XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
789 utakmica za dan Nedelja, 15 Oktobar 2023


Fudbal

15.10
15:00
Smederevo 1924
OFK Beograd
1
2
15.10.2023 15:00 1 : 2
15.10
18:00
Ma─Źva
GFK Dubo─Źica
0
1
15.10.2023 18:00 0 : 1
15.10
18:00
Metalac
Jedinstvo (Ub)
0
0
15.10.2023 18:00 0 : 0
15.10
15:00
Budu─çnost (P)
SFS Borac
3
0
15.10.2023 15:00 3 : 0
15.10
19:00
Trayal
OFK Sin─Ĺeli─ç
3
1
15.10.2023 19:00 3 : 1
15.10
15:00
Vlasina
Dunav
1
1
15.10.2023 15:00 1 : 1
15.10
15:00
Timo─Źanin
P─Źinja
3
1
15.10.2023 15:00 3 : 1
15.10
15:00
Radni─Źki (P)
GFK Jagodina
1
0
15.10.2023 15:00 1 : 0
15.10
15:00
Borac (Š)
Omladinac
0
1
15.10.2023 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Jedinstvo
Torlak
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
15.10
15:00
PKB
Teleoptik
1
3
15.10.2023 15:00
PKB
1 : 3
15.10
11:00
Radni─Źki
Studentski grad
3
1
15.10.2023 11:00 3 : 1
15.10
14:30
Real
Polet (Lj)
1
0
15.10.2023 14:30 1 : 0
15.10
14:30
Vrelo Sport
FAP
0
1
15.10.2023 14:30 0 : 1
FAP
15.10
10:00
Index
Radni─Źki (NP)
0
5
15.10.2023 10:00 0 : 5
15.10
15:00
Dunav
Cement
4
0
15.10.2023 15:00 4 : 0
15.10
15:00
TSK
Sloboda
1
2
15.10.2023 15:00
TSK
1 : 2
15.10
15:00
Hajduk (D)
Mladost
3
0
15.10.2023 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Jadran
Jedinstvo
4
0
15.10.2023 15:00 4 : 0
15.10
15:00
Donji Srem 2015
Slavija
1
0
15.10.2023 15:00 1 : 0
15.10
15:00
Hercegovac
Mladost (T)
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
15.10
15:00
Hajduk
Preporod
1
3
15.10.2023 15:00 1 : 3
15.10
15:00
Radni─Źki 1905
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
2
2
15.10.2023 15:00 2 : 2
15.10
15:00
Obili─ç
Sloga
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
15.10
15:00
Mladost (BP)
Ba─Źka 1901
0
1
15.10.2023 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Vojvodina (BG)
Bajša
1
2
15.10.2023 15:00 1 : 2
15.10
15:00
Borac
Jedinstvo (BK)
6
2
15.10.2023 15:00 6 : 2
15.10
15:00
Crvena zvezda
BAK
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
BAK
15.10
15:00
Radan
SFK Morava
6
3
15.10.2023 15:00 6 : 3
15.10
11:00
Svetlost
OFK Topli─Źanin
0
1
15.10.2023 11:00 0 : 1
15.10
15:00
Gracko
Sloga
1
0
15.10.2023 15:00 1 : 0
15.10
15:00
SU Dinamo Jug
Jablanica
4
0
15.10.2023 15:00 4 : 0
15.10
15:00
Jedinstvo (GS)
Gra─Źanica
3
0
15.10.2023 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Naša krila 1936
Svrljig
1
0
15.10.2023 15:00 1 : 0
15.10
15:00
Pukovac
OFK Niš
3
0
15.10.2023 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Morava
