XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
605 utakmica za dan Nedelja, 10 Septembar 2023


Fudbal

10.09
16:30
OFK Beograd
RFK Novi Sad 1921
4
1
10.09.2023 16:30 4 : 1
10.09
16:30
Tekstilac
GFK Dubo─Źica
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
19:00
Kolubara
Radni─Źki (NB)
2
0
10.09.2023 19:00 2 : 0
10.09
16:30
Mladost GAT
GFK Sloboda
0
1
10.09.2023 16:30 0 : 1
10.09
16:00
Radni─Źki (P)
Trayal
0
1
10.09.2023 16:00 0 : 1
10.09
16:00
┼Żitora─Ĺa
Jedinstvo 1936
1
1
10.09.2023 16:00 1 : 1
10.09
16:00
Timo─Źanin
─Éerdap
2
1
10.09.2023 16:00 2 : 1
10.09
16:00
Podunavac
Hajduk 1912
2
4
10.09.2023 16:00 2 : 4
10.09
11:00
Dinamo 1945
Jedinstvo (SP)
1
0
10.09.2023 11:00 1 : 0
10.09
10:00
Kabel
Be─Źej 1918
3
0
10.09.2023 10:00 3 : 0
10.09
16:00
Tisa
Omladinac
0
1
10.09.2023 16:00 0 : 1
10.09
16:00
PKB
Jedinstvo
2
2
10.09.2023 16:00
PKB
2 : 2
10.09
16:00
Zemun
BASK TEK
2
0
10.09.2023 16:00 2 : 0
10.09
16:00
Radni─Źki
Ušće Novi Beograd
2
2
10.09.2023 16:00 2 : 2
10.09
11:00
Polet (Lj)
Omladinac (Z)
0
2
10.09.2023 11:00 0 : 2
10.09
16:00
OFK Mihajlovac
Tutin
2
1
10.09.2023 16:00 2 : 1
10.09
16:00
Hajduk (D)
Sloga
3
0
10.09.2023 16:00 3 : 0
10.09
16:00
Jadran
TSK
2
0
10.09.2023 16:00 2 : 0
TSK
10.09
16:00
Donji Srem 2015
Radni─Źki (┼á)
1
0
10.09.2023 16:00 1 : 0
10.09
10:00
Slavija
Dunav
1
0
10.09.2023 10:00 1 : 0
10.09
16:00
Jedinstvo
Index
2
0
10.09.2023 16:00 2 : 0
10.09
16:00
Mladost (BP)
Ravangrad 2018
2
2
10.09.2023 16:00 2 : 2
10.09
16:00
Vojvodina (BG)
Obili─ç
1
3
10.09.2023 16:00 1 : 3
10.09
16:00
─Éur─Ĺin
Preporod
0
2
10.09.2023 16:00 0 : 2
10.09
16:00
┼ŻAK
Sloboda
1
2
10.09.2023 16:00 1 : 2
10.09
16:00
Mladost
Jedinstvo (BK)
2
0
10.09.2023 16:00 2 : 0
10.09
16:00
Polet
BAK
2
1
10.09.2023 16:00 2 : 1
BAK
10.09
16:00
Vojvodina 1928
Rusanda
1
0
10.09.2023 16:00 1 : 0
10.09
11:00
Svetlost
Jedinstvo (B)
0
1
10.09.2023 11:00 0 : 1
10.09
16:00
Gracko
Planta┼ża
0
0
10.09.2023 16:00 0 : 0
10.09
16:00
SU Dinamo Jug
Mladost 1959
1
0
10.09.2023 16:00 1 : 0
10.09
16:00
Jedinstvo (GS)
Pusta Reka
2
1
10.09.2023 16:00 2 : 1
10.09
16:00
Naša krila 1936
Zemljoradnik
3
0
10.09.2023 16:00 3 : 0
10.09
16:00
Mladost (M)
Radni─Źki 2020
1
0
10.09.2023 16:00 1 : 0
10.09
16:00
OFK Niš
OFK Brzi Brod
2
2
10.09.2023 16:00 2 : 2
10.09
16:00
Pukovac
OFK Napredak 1929
4
1
10.09.2023 16:00 4 : 1
10.09
16:00
Morava
Car Konstantin
3
3
