XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
406 utakmica za dan Subota, 9 Septembar 2023


Fudbal

09.09
16:30
In─Ĺija Toyo Tires
RFK Grafi─Źar
0
0
09.09.2023 16:30 0 : 0
09.09
16:30
Radni─Źki (SM)
Jedinstvo (Ub)
4
1
09.09.2023 16:30 4 : 1
09.09
16:30
Smederevo 1924
Metalac
2
1
09.09.2023 16:30 2 : 1
09.09
16:00
P─Źinja
Meševo
2
1
09.09.2023 16:00 2 : 1
09.09
16:00
Jedinstvo (P)
Vlasina
1
0
09.09.2023 16:00 1 : 0
09.09
16:00
GFK Jagodina
Budu─çnost (P)
1
1
09.09.2023 16:00 1 : 1
09.09
16:00
Dunav
Radni─Źki (S)
0
4
09.09.2023 16:00 0 : 4
09.09
16:00
OFK Sin─Ĺeli─ç
SFS Borac
2
1
09.09.2023 16:00 2 : 1
09.09
16:00
GFK Sloven
Borac (Š)
0
2
09.09.2023 16:00 0 : 2
09.09
16:00
OFK Kikinda
Naftagas
0
1
09.09.2023 16:00 0 : 1
09.09
16:00
OFK Ba─Źka
┼Żelezni─Źar (I)
0
1
09.09.2023 16:00 0 : 1
09.09
16:00
Radni─Źki (Z)
1. Maj Ruma
3
2
09.09.2023 16:00 3 : 2
09.09
10:00
Sin─Ĺeli─ç
Budu─çnost
2
0
09.09.2023 10:00 2 : 0
09.09
11:00
Teleoptik
Torlak
1
0
09.09.2023 11:00 1 : 0
09.09
16:00
Takovo
Vrelo Sport
0
0
09.09.2023 16:00 0 : 0
09.09
16:00
Sloga 33
Borac 1926
2
3
09.09.2023 16:00 2 : 3
09.09
16:00
Sloga (P)
Loznica
0
3
09.09.2023 16:00 0 : 3
09.09
16:00
Mladi radnik 1926
Real
3
2
09.09.2023 16:00 3 : 2
09.09
16:00
FAP
Jošanica
3
1
09.09.2023 16:00
FAP
3 : 1
09.09
16:00
Budućnost Krušik 2014
Zlatibor
1
0
09.09.2023 16:00 1 : 0
09.09
16:00
Mladost
Veternik
1
0
09.09.2023 16:00 1 : 0
09.09
16:00
Sloboda
Radni─Źki (NP)
1
0
09.09.2023 16:00 1 : 0
09.09
16:00
Hajduk (B)
Cement
3
1
09.09.2023 16:00 3 : 1
09.09
16:00
OFK Mladost APA
Hercegovac
4
0
09.09.2023 16:00 4 : 0
09.09
15:30
Bajša
Radni─Źki 1905
3
3
09.09.2023 15:30 3 : 3
09.09
16:00
Ba─Źka 1901
Hajduk
3
0
09.09.2023 16:00 3 : 0
09.09
16:00
OFK Vrbas
Mladost (T)
6
1
09.09.2023 16:00 6 : 1
09.09
16:00
Sloga
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
6
1
09.09.2023 16:00 6 : 1
09.09
16:00
OFK Proleter
Borac
4
1
09.09.2023 16:00 4 : 1
09.09
16:00
Jedinstvo (V)
Radni─Źki (K)
0
0
09.09.2023 16:00 0 : 0
09.09
16:00
Budu─çnost
Begej
0
2
09.09.2023 16:00 0 : 2
09.09
16:00
Kozara
Crvena zvezda
1
1
09.09.2023 16:00 1 : 1
09.09
16:00
Sloga
Jablanica
5
2
09.09.2023 16:00 5 : 2
09.09
16:00
OFK Topli─Źanin
Gra─Źanica
2
0
09.09.2023 16:00 2 : 0
09.09
16:00
SFK Morava
Jastrebac