Mladost (M)
0
1
15.10.2023 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Jedinstvo
Zemljoradnik
5
1
15.10.2023 15:00 5 : 1
15.10
15:00
Orljane
Radni─Źki 2020
3
1
15.10.2023 15:00 3 : 1
15.10
15:00
Palilulac
OFK Brzi Brod
0
4
15.10.2023 15:00 0 : 4
15.10
15:00
Bukovik
Mladost (B)
0
4
15.10.2023 15:00 0 : 4
15.10
11:00
Car Konstantin
OFK Napredak 1929
9
1
15.10.2023 11:00 9 : 1
15.10
15:00
Hajduk Veljko
Bor 1919
1
2
15.10.2023 15:00 1 : 2
15.10
15:00
OFK Slatina
OFK Knjaz
6
2
15.10.2023 15:00 6 : 2
15.10
15:00
Rajko Miti─ç
Trebi─Ź
5
1
15.10.2023 15:00 5 : 1
15.10
15:00
Kušiljevo
Vinogradar
6
0
15.10.2023 15:00 6 : 0
15.10
15:00
Mladost
OFK Lugomir
0
0
15.10.2023 15:00 0 : 0
15.10
15:00
┼Żupa
Leva─Ź
2
0
15.10.2023 15:00 2 : 0
15.10
10:00
OFK Mladenovac
Kalu─Ĺerica 1969
6
0
15.10.2023 10:00 6 : 0
15.10
15:00
Zuce 2019
OFK Budu─çnost
0
2
15.10.2023 15:00 0 : 2
15.10
10:00
OFK ┼Żarkovo
Hajduk
1
2
15.10.2023 10:00 1 : 2
15.10
15:00
Umka
KFK Ravna gora Barajevo
2
0
15.10.2023 15:00 2 : 0
15.10
15:00
Crvena zvezda
Komgrap
4
4
15.10.2023 15:00 4 : 4
15.10
14:30
Napredak
Zastava 1973
3
0
15.10.2023 14:30 3 : 0
15.10
14:30
Budu─çnost
Gru┼ża
0
1
15.10.2023 14:30 0 : 1
15.10
14:30
Budu─çnost (A)
Zlatar
2
4
15.10.2023 14:30 2 : 4
15.10
14:30
Sloboda (─î)
Sloga (BB)
3
2
15.10.2023 14:30 3 : 2
15.10
14:30
Savinac 1933
Jedinstvo Putevi
0
4
15.10.2023 14:30 0 : 4
15.10
14:30
OFK Ose─Źina
Drina
2
2
15.10.2023 14:30 2 : 2
15.10
14:30
Hajduk Stanko
Cer
2
0
15.10.2023 14:30 2 : 0
Cer
15.10
14:30
┼Żelezni─Źar
OFK Divci
1
0
15.10.2023 14:30 1 : 0
15.10
14:30
RSK
Sloboda
5
0
15.10.2023 14:30
RSK
5 : 0
15.10
11:00
Milo─Źajac
Koštampolje
1
0
15.10.2023 11:00 1 : 0
15.10
15:00
Radnik
Kara─Ĺor─Ĺe
4
2
15.10.2023 15:00 4 : 2
15.10
15:00
Ibar
OFK Progorelica
1
2
15.10.2023 15:00 1 : 2
15.10
15:00
Borac (V)
Morava (M)
0
0
15.10.2023 15:00 0 : 0
15.10
11:00
Proleter
OFK Ras
0
3
15.10.2023 11:00 0 : 3
15.10
15:00
Kulpin
Polet
7
0
15.10.2023 15:00 7 : 0
15.10
15:00
Lipar
Budu─çnost (P)
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
15.10
15:00
BSK
─îSK Pivara
2
0
15.10.2023 15:00
BSK
2 : 0
15.10
15:00
Kolonija
Maršić
2
0
15.10.2023 15:00 2 : 0
15.10
15:00
Budu─çnost
Pobeda 1926
3
1
15.10.2023 15:00 3 : 1
15.10
15:00
Kori─çani
Sloboda
0
1
15.10.2023 15:00 0 : 1
15.10
15:30
Ba─Źka (B)
Fruškogorac
0
3
15.10.2023 15:30 0 : 3
15.10
15:30
OFK Sirig
Jedinstvo
3
1
15.10.2023 15:30 3 : 1
15.10
15:30
Jugovi─ç
Hajduk
1
0
