XS
SM
MD
LG

Prona─Ĺeno ukupno 620 utakmica za dan
Subota, 28 Oktobar 2023


Fudbal

Radni─Źki (N)
Niš
1 : 1
Spartak ┼ŻK
Subotica
28.10.2023 18:30
Radni─Źki (N)
1 : 1
Spartak ┼ŻK
IMT
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
28.10.2023 18:30
IMT
1 : 2
Crvena zvezda
Radnik
Surdulica
0 : 1
┼Żelezni─Źar
Pan─Źevo
28.10.2023 15:00
Radnik
0 : 1
┼Żelezni─Źar
In─Ĺija Toyo Tires
In─Ĺija
2 : 0
Radni─Źki (SM)
Sremska Mitrovica
28.10.2023 14:00
In─Ĺija Toyo Tires
2 : 0
Radni─Źki (SM)
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
28.10.2023 14:00
Smederevo 1924
0 : 0
Kolubara
Mladost GAT
Novi Sad
0 : 0
Tekstilac
Od┼żaci
28.10.2023 14:00
Mladost GAT
0 : 0
Tekstilac
Ma─Źva
Šabac
0 : 0
RFK Grafi─Źar
Beograd
28.10.2023 17:00
Ma─Źva
0 : 0
RFK Grafi─Źar
GFK Sloboda
U┼żice
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
28.10.2023 14:00
GFK Sloboda
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 1
Radni─Źki (NB)
Novi Beograd
28.10.2023 14:00
Jedinstvo (Ub)
2 : 1
Radni─Źki (NB)
Meševo
Meševo
1 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
28.10.2023 14:00
Meševo
1 : 0
Jedinstvo 1936
P─Źinja
Trgovište
1 : 0
OFK Sin─Ĺeli─ç
Niš
28.10.2023 14:00
P─Źinja
1 : 0
OFK Sin─Ĺeli─ç
Jedinstvo (P)
Para─çin
1 : 0
Dunav
Prahovo
28.10.2023 14:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Dunav
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 0
┼Żitora─Ĺa
┼Żitora─Ĺa
28.10.2023 14:00
GFK Jagodina
1 : 0
┼Żitora─Ĺa
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
Omladinac
Novi Banovci
28.10.2023 13:30
Jedinstvo (SP)
1 : 2
Omladinac
Hajduk 1912
Kula
2 : 2
┼Żelezni─Źar (I)
In─Ĺija
28.10.2023 13:30
Hajduk 1912
2 : 2
┼Żelezni─Źar (I)
Naftagas
Elemir
1 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
28.10.2023 13:30
Naftagas
1 : 0
1. Maj Ruma
GFK Sloven
Ruma
1 : 2
Radni─Źki (Z)
Zrenjanin
28.10.2023 13:30
GFK Sloven
1 : 2
Radni─Źki (Z)
OFK Kikinda
Kikinda
4 : 0
OFK Ba─Źka
Ba─Źka Palanka
28.10.2023 13:30
OFK Kikinda
4 : 0
OFK Ba─Źka
Prva iskra
Bari─Ź
1 : 0
Torlak
Beograd
28.10.2023 11:00
Prva iskra
1 : 0
Torlak
Zemun
Zemun
4 : 1
GSP Polet Dor─çol
Beograd
28.10.2023 14:00
Zemun
4 : 1
GSP Polet Dor─çol
Loznica
Loznica
3 : 2
Polet (Lj)
Ljubi─ç
28.10.2023 13:30
Loznica
3 : 2
Polet (Lj)
Tutin
Tutin
2 : 1
Real
Podunavci
28.10.2023 13:30
Tutin
2 : 1
Real
Borac 1926
─îa─Źak
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
28.10.2023 13:30
Borac 1926
2 : 1
Jošanica
Omladinac (Z)
Zabla─çe
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
28.10.2023 13:30
Omladinac (Z)
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
FAP
Priboj
28.10.2023 13:30
Takovo
0 : 3
FAP
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 4
Mladi radnik 1926
Po┼żarevac
28.10.2023 13:30
Sloga 33
1 : 4
Mladi radnik 1926
Sloga
Temerin
4 : 1
Index
Novi Sad
28.10.2023 13:30
Sloga
4 : 1
Index
Radni─Źki (┼á)
Šid
1 : 2
Radni─Źki (NP)
Nova Pazova
28.10.2023 13:30
Radni─Źki (┼á)
1 : 2
Radni─Źki (NP)
Ravangrad 2018
Sombor
1 : 4
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
Kara─Ĺor─Ĺevo
28.10.2023 13:30
Ravangrad 2018
1 : 4
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
OFK Mladost APA
Apatin
3 : 1
Sloga
─îonoplja
28.10.2023 13:30
OFK Mladost APA
3 : 1
Sloga
Bajša
Bajša
2 : 1
Ba─Źka 1901
Subotica
28.10.2023 13:30
Bajša
2 : 1
Ba─Źka 1901
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Kara─Ĺor─Ĺevo
28.10.2023 13:30
Sloboda
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Begej
┼Żiti┼íte
2 : 0
BAK
Bela Crkva
28.10.2023 13:30
Begej
2 : 0
BAK
Radni─Źki (K)
Kovin
2 : 1
Rusanda
Melenci
28.10.2023 13:30
Radni─Źki (K)
2 : 1
Rusanda
OFK Proleter
Banatski Karlovac
0 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
28.10.2023 13:30
OFK Proleter
0 : 2
Vojvodina 1928
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 1
Polet
Idvor
28.10.2023 13:30
Jedinstvo (V)
3 : 1
Polet
Budu─çnost
Srpska Crnja
1 : 1
Mladost
Omoljica
28.10.2023 13:30
Budu─çnost
1 : 1
Mladost
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Trep─Źa
Kosovska Mitrovica
28.10.2023 13:30
Šumadija 1903
0 : 1
Trep─Źa
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Zastava 1973
Kragujevac
28.10.2023 13:30
Mokra Gora
3 : 0
Zastava 1973
Bane 1931
Raška
2 : 0
Go─Ź
Vrnja─Źka Banja
28.10.2023 13:30
Bane 1931
2 : 0
Go─Ź
Sevojno
Sevojno
1 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevi─çi
28.10.2023 13:30
Sevojno
1 : 2
Jedinstvo (K)
Ov─Źar
Markovica
1 : 3
Jedinstvo Putevi
U┼żice
28.10.2023 13:30
Ov─Źar
1 : 3
Jedinstvo Putevi
Lipolist
Lipolist
1 : 0
Drina
Ljubovija
28.10.2023 13:30
Lipolist
1 : 0
Drina
Radni─Źki (V)
Valjevo
8 : 0
Cer
Petkovica
28.10.2023 13:30
Radni─Źki (V)
8 : 0
Cer
Morava
Velika Plana
2 : 0
Obili─ç
┼Żivica
28.10.2023 13:30
Morava
2 : 0
Obili─ç
Sloga 1924
Bato─Źina
3 : 1