10.09.2023 16:00 3 : 3
10.09
16:00
Jedinstvo
Bukovik
6
0
10.09.2023 16:00 6 : 0
10.09
16:00
Orljane
Palilulac
4
2
10.09.2023 16:00 4 : 2
10.09
11:00
Jedinstvo
Hajduk Veljko
0
1
10.09.2023 11:00 0 : 1
10.09
16:00
OFK Lugomir
Juhor
1
2
10.09.2023 16:00 1 : 2
10.09
16:00
Orlovi
Rembas
1
3
10.09.2023 16:00 1 : 3
10.09
16:00
Vinogradar
Blagotin
4
3
10.09.2023 16:00 4 : 3
10.09
16:00
Mladost
┼Żupa
0
2
10.09.2023 16:00 0 : 2
10.09
10:00
OFK ┼Żarkovo
OFK Mladenovac
2
2
10.09.2023 10:00 2 : 2
10.09
16:00
Umka
Zuce 2019
2
1
10.09.2023 16:00 2 : 1
10.09
16:00
Crvena zvezda
Šušnjar 1977
1
1
10.09.2023 16:00 1 : 1
10.09
16:00
Komgrap
Napredak
3
0
10.09.2023 16:00 3 : 0
10.09
16:00
OFK Budu─çnost
Balkan Mirijevo
0
0
10.09.2023 16:00 0 : 0
10.09
11:00
Mokra Gora
Napredak
2
0
10.09.2023 11:00 2 : 0
10.09
16:00
Bane 1931
Sloga
2
3
10.09.2023 16:00 2 : 3
10.09
16:00
Zlatar
Savinac 1933
0
2
10.09.2023 16:00 0 : 2
10.09
16:00
Polet (T)
Budu─çnost (A)
1
0
10.09.2023 16:00 1 : 0
10.09
16:00
Polimlje
Sloga (BB)
3
1
10.09.2023 16:00 3 : 1
10.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo (K)
3
0
10.09.2023 11:00 3 : 0
10.09
16:00
┼Żelezni─Źar
OFK Ose─Źina
3
1
10.09.2023 16:00 3 : 1
10.09
16:00
OFK Divci
Ribnica
1
3
10.09.2023 16:00 1 : 3
10.09
16:00
Ra─Ĺevac
Drina
3
1
10.09.2023 16:00 3 : 1
10.09
16:00
Borac (L)
Cer
1
0
10.09.2023 16:00 1 : 0
Cer
10.09
16:00
Obili─ç
RSK
1
1
10.09.2023 16:00 1 : 1
RSK
10.09
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Šumadinac 1913
4
0
10.09.2023 16:00 4 : 0
10.09
16:30
Ibar
Milo─Źajac
1
1
10.09.2023 16:30 1 : 1
10.09
16:30
Borac (V)
Rudar
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
11:00
Proleter
Radnik
4
2
10.09.2023 11:00 4 : 2
10.09
16:30
OFK Ras
Omladinac (NS)
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:30
Zvezda
Kara─Ĺor─Ĺe
3
2
10.09.2023 16:30 3 : 2
10.09
16:00
Budu─çnost (M)
Lipar
3
3
10.09.2023 16:00 3 : 3
10.09
16:00
Rusin
Kulpin
3
3
10.09.2023 16:00 3 : 3
10.09
16:00
Borac 46
Budu─çnost (G)
2
1
10.09.2023 16:00 2 : 1
10.09
16:00
Kula
Budu─çnost (P)
1
4
10.09.2023 16:00 1 : 4
10.09
17:00
Kutlovo
Kori─çani
2
3
10.09.2023 17:00 2 : 3
10.09
17:00
Jedinstvo
Mladost
3
1
10.09.2023 17:00 3 : 1
10.09
17:00
Pobeda 1926
Maršić
2
3
10.09.2023 17:00 2 : 3
10.09
16:30
┼ŻSK
Ba─Źka (B)
3
0
10.09.2023 16:30 3 : 0
10.09
16:30
Ba─Źka 1923
Jugovi─ç
0
3
10.09.2023 16:30 0 : 3
10.09
16:30