15.10.2023 15:30 1 : 0
15.10
15:30
Ba─Źka 1923
Crvena zvezda
2
1
15.10.2023 15:30 2 : 1
15.10
15:00
Sloga (BNS)
Ševac
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
15.10
15:00
Unirea
Spartak 1911
1
0
15.10.2023 15:00 1 : 0
15.10
15:00
Budu─çnost (A)
Radni─Źki (B)
0
3
15.10.2023 15:00 0 : 3
15.10
15:00
Glogonj
Vulturul
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
15.10
15:00
Potporanj
Jedinstvo Stevi─ç
0
1
15.10.2023 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Dolina
Dolovo
0
2
15.10.2023 15:00 0 : 2
15.10
14:30
Radni─Źki 1911
Napredak (BT)
4
0
15.10.2023 14:30 4 : 0
15.10
14:30
Banat (─î)
Vojvodina
10
0
15.10.2023 14:30 10 : 0
15.10
14:30
Napredak (─î)
2. Oktobar
5
0
15.10.2023 14:30 5 : 0
15.10
14:30
OFK Staji─çevo
Mladost
1
2
15.10.2023 14:30 1 : 2
15.10
14:30
Polet
Delija
2
0
15.10.2023 14:30 2 : 0
15.10
14:30
Bile─çanin
┼ŻFK Banat
4
1
15.10.2023 14:30 4 : 1
15.10
15:00
─îoka
AFK
6
0
15.10.2023 15:00 6 : 0
AFK
15.10
15:00
Jedinstvo
Budu─çnost
0
0
15.10.2023 15:00 0 : 0
15.10
15:00
Radni─Źki (I)
Srem
2
2
15.10.2023 15:00 2 : 2
15.10
15:00
Napredak
Partizan
4
2
15.10.2023 15:00 4 : 2
15.10
15:00
Polet (NK)
Budu─çnost
0
1
15.10.2023 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Šumar
Fruškogorac
7
0
15.10.2023 15:00 7 : 0
15.10
15:00
Grani─Źar (K)
Hajduk (V)
1
1
15.10.2023 15:00 1 : 1
15.10
15:00
Sremac (V)
LSK
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
LSK
15.10
15:00
Sloga (V)
Podrinje
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
15.10
15:00
Rubin
Jastrebac
4
2
15.10.2023 15:00 4 : 2
15.10
15:30
Sloga (L)
Gradina
1
0
15.10.2023 15:30 1 : 0
15.10
15:00
Dedina
OFK Kopaonik 1931
0
1
15.10.2023 15:00 0 : 1
15.10
15:30
Sloga (D)
Trudbenik
1
2
15.10.2023 15:30 1 : 2
15.10
15:00
Sloga (─ć)
Bošnjane
4
1
15.10.2023 15:00 4 : 1
15.10
17:30
Borac
13. April
10
1
15.10.2023 17:30 10 : 1
15.10
15:30
─îitluk
Ma─Źkovac
2
1
15.10.2023 15:30 2 : 1
15.10
15:30
Polet 57
FUD
1
4
15.10.2023 15:30 1 : 4
FUD
15.10
10:00
Šumadija
Vin─Źa
1
0
15.10.2023 10:00 1 : 0
15.10
15:00
Šumadinac (S)
Plaskovac
5
2
15.10.2023 15:00 5 : 2
15.10
15:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Kopljari
4
0
15.10.2023 15:00 4 : 0
15.10
15:00
┼ŻSK
BSK
6
4
15.10.2023 15:00 6 : 4
BSK
15.10
15:00
Mladi rudar
Lokomotiva
1
1
15.10.2023 15:00 1 : 1
15.10
15:00
Saranovo 1936
Banja
3
1
15.10.2023 15:00 3 : 1
15.10
15:00
Prvi srpski ustanak
Marjan
1
3
15.10.2023 15:00 1 : 3
15.10
15:00
Urovica
Mala Vrbica
0
3
15.10.2023 15:00 0 : 3