Šumadinac 1913
Natalinci
28.10.2023 13:30
Sloga 1924
3 : 1
Šumadinac 1913
OFK Napredak
Markovac
4 : 0
Sloboda
Lipe
28.10.2023 13:30
OFK Napredak
4 : 0
Sloboda
OFK Kosanica
Kuršumlija
0 : 1
OFK Topli─Źanin
Prokuplje
28.10.2023 14:00
OFK Kosanica
0 : 1
OFK Topli─Źanin
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Jablanica
Medve─Ĺa
28.10.2023 14:00
Pusta Reka
2 : 0
Jablanica
Mladost 1959
Vinarce
7 : 4
Gra─Źanica
Gra─Źanica
28.10.2023 14:00
Mladost 1959
7 : 4
Gra─Źanica
Nebeski Andjeli
Vranje
4 : 0
Jastrebac
Blace
28.10.2023 14:00
Nebeski Andjeli
4 : 0
Jastrebac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
0 : 3
Mladost (B)
Batušinac
28.10.2023 14:00
OFK Napredak 1929
0 : 3
Mladost (B)
Balkanski
Dimitrovgrad
6 : 0
Rtanj
Boljevac
28.10.2023 14:00
Balkanski
6 : 0
Rtanj
OFK Zlot
Zlot
3 : 2
Brodoremont
Kladovo
28.10.2023 14:00
OFK Zlot
3 : 2
Brodoremont
Timok 1919
Zaje─Źar
3 : 1
Lu┼żnica
Babušnica
28.10.2023 14:00
Timok 1919
3 : 1
Lu┼żnica
Trebi─Ź
Sokobanja
1 : 2
OFK Knjaz
Trgovi┼íte (Knja┼żevac)
28.10.2023 14:00
Trebi─Ź
1 : 2
OFK Knjaz
Morava 1918
─ćuprija
2 : 2
Orlovi
Jasenovo
28.10.2023 14:00
Morava 1918
2 : 2
Orlovi
Temni─ç 1924
Varvarin
2 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
28.10.2023 14:00
Temni─ç 1924
2 : 0
OFK Lugomir
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Juhor
Glavinci
28.10.2023 14:00
Trstenik PPT
2 : 0
Juhor
Leva─Ź
Rekovac
8 : 1
Blagotin
Poljna
28.10.2023 14:00
Leva─Ź
8 : 1
Blagotin
Napredak
Medoševac
4 : 1
Kalu─Ĺerica 1969
Kalu─Ĺerica
28.10.2023 14:00
Napredak
4 : 1
Kalu─Ĺerica 1969
Šušnjar 1977
Šušnjar
0 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
28.10.2023 14:00
Šušnjar 1977
0 : 1
Balkan Mirijevo
Rudar
Baljevac
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
28.10.2023 14:00
Rudar
1 : 0
Mladost (V)
┼ŻAK
Sombor
0 : 4
Kulpin
Kulpin
28.10.2023 13:30
┼ŻAK
0 : 4
Kulpin
Radni─Źki 1918
Ratkovo
1 : 1
Polet
Karavukovo
28.10.2023 13:30
Radni─Źki 1918
1 : 1
Polet
Krila Krajine
Ba─Źka Palanka
4 : 1
Kula
Kula
28.10.2023 13:30
Krila Krajine
4 : 1
Kula
Soko
Nova Gajdobra
1 : 2
─îSK Pivara
─îelarevo
28.10.2023 13:30
Soko
1 : 2
─îSK Pivara
Crvenka
Crvenka
0 : 1
Borac 46
Obrovac
28.10.2023 13:30
Crvenka
0 : 1
Borac 46
Šumadija 1934
Dra─Źa
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
28.10.2023 14:00
Šumadija 1934
2 : 2
Kutlovo
Stanovo 1941
Stanovo
8 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
28.10.2023 14:00
Stanovo 1941
8 : 1
Pobeda 1926
Hajduk Jovanovac
Jovanovac
1 : 0
Sloboda
Grbice
28.10.2023 14:00
Hajduk Jovanovac
1 : 0
Sloboda
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 2
Omladinac
Stepanovi─çevo
28.10.2023 14:00
Petrovaradin
0 : 2
Omladinac
Proleter 1951
Novi Sad
3 : 1
Susek
Susek
28.10.2023 14:00
Proleter 1951
3 : 1
Susek
Fruškogorski partizan
Bukovac
6 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
28.10.2023 14:00
Fruškogorski partizan
6 : 0
Crvena zvezda
Sloga (P)
Plandište
1 : 2
Vulturul
Grebenac
28.10.2023 14:30
Sloga (P)
1 : 2
Vulturul
Jedinstvo
Novi Be─Źej
0 : 2
MSK
Mihajlovo
28.10.2023 13:30
Jedinstvo
0 : 2
MSK
Jadran
Feketi─ç
3 : 3
Proleter
Ravno Selo
28.10.2023 13:30
Jadran
3 : 3
Proleter
Srbobran
Srbobran
0 : 0
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
28.10.2023 13:30
Srbobran
0 : 0
Udarnik Višnjevac
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
AFK
Ada
28.10.2023 13:30
Vinogradar
3 : 1
AFK
Senta
Senta
3 : 2
Napredak
Nadalj
28.10.2023 13:30
Senta
3 : 2
Napredak
Tomislavci
Tomislavci
4 : 2
Tavankut
Tavankut
28.10.2023 13:30
Tomislavci
4 : 2
Tavankut
Budu─çnost
Savino Selo
0 : 0
Iskra
Kucura
28.10.2023 13:30
Budu─çnost
0 : 0
Iskra
Sremac (D)
De─Ź
1 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
28.10.2023 13:30
Sremac (D)
1 : 0
Hajduk (V)
Podrinje
Ma─Źvanska Mitrovica
5 : 1
Krušedol
Krušedol
28.10.2023 13:30
Podrinje
5 : 1
Krušedol
Borac
Bivolje
2 : 2
Parunovac
Parunovac
28.10.2023 16:00
Borac
2 : 2
Parunovac
Trnava
Donja Trnava
3 : 3
Kopljari
Kopljari
28.10.2023 20:00
Trnava
3 : 3
Kopljari
Sloga
Kobišnica
1 : 3
Mala Vrbica
Mala Vrbica
28.10.2023 14:00
Sloga
1 : 3
Mala Vrbica
Rudna Glava
Rudna Glava
4 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
28.10.2023 14:00
Rudna Glava
4 : 2
Nemetali
Krivelj
Krivelj
1 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
28.10.2023 14:00
Krivelj
1 : 2
Šarbanovac
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Napredak
Jaj─Źi─ç
28.10.2023 14:00
Zadrugar
1 : 0
Napredak
┼Żabari
┼Żabari (Valjevo)
2 : 3
Iskra
Donja Bukovica
28.10.2023 14:00
┼Żabari
2 : 3
Iskra
Radnik
Ub
2 : 1
OFK Br─Ĺanac
Valjevo
28.10.2023 14:00
Radnik
2 : 1
OFK Br─Ĺanac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 1
Toplica
Donja Toplica
28.10.2023 14:00
Pepeljevac
3 : 1
Toplica