Hajduk
Omladinac
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:30
Budu─çnost (BB)
Potporanj
1
2
10.09.2023 16:30 1 : 2
10.09
16:30
Dolina
Budu─çnost (A)
6
0
10.09.2023 16:30 6 : 0
10.09
16:30
Dolovo
Unirea
4
3
10.09.2023 16:30 4 : 3
10.09
16:30
Hajdu─Źica
Sloga (BNS)
2
2
10.09.2023 16:30 2 : 2
10.09
16:30
Jedinstvo Stevi─ç
Crvena zvezda
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:30
Vulturul
Ševac
3
1
10.09.2023 16:30 3 : 1
10.09
16:30
Radni─Źki (B)
Spartak 1911
4
2
10.09.2023 16:30 4 : 2
10.09
16:00
Polet
Radni─Źki 1911
8
1
10.09.2023 16:00 8 : 1
10.09
16:00
Bile─çanin
OFK Staji─çevo
1
1
10.09.2023 16:00 1 : 1
10.09
16:00
┼ŻFK Banat
Napredak (─î)
1
4
10.09.2023 16:00 1 : 4
10.09
16:00
Crvena zvezda
Banat (─î)
3
4
10.09.2023 16:00 3 : 4
10.09
16:00
MSK
Vojvodina
7
0
10.09.2023 16:00
MSK
7 : 0
10.09
16:00
Mladost
2. Oktobar
1
0
10.09.2023 16:00 1 : 0
10.09
16:30
Iskra
Proleter
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:30
Tavankut
Udarnik Višnjevac
4
1
10.09.2023 16:30 4 : 1
10.09
16:00
Sremac (V)
Radni─Źki (I)
2
2
10.09.2023 16:00 2 : 2
10.09
16:00
Sloga (V)
Šumar
2
1
10.09.2023 16:00 2 : 1
10.09
16:00
Krušedol
Napredak
1
3
10.09.2023 16:00 1 : 3
10.09
16:00
LSK
Srem
2
2
10.09.2023 16:00
LSK
2 : 2
10.09
16:30
Borac
Rubin
0
4
10.09.2023 16:30 0 : 4
10.09
16:30
─îitluk
Sloga (─ć)
3
5
10.09.2023 16:30 3 : 5
10.09
16:30
FUD
Sloga (D)
0
1
10.09.2023 16:30
FUD
0 : 1
10.09
16:30
Ma─Źkovac
Dedina
4
3
10.09.2023 16:30 4 : 3
10.09
16:30
13. April
Sloga (L)
0
7
10.09.2023 16:30 0 : 7
10.09
16:30
Bošnjane
Jastrebac
0
4
10.09.2023 16:30 0 : 4
10.09
16:30
Parunovac
Gradina
4
1
10.09.2023 16:30 4 : 1
10.09
16:30
Trudbenik
OFK Kopaonik 1931
1
1
10.09.2023 16:30 1 : 1
10.09
16:30
Vin─Źa
Mladi rudar
2
3
10.09.2023 16:30 2 : 3
10.09
16:30
Saranovo 1936
Trnava
3
2
10.09.2023 16:30 3 : 2
10.09
16:30
Prvi srpski ustanak
┼ŻSK
1
3
10.09.2023 16:30 1 : 3
10.09
16:30
Marjan
OFK Aran─Ĺelovac 1979
4
0
10.09.2023 16:30 4 : 0
10.09
16:30
Banja
Šumadinac (S)
2
1
10.09.2023 16:30 2 : 1
10.09
16:30
Lokomotiva
Šumadija
2
0
10.09.2023 16:30 2 : 0
10.09
16:30
Omladinac
Plaskovac
2
0
10.09.2023 16:30 2 : 0
10.09
16:30
BSK
Kopljari
3
4
10.09.2023 16:30
BSK
3 : 4
10.09
16:30
Brestovac
Radni─Źki
2
1
10.09.2023 16:30 2 : 1
10.09
16:30
SFU Rudar 1934
Rudna Glava
2
1
10.09.2023 16:30 2 : 1
10.09
11:00
Klju─Ź
Sloga
2
5
10.09.2023 11:00 2 : 5
