XS
SM
MD
LG

Prona─Ĺeno ukupno 639 utakmica za dan
Subota, 21 Oktobar 2023


Fudbal

21.10
18:30
Crvena zvezda
Javor Matis
3
2
21.10.2023 18:30
Crvena zvezda
3 : 2
Javor Matis
21.10
19:00
Vo┼żdovac
TSC
1
1
21.10.2023 19:00
Vo┼żdovac
1 : 1
TSC
21.10
14:00
Jedinstvo (Ub)
In─Ĺija Toyo Tires
1
1
21.10.2023 14:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 1
In─Ĺija Toyo Tires
21.10
14:00
Radni─Źki (NB)
Metalac
2
0
21.10.2023 14:00
Radni─Źki (NB)
2 : 0
Metalac
21.10
18:00
GFK Dubo─Źica
GFK Sloboda
1
0
21.10.2023 18:00
GFK Dubo─Źica
1 : 0
GFK Sloboda
21.10
14:00
OFK Beograd
Mladost GAT
2
0
21.10.2023 14:00
OFK Beograd
2 : 0
Mladost GAT
21.10
15:00
GFK Jagodina
Meševo
1
1
21.10.2023 15:00
GFK Jagodina
1 : 1
Meševo
21.10
15:00
Dunav
P─Źinja
1
0
21.10.2023 15:00
Dunav
1 : 0
P─Źinja
21.10
15:00
OFK Sin─Ĺeli─ç
Vlasina
0
0
21.10.2023 15:00
OFK Sin─Ĺeli─ç
0 : 0
Vlasina
21.10
15:00
Radni─Źki (S)
Budu─çnost (P)
4
0
21.10.2023 15:00
Radni─Źki (S)
4 : 0
Budu─çnost (P)
21.10
15:00
─Éerdap
Jedinstvo 1936
1
0
21.10.2023 15:00
─Éerdap
1 : 0
Jedinstvo 1936
21.10
14:30
OFK Ba─Źka
GFK Sloven
0
5
21.10.2023 14:30
OFK Ba─Źka
0 : 5
GFK Sloven
21.10
14:30
Radni─Źki (Z)
Naftagas
0
2
21.10.2023 14:30
Radni─Źki (Z)
0 : 2
Naftagas
21.10
14:30
1. Maj Ruma
Hajduk 1912
0
0
21.10.2023 14:30
1. Maj Ruma
0 : 0
Hajduk 1912
21.10
14:30
┼Żelezni─Źar (I)
Jedinstvo (SP)
0
0
21.10.2023 14:30
┼Żelezni─Źar (I)
0 : 0
Jedinstvo (SP)
21.10
12:00
Studentski grad
Jedinstvo
0
0
21.10.2023 12:00
Studentski grad
0 : 0
Jedinstvo
21.10
10:00
Sin─Ĺeli─ç
Radni─Źki
1
0
21.10.2023 10:00
Sin─Ĺeli─ç
1 : 0
Radni─Źki
21.10
11:00
Teleoptik
Zemun
2
1
21.10.2023 11:00
Teleoptik
2 : 1
Zemun
21.10
11:00
GSP Polet Dor─çol
PKB
0
1
21.10.2023 11:00
GSP Polet Dor─çol
0 : 1
PKB
21.10
14:00
Brodarac
BASK TEK
1
0
21.10.2023 14:00
Brodarac
1 : 0
BASK TEK
21.10
15:00
Rad
Ušće Novi Beograd
1
1
21.10.2023 15:00
Rad
1 : 1
Ušće Novi Beograd
21.10
13:30
Sloga (P)
Sloga 33
1
0
21.10.2023 13:30
Sloga (P)
1 : 0
Sloga 33
21.10
13:30
Mladi radnik 1926
Takovo
1
1
21.10.2023 13:30
Mladi radnik 1926
1 : 1
Takovo
21.10
13:30
FAP
Omladinac (Z)
1
0
21.10.2023 13:30
FAP
1 : 0
Omladinac (Z)
21.10
13:30
Budućnost Krušik 2014
Vrelo Sport
0
0
21.10.2023 13:30
Budućnost Krušik 2014
0 : 0
Vrelo Sport
21.10
13:30
Zlatibor
Borac 1926
1
4
21.10.2023 13:30
Zlatibor
1 : 4
Borac 1926
21.10
13:30
Jošanica
Tutin
2
2
21.10.2023 13:30
Jošanica
2 : 2
Tutin
21.10
13:30
Real
Loznica
1
1
21.10.2023 13:30
Real
1 : 1
Loznica
21.10
14:30
Mladost
Jadran
0
1
21.10.2023 14:30
Mladost
0 : 1
Jadran
21.10
14:30
Sloboda
Hajduk (D)
0
0
21.10.2023 14:30
Sloboda
0 : 0
Hajduk (D)
21.10
14:30
Hajduk (B)
TSK
4
1
21.10.2023 14:30
Hajduk (B)
4 : 1
TSK
21.10
14:30
Cement
Radni─Źki (┼á)
1
2
21.10.2023 14:30
Cement
1 : 2
Radni─Źki (┼á)
21.10
14:30
Radni─Źki (NP)
Dunav
0
0
21.10.2023 14:30
Radni─Źki (NP)
0 : 0
Dunav
21.10
14:30
Veternik
Index
2
1
21.10.2023 14:30
Veternik
2 : 1
Index
21.10
14:30
Bajša
Hercegovac
3
1
21.10.2023 14:30
Bajša
3 : 1
Hercegovac
21.10
14:30
Ba─Źka 1901
Vojvodina (BG)
2
3
21.10.2023 14:30
Ba─Źka 1901
2 : 3
Vojvodina (BG)
21.10
14:30
OFK Vrbas
Mladost (BP)
4
0
21.10.2023 14:30
OFK Vrbas
4 : 0
Mladost (BP)
21.10
14:30
Sloga
Ravangrad 2018
3
2
21.10.2023 14:30
Sloga
3 : 2
Ravangrad 2018
21.10
14:30
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
Obili─ç
1
0
21.10.2023 14:30
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
1 : 0
Obili─ç
21.10
14:30
Kozara
Budu─çnost
2
1
21.10.2023 14:30
Kozara
2 : 1
Budu─çnost
21.10
14:30
Rusanda
Begej
0
2
21.10.2023 14:30
Rusanda
0 : 2
Begej
21.10
14:30
BAK
Sloboda
0
0
21.10.2023 14:30
BAK
0 : 0
Sloboda
21.10
