XS
SM
MD
LG

Prona─Ĺeno ukupno 523 utakmica za dan
Nedelja, 19 Novembar 2023


Fudbal

19.11
11:00
SFS Borac
Radni─Źki (P)
1
2
19.11.2023 11:00
SFS Borac
1 : 2
Radni─Źki (P)
19.11
13:00
Budu─çnost (P)
Trayal
0
1
19.11.2023 13:00
Budu─çnost (P)
0 : 1
Trayal
19.11
13:00
Tisa
Borac (Š)
1
3
19.11.2023 13:00
Tisa
1 : 3
Borac (Š)
19.11
11:00
Omladinac
GFK Sloven
1
3
19.11.2023 11:00
Omladinac
1 : 3
GFK Sloven
19.11
13:00
Zvezdara
Zemun
0
0
19.11.2023 13:00
Zvezdara
0 : 0
Zemun
19.11
13:00
Polet (Lj)
Mladi radnik 1926
1
0
19.11.2023 13:00
Polet (Lj)
1 : 0
Mladi radnik 1926
19.11
10:00
Index
TSK
0
3
19.11.2023 10:00
Index
0 : 3
TSK
19.11
13:00
Dunav
Radni─Źki (┼á)
3
0
19.11.2023 13:00
Dunav
3 : 0
Radni─Źki (┼á)
19.11
13:00
─Éur─Ĺin
Ba─Źka 1901
3
1
19.11.2023 13:00
─Éur─Ĺin
3 : 1
Ba─Źka 1901
19.11
13:00
Preporod
Mladost (BP)
2
0
19.11.2023 13:00
Preporod
2 : 0
Mladost (BP)
19.11
13:00
Mladost (T)
OFK Mladost APA
2
0
19.11.2023 13:00
Mladost (T)
2 : 0
OFK Mladost APA
19.11
13:00
Hajduk
Ravangrad 2018
2
1
19.11.2023 13:00
Hajduk
2 : 1
Ravangrad 2018
19.11
13:00
Radni─Źki 1905
Obili─ç
3
0
19.11.2023 13:00
Radni─Źki 1905
3 : 0
Obili─ç
19.11
13:00
Mladost
Borac
3
1
19.11.2023 13:00
Mladost
3 : 1
Borac
19.11
13:00
Polet
Kozara
1
0
19.11.2023 13:00
Polet
1 : 0
Kozara
19.11
13:00
Vojvodina 1928
┼ŻAK
4
0
19.11.2023 13:00
Vojvodina 1928
4 : 0
┼ŻAK
19.11
13:00
Crvena zvezda
Radni─Źki (K)
4
0
19.11.2023 13:00
Crvena zvezda
4 : 0
Radni─Źki (K)
19.11
13:00
Mokra Gora
Šumadija 1903
2
1
19.11.2023 13:00
Mokra Gora
2 : 1
Šumadija 1903
19.11
13:00
Budu─çnost
Napredak
5
0
19.11.2023 13:00
Budu─çnost
5 : 0
Napredak
19.11
13:00
Zlatar
Jedinstvo Putevi
0
2
19.11.2023 13:00
Zlatar
0 : 2
Jedinstvo Putevi
19.11
13:00
Polimlje
Jedinstvo (K)
2
1
19.11.2023 13:00
Polimlje
2 : 1
Jedinstvo (K)
19.11
13:00
Polet (T)
Sloga (BB)
0
1
19.11.2023 13:00
Polet (T)
0 : 1
Sloga (BB)
19.11
13:00
Ra─Ĺevac
Cer
3
0
19.11.2023 13:00
Ra─Ĺevac
3 : 0
Cer
19.11
13:00
OFK Divci
Drina
1
1
19.11.2023 13:00
OFK Divci
1 : 1
Drina
19.11
13:00
┼Żelezni─Źar
Ribnica
2
1
19.11.2023 13:00
┼Żelezni─Źar
2 : 1
Ribnica
19.11
13:00
Obili─ç
Sloboda
1
1
19.11.2023 13:00
Obili─ç
1 : 1
Sloboda
19.11
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Šumadija (A)
1
0
19.11.2023 13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
1 : 0
Šumadija (A)
19.11
13:00
RSK
Sloga 1924
7
1
19.11.2023 13:00
RSK
7 : 1
Sloga 1924
19.11
13:00
Jastrebac
Radan
2
5
19.11.2023 13:00
Jastrebac
2 : 5
Radan
19.11
13:00
Jablanica
Planta┼ża
4
2
19.11.2023 13:00
Jablanica
4 : 2
Planta┼ża
19.11
13:00
Mineralac
Nebeski Andjeli
3
0
19.11.2023 13:00
Mineralac
3 : 0
Nebeski Andjeli
19.11
11:00
Svetlost
SU Dinamo Jug
0
3
19.11.2023 11:00
Svetlost
0 : 3
SU Dinamo Jug
19.11
11:00
Gracko
OFK Kosanica
2
3
19.11.2023 11:00
Gracko
2 : 3
OFK Kosanica
19.11
13:00
OFK Brzi Brod
Naša krila 1936
5
1
19.11.2023 13:00
OFK Brzi Brod
5 : 1
Naša krila 1936
19.11
13:00
Zemljoradnik
OFK Napredak 1929
6
0
19.11.2023 13:00
Zemljoradnik
6 : 0
OFK Napredak 1929
19.11
11:00
Mladost (M)
Car Konstantin
5
1
19.11.2023 11:00
Mladost (M)
5 : 1
Car Konstantin
19.11
13:00
OFK Niš
Bukovik
6
1
19.11.2023 13:00
OFK Niš
6 : 1
Bukovik
19.11
11:00
Pukovac
Orljane
6
4
19.11.2023 11:00
Pukovac
6 : 4
Orljane
19.11
13:00
Morava
Jedinstvo
1
3
19.11.2023 13:00
Morava
1 : 3
Jedinstvo
19.11
13:30
Bor 1919
Balkanski
4
0
19.11.2023 13:30
Bor 1919
4 : 0
Balkanski
19.11
11:00
Tanasko Raji─ç
Trebi─Ź
4
2
19.11.2023 11:00
Tanasko Raji─ç
4 : 2
Trebi─Ź
19.11
13:00
Branik
Rajko Miti─ç
3
0
19.11.2023 13:00
Branik
3 : 0
Rajko Miti─ç
19.11
13:00
Brodoremont
Hajduk Veljko
1
3
19.11.2023 13:00
Brodoremont
1 : 3
Hajduk Veljko
19.11
13:00
Rembas
Kušiljevo
7
0
19.11.2023 13:00
Rembas
7 : 0
Kušiljevo
19.11
13:00
OFK Lugomir
┼Żupa
2
2
19.11.2023 13:00
