11.06
17:30
Proleter 1947
Mladost 1948
1
0
|
11.06.2023 17:30 | Proleter 1947 | 1 : 0 | Mladost 1948 | |||||
11.06
17:30
ŽelezniÄar Kusadak
Radnik
2
1
|
11.06.2023 17:30 | ŽelezniÄar Kusadak | 2 : 1 | Radnik |
11.06
17:30
KrilaÅ”
Vihor
7
5
|
11.06.2023 17:30 | KrilaÅ” | 7 : 5 | Vihor | |||||
11.06
17:30
BSK 1931
Zvižd
3
4
|
11.06.2023 17:30 | BSK 1931 | 3 : 4 | Zvižd | |||||
11.06
17:30
Napredak (S)
Rudar (Kr)
4
0
|
11.06.2023 17:30 | Napredak (S) | 4 : 0 | Rudar (Kr) | |||||
11.06
17:30
Sloga 1945
Batovac
5
0
|
11.06.2023 17:30 | Sloga 1945 | 5 : 0 | Batovac | |||||
11.06
17:30
ŽelezniÄar
Å apine
4
3
|
11.06.2023 17:30 | ŽelezniÄar | 4 : 3 | Å apine | |||||
11.06
17:30
ObiliÄ
Borac (K)
5
3
|
11.06.2023 17:30 | ObiliÄ | 5 : 3 | Borac (K) | |||||
11.06
17:30
BuduÄnost (V)
Sirakovo
1
0
|
11.06.2023 17:30 | BuduÄnost (V) | 1 : 0 | Sirakovo |
11.06
18:00
Radnik
BuduÄnost
1
3
|
11.06.2023 18:00 | Radnik | 1 : 3 | BuduÄnost | |||||
11.06
18:00
Ribnica
Tavnik
3
0
|
11.06.2023 18:00 | Ribnica | 3 : 0 | Tavnik | |||||
11.06
18:00
KoŔtampolje
OFK Progorelica
1
1
|
11.06.2023 18:00 | KoŔtampolje | 1 : 1 | OFK Progorelica | |||||
11.06
18:00
Jedinstvo 2017
Omladinac
1
1
|
11.06.2023 18:00 | Jedinstvo 2017 | 1 : 1 | Omladinac | |||||
11.06
18:00
Borac (V)
Rudar
2
5
|
11.06.2023 18:00 | Borac (V) | 2 : 5 | Rudar |
11.06
18:00
Osaonica
BuduÄnost (M)
6
2
|
11.06.2023 18:00 | Osaonica | 6 : 2 | BuduÄnost (M) | |||||
11.06
18:00
Dragocvet
Mladost (D)
4
1
|
11.06.2023 18:00 | Dragocvet | 4 : 1 | Mladost (D) | |||||
11.06
18:00
Juhor
Donja Mutnica
3
2
|
11.06.2023 18:00 | Juhor | 3 : 2 | Donja Mutnica | |||||
11.06
18:00
Mladost (T)
Sloga
3
0
|
11.06.2023 18:00 | Mladost (T) | 3 : 0 | Sloga | |||||
11.06
18:00
Rudar (St)
Napredak
7
2
|
11.06.2023 18:00 | Rudar (St) | 7 : 2 | Napredak | |||||
11.06
18:00
Mladost (J)
Moravac 2015
1
1
|
11.06.2023 18:00 | Mladost (J) | 1 : 1 | Moravac 2015 | |||||
11.06
18:00
BuduÄnost (Ä)
Kolare
3
1
|
11.06.2023 18:00 | BuduÄnost (Ä) | 3 : 1 | Kolare | |||||
11.06
18:00
Rudar (SR)
Borac 1950
2
1
|
11.06.2023 18:00 | Rudar (SR) | 2 : 1 | Borac 1950 | |||||
11.06
18:00
Partizan
GFK Tabane
4
2
|
11.06.2023 18:00 | Partizan | 4 : 2 | GFK Tabane |
11.06
17:30
Mladost
Aluminijum
0
3
|
11.06.2023 17:30 | Mladost | 0 : 3 | Aluminijum | |||||
11.06
17:30
Omladinac
Proleter
3
1
|
11.06.2023 17:30 | Omladinac | 3 : 1 | Proleter | |||||
11.06
17:30
Morava
Äegar 1946
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Morava | 3 : 0 | Äegar 1946 | |||||
11.06
17:30
Sloga
Novoselac
5
1
|
11.06.2023 17:30 | Sloga | 5 : 1 | Novoselac | |||||
11.06
17:30
Vulkan 1963
RadniÄki 1936
8
2
|
11.06.2023 17:30 | Vulkan 1963 | 8 : 2 | RadniÄki 1936 | |||||
11.06
17:30
Planinac 1933
Stevan NeŔticki
3
2
|
11.06.2023 17:30 | Planinac 1933 | 3 : 2 | Stevan NeŔticki |
11.06
18:00
Rudar
Antimon
1
3
|
11.06.2023 18:00 | Rudar | 1 : 3 | Antimon | |||||
11.06
18:00
Jedinstvo (Å )
Majur
7
1
|