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 0
Lunjevac
Lunjevac
28.10.2023 13:30
Jasenica 2017
1 : 0
Lunjevac
Slatina
Slatina
4 : 1
Lugovi
─îa─Źak
28.10.2023 13:30
Slatina
4 : 1
Lugovi
Ozrem PMH
Ozrem
2 : 1
Kej
─îa─Źak
28.10.2023 13:30
Ozrem PMH
2 : 1
Kej
Spartak 1976
Trnava
4 : 2
Rudar
Bresnica
28.10.2023 14:30
Spartak 1976
4 : 2
Rudar
Zvi┼żd
Ku─Źevo
3 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
28.10.2023 14:00
Zvi┼żd
3 : 1
Polet (SD)
┼Żelezni─Źar
Po┼żarevac
1 : 0
BSK 1931
Bre┼żane
28.10.2023 14:00
┼Żelezni─Źar
1 : 0
BSK 1931
Rudar Kostolac
Kostolac
3 : 0
Vojvoda Milenko
Kli─Źevac
28.10.2023 14:00
Rudar Kostolac
3 : 0
Vojvoda Milenko
Rudar Vrška Čuka
Grljan
5 : 4
Šljivar
Šljivar
28.10.2023 14:00
Rudar Vrška Čuka
5 : 4
Šljivar
Grani─Źar
Veliki Izvor
3 : 0
Radni─Źki 1946
Lubnica
28.10.2023 14:00
Grani─Źar
3 : 0
Radni─Źki 1946
Osni─ç
Osni─ç
0 : 2
Mid┼żor
Kalna
28.10.2023 14:00
Osni─ç
0 : 2
Mid┼żor
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
BSK
Bogovina
28.10.2023 14:00
Kosovo
1 : 1
BSK
Rgotina
Rgotina
3 : 0
Rudar (P)
Podvis
28.10.2023 14:00
Rgotina
3 : 0
Rudar (P)
Taskovi─çi
Taskovi─çi
8 : 2
Borac
Azbresnica
28.10.2023 14:30
Taskovi─çi
8 : 2
Borac
Rad 1974
Merošina
3 : 1
Toplica
Šarlinac
28.10.2023 14:30
Rad 1974
3 : 1
Toplica
Rudar 2016
Aleksina─Źki Rudnik
5 : 0
Jastrebac
Tešica
28.10.2023 14:30
Rudar 2016
5 : 0
Jastrebac
Jedinstvo
Grdelica
1 : 2
Donja Lomnica
Donja Lomnica
28.10.2023 14:00
Jedinstvo
1 : 2
Donja Lomnica
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
5 : 0
Milan Orli─ç
Novo Selo
28.10.2023 14:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
5 : 0
Milan Orli─ç
Gu─Źevo 1929
Banja Kovilja─Źa
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
28.10.2023 14:00
Gu─Źevo 1929
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Crnokosa
Kosjeri─ç
3 : 0
Omladinac
Zdrav─Źi─çi
28.10.2023 14:00
Crnokosa
3 : 0
Omladinac
Zvezda
Blato
0 : 1
Pobeda
Dr┼żina
28.10.2023 14:00
Zvezda
0 : 1
Pobeda
Zadrugar
Krupac
3 : 2
Mladost
Poljska R┼żana
28.10.2023 14:00
Zadrugar
3 : 2
Mladost
Sloboda
Rasnica
2 : 0
┼Żelju┼ía
┼Żelju┼ía
28.10.2023 14:00
Sloboda
2 : 0
┼Żelju┼ía
Radni─Źki 2021
Vranje
3 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
28.10.2023 14:00
Radni─Źki 2021
3 : 3
Mladost (B)
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 5
BSK Bujanovac
Bujanovac
28.10.2023 14:00
Mladost (S)
1 : 5
BSK Bujanovac
Trbunje
Trbunje
28.10.2023
14:00
Borac
Dr┼żanovac
28.10.2023 14:00
Trbunje
:
Borac
Mlada krila
Metikoši
6 : 4
Popovi─çi Vrnjci
Vrnjci
28.10.2023 14:00
Mlada krila
6 : 4
Popovi─çi Vrnjci
Bogutova─Źka Banja
Bogutovac
1 : 0
Gru┼ża
Vitanovac
28.10.2023 14:00
Bogutova─Źka Banja
1 : 0
Gru┼ża
Bratstvo 1975
Erde─Ź
4 : 2
OFK ┼Że┼żelj
Donja Sabanta
28.10.2023 14:00
Bratstvo 1975
4 : 2
OFK ┼Że┼żelj
Partizan (U)
Uljma
4 : 0
Vinogradar
Gudurica
28.10.2023 14:30
Partizan (U)
4 : 0
Vinogradar
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
28.10.2023 14:30
Karaš (J)
1 : 1
Karaš (K)
Vojvodina
Tovariševo
2 : 0
Magli─ç
Ba─Źki Magli─ç
28.10.2023 14:30
Vojvodina
2 : 0
Magli─ç
Mladost (MB)
Mali Ba─Ź
2 : 1
Slavija (P)
Pivnice
28.10.2023 14:30
Mladost (MB)
2 : 1
Slavija (P)
Kordun
Kljaji─çevo
3 : 2
OFK Od┼żaci
Od┼żaci
28.10.2023 13:30
Kordun
3 : 2
OFK Od┼żaci
Borac
Ba─Źki Gra─Źac
3 : 3
Polet (S)
Sivac
28.10.2023 13:30
Borac
3 : 3
Polet (S)
Posavina
Stubline
0 : 1
Munja
Bari─Ź
28.10.2023 14:00
Posavina
0 : 1
Munja
Belo Polje
Belo Polje
9 : 1
Sloga
Ratari
28.10.2023 14:00
Belo Polje
9 : 1
Sloga
Polet
Grabovac
2 : 2
Rvati
Obrenovac
28.10.2023 14:00
Polet
2 : 2
Rvati
Osaonica
Bagrdan
3 : 0
Vinora─Źa
Vinora─Źa
28.10.2023 14:00
Osaonica
3 : 0
Vinora─Źa
Šumadinac
Dragovo
3 : 0
Partizan
Glogovac
28.10.2023 14:00
Šumadinac
3 : 0
Partizan
GFK Strelište
Jagodina
3 : 1
Kupinovac
Kupinovac
28.10.2023 14:00
GFK Strelište
3 : 1
Kupinovac
Mladost (L)
Luki─çevo
8 : 0
Krajina
Krajišnik
28.10.2023 13:00
Mladost (L)
8 : 0
Krajina
Crvena Jabuka
Ub
6 : 0
Sloga (V)
Vrhovine
28.10.2023 14:00
Crvena Jabuka
6 : 0
Sloga (V)
Rajac
Kadina Luka
2 : 1
Rakac Stave
Stave
28.10.2023 14:00
Rajac
2 : 1
Rakac Stave
Sloboda
Stara Moravica
0 : 1
Jedinstvo
Ba─Źko Petrovo Selo
28.10.2023 13:30
Sloboda
0 : 1
Jedinstvo
Homoljac
┼Żagubica
2 : 1
Zadrugar 1947
Tabanovac
28.10.2023 14:00
Homoljac
2 : 1
Zadrugar 1947
Rade Milošević
Dubo─Źka
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
28.10.2023 14:00
Rade Milošević
2 : 1
Mlava (ML)
Stra┼żilovo
Sremski Karlovci
9 : 1
─îenej
─îenej
28.10.2023 14:00
Stra┼żilovo
9 : 1
─îenej
Pomoravlje
Ostrikovac
3 : 3
15. Avgust 1950
Lomnica
28.10.2023 14:00
Pomoravlje
3 : 3
15. Avgust 1950
Šumadija
Trešnjevica
1 : 1
OFK Batinac
Batinac
28.10.2023 14:00
Šumadija
1 : 1
OFK Batinac
Milicionar
Bogati─ç
4 : 2
Drina
Badovinci
28.10.2023 14:00
Milicionar
4 : 2