OFK Lugomir
2 : 2
┼Żupa
19.11
13:00
Orlovi
Trstenik PPT
3
2
19.11.2023 13:00
Orlovi
3 : 2
Trstenik PPT
19.11
13:00
Vinogradar
Mladi borac
3
1
19.11.2023 13:00
Vinogradar
3 : 1
Mladi borac
19.11
13:00
Mladost
Morava 1918
3
5
19.11.2023 13:00
Mladost
3 : 5
Morava 1918
19.11
13:00
OFK Budu─çnost
KFK Ravna gora Barajevo
1
0
19.11.2023 13:00
OFK Budu─çnost
1 : 0
KFK Ravna gora Barajevo
19.11
13:00
Bole─Ź
Crvena zvezda
3
2
19.11.2023 13:00
Bole─Ź
3 : 2
Crvena zvezda
19.11
13:00
Kalu─Ĺerica 1969
OFK ┼Żarkovo
2
1
19.11.2023 13:00
Kalu─Ĺerica 1969
2 : 1
OFK ┼Żarkovo
19.11
12:00
BSK 1926
Zuce 2019
3
0
19.11.2023 12:00
BSK 1926
3 : 0
Zuce 2019
19.11
13:00
OFK Progorelica
Milo─Źajac
2
2
19.11.2023 13:00
OFK Progorelica
2 : 2
Milo─Źajac
19.11
13:00
Zvezda
Morava (M)
0
3
19.11.2023 13:00
Zvezda
0 : 3
Morava (M)
19.11
13:00
Omladinac (NS)
Ibar
0
1
19.11.2023 13:00
Omladinac (NS)
0 : 1
Ibar
19.11
13:00
Radnik
Rudar
2
2
19.11.2023 13:00
Radnik
2 : 2
Rudar
19.11
13:00
Borac 46
┼ŻAK
2
0
19.11.2023 13:00
Borac 46
2 : 0
┼ŻAK
19.11
13:00
Kula
Budu─çnost (M)
4
1
19.11.2023 13:00
Kula
4 : 1
Budu─çnost (M)
19.11
13:00
Budu─çnost (P)
Crvenka
8
0
19.11.2023 13:00
Budu─çnost (P)
8 : 0
Crvenka
19.11
13:00
Budu─çnost (G)
Krila Krajine
2
1
19.11.2023 13:00
Budu─çnost (G)
2 : 1
Krila Krajine
19.11
13:00
Kulpin
BSK
6
0
19.11.2023 13:00
Kulpin
6 : 0
BSK
19.11
13:00
Lipar
Radni─Źki 1918
2
4
19.11.2023 13:00
Lipar
2 : 4
Radni─Źki 1918
19.11
13:00
Susek
Ba─Źka (B)
1
1
19.11.2023 13:00
Susek
1 : 1
Ba─Źka (B)
19.11
13:00
Hajduk
Crvena zvezda
3
0
19.11.2023 13:00
Hajduk
3 : 0
Crvena zvezda
19.11
13:00
Jedinstvo
Proleter 1951
2
1
19.11.2023 13:00
Jedinstvo
2 : 1
Proleter 1951
19.11
13:00
Fruškogorac
┼ŻSK
2
1
19.11.2023 13:00
Fruškogorac
2 : 1
┼ŻSK
19.11
13:00
OFK Sirig
Petrovaradin
1
0
19.11.2023 13:00
OFK Sirig
1 : 0
Petrovaradin
19.11
13:00
Budu─çnost (BB)
Jedinstvo Stevi─ç
2
2
19.11.2023 13:00
Budu─çnost (BB)
2 : 2
Jedinstvo Stevi─ç
19.11
13:00
Vulturul
Hajdu─Źica
7
1
19.11.2023 13:00
Vulturul
7 : 1
Hajdu─Źica
19.11
13:00
Radni─Źki (B)
Dolovo
4
1
19.11.2023 13:00
Radni─Źki (B)
4 : 1
Dolovo
19.11
13:00
Spartak 1911
Dolina
1
0
19.11.2023 13:00
Spartak 1911
1 : 0
Dolina
19.11
13:00
Ševac
Sloga (P)
1
3
19.11.2023 13:00
Ševac
1 : 3
Sloga (P)
19.11
13:00
Sloga (BNS)
Glogonj
2
4
19.11.2023 13:00
Sloga (BNS)
2 : 4
Glogonj
19.11
13:00
Unirea
Budu─çnost (A)
7
0
19.11.2023 13:00
Unirea
7 : 0
Budu─çnost (A)
19.11
13:00
MSK
Crvena zvezda
3
1
19.11.2023 13:00
MSK
3 : 1
Crvena zvezda
19.11
13:00
Mladost
┼ŻFK Banat
3
1
19.11.2023 13:00
Mladost
3 : 1
┼ŻFK Banat
19.11
13:00
2. Oktobar
Bile─çanin
3
1
19.11.2023 13:00
2. Oktobar
3 : 1
Bile─çanin
19.11
13:00
Vojvodina
Jedinstvo
0
4
19.11.2023 13:00
Vojvodina
0 : 4
Jedinstvo
19.11
13:00
Napredak (BT)
Polet
1
2
19.11.2023 13:00
Napredak (BT)
1 : 2
Polet
19.11
13:00
Banat (─î)
Omladinac FAM
4
2
19.11.2023 13:00
Banat (─î)
4 : 2
Omladinac FAM
19.11
13:00
Napredak (─î)
OFK Staji─çevo
5
1
19.11.2023 13:00
Napredak (─î)
5 : 1
OFK Staji─çevo
19.11
13:00
Tavankut
Iskra
1
2
19.11.2023 13:00
Tavankut
1 : 2
Iskra
19.11
13:00
Sutjeska
Senta
4
1
19.11.2023 13:00
Sutjeska
4 : 1
Senta
19.11
13:00
─îoka
Srbobran
1
2
19.11.2023 13:00
─îoka
1 : 2
Srbobran
19.11
13:00
LSK
Radni─Źki (I)
0
0
19.11.2023 13:00
LSK
0 : 0
Radni─Źki (I)
19.11
13:00
Fruškogorac
Podrinje
0
3
19.11.2023 13:00
Fruškogorac
0 : 3
Podrinje
19.11
13:00
Budu─çnost
Sloga (V)
2
0
19.11.2023 13:00
Budu─çnost
2 : 0
Sloga (V)
19.11
13:00
Srem
Sremac (V)
2
0
19.11.2023 13:00
Srem
2 : 0
Sremac (V)
19.11
13:00
Napredak
Grani─Źar (K)
4
1
19.11.2023 13:00
Napredak
4 : 1
Grani─Źar (K)
19.11
13:00
Polet (NK)
Šumar
4
1
19.11.2023 13:00
Polet (NK)
4 : 1
Šumar
19.11
13:30
13. April
Rubin
0
7
19.11.2023 13:30
13. April
0 : 7
Rubin
19.11
13:30
Bošnjane