11.06.2023 18:00 | Jedinstvo (Å ) | 7 : 1 | Majur | |||||
11.06
18:00
Podrinje
Jevremovac
3
1
|
11.06.2023 18:00 | Podrinje | 3 : 1 | Jevremovac | |||||
11.06
18:00
Jedinstvo (MZ)
Lipolist
1
2
|
11.06.2023 18:00 | Jedinstvo (MZ) | 1 : 2 | Lipolist | |||||
11.06
18:00
Drina (Lj)
GuÄevo 1929
5
1
|
11.06.2023 18:00 | Drina (Lj) | 5 : 1 | GuÄevo 1929 | |||||
11.06
18:00
Hajduk Stanko
Mladi borac
4
0
|
11.06.2023 18:00 | Hajduk Stanko | 4 : 0 | Mladi borac | |||||
11.06
18:00
KaraÄorÄe
Drina (B)
11
0
|
11.06.2023 18:00 | KaraÄorÄe | 11 : 0 | Drina (B) |
11.06
17:30
OsniÄ
Midžor
3
0
|
11.06.2023 17:30 | OsniÄ | 3 : 0 | Midžor | |||||
11.06
17:30
Å ljivar
Hajduk
|
11.06.2023 17:30 | Å ljivar | : | Hajduk | |||||
11.06
17:30
Rudar VrÅ”ka Äuka
Malinik
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Rudar VrÅ”ka Äuka | 3 : 0 | Malinik | |||||
11.06
17:30
Sloga
OFK 019
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Sloga | 3 : 0 | OFK 019 | |||||
11.06
17:30
Kosovo
GraniÄar
0
2
|
11.06.2023 17:30 | Kosovo | 0 : 2 | GraniÄar |
11.06
17:00
AvijatiÄar Vranjani
PeruÄac
2
1
|
11.06.2023 17:00 | AvijatiÄar Vranjani | 2 : 1 | PeruÄac | |||||
11.06
11:00
Rampa
Sloga
2
1
|
11.06.2023 11:00 | Rampa | 2 : 1 | Sloga | |||||
11.06
17:00
Gorobilje
Omladinac
2
2
|
11.06.2023 17:00 | Gorobilje | 2 : 2 | Omladinac | |||||
11.06
17:00
Ježevica
Polet
6
1
|
11.06.2023 17:00 | Ježevica | 6 : 1 | Polet | |||||
11.06
17:00
Kotroman
Äajetina
0
5
|
11.06.2023 17:00 | Kotroman | 0 : 5 | Äajetina | |||||
11.06
17:00
ViŔesava
Jedinstvo
7
0
|
11.06.2023 17:00 | ViŔesava | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.06
11:00
Tara
Bakionica
6
0
|
11.06.2023 11:00 | Tara | 6 : 0 | Bakionica | |||||
11.06
11:00
Prvi partizan
SeÄica
2
1
|
11.06.2023 11:00 | Prvi partizan | 2 : 1 | SeÄica |
11.06
17:30
Slatina
GoruŔica
2
1
|
11.06.2023 17:30 | Slatina | 2 : 1 | GoruŔica | |||||
11.06
17:30
Prilike
Sloga
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Prilike | 3 : 0 | Sloga | |||||
11.06
17:30
Jedinstvo
Morava
2
2
|
11.06.2023 17:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Morava |
11.06
FSU Južna pruga
Mladost (B)
|
11.06.2023 | FSU Južna pruga | : | Mladost (B) | |||||
11.06
Levosoje
Dinamo (V)
|
11.06.2023 | Levosoje | : | Dinamo (V) | |||||
11.06
Äelik
Mineralac
|
11.06.2023 | Äelik | : | Mineralac | |||||
11.06
RadniÄki 2021
BSK Bujanovac
|
11.06.2023 | RadniÄki 2021 | : | BSK Bujanovac | |||||
11.06
OFK AS
Torpedo 1973
|
11.06.2023 | OFK AS | : | Torpedo 1973 | |||||
11.06
Vihor
SU Dinamo Jug
|
11.06.2023 | Vihor | : | SU Dinamo Jug |
11.06
17:30
Jastrebac
DobriÄ
0
1
|
11.06.2023 17:30 | Jastrebac | 0 : 1 | DobriÄ | |||||
11.06
17:30
Borac
Omladinac
2
3
|
11.06.2023 17:30 | Borac | 2 : 3 | Omladinac | |||||
11.06
17:30
Jug Bogdan
Polet
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Jug Bogdan | 3 : 0 | Polet | |||||
11.06
11:00
Partizanski put
Nikodije StojanoviÄ Tatko
4
3
|