Drina
Luk
Vo─çnjak
2 : 1
Prva Iskra
Runjani
28.10.2023 14:00
Luk
2 : 1
Prva Iskra
Borac
Kozjak
2 : 2
Sin─Ĺeli─ç
Lipnica
28.10.2023 14:00
Borac
2 : 2
Sin─Ĺeli─ç
Miljakovac
Beograd
2 : 1
Palilulac
Beograd
28.10.2023 12:00
Miljakovac
2 : 1
Palilulac
Draga─Źevo
Gu─Źa
1 : 1
Vo─çar
Kotra┼ża
28.10.2023 14:00
Draga─Źevo
1 : 1
Vo─çar
Jevremovac
Jevremovac
2 : 1
Šipurske Livade
Šabac
28.10.2023 14:00
Jevremovac
2 : 1
Šipurske Livade
Mladost
Mali Suvodol
5 : 2
Pade┼ż
Petrovac
28.10.2023 14:00
Mladost
5 : 2
Pade┼ż
Nišavac
Stani─Źenje
1 : 2
Budu─çnost
Veliki Jovanovac
28.10.2023 14:00
Nišavac
1 : 2
Budu─çnost
Proleter
Mala Plana
0 : 0
Budu─çnost 1948
Ratari
28.10.2023 13:30
Proleter
0 : 0
Budu─çnost 1948
Cerovac 2013
Cerovac
2 : 3
Glavaš
Glibovac
28.10.2023 13:30
Cerovac 2013
2 : 3
Glavaš
Mladost 1955
Moravac
5 : 0
Jastrebac 2022
Donje Suhotno
28.10.2023 13:30
Mladost 1955
5 : 0
Jastrebac 2022
Rasina
Vitanovac
1 : 5
Modrica
Modrica
28.10.2023 14:00
Rasina
1 : 5
Modrica
Potisje
Kanji┼ża
3 : 1
Tornjoš
Tornjoš
28.10.2023 14:30
Potisje
3 : 1
Tornjoš
Hajduk
Podlokanj
0 : 4
Ba─Źka
Mol
28.10.2023 14:30
Hajduk
0 : 4
Ba─Źka
Slavija
Banatsko Aran─Ĺelovo
3 : 0
Grani─Źar
─Éala
28.10.2023 14:30
Slavija
3 : 0
Grani─Źar
Obili─ç
Novi Kne┼żevac
3 : 1
Sloga
Ostoji─çevo
28.10.2023 14:30
Obili─ç
3 : 1
Sloga
Kotlenik
Selo Leskovac
4 : 0
Kara─Ĺor─Ĺe
Vu─Źi─ç
28.10.2023 14:00
Kotlenik
4 : 0
Kara─Ĺor─Ĺe
Vujan
Prislonica
3 : 1
Parmenac
Parmenac
28.10.2023 13:30
Vujan
3 : 1
Parmenac
Tigrovi Mija Gold
Preljina
3 : 0
Malba
┼Żao─Źani
28.10.2023 13:30
Tigrovi Mija Gold
3 : 0
Malba
Mladost (MI)
Mala Ivan─Źa
3 : 0
Vojvoda 2013
Du─Źina
28.10.2023 14:30
Mladost (MI)
3 : 0
Vojvoda 2013
Popovi─ç
Popovi─çi
2 : 2
Vis
Parcani
28.10.2023 14:30
Popovi─ç
2 : 2
Vis
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 0
1. Oktobar
Srpski Itebej
28.10.2023 13:30
Omladinac
3 : 0
1. Oktobar
Badljevica
Badljevica
2 : 2
Jezava
Smederevo
28.10.2023 13:30
Badljevica
2 : 2
Jezava
Ravni Gaj
Malo Orašje
3 : 1
Proleter 1947
Vranovo
28.10.2023 13:30
Ravni Gaj
3 : 1
Proleter 1947
Petli─ç SD 2006
Smederevo
5 : 0
Landol
Landol
28.10.2023 13:30
Petli─ç SD 2006
5 : 0
Landol
Grivac
Grivac
4 : 3
Beli Orlovi
Brestovac
28.10.2023
Grivac
4 : 3
Beli Orlovi
Omladinac
Vu─Źkovica
1 : 1
Kotlenik
Guncati
28.10.2023
Omladinac
1 : 1
Kotlenik
OFK Borac
Arapovac
0 : 0
OFK Radni─Źki
Dren
28.10.2023 14:00
OFK Borac
0 : 0
OFK Radni─Źki
Sloboda
Stubica
2 : 0
Mladost (B)
Baroševac
28.10.2023 14:00
Sloboda
2 : 0
Mladost (B)
Petka
Petka
0 : 1
OFK Burovo
Burovo
28.10.2023 14:00
Petka
0 : 1
OFK Burovo
Donji Barbeš
Donji Barbeš
0 : 10
Kne┼żica
Kne┼żica
28.10.2023 14:00
Donji Barbeš
0 : 10
Kne┼żica
Lokomotiva
Novi Sip
4 : 1
Rtkovo
Rtkovo
28.10.2023 14:00
Lokomotiva
4 : 1
Rtkovo
Ko─Źa An─Ĺelkovi─ç
Tekija
0 : 1
Egeta
Brza Palanka
28.10.2023 14:00
Ko─Źa An─Ĺelkovi─ç
0 : 1
Egeta
Borac 1935
Maršić
1 : 3
Azbest 1927
Stragari
28.10.2023 14:00
Borac 1935
1 : 3
Azbest 1927
Mladost (Sv)
Svileuva
7 : 2
Galeb
Cerovac
28.10.2023 14:30
Mladost (Sv)
7 : 2
Galeb
Roma - Od┼żino selo
Pocerski Pri─Źinovi─ç
3 : 0
Proleter
Šabac
28.10.2023 14:30
Roma - Od┼żino selo
3 : 0
Proleter
Budu─çnost
Lebina
2 : 0
┼Żelezni─Źar
Kla─Źevica
28.10.2023 14:00
Budu─çnost
2 : 0
┼Żelezni─Źar
Parcane
Parcane
2 : 2
Omladinac (V)
Vitkovo
28.10.2023 19:00
Parcane
2 : 2
Omladinac (V)
Gra─Ĺanski 2023
Leskovac
3 : 0
Mladost (K)
Kutleš
28.10.2023 14:00
Gra─Ĺanski 2023
3 : 0
Mladost (K)
Radnik 2013
Šišince
1 : 4
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
28.10.2023 15:00
Radnik 2013
1 : 4
Mladost (DL)
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 1
Planinac
Le┼żimir
28.10.2023 13:30
Srem
0 : 1
Planinac
Mitros
Sremska Mitrovica
10 : 1
Sloga (Z)
Zasavica
28.10.2023 13:30
Mitros
10 : 1
Sloga (Z)
Ka─Źer
Belanovica
3 : 0
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
28.10.2023 14:00
Ka─Źer
3 : 0
Strmovo 1968
Mali Borak
Mali Borak
4 : 0
Mladost (L)
Latkovi─ç
28.10.2023 14:00
Mali Borak
4 : 0
Mladost (L)
Zeppelin 026
Smederevo
2 : 0
Šumadinac
Binovac
28.10.2023 13:30
Zeppelin 026
2 : 0
Šumadinac
Respekt
Loznica
1 : 0
Jadar
Stupnica
28.10.2023 14:30
Respekt
1 : 0
Jadar
Paskovac
Paskovac
3 : 3
Sloga (LŠ)
Lipni─Źki ┼áor
28.10.2023 14:30
Paskovac
3 : 3
Sloga (LŠ)
Zvizdar 2012
Zvizdar
5 : 3
Vukona
Vukona
28.10.2023 14:00
Zvizdar 2012
5 : 3
Vukona
Borac
Borci
1 : 2
Sloga
Milatovac
28.10.2023 14:00
Borac
1 : 2
Sloga
Stig (C)
Crljenac
3 : 4
Napredak (T)
Toponica
28.10.2023 14:00
Stig (C)
3 : 4
Napredak (T)
Mladi Hrast
Veliko Selo
0 : 3
Napredak (VC)
Veliko Crni─çe
28.10.2023 14:00
Mladi Hrast
0 : 3
Napredak (VC)
Vukan
┼Żdrelo
3 : 1
Melnica
Melnica
28.10.2023 14:00
Vukan
3 : 1
Melnica
Jedinstvo
Kamenovo
5 : 1
Bata Buli─ç
Bistrica
28.10.2023 14:00
Jedinstvo
5 : 1
Bata Buli─ç
Rudar 1947
Stamnica
