XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
82 utakmica za dan Sreda, 23 Avgust 2023


Fudbal

23.08
17:00
Kolare
Rudar (P)
2
1
23.08.2023 17:00 2 : 1
23.08
17:00
Donja Mutnica
Sinđelić
2
7
23.08.2023 17:00 2 : 7
23.08
17:00
Moravac 2015
Napredak
1
11
23.08.2023 17:00 1 : 11
23.08
17:00
Morava
Budućnost (Đ)
2
0
23.08.2023 17:00 2 : 0
23.08
17:00
Jedinstvo
GFK Tabane
1
2
23.08.2023 17:00 1 : 2
23.08
17:00
Partizan
Mladost
3
1
23.08.2023 17:00 3 : 1
23.08
17:00
Kolonija
Dragocvet
1
1
23.08.2023 17:00 1 : 1
23.08
17:00
Borac 1950
Rudar (SR)
2
1
23.08.2023 17:00 2 : 1
23.08
17:00
Vinogradar
Budućnost (M)
0
2
23.08.2023 17:00 0 : 2
23.08
17:30
Slatina
Rudar
2
2
23.08.2023 17:30 2 : 2
23.08
17:30
Ozremica
Sloga
0
5
23.08.2023 17:30 0 : 5
23.08
17:30
Kej
Mladost
1
1
23.08.2023 17:30
Kej
1 : 1
23.08
17:30
Zadrugar
Prijevor
1
1
23.08.2023 17:30 1 : 1
23.08
17:30
Jedinstvo (P)
Devići
2
1
23.08.2023 17:30 2 : 1
23.08
17:30
Lugovi
Spartak 1976
0
3
23.08.2023 17:30 0 : 3
23.08
17:30
Prilike
Jedinstvo (GG)
5
1
23.08.2023 17:30 5 : 1
23.08
17:30
Morava
Ozrem PMH
0
1
23.08.2023 17:30 0 : 1
23.08
17:00
Ursule
OFK DragoŔevac
2
1
23.08.2023 17:00 2 : 1
23.08
17:00
Pepeljevac 1947
Gaglovo
2
1
23.08.2023 17:00 2 : 1
23.08
17:00
Modrica
BSK
1
3
23.08.2023 17:00 1 : 3
BSK
23.08
17:00
Padež
Naupare
1
3
23.08.2023 17:00 1 : 3
23.08
17:00
Bukovica
Mudrakovac
3
5
23.08.2023 17:00 3 : 5
23.08
17:00
Polet
Rasina
0
4
23.08.2023 17:00 0 : 4
23.08
17:00
Å anac
Konjuh
2
5
23.08.2023 17:00 2 : 5
23.08
11:00
IMT
RFK Grafičar
3
2
23.08.2023 11:00
IMT
3 : 2
23.08
10:00
Čukarički
Radnički (NB)
8
0
23.08.2023 10:00 8 : 0
23.08
13:00
Radnički 1923
Zemun
3
1
23.08.2023 13:00 3 : 1
23.08
11:00
Partizan
Mladost (L)
6
1
23.08.2023 11:00 6 : 1
23.08
17:30
Crvena zvezda
Novi Pazar
6
0
23.08.2023 17:30 6 : 0
23.08
17:00
Jedinstvo (Ub)
Voždovac
2
0
23.08.2023 17:00 2 : 0
23.08
15:00
Radnički (N)
Brodarac
0
2
23.08.2023 15:00 0 : 2
23.08
11:00
Vojvodina
Spartak ŽK
1
1
23.08.2023 11:00 1 : 1
23.08
12:30
Borac 1926
Jedinstvo Putevi
1
1
23.08.2023 12:30 1 : 1
23.08
13:00
Loznica
Å umadija 1903
1
4
23.08.2023 13:00 1 : 4
23.08
17:30
Radnički (V)
Budućnost KruÅ”ik 2014
1
0
23.08.2023 17:30 1 : 0
23.08
17:00
Sloga (K)
GFK Sloboda
5
3
23.08.2023 17:00 5 : 3
23.08
14:30
Mladi radnik 1926
Metalac
0
1
23.08.2023 14:30 0 : 1
23.08
12:30
Mačva
Takovo
3
0
23.08.2023 12:30 3 : 0
23.08
17:30
Sloga (P)
FAP
1
0
23.08.2023 17:30 1 : 0
FAP
23.08
13:00
Javor Matis
Smederevo 1924
8
0
23.08.2023 13:00 8 : 0
23.08
17:00
GFK Jagodina
RFK Grafičar
2
0
23.08.2023 17:00 2 : 0
23.08
12:30
Čukarički
OFK VrŔac