11.06.2023 11:00 | Partizanski put | 4 : 3 | Nikodije StojanoviÄ Tatko |
11.06
17:30
Mundial
Stari TamiÅ”
7
0
|
11.06.2023 17:30 | Mundial | 7 : 0 | Stari TamiÅ” | |||||
11.06
17:30
BSK BavaniŔte
Proleter
2
2
|
11.06.2023 17:30 | BSK BavaniŔte | 2 : 2 | Proleter | |||||
11.06
17:30
Mladost
Jugoslavija
2
2
|
11.06.2023 17:30 | Mladost | 2 : 2 | Jugoslavija | |||||
11.06
17:30
Omladinac (D)
BuduÄnost
3
1
|
11.06.2023 17:30 | Omladinac (D) | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
11.06
17:30
Omladinac (O)
RadniÄki
1
4
|
11.06.2023 17:30 | Omladinac (O) | 1 : 4 | RadniÄki |
11.06
17:00
Å arbane
Omladinac (K)
2
1
|
11.06.2023 17:00 | Å arbane | 2 : 1 | Omladinac (K) | |||||
11.06
17:00
Polet (DL)
Crvena Jabuka
4
1
|
11.06.2023 17:00 | Polet (DL) | 4 : 1 | Crvena Jabuka | |||||
11.06
17:00
Sovljak
OFK Stublenica
3
4
|
11.06.2023 17:00 | Sovljak | 3 : 4 | OFK Stublenica | |||||
11.06
17:00
JoŔeva
Pambukovica
6
3
|
11.06.2023 17:00 | JoŔeva | 6 : 3 | Pambukovica | |||||
11.06
17:00
Jedinstvo (M)
Tvrdojevac
3
2
|
11.06.2023 17:00 | Jedinstvo (M) | 3 : 2 | Tvrdojevac | |||||
11.06
17:00
Ratkovac
Pepeljevac
0
5
|
11.06.2023 17:00 | Ratkovac | 0 : 5 | Pepeljevac | |||||
11.06
17:00
Polet (T)
Tulari
2
1
|
11.06.2023 17:00 | Polet (T) | 2 : 1 | Tulari |
11.06
11:00
ZSK
Kolubara 2
1
7
|
11.06.2023 11:00 | ZSK | 1 : 7 | Kolubara 2 | |||||
11.06
11:00
Rakac Stave
Ribnikar
3
4
|
11.06.2023 11:00 | Rakac Stave | 3 : 4 | Ribnikar | |||||
11.06
11:00
KoteŔica
Stari drugari
0
4
|
11.06.2023 11:00 | KoteŔica | 0 : 4 | Stari drugari | |||||
11.06
11:00
PopadiÄ
Milenko PavloviÄ
6
2
|
11.06.2023 11:00 | PopadiÄ | 6 : 2 | Milenko PavloviÄ | |||||
11.06
11:00
Mali korak
Jadar 2013
4
2
|
11.06.2023 11:00 | Mali korak | 4 : 2 | Jadar 2013 | |||||
11.06
11:00
TeŔnjar
Napredak
3
3
|
11.06.2023 11:00 | TeŔnjar | 3 : 3 | Napredak | |||||
11.06
11:00
Junior Novo Naselje
Polet
0
3
|
11.06.2023 11:00 | Junior Novo Naselje | 0 : 3 | Polet |
11.06
17:30
Banat (I)
Ratar
2
1
|
11.06.2023 17:30 | Banat (I) | 2 : 1 | Ratar | |||||
11.06
17:30
Dunav
Banat (D)
3
1
|
11.06.2023 17:30 | Dunav | 3 : 1 | Banat (D) | |||||
11.06
17:30
KaraÅ” (K)
Polet
0
0
|
11.06.2023 17:30 | KaraÅ” (K) | 0 : 0 | Polet | |||||
11.06
15:00
Omladinac
Å evac
1
6
|
11.06.2023 15:00 | Omladinac | 1 : 6 | Å evac | |||||
11.06
17:30
Sloga
Vladimirovac
3
1
|
11.06.2023 17:30 | Sloga | 3 : 1 | Vladimirovac | |||||
11.06
17:30
Borac (VS)
Vinogradar
0
2
|
11.06.2023 17:30 | Borac (VS) | 0 : 2 | Vinogradar | |||||
11.06
17:30
Banatul
Partizan
12
0
|
11.06.2023 17:30 | Banatul | 12 : 0 | Partizan |
11.06
18:00
Borac (R)
Susek
1
5
|
11.06.2023 18:00 | Borac (R) | 1 : 5 | Susek | |||||
11.06
18:00
Hajduk (G)
ŽelezniÄar NS
3
0
|
11.06.2023 18:00 | Hajduk (G) | 3 : 0 | ŽelezniÄar NS | |||||
11.06
18:00
Slanobarac
Titel
0
4
|
11.06.2023 18:00 | Slanobarac | 0 : 4 | Titel | |||||
11.06
18:00
MiletiÄ
Borac (NS)
3
3
|
11.06.2023 18:00 | MiletiÄ | 3 : 3 | Borac (NS) | |||||
11.06
