XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
242 utakmica za dan Nedelja, 3 Mart 2024


Fudbal

03.03
13:00
Radnički (N)
Radnik
0
3
03.03.2024 13:00
Radnički (N)
0 : 3
Radnik
03.03
14:30
Novi Pazar
Mladost (L)
0
0
03.03.2024 14:30
Novi Pazar
0 : 0
Mladost (L)
03.03
16:30
Voždovac
Spartak ŽK
0
2
03.03.2024 16:30
Voždovac
0 : 2
Spartak ŽK
03.03
14:30
MeŔevo
Trayal
1
3
03.03.2024 14:30
MeŔevo
1 : 3
Trayal
03.03
14:30
Budućnost (P)
Vlasina
0
0
03.03.2024 14:30
Budućnost (P)
0 : 0
Vlasina
03.03
11:00
SFS Borac
GFK Jagodina
1
0
03.03.2024 11:00
SFS Borac
1 : 0
GFK Jagodina
03.03
14:30
Borac (Å )
Hajduk 1912
2
1
03.03.2024 14:30
Borac (Å )
2 : 1
Hajduk 1912
03.03
11:00
Omladinac
OFK Kikinda
0
0
03.03.2024 11:00
Omladinac
0 : 0
OFK Kikinda
03.03
14:30
Jedinstvo
UŔće Novi Beograd
0
0
03.03.2024 14:30
Jedinstvo
0 : 0
UŔće Novi Beograd
03.03
14:30
Dunav
TSK
1
2
03.03.2024 14:30
Dunav
1 : 2
TSK
03.03
14:30
Hercegovac
Obilić
0
3
03.03.2024 14:30
Hercegovac
0 : 3
Obilić
03.03
14:30
Radnički 1905
Ravangrad 2018
1
1
03.03.2024 14:30
Radnički 1905
1 : 1
Ravangrad 2018
03.03
14:30
Hajduk
OFK Mladost APA
2
1
03.03.2024 14:30
Hajduk
2 : 1
OFK Mladost APA
03.03
14:30
Mladost (T)
Mladost (BP)
1
1
03.03.2024 14:30
Mladost (T)
1 : 1
Mladost (BP)
03.03
14:30
Preporod
Vojvodina (BG)
0
2
03.03.2024 14:30
Preporod
0 : 2
Vojvodina (BG)
03.03
14:30
Đurđin
OFK Vrbas
0
0
03.03.2024 14:30
Đurđin
0 : 0
OFK Vrbas
03.03
14:30
Borac
Begej
1
0
03.03.2024 14:30
Borac
1 : 0
Begej
03.03
14:30
Crvena zvezda
OFK Proleter
2
2
03.03.2024 14:30
Crvena zvezda
2 : 2
OFK Proleter
03.03
14:30
Rusanda
ŽAK
6
0
03.03.2024 14:30
Rusanda
6 : 0
ŽAK
03.03
14:30
Vojvodina 1928
Kozara
3
0
03.03.2024 14:30
Vojvodina 1928
3 : 0
Kozara
03.03
14:30
Polet
Mladost
0
2
03.03.2024 14:30
Polet
0 : 2
Mladost
03.03
14:30
Radan
OFK Kosanica
4
1
03.03.2024 14:30
Radan
4 : 1
OFK Kosanica
03.03
14:30
Gracko
SU Dinamo Jug
1
3
03.03.2024 14:30
Gracko
1 : 3
SU Dinamo Jug
03.03
11:00
Svetlost
Jedinstvo (GS)
3
2
03.03.2024 11:00
Svetlost
3 : 2
Jedinstvo (GS)
03.03
14:30
Mineralac
Plantaža
2
1
03.03.2024 14:30
Mineralac
2 : 1
Plantaža
03.03
14:30
Jablanica
Jedinstvo (B)
0
1
03.03.2024 14:30
Jablanica
0 : 1
Jedinstvo (B)
03.03
14:30
NaŔa krila 1936
Jedinstvo
1
0
03.03.2024 14:30
NaŔa krila 1936
1 : 0
Jedinstvo
03.03
14:30
Morava
Orljane
1
0
03.03.2024 14:30
Morava
1 : 0
Orljane
03.03
14:30
Pukovac
Palilulac
2
0
03.03.2024 14:30