1 : 2
Mladost
Ranovac
28.10.2023 14:00
Rudar 1947
1 : 2
Mladost
Zabr─Ĺe 1936
Zabr─Ĺe
0 : 3
Manastirica
Manastirica
28.10.2023 14:00
Zabr─Ĺe 1936
0 : 3
Manastirica
Sloga (DB)
Donja Bukovica
1 : 3
Mladost
Uzovnica
28.10.2023 10:00
Sloga (DB)
1 : 3
Mladost
Crn─Źa
Crn─Źa
3 : 4
Grabovica
Gornja Bukovica
28.10.2023 12:00
Crn─Źa
3 : 4
Grabovica
Lipovica
Lipovica
3 : 1
Bobovo
Bobovo
28.10.2023 14:00
Lipovica
3 : 1
Bobovo
Borac
Banja Luka
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
28.10.2023 16:00
Borac
1 : 0
Široki Brijeg
Sloga
Doboj
3 : 0
Sarajevo
Sarajevo
28.10.2023 13:30
Sloga
3 : 0
Sarajevo
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Sloboda
Mrkonji─ç Grad
28.10.2023 16:00
Radnik
3 : 0
Sloboda
Ljubi─ç
Prnjavor
1 : 0
┼Żeljezni─Źar
Banja Luka
28.10.2023 14:00
Ljubi─ç
1 : 0
┼Żeljezni─Źar
Vele┼ż
Nevesinje
2 : 0
Sutjeska
Fo─Źa
28.10.2023 14:00
Vele┼ż
2 : 0
Sutjeska
Romanija
Pale
4 : 2
Omarska
Omarska
28.10.2023 14:00
Romanija
4 : 2
Omarska
Slavija
Isto─Źno Sarajevo
1 : 3
BSK
Banja Luka
28.10.2023 14:00
Slavija
1 : 3
BSK
Kozara
Gradiška
1 : 0
Leotar
Trebinje
28.10.2023 14:00
Kozara
1 : 0
Leotar
Borac
Kozarska Dubica
1 : 1
Drina
Zvornik
28.10.2023 14:00
Borac
1 : 1
Drina
Mornar
Bar
0 : 1
De─Źi─ç
Tuzi
28.10.2023 17:00
Mornar
0 : 1
De─Źi─ç
Mladost DG
Podgoriva
0 : 1
Rudar
Pljevlja
28.10.2023 17:00
Mladost DG
0 : 1
Rudar
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
Jezero
Plav
28.10.2023 16:00
OFK Petrovac
0 : 0
Jezero
Budu─çnost
Podgorica
1 : 0
Sutjeska
Nikšić
28.10.2023 18:30
Budu─çnost
1 : 0
Sutjeska
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 2
Arsenal
Tivat
28.10.2023 15:00
Jedinstvo
3 : 2
Arsenal
Almer├şa
Almeria
1 : 2
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
28.10.2023 14:00
Almer├şa
1 : 2
Las Palmas
Barcelona
Barcelona
1 : 2
Real Madrid
Madrid
28.10.2023 16:15
Barcelona
1 : 2
Real Madrid
Cádiz
Cádiz
2 : 2
Sevilla
Sevilla
28.10.2023 21:00
Cádiz
2 : 2
Sevilla
Mallorca
Palma de Mallorca
0 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
28.10.2023 18:30
Mallorca
0 : 0
Getafe
Lens
Lens
4 : 0
Nantes
Nantes
28.10.2023 21:00
Lens
4 : 0
Nantes
Reims
Reims
1 : 0
Lorient
Lorient
28.10.2023 17:00
Reims
1 : 0
Lorient
Arsenal
London
5 : 0
Sheffield United
Sheffield
28.10.2023 16:00
Arsenal
5 : 0
Sheffield United
Bournemouth
Bournemouth
2 : 1
Burnley
Burnley, Lancashire
28.10.2023 16:00
Bournemouth
2 : 1
Burnley
Chelsea
London
0 : 2
Brentford
Brentford, Middlesex
28.10.2023 13:30
Chelsea
0 : 2
Brentford
Wolverhampton
Wolverhampton
2 : 2
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
28.10.2023 18:30
Wolverhampton
2 : 2
Newcastle United
Borussia M'gladbach
M├Ânchengladbach
2 : 1
Heidenheim
Heidenheim an der Brenz
28.10.2023 15:30
Borussia M'gladbach
2 : 1
Heidenheim
Augsburg
Augsburg
3 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
28.10.2023 15:30
Augsburg
3 : 2
Wolfsburg
Bayern M├╝nchen
M├╝nchen
8 : 0
Darmstadt 98
Darmstadt
28.10.2023 15:30
Bayern M├╝nchen
8 : 0
Darmstadt 98
RB Leipzig
Leipzig
6 : 0
K├Âln
K├Âln
28.10.2023 18:30
RB Leipzig
6 : 0
K├Âln
Werder Bremen
Bremen
2 : 0
Union Berlin
Berlin
28.10.2023 15:30
Werder Bremen
2 : 0
Union Berlin
Stuttgart
Stuttgart
2 : 3
Hoffenheim
Sinsheim
28.10.2023 15:30
Stuttgart
2 : 3
Hoffenheim
Juventus
Torino
1 : 0
Hellas Verona
Verona
28.10.2023 20:45
Juventus
1 : 0
Hellas Verona
Lecce
Lecce
0 : 1
Torino
Torino
28.10.2023 18:00
Lecce
0 : 1
Torino
Sassuolo
Sassuolo
1 : 1
Bologna
Bologna
28.10.2023 15:00
Sassuolo
1 : 1
Bologna
Nika 2020
Smederevo
16 : 0
Jedinstvo Putevi
U┼żice
28.10.2023 12:00
Nika 2020
16 : 0
Jedinstvo Putevi
Ma─Źva
Šabac
4 : 2
Pazar
Novi Pazar
28.10.2023 14:30
Ma─Źva
4 : 2
Pazar
Radni─Źki (N)
Niš
1 : 3
Radni─Źki 1923
Kragujevac
28.10.2023 13:00
Radni─Źki (N)
1 : 3
Radni─Źki 1923
Vojvodina
Novi Sad
1 : 3
─îukari─Źki
Beograd
28.10.2023 13:00
Vojvodina
1 : 3
─îukari─Źki
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Radni─Źki (NB)
Novi Beograd
28.10.2023 12:00
Brodarac
2 : 0
Radni─Źki (NB)
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Mladost (L)
Lu─Źani
28.10.2023 14:00
Novi Pazar
3 : 2
Mladost (L)
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
OFK Vršac
Vršac
28.10.2023 13:00
Vojvodina
3 : 0
OFK Vršac
Radni─Źki (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
28.10.2023 10:00
Radni─Źki (SM)
2 : 0
RFK Novi Sad 1921
In─Ĺija
In─Ĺija
4 : 3
Derby 2015
Novi Sad
28.10.2023 10:00
In─Ĺija
4 : 3
Derby 2015
┼Żelezni─Źar
Pan─Źevo
2 : 2
ODR
Petrovaradin
28.10.2023 12:00
┼Żelezni─Źar
2 : 2
ODR
Petrika
Novi Sad
1 : 3
TSC
Ba─Źka Topola
28.10.2023 10:00
Petrika
1 : 3
TSC
Petar Pua─Źa
Novi Sad
0 : 6
Kabel
Novi Sad
28.10.2023 11:00
Petar Pua─Źa
0 : 6
Kabel
Javor Matis
Ivanjica
1 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
28.10.2023 13:00