Ma─Źkovac
0
2
19.11.2023 13:30
Bošnjane
0 : 2
Ma─Źkovac
19.11
13:30
Parunovac
FUD
3
0
19.11.2023 13:30
Parunovac
3 : 0
FUD
19.11
13:30
Trudbenik
Polet 57
2
7
19.11.2023 13:30
Trudbenik
2 : 7
Polet 57
19.11
13:30
Gradina
Borac
4
2
19.11.2023 13:30
Gradina
4 : 2
Borac
19.11
13:30
Sloga (L)
Gornji Stepoš
1
0
19.11.2023 13:30
Sloga (L)
1 : 0
Gornji Stepoš
19.11
13:30
Dedina
Sloga (D)
6
2
19.11.2023 13:30
Dedina
6 : 2
Sloga (D)
19.11
13:00
Vin─Źa
Lokomotiva
1
2
19.11.2023 13:00
Vin─Źa
1 : 2
Lokomotiva
19.11
13:00
Omladinac
Banja
2
2
19.11.2023 13:00
Omladinac
2 : 2
Banja
19.11
13:00
BSK
Marjan
4
0
19.11.2023 13:00
BSK
4 : 0
Marjan
19.11
13:00
Kopljari
Prvi srpski ustanak
2
0
19.11.2023 13:00
Kopljari
2 : 0
Prvi srpski ustanak
19.11
13:00
Plaskovac
Saranovo 1936
3
2
19.11.2023 13:00
Plaskovac
3 : 2
Saranovo 1936
19.11
10:00
Šumadija
Mladi rudar
4
0
19.11.2023 10:00
Šumadija
4 : 0
Mladi rudar
19.11
13:00
Šumadinac (S)
Trnava
2
2
19.11.2023 13:00
Šumadinac (S)
2 : 2
Trnava
19.11
13:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
┼ŻSK
2
3
19.11.2023 13:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
2 : 3
┼ŻSK
19.11
13:00
Brestovac
Miloševo
4
3
19.11.2023 13:00
Brestovac
4 : 3
Miloševo
19.11
13:00
Blizna
Šarbanovac
3
1
19.11.2023 13:00
Blizna
3 : 1
Šarbanovac
19.11
13:00
Nemetali
Klju─Ź
6
1
19.11.2023 13:00
Nemetali
6 : 1
Klju─Ź
19.11
11:00
Mala Vrbica
SFU Rudar 1934
3
2
19.11.2023 11:00
Mala Vrbica
3 : 2
SFU Rudar 1934
19.11
13:00
Urovica
Rudna Glava
4
1
19.11.2023 13:00
Urovica
4 : 1
Rudna Glava
19.11
13:00
Polet
Sloga
1
2
19.11.2023 13:00
Polet
1 : 2
Sloga
19.11
13:00
Vinogradar
Kolonija
3
1
19.11.2023 13:00
Vinogradar
3 : 1
Kolonija
19.11
13:00
Budu─çnost (M)
Partizan
2
0
19.11.2023 13:00
Budu─çnost (M)
2 : 0
Partizan
19.11
13:00
Dragocvet
Morava
5
1
19.11.2023 13:00
Dragocvet
5 : 1
Morava
19.11
13:00
Mladost
Moravac 2015
9
1
19.11.2023 13:00
Mladost
9 : 1
Moravac 2015
19.11
13:00
GFK Tabane
Donja Mutnica
3
0
19.11.2023 13:00
GFK Tabane
3 : 0
Donja Mutnica
19.11
13:00
Budu─çnost (─É)
Kolare
2
3
19.11.2023 13:00
Budu─çnost (─É)
2 : 3
Kolare
19.11
13:00
Napredak
Sin─Ĺeli─ç
1
3
19.11.2023 13:00
Napredak
1 : 3
Sin─Ĺeli─ç
19.11
13:00
─îu─Źuge
Junior Novo Naselje
0
2
19.11.2023 13:00
─îu─Źuge
0 : 2
Junior Novo Naselje
19.11
13:00
Dimitrije Tucovi─ç
Pepeljevac
3
2
19.11.2023 13:00
Dimitrije Tucovi─ç
3 : 2
Pepeljevac
19.11
13:00
Iskra
Proleter
0
3
19.11.2023 13:00
Iskra
0 : 3
Proleter
19.11
13:00
┼Żabari
Radnik
5
0
19.11.2023 13:00
┼Żabari
5 : 0
Radnik
19.11
13:00
Osipaonica
Radnik
3
0
19.11.2023 13:00
Osipaonica
3 : 0
Radnik
19.11
13:00
Borac 1932
Lunjevac
2
1
19.11.2023 13:00
Borac 1932
2 : 1
Lunjevac
19.11
13:00
Sloga
Jasenica 2017
0
2
19.11.2023 13:00
Sloga
0 : 2
Jasenica 2017
19.11
13:00
Pobeda
Mladost
1
1
19.11.2023 13:00
Pobeda
1 : 1
Mladost
19.11
13:00
Udarnik
┼Żelezni─Źar Kusadak
0
2
19.11.2023 13:00
Udarnik
0 : 2
┼Żelezni─Źar Kusadak
19.11
13:00
Mladi radnik 1940
Podunavac
10
0
19.11.2023 13:00
Mladi radnik 1940
10 : 0
Podunavac
19.11
13:00
Omladinac
Sloga
1
4
19.11.2023 13:00
Omladinac
1 : 4
Sloga
19.11
13:00
Rudar
Mladost
0
3
19.11.2023 13:00
Rudar
0 : 3
Mladost
19.11
13:00
Ozremica
Prijevor
0
2
19.11.2023 13:00
Ozremica
0 : 2
Prijevor
19.11
13:00
Kej
Devi─çi
0
3
19.11.2023 13:00
Kej
0 : 3
Devi─çi
19.11
13:00
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (GG)
2
1
19.11.2023 13:00
Jedinstvo (P)
2 : 1
Jedinstvo (GG)
19.11
13:00
Lugovi
Ozrem PMH
1
3
19.11.2023 13:00
Lugovi
1 : 3
Ozrem PMH
19.11
13:00
Prilike
Morava
4
1
19.11.2023 13:00
Prilike
4 : 1
Morava
19.11
13:00
Batovac
Zvi┼żd
1
3
19.11.2023 13:00
Batovac
1 : 3
Zvi┼żd
19.11
11:00
Trgova─Źki
Krilaš
3
1
19.11.2023 11:00
Trgova─Źki
3 : 1
Krilaš
19.11
13:00
Napredak (S)
Pomoravlje 1946
1
2
19.11.2023 13:00