18:00
ObiliÄ
Vinogradar
2
3
|
11.06.2023 18:00 | ObiliÄ | 2 : 3 | Vinogradar | |||||
11.06
18:00
Sofeks
Äenej
4
2
|
11.06.2023 18:00 | Sofeks | 4 : 2 | Äenej | |||||
11.06
18:00
Hajduk (Ä)
Sloga
5
0
|
11.06.2023 18:00 | Hajduk (Ä) | 5 : 0 | Sloga |
11.06
11:00
OFK Sloga
Ratar
5
3
|
11.06.2023 11:00 | OFK Sloga | 5 : 3 | Ratar | |||||
11.06
11:00
Crvena zvezda
Jastrebac 2022
0
1
|
11.06.2023 11:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Jastrebac 2022 | |||||
11.06
11:00
Borac
Kraljevo
4
1
|
11.06.2023 11:00 | Borac | 4 : 1 | Kraljevo | |||||
11.06
11:00
Polet
Mladost 1955
2
5
|
11.06.2023 11:00 | Polet | 2 : 5 | Mladost 1955 | |||||
11.06
11:00
VukaŔinovac
Rutevac
3
2
|
11.06.2023 11:00 | VukaŔinovac | 3 : 2 | Rutevac | |||||
11.06
11:00
Rudar 2016
Jedinstvo
1
3
|
11.06.2023 11:00 | Rudar 2016 | 1 : 3 | Jedinstvo |
11.06
17:30
Jedinstvo (S)
Bata BuliÄ
6
1
|
11.06.2023 17:30 | Jedinstvo (S) | 6 : 1 | Bata BuliÄ | |||||
11.06
17:30
Jasenovac
Polet (SD)
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Jasenovac | 3 : 0 | Polet (SD) | |||||
11.06
17:30
ZabrÄe 1936
Mlava (ML)
2
3
|
11.06.2023 17:30 | ZabrÄe 1936 | 2 : 3 | Mlava (ML) | |||||
11.06
17:30
Borac (V)
Pobeda 1953
2
1
|
11.06.2023 17:30 | Borac (V) | 2 : 1 | Pobeda 1953 | |||||
11.06
17:30
Integral
Rade MiloÅ”eviÄ
2
2
|
11.06.2023 17:30 | Integral | 2 : 2 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
11.06
17:30
TrgovaÄki
BSK 1924
2
1
|
11.06.2023 17:30 | TrgovaÄki | 2 : 1 | BSK 1924 | |||||
11.06
17:30
Zadrugar 1947
Mladost (K)
3
1
|
11.06.2023 17:30 | Zadrugar 1947 | 3 : 1 | Mladost (K) |
11.06
17:30
Beli Orao
Dizel
1
3
|
11.06.2023 17:30 | Beli Orao | 1 : 3 | Dizel | |||||
11.06
17:30
Sloga (L)
Žitkovica 2017
6
4
|
11.06.2023 17:30 | Sloga (L) | 6 : 4 | Žitkovica 2017 | |||||
11.06
17:30
BariÄ
Mlava (B)
2
1
|
11.06.2023 17:30 | BariÄ | 2 : 1 | Mlava (B) | |||||
11.06
17:30
Polet (V)
OFK BraniÄevo
5
1
|
11.06.2023 17:30 | Polet (V) | 5 : 1 | OFK BraniÄevo | |||||
11.06
17:30
Napredak (B)
Mladi Borac
2
1
|
11.06.2023 17:30 | Napredak (B) | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
11.06
17:30
Napredak (P)
Kumane
1
1
|
11.06.2023 17:30 | Napredak (P) | 1 : 1 | Kumane | |||||
11.06
17:30
Napredak 1934
Vojvoda Milenko
1
1
|
11.06.2023 17:30 | Napredak 1934 | 1 : 1 | Vojvoda Milenko |
11.06
17:30
RadniÄki
BobiŔte
2
4
|
11.06.2023 17:30 | RadniÄki | 2 : 4 | BobiÅ”te | |||||
11.06
17:30
Å umadija
Mladi borac
4
1
|
11.06.2023 17:30 | Å umadija | 4 : 1 | Mladi borac | |||||
11.06
17:30
Umac
Moravac (G)
8
1
|
11.06.2023 17:30 | Umac | 8 : 1 | Moravac (G) | |||||
11.06
17:30
Bratstvo
Jedinstvo
|
11.06.2023 17:30 | Bratstvo | : | Jedinstvo | |||||
11.06
17:30
Gradac
Veliko Trnjane
5
3
|
11.06.2023 17:30 | Gradac | 5 : 3 | Veliko Trnjane | |||||
11.06
17:30
Real
Sloboda
3
1
|
11.06.2023 17:30 | Real | 3 : 1 | Sloboda | |||||
11.06
17:30
Progres
OFK Brza
8
1
|
11.06.2023 17:30 | Progres | 8 : 1 | OFK Brza |