Javor Matis
1 : 2
Sloga (K)
Arena Su
Subotica
3 : 1
Mladost GAT
Novi Sad
28.10.2023 10:00
Arena Su
3 : 1
Mladost GAT
─îajetina
─îajetina
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
28.10.2023 14:00
─îajetina
0 : 0
Jošanica
Ribnica
Mionica
0 : 7
Kara─Ĺor─Ĺe
Ribnica
28.10.2023 13:00
Ribnica
0 : 7
Kara─Ĺor─Ĺe
Polet
Ljubi─ç
7 : 1
Rudar
Baljevac
28.10.2023 10:00
Polet
7 : 1
Rudar
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
5 : 0
Šumadija (A)
Aran─Ĺelovac
28.10.2023 10:00
Sloga 33
5 : 0
Šumadija (A)
Udarnik
Lozovik
0 : 3
Šumadija (T)
Toponica
28.10.2023 10:00
Udarnik
0 : 3
Šumadija (T)
VGSK
Veliko Gradište
3 : 7
Morava (VP)
Velika Plana
28.10.2023 10:00
VGSK
3 : 7
Morava (VP)
Ljukovo
Ljukovo
0 : 8
Jedinstvo
Stara Pazova
28.10.2023 10:00
Ljukovo
0 : 8
Jedinstvo
1. Maj
Ruma
0 : 3
Napredak
Popinci
28.10.2023 10:00
1. Maj
0 : 3
Napredak
Voja Ga─Źi─ç
Pan─Źevo
3 : 8
GFK Sloven
Ruma
28.10.2023 13:00
Voja Ga─Źi─ç
3 : 8
GFK Sloven
Radni─Źki (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Dinamo 1945
Pan─Źevo
28.10.2023 12:00
Radni─Źki (NP)
3 : 1
Dinamo 1945
Teleoptik
Zemun
5 : 1
Lokomotiva
Beograd
28.10.2023 11:00
Teleoptik
5 : 1
Lokomotiva
BSK Bor─Źa
Bor─Źa
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
28.10.2023 13:30
BSK Bor─Źa
2 : 0
OFK Beograd
Sin─Ĺeli─ç
Beograd
3 : 3
Brodarac
Novi Beograd
28.10.2023 09:00
Sin─Ĺeli─ç
3 : 3
Brodarac
BASK TEK
Beograd
1 : 0
Be┼żanija
Beograd
28.10.2023 12:30
BASK TEK
1 : 0
Be┼żanija
Zvezdara
Beograd
0 : 4
Prva Iskra
Bari─Ź
28.10.2023 10:00
Zvezdara
0 : 4
Prva Iskra
Beograd Karaburma
Beograd
3 : 0
FSFV
Beograd
28.10.2023 10:00
Beograd Karaburma
3 : 0
FSFV
Dunav
Veliko Selo
2 : 2
City Sport Club
Beograd
28.10.2023 15:00
Dunav
2 : 2
City Sport Club
PKB
Padinska skela
4 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
28.10.2023 14:00
PKB
4 : 1
Crvena zvezda
Napredak
Kruševac
6 : 1
Jedinstvo (P)
Para─çin
28.10.2023 10:30
Napredak
6 : 1
Jedinstvo (P)
Meševo
Meševo
1 : 5
Trayal
Kruševac
28.10.2023 10:00
Meševo
1 : 5
Trayal
Sloga
Leskovac
3 : 3
Real
Niš
28.10.2023 14:30
Sloga
3 : 3
Real
Radni─Źki (P)
Pirot
1 : 2
Budu─çnost
Popovac
28.10.2023 10:00
Radni─Źki (P)
1 : 2
Budu─çnost
Podunavac
Udovice
3 : 6
Napredak
Markovac
28.10.2023 11:00
Podunavac
3 : 6
Napredak
SASK
Saraorci
6 : 3
Sloga (M)
Miloševac
28.10.2023 13:30
SASK
6 : 3
Sloga (M)
Crvena zvezda
Suvodol
6 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
28.10.2023 11:00
Crvena zvezda
6 : 1
Mladi radnik 1940
Sloga (L)
Lugav─Źina
3 : 0
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
28.10.2023 12:00
Sloga (L)
3 : 0
OFK Mihajlovac
Borac 1932
Ralja
0 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
28.10.2023 18:30
Borac 1932
0 : 0
Radnik
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 2
Mladost
Omoljica
28.10.2023
Jedinstvo
1 : 2
Mladost
Vulturul
Grebenac
0 : 1
Borac
Star─Źevo
28.10.2023
Vulturul
0 : 1
Borac
Ševac
Kusi─ç
1 : 3
Budu─çnost
Banatski Brestovac
28.10.2023
Ševac
1 : 3
Budu─çnost
Borac
Šajkaš
2 : 5
Mladost
Ba─Źki Jarak
28.10.2023
Borac
2 : 5
Mladost
┼ŻSK
┼Żabalj
5 : 2
Cement
Beo─Źin
28.10.2023
┼ŻSK
5 : 2
Cement
Sloga
Temerin
2 : 1
OFK Be─Źej 1918
Be─Źej
28.10.2023
Sloga
2 : 1
OFK Be─Źej 1918
Vojvodina
Novi Sad
7 : 2
Spartak ┼ŻK
Subotica
28.10.2023 12:00
Vojvodina
7 : 2
Spartak ┼ŻK
Radni─Źki (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Sloven
Ruma
28.10.2023 12:00
Radni─Źki (SM)
1 : 0
Sloven
In─Ĺija
In─Ĺija
2 : 1
Mladost (L)
Luki─çevo
28.10.2023 12:00
In─Ĺija
2 : 1
Mladost (L)
┼Żelezni─Źar
Pan─Źevo
0 : 1
ODR
Petrovaradin
28.10.2023 14:00
┼Żelezni─Źar
0 : 1
ODR
Petrika
Novi Sad
0 : 1
TSC
Ba─Źka Topola
28.10.2023 12:00
Petrika
0 : 1
TSC
Ravangrad 2018
Sombor
0 : 1
Kabel
Novi Sad
28.10.2023 10:00
Ravangrad 2018
0 : 1
Kabel
Kara─Ĺor─Ĺe
Topola
3 : 6
RSK
Rabrovo
28.10.2023 13:30
Kara─Ĺor─Ĺe
3 : 6
RSK
Arsenal
Kragujevac
7 : 0
Sloga 1924
Bato─Źina
28.10.2023 12:30
Arsenal
7 : 0
Sloga 1924
AF Duljaj
Topola
3 : 0
Šumadija 1903 II
Kragujevac
28.10.2023 13:30
AF Duljaj
3 : 0
Šumadija 1903 II
Apolon 2018
Kraljevo
4 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
28.10.2023 10:00
Apolon 2018
4 : 2
Sloga (K)
Savacijum
Šabac
2 : 0
Jedinstvo Putevi
U┼żice
28.10.2023 12:30
Savacijum
2 : 0
Jedinstvo Putevi
OFK Ba─Źka
Ba─Źka Palanka
5 : 2
┼ŻAK
Sombor
28.10.2023 10:00
OFK Ba─Źka
5 : 2
┼ŻAK
TSC
Ba─Źka Topola
7 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
28.10.2023 10:00
TSC
7 : 0
Mladost GAT
Tekstilac
Od┼żaci
2 : 0
Crvenka
Crvenka
28.10.2023 10:00
Tekstilac
2 : 0
Crvenka
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 2
Krila Krajine
Ba─Źka Palanka
28.10.2023 10:00
OFK Kikinda
0 : 2
Krila Krajine
Kara─Ĺor─Ĺe
Ribnica
1 : 6
Bane 1931
Raška
28.10.2023 14:00
Kara─Ĺor─Ĺe
1 : 6
Bane 1931
Sloboda
─îa─Źak
4 : 0
Nacional