10.09
11:00
Miloševo
Polom
5
1
10.09.2023 11:00 5 : 1
10.09
16:30
Blizna
Mala Vrbica
1
1
10.09.2023 16:30 1 : 1
10.09
16:45
Rudar (P)
Rudar (SR)
0
0
10.09.2023 16:45 0 : 0
10.09
16:45
Dragocvet
Budu─çnost (M)
3
1
10.09.2023 16:45 3 : 1
10.09
16:45
Mladost
Vinogradar
2
1
10.09.2023 16:45 2 : 1
10.09
11:00
GFK Tabane
Borac 1950
4
2
10.09.2023 11:00 4 : 2
10.09
16:45
Budu─çnost (─É)
Kolonija
3
1
10.09.2023 16:45 3 : 1
10.09
16:45
Napredak
Partizan
3
0
10.09.2023 16:45 3 : 0
10.09
16:45
Sin─Ĺeli─ç
Jedinstvo
8
0
10.09.2023 16:45 8 : 0
10.09
16:45
Kolare
Morava
3
0
10.09.2023 16:45 3 : 0
10.09
16:30
Trli─ç
ZSK
2
0
10.09.2023 16:30 2 : 0
ZSK
10.09
16:30
Toplica
Iskra
4
1
10.09.2023 16:30 4 : 1
10.09
16:30
─îu─Źuge
OFK Br─Ĺanac
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:00
Osipaonica
┼Żelezni─Źar Kusadak
5
4
10.09.2023 16:00 5 : 4
10.09
16:00
Crvena zvezda
Podunavac
4
1
10.09.2023 16:00 4 : 1
10.09
16:00
Mladost
Sloga (L)
1
0
10.09.2023 16:00 1 : 0
10.09
16:00
Lunjevac
Mladi radnik 1940
1
6
10.09.2023 16:00 1 : 6
10.09
16:00
Radnik
Udarnik
4
3
10.09.2023 16:00 4 : 3
10.09
16:00
Borac 1932
SASK
3
0
10.09.2023 16:00 3 : 0
10.09
16:00
Sloga (M)
Pobeda
0
1
10.09.2023 16:00 0 : 1
10.09
16:00
Jedinstvo (GG)
Slatina
0
2
10.09.2023 16:00 0 : 2
10.09
16:00
Devi─çi
Morava
3
2
10.09.2023 16:00 3 : 2
10.09
16:00
Prijevor
Prilike
3
2
10.09.2023 16:00 3 : 2
10.09
16:00
Mladost
Lugovi
3
0
10.09.2023 16:00 3 : 0
10.09
16:00
Rudar
Zadrugar
1
5
10.09.2023 16:00 1 : 5
10.09
16:00
Ozremica
Kej
5
2
10.09.2023 16:00 5 : 2
Kej
10.09
16:00
Napredak (S)
Trgova─Źki
4
1
10.09.2023 16:00 4 : 1
10.09
16:00
Vojvoda Milenko
Batovac
5
2
10.09.2023 16:00 5 : 2
10.09
16:00
BSK 1931
Krilaš
1
5
10.09.2023 16:00 1 : 5
10.09
16:00
Sloga 1945
Integral
3
1
10.09.2023 16:00 3 : 1
10.09
11:00
Lokomotiva
Poštar Zvezdara
4
1
10.09.2023 11:00 4 : 1
10.09
16:00
Posavac Tišma
Dunav
3
5
10.09.2023 16:00 3 : 5
10.09
16:00
Srem─Źica
PKB Kovilovo
2
1
10.09.2023 16:00 2 : 1
10.09
16:00
Heroj Polet
Busije
1
1
10.09.2023 16:00 1 : 1
10.09
16:00
Siti Sport Klub
Borac
2
1
10.09.2023 16:00 2 : 1
10.09
16:00
Rušanj
OFK Borac
4
3
10.09.2023 16:00 4 : 3
10.09
16:00
OFK Zabre┼żje
Krtinska
3
0
10.09.2023 16:00 3 : 0
10.09
16:00
Vrani─ç
Radni─Źki
0
0
10.09.2023 16:00 0 : 0
10.09
16:00
Strelac
Turbina
8
2
10.09.2023 16:00 8 : 2
10.09
16:00
Vr─Źin
OFK Mladost
3
0
10.09.2023 16:00 3 : 0