11.06
11:00
Kapidžija
Bukovica
2
1
|
11.06.2023 11:00 | Kapidžija | 2 : 1 | Bukovica | |||||
11.06
11:00
Modrica
Konjuh
1
2
|
11.06.2023 11:00 | Modrica | 1 : 2 | Konjuh | |||||
11.06
11:00
Žabare
Kaonik
4
1
|
11.06.2023 11:00 | Žabare | 4 : 1 | Kaonik | |||||
11.06
17:30
Polet
Rasina
1
2
|
11.06.2023 17:30 | Polet | 1 : 2 | Rasina | |||||
11.06
17:30
BSK
Gaglovo
1
1
|
11.06.2023 17:30 | BSK | 1 : 1 | Gaglovo | |||||
11.06
11:00
MakreŔane
Padež
1
4
|
11.06.2023 11:00 | MakreŔane | 1 : 4 | Padež |
11.06
17:30
Jasenovik 2018
Real NiÅ”
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Jasenovik 2018 | 3 : 0 | Real NiÅ” | |||||
11.06
17:30
Sloga 1948
Supovac
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Sloga 1948 | 3 : 0 | Supovac | |||||
11.06
17:30
OFK Morava 2022
VrtiŔte
4
0
|
11.06.2023 17:30 | OFK Morava 2022 | 4 : 0 | VrtiŔte | |||||
11.06
17:30
Mladost
Moravac 1948
5
1
|
11.06.2023 17:30 | Mladost | 5 : 1 | Moravac 1948 | |||||
11.06
17:30
Standard 2021
Mezgraja
2
2
|
11.06.2023 17:30 | Standard 2021 | 2 : 2 | Mezgraja | |||||
11.06
17:30
OFK BuduÄnost 2020
Jedinstvo
3
0
|
11.06.2023 17:30 | OFK BuduÄnost 2020 | 3 : 0 | Jedinstvo |
11.06
18:00
Mladost (R)
Jedinstvo
0
1
|
11.06.2023 18:00 | Mladost (R) | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.06
18:00
KruŔevica 1980
Sloga
3
7
|
11.06.2023 18:00 | KruŔevica 1980 | 3 : 7 | Sloga | |||||
11.06
18:00
Mladi radnik
Bare
4
1
|
11.06.2023 18:00 | Mladi radnik | 4 : 1 | Bare | |||||
11.06
18:00
KaraÄorÄe
Borac
3
0
|
11.06.2023 18:00 | KaraÄorÄe | 3 : 0 | Borac | |||||
11.06
18:00
Mladost (P)
Omladinac
1
2
|
11.06.2023 18:00 | Mladost (P) | 1 : 2 | Omladinac |
11.06
17:30
Veliki Suvodol
Temac
0
3
|
11.06.2023 17:30 | Veliki Suvodol | 0 : 3 | Temac | |||||
11.06
17:30
Mladost
Gnjilan
0
8
|
11.06.2023 17:30 | Mladost | 0 : 8 | Gnjilan | |||||
11.06
11:00
Padež
Sloga
0
3
|
11.06.2023 11:00 | Padež | 0 : 3 | Sloga | |||||
11.06
17:30
Ponor SU
Temac
0
3
|
11.06.2023 17:30 | Ponor SU | 0 : 3 | Temac |
11.06
17:30
Mladost (G)
Vojvoda
2
1
|
11.06.2023 17:30 | Mladost (G) | 2 : 1 | Vojvoda | |||||
11.06
17:30
PopoviÄ
OFK RogaÄa
0
3
|
11.06.2023 17:30 | PopoviÄ | 0 : 3 | OFK RogaÄa | |||||
11.06
17:00
NemenikuÄe
Stojnik
3
1
|
11.06.2023 17:00 | NemenikuÄe | 3 : 1 | Stojnik | |||||
11.06
17:30
OFK Slatina
Mladost (MI)
0
3
|
11.06.2023 17:30 | OFK Slatina | 0 : 3 | Mladost (MI) |
11.06
Å ilopaj
Ozremica
0
1
|
11.06.2023 | Å ilopaj | 0 : 1 | Ozremica |
11.06
17:30
Remont
GauÄosi
1
0
|
11.06.2023 17:30 | Remont | 1 : 0 | GauÄosi | |||||
11.06
17:30
BuduÄnost
Tigrovi Mija Gold
4
1
|
11.06.2023 17:30 | BuduÄnost | 4 : 1 | Tigrovi Mija Gold | |||||
11.06
17:30
Morava
Lugovi
0
1
|
11.06.2023 17:30 | Morava | 0 : 1 | Lugovi | |||||
11.06
17:30
Planinac
Malba
5
1
|
11.06.2023 17:30 | Planinac | 5 : 1 | Malba |
11.06
17:30
Plavi Tok
Napredak
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Plavi Tok | 3 : 0 | Napredak | |||||
11.06