15.10
15:00
Polet
Nemetali
1
2
15.10.2023 15:00 1 : 2
15.10
15:00
Radni─Źki
Miloševo
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
15.10
15:00
SFU Rudar 1934
Šarbanovac
6
0
15.10.2023 15:00 6 : 0
15.10
11:00
Klju─Ź
Krivelj
2
0
15.10.2023 11:00 2 : 0
15.10
14:30
Rudar (P)
GFK Tabane
1
4
15.10.2023 14:30 1 : 4
15.10
14:30
Budu─çnost (─É)
Mladost
4
3
15.10.2023 14:30 4 : 3
15.10
14:30
Napredak
Dragocvet
4
1
15.10.2023 14:30 4 : 1
15.10
14:30
Sin─Ĺeli─ç
Rudar (SR)
2
2
15.10.2023 14:30 2 : 2
15.10
14:30
Kolare
Budu─çnost (M)
2
2
15.10.2023 14:30 2 : 2
15.10
14:30
Donja Mutnica
Vinogradar
4
2
15.10.2023 14:30 4 : 2
15.10
14:30
Moravac 2015
Borac 1950
3
8
15.10.2023 14:30 3 : 8
15.10
14:30
Morava
Kolonija
1
5
15.10.2023 14:30 1 : 5
15.10
14:30
Jedinstvo
Partizan
2
2
15.10.2023 14:30 2 : 2
15.10
14:30
Iskra
Napredak
4
1
15.10.2023 14:30 4 : 1
15.10
14:30
┼Żabari
Dimitrije Tucovi─ç
5
3
15.10.2023 14:30 5 : 3
15.10
14:30
ZSK
─îu─Źuge
1
1
15.10.2023 14:30
ZSK
1 : 1
15.10
11:00
Proleter
Toplica
6
2
15.10.2023 11:00 6 : 2
15.10
14:30
Trli─ç
Junior Novo Naselje
0
2
15.10.2023 14:30 0 : 2
15.10
14:30
Udarnik
Osipaonica
0
0
15.10.2023 14:30 0 : 0
15.10
14:30
Mladi radnik 1940
SASK
2
0
15.10.2023 14:30 2 : 0
15.10
14:30
Omladinac
Pobeda
1
3
15.10.2023 14:30 1 : 3
15.10
14:30
Sloga (L)
Sloga (M)
2
1
15.10.2023 14:30 2 : 1
15.10
14:30
Podunavac
Borac 1932
0
4
15.10.2023 14:30 0 : 4
15.10
14:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Radnik
5
0
15.10.2023 14:30 5 : 0
15.10
14:30
Crvena zvezda
Lunjevac
4
0
15.10.2023 14:30 4 : 0
15.10
14:30
Mladost
Jasenica 2017
0
3
15.10.2023 14:30 0 : 3
15.10
14:30
Lugovi
Zadrugar
0
5
15.10.2023 14:30 0 : 5
15.10
14:30
Prilike
Kej
6
1
15.10.2023 14:30 6 : 1
Kej
15.10
14:30
Morava
Ozremica
1
0
15.10.2023 14:30 1 : 0
15.10
14:30
Jedinstvo (GG)
Sloga
1
2
15.10.2023 14:30 1 : 2
15.10
14:30
Devi─çi
Prijevor
0
0
15.10.2023 14:30 0 : 0
15.10
15:00
Polet (SD)
Vojvoda Milenko
3
0
15.10.2023 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Sloga 1945
Trgova─Źki
0
1
15.10.2023 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Integral
Batovac
4
0
15.10.2023 15:00 4 : 0
15.10
15:00
Sirakovo
Krilaš
5
1
15.10.2023 15:00 5 : 1
15.10
15:00
Poštar Zvezdara
Borac
1
5
15.10.2023 15:00 1 : 5
15.10
15:00
Busije
BUSK
3
3
15.10.2023 15:00 3 : 3
15.10
15:00
PKB Kovilovo
Beograd Karaburma
1
1
15.10.2023 15:00 1 : 1
15.10
15:00
Dunav
Šećeranac Ada
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
15.10