14:30
Jedinstvo (BK)
Crvena zvezda
4
3
21.10.2023 14:30
Jedinstvo (BK)
4 : 3
Crvena zvezda
21.10
13:30
Trep─Źa
Bane 1931
1
3
21.10.2023 13:30
Trep─Źa
1 : 3
Bane 1931
21.10
13:30
Gru┼ża
Mokra Gora
0
1
21.10.2023 13:30
Gru┼ża
0 : 1
Mokra Gora
21.10
13:30
Sloga
Šumadija 1903
2
0
21.10.2023 13:30
Sloga
2 : 0
Šumadija 1903
21.10
13:30
Ma─Źva 1929
OFK Divci
3
1
21.10.2023 13:30
Ma─Źva 1929
3 : 1
OFK Divci
21.10
13:30
Cer
Lipolist
0
2
21.10.2023 13:30
Cer
0 : 2
Lipolist
21.10
13:30
Ribnica
OFK Ose─Źina
1
1
21.10.2023 13:30
Ribnica
1 : 1
OFK Ose─Źina
21.10
13:30
Omladinac (Š)
OFK Napredak
0
4
21.10.2023 13:30
Omladinac (Š)
0 : 4
OFK Napredak
21.10
13:30
Sloboda
VGSK
2
5
21.10.2023 13:30
Sloboda
2 : 5
VGSK
21.10
13:30
─Éerdap
RSK
2
2
21.10.2023 13:30
─Éerdap
2 : 2
RSK
21.10
13:30
Šumadija (A)
Sloga 1924
2
0
21.10.2023 13:30
Šumadija (A)
2 : 0
Sloga 1924
21.10
13:30
Šumadinac 1913
Morava
0
3
21.10.2023 13:30
Šumadinac 1913
0 : 3
Morava
21.10
15:00
Jedinstvo (B)
Nebeski Andjeli
1
1
21.10.2023 15:00
Jedinstvo (B)
1 : 1
Nebeski Andjeli
21.10
15:00
Jastrebac
Mladost 1959
2
2
21.10.2023 15:00
Jastrebac
2 : 2
Mladost 1959
21.10
15:00
Gra─Źanica
Pusta Reka
1
2
21.10.2023 15:00
Gra─Źanica
1 : 2
Pusta Reka
21.10
15:00
OFK Topli─Źanin
Gracko
5
0
21.10.2023 15:00
OFK Topli─Źanin
5 : 0
Gracko
21.10
15:00
SFK Morava
Svetlost
7
1
21.10.2023 15:00
SFK Morava
7 : 1
Svetlost
21.10
15:00
OFK Napredak 1929
Naša krila 1936
0
3
21.10.2023 15:00
OFK Napredak 1929
0 : 3
Naša krila 1936
21.10
15:00
Radni─Źki 2020
Palilulac
1
3
21.10.2023 15:00
Radni─Źki 2020
1 : 3
Palilulac
21.10
15:00
Svrljig
Pukovac
0
0
21.10.2023 15:00
Svrljig
0 : 0
Pukovac
21.10
15:00
Trebi─Ź
Balkanski
0
2
21.10.2023 15:00
Trebi─Ź
0 : 2
Balkanski
21.10
15:00
OFK Knjaz
Rajko Miti─ç
4
1
21.10.2023 15:00
OFK Knjaz
4 : 1
Rajko Miti─ç
21.10
15:00
Senjak
Hajduk Veljko
1
6
21.10.2023 15:00
Senjak
1 : 6
Hajduk Veljko
21.10
15:00
Lu┼żnica
OFK Zlot
4
0
21.10.2023 15:00
Lu┼żnica
4 : 0
OFK Zlot
21.10
15:00
Leva─Ź
Kušiljevo
2
1
21.10.2023 15:00
Leva─Ź
2 : 1
Kušiljevo
21.10
15:00
Blagotin
┼Żupa
2
2
21.10.2023 15:00
Blagotin
2 : 2
┼Żupa
21.10
15:00
Juhor
Mladi borac
1
2
21.10.2023 15:00
Juhor
1 : 2
Mladi borac
21.10
15:00
KFK Ravna gora Barajevo
Crvena zvezda
1
0
21.10.2023 15:00
KFK Ravna gora Barajevo
1 : 0
Crvena zvezda
21.10
15:00
Hajduk
Umka
0
1
21.10.2023 15:00
Hajduk
0 : 1
Umka
21.10
15:00
BSK Bor─Źa
Zuce 2019
1
3
21.10.2023 15:00
BSK Bor─Źa
1 : 3
Zuce 2019
21.10
15:00
Balkan Mirijevo
Napredak
2
2
21.10.2023 15:00
Balkan Mirijevo
2 : 2
Napredak
21.10
14:00
Morava (M)
Proleter
3
1
21.10.2023 14:00
Morava (M)
3 : 1
Proleter
21.10
14:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Rudar
0
1
21.10.2023 14:00
Kara─Ĺor─Ĺe
0 : 1
Rudar
21.10
14:00
Mladost (V)
Radnik
0
0
21.10.2023 14:00
Mladost (V)
0 : 0
Radnik
21.10
14:00
Koštampolje
Omladinac (NS)
1
0
21.10.2023 14:00
Koštampolje
1 : 0
Omladinac (NS)
21.10
14:30
─îSK Pivara
Krila Krajine
1
1
21.10.2023 14:30
─îSK Pivara
1 : 1
Krila Krajine
21.10
14:30
Polet
Lipar
2
4
21.10.2023 14:30
Polet
2 : 4
Lipar
21.10
15:00
Košutnjak
Kolonija
3
2
21.10.2023 15:00
Košutnjak
3 : 2
Kolonija
21.10
15:00
Mladost
Šumadija 1934
6
1
21.10.2023 15:00
Mladost
6 : 1
Šumadija 1934
21.10
15:00
Fruškogorski partizan
Ba─Źka (B)
5
0
21.10.2023 15:00
Fruškogorski partizan
5 : 0
Ba─Źka (B)
21.10
15:00
Crvena zvezda
Proleter 1951
1
2
21.10.2023 15:00
Crvena zvezda
1 : 2
Proleter 1951
21.10
15:00
Šajkaš 1908
Jugovi─ç
1
0
21.10.2023 15:00
Šajkaš 1908
1 : 0
Jugovi─ç
21.10
15:00
Omladinac
OFK Sirig
1
6
21.10.2023 15:00
Omladinac
1 : 6
OFK Sirig
21.10
15:00
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