5
0
09.09.2023 16:00 5 : 0
09.09
16:00
OFK Kosanica
Nebeski Andjeli
0
3
09.09.2023 16:00 0 : 3
09.09
16:00
Svrljig
Mladost (B)
1
0
09.09.2023 16:00 1 : 0
09.09
16:00
Lu┼żnica
Bor 1919
0
1
09.09.2023 16:00 0 : 1
09.09
16:00
Brodoremont
OFK Knjaz
3
0
09.09.2023 16:00 3 : 0
09.09
16:00
Rtanj
Trebi─Ź
4
0
09.09.2023 16:00 4 : 0
09.09
16:00
OFK Zlot
Rajko Miti─ç
0
5
09.09.2023 16:00 0 : 5
09.09
16:00
Timok 1919
OFK Slatina
5
0
09.09.2023 16:00 5 : 0
09.09
16:00
Sloga
Leva─Ź
5
4
09.09.2023 16:00 5 : 4
09.09
16:00
Morava 1918
Trstenik PPT
2
0
09.09.2023 16:00 2 : 0
09.09
16:00
Temni─ç 1924
Mladi borac
2
0
09.09.2023 16:00 2 : 0
09.09
16:00
KFK Ravna gora Barajevo
BSK 1926
2
0
09.09.2023 16:00 2 : 0
09.09
16:00
Hajduk
Kalu─Ĺerica 1969
0
2
09.09.2023 16:00 0 : 2
09.09
16:00
BSK Bor─Źa
Bole─Ź
0
1
09.09.2023 16:00 0 : 1
09.09
16:00
Trep─Źa
Budu─çnost
2
1
09.09.2023 16:00 2 : 1
09.09
20:00
Go─Ź
Polet
1
0
09.09.2023 20:00 1 : 0
09.09
16:00
Gru┼ża
Zastava 1973
2
1
09.09.2023 16:00 2 : 1
09.09
16:00
Ov─Źar
Sloboda (─î)
1
1
09.09.2023 16:00 1 : 1
09.09
16:00
Ma─Źva 1929
Lipolist
2
1
09.09.2023 16:00 2 : 1
09.09
16:00
Radni─Źki (V)
Hajduk Stanko
1
2
09.09.2023 16:00 1 : 2
09.09
16:00
VGSK
Sloga 1924
4
0
09.09.2023 16:00 4 : 0
09.09
16:00
OFK Napredak
Morava
1
1
09.09.2023 16:00 1 : 1
09.09
16:00
Omladinac (Š)
Šumadija (A)
3
1
09.09.2023 16:00 3 : 1
09.09
16:00
Sloboda
─Éerdap
0
2
09.09.2023 16:00 0 : 2
09.09
16:30
Morava (M)
Koštampolje
3
0
09.09.2023 16:30 3 : 0
09.09
16:00
Krila Krajine
┼ŻAK
1
1
09.09.2023 16:00 1 : 1
09.09
16:00
Soko
BSK
1
2
09.09.2023 16:00 1 : 2
BSK
09.09
16:00
Crvenka
Radni─Źki 1918
0
2
09.09.2023 16:00 0 : 2
09.09
16:00
─îSK Pivara
Polet
2
0
09.09.2023 16:00 2 : 0
09.09
17:00
Stanovo 1941
Budu─çnost
5
2
09.09.2023 17:00 5 : 2
09.09
17:00
Hajduk Jovanovac
Kolonija
6
0
09.09.2023 17:00 6 : 0
09.09
17:00
Divostin
Šumadija 1934
3
0
09.09.2023 17:00 3 : 0
09.09
16:30
Proleter 1951
Petrovaradin
0
0
09.09.2023 16:30 0 : 0
09.09
16:30
Fruškogorski partizan
OFK Sirig
0
0
09.09.2023 16:30 0 : 0
09.09
16:30
Crvena zvezda
OFK Futog
4
1
09.09.2023 16:30 4 : 1
09.09
16:30
Šajkaš 1908
Jedinstvo
6
1
09.09.2023 16:30 6 : 1
09.09
16:30
Sloga (P)
Glogonj
1
0
09.09.2023 16:30 1 : 0
09.09
16:00
Delija
Napredak (BT)
0
3
09.09.2023 16:00 0 : 3