15:00
Posavac Tišma
Siti Sport Klub
3
0
15.10.2023 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Srem─Źica
Heroj Polet
4
0
15.10.2023 15:00 4 : 0
15.10
15:00
OFK Borac
Turbina
3
3
15.10.2023 15:00 3 : 3
15.10
10:00
Radni─Źki
Beljina
0
0
15.10.2023 10:00 0 : 0
15.10
15:00
Krtinska
Rojkovac
0
1
15.10.2023 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Rušanj
Šumadija
3
2
15.10.2023 15:00 3 : 2
15.10
15:00
Lisovi─ç 1977
Strelac
0
2
15.10.2023 15:00 0 : 2
15.10
15:00
OFK Zabre┼żje
Vrani─ç
0
4
15.10.2023 15:00 0 : 4
15.10
15:00
OFK Mladost
Velika Krsna
0
1
15.10.2023 15:00 0 : 1
15.10
14:00
Rabrovac
Šumadija 1962
1
1
15.10.2023 14:00 1 : 1
15.10
15:00
Vr─Źin
Pudarci
1
0
15.10.2023 15:00 1 : 0
15.10
15:00
Malinik
Šljivar
6
1
15.10.2023 15:00 6 : 1
15.10
15:00
Omladinac
OFK 019
3
3
15.10.2023 15:00 3 : 3
15.10
15:00
FSU Kraljevica
Radni─Źki 1946
2
0
15.10.2023 15:00 2 : 0
15.10
15:00
Vulkan 1963
Rudar
6
3
15.10.2023 15:00 6 : 3
15.10
15:00
Sloga (DT)
Novoselac
0
1
15.10.2023 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Sloga 1948
Aluminijum
1
3
15.10.2023 15:00 1 : 3
15.10
11:00
Proleter
OFK Morava 2022
3
1
15.10.2023 11:00 3 : 1
15.10
15:00
Mladost
Omladinac
0
3
15.10.2023 15:00 0 : 3
15.10
15:00
Stevan Nešticki
Sloboda
0
1
15.10.2023 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Planinac 1933
Jedinstvo
3
0
15.10.2023 15:00 3 : 0
15.10
14:30
Arbanasce
Borac
2
4
15.10.2023 14:30 2 : 4
15.10
14:30
Taskovi─çi
Mekiš
4
5
15.10.2023 14:30 4 : 5
15.10
14:30
Bali─Źevac
Jastrebac
2
5
15.10.2023 14:30 2 : 5
15.10
14:30
Rudar 2016
Sloga (K)
6
0
15.10.2023 14:30 6 : 0
15.10
14:30
Naisus 1977
Toplica
5
3
15.10.2023 14:30 5 : 3
15.10
14:30
Sloga 1980
Rad 1974
6
2
15.10.2023 14:30 6 : 2
15.10
15:00
Sloga
Budu─çnost
1
3
15.10.2023 15:00 1 : 3
15.10
15:00
Progres
Polet
4
2
15.10.2023 15:00 4 : 2
15.10
15:00
BSK
Gradac
4
1
15.10.2023 15:00
BSK
4 : 1
15.10
15:00
─îekmin
Donja Lomnica
1
3
15.10.2023 15:00 1 : 3
15.10
15:00
Milanovo
Zlo─çudovo
4
1
15.10.2023 15:00 4 : 1
15.10
15:00
Bobište
Vu─Źje
0
3
15.10.2023 15:00 0 : 3
15.10
15:00
Mladost
Lemind 1953
4
2
15.10.2023 15:00 4 : 2
15.10
15:00
┼Żelezni─Źar
Moravac
2
0
15.10.2023 15:00 2 : 0
15.10
15:00
Antimon
Milan Orli─ç
0
2
15.10.2023 15:00 0 : 2
15.10
15:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Mladi Borac
10
2
15.10.2023 15:00 10 : 2
15.10
15:00
Jedinstvo (Z)
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
15.10.2023 15:00 1 : 1
15.10
15:00
Duško
Radni─Źki