17:30
Pobeda
DuŔkovci
7
3
|
11.06.2023 17:30 | Pobeda | 7 : 3 | DuŔkovci | |||||
11.06
14:30
Dobrinjac
TreŔnjica
2
2
|
11.06.2023 14:30 | Dobrinjac | 2 : 2 | TreŔnjica | |||||
11.06
14:30
Knjaz
GlumaÄ
3
3
|
11.06.2023 14:30 | Knjaz | 3 : 3 | GlumaÄ |
11.06
17:00
Palilulac
Mladost
0
2
|
11.06.2023 17:00 | Palilulac | 0 : 2 | Mladost | |||||
11.06
17:00
Rtanj
Sloboda 2013
4
5
|
11.06.2023 17:00 | Rtanj | 4 : 5 | Sloboda 2013 |
11.06
11:00
Sloga
Jadar (S)
4
0
|
11.06.2023 11:00 | Sloga | 4 : 0 | Jadar (S) | |||||
11.06
11:00
KrajiŔnici
Mladost (DD)
0
3
|
11.06.2023 11:00 | KrajiŔnici | 0 : 3 | Mladost (DD) | |||||
11.06
18:00
Mladost (L)
GradiliŔte (L)
4
4
|
11.06.2023 18:00 | Mladost (L) | 4 : 4 | GradiliŔte (L) | |||||
11.06
11:00
14. oktobar
Paskovac
2
5
|
11.06.2023 11:00 | 14. oktobar | 2 : 5 | Paskovac | |||||
11.06
15:00
Respekt
Vuk
5
2
|
11.06.2023 15:00 | Respekt | 5 : 2 | Vuk | |||||
11.06
11:00
Mladost (B)
Stolice
0
4
|
11.06.2023 11:00 | Mladost (B) | 0 : 4 | Stolice |
11.06
11:00
Polet
Sloga 1949
3
2
|
11.06.2023 11:00 | Polet | 3 : 2 | Sloga 1949 | |||||
11.06
11:00
Petrovac 74
Torpedo
5
0
|
11.06.2023 11:00 | Petrovac 74 | 5 : 0 | Torpedo | |||||
11.06
11:00
Verko
Jedinstvo 2014
2
0
|
11.06.2023 11:00 | Verko | 2 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
11.06
18:00
Dobrava
Hajduk
2
7
|
11.06.2023 18:00 | Dobrava | 2 : 7 | Hajduk |
11.06
18:00
Mladi radnik
Bratstvo
3
0
|
11.06.2023 18:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
11.06
18:00
Dražmirovac
Omladinac
1
0
|
11.06.2023 18:00 | Dražmirovac | 1 : 0 | Omladinac | |||||
11.06
18:00
Lipar
Belica
4
3
|
11.06.2023 18:00 | Lipar | 4 : 3 | Belica | |||||
11.06
18:00
Morava
Napredak
7
3
|
11.06.2023 18:00 | Morava | 7 : 3 | Napredak |
11.06
11:00
Radoje DomanoviÄ
Proleter 1936
7
1
|
11.06.2023 11:00 | Radoje DomanoviÄ | 7 : 1 | Proleter 1936 | |||||
11.06
11:00
Jarmenovci
Maskar
4
2
|
11.06.2023 11:00 | Jarmenovci | 4 : 2 | Maskar | |||||
11.06
11:00
Å umadinac
Junkovac
0
5
|
11.06.2023 11:00 | Å umadinac | 0 : 5 | Junkovac | |||||
11.06
11:00
KrÄevac 04
ZT GoroviÄ
1
4
|
11.06.2023 11:00 | KrÄevac 04 | 1 : 4 | ZT GoroviÄ |
11.06
17:30
Kosmajac
Napredak
2
4
|
11.06.2023 17:30 | Kosmajac | 2 : 4 | Napredak | |||||
11.06
17:30
Sloga
VlaŔka
3
0
|
11.06.2023 17:30 | Sloga | 3 : 0 | VlaŔka | |||||
11.06
17:30
Omladinac
Markovac
7
0
|
11.06.2023 17:30 | Omladinac | 7 : 0 | Markovac | |||||
11.06
17:30
Selo Mladenovac
IvanÄa
0
3
|
11.06.2023 17:30 | Selo Mladenovac | 0 : 3 | IvanÄa |
11.06
11:00
Todorovce
Mladost (DB)
2
1
|
11.06.2023 11:00 | Todorovce | 2 : 1 | Mladost (DB) | |||||
11.06
11:00
Marjan MB
Pomoravlje
0
3
|
11.06.2023 11:00 | Marjan MB | 0 : 3 | Pomoravlje | |||||
11.06
11:00
Gornje Sinkovce
Rudar 1973
3
1
|
11.06.2023 11:00 | Gornje Sinkovce | 3 : 1 | Rudar 1973 | |||||
11.06
11:00
Turekovac
Å FU Derbi 2016
0
2
|
11.06.2023 11:00 | Turekovac | 0 : 2 | Å FU Derbi 2016 | |||||
11.06
11:00
Morava