3
1
21.10.2023 15:00
Crvena zvezda
3 : 1
Sloga (BNS)
21.10
13:30
Delija
Jedinstvo
0
2
21.10.2023 13:30
Delija
0 : 2
Jedinstvo
21.10
14:30
Budu─çnost
Jadran
3
0
21.10.2023 14:30
Budu─çnost
3 : 0
Jadran
21.10
14:30
Iskra
Jedinstvo
4
0
21.10.2023 14:30
Iskra
4 : 0
Jedinstvo
21.10
14:30
Njegoš
Tomislavci
1
3
21.10.2023 14:30
Njegoš
1 : 3
Tomislavci
21.10
14:30
Napredak
Vinogradar
5
3
21.10.2023 14:30
Napredak
5 : 3
Vinogradar
21.10
14:30
AFK
Srbobran
0
4
21.10.2023 14:30
AFK
0 : 4
Srbobran
21.10
14:30
Udarnik Višnjevac
─îoka
1
2
21.10.2023 14:30
Udarnik Višnjevac
1 : 2
─îoka
21.10
14:30
Podrinje
Radni─Źki (I)
0
1
21.10.2023 14:30
Podrinje
0 : 1
Radni─Źki (I)
21.10
14:30
Hajduk (V)
Sremac (V)
1
1
21.10.2023 14:30
Hajduk (V)
1 : 1
Sremac (V)
21.10
14:30
Partizan
Polet (NK)
3
1
21.10.2023 14:30
Partizan
3 : 1
Polet (NK)
21.10
15:00
OFK Kopaonik 1931
Sloga (D)
2
0
21.10.2023 15:00
OFK Kopaonik 1931
2 : 0
Sloga (D)
21.10
15:00
Šarbanovac
Klju─Ź
7
0
21.10.2023 15:00
Šarbanovac
7 : 0
Klju─Ź
21.10
15:00
Pore─Ź
Rudna Glava
1
4
21.10.2023 15:00
Pore─Ź
1 : 4
Rudna Glava
21.10
15:00
Polom
Urovica
3
1
21.10.2023 15:00
Polom
3 : 1
Urovica
21.10
14:30
Borac 1950
Morava
1
5
21.10.2023 14:30
Borac 1950
1 : 5
Morava
21.10
14:30
Rudar (SR)
Kolare
3
0
21.10.2023 14:30
Rudar (SR)
3 : 0
Kolare
21.10
14:30
Junior Novo Naselje
Pepeljevac
4
0
21.10.2023 14:30
Junior Novo Naselje
4 : 0
Pepeljevac
21.10
14:30
OFK Jabu─Źje
ZSK
1
1
21.10.2023 14:30
OFK Jabu─Źje
1 : 1
ZSK
21.10
14:30
OFK Br─Ĺanac
┼Żabari
3
3
21.10.2023 14:30
OFK Br─Ĺanac
3 : 3
┼Żabari
21.10
13:30
SASK
Omladinac
15
0
21.10.2023 13:30
SASK
15 : 0
Omladinac
21.10
13:30
Sloga
Spartak 1976
0
2
21.10.2023 13:30
Sloga
0 : 2
Spartak 1976
21.10
14:30
Jasenovac
Sloga 1945
0
2
21.10.2023 14:30
Jasenovac
0 : 2
Sloga 1945
21.10
15:00
Heroj Polet
Poštar Zvezdara
7
1
21.10.2023 15:00
Heroj Polet
7 : 1
Poštar Zvezdara
21.10
15:00
Be┼żanija
Posavac Tišma
3
1
21.10.2023 15:00
Be┼żanija
3 : 1
Posavac Tišma
21.10
15:00
Beograd Karaburma
Dunav
1
2
21.10.2023 15:00
Beograd Karaburma
1 : 2
Dunav
21.10
15:00
Borac
Busije
1
0
21.10.2023 15:00
Borac
1 : 0
Busije
21.10
15:00
Šumadija
Lisovi─ç 1977
0
2
21.10.2023 15:00
Šumadija
0 : 2
Lisovi─ç 1977
21.10
15:00
Torpedo
Rušanj
0
4
21.10.2023 15:00
Torpedo
0 : 4
Rušanj
21.10
15:00
BSK
Osni─ç
5
2
21.10.2023 15:00
BSK
5 : 2
Osni─ç
21.10
15:00
Mid┼żor
Grani─Źar
3
0
21.10.2023 15:00
Mid┼żor
3 : 0
Grani─Źar
21.10
15:00
Hajduk
Omladinac
0
1
21.10.2023 15:00
Hajduk
0 : 1
Omladinac
21.10
14:30
Jastrebac
Malošište
0
3
21.10.2023 14:30
Jastrebac
0 : 3
Malošište
21.10
14:30
Moravac
Arbanasce
2
1
21.10.2023 14:30
Moravac
2 : 1
Arbanasce
21.10
15:00
Budu─çnost
Moravac
4
0
21.10.2023 15:00
Budu─çnost
4 : 0
Moravac
21.10
15:00
Jedinstvo
Polet
1
2
21.10.2023 15:00
Jedinstvo
1 : 2
Polet
21.10
15:00
Tavnik
Bogutova─Źka Banja
5
2
21.10.2023 15:00
Tavnik
5 : 2
Bogutova─Źka Banja
21.10
15:00
Slavija
Seljak
1
2
21.10.2023 15:00
Slavija
1 : 2
Seljak
21.10
15:00
Karaš (J)
Dunav
0
0
21.10.2023 15:00
Karaš (J)
0 : 0
Dunav
21.10
15:00
Sloga (M)
Vojvodina (S)
1
3
21.10.2023 15:00
Sloga (M)
1 : 3
Vojvodina (S)
21.10
14:30
Tvr─Ĺava
Vojvodina
1
3
21.10.2023 14:30
Tvr─Ĺava
1 : 3
Vojvodina
21.10
14:30
Magli─ç
OFK Stari Grad
1
2
21.10.2023 14:30
Magli─ç
1 : 2
OFK Stari Grad
21.10
14:30
OFK Od┼żaci
Jedinstvo Lemeš
4
0
21.10.2023 14:30
OFK Od┼żaci
4 : 0
Jedinstvo Lemeš
21.10
15:00
Pobednik
Posavina
3
0
21.10.2023 15:00
Pobednik
3 : 0
Posavina
21.10
14:30
Ursule
Šantarovac
1
1
21.10.2023 14:30
Ursule
1 : 1
Šantarovac
21.10
14:30
Partizan
Bratstvo
7
0
21.10.2023 14:30
Partizan
7 : 0
Bratstvo
21.10
14:30
Jedinstvo
Vinora─Źa
2
0