09.09
16:30
Senta
Jadran
1
0
09.09.2023 16:30 1 : 0
09.09
16:30
Tomislavci
Vinogradar
3
0
09.09.2023 16:30 3 : 0
09.09
16:30
Jedinstvo
Srbobran
0
2
09.09.2023 16:30 0 : 2
09.09
16:30
Budu─çnost
─îoka
1
5
09.09.2023 16:30 1 : 5
09.09
16:30
Njegoš
Sutjeska
1
7
09.09.2023 16:30 1 : 7
09.09
16:30
Napredak
AFK
1
4
09.09.2023 16:30 1 : 4
AFK
09.09
16:00
Sremac (D)
Grani─Źar (K)
2
4
09.09.2023 16:00 2 : 4
09.09
16:00
Podrinje
Polet (NK)
2
1
09.09.2023 16:00 2 : 1
09.09
16:00
Hajduk (V)
Partizan
4
1
09.09.2023 16:00 4 : 1
09.09
16:00
Fruškogorac
Budu─çnost
0
9
09.09.2023 16:00 0 : 9
09.09
16:30
Polet 57
Gornji Stepoš
1
1
09.09.2023 16:30 1 : 1
09.09
16:30
Krivelj
Polet
1
0
09.09.2023 16:30 1 : 0
09.09
16:30
Šarbanovac
Urovica
3
1
09.09.2023 16:30 3 : 1
09.09
16:30
Pore─Ź
Nemetali
1
2
09.09.2023 16:30 1 : 2
09.09
16:30
Napredak
Proleter
1
3
09.09.2023 16:30 1 : 3
09.09
16:30
Pepeljevac
Radnik
3
2
09.09.2023 16:30 3 : 2
09.09
16:30
Junior Novo Naselje
Zadrugar
4
0
09.09.2023 16:30 4 : 0
09.09
16:30
OFK Jabu─Źje
Dimitrije Tucovi─ç
2
2
09.09.2023 16:30 2 : 2
09.09
16:00
Jasenica 2017
Omladinac
3
0
09.09.2023 16:00 3 : 0
09.09
16:00
Spartak 1976
Ozrem PMH
2
0
09.09.2023 16:00 2 : 0
09.09
16:00
Sloga
Jedinstvo (P)
1
0
09.09.2023 16:00 1 : 0
09.09
16:00
Zvi┼żd
Jasenovac
2
3
09.09.2023 16:00 2 : 3
09.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Pomoravlje 1946
0
4
09.09.2023 16:00 0 : 4
09.09
16:00
Rudar Kostolac
Sirakovo
5
1
09.09.2023 16:00 5 : 1
09.09
16:00
Be┼żanija
BUSK
5
1
09.09.2023 16:00 5 : 1
09.09
18:00
Šećeranac Ada
Beograd Karaburma
1
2
09.09.2023 18:00 1 : 2
09.09
16:00
Šumadija
Beljina
3
5
09.09.2023 16:00 3 : 5
09.09
16:00
Torpedo
Rojkovac
0
2
09.09.2023 16:00 0 : 2
09.09
16:00
Omladinac
Hajduk
1
0
09.09.2023 16:00 1 : 0
09.09
16:30
Kosovo
FSU Kraljevica
1
3
09.09.2023 16:30 1 : 3
09.09
16:00
Rgotina
Omladinac
4
1
09.09.2023 16:00 4 : 1
09.09
16:00
BSK
Malinik
1
0
09.09.2023 16:00
BSK
1 : 0
09.09
16:00
Mid┼żor
Hajduk
1
0
09.09.2023 16:00 1 : 0
09.09
16:00
Rudar 2016
Bali─Źevac
7
0
09.09.2023 16:00 7 : 0
09.09
16:00
Jastrebac
Mekiš
0
3
09.09.2023 16:00 0 : 3
09.09
16:00
Sloga 1980
Polet (R)
2
2
09.09.2023 16:00 2 : 2
09.09
16:00
Jedinstvo
Bobište
1
2
09.09.2023 16:00 1 : 2
09.09
16:30
Crnokosa
Gluma─Ź
8
1