Mladost (DL)
3
0
|
11.06.2023 11:00 | Morava | 3 : 0 | Mladost (DL) | |||||
11.06
11:00
Badince
Napredak
0
3
|
11.06.2023 11:00 | Badince | 0 : 3 | Napredak |
11.06
17:30
Dunav
Sloga (K)
3
1
|
11.06.2023 17:30 | Dunav | 3 : 1 | Sloga (K) | |||||
11.06
17:30
Planinac
Vojvodina
11
0
|
11.06.2023 17:30 | Planinac | 11 : 0 | Vojvodina | |||||
11.06
17:30
Sloga (M)
Borac
4
0
|
11.06.2023 17:30 | Sloga (M) | 4 : 0 | Borac |
11.06
18:00
PotoÄac
ISK Izvor
4
3
|
11.06.2023 18:00 | PotoÄac | 4 : 3 | ISK Izvor | |||||
11.06
18:00
BuduÄnost
BSK
2
0
|
11.06.2023 18:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | BSK | |||||
11.06
18:00
Jedinstvo
Mladost (GM)
2
0
|
11.06.2023 18:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Mladost (GM) | |||||
11.06
18:00
Radnik
Heroj
3
2
|
11.06.2023 18:00 | Radnik | 3 : 2 | Heroj | |||||
11.06
18:00
Zemljoradnik
Moravac
1
2
|
11.06.2023 18:00 | Zemljoradnik | 1 : 2 | Moravac | |||||
11.06
18:00
Razvitak
Popovac
2
2
|
11.06.2023 18:00 | Razvitak | 2 : 2 | Popovac | |||||
11.06
18:00
ŽelezniÄar
Sloboda
3
6
|
11.06.2023 18:00 | ŽelezniÄar | 3 : 6 | Sloboda |
11.06
11:00
RaniloviÄ 1970
Å amot
1
6
|
11.06.2023 11:00 | RaniloviÄ 1970 | 1 : 6 | Å amot | |||||
11.06
11:00
Brezovac
MisaÄa
7
0
|
11.06.2023 11:00 | Brezovac | 7 : 0 | MisaÄa |
11.06
11:00
Trnjaci 2021
Dokmir
1
0
|
11.06.2023 11:00 | Trnjaci 2021 | 1 : 0 | Dokmir | |||||
11.06
11:00
Vrelo
Brezovica
0
3
|
11.06.2023 11:00 | Vrelo | 0 : 3 | Brezovica |
11.06
10:00
Kabel
RadniÄki (SM)
5
1
|
11.06.2023 10:00 | Kabel | 5 : 1 | RadniÄki (SM) | |||||
11.06
11:00
GFK Sloven
Spartak ŽK
0
1
|
11.06.2023 11:00 | GFK Sloven | 0 : 1 | Spartak ŽK |
11.06
17:30
Zlatibor
MaÄva
0
3
|
11.06.2023 17:30 | Zlatibor | 0 : 3 | MaÄva | |||||
11.06
12:00
Borac 1926
Jedinstvo
0
1
|
11.06.2023 12:00 | Borac 1926 | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.06
12:00
Sloga (P)
Sloga (K)
2
3
|
11.06.2023 12:00 | Sloga (P) | 2 : 3 | Sloga (K) | |||||
11.06
13:30
RadniÄki 1923
Novi Pazar
2
1
|
11.06.2023 13:30 | RadniÄki 1923 | 2 : 1 | Novi Pazar |
11.06
12:30
Bežanija
Brodarac 2
1
3
|
11.06.2023 12:30 | Bežanija | 1 : 3 | Brodarac 2 | |||||
11.06
11:00
Zemun
OFK Beograd
0
0
|
11.06.2023 11:00 | Zemun | 0 : 0 | OFK Beograd |
11.06
10:00
Siti Sport Klub
Železnik 1930
1
3
|
11.06.2023 10:00 | Siti Sport Klub | 1 : 3 | Železnik 1930 |
11.06
13:30
BASK TEK
SinÄeliÄ
1
3
|
11.06.2023 13:30 | BASK TEK | 1 : 3 | SinÄeliÄ |
11.06
09:30
BSK BorÄa
BoleÄ
3
0
|
11.06.2023 09:30 | BSK BorÄa | 3 : 0 | BoleÄ | |||||
11.06
11:00
Crvena zvezda
SinÄeliÄ 2
0
9
|
11.06.2023 11:00 | Crvena zvezda | 0 : 9 | SinÄeliÄ 2 |
11.06
11:00
RadniÄki 1912
RadniÄki (Z)
4
1
|
11.06.2023 11:00 | RadniÄki 1912 | 4 : 1 | RadniÄki (Z) |
11.06
10:00
Apolon 4
Å umadija 1903
3
1
|
11.06.2023 10:00 | Apolon 4 | 3 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
11.06
11:00
Mladi radnik 1926
Metalac
3
0
|
11.06.2023 11:00 | Mladi radnik 1926 | 3 : 0 | Metalac | |||||