21.10.2023 14:30
Jedinstvo
2 : 0
Vinora─Źa
21.10
14:30
Sloboda
Mladost
2
0
21.10.2023 14:30
Sloboda
2 : 0
Mladost
21.10
15:00
Sofeks
Stra┼żilovo
1
4
21.10.2023 15:00
Sofeks
1 : 4
Stra┼żilovo
21.10
15:00
Derbi 2016
Morava
4
0
21.10.2023 15:00
Derbi 2016
4 : 0
Morava
21.10
15:00
Jedinstvo Šišava
Veliko Trnjane
6
3
21.10.2023 15:00
Jedinstvo Šišava
6 : 3
Veliko Trnjane
21.10
15:00
OFK Pomoravlje
Šumadija
3
2
21.10.2023 15:00
OFK Pomoravlje
3 : 2
Šumadija
21.10
14:30
Mladost
Istok 63
2
1
21.10.2023 14:30
Mladost
2 : 1
Istok 63
21.10
14:30
Beljanica
Heroj
5
1
21.10.2023 14:30
Beljanica
5 : 1
Heroj
21.10
15:00
POFK Metaloplastika 2006
Sloga
4
3
21.10.2023 15:00
POFK Metaloplastika 2006
4 : 3
Sloga
21.10
16:00
Rekreativo 011
Borac 1923
0
1
21.10.2023 16:00
Rekreativo 011
0 : 1
Borac 1923
21.10
15:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
Velika Moštanica
3
1
21.10.2023 15:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
3 : 1
Velika Moštanica
21.10
15:00
Zmaj Novi grad
BSK 1925
2
1
21.10.2023 15:00
Zmaj Novi grad
2 : 1
BSK 1925
21.10
15:00
┼Żeleznik 1930
Milutinac
0
0
21.10.2023 15:00
┼Żeleznik 1930
0 : 0
Milutinac
21.10
15:00
Rudar
Sloga
6
1
21.10.2023 15:00
Rudar
6 : 1
Sloga
21.10
11:00
Rakovica
Dedinje
3
0
21.10.2023 11:00
Rakovica
3 : 0
Dedinje
21.10
14:30
Bjelica
Gorušica
1
4
21.10.2023 14:30
Bjelica
1 : 4
Gorušica
21.10
15:00
Mladost (PP)
Rankovac
5
1
21.10.2023 15:00
Mladost (PP)
5 : 1
Rankovac
21.10
15:00
Šipurske Livade
Sloga (K)
1
3
21.10.2023 15:00
Šipurske Livade
1 : 3
Sloga (K)
21.10
15:00
Rongo Siti
Nišavac
3
1
21.10.2023 15:00
Rongo Siti
3 : 1
Nišavac
21.10
15:00
Budu─çnost
Temac
1
1
21.10.2023 15:00
Budu─çnost
1 : 1
Temac
21.10
13:30
Glavaš
Šumadija
1
2
21.10.2023 13:30
Glavaš
1 : 2
Šumadija
21.10
14:30
Gredetin
Mladost 1955
1
4
21.10.2023 14:30
Gredetin
1 : 4
Mladost 1955
21.10
15:00
BSK
Mudrakovac
7
0
21.10.2023 15:00
BSK
7 : 0
Mudrakovac
21.10
15:00
Pepeljevac 1947
Rasina
3
1
21.10.2023 15:00
Pepeljevac 1947
3 : 1
Rasina
21.10
15:00
Sloga
Slavija
1
2
21.10.2023 15:00
Sloga
1 : 2
Slavija
21.10
15:00
Horgoš 1911
Hajduk
5
1
21.10.2023 15:00
Horgoš 1911
5 : 1
Hajduk
21.10
14:00
Mladost (P)
Crvena zvezda
2
1
21.10.2023 14:00
Mladost (P)
2 : 1
Crvena zvezda
21.10
14:00
Borac
Kotlenik
5
5
21.10.2023 14:00
Borac
5 : 5
Kotlenik
21.10
13:30
Petli─ç SD 2006
Badljevica
2
0
21.10.2023 13:30
Petli─ç SD 2006
2 : 0
Badljevica
21.10
13:30
Landol
Godomin
2
2
21.10.2023 13:30
Landol
2 : 2
Godomin
21.10
10:00
Beli Orlovi
Omladinac
0
4
21.10.2023 10:00
Beli Orlovi
0 : 4
Omladinac
21.10
10:00
Be─Źevica
Grivac
2
2
21.10.2023 10:00
Be─Źevica
2 : 2
Grivac
21.10
14:30
Petka
OFK Borac
1
0
21.10.2023 14:30
Petka
1 : 0
OFK Borac
21.10
14:30
Mladost (─î)
Sloboda
2
2
21.10.2023 14:30
Mladost (─î)
2 : 2
Sloboda
21.10
15:00
Kne┼żica
10. februar
5
1
21.10.2023 15:00
Kne┼żica
5 : 1
10. februar
21.10
15:00
Egeta
Lokomotiva
4
2
21.10.2023 15:00
Egeta
4 : 2
Lokomotiva
21.10
15:00
Rtkovo
Omladinac
5
0
21.10.2023 15:00
Rtkovo
5 : 0
Omladinac
21.10
14:30
Sport
Dunav
4
2
21.10.2023 14:30
Sport
4 : 2
Dunav
21.10
14:30
Jedinstvo (S)
Tele─Źka
10
0
21.10.2023 14:30
Jedinstvo (S)
10 : 0
Tele─Źka
21.10
14:30
Jedinstvo 1947
PIK 2023
3
0
21.10.2023 14:30
Jedinstvo 1947
3 : 0
PIK 2023
21.10
14:30
Borac 012
Sloga Vitez
4
1
21.10.2023 14:30
Borac 012
4 : 1
Sloga Vitez
21.10
14:30
Dunavac
Mip Majdan
0
3
21.10.2023 14:30
Dunavac
0 : 3
Mip Majdan
21.10
14:30
Margum
Moravac 1933
1
1
21.10.2023 14:30
Margum
1 : 1
Moravac 1933
21.10
14:00
Donja Trnava
Jarmenovci
3
3
21.10.2023 14:00
Donja Trnava
3 : 3
Jarmenovci
21.10
14:00
Radoje Domanovi─ç
Šatornja
2
3
21.10.2023 14:00
Radoje Domanovi─ç