7
1
23.08.2023 12:30 7 : 1
23.08
15:30
Radnički 1923
Teleoptik
1
5
23.08.2023 15:30 1 : 5
23.08
13:00
Partizan
Mladost (L)
3
1
23.08.2023 13:00 3 : 1
23.08
19:30
Crvena zvezda
Kiker
5
0
23.08.2023 19:30 5 : 0
23.08
16:00
OLE
Voždovac
1
1
23.08.2023 16:00
OLE
1 : 1
23.08
17:30
Radnički (N)
Brodarac
1
3
23.08.2023 17:30 1 : 3
23.08
13:30
Vojvodina
Spartak ŽK
12
0
23.08.2023 13:30 12 : 0
23.08
10:00
Borac 1926
Jedinstvo Putevi
1
0
23.08.2023 10:00 1 : 0
23.08
11:00
Jedinstvo (Ub)
Apolon 4
0
0
23.08.2023 11:00 0 : 0
23.08
14:00
Radnički (V)
SuŔica
3
3
23.08.2023 14:00 3 : 3
23.08
14:30
Sloga (K)
GFK Sloboda
2
2
23.08.2023 14:30 2 : 2
23.08
12:00
Mladi radnik 1926
Metalac
2
3
23.08.2023 12:00 2 : 3
23.08
10:00
Mačva
Savacijum
5
0
23.08.2023 10:00 5 : 0
23.08
15:00
Sloga (P)
FAP
5
0
23.08.2023 15:00 5 : 0
FAP
23.08
13:00
Apolon 2018
Novi Pazar
0
0
23.08.2023 13:00 0 : 0
23.08
11:00
Respekt
Loznica
6
1
23.08.2023 11:00 6 : 1
23.08
11:00
Rađevac
Cer
6
0
23.08.2023 11:00 6 : 0
Cer
23.08
17:30
Sunrise Å abac
OFK Osečina
21
0
23.08.2023 17:30 21 : 0
23.08
12:00
Budućnost
Radnički (V)
0
1
23.08.2023 12:00 0 : 1
23.08
17:30
Lipolist
Železničar
0
10
23.08.2023 17:30 0 : 10
23.08
16:00
Borac
Mačva
1
4
23.08.2023 16:00 1 : 4
23.08
17:30
Radnički (K)
Vrelo Sport
6
0
23.08.2023 17:30 6 : 0
23.08
10:00
Radnički (Zr)
Proleter 2006
2
1
23.08.2023 10:00 2 : 1
23.08
10:00
Radnički (SM)
ODR
4
0
23.08.2023 10:00 4 : 0
ODR
23.08
10:00
Petrika
Sporto 023
5
0
23.08.2023 10:00 5 : 0
23.08
10:00
Javor Matis
Polimlje
3
1
23.08.2023 10:00 3 : 1
23.08
16:30
Takovo
Sloboda (Č)
5
1
23.08.2023 16:30 5 : 1
23.08
11:00
FAP
Gaučosi
0
1
23.08.2023 11:00
FAP
0 : 1
23.08
10:00
Spartak 1976
GFK Sloboda
1
3
23.08.2023 10:00 1 : 3
23.08
19:00
Metalac
Jedinstvo Putevi
4
0
23.08.2023 19:00 4 : 0
23.08
17:00
Borac 1926
Mladost
2
0
23.08.2023 17:00 2 : 0
23.08
12:00
Respekt
Loznica
2
0
23.08.2023 12:00 2 : 0
23.08
15:30
Sunrise Å abac
OFK Osečina
18
0
23.08.2023 15:30 18 : 0
23.08
10:00
Budućnost KruÅ”ik 2014
Radnički (V)
1
4
23.08.2023 10:00 1 : 4
23.08
17:00
Omladinac 2014
POFK Savacium
3
0
23.08.2023 17:00 3 : 0
23.08
16:30
Ribnica
Mačva
0
10
23.08.2023 16:30 0 : 10
23.08
15:30
Radnički (K)
Jedinstvo (Ub)
2
6
23.08.2023 15:30 2 : 6
23.08
10:00
Å umadija 1903
Jasenica 2017
4
1
23.08.2023 10:00 4 : 1
23.08
10:00
Radnički 1923
Petlić SD 2006
2
1
23.08.2023 10:00 2 : 1
23.08
10:00
Å umadija 1934
AF Duljaj
2
5
23.08.2023 10:00 2 : 5
23.08
17:00
SuŔica
Soko 2015
3
1
23.08.2023 17:00 3 : 1
Draca je postavio sliku
Baraž za popunu Područne lige Sombor: FK Radnički Sombor - OFK Stari Grad 5:0 (2:0)