09.09.2023 16:30 8 : 1
09.09
16:00
Zvezda
Gnjilan
1
5
09.09.2023 16:00 1 : 5
09.09
16:00
Zadrugar
Spartak
6
1
09.09.2023 16:00 6 : 1
09.09
16:00
Sloboda
Pobeda
1
4
09.09.2023 16:00 1 : 4
09.09
16:00
Mladost (S)
Radni─Źki 2021
2
3
09.09.2023 16:00 2 : 3
09.09
16:30
Bogutova─Źka Banja
Ribnica
2
4
09.09.2023 16:30 2 : 4
09.09
16:30
Partizan (U)
Vojvodina (S)
4
1
09.09.2023 16:30 4 : 1
09.09
16:30
Karaš (J)
Polet
2
4
09.09.2023 16:30 2 : 4
09.09
16:00
Mladost (MB)
OFK Stari Grad
2
1
09.09.2023 16:00 2 : 1
09.09
16:00
Tvr─Ĺava
Magli─ç
2
1
09.09.2023 16:00 2 : 1
09.09
16:30
Mladost 1977
Poljoprivrednik
1
1
09.09.2023 16:30 1 : 1
09.09
16:30
Omladinac
Kamenorezac 76
3
0
09.09.2023 16:30 3 : 0
09.09
16:30
Velika Drenova
Garevina
4
0
09.09.2023 16:30 4 : 0
09.09
16:00
Borac
Omladinac
2
3
09.09.2023 16:00 2 : 3
09.09
16:00
OFK Od┼żaci
Zadrugar
1
1
09.09.2023 16:00 1 : 1
09.09
16:30
Belo Polje
Rekreativo
4
1
09.09.2023 16:30 4 : 1
09.09
16:30
Duboko
Munja
1
3
09.09.2023 16:30 1 : 3
09.09
16:45
Mladi radnik
Osaonica
3
0
09.09.2023 16:45 3 : 0
09.09
16:45
Mladost (K)
Šumadinac
2
0
09.09.2023 16:45 2 : 0
09.09
16:45
OFK Dragoševac
Partizan
1
4
09.09.2023 16:45 1 : 4
09.09
16:30
Ba─Źka
Slavija
3
0
09.09.2023 16:30 3 : 0
09.09
16:30
Mladost
E─Ĺ┼íeg
2
1
09.09.2023 16:30 2 : 1
09.09
16:30
Jedinstvo
Sloboda
3
2
09.09.2023 16:30 3 : 2
09.09
16:00
Derbi 2016
OFK Pomoravlje
4
0
09.09.2023 16:00 4 : 0
09.09
16:00
Jedinstvo Šišava
Moravac Orion
4
2
09.09.2023 16:00 4 : 2
09.09
16:45
Beljanica
Resavski Despoti
0
3
09.09.2023 16:45 0 : 3
09.09
16:45
Radni─Źki
Sin─Ĺeli─ç
1
3
09.09.2023 16:45 1 : 3
09.09
16:00
POFK Metaloplastika 2006
Majur
0
1
09.09.2023 16:00 0 : 1
09.09
16:00
Zmaj Novi grad
Sin─Ĺeli─ç 2012
1
5
09.09.2023 16:00 1 : 5
09.09
12:00
Blokovi
Rekreativo 011
5
0
09.09.2023 12:00 5 : 0
09.09
16:00
┼Żeleznik 1930
13. maj
6
0
09.09.2023 16:00 6 : 0
09.09
10:00
Milutinac
Borac 1923
1
1
09.09.2023 10:00 1 : 1
09.09
16:00
Borac
Stolice
3
0
09.09.2023 16:00 3 : 0
09.09
16:00
Rudar
Prva Iskra
1
0
09.09.2023 16:00 1 : 0
09.09
16:00
Jevremovac
Mišar
3
1
09.09.2023 16:00 3 : 1
09.09
16:00
Mladost (PP)
Korman
3
1
09.09.2023 16:00 3 : 1
09.09
16:00
Nišavac
Mladost
5
4
09.09.2023 16:00 5 : 4
09.09
16:00
Napredak
Ponor SU
3
4
09.09.2023 16:00 3 : 4
09.09