10.09
16:00
Zaklopa─Źa
Vin─Źa
0
2
10.09.2023 16:00 0 : 2
10.09
16:00
Dunavac
Velika Krsna
0
3
10.09.2023 16:00 0 : 3
10.09
16:00
Pudarci
Šumadija 1962
0
1
10.09.2023 16:00 0 : 1
10.09
16:00
Šljivar
Grani─Źar
1
9
10.09.2023 16:00 1 : 9
10.09
16:00
Rudar (P)
Rudar Vrška Čuka
1
6
10.09.2023 16:00 1 : 6
10.09
16:00
Radni─Źki 1946
OFK 019
1
2
10.09.2023 16:00 1 : 2
10.09
16:00
Mladost
Vulkan 1963
2
1
10.09.2023 16:00 2 : 1
10.09
16:00
Stevan Nešticki
Proleter
1
3
10.09.2023 16:00 1 : 3
10.09
16:00
Planinac 1933
Sloga 1948
4
1
10.09.2023 16:00 4 : 1
10.09
16:00
Jedinstvo
Sloga (DT)
2
6
10.09.2023 16:00 2 : 6
10.09
16:00
Sloboda
Rudar
2
2
10.09.2023 16:00 2 : 2
10.09
16:00
Omladinac
Novoselac
0
2
10.09.2023 16:00 0 : 2
10.09
16:00
OFK Morava 2022
Aluminijum
4
0
10.09.2023 16:00 4 : 0
10.09
16:00
Polet (V)
Malošište
0
3
10.09.2023 16:00 0 : 3
10.09
16:00
Naisus 1977
Taskovi─çi
4
1
10.09.2023 16:00 4 : 1
10.09
16:00
Rad 1974
Arbanasce
5
1
10.09.2023 16:00 5 : 1
10.09
16:00
Toplica
Moravac
4
1
10.09.2023 16:00 4 : 1
10.09
16:00
Sloga (K)
Borac
4
0
10.09.2023 16:00 4 : 0
10.09
11:00
Donja Lomnica
Budu─çnost
1
0
10.09.2023 11:00 1 : 0
10.09
16:00
Gradac
Zlo─çudovo
1
6
10.09.2023 16:00 1 : 6
10.09
16:00
Polet
OFK Morava
8
1
10.09.2023 16:00 8 : 1
10.09
16:00
Sloga
Vu─Źje
0
3
10.09.2023 16:00 0 : 3
10.09
16:00
Progres
Lemind 1953
1
1
10.09.2023 16:00 1 : 1
10.09
16:00
BSK
Moravac
5
2
10.09.2023 16:00
BSK
5 : 2
10.09
16:00
─îekmin
┼Żelezni─Źar
5
2
10.09.2023 16:00 5 : 2
10.09
16:00
Milanovo
Mladost
1
2
10.09.2023 16:00 1 : 2
10.09
16:00
Milan Orli─ç
Vidojevica
0
1
10.09.2023 16:00 0 : 1
10.09
16:00
Duško
Jedinstvo (Z)
4
0
10.09.2023 16:00 4 : 0
10.09
16:00
Stojan Lazarac
Gu─Źevo 1929
3
1
10.09.2023 16:00 3 : 1
10.09
16:00
Mladost
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
1
2
10.09.2023 16:00 1 : 2
10.09
16:00
Radni─Źki
Jedinstvo Vladimirci 1924
2
0
10.09.2023 16:00 2 : 0
10.09
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Jedinstvo (Š)
0
0
10.09.2023 16:00 0 : 0
10.09
16:00
Podrinje
Mladi Borac
1
0
10.09.2023 16:00 1 : 0
10.09
16:30
Kotroman
Sloga
1
1
10.09.2023 16:30 1 : 1
10.09
16:30
Gorobilje
Bakionica
2
4
10.09.2023 16:30 2 : 4
10.09
16:30
Rampa
Polet
1
3
10.09.2023 16:30 1 : 3
10.09
16:30
Višesava
Jasen
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:30
Je┼żevica
Tara
4
0
10.09.2023 16:30 4 : 0
10.09
16:30