Pukovac
2 : 0
Palilulac
03.03
14:30
OFK NiÅ”
Car Konstantin
2
2
03.03.2024 14:30
OFK NiÅ”
2 : 2
Car Konstantin
03.03
14:30
Mladost (M)
OFK Napredak 1929
1
1
03.03.2024 14:30
Mladost (M)
1 : 1
OFK Napredak 1929
03.03
14:30
Zemljoradnik
Mladost (B)
3
2
03.03.2024 14:30
Zemljoradnik
3 : 2
Mladost (B)
03.03
14:30
Brodoremont
OFK Slatina
1
0
03.03.2024 14:30
Brodoremont
1 : 0
OFK Slatina
03.03
14:30
Branik
Trebič
2
0
03.03.2024 14:30
Branik
2 : 0
Trebič
03.03
11:00
Tanasko Rajić
OFK Knjaz
0
4
03.03.2024 11:00
Tanasko Rajić
0 : 4
OFK Knjaz
03.03
14:30
KuŔiljevo
Morava 1918
0
2
03.03.2024 14:30
KuŔiljevo
0 : 2
Morava 1918
03.03
14:30
Mladost
Temnić 1924
2
1
03.03.2024 14:30
Mladost
2 : 1
Temnić 1924
03.03
14:30
Vinogradar
Trstenik PPT
1
1
03.03.2024 14:30
Vinogradar
1 : 1
Trstenik PPT
03.03
14:30
Orlovi
Župa
4
0
03.03.2024 14:30
Orlovi
4 : 0
Župa
03.03
14:30
OFK Lugomir
Levač
6
1
03.03.2024 14:30
OFK Lugomir
6 : 1
Levač
03.03
14:30
Boleč
Komgrap
0
2
03.03.2024 14:30
Boleč
0 : 2
Komgrap
03.03
17:00
OFK Budućnost
Hajduk
1
0
03.03.2024 17:00
OFK Budućnost
1 : 0
Hajduk
03.03
14:30
Lipar
BSK
0
0
03.03.2024 14:30
Lipar
0 : 0
BSK
03.03
14:30
Kulpin
Krila Krajine
5
1
03.03.2024 14:30
Kulpin
5 : 1
Krila Krajine
03.03
14:30
Budućnost (G)
Soko
2
0
03.03.2024 14:30
Budućnost (G)
2 : 0
Soko
03.03
14:30
Budućnost (P)
Budućnost (M)
0
0
03.03.2024 14:30
Budućnost (P)
0 : 0
Budućnost (M)
03.03
14:30
Kula
Rusin
0
4
03.03.2024 14:30
Kula
0 : 4
Rusin
03.03
14:30
Budućnost (BB)
Vulturul
1
7
03.03.2024 14:30
Budućnost (BB)
1 : 7
Vulturul
03.03
14:30
Jedinstvo Stević
Radnički (B)
1
1
03.03.2024 14:30
Jedinstvo Stević
1 : 1
Radnički (B)
03.03
14:30
Hajdučica
Spartak 1911
3
3
03.03.2024 14:30
Hajdučica
3 : 3
Spartak 1911
03.03
14:30
Dolovo
Å evac
3
2
03.03.2024 14:30
Dolovo
3 : 2
Å evac
03.03
14:30
Dolina
Crvena zvezda
2
0
03.03.2024 14:30
Dolina
2 : 0
Crvena zvezda
03.03
14:30
Potporanj
Unirea
2
1
03.03.2024 14:30
Potporanj
2 : 1
Unirea
03.03
14:30
Glogonj
Budućnost (A)
4
0
03.03.2024 14:30
Glogonj
4 : 0
Budućnost (A)
03.03
15:00
Radnički 1911
OFK Stajićevo
1
3
03.03.2024 15:00
Radnički 1911
1 : 3
OFK Stajićevo
03.03
15:00
Banat (Č)
Polet
2
2
03.03.2024 15:00
Banat (Č)
2 : 2
Polet
03.03
15:00
Napredak (BT)
Jedinstvo
2
2
03.03.2024 15:00
Napredak (BT)
2 : 2
Jedinstvo
03.03
15:00
Vojvodina
Bilećanin
0
3
03.03.2024 15:00
Vojvodina
0 : 3
Bilećanin
03.03
15:00
2. Oktobar
ŽFK Banat