1
6
15.10.2023 15:00 1 : 6
15.10
15:00
Stojan Lazarac
Mladost
0
3
15.10.2023 15:00 0 : 3
15.10
15:00
Gluma─Ź
Tara
0
3
15.10.2023 15:00 0 : 3
15.10
15:00
Jasen
Jedinstvo
3
0
15.10.2023 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Polet
Lazarica
0
1
15.10.2023 15:00 0 : 1
15.10
11:00
Bakionica
Omladinac
1
4
15.10.2023 11:00 1 : 4
15.10
15:00
Sloga
Prvi partizan
4
0
15.10.2023 15:00 4 : 0
15.10
15:00
Kotroman
Višesava
1
4
15.10.2023 15:00 1 : 4
15.10
15:00
Gorobilje
Rampa
2
3
15.10.2023 15:00 2 : 3
15.10
15:00
Gnjilan
Pobeda
4
0
15.10.2023 15:00 4 : 0
15.10
15:00
Sloga
Mladost
0
12
15.10.2023 15:00 0 : 12
15.10
15:00
OFK Pavlovac
Mladost (B)
6
1
15.10.2023 15:00 6 : 1
15.10
15:00
Vihor
─îelik
3
0
15.10.2023 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Lugina
Levosoje
3
1
15.10.2023 15:00 3 : 1
15.10
15:00
FSU Ju┼żna pruga
BSK Bujanovac
0
3
15.10.2023 15:00 0 : 3
15.10
15:00
OFK Alakince
Trnovac
2
2
15.10.2023 15:00 2 : 2
15.10
15:00
Borac
Jug Bogdan
3
0
15.10.2023 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Kosovac
Dobri─Ź
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
15.10
15:00
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Re─Źica
0
2
15.10.2023 15:00 0 : 2
15.10
19:00
Popovi─çi Vrnjci
Omladinac
2
2
15.10.2023 19:00 2 : 2
15.10
11:00
Biljanovac
Jedinstvo (G)
3
1
15.10.2023 11:00 3 : 1
15.10
15:00
Ribnica
Gru┼ża
1
0
15.10.2023 15:00 1 : 0
15.10
15:00
Magnohrom
Tavnik
0
3
15.10.2023 15:00 0 : 3
15.10
15:00
Bogutova─Źka Banja
Stubal
3
1
15.10.2023 15:00 3 : 1
15.10
15:00
Jovo Kursula
Jedinstvo 2017
3
2
15.10.2023 15:00 3 : 2
15.10
15:00
Jadran
Borba
1
0
15.10.2023 15:00 1 : 0
15.10
15:00
Seljak
21. oktobar
2
0
15.10.2023 15:00 2 : 0
15.10
15:00
─ćava
Apolon 4
3
1
15.10.2023 15:00 3 : 1
15.10
15:00
Šumadinac KG
Borac
2
0
15.10.2023 15:00 2 : 0
15.10
15:00
Dunav
Banatul
1
5
15.10.2023 15:00 1 : 5
15.10
15:00
Polet
Omladinac
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
15.10
15:00
Banat (VŠ)
Sloga (M)
5
3
15.10.2023 15:00 5 : 3
15.10
15:00
Ratar
Banat (D)
4
1
15.10.2023 15:00 4 : 1
15.10
15:00
Borac (VS)
Karaš (J)
0
2
15.10.2023 15:00 0 : 2
15.10
15:00
Ba─Źka (D)
Neštin
3
2
15.10.2023 15:00 3 : 2
15.10
15:00
Borac (V)
Magli─ç
5
5
15.10.2023 15:00 5 : 5
15.10
15:00
OFK Stari Grad
Tvr─Ĺava
7
2
15.10.2023 15:00 7 : 2
15.10
13:00
Kamenorezac 76
Garevina
5
1
15.10.2023 13:00 5 : 1
15.10
13:00
Vinogradar
Mladost (T)
3
0
15.10.2023 13:00 3 : 0
15.10
13:00
Beli Orlovi
Ribnik
3
1
15.10.2023 13:00 3 : 1