Napredak (S)
1 : 2
Pomoravlje 1946
19.11
13:00
Vojvoda Milenko
Sirakovo
6
1
19.11.2023 13:00
Vojvoda Milenko
6 : 1
Sirakovo
19.11
13:00
BSK 1931
Integral
2
2
19.11.2023 13:00
BSK 1931
2 : 2
Integral
19.11
13:00
Polet (SD)
Sloga 1945
1
0
19.11.2023 13:00
Polet (SD)
1 : 0
Sloga 1945
19.11
14:15
Šećeranac Ada
Siti Sport Klub
0
3
19.11.2023 14:15
Šećeranac Ada
0 : 3
Siti Sport Klub
19.11
13:00
Beograd Karaburma
Heroj Polet
1
1
19.11.2023 13:00
Beograd Karaburma
1 : 1
Heroj Polet
19.11
13:00
BUSK
Srem─Źica
1
1
19.11.2023 13:00
BUSK
1 : 1
Srem─Źica
19.11
13:00
Busije
Lokomotiva
3
2
19.11.2023 13:00
Busije
3 : 2
Lokomotiva
19.11
13:00
PKB Kovilovo
Dunav
1
1
19.11.2023 13:00
PKB Kovilovo
1 : 1
Dunav
19.11
13:00
Torpedo
Strelac
3
5
19.11.2023 13:00
Torpedo
3 : 5
Strelac
19.11
13:00
Rojkovac
Vrani─ç
4
4
19.11.2023 13:00
Rojkovac
4 : 4
Vrani─ç
19.11
13:00
Beljina
OFK Zabre┼żje
3
0
19.11.2023 13:00
Beljina
3 : 0
OFK Zabre┼żje
19.11
13:00
Turbina
Lisovi─ç 1977
3
0
19.11.2023 13:00
Turbina
3 : 0
Lisovi─ç 1977
19.11
10:00
Radni─Źki
Rušanj
0
1
19.11.2023 10:00
Radni─Źki
0 : 1
Rušanj
19.11
13:00
Krtinska
Zvezda
3
4
19.11.2023 13:00
Krtinska
3 : 4
Zvezda
19.11
13:00
Pudarci
OFK Mladost
3
4
19.11.2023 13:00
Pudarci
3 : 4
OFK Mladost
19.11
13:00
Omladinac
Dunavac
3
6
19.11.2023 13:00
Omladinac
3 : 6
Dunavac
19.11
13:00
Šumadija 1962
Mali Po┼żarevac
4
1
19.11.2023 13:00
Šumadija 1962
4 : 1
Mali Po┼żarevac
19.11
13:00
Velika Krsna
Zaklopa─Źa
3
3
19.11.2023 13:00
Velika Krsna
3 : 3
Zaklopa─Źa
19.11
13:00
Rabrovac
Vr─Źin
0
5
19.11.2023 13:00
Rabrovac
0 : 5
Vr─Źin
19.11
13:00
Omladinac
Vulkan 1963
1
3
19.11.2023 13:00
Omladinac
1 : 3
Vulkan 1963
19.11
13:00
OFK Morava 2022
Sloboda
2
1
19.11.2023 13:00
OFK Morava 2022
2 : 1
Sloboda
19.11
13:00
Aluminijum
Jedinstvo
4
0
19.11.2023 13:00
Aluminijum
4 : 0
Jedinstvo
19.11
13:00
Novoselac
Planinac 1933
1
4
19.11.2023 13:00
Novoselac
1 : 4
Planinac 1933
19.11
11:00
Rudar
Stevan Nešticki
4
0
19.11.2023 11:00
Rudar
4 : 0
Stevan Nešticki
19.11
13:00
Sloga (DT)
Mladost
1
3
19.11.2023 13:00
Sloga (DT)
1 : 3
Mladost
19.11
13:00
Sloga 1948
Proleter
0
2
19.11.2023 13:00
Sloga 1948
0 : 2
Proleter
19.11
13:00
Polet (V)
Sloga (K)
5
2
19.11.2023 13:00
Polet (V)
5 : 2
Sloga (K)
19.11
13:00
Radni─Źki 1924
Naisus 1977
3
2
19.11.2023 13:00
Radni─Źki 1924
3 : 2
Naisus 1977
19.11
13:00
Moravac
Malošište
1
3
19.11.2023 13:00
Moravac
1 : 3
Malošište
19.11
13:00
Arbanasce
Bali─Źevac
5
2
19.11.2023 13:00
Arbanasce
5 : 2
Bali─Źevac
19.11
13:00
Polet (R)
Taskovi─çi
2
0
19.11.2023 13:00
Polet (R)
2 : 0
Taskovi─çi
19.11
11:00
OFK Morava
Lemind 1953
1
1
19.11.2023 11:00
OFK Morava
1 : 1
Lemind 1953
19.11
12:00
Zlo─çudovo
Moravac
2
1
19.11.2023 12:00
Zlo─çudovo
2 : 1
Moravac
19.11
11:00
Donja Lomnica
┼Żelezni─Źar
4
0
19.11.2023 11:00
Donja Lomnica
4 : 0
┼Żelezni─Źar
19.11
13:00
Gradac
Mladost
0
5
19.11.2023 13:00
Gradac
0 : 5
Mladost
19.11
12:00
Polet
Bobište
0
4
19.11.2023 12:00
Polet
0 : 4
Bobište
19.11
13:00
Sloga
Jedinstvo
2
0
19.11.2023 13:00
Sloga
2 : 0
Jedinstvo
19.11
13:00
Progres
Milanovo
5
0
19.11.2023 13:00
Progres
5 : 0
Milanovo
19.11
13:00
BSK
─îekmin
4
1
19.11.2023 13:00
BSK
4 : 1
─îekmin
19.11
13:00
Milan Orli─ç
Jedinstvo (MZ)
4
1
19.11.2023 13:00
Milan Orli─ç
4 : 1
Jedinstvo (MZ)
19.11
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Radni─Źki
4
2
19.11.2023 13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
4 : 2
Radni─Źki
19.11
13:00
Podrinje
Mladost
2
0
19.11.2023 13:00
Podrinje
2 : 0
Mladost
19.11
13:00
Mladi Borac
Stojan Lazarac
2
5
19.11.2023 13:00
Mladi Borac
2 : 5
Stojan Lazarac
19.11
13:00
Jedinstvo (Š)
Duško
1
1
19.11.2023 13:00
Jedinstvo (Š)
1 : 1
Duško
19.11
13:00
Antimon
Vidojevica
3
1
19.11.2023 13:00
Antimon
3 : 1
Vidojevica
19.11
13:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Gu─Źevo 1929
4
0
19.11.2023 13:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
4 : 0
Gu─Źevo 1929
19.11
13:00
Je┼żevica
Gluma─Ź
6
0
19.11.2023 13:00
Je┼żevica
6 : 0
Gluma─Ź
19.11
11:00
Prvi partizan
Višesava
1
1
19.11.2023 11:00
Prvi partizan
1 : 1
Višesava
19.11
13:00
Omladinac
Rampa
0
3
19.11.2023 13:00
Omladinac
0 : 3
Rampa
19.11
11:00
Lazarica
Gorobilje
3
0
19.11.2023 11:00
Lazarica
3 : 0
Gorobilje
19.11
11:00
Tara
Crnokosa
0
3
19.11.2023 11:00
Tara
0 : 3
Crnokosa
19.11
13:00
Polet
Bakionica
3
2
19.11.2023 13:00
Polet
3 : 2
Bakionica
19.11
13:00
BSK Bujanovac
OFK Pavlovac
4
1
19.11.2023 13:00
BSK Bujanovac
4 : 1
OFK Pavlovac
19.11
13:00
Levosoje
Trnovac
2
2
19.11.2023 13:00
Levosoje
2 : 2
Trnovac
19.11
13:00
Torpedo 1973
OFK AS
2
1
19.11.2023 13:00
Torpedo 1973
2 : 1
OFK AS
19.11
13:00
─îelik
Mladost (S)
2
2
19.11.2023 13:00
─îelik
2 : 2
Mladost (S)
19.11
13:00
Mladost (B)
OFK Alakince
1
2
19.11.2023 13:00
Mladost (B)
1 : 2
OFK Alakince
19.11
13:00
Vihor
FSU Ju┼żna pruga
4
1
19.11.2023 13:00
Vihor
4 : 1
FSU Ju┼żna pruga
19.11
13:00
Tavnik
Mlada krila
6
0
19.11.2023 13:00
Tavnik
6 : 0
Mlada krila
19.11
13:00
Gru┼ża
Stubal
3
2
19.11.2023 13:00
Gru┼ża
3 : 2
Stubal
19.11
13:00
Jedinstvo (G)
Jedinstvo 2017
5
2
19.11.2023 13:00
Jedinstvo (G)
5 : 2
Jedinstvo 2017
19.11
13:00
Omladinac
Jovo Kursula
5
1
19.11.2023 13:00
Omladinac
5 : 1
Jovo Kursula
19.11
13:00
Apolon 2018
Bogutova─Źka Banja
2
3
19.11.2023 13:00
Apolon 2018
2 : 3
Bogutova─Źka Banja
19.11
18:00
Popovi─çi Vrnjci
Magnohrom
1
0
19.11.2023 18:00
Popovi─çi Vrnjci
1 : 0
Magnohrom
19.11
11:00
Biljanovac
Ribnica
1
5
19.11.2023 11:00
Biljanovac
1 : 5
Ribnica
19.11
13:00
Banat (D)
Dunav
1
0
19.11.2023 13:00
Banat (D)
1 : 0
Dunav
19.11
13:00
Omladinac
Borac (VS)
4
3
19.11.2023 13:00
Omladinac
4 : 3
Borac (VS)
19.11
13:00
Banatul
Partizan (U)
7
2
19.11.2023 13:00
Banatul
7 : 2
Partizan (U)
19.11
13:00
Polet
Ratar
2
0
19.11.2023 13:00
Polet
2 : 0
Ratar
19.11
13:30
Banat (VŠ)
Vojvodina (S)
4
2
19.11.2023 13:30
Banat (VŠ)
4 : 2
Vojvodina (S)
19.11
13:00
Proleter
Ba─Źki Hajduk
1
2
19.11.2023 13:00
Proleter
1 : 2
Ba─Źki Hajduk
19.11
13:00
Krivanj
Naša Zvezda
8
0
19.11.2023 13:00
Krivanj
8 : 0
Naša Zvezda
19.11
13:00
Ba─Źka (D)
Vojvodina
0
3
19.11.2023 13:00
Ba─Źka (D)
0 : 3
Vojvodina
19.11
13:00
Borac (V)
OFK Stari Grad
1
4
19.11.2023 13:00
Borac (V)
1 : 4
OFK Stari Grad
19.11
13:30
Borac
OFK Orašje 1960
1
0
19.11.2023 13:30
Borac
1 : 0
OFK Orašje 1960
19.11
13:30
Velika Drenova
Omladinac
1
2
19.11.2023 13:30
Velika Drenova
1 : 2
Omladinac
19.11
13:30
Ribnik
Donji Kopaonik
4
1
19.11.2023 13:30
Ribnik
4 : 1
Donji Kopaonik
19.11
13:30
Mladost (T)
Stari Trstenik
0
2
19.11.2023 13:30
Mladost (T)
0 : 2
Stari Trstenik
19.11
13:30
Mladost (DK)
Jezero 2017
2
3
19.11.2023 13:30
Mladost (DK)
2 : 3
Jezero 2017
19.11
13:30
Kamenorezac 76
Poljoprivrednik
1
0
19.11.2023 13:30
Kamenorezac 76
1 : 0
Poljoprivrednik
19.11
13:30
Vinogradar
Beli Orlovi
0
1
19.11.2023 13:30
Vinogradar
0 : 1
Beli Orlovi
19.11
13:00
Partizan
Voja Ga─Źi─ç
2
2
19.11.2023 13:00
Partizan
2 : 2
Voja Ga─Źi─ç
19.11
13:00
Omladinac
Proleter
1
3
19.11.2023 13:00
Omladinac
1 : 3
Proleter
19.11
13:00
Jugoslavija
Stari Tamiš
2
1
19.11.2023 13:00
Jugoslavija
2 : 1
Stari Tamiš
19.11
13:00
BSK Bavanište
Tempo
1
4
19.11.2023 13:00
BSK Bavanište
1 : 4
Tempo
19.11
13:00
Mladost
Borac
1
5
19.11.2023 13:00
Mladost
1 : 5
Borac
19.11
13:30
Rvati
Rekreativo
3
1
19.11.2023 13:30
Rvati
3 : 1
Rekreativo
19.11
13:30
Sloga
Budu─çnost
0
9
19.11.2023 13:30
Sloga
0 : 9
Budu─çnost
19.11
13:30
Munja
Borac
0
1
19.11.2023 13:30
Munja
0 : 1
Borac
19.11
10:00
Jedinstvo
Belo Polje
1
4
19.11.2023 10:00
Jedinstvo
1 : 4
Belo Polje
19.11
13:30
Omladinac
OFK Urovci
3
1
19.11.2023 13:30