Prvi partizan
Jedinstvo
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:30
Omladinac
Lazarica
0
4
10.09.2023 16:30 0 : 4
10.09
16:00
┼Żelju┼ía
Mladost
1
3
10.09.2023 16:00 1 : 3
10.09
16:00
FSU Ju┼żna pruga
OFK Pavlovac
1
5
10.09.2023 16:00 1 : 5
10.09
16:00
OFK Alakince
Lugina
3
2
10.09.2023 16:00 3 : 2
10.09
16:00
Torpedo 1973
Vihor
0
3
10.09.2023 16:00 0 : 3
10.09
16:00
Trnovac
Mladost (B)
8
1
10.09.2023 16:00 8 : 1
10.09
16:00
BSK Bujanovac
─îelik
2
0
10.09.2023 16:00 2 : 0
10.09
16:00
Levosoje
OFK AS
4
2
10.09.2023 16:00 4 : 2
10.09
16:30
Magnohrom
Mlada krila
2
0
10.09.2023 16:30 2 : 0
10.09
16:30
Jovo Kursula
Biljanovac
6
1
10.09.2023 16:30 6 : 1
10.09
16:30
Jedinstvo 2017
Popovi─çi Vrnjci
7
0
10.09.2023 16:30 7 : 0
10.09
16:30
Tavnik
Omladinac
3
1
10.09.2023 16:30 3 : 1
10.09
16:30
Gru┼ża
Jedinstvo (G)
3
0
10.09.2023 16:30 3 : 0
10.09
17:00
Seljak
Sloga 1934
5
3
10.09.2023 17:00 5 : 3
10.09
17:00
─ćava
Bratstvo 1975
3
0
10.09.2023 17:00 3 : 0
10.09
17:00
Šumadinac KG
Jadran
6
0
10.09.2023 17:00 6 : 0
10.09
17:00
Borac
OFK ┼Że┼żelj
4
0
10.09.2023 17:00 4 : 0
10.09
17:00
Apolon 4
Borba
1
3
10.09.2023 17:00 1 : 3
10.09
17:00
21. oktobar
Slavija
3
1
10.09.2023 17:00 3 : 1
10.09
16:30
Ratar
Dunav
5
6
10.09.2023 16:30 5 : 6
10.09
16:30
Borac (VS)
Banat (VŠ)
1
4
10.09.2023 16:30 1 : 4
10.09
16:30
Karaš (K)
Banatul
0
1
10.09.2023 16:30 0 : 1
10.09
16:30
Banat (D)
Omladinac
2
1
10.09.2023 16:30 2 : 1
10.09
16:00
Ba─Źki Hajduk
Ba─Źka (D)
4
1
10.09.2023 16:00 4 : 1
10.09
16:00
Slavija (P)
Krivanj
1
2
10.09.2023 16:00 1 : 2
10.09
16:00
Proleter
Neštin
1
2
10.09.2023 16:00 1 : 2
10.09
16:30
Jezero 2017
OFK Orašje 1960
3
2
10.09.2023 16:30 3 : 2
10.09
14:30
Stari Trstenik
Beli Orlovi
1
3
10.09.2023 14:30 1 : 3
10.09
16:30
Donji Kopaonik
Vinogradar
4
3
10.09.2023 16:30 4 : 3
10.09
14:00
Borac
Mladost (DK)
4
0
10.09.2023 14:00 4 : 0
10.09
16:30
Ribnik
Mladost (T)
2
1
10.09.2023 16:30 2 : 1
10.09
16:00
Kordun
Aleksa Šantić
2
2
10.09.2023 16:00 2 : 2
10.09
16:00
Radni─Źki
Mladost
5
0
10.09.2023 16:00 5 : 0
10.09
16:00
Polet
Dinamo 1923
0
3
10.09.2023 16:00 0 : 3
10.09
16:00
Polet (S)
Terekveš
5
0
10.09.2023 16:00 5 : 0
10.09
16:30
Borac
Voja Ga─Źi─ç
1
0
10.09.2023 16:30 1 : 0
10.09
16:30
OFK Mladost
Tempo
1
4
10.09.2023 16:30 1 : 4
10.09
16:30
BSK Bavanište
Stari Tamiš
6
3
10.09.2023 16:30 6 : 3
10.09
16:30
Jugoslavija
Proleter
2