2 : 3
Šatornja
21.10
15:00
Rujišnik
Bresno Polje
3
4
21.10.2023 15:00
Rujišnik
3 : 4
Bresno Polje
21.10
17:00
Parcane
Šampion 2013
0
5
21.10.2023 17:00
Parcane
0 : 5
Šampion 2013
21.10
15:30
Mladost
Gradac
2
0
21.10.2023 15:30
Mladost
2 : 0
Gradac
21.10
15:00
Mladost (DL)
Turekovac
2
2
21.10.2023 15:00
Mladost (DL)
2 : 2
Turekovac
21.10
15:00
Navalin
Gornje Sinkovce
7
0
21.10.2023 15:00
Navalin
7 : 0
Gornje Sinkovce
21.10
15:00
Crvena zvezda
Banat
4
4
21.10.2023 15:00
Crvena zvezda
4 : 4
Banat
21.10
15:00
Rapid
Solunac
3
0
21.10.2023 15:00
Rapid
3 : 0
Solunac
21.10
15:00
Naša Krajina
Vladimirovac
1
3
21.10.2023 15:00
Naša Krajina
1 : 3
Vladimirovac
21.10
15:00
Dobrica
Janošik
1
2
21.10.2023 15:00
Dobrica
1 : 2
Janošik
21.10
14:30
Mladost (S)
BSK
3
1
21.10.2023 14:30
Mladost (S)
3 : 1
BSK
21.10
14:30
OFK Bosut
Sremac
3
2
21.10.2023 14:30
OFK Bosut
3 : 2
Sremac
21.10
14:30
Sloga (─î)
Mitros
2
2
21.10.2023 14:30
Sloga (─î)
2 : 2
Mitros
21.10
14:30
Sloga (Z)
Srem
2
7
21.10.2023 14:30
Sloga (Z)
2 : 7
Srem
21.10
14:30
Planinac
Sloboda
4
5
21.10.2023 14:30
Planinac
4 : 5
Sloboda
21.10
14:30
Napredak 2021
OFK Sparta
4
1
21.10.2023 14:30
Napredak 2021
4 : 1
OFK Sparta
21.10
14:30
Mali Borak
Mladost (V)
0
0
21.10.2023 14:30
Mali Borak
0 : 0
Mladost (V)
21.10
14:30
Strmovo 1968
Kolubara
1
2
21.10.2023 14:30
Strmovo 1968
1 : 2
Kolubara
21.10
14:30
Ratkovac
Stepanje
1
0
21.10.2023 14:30
Ratkovac
1 : 0
Stepanje
21.10
15:00
Milakovac 2018
Zgoda─Źica
3
3
21.10.2023 15:00
Milakovac 2018
3 : 3
Zgoda─Źica
21.10
15:00
Mladi radnik 1925
Lasta
2
0
21.10.2023 15:00
Mladi radnik 1925
2 : 0
Lasta
21.10
15:00
Mladost
14. Oktobar
0
2
21.10.2023 15:00
Mladost
0 : 2
14. Oktobar
21.10
15:00
Sloga (LŠ)
Jadar 07
4
1
21.10.2023 15:00
Sloga (LŠ)
4 : 1
Jadar 07
21.10
15:00
TE Gu─Źevo
Sloga (K)
2
1
21.10.2023 15:00
TE Gu─Źevo
2 : 1
Sloga (K)
21.10
14:30
Rudar 1945
Brgule
0
4
21.10.2023 14:30
Rudar 1945
0 : 4
Brgule
21.10
15:00
Duel Juniors
┼Żabare
0
3
21.10.2023 15:00
Duel Juniors
0 : 3
┼Żabare
21.10
14:30
Trnava
SFK Glogovac
2
5
21.10.2023 14:30
Trnava
2 : 5
SFK Glogovac
21.10
14:30
Pobeda
Borac
2
1
21.10.2023 14:30
Pobeda
2 : 1
Borac
21.10
14:30
Napredak (VC)
Radnik
4
1
21.10.2023 14:30
Napredak (VC)
4 : 1
Radnik
21.10
14:30
Napredak (T)
Mladi Hrast
5
0
21.10.2023 14:30
Napredak (T)
5 : 0
Mladi Hrast
21.10
14:30
Petar Dobrnjac
Omladinac
6
2
21.10.2023 14:30
Petar Dobrnjac
6 : 2
Omladinac
21.10
14:30
Melnica
Zabr─Ĺe 1936
21.10.2023 14:30
Melnica
:
Zabr─Ĺe 1936
21.10
14:30
Manastirica
Rudar 1947
6
1
21.10.2023 14:30
Manastirica
6 : 1
Rudar 1947
21.10
14:30
Mladost
Jedinstvo
1
2
21.10.2023 14:30
Mladost
1 : 2
Jedinstvo
21.10
14:30
Bata Buli─ç
Vukan
0
3
21.10.2023 14:30
Bata Buli─ç
0 : 3
Vukan
21.10
14:00
Brezovac
Vrbica
1
0
21.10.2023 14:00
Brezovac
1 : 0
Vrbica
21.10
14:00
Lipovica
Resava
2
2
21.10.2023 14:00
Lipovica
2 : 2
Resava
21.10
20:45
┼Żeljezni─Źar
Zvijezda 09
1
0
21.10.2023 20:45
┼Żeljezni─Źar
1 : 0
Zvijezda 09
21.10
13:30
Sloga
Široki Brijeg
1
0
21.10.2023 13:30
Sloga
1 : 0
Široki Brijeg
21.10
18:30
Posušje
GOŠK
0
0
21.10.2023 18:30
Posušje
0 : 0
GOŠK
21.10
14:30
Sloboda
Borac
4
0
21.10.2023 14:30
Sloboda
4 : 0
Borac
21.10
14:30
Drina
Kozara
0
0
21.10.2023 14:30
Drina
0 : 0
Kozara
21.10
14:30
Laktaši
Slavija
3
0
21.10.2023 14:30
Laktaši
3 : 0
Slavija
21.10
14:30
Famos
Romanija
2
1
21.10.2023 14:30
Famos
2 : 1
Romanija
21.10
17:00
Sutjeska
Ljubi─ç
5
1
21.10.2023 17:00
Sutjeska
5 : 1
Ljubi─ç
21.10
14:30
┼Żeljezni─Źar
Radnik
0
0
21.10.2023 14:30
┼Żeljezni─Źar
0 : 0
Radnik
21.10
15:00
Arsenal
Mornar
2
2
21.10.2023 15:00
Arsenal
2 : 2
Mornar
21.10
15:00
Sutjeska
Jedinstvo
2