Omladinac
3 : 1
OFK Urovci
19.11
13:00
Ursule
Osaonica
1
0
19.11.2023 13:00
Ursule
1 : 0
Osaonica
19.11
13:00
Sloboda
Mladost (G)
7
3
19.11.2023 13:00
Sloboda
7 : 3
Mladost (G)
19.11
13:00
Jedinstvo
Mladi radnik
4
2
19.11.2023 13:00
Jedinstvo
4 : 2
Mladi radnik
19.11
13:00
Vinora─Źa
GFK Strelište
2
1
19.11.2023 13:00
Vinora─Źa
2 : 1
GFK Strelište
19.11
13:00
Bratstvo
Šumadinac
0
0
19.11.2023 13:00
Bratstvo
0 : 0
Šumadinac
19.11
13:00
Borac (K)
Morava 1932
4
1
19.11.2023 13:00
Borac (K)
4 : 1
Morava 1932
19.11
13:00
Napredak (B)
Kumane
2
0
19.11.2023 13:00
Napredak (B)
2 : 0
Kumane
19.11
13:00
Beli Orao
Zemljoradnik 1932
5
1
19.11.2023 13:00
Beli Orao
5 : 1
Zemljoradnik 1932
19.11
13:00
Sloga TOP
Napredak 1934
4
0
19.11.2023 13:00
Sloga TOP
4 : 0
Napredak 1934
19.11
13:00
Mladi Borac
Polet (V)
1
1
19.11.2023 13:00
Mladi Borac
1 : 1
Polet (V)
19.11
13:00
Dizel
Sloga (L)
2
0
19.11.2023 13:00
Dizel
2 : 0
Sloga (L)
19.11
13:00
Jedinstvo (S)
Soko
2
1
19.11.2023 13:00
Jedinstvo (S)
2 : 1
Soko
19.11
13:00
Polet 1930
BSK 1924
1
1
19.11.2023 13:00
Polet 1930
1 : 1
BSK 1924
19.11
13:00
Mladost (K)
Rudar (K)
4
3
19.11.2023 13:00
Mladost (K)
4 : 3
Rudar (K)
19.11
13:00
Mlava (ML)
Crni Vitez 1924
4
1
19.11.2023 13:00
Mlava (ML)
4 : 1
Crni Vitez 1924
19.11
13:00
Zadrugar 1947
Borac (V)
2
1
19.11.2023 13:00
Zadrugar 1947
2 : 1
Borac (V)
19.11
13:00
Dinamo
Hajduk (G)
1
0
19.11.2023 13:00
Dinamo
1 : 0
Hajduk (G)
19.11
13:00
─îenej
Slanobarac
1
0
19.11.2023 13:00
─îenej
1 : 0
Slanobarac
19.11
13:00
Borac (R)
Obili─ç
2
0
19.11.2023 13:00
Borac (R)
2 : 0
Obili─ç
19.11
13:00
Titel
┼Żelezni─Źar NS
1
0
19.11.2023 13:00
Titel
1 : 0
┼Żelezni─Źar NS
19.11
13:00
Mileti─ç
Tatra
1
5
19.11.2023 13:00
Mileti─ç
1 : 5
Tatra
19.11
13:00
Radni─Źki
Bratstvo
1
2
19.11.2023 13:00
Radni─Źki
1 : 2
Bratstvo
19.11
13:00
Moravac Orion
Umac
2
3
19.11.2023 13:00
Moravac Orion
2 : 3
Umac
19.11
13:00
Mladost 1976
Morava
3
2
19.11.2023 13:00
Mladost 1976
3 : 2
Morava
19.11
13:00
OFK Brza
Veliko Trnjane
5
2
19.11.2023 13:00
OFK Brza
5 : 2
Veliko Trnjane
19.11
13:00
OFK Batinac
Javor
4
2
19.11.2023 13:00
OFK Batinac
4 : 2
Javor
19.11
13:00
15. Avgust 1950
Resavski Despoti
2
2
19.11.2023 13:00
15. Avgust 1950
2 : 2
Resavski Despoti
19.11
13:00
Mladost
Šumadija
1
1
19.11.2023 13:00
Mladost
1 : 1
Šumadija
19.11
13:00
Napredak (S)
Pomoravlje
1
5
19.11.2023 13:00
Napredak (S)
1 : 5
Pomoravlje
19.11
13:00
Heroj
Radni─Źki
0
6
19.11.2023 13:00
Heroj
0 : 6
Radni─Źki
19.11
13:00
Budu─çnost 1929
Milicionar
3
2
19.11.2023 13:00
Budu─çnost 1929
3 : 2
Milicionar
19.11
13:00
Zadrugar
POFK Metaloplastika 2006
4
0
19.11.2023 13:00
Zadrugar
4 : 0
POFK Metaloplastika 2006
19.11
13:00
Bair
Sloboda
0
0
19.11.2023 13:00
Bair
0 : 0
Sloboda
19.11
13:00
Petlova─Źa
Sloga
2
0
19.11.2023 13:00
Petlova─Źa
2 : 0
Sloga
19.11
13:00
Majur
Budu─çnost (PD)
1
2
19.11.2023 13:00
Majur
1 : 2
Budu─çnost (PD)
19.11
13:00
Drina
Omladinac
3
2
19.11.2023 13:00
Drina
3 : 2
Omladinac
19.11
13:00
Mladost
OFK Napredak
3
2
19.11.2023 13:00
Mladost
3 : 2
OFK Napredak
19.11
13:00
Srem
Rekreativo 011
6
2
19.11.2023 13:00
Srem
6 : 2
Rekreativo 011
19.11
13:00
Šumadinac
BSK 1925
1
1
19.11.2023 13:00
Šumadinac
1 : 1
BSK 1925
19.11
13:00
Velika Reka
Jadar 1961
6
0
19.11.2023 13:00
Velika Reka
6 : 0
Jadar 1961
19.11
13:00
Sin─Ĺeli─ç
Mladost
0
2
19.11.2023 13:00
Sin─Ĺeli─ç
0 : 2
Mladost
19.11
13:00
Prva Iskra
Azbukovica
1
0
19.11.2023 13:00
Prva Iskra
1 : 0
Azbukovica
19.11
13:00
Jelav
Sloga
3
0
19.11.2023 13:00
Jelav
3 : 0
Sloga
19.11
13:00
Studenac
Borac
1
0
19.11.2023 13:00
Studenac
1 : 0
Borac
19.11
13:00
7. Juli
Luk
1
2
19.11.2023 13:00
7. Juli
1 : 2
Luk
19.11
13:00
Palilulac
OFK Crvenka
4
1
19.11.2023 13:00
Palilulac
4 : 1
OFK Crvenka
19.11
11:00
Omladinac
Bratstvo
1
5
19.11.2023 11:00