1
10.09.2023 16:30 2 : 1
10.09
16:30
Omladinac
Partizan
2
0
10.09.2023 16:30 2 : 0
10.09
16:00
Kameni
Rudar
4
0
10.09.2023 16:00 4 : 0
10.09
16:00
─îSK ─îortanovci
Polet
3
0
10.09.2023 16:00 3 : 0
10.09
16:00
Mladost
Fruškogorac
1
1
10.09.2023 16:00 1 : 1
10.09
16:00
Car Uroš
OFK Bresta─Ź
0
1
10.09.2023 16:00 0 : 1
10.09
16:00
Ljukovo
Hajduk 1932
4
0
10.09.2023 16:00 4 : 0
10.09
16:00
Grani─Źar
Planinac
4
0
10.09.2023 16:00 4 : 0
10.09
16:00
Napredak
Hrtkovci
1
0
10.09.2023 16:00 1 : 0
10.09
16:30
Borac
OFK Urovci
2
0
10.09.2023 16:30 2 : 0
10.09
10:00
Polet
Posavina
4
2
10.09.2023 10:00 4 : 2
10.09
16:30
Rvati
Jedinstvo
4
1
10.09.2023 16:30 4 : 1
10.09
16:30
Sloga
Pobednik
0
7
10.09.2023 16:30 0 : 7
10.09
16:45
Šantarovac
GFK Strelište
7
3
10.09.2023 16:45 7 : 3
10.09
16:45
Mladost (G)
Bratstvo
7
2
10.09.2023 16:45 7 : 2
10.09
16:45
Omladinac
Vinora─Źa
2
2
10.09.2023 16:45 2 : 2
10.09
16:45
Ursule
Jedinstvo
3
1
10.09.2023 16:45 3 : 1
10.09
16:00
Jedinstvo 2014
Potisje
1
5
10.09.2023 16:00 1 : 5
10.09
16:00
Borac
ASK
4
0
10.09.2023 16:00 4 : 0
ASK
10.09
16:00
Mladost (L)
Zadrugar
1
4
10.09.2023 16:00 1 : 4
10.09
16:00
Mladost (BB)
KSK Konak 1926
3
4
10.09.2023 16:00 3 : 4
10.09
16:00
Naftagas
OFK Klek
3
2
10.09.2023 16:00 3 : 2
10.09
16:00
Krajina
Tamiš
0
5
10.09.2023 16:00 0 : 5
10.09
16:00
Lehel
OFK Gradnulica
1
2
10.09.2023 16:00 1 : 2
10.09
16:30
Šarbane
Joševa
4
1
10.09.2023 16:30 4 : 1
10.09
11:00
Trnjaci 2021
Brezovica
3
2
10.09.2023 11:00 3 : 2
10.09
16:30
Polet (T)
Crvena Jabuka
1
2
10.09.2023 16:30 1 : 2
10.09
16:30
Kolubara (LP)
Jedinstvo (M)
4
4
10.09.2023 16:30 4 : 4
10.09
16:30
OFK Paljuvi
Sloga (V)
3
0
10.09.2023 16:30 3 : 0
10.09
16:30
OFK Stublenica
Tulari
0
1
10.09.2023 16:30 0 : 1
10.09
11:00
Milenko Pavlovi─ç
Beloševac
3
2
10.09.2023 11:00 3 : 2
10.09
11:00
Babaji─ç
Kolubara 2
2
3
10.09.2023 11:00 2 : 3
10.09
11:00
Jadar 2013
Rajac
0
2
10.09.2023 11:00 0 : 2
10.09
16:30
OFK Povlen
Stari drugari
3
0
10.09.2023 16:30 3 : 0
10.09
11:00
Tešnjar
Rakac Stave
5
2
10.09.2023 11:00 5 : 2
10.09
11:00
Kotešica
Polet
2
1
10.09.2023 11:00 2 : 1
10.09
11:00
Mali korak
Popadi─ç
1
1
10.09.2023 11:00 1 : 1
10.09
16:00
Stig 1955
Morava 1932
1
6
10.09.2023 16:00 1 : 6
10.09
16:00
Polet (V)
Sloga (L)
3
2
10.09.2023 16:00 3 : 2
10.09
16:00
Napredak 1934
Dizel
2
1
10.09.2023 16:00 2 : 1
10.09
16:00
Zemljoradnik 1932
┼Żitkovica 2017