0
21.10.2023 15:00
Sutjeska
2 : 0
Jedinstvo
21.10
15:00
Rudar
OFK Petrovac
1
0
21.10.2023 15:00
Rudar
1 : 0
OFK Petrovac
21.10
16:00
De─Źi─ç
Mladost DG
4
1
21.10.2023 16:00
De─Źi─ç
4 : 1
Mladost DG
21.10
21:00
Celta Vigo
Atl├ętico Madrid
0
3
21.10.2023 21:00
Celta Vigo
0 : 3
Atl├ętico Madrid
21.10
16:15
Getafe
Real Betis
1
1
21.10.2023 16:15
Getafe
1 : 1
Real Betis
21.10
14:00
Real Sociedad
Mallorca
1
0
21.10.2023 14:00
Real Sociedad
1 : 0
Mallorca
21.10
18:30
Sevilla
Real Madrid
1
1
21.10.2023 18:30
Sevilla
1 : 1
Real Madrid
21.10
21:00
OGC Nice
Olympique de Marseille
1
0
21.10.2023 21:00
OGC Nice
1 : 0
Olympique de Marseille
21.10
17:00
PSG
Strasbourg
3
0
21.10.2023 17:00
PSG
3 : 0
Strasbourg
21.10
16:00
Bournemouth
Wolverhampton
1
2
21.10.2023 16:00
Bournemouth
1 : 2
Wolverhampton
21.10
16:00
Brentford
Burnley
3
0
21.10.2023 16:00
Brentford
3 : 0
Burnley
21.10
18:30
Chelsea
Arsenal
2
2
21.10.2023 18:30
Chelsea
2 : 2
Arsenal
21.10
13:30
Liverpool
Everton
2
0
21.10.2023 13:30
Liverpool
2 : 0
Everton
21.10
16:00
Manchester City
Brighton & Hove Albion
2
1
21.10.2023 16:00
Manchester City
2 : 1
Brighton & Hove Albion
21.10
16:00
Newcastle United
Crystal Palace
4
0
21.10.2023 16:00
Newcastle United
4 : 0
Crystal Palace
21.10
16:00
Nottingham Forest
Luton Town
2
2
21.10.2023 16:00
Nottingham Forest
2 : 2
Luton Town
21.10
21:00
Sheffield United
Manchester United
1
2
21.10.2023 21:00
Sheffield United
1 : 2
Manchester United
21.10
15:30
Union Berlin
Stuttgart
0
3
21.10.2023 15:30
Union Berlin
0 : 3
Stuttgart
21.10
15:30
Darmstadt 98
RB Leipzig
1
3
21.10.2023 15:30
Darmstadt 98
1 : 3
RB Leipzig
21.10
15:30
SC Freiburg
Bochum 1848
2
1
21.10.2023 15:30
SC Freiburg
2 : 1
Bochum 1848
21.10
15:30
Hoffenheim
Eintracht Frankfurt
1
3
21.10.2023 15:30
Hoffenheim
1 : 3
Eintracht Frankfurt
21.10
15:30
Wolfsburg
Bayer 04 Leverkusen
1
2
21.10.2023 15:30
Wolfsburg
1 : 2
Bayer 04 Leverkusen
21.10
18:30
Mainz 05
Bayern M├╝nchen
1
3
21.10.2023 18:30
Mainz 05
1 : 3
Bayern M├╝nchen
21.10
15:00
Hellas Verona
Napoli
1
3
21.10.2023 15:00
Hellas Verona
1 : 3
Napoli
21.10
20:45
Sassuolo
Lazio
0
2
21.10.2023 20:45
Sassuolo
0 : 2
Lazio
21.10
18:00
Torino
Inter
0
3
21.10.2023 18:00
Torino
0 : 3
Inter
21.10
12:00
Nika 2020
Ma─Źva
4
5
21.10.2023 12:00
Nika 2020
4 : 5
Ma─Źva
21.10
13:00
RFK Grafi─Źar
Novi Pazar
1
3
21.10.2023 13:00
RFK Grafi─Źar
1 : 3
Novi Pazar
21.10
13:30
Mladost (L)
Vo┼żdovac
2
1
21.10.2023 13:30
Mladost (L)
2 : 1
Vo┼żdovac
21.10
13:00
─îukari─Źki
Radni─Źki (N)
1
0
21.10.2023 13:00
─îukari─Źki
1 : 0
Radni─Źki (N)
21.10
12:30
Radni─Źki 1923
Jedinstvo (Ub)
3
3
21.10.2023 12:30
Radni─Źki 1923
3 : 3
Jedinstvo (Ub)
21.10
14:00
OFK Vršac
Kabel
3
0
21.10.2023 14:00
OFK Vršac
3 : 0
Kabel
21.10
15:00
TSC
Petar Pua─Źa
11
0
21.10.2023 15:00
TSC
11 : 0
Petar Pua─Źa
21.10
10:00
ODR
Petrika
2
0
21.10.2023 10:00
ODR
2 : 0
Petrika
21.10
11:00
Derby 2015
┼Żelezni─Źar
2
3
21.10.2023 11:00
Derby 2015
2 : 3
┼Żelezni─Źar
21.10
14:30
RFK Novi Sad 1921
In─Ĺija
1
1
21.10.2023 14:30
RFK Novi Sad 1921
1 : 1
In─Ĺija
21.10
10:00
Vojvodina
Radni─Źki (SM)
2
0
21.10.2023 10:00
Vojvodina
2 : 0
Radni─Źki (SM)
21.10
11:00
GFK Sloboda
Borac 1926
1
2
21.10.2023 11:00
GFK Sloboda
1 : 2
Borac 1926
21.10
11:00
Jedinstvo Putevi
FAP
1
0
21.10.2023 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 0
FAP
21.10
14:30
Loznica
Smederevo 1924
1
2
21.10.2023 14:30
Loznica
1 : 2
Smederevo 1924
21.10
11:00
Radni─Źki (V)
Javor Matis
1
1
21.10.2023 11:00
Radni─Źki (V)
1 : 1
Javor Matis
21.10
13:30
OFK Kikinda
Tekstilac
3
0
21.10.2023 13:30
OFK Kikinda
3 : 0
Tekstilac
21.10
15:00
Omladinac
Spartak 1976
0
1