Novi Pazar
28.10.2023 14:00
Sloboda
4 : 0
Nacional
Borac
Lešnica
1 : 7
OFK Senjak
Valjevo
28.10.2023 10:00
Borac
1 : 7
OFK Senjak
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 6
Sunrise Šabac
Šabac
28.10.2023 12:00
Vrelo Sport
0 : 6
Sunrise Šabac
SFU Fenix
Šabac
3 : 0
Cer
Petkovica
28.10.2023 18:00
SFU Fenix
3 : 0
Cer
Posavina
Stubline
5 : 2
Skela
Skela
28.10.2023 11:00
Posavina
5 : 2
Skela
Podunavac
Belegiš
1 : 2
Jedinstvo
Stara Pazova
28.10.2023 12:00
Podunavac
1 : 2
Jedinstvo
Proleter 2006
Zrenjanin
6 : 0
┼Żelezni─Źar
In─Ĺija
28.10.2023 10:00
Proleter 2006
6 : 0
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (Z)
Zrenjanin
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
28.10.2023 10:00
Radni─Źki (Z)
2 : 0
OFK Vršac
Dinamo 1945
Pan─Źevo
9 : 0
Budu─çnost
Banatski Dvor
28.10.2023 10:00
Dinamo 1945
9 : 0
Budu─çnost
Radni─Źki 1905
Bajmok
4 : 3
Proleter
Ravno Selo
28.10.2023 11:00
Radni─Źki 1905
4 : 3
Proleter
Beograd Karaburma
Beograd
0 : 2
Rakovica
Rakovica
28.10.2023 13:00
Beograd Karaburma
0 : 2
Rakovica
011
Beograd
4 : 2
Radni─Źki (NB)
Novi Beograd
28.10.2023 15:30
011
4 : 2
Radni─Źki (NB)
BSK
Bor─Źa
0 : 4
Zemun
Zemun
28.10.2023 11:00
BSK
0 : 4
Zemun
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
Omladinac
Veliko Polje
28.10.2023 11:00
Lokomotiva
4 : 0
Omladinac
DIF
Beograd
3 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
28.10.2023 10:00
DIF
3 : 1
OFK Mladenovac
Trayal
Kruševac
12 : 1
OFK Radni─Źki
Niš
28.10.2023 10:00
Trayal
12 : 1
OFK Radni─Źki
Filip Filipovi─ç
Niš
1 : 3
Šampion
Leskovac
28.10.2023 15:30
Filip Filipovi─ç
1 : 3
Šampion
Real Niš
Niš
1 : 2
Napredak
Kruševac
28.10.2023 10:00
Real Niš
1 : 2
Napredak
Morava
Vladi─Źin Han
10 : 1
BSK
Bujanovac
28.10.2023 13:00
Morava
10 : 1
BSK
Grani─Źar 1924
Adaševci
5 : 0
Grani─Źar
Kuzmin
28.10.2023 10:00
Grani─Źar 1924
5 : 0
Grani─Źar
Kupinovo
Kupinovo
5 : 5
Budu─çnost
Salaš Noćajski
28.10.2023 12:00
Kupinovo
5 : 5
Budu─çnost
Sremac
De─Ź
2 : 6
Dunav
Stari Banovci
28.10.2023 10:00
Sremac
2 : 6
Dunav
Fruskogorac
Man─Ĺelos
1 : 3
LSK
La─çarak
28.10.2023 10:00
Fruskogorac
1 : 3
LSK
Sofeks
Futog
4 : 2
Armija SK
Novi Sad
28.10.2023 12:30
Sofeks
4 : 2
Armija SK
Hajduk (B)
Beška
0 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
28.10.2023 13:00
Hajduk (B)
0 : 1
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
28.10.2023 13:30
Jedinstvo 1936
2 : 1
Hajduk Veljko
Sušica
Kragujevac
7 : 2
Zastava 1973
Kragujevac
28.10.2023 09:00
Sušica
7 : 2
Zastava 1973
OPK Rudar 1933
Kostolac
7 : 0
Batovac
Batovac
28.10.2023 10:00
OPK Rudar 1933
7 : 0
Batovac
Pobeda
Golobok
6 : 0
Sloboda
Lipe
28.10.2023 12:00
Pobeda
6 : 0
Sloboda
Zlatibor
─îajetina
2 : 6
Sloga (BB)
Bajina Bašta
28.10.2023 12:00
Zlatibor
2 : 6
Sloga (BB)
Ravangrad 2018
Sombor
5 : 2
┼ŻAK
Sombor
28.10.2023 10:00
Ravangrad 2018
5 : 2
┼ŻAK
SFU Internacional 2020
Sombor
5 : 4
Polet
Karavukovo
28.10.2023 10:00
SFU Internacional 2020
5 : 4
Polet
Hajduk 1912
Kula
3 : 1
Mladost APA
Apatin
28.10.2023 10:00
Hajduk 1912
3 : 1
Mladost APA
Spektar
Sombor
1 : 8
Hajduk (S)
Stapar
28.10.2023 10:00
Spektar
1 : 8
Hajduk (S)
OFK Be─Źej 1918
Be─Źej
2 : 4
Kabel
Novi Sad
28.10.2023
OFK Be─Źej 1918
2 : 4
Kabel
Proleter
Novi Sad
28.10.2023
Derby 2015
Novi Sad
28.10.2023
Proleter
:
Derby 2015
OFK Sirig
Sirig
2 : 3
TSK
Temerin
28.10.2023
OFK Sirig
2 : 3
TSK
Susek
Susek
3 : 18
Srbobran
Srbobran
28.10.2023
Susek
3 : 18
Srbobran
Borac
Šajkaš
1 : 12
OFK Jugovi─ç
Ka─ç
28.10.2023
Borac
1 : 12
OFK Jugovi─ç
Petrika
Novi Sad
0 : 4
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
28.10.2023
Petrika
0 : 4
Prof. Bolesnikov
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 2
Mladost
Ba─Źki Jarak
28.10.2023
RFK Novi Sad 1921
1 : 2
Mladost
Lavice Dubo─Źica
Leskovac
1 : 0
Napredak Junior 2018
Kruševac
28.10.2023 15:00
Lavice Dubo─Źica
1 : 0
Napredak Junior 2018
Milutinac 2023
Zemun
4 : 1
Crvena zvezda
Beograd
28.10.2023
Milutinac 2023
4 : 1
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
TSC
Kanji┼ża
28.10.2023 10:00
Vojvodina
2 : 2
TSC
─îukari─Źki
Beograd
3 : 1
011
Beograd
28.10.2023 11:00
─îukari─Źki
3 : 1
011
Radni─Źki (O)
Obrenovac
1 : 3
Sin─Ĺeli─ç
Beograd
28.10.2023 14:00
Radni─Źki (O)
1 : 3
Sin─Ĺeli─ç
RFK Grafi─Źar
Beograd
8 : 2
IMT
Novi Beograd
28.10.2023 13:00
RFK Grafi─Źar
8 : 2
IMT
Ravangrad 2018
Sombor
0 : 1
CFK
Vrbas
28.10.2023 10:00
Ravangrad 2018
0 : 1
CFK
TSC
Ba─Źka Topola
6 : 0
OFK Kikinda 1909
Kikinda
28.10.2023 12:00
TSC
6 : 0
OFK Kikinda 1909
Vošini klinci
Novi Sad
3 : 1
Petar Pua─Źa
Novi Sad
28.10.2023 15:00
Vošini klinci
3 : 1
Petar Pua─Źa
Radni─Źki 1910
Šid
5 : 0
In─Ĺija
In─Ĺija
28.10.2023 10:00
Radni─Źki 1910
5 : 0
In─Ĺija
Dinamo 1945
Pan─Źevo
1 : 2
Radni─Źki (SM)
Sremska Mitrovica
28.10.2023 12:00
Dinamo 1945
1 : 2
Radni─Źki (SM)