16:00
Proleter
Beli Orlovi
0
2
09.09.2023 16:00 0 : 2
09.09
16:00
Cerovac 2013
Budu─çnost 1948
1
3
09.09.2023 16:00 1 : 3
09.09
16:30
BSK
Kapid┼żija
5
0
09.09.2023 16:30
BSK
5 : 0
09.09
16:30
Pepeljevac 1947
Pade┼ż
5
0
09.09.2023 16:30 5 : 0
09.09
17:00
Slavija
Hajduk
3
2
09.09.2023 17:00 3 : 2
09.09
17:00
Obili─ç
Potisje
3
0
09.09.2023 17:00 3 : 0
09.09
17:00
Sloga
Ba─Źka
1
5
09.09.2023 17:00 1 : 5
09.09
16:30
Mladost (P)
Borac
0
3
09.09.2023 16:30 0 : 3
09.09
16:30
Vujan
Planinac
2
1
09.09.2023 16:30 2 : 1
09.09
16:30
Tigrovi Mija Gold
Gau─Źosi
2
2
09.09.2023 16:30 2 : 2
09.09
13:30
Petli─ç SD 2006
Vrbovac
5
4
09.09.2023 13:30 5 : 4
09.09
16:00
Landol
Proleter 1947
1
2
09.09.2023 16:00 1 : 2
09.09
17:00
Sloboda
OFK Radni─Źki
4
1
09.09.2023 17:00 4 : 1
09.09
17:00
Petka
Mladost (B)
0
4
09.09.2023 17:00 0 : 4
09.09
16:00
Sport
Jedinstvo (S)
0
2
09.09.2023 16:00 0 : 2
09.09
16:30
Borac 012
Pobeda
2
1
09.09.2023 16:30 2 : 1
09.09
16:00
Mladost (Sv)
Borac BTG
3
0
09.09.2023 16:00 3 : 0
09.09
16:30
Donja Trnava
Vitlina 2023
7
0
09.09.2023 16:30 7 : 0
09.09
16:00
Sloga
Sunrise Šabac
1
1
09.09.2023 16:00 1 : 1
09.09
16:00
Roma - Od┼żino selo
Omladinac 2013
2
5
09.09.2023 16:00 2 : 5
09.09
16:30
Razvitak
Mladost (GM)
3
1
09.09.2023 16:30 3 : 1
09.09
16:30
Jedinstvo
┼Żelezni─Źar
0
1
09.09.2023 16:30 0 : 1
09.09
16:30
Gra─Ĺanski 2023
Gornje Sinkovce
4
0
09.09.2023 16:30 4 : 0
09.09
16:30
Mladost (DL)
Marjan MB
1
0
09.09.2023 16:30 1 : 0
09.09
16:30
Janošik
Banat
2
0
09.09.2023 16:30 2 : 0
09.09
16:30
Vladimirovac
Dobrica
2
1
09.09.2023 16:30 2 : 1
09.09
16:30
Solunac
Naša Krajina
1
2
09.09.2023 16:30 1 : 2
09.09
16:00
Budu─çnost
BSK
2
8
09.09.2023 16:00 2 : 8
BSK
09.09
16:30
Kraljevo Hajduk
Budu─çnost
3
0
09.09.2023 16:30 3 : 0
09.09
16:30
Mali Borak
Ratkovac
4
3
09.09.2023 16:30 4 : 3
09.09
16:30
Spartak 1924
Strmovo 1968
11
1
09.09.2023 16:30 11 : 1
09.09
16:30
Milakovac 2018
Mladi radnik 1925
0
1
09.09.2023 16:30 0 : 1
09.09
16:00
Mladi Hrast
Stig (C)
0
7
09.09.2023 16:00 0 : 7
09.09
16:00
Napredak (T)
Radnik
3
0
09.09.2023 16:00 3 : 0
09.09
16:00
Napredak (VC)
Stig (MC)
0
2
09.09.2023 16:00 0 : 2
09.09
16:30
Omladinski
BSK
0
1
09.09.2023 16:30 0 : 1
BSK
09.09
16:30
Mladost (S)
Zemljoradnik
1
2
09.09.2023 16:30 1 : 2
09.09