21.10.2023 15:00
Omladinac
0 : 1
Spartak 1976
21.10
15:00
Sloboda
Polet
1
1
21.10.2023 15:00
Sloboda
1 : 1
Polet
21.10
14:00
Jošanica
Zlatibor
3
0
21.10.2023 14:00
Jošanica
3 : 0
Zlatibor
21.10
14:00
Jasenica 2017
Udarnik
2
1
21.10.2023 14:00
Jasenica 2017
2 : 1
Udarnik
21.10
10:00
Šumadija (T)
Sloga 33
2
0
21.10.2023 10:00
Šumadija (T)
2 : 0
Sloga 33
21.10
12:00
Dinamo 1945
Omladinac
3
3
21.10.2023 12:00
Dinamo 1945
3 : 3
Omladinac
21.10
10:00
Napredak
Podunavac
0
4
21.10.2023 10:00
Napredak
0 : 4
Podunavac
21.10
10:00
Lokomotiva
BASK TEK
0
0
21.10.2023 10:00
Lokomotiva
0 : 0
BASK TEK
21.10
13:00
FSFV
OFK ┼Żarkovo
1
1
21.10.2023 13:00
FSFV
1 : 1
OFK ┼Żarkovo
21.10
15:00
OFK Budu─çnost
GSP Polet
3
0
21.10.2023 15:00
OFK Budu─çnost
3 : 0
GSP Polet
21.10
09:00
Umka
Torlak
1
8
21.10.2023 09:00
Umka
1 : 8
Torlak
21.10
11:30
IMT
Zmaj Novi grad
7
0
21.10.2023 11:30
IMT
7 : 0
Zmaj Novi grad
21.10
10:00
Jedinstvo (P)
Meševo
1
5
21.10.2023 10:00
Jedinstvo (P)
1 : 5
Meševo
21.10
12:00
SU Dinamo Jug
Knez 2022
2
1
21.10.2023 12:00
SU Dinamo Jug
2 : 1
Knez 2022
21.10
13:30
Radnik
Sloga (L)
1
3
21.10.2023 13:30
Radnik
1 : 3
Sloga (L)
21.10
13:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Crvena zvezda
3
1
21.10.2023 13:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
3 : 1
Crvena zvezda
21.10
13:30
Sloga (M)
Podunavac
3
0
21.10.2023 13:30
Sloga (M)
3 : 0
Podunavac
21.10
Ševac
Borac
1
4
21.10.2023
Ševac
1 : 4
Borac
21.10
Vulturul
Mladost
0
12
21.10.2023
Vulturul
0 : 12
Mladost
21.10
Jedinstvo
Radni─Źki
13
0
21.10.2023
Jedinstvo
13 : 0
Radni─Źki
21.10
Mladost
OFK Be─Źej 1918
0
2
21.10.2023
Mladost
0 : 2
OFK Be─Źej 1918
21.10
Cement
Sloga
5
0
21.10.2023
Cement
5 : 0
Sloga
21.10
Borac
┼ŻSK
8
1
21.10.2023
Borac
8 : 1
┼ŻSK
21.10
10:30
TSC
Ravangrad 2018
3
0
21.10.2023 10:30
TSC
3 : 0
Ravangrad 2018
21.10
12:30
ODR
Petrika
1
1
21.10.2023 12:30
ODR
1 : 1
Petrika
21.10
10:00
Mladost (L)
┼Żelezni─Źar
0
3
21.10.2023 10:00
Mladost (L)
0 : 3
┼Żelezni─Źar
21.10
10:00
Sloven
In─Ĺija
1
1
21.10.2023 10:00
Sloven
1 : 1
In─Ĺija
21.10
12:00
Vojvodina
Radni─Źki (SM)
9
0
21.10.2023 12:00
Vojvodina
9 : 0
Radni─Źki (SM)
21.10
13:30
AF Duljaj
Kara─Ĺor─Ĺe
7
0
21.10.2023 13:30
AF Duljaj
7 : 0
Kara─Ĺor─Ĺe
21.10
09:00
Šumadija 1903 II
Arsenal
4
0
21.10.2023 09:00
Šumadija 1903 II
4 : 0
Arsenal
21.10
10:00
Sloga 1924
Smederevo 1924
0
9
21.10.2023 10:00
Sloga 1924
0 : 9
Smederevo 1924
21.10
10:00
Šumadija (A)
RSK
9
0
21.10.2023 10:00
Šumadija (A)
9 : 0
RSK
21.10
13:30
GFK Sloboda
Borac 1926
3
0
21.10.2023 13:30
GFK Sloboda
3 : 0
Borac 1926
21.10
13:30
Jedinstvo Putevi
FAP
4
2
21.10.2023 13:30
Jedinstvo Putevi
4 : 2
FAP
21.10
11:00
OFK Kikinda
OFK Ba─Źka
5
0
21.10.2023 11:00
OFK Kikinda
5 : 0
OFK Ba─Źka
21.10
12:00
Krila Krajine
Tisa Njerš
2
0
21.10.2023 12:00
Krila Krajine
2 : 0
Tisa Njerš
21.10
11:00
Crvenka
TSC
0
9
21.10.2023 11:00
Crvenka
0 : 9
TSC
21.10
15:30
Nacional
Tutin
4
1
21.10.2023 15:30
Nacional
4 : 1
Tutin
21.10
10:00
Takovo
Kara─Ĺor─Ĺe
10
1
21.10.2023 10:00
Takovo
10 : 1
Kara─Ĺor─Ĺe
21.10
12:00
Novi Pazar
Rudar (KM)
4
0
21.10.2023 12:00
Novi Pazar
4 : 0
Rudar (KM)
21.10
12:00
Loznica
Ma─Źva
4
1
21.10.2023 12:00
Loznica
4 : 1
Ma─Źva
21.10
10:00
Sunrise Šabac
Radni─Źki (K)
2
1
21.10.2023 10:00
Sunrise Šabac
2 : 1
Radni─Źki (K)
21.10
10:00
Budu─çnost
Borac
7
0
21.10.2023 10:00
Budu─çnost
7 : 0
Borac
21.10
11:00
Skela
Duboko
2
4
21.10.2023 11:00
Skela
2 : 4
Duboko
21.10
10:00
Dinamo 1945
Podunavac
3
0
21.10.2023 10:00
Dinamo 1945
3 : 0
Podunavac
21.10
12:00
Budu─çnost
Omladinac
2
4
21.10.2023 12:00
Budu─çnost
2 : 4
Omladinac
21.10
10:00
Be─Źkerek 023
Radni─Źki (NP)
4
1
21.10.2023 10:00