15.10
13:00
Jezero 2017
Borac
3
1
15.10.2023 13:00 3 : 1
15.10
15:00
Mladost
Terekveš
2
2
15.10.2023 15:00 2 : 2
15.10
15:00
Omladinac
Zadrugar
1
1
15.10.2023 15:00 1 : 1
15.10
15:00
Aleksa Šantić
OFK Od┼żaci
3
2
15.10.2023 15:00 3 : 2
15.10
15:00
Jedinstvo Lemeš
Polet (S)
0
4
15.10.2023 15:00 0 : 4
15.10
15:00
Voja Ga─Źi─ç
Stari Tamiš
3
1
15.10.2023 15:00 3 : 1
15.10
15:00
Tempo
Proleter
4
1
15.10.2023 15:00 4 : 1
15.10
15:00
Borac
Partizan
7
3
15.10.2023 15:00 7 : 3
15.10
15:00
OFK Mladost
Omladinac
1
2
15.10.2023 15:00 1 : 2
15.10
15:00
BSK Bavanište
Jugoslavija
3
2
15.10.2023 15:00 3 : 2
15.10
15:00
Hajduk 1932
Kameni
4
1
15.10.2023 15:00 4 : 1
15.10
15:00
OFK Bresta─Ź
Planinac
4
1
15.10.2023 15:00 4 : 1
15.10
15:00
Fruškogorac
Hrtkovci
4
2
15.10.2023 15:00 4 : 2
15.10
15:00
Polet
Napredak
3
0
15.10.2023 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Rudar
Grani─Źar
2
2
15.10.2023 15:00 2 : 2
15.10
15:00
─îSK ─îortanovci
Ljukovo
1
2
15.10.2023 15:00 1 : 2
15.10
15:00
Mladost
Car Uroš
4
1
15.10.2023 15:00 4 : 1
15.10
15:00
Omladinac
Munja
1
1
15.10.2023 15:00 1 : 1
15.10
15:00
OFK Urovci
Duboko
0
5
15.10.2023 15:00 0 : 5
15.10
14:30
Osaonica
Jedinstvo
4
1
15.10.2023 14:30 4 : 1
15.10
14:30
Vinora─Źa
Partizan
0
5
15.10.2023 14:30 0 : 5
15.10
14:30
Šumadinac
Sloboda
5
1
15.10.2023 14:30 5 : 1
15.10
14:30
Šantarovac
Omladinac
2
0
15.10.2023 14:30 2 : 0
15.10
14:30
OFK Klek
Jedinstvo 2014
5
4
15.10.2023 14:30 5 : 4
15.10
14:30
KSK Konak 1926
Tamiš
1
6
15.10.2023 14:30 1 : 6
15.10
14:30
Zadrugar
OFK Gradnulica
3
1
15.10.2023 14:30 3 : 1
15.10
14:30
ASK
Lehel
0
5
15.10.2023 14:30
ASK
0 : 5
15.10
14:30
Potisje
Krajina
6
0
15.10.2023 14:30 6 : 0
15.10
14:30
Borac
Naftagas
2
2
15.10.2023 14:30 2 : 2
15.10
14:30
Mladost (L)
Mladost (BB)
1
0
15.10.2023 14:30 1 : 0
15.10
14:30
Sloga (V)
Šarbane
3
2
15.10.2023 14:30 3 : 2
15.10
14:30
Brezovica
OFK Stublenica
4
2
15.10.2023 14:30 4 : 2
15.10
14:30
Joševa
Polet (DL)
0
1
15.10.2023 14:30 0 : 1
15.10
11:00
Trnjaci 2021
OFK Paljuvi
0
5
15.10.2023 11:00 0 : 5
15.10
14:30
Polet (T)
Kolubara (LP)
2
1
15.10.2023 14:30 2 : 1
15.10
11:00
Rakac Stave
Milenko Pavlovi─ç
4
5
15.10.2023 11:00 4 : 5
15.10
11:00
Stari drugari
Polet
0
3
15.10.2023 11:00 0 : 3
15.10
11:00
Kolubara 2
Mali korak
3
2
15.10.2023 11:00 3 : 2
15.10
11:00
Beloševac
Kotešica
2
2
15.10.2023 11:00 2 : 2
15.10
11:00
Babaji─ç
Tešnjar
2
3
15.10.2023 11:00 2 : 3
15.10
11:00
Jadar 2013
OFK Povlen
2
0
15.10.2023 11:00 2 : 0
15.10