11.06
14:30
Borac 1926
Jedinstvo
3
2
|
11.06.2023 14:30 | Borac 1926 | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
11.06
11:30
RadniÄki 1923
Novi Pazar
4
1
|
11.06.2023 11:30 | RadniÄki 1923 | 4 : 1 | Novi Pazar |
11.06
11:00
MeŔevo
RadniÄki (P)
7
1
|
11.06.2023 11:00 | MeÅ”evo | 7 : 1 | RadniÄki (P) | |||||
11.06
10:00
Kopernikus ŽeležniÄar
Radnik
6
0
|
11.06.2023 10:00 | Kopernikus ŽeležniÄar | 6 : 0 | Radnik |
11.06
09:00
Bežanija
OFK Crvenka
8
0
|
11.06.2023 09:00 | Bežanija | 8 : 0 | OFK Crvenka | |||||
11.06
10:00
Dunavac
Lokomotiva
0
5
|
11.06.2023 10:00 | Dunavac | 0 : 5 | Lokomotiva | |||||
11.06
17:00
Omladinac
RadniÄki (O)
1
3
|
11.06.2023 17:00 | Omladinac | 1 : 3 | RadniÄki (O) |
11.06
14:00
OFK BuduÄnost
Torlak
2
3
|
11.06.2023 14:00 | OFK BuduÄnost | 2 : 3 | Torlak |
11.06
09:00
OFK Beograd
RadniÄki (NB)
2
1
|
11.06.2023 09:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | RadniÄki (NB) |
11.06
14:00
Kolubara
VrÄin
2
2
|
11.06.2023 14:00 | Kolubara | 2 : 2 | VrÄin | |||||
11.06
13:00
OFK Beograd
Rad
2
3
|
11.06.2023 13:00 | OFK Beograd | 2 : 3 | Rad |
11.06
11:00
OFK Beograd
Borac
1
1
|
11.06.2023 11:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Borac |
11.06
10:00
Pazar Juniors
RadniÄki 1923
|
11.06.2023 10:00 | Pazar Juniors | : | RadniÄki 1923 | |||||
11.06
10:00
Apolon 2018
AS Novi Pazar
|
11.06.2023 10:00 | Apolon 2018 | : | AS Novi Pazar | |||||
11.06
10:00
Kosmet
Sport Klub 99
5
0
|
11.06.2023 10:00 | Kosmet | 5 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
11.06
10:00
IFA Titan
Kiker
1
1
|
11.06.2023 10:00 | IFA Titan | 1 : 1 | Kiker |
11.06
Spartak 1976
Zlatibor
3
0
|
11.06.2023 | Spartak 1976 | 3 : 0 | Zlatibor | |||||
11.06
10:00
Sloga (BB)
Borac 1926
|
11.06.2023 10:00 | Sloga (BB) | : | Borac 1926 | |||||
11.06
10:00
Metalac
GFK Sloboda
|
11.06.2023 10:00 | Metalac | : | GFK Sloboda |
11.06
10:00
OFK OseÄina
RadniÄki (K)
1
1
|
11.06.2023 10:00 | OFK OseÄina | 1 : 1 | RadniÄki (K) |
11.06
10:00
Napredak
Sloga
0
1
|
11.06.2023 10:00 | Napredak | 0 : 1 | Sloga | |||||
11.06
11:00
Proleter
Tesla
2
3
|
11.06.2023 11:00 | Proleter | 2 : 3 | Tesla | |||||
11.06
11:00
Udarnik
Mladi radnik 1940
14
0
|
11.06.2023 11:00 | Udarnik | 14 : 0 | Mladi radnik 1940 |
11.06
16:00
OFK Crvenka
Kosmaj
3
0
|
11.06.2023 16:00 | OFK Crvenka | 3 : 0 | Kosmaj |
11.06
15:00
Moskva
Voja GaÄiÄ
2
2
|
11.06.2023 15:00 | Moskva | 2 : 2 | Voja GaÄiÄ |
11.06
10:00
Beograd 1929
RFK GrafiÄar
2
0
|
11.06.2023 10:00 | Beograd 1929 | 2 : 0 | RFK GrafiÄar |
11.06
10:30
PetliÄ
Kolubara
1
1
|
11.06.2023 10:30 | PetliÄ | 1 : 1 | Kolubara |
11.06
12:00
FMP Soccerbet
Crvena zvezda Maridianbet
72
82
|
11.06.2023 12:00 | FMP Soccerbet | 72 : 82 | Crvena zvezda Maridianbet |
11.06
17:45
Dinamo
Vojvodina
31
30
|
11.06.2023 17:45 | Dinamo | 31 : 30 | Vojvodina |
11.06
00:00
Crvena zvezda
RadniÄki (N)
64
10
|
11.06.2023 00:00 | Crvena zvezda | 64 : 10 | RadniÄki (N) |