Be─Źkerek 023
4 : 1
Radni─Źki (NP)
21.10
11:00
Voja Ga─Źi─ç
Radni─Źki (Z)
0
7
21.10.2023 11:00
Voja Ga─Źi─ç
0 : 7
Radni─Źki (Z)
21.10
20:00
OFK Vršac
Proleter 2006
4
1
21.10.2023 20:00
OFK Vršac
4 : 1
Proleter 2006
21.10
10:00
Tavankut
Preporod
1
6
21.10.2023 10:00
Tavankut
1 : 6
Preporod
21.10
13:00
Bajša
AFK
2
2
21.10.2023 13:00
Bajša
2 : 2
AFK
21.10
09:00
Be┼żanija
Beograd Karaburma
4
1
21.10.2023 09:00
Be┼żanija
4 : 1
Beograd Karaburma
21.10
14:00
Ada
OFK Beograd
1
5
21.10.2023 14:00
Ada
1 : 5
OFK Beograd
21.10
16:00
Kolubara
IMT
2
3
21.10.2023 16:00
Kolubara
2 : 3
IMT
21.10
12:00
Prva Iskra
BSK
2
1
21.10.2023 12:00
Prva Iskra
2 : 1
BSK
21.10
09:00
Rad
011
1
4
21.10.2023 09:00
Rad
1 : 4
011
21.10
15:00
OFK Mladenovac
Radni─Źki (O)
3
2
21.10.2023 15:00
OFK Mladenovac
3 : 2
Radni─Źki (O)
21.10
15:30
Zvezdara
┼Żeleznik 1930
6
0
21.10.2023 15:30
Zvezdara
6 : 0
┼Żeleznik 1930
21.10
15:30
Omladinac
Crvenka
1
4
21.10.2023 15:30
Omladinac
1 : 4
Crvenka
21.10
12:30
┼Żarkovo 2000
Šušnjar 1977
9
2
21.10.2023 12:30
┼Żarkovo 2000
9 : 2
Šušnjar 1977
21.10
10:00
Budu─çnost
Trayal
1
2
21.10.2023 10:00
Budu─çnost
1 : 2
Trayal
21.10
10:00
Lider MGM
Timok 1919
3
0
21.10.2023 10:00
Lider MGM
3 : 0
Timok 1919
21.10
15:00
Meševo
Radnik
4
3
21.10.2023 15:00
Meševo
4 : 3
Radnik
21.10
10:00
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
OFK Radni─Źki
2
0
21.10.2023 10:00
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
2 : 0
OFK Radni─Źki
21.10
13:00
Car Konstantin
Morava
1
5
21.10.2023 13:00
Car Konstantin
1 : 5
Morava
21.10
15:00
BSK
Radni─Źki 1924 (K)
2
3
21.10.2023 15:00
BSK
2 : 3
Radni─Źki 1924 (K)
21.10
10:00
Fruskogorac
Grani─Źar 1924
2
2
21.10.2023 10:00
Fruskogorac
2 : 2
Grani─Źar 1924
21.10
15:00
LSK
Sremac
2
2
21.10.2023 15:00
LSK
2 : 2
Sremac
21.10
10:00
Dunav
Donji Srem 2015
8
2
21.10.2023 10:00
Dunav
8 : 2
Donji Srem 2015
21.10
14:30
Trgova─Źki
Kupinovo
16
1
21.10.2023 14:30
Trgova─Źki
16 : 1
Kupinovo
21.10
15:00
Srem
Grani─Źar
4
2
21.10.2023 15:00
Srem
4 : 2
Grani─Źar
21.10
18:00
Sloboda
Hajduk (B)
3
0
21.10.2023 18:00
Sloboda
3 : 0
Hajduk (B)
21.10
10:00
Radni─Źki 1910
1. Maj
0
0
21.10.2023 10:00
Radni─Źki 1910
0 : 0
1. Maj
21.10
13:00
Hajduk Veljko
OFK 019
1
1
21.10.2023 13:00
Hajduk Veljko
1 : 1
OFK 019
21.10
10:00
Trstenik PPT
Jedinstvo 1936
2
1
21.10.2023 10:00
Trstenik PPT
2 : 1
Jedinstvo 1936
21.10
15:00
Zastava 1973
Gru┼ża
1
2
21.10.2023 15:00
Zastava 1973
1 : 2
Gru┼ża
21.10
12:00
Stanovo 1941
Sušica
0
0
21.10.2023 12:00
Stanovo 1941
0 : 0
Sušica
21.10
Jugoslavija
BAK
0
9
21.10.2023
Jugoslavija
0 : 9
BAK
21.10
Hajdu─Źica
Sloga (BNS)
3
2
21.10.2023
Hajdu─Źica
3 : 2
Sloga (BNS)
21.10
Polet (Id)
Polet (Iz)
0
9
21.10.2023
Polet (Id)
0 : 9
Polet (Iz)
21.10
Sloga (P)
Radni─Źki
21.10.2023
Sloga (P)
:
Radni─Źki
21.10
12:00
Obili─ç
Batovac
2
2
21.10.2023 12:00
Obili─ç
2 : 2
Batovac
21.10
10:00
Godomin
Sloboda
21.10.2023 10:00
Godomin
:
Sloboda
21.10
13:30
Polet
Smederevo 1924
1
8
21.10.2023 13:30
Polet
1 : 8
Smederevo 1924
21.10
10:00
Sloga (S)
Sloga (BB)
2
5
21.10.2023 10:00
Sloga (S)
2 : 5
Sloga (BB)
21.10
10:00
Hajduk (S)
Hajduk 1912
1
2
21.10.2023 10:00
Hajduk (S)
1 : 2
Hajduk 1912
21.10
10:00
Mladost APA
SFU Internacional 2020
6
0
21.10.2023 10:00
Mladost APA
6 : 0
SFU Internacional 2020
21.10
10:00
Polet
Ravangrad 2018
1
8
21.10.2023 10:00
Polet
1 : 8
Ravangrad 2018
21.10
10:00
┼ŻAK
Kordun
2
1
21.10.2023 10:00
┼ŻAK
2 : 1
Kordun
21.10
Kabel
RFK Novi Sad 1921
4
1
21.10.2023
Kabel
4 : 1
RFK Novi Sad 1921
21.10
Mladost
Petrika
21.10.2023
Mladost
:
Petrika
21.10
Prof. Bolesnikov
Borac
21.10.2023
Prof. Bolesnikov
:
Borac
21.10
OFK Jugovi─ç