2
1
10.09.2023 16:00 2 : 1
10.09
16:00
Kumane
Mladi Borac
0
3
10.09.2023 16:00 0 : 3
10.09
16:00
Borac (K)
Sloga TOP
2
2
10.09.2023 16:00 2 : 2
10.09
16:00
Napredak (B)
Beli Orao
1
0
10.09.2023 16:00 1 : 0
10.09
16:00
Pobeda 1953
Soko
4
0
10.09.2023 16:00 4 : 0
10.09
16:00
Borac (V)
Rade Milošević
1
0
10.09.2023 16:00 1 : 0
10.09
16:00
Crni Vitez 1924
Homoljac
1
0
10.09.2023 16:00 1 : 0
10.09
16:00
Rudar (K)
Radni─Źki (K)
2
1
10.09.2023 16:00 2 : 1
10.09
16:00
BSK 1924
Zadrugar 1947
4
3
10.09.2023 16:00 4 : 3
10.09
16:00
Jedinstvo (S)
Mlava (ML)
1
1
10.09.2023 16:00 1 : 1
10.09
16:00
Polet 1930
Mladost (K)
1
1
10.09.2023 16:00 1 : 1
10.09
16:30
Obili─ç
Stra┼żilovo
0
1
10.09.2023 16:30 0 : 1
10.09
16:30
Slanobarac
Tatra
0
3
10.09.2023 16:30 0 : 3
10.09
16:30
Vinogradar
Mileti─ç
1
3
10.09.2023 16:30 1 : 3
10.09
16:30
Hajduk (G)
Borac (NS)
0
1
10.09.2023 16:30 0 : 1
10.09
16:30
Petar Pua─Źa
Titel
0
1
10.09.2023 16:30 0 : 1
10.09
16:30
Dinamo
Borac (R)
2
3
10.09.2023 16:30 2 : 3
10.09
16:30
─îenej
Sofeks
0
9
10.09.2023 16:30 0 : 9
10.09
16:00
Radni─Źki
Morava
0
1
10.09.2023 16:00 0 : 1
10.09
16:00
Moravac (G)
Veliko Trnjane
0
0
10.09.2023 16:00 0 : 0
10.09
16:00
Mladi borac
Šumadija
2
0
10.09.2023 16:00 2 : 0
10.09
16:00
Sloboda
OFK Brza
5
1
10.09.2023 16:00 5 : 1
10.09
16:00
Bratstvo
Mladost 1976
2
3
10.09.2023 16:00 2 : 3
10.09
16:45
Javor
Dra┼żmirovac
3
0
10.09.2023 16:45 3 : 0
10.09
16:45
Mladost
15. Avgust 1950
3
0
10.09.2023 16:45 3 : 0
10.09
16:45
Napredak (S)
OFK Batinac
1
2
10.09.2023 16:45 1 : 2
10.09
16:45
Heroj
Omladinac
0
3
10.09.2023 16:45 0 : 3
10.09
16:45
Istok 63
Pomoravlje
3
2
10.09.2023 16:45 3 : 2
10.09
16:00
Omladinac
Milicionar
4
1
10.09.2023 16:00 4 : 1
10.09
16:00
Budu─çnost (PD)
OFK Napredak
2
0
10.09.2023 16:00 2 : 0
10.09
16:00
Sloga
Mladost
3
2
10.09.2023 16:00 3 : 2
10.09
16:00
Sloboda
Drina
2
0
10.09.2023 16:00 2 : 0
10.09
16:00
Budu─çnost 1929
Petlova─Źa
2
0
10.09.2023 16:00 2 : 0
10.09
16:00
Zadrugar
Bair
2
3
10.09.2023 16:00 2 : 3
10.09
16:00
Novi Beograd
Srem
2
2
10.09.2023 16:00 2 : 2
10.09
16:00
Šumadinac
Velika Moštanica
3
3
10.09.2023 16:00 3 : 3
10.09
16:00
BSK 1925
Kelti
1
3
10.09.2023 16:00 1 : 3
10.09
16:00
Sloga
Luk
2
4
10.09.2023 16:00 2 : 4
Luk
10.09
16:00
Azbukovica
7. Juli
0
5
10.09.2023 16:00 0 : 5
10.09
16:00
Mladost
Studenac
3
0
10.09.2023 16:00 3 : 0
10.09
16:00
Jadar 1961