16:30
Famos
Sloboda
3
1
09.09.2023 16:30 3 : 1
09.09
19:00
Sutjeska
Laktaši
1
0
09.09.2023 19:00 1 : 0
09.09
16:30
┼Żeljezni─Źar
Leotar
3
0
09.09.2023 16:30 3 : 0
09.09
19:00
Radnik
Drina
1
1
09.09.2023 19:00 1 : 1
09.09
16:30
Ljubi─ç
Borac
2
2
09.09.2023 16:30 2 : 2
09.09
16:30
Vele┼ż
Kozara
1
0
09.09.2023 16:30 1 : 0
09.09
16:30
Romanija
Modri─Źa
3
0
09.09.2023 16:30 3 : 0
09.09
16:30
Rudar Prijedor
Slavija
1
0
09.09.2023 16:30 1 : 0
09.09
17:00
Mašinac
Vojvodina
1
4
09.09.2023 17:00 1 : 4
09.09
16:30
Radni─Źki 1923
Spartak DOO
3
0
09.09.2023 16:30 3 : 0
09.09
16:30
Milutinac 2023
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
9
0
09.09.2023 16:30 9 : 0
09.09
16:00
Kolubara
Prave Dame
0
0
09.09.2023 16:00 0 : 0
09.09
16:00
Radni─Źki 2014
Moskva
1
2
09.09.2023 16:00 1 : 2
09.09
11:00
OFK Vršac
Derby 2015
2
3
09.09.2023 11:00 2 : 3
09.09
10:00
TSC
Vojvodina
2
2
09.09.2023 10:00
TSC
2 : 2
09.09
10:00
Petar Pua─Źa
In─Ĺija
0
3
09.09.2023 10:00 0 : 3
09.09
13:00
Šumadija 1903
Mladi radnik 1926
3
0
09.09.2023 13:00 3 : 0
09.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (K)
2
2
09.09.2023 11:00 2 : 2
09.09
16:00
Loznica
Radni─Źki (V)
1
3
09.09.2023 16:00 1 : 3
09.09
14:00
Ušće
BSK Bor─Źa
3
2
09.09.2023 14:00 3 : 2
09.09
12:30
BASK TEK
OLE
1
3
09.09.2023 12:30 1 : 3
OLE
09.09
10:30
Be┼żanija
Teleoptik
1
2
09.09.2023 10:30 1 : 2
09.09
13:00
Radni─Źki (O)
OFK Beograd
0
3
09.09.2023 13:00 0 : 3
09.09
10:00
Hajduk 1912
Arena Su
2
1
09.09.2023 10:00 2 : 1
09.09
10:00
Ravangrad 2018
Mladost GAT
3
1
09.09.2023 10:00 3 : 1
09.09
16:00
Obili─ç
TSK
3
1
09.09.2023 16:00 3 : 1
TSK
09.09
12:00
Polet
Ma─Źva 1929
8
0
09.09.2023 12:00 8 : 0
09.09
12:00
Omladinac
Vrelo sport
1
1
09.09.2023 12:00 1 : 1
09.09
12:00
Omladinac
Podunavac
5
1
09.09.2023 12:00 5 : 1
09.09
12:00
Dinamo 1945
┼Żelezni─Źar
1
6
09.09.2023 12:00 1 : 6
09.09
10:00
Dunav
Zvezdara
2
2
09.09.2023 10:00 2 : 2
09.09
11:00
Rakovica
Omladinac
4
1
09.09.2023 11:00 4 : 1
09.09
15:00
Budu─çnost
FSFV
09.09.2023 15:00 :
09.09
16:00
GSP Polet
PKB
2
1
09.09.2023 16:00 2 : 1
PKB
09.09
11:00
OFK Budu─çnost
Crvena zvezda
4
2
09.09.2023 11:00 4 : 2
09.09
09:00
Umka
Radni─Źki (NB)
0
11
09.09.2023 09:00 0 : 11
09.09
11:00
Trayal
Meševo
2
1
09.09.2023 11:00 2 : 1
09.09
11:00
Sloga (L)