Omladinac
1 : 5
Bratstvo
19.11
13:00
Resnik
T6 NIKA Lepušnica
1
1
19.11.2023 13:00
Resnik
1 : 1
T6 NIKA Lepušnica
19.11
13:00
Bobovik
Mišar
1
5
19.11.2023 13:00
Bobovik
1 : 5
Mišar
19.11
13:00
Polet
Mladost (PP)
1
0
19.11.2023 13:00
Polet
1 : 0
Mladost (PP)
19.11
13:00
Dobrava ┼Żabar 2020
Rankovac
5
4
19.11.2023 13:00
Dobrava ┼Żabar 2020
5 : 4
Rankovac
19.11
13:00
Korman
Radni─Źki (K)
4
3
19.11.2023 13:00
Korman
4 : 3
Radni─Źki (K)
19.11
13:00
Trešnjevka
Jevremovac
3
0
19.11.2023 13:00
Trešnjevka
3 : 0
Jevremovac
19.11
13:00
Pri─Źinovi─ç
Sloga (K)
1
1
19.11.2023 13:00
Pri─Źinovi─ç
1 : 1
Sloga (K)
19.11
13:00
Sloga 1919
Borac (R)
4
2
19.11.2023 13:00
Sloga 1919
4 : 2
Borac (R)
19.11
13:00
Kelebijska šuma
─îantavir
1
1
19.11.2023 13:00
Kelebijska šuma
1 : 1
─îantavir
19.11
13:00
Crvena zvezda
Kraljevo
5
1
19.11.2023 13:00
Crvena zvezda
5 : 1
Kraljevo
19.11
10:00
Gredetin
Jedinstvo
1
1
19.11.2023 10:00
Gredetin
1 : 1
Jedinstvo
19.11
10:00
Moravica
Rutevac
3
0
19.11.2023 10:00
Moravica
3 : 0
Rutevac
19.11
10:00
Borac
Mladost 1955
3
1
19.11.2023 10:00
Borac
3 : 1
Mladost 1955
19.11
Omladinac
Napredak
1
3
19.11.2023
Omladinac
1 : 3
Napredak
19.11
Brezak
Velere─Ź 94
5
2
19.11.2023
Brezak
5 : 2
Velere─Ź 94
19.11
Šumadija
Backovac Junajted
0
4
19.11.2023
Šumadija
0 : 4
Backovac Junajted
19.11
Šilopaj
Donja Vrbava
1
4
19.11.2023
Šilopaj
1 : 4
Donja Vrbava
19.11
Semedra┼ż
Jablanica
1
0
19.11.2023
Semedra┼ż
1 : 0
Jablanica
19.11
13:00
Grani─Źar
Šampion
4
2
19.11.2023 13:00
Grani─Źar
4 : 2
Šampion
19.11
13:00
Ba─Źka
Obili─ç
1
0
19.11.2023 13:00
Ba─Źka
1 : 0
Obili─ç
19.11
13:00
Tornjoš
Slavija
3
3
19.11.2023 13:00
Tornjoš
3 : 3
Slavija
19.11
13:00
Tisa
Jadran
2
1
19.11.2023 13:00
Tisa
2 : 1
Jadran
19.11
13:00
Vo┼żd 2020
Badljevica
1
0
19.11.2023 13:00
Vo┼żd 2020
1 : 0
Badljevica
19.11
13:00
┼Żelezni─Źar 1930
Landol
5
0
19.11.2023 13:00
┼Żelezni─Źar 1930
5 : 0
Landol
19.11
13:00
Proleter 1947
Petli─ç SD 2006
0
5
19.11.2023 13:00
Proleter 1947
0 : 5
Petli─ç SD 2006
19.11
13:00
Vrbovac
Godomin
2
6
19.11.2023 13:00
Vrbovac
2 : 6
Godomin
19.11
13:00
Jezava
Budu─çnost
3
1
19.11.2023 13:00
Jezava
3 : 1
Budu─çnost
19.11
13:00
Stari Hrast 2018
Ravni Gaj
2
3
19.11.2023 13:00
Stari Hrast 2018
2 : 3
Ravni Gaj
19.11
13:00
Mladost 1948
Bresje Superior
19.11.2023 13:00
Mladost 1948
:
Bresje Superior
19.11
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Mladi borac
1
2
19.11.2023 13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
1 : 2
Mladi borac
19.11
13:00
Jedinstvo
Polet
7
4
19.11.2023 13:00
Jedinstvo
7 : 4
Polet
19.11
11:00
Kragujevac
Šumadija
1
1
19.11.2023 11:00
Kragujevac
1 : 1
Šumadija
19.11
13:00
Proleter 1932
Sloga 1932
6
4
19.11.2023 13:00
Proleter 1932
6 : 4
Sloga 1932
19.11
13:00
Metalac
Borac 012
0
2
19.11.2023 13:00
Metalac
0 : 2
Borac 012
19.11
13:00
Margum
Sloga Vitez
0
3
19.11.2023 13:00
Margum
0 : 3
Sloga Vitez
19.11
13:00
Pobeda
Vihor
4
1
19.11.2023 13:00
Pobeda
4 : 1
Vihor
19.11
13:00
Moravac 1933
Mip Majdan
3
5
19.11.2023 13:00
Moravac 1933
3 : 5
Mip Majdan
19.11
11:00
Paštrić
Mali Borak
0
4
19.11.2023 11:00
Paštrić
0 : 4
Mali Borak
19.11
11:00
Stepanje
Ka─Źer
0
5
19.11.2023 11:00
Stepanje
0 : 5
Ka─Źer
19.11
14:00
Jedinstvo
Partizan
2
1
19.11.2023 14:00
Jedinstvo
2 : 1
Partizan
19.11
14:00
Mladost 1981
Morava
2
0
19.11.2023 14:00
Mladost 1981
2 : 0
Morava
19.11
14:00
Mladost 1925
Zgoda─Źica
4
1
19.11.2023 14:00
Mladost 1925
4 : 1
Zgoda─Źica
19.11
14:00
Šumadija
Lasta
2
2
19.11.2023 14:00
Šumadija
2 : 2
Lasta
19.11
13:00
Borac
Vojvodina
4
9
19.11.2023 13:00
Borac
4 : 9
Vojvodina
19.11
13:00
Pobeda
Omladinac 1927
3
0
19.11.2023 13:00
Pobeda
3 : 0
Omladinac 1927
19.11
13:00
Slavia
Kolonija
2
1
19.11.2023 13:00
Slavia
2 : 1
Kolonija
19.11
13:00
Bobovo
Rudar Stenjevac
4
0