3
2
03.03.2024 15:00
2. Oktobar
3 : 2
ŽFK Banat
03.03
15:00
Mladost
Crvena zvezda
4
1
03.03.2024 15:00
Mladost
4 : 1
Crvena zvezda
03.03
15:00
MSK
Delija
5
0
03.03.2024 15:00
MSK
5 : 0
Delija
03.03
14:30
Čoka
Vinogradar
1
0
03.03.2024 14:30
Čoka
1 : 0
Vinogradar
03.03
14:30
Sutjeska
Tomislavci
1
2
03.03.2024 14:30
Sutjeska
1 : 2
Tomislavci
03.03
14:30
Tavankut
NjegoÅ”
6
0
03.03.2024 14:30
Tavankut
6 : 0
NjegoÅ”
03.03
14:30
Radnički (I)
Å umar
1
1
03.03.2024 14:30
Radnički (I)
1 : 1
Å umar
03.03
14:30
Polet (NK)
Graničar (K)
3
0
03.03.2024 14:30
Polet (NK)
3 : 0
Graničar (K)
03.03
14:30
Napredak
Sremac (V)
1
1
03.03.2024 14:30
Napredak
1 : 1
Sremac (V)
03.03
14:30
Srem
Sremac (D)
2
2
03.03.2024 14:30
Srem
2 : 2
Sremac (D)
03.03
14:30
Budućnost
Podrinje
3
0
03.03.2024 14:30
Budućnost
3 : 0
Podrinje
03.03
14:30
FruŔkogorac
KruŔedol
1
1
03.03.2024 14:30
FruŔkogorac
1 : 1
KruŔedol
03.03
14:30
Hajduk (V)
LSK
2
0
03.03.2024 14:30
Hajduk (V)
2 : 0
LSK
03.03
15:00
BoŔnjane
Rubin
1
5
03.03.2024 15:00
BoŔnjane
1 : 5
Rubin
03.03
15:00
Parunovac
13. April
10
0
03.03.2024 15:00
Parunovac
10 : 0
13. April
03.03
15:00
Trudbenik
Mačkovac
1
2
03.03.2024 15:00
Trudbenik
1 : 2
Mačkovac
03.03
15:00
Gradina
Polet 57
4
2
03.03.2024 15:00
Gradina
4 : 2
Polet 57
03.03
18:00
Jastrebac
Čitluk
1
0
03.03.2024 18:00
Jastrebac
1 : 0
Čitluk
03.03
15:00
Sloga (L)
Borac
3
2
03.03.2024 15:00
Sloga (L)
3 : 2
Borac
03.03
15:00
Dedina
Sloga (Ć)
0
5
03.03.2024 15:00
Dedina
0 : 5
Sloga (Ć)
03.03
15:00
Sloga (D)
Gornji StepoÅ”
1
2
03.03.2024 15:00
Sloga (D)
1 : 2
Gornji StepoÅ”
03.03
11:00
MiloŔevo
Blizna
3
2
03.03.2024 11:00
MiloŔevo
3 : 2
Blizna
03.03
14:30
Rudar (P)
Sinđelić
1
2
03.03.2024 14:30
Rudar (P)
1 : 2
Sinđelić
03.03
14:30
Napredak
Kolare
2
0
03.03.2024 14:30
Napredak
2 : 0
Kolare
03.03
14:30
Budućnost (Đ)
Donja Mutnica
0
6
03.03.2024 14:30
Budućnost (Đ)
0 : 6
Donja Mutnica
03.03
14:30
GFK Tabane
Moravac 2015
5
0
03.03.2024 14:30
GFK Tabane
5 : 0
Moravac 2015
03.03
14:30
Mladost
Morava
2
1
03.03.2024 14:30
Mladost
2 : 1
Morava
03.03
14:30
Dragocvet
Jedinstvo
3
1
03.03.2024 14:30
Dragocvet
3 : 1
Jedinstvo
03.03
14:30
Budućnost (M)
Kolonija
5
1
03.03.2024 14:30
Budućnost (M)
5 : 1
Kolonija
03.03
14:30
Vinogradar
Borac 1950
4
3
03.03.2024 14:30
Vinogradar
4 : 3
Borac 1950
03.03
15:00
Omladinac
FSU Kraljevica
1
4
03.03.2024 15:00
Omladinac
1 : 4
FSU Kraljevica
03.03
14:30
Toplica
MekiÅ