Crvena zvezda
1
2
09.09.2023 11:00 1 : 2
09.09
14:00
Borac 1932
SASK
1
7
09.09.2023 14:00 1 : 7
09.09
16:00
Lunjevac
Podunavac
1
8
09.09.2023 16:00 1 : 8
09.09
12:00
OFK Mihajlovac
┼Żelezni─Źar Kusadak
0
5
09.09.2023 12:00 0 : 5
09.09
Borac
Vulturul
3
1
09.09.2023 3 : 1
09.09
Budu─çnost
Ševac
3
1
09.09.2023 3 : 1
09.09
Mladost
┼ŻSK
3
0
09.09.2023 3 : 0
09.09
Borac
Sloga
1
6
09.09.2023 1 : 6
09.09
Cement
OFK Be─Źej 1918
3
0
09.09.2023 3 : 0
09.09
13:30
Teleoptik
Partizan
0
0
09.09.2023 13:30 0 : 0
09.09
11:00
Spartak ┼ŻK
Mladost (L)
1
1
09.09.2023 11:00 1 : 1
09.09
12:00
TSC
Vojvodina
0
0
09.09.2023 12:00
TSC
0 : 0
09.09
11:00
Ravangrad 2018
In─Ĺija
2
4
09.09.2023 11:00 2 : 4
09.09
16:00
AF Duljaj
Šumadija (A)
5
1
09.09.2023 16:00 5 : 1
09.09
10:00
Sloga 1924
Jasenica 2017
1
8
09.09.2023 10:00 1 : 8
09.09
12:30
Savacijum
Novi Pazar
1
3
09.09.2023 12:30 1 : 3
09.09
11:00
Sušica
Ma─Źva
0
7
09.09.2023 11:00 0 : 7
09.09
11:00
Apolon 4
Mladi radnik 1926
4
0
09.09.2023 11:00 4 : 0
09.09
13:30
Jedinstvo Putevi
Sloga (K)
2
0
09.09.2023 13:30 2 : 0
09.09
10:00
Jedinstvo (Ub)
Radni─Źki (V)
1
1
09.09.2023 10:00 1 : 1
09.09
14:00
TSC
OFK Ba─Źka
10
0
09.09.2023 14:00
TSC
10 : 0
09.09
10:00
Tekstilac
Arena Su
0
5
09.09.2023 10:00 0 : 5
09.09
10:00
Tisa Njerš
┼ŻAK
3
1
09.09.2023 10:00 3 : 1
09.09
13:00
Tutin
Jedinstvo 2017
0
4
09.09.2023 13:00 0 : 4
09.09
16:30
Sloboda
Rudar (KM)
2
1
09.09.2023 16:30 2 : 1
09.09
16:30
Nacional
Novi Pazar
2
5
09.09.2023 16:30 2 : 5
09.09
11:00
Bane 1931
Bubamara 91
5
2
09.09.2023 11:00 5 : 2
09.09
10:00
┼Żelezni─Źar
Vrelo Sport
4
1
09.09.2023 10:00 4 : 1
09.09
12:00
SFU Fenix
Radni─Źki (K)
4
1
09.09.2023 12:00 4 : 1
09.09
13:00
Loznica
Budu─çnost
0
2
09.09.2023 13:00 0 : 2
09.09
17:00
Ra─Ĺevac
Sunrise Šabac
5
2
09.09.2023 17:00 5 : 2
09.09
10:00
Radni─Źki (Z)
Podunavac
6
1
09.09.2023 10:00 6 : 1
09.09
10:00
Dinamo 1945
┼Żelezni─Źar
5
0
09.09.2023 10:00 5 : 0
09.09
12:00
Budu─çnost
OFK Vršac
0
7
09.09.2023 12:00 0 : 7
09.09
10:00
Be─Źkerek 023
Voja Ga─Źi─ç
0
1
09.09.2023 10:00 0 : 1
09.09
09:00
BSK
Beograd Karaburma
2
2
09.09.2023 09:00
BSK
2 : 2
09.09
14:00
Ada
Radni─Źki (NB)
2
2
09.09.2023 14:00
Ada
2 : 2
09.09
09:30
Kolubara
Rad
1
0
09.09.2023 09:30 1 : 0
Rad
09.09
16:30
Prva Iskra
Zemun
5
4