19.11.2023 13:00
Bobovo
4 : 0
Rudar Stenjevac
19.11
13:00
Omarska
Modri─Źa
2
2
19.11.2023 13:00
Omarska
2 : 2
Modri─Źa
19.11
17:00
Radnik
Romanija
6
0
19.11.2023 17:00
Radnik
6 : 0
Romanija
19.11
13:30
Vojvodina
Mašinac
3
0
19.11.2023 13:30
Vojvodina
3 : 0
Mašinac
19.11
13:00
Spartak DOO
Radni─Źki 1923
3
1
19.11.2023 13:00
Spartak DOO
3 : 1
Radni─Źki 1923
19.11
13:00
Kabel
In─Ĺija
3
1
19.11.2023 13:00
Kabel
3 : 1
In─Ĺija
19.11
10:00
ODR
Vojvodina
1
1
19.11.2023 10:00
ODR
1 : 1
Vojvodina
19.11
10:00
Derby 2015
RFK Novi Sad 1921
7
1
19.11.2023 10:00
Derby 2015
7 : 1
RFK Novi Sad 1921
19.11
14:00
Loznica
GFK Sloboda
0
0
19.11.2023 14:00
Loznica
0 : 0
GFK Sloboda
19.11
13:30
Radni─Źki (V)
Metalac
0
2
19.11.2023 13:30
Radni─Źki (V)
0 : 2
Metalac
19.11
11:00
Ma─Źva
Smederevo 1924
1
1
19.11.2023 11:00
Ma─Źva
1 : 1
Smederevo 1924
19.11
13:30
Sloga (P)
Javor Matis
1
0
19.11.2023 13:30
Sloga (P)
1 : 0
Javor Matis
19.11
10:00
Naftagas
Hajduk 1912
6
0
19.11.2023 10:00
Naftagas
6 : 0
Hajduk 1912
19.11
14:00
Armija SK
OFK Ba─Źka
5
0
19.11.2023 14:00
Armija SK
5 : 0
OFK Ba─Źka
19.11
11:00
BSK Bor─Źa
OLE
2
7
19.11.2023 11:00
BSK Bor─Źa
2 : 7
OLE
19.11
13:30
Studentski Grad
Teleoptik
0
5
19.11.2023 13:30
Studentski Grad
0 : 5
Teleoptik
19.11
10:00
Ušće
011
1
0
19.11.2023 10:00
Ušće
1 : 0
011
19.11
09:30
Sin─Ĺeli─ç
Rad
2
0
19.11.2023 09:30
Sin─Ĺeli─ç
2 : 0
Rad
19.11
11:00
Be┼żanija
Radni─Źki (O)
1
0
19.11.2023 11:00
Be┼żanija
1 : 0
Radni─Źki (O)
19.11
12:30
Brodarac
Ada
5
0
19.11.2023 12:30
Brodarac
5 : 0
Ada
19.11
11:00
Prva Iskra
┼Żeleznik 1930
11
0
19.11.2023 11:00
Prva Iskra
11 : 0
┼Żeleznik 1930
19.11
13:00
Milutinac
OFK Budu─çnost
4
2
19.11.2023 13:00
Milutinac
4 : 2
OFK Budu─çnost
19.11
09:30
Napredak
Bole─Ź
3
11
19.11.2023 09:30
Napredak
3 : 11
Bole─Ź
19.11
17:00
Crvena zvezda
Napredak
3
0
19.11.2023 17:00
Crvena zvezda
3 : 0
Napredak
19.11
12:00
Spartak ┼ŻK
Petrika
0
0
19.11.2023 12:00
Spartak ┼ŻK
0 : 0
Petrika
19.11
11:00
Kabel
In─Ĺija
1
0
19.11.2023 11:00
Kabel
1 : 0
In─Ĺija
19.11
12:30
ODR
Vojvodina
1
2
19.11.2023 12:30
ODR
1 : 2
Vojvodina
19.11
13:00
Mladost (L)
Sloven
5
0
19.11.2023 13:00
Mladost (L)
5 : 0
Sloven
19.11
11:00
Jedinstvo (Ub)
GFK Sloboda
3
1
19.11.2023 11:00
Jedinstvo (Ub)
3 : 1
GFK Sloboda
19.11
11:00
Radni─Źki (V)
Metalac
0
2
19.11.2023 11:00
Radni─Źki (V)
0 : 2
Metalac
19.11
14:00
Ma─Źva
Novi Pazar
2
2
19.11.2023 14:00
Ma─Źva
2 : 2
Novi Pazar
19.11
11:00
Sloga (P)
Apolon 2018
4
0
19.11.2023 11:00
Sloga (P)
4 : 0
Apolon 2018
19.11
11:00
Bane 1931
Nacional
8
0
19.11.2023 11:00
Bane 1931
8 : 0
Nacional
19.11
11:00
Javor Matis
Tutin
3
0
19.11.2023 11:00
Javor Matis
3 : 0
Tutin
19.11
13:30
Rudar (KM)
Jošanica
1
1
19.11.2023 13:30
Rudar (KM)
1 : 1
Jošanica
19.11
11:00
Jedinstvo 2017
Go─Ź
2
1
19.11.2023 11:00
Jedinstvo 2017
2 : 1
Go─Ź
19.11
10:00
Cer
Respekt
0
4
19.11.2023 10:00
Cer
0 : 4
Respekt
19.11
11:30
Loznica
OFK Ose─Źina
8
0
19.11.2023 11:30
Loznica
8 : 0
OFK Ose─Źina
19.11
10:00
Budu─çnost
┼Żelezni─Źar
2
1
19.11.2023 10:00
Budu─çnost
2 : 1
┼Żelezni─Źar
19.11
13:00
OFK Senjak
Ma─Źva
3
1
19.11.2023 13:00
OFK Senjak
3 : 1
Ma─Źva
19.11
13:00
Lipolist
Vrelo Sport
2
9
19.11.2023 13:00
Lipolist
2 : 9
Vrelo Sport
19.11
12:00
Rakovica
BSK
7
0
19.11.2023 12:00
Rakovica
7 : 0
BSK
19.11
09:30
011
Sin─Ĺeli─ç
0
0
19.11.2023 09:30
011
0 : 0
Sin─Ĺeli─ç
19.11
11:00
Šumadinac 1913
Smederevo 1924
0
6
19.11.2023 11:00
Šumadinac 1913
0 : 6
Smederevo 1924
19.11
10:00
CFK
Arena Su
3
2
19.11.2023 10:00
CFK
3 : 2
Arena Su
19.11
12:00
Derby 2015
Vojvodina
0
3
19.11.2023 12:00
Derby 2015
0 : 3
Vojvodina
19.11
10:00
OFK Ba─Źka
Krila Krajine
1
1
19.11.2023 10:00
OFK Ba─Źka
1 : 1
Krila Krajine
19.11
10:00
Spartak ┼ŻK
TSC
4
5
19.11.2023 10:00
Spartak ┼ŻK
4 : 5
TSC
19.11
10:00
Jedinstvo (SP)
1.maj
2
0