15:00
Morava 1932
Mladi Borac
3
5
15.10.2023 15:00 3 : 5
15.10
15:00
Dizel
Beli Orao
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
15.10
15:00
Sloga (L)
Napredak (B)
2
0
15.10.2023 15:00 2 : 0
15.10
15:00
Stig 1955
Borac (K)
1
4
15.10.2023 15:00 1 : 4
15.10
15:00
Polet (V)
Kumane
4
0
15.10.2023 15:00 4 : 0
15.10
15:00
Napredak 1934
Zemljoradnik 1932
1
3
15.10.2023 15:00 1 : 3
15.10
15:00
Proleter
E─Ĺ┼íeg
3
0
15.10.2023 15:00 3 : 0
15.10
15:00
Ba─Źka
Sloboda
1
1
15.10.2023 15:00 1 : 1
15.10
15:00
Mladost
Jedinstvo
0
1
15.10.2023 15:00 0 : 1
15.10
15:00
Soko
Zadrugar 1947
3
1
15.10.2023 15:00 3 : 1
15.10
15:00
Homoljac
Mladost (K)
4
1
15.10.2023 15:00 4 : 1
15.10
15:00
Rade Milošević
Polet 1930
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
15.10
15:00
Pobeda 1953
Jedinstvo (S)
2
2
15.10.2023 15:00 2 : 2
15.10
15:00
Borac (V)
BSK 1924
1
2
15.10.2023 15:00 1 : 2
15.10
15:00
Crni Vitez 1924
Rudar (K)
3
2
15.10.2023 15:00 3 : 2
15.10
15:30
Mileti─ç
─îenej
4
1
15.10.2023 15:30 4 : 1
15.10
15:30
Tatra
Sofeks
2
5
15.10.2023 15:30 2 : 5
15.10
15:30
┼Żelezni─Źar NS
Petar Pua─Źa
1
3
15.10.2023 15:30 1 : 3
15.10
15:30
Obili─ç
Hajduk (G)
1
2
15.10.2023 15:30 1 : 2
15.10
15:30
Slanobarac
Vinogradar
1
3
15.10.2023 15:30 1 : 3
15.10
15:00
Mladost 1976
Radni─Źki
0
2
15.10.2023 15:00 0 : 2
15.10
15:00
OFK Brza
OFK Pomoravlje
1
5
15.10.2023 15:00 1 : 5
15.10
15:00
Šumadija
Moravac Orion
3
2
15.10.2023 15:00 3 : 2
15.10
15:00
Veliko Trnjane
Derbi 2016
0
2
15.10.2023 15:00 0 : 2
15.10
15:00
Morava
Bratstvo
1
2
15.10.2023 15:00 1 : 2
15.10
15:00
Moravac (G)
Sloboda
0
5
15.10.2023 15:00 0 : 5
15.10
15:00
Umac
Mladi borac
4
1
15.10.2023 15:00 4 : 1
15.10
14:30
Heroj
Napredak (S)
2
1
15.10.2023 14:30 2 : 1
15.10
14:30
Istok 63
Dra┼żmirovac
6
0
15.10.2023 14:30 6 : 0
15.10
14:30
Sin─Ĺeli─ç
OFK Batinac
1
1
15.10.2023 14:30 1 : 1
15.10
14:30
Pomoravlje
Resavski Despoti
3
0
15.10.2023 14:30 3 : 0
15.10
14:30
Šumadija
Omladinac
2
1
15.10.2023 14:30 2 : 1
15.10
15:00
Drina
Petlova─Źa
1
3
15.10.2023 15:00 1 : 3
15.10
15:00
Mladost
Bair
4
0
15.10.2023 15:00 4 : 0
15.10
15:00
OFK Napredak
Zadrugar
2
0
15.10.2023 15:00 2 : 0
15.10
15:00
Omladinac
Budu─çnost 1929
2
1
15.10.2023 15:00 2 : 1
15.10
15:00
Budu─çnost (PD)
POFK Metaloplastika 2006
6
0
15.10.2023 15:00 6 : 0
15.10
15:00
Sloga
Sloboda
2
3
15.10.2023 15:00 2 : 3
15.10
15:00
Novi Beograd
┼Żeleznik 1930
5
0
15.10.2023 15:00 5 : 0
15.10
15:00
Šumadinac
Zmaj Novi grad
1
1
15.10.2023 15:00 1 : 1