09.09.2023 16:30 5 : 4
09.09
10:00
┼Żeleznik 1930
Crvenka
0
9
09.09.2023 10:00 0 : 9
09.09
17:00
Radni─Źki (O)
Šušnjar 1977
5
0
09.09.2023 17:00 5 : 0
09.09
10:00
DIF
┼Żarkovo 2000
1
6
09.09.2023 10:00
DIF
1 : 6
09.09
16:00
OFK Mladenovac
Omladinac
5
0
09.09.2023 16:00 5 : 0
09.09
10:00
Radnik
Filip Filipovi─ç
0
7
09.09.2023 10:00 0 : 7
09.09
16:00
Mineralac
Radni─Źki (P)
6
2
09.09.2023 16:00 6 : 2
09.09
11:00
Timok 1919
OFK Radni─Źki
2
0
09.09.2023 11:00 2 : 0
09.09
11:00
Budu─çnost
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
5
4
09.09.2023 11:00 5 : 4
09.09
16:00
Mladost
BSK
5
1
09.09.2023 16:00 5 : 1
BSK
09.09
10:00
Topli─Źanin
Car Konstantin
4
1
09.09.2023 10:00 4 : 1
09.09
16:30
Napredak 1929
OFK Sin─Ĺeli─ç
1
2
09.09.2023 16:30 1 : 2
09.09
10:00
Fruskogorac
Grani─Źar
2
1
09.09.2023 10:00 2 : 1
09.09
16:00
LSK
Srem
3
3
09.09.2023 16:00
LSK
3 : 3
09.09
10:00
Dunav
Budu─çnost
4
0
09.09.2023 10:00 4 : 0
09.09
10:00
Jadran
Trgova─Źki
3
1
09.09.2023 10:00 3 : 1
09.09
13:00
Derby 2015
Armija SK
2
0
09.09.2023 13:00 2 : 0
09.09
19:00
Podrinje
ODR
2
6
09.09.2023 19:00 2 : 6
ODR
09.09
17:00
Vošini klinci
Radni─Źki 1910
6
1
09.09.2023 17:00 6 : 1
09.09
12:00
Sloboda
RFK Novi Sad 1921
1
2
09.09.2023 12:00 1 : 2
09.09
10:00
Morava 1918
Jedinstvo 1936
5
1
09.09.2023 10:00 5 : 1
09.09
10:00
Trstenik PPT
OFK 019
2
2
09.09.2023 10:00 2 : 2
09.09
10:00
Slavija
Gru┼ża
2
1
09.09.2023 10:00 2 : 1
09.09
Radni─Źki
BAK
5
3
09.09.2023 5 : 3
BAK
09.09
17:00
Polet (Iz)
Sloga (P)
3
0
09.09.2023 17:00 3 : 0
09.09
Sloga (BNS)
Polet (Id)
1
2
09.09.2023 1 : 2
09.09
Jugoslavija
Hajdu─Źica
0
6
09.09.2023 0 : 6
09.09
12:00
─Éerdap
Omladinac
15
0
09.09.2023 12:00 15 : 0
09.09
16:00
Polet
Šumadinac 1913
1
3
09.09.2023 16:00 1 : 3
09.09
10:00
Sloboda
Pobeda
09.09.2023 10:00 :
09.09
10:00
Sloga (BB)
Zlatibor
8
2
09.09.2023 10:00 8 : 2
09.09
10:00
SFU Internacional 2020
Kordun
0
3
09.09.2023 10:00 0 : 3
09.09
10:00
Hajduk 1912
┼ŻAK
7
0
09.09.2023 10:00 7 : 0
09.09
10:00
Polet
Spektar
3
0
09.09.2023 10:00 3 : 0
09.09
10:00
Hajduk (S)
Mladost APA
7
2
09.09.2023 10:00 7 : 2
09.09
Kabel
Susek
10
0
09.09.2023 10 : 0
09.09
Borac
OFK Sirig
7
2
09.09.2023 7 : 2
09.09
Petrika
Proleter
3
0
09.09.2023 3 : 0
09.09
RFK Novi Sad 1921
OFK Be─Źej 1918
3
0
09.09.2023 3 : 0