Proleter 2006
Zrenjanin
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
28.10.2023 13:00
Proleter 2006
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Titan
Kraljevo
1 : 2
Bane 1931
Raška
28.10.2023 11:00
Titan
1 : 2
Bane 1931
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
28.10.2023 10:00
Javor Matis
1 : 0
Sloga (BB)
Borac 1926
─îa─Źak
2 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
28.10.2023 11:00
Borac 1926
2 : 1
Metalac
Mladost
Lu─Źani
2 : 0
Spartak 1976
Trnava
28.10.2023 11:00
Mladost
2 : 0
Spartak 1976
Sloga (P)
Po┼żega
1 : 0
FAP
Priboj
28.10.2023 11:00
Sloga (P)
1 : 0
FAP
Jedinstvo Putevi
U┼żice
3 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
28.10.2023 11:00
Jedinstvo Putevi
3 : 2
Takovo
GFK Sloboda
U┼żice
6 : 0
Polimlje
Prijepolje
28.10.2023 11:00
GFK Sloboda
6 : 0
Polimlje
Gau─Źosi
─îa─Źak
1 : 1
Sloboda (─î)
─îa─Źak
28.10.2023 14:30
Gau─Źosi
1 : 1
Sloboda (─î)
Respekt
Loznica
1 : 0
Omladinac 2014
Ljig
28.10.2023 11:00
Respekt
1 : 0
Omladinac 2014
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 5
Sunrise Šabac
Šabac
28.10.2023 10:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 5
Sunrise Šabac
POFK Savacium
Šabac
0 : 4
Loznica
Loznica
28.10.2023 10:00
POFK Savacium
0 : 4
Loznica
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 1
Šumadija (A)
Aran─Ĺelovac
28.10.2023 10:00
Smederevo 1924
5 : 1
Šumadija (A)
Soko 2015
Saraoci
1 : 4
Radni─Źki 1923
Kragujevac
28.10.2023 10:30
Soko 2015
1 : 4
Radni─Źki 1923
AF Duljaj
Topola
8 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
28.10.2023 10:30
AF Duljaj
8 : 0
Jasenica 2017
Mladi radnik 1926
Po┼żarevac
3 : 2
Petli─ç SD 2006
Smederevo
28.10.2023 10:00
Mladi radnik 1926
3 : 2
Petli─ç SD 2006
TSC
Ba─Źka Topola
5 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
28.10.2023 14:00
TSC
5 : 0
Tisa Njerš
Spartak ┼ŻK
Subotica
3 : 0
SU Team Akademija
Subotica
28.10.2023 11:00
Spartak ┼ŻK
3 : 0
SU Team Akademija
Bajša
Bajša
5 : 0
AFK
Ada
28.10.2023 16:00
Bajša
5 : 0
AFK
Ba─Źka
Pa─Źir
0 : 2
Subotica
Subotica
28.10.2023 10:00
Ba─Źka
0 : 2
Subotica
RFK Grafi─Źar
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
28.10.2023 09:00
RFK Grafi─Źar
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Zemun
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
28.10.2023 09:00
Zemun
3 : 0
Brodarac
Radni─Źki (NB)
Novi Beograd
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
28.10.2023 11:00
Radni─Źki (NB)
0 : 4
Crvena zvezda
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
28.10.2023
Morava (VP)
3 : 2
Šumadija 1903
Stanovo 1941
Kragujevac
0 : 4
Kara─Ĺor─Ĺe
Topola
28.10.2023
Stanovo 1941
0 : 4
Kara─Ĺor─Ĺe
Olimp 2015
Kragujevac
0 : 0
Zastava 1973
Kragujevac
28.10.2023
Olimp 2015
0 : 0
Zastava 1973
Radni─Źki 1923
Kragujevac
15 : 0
Lokomotiva
Lapovo
28.10.2023
Radni─Źki 1923
15 : 0
Lokomotiva
Srbija
Ili─çevo
1 : 7
Arsenal 1930
Kragujevac
28.10.2023
Srbija
1 : 7
Arsenal 1930
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Sušica
Kragujevac
28.10.2023
Slavija
3 : 0
Sušica
Partizan
Uljma
2 : 3
Polet
Izbište
28.10.2023
Partizan
2 : 3
Polet
Ratar
Kru┼í─Źica
0 : 20
Inviktus 2020
Bela Crkva
28.10.2023
Ratar
0 : 20
Inviktus 2020
Potporanj
Potporanj
5 : 1
Banatul
Lokve
28.10.2023
Potporanj
5 : 1
Banatul
OFK Vršac
Vršac
7 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
28.10.2023
OFK Vršac
7 : 2
Crvena zvezda
Omladinac
Šetonje
5 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
28.10.2023 10:00
Omladinac
5 : 0
Polet (SD)
─Éerdap
Golubac
2 : 2
Napredak Simi─çevo
Simi─çevo
28.10.2023 10:00
─Éerdap
2 : 2
Napredak Simi─çevo
VGSK
Veliko Gradište
12 : 1
Obili─ç
┼Żivica
28.10.2023 13:00
VGSK
12 : 1
Obili─ç
Tesla
Vodanj
8 : 1
Sloga
Miloševac
28.10.2023 10:00
Tesla
8 : 1
Sloga
Osipaonica
Osipaonica
4 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
28.10.2023 10:30
Osipaonica
4 : 0
Mladi radnik 1940
Napredak
Markovac
2 : 0
┼Żelezni─Źar Kusadak
Kusadak
28.10.2023 10:00
Napredak
2 : 0
┼Żelezni─Źar Kusadak
Mladost 1948
Donja Livadica
0 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
28.10.2023 11:00
Mladost 1948
0 : 2
Mihajlovac 1934
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 12
Godomin
Smederevo
28.10.2023 13:30
Mladi borac
1 : 12
Godomin
Omladinac
Rakinac
2 : 1
Mladost (NS)
Novo Selo
28.10.2023 11:00
Omladinac
2 : 1
Mladost (NS)
Plana
Velika Plana
1 : 7
Udarnik
Lozovik
28.10.2023 10:00
Plana
1 : 7
Udarnik
AFK
Ada
9 : 1
Kevi
Kevi
28.10.2023
AFK
9 : 1
Kevi
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 1
Jedinstvo (BPS)
Ba─Źko Petrovo Selo
28.10.2023
Jedinstvo (SK)
2 : 1
Jedinstvo (BPS)
─îoka
─îoka
1 : 6
Senta
Senta
28.10.2023
─îoka
1 : 6
Senta
─îantavir
─îantavir
0 : 4
Tisa Njerš
Adorjan
28.10.2023
─îantavir
0 : 4
Tisa Njerš
Crvena zvezda (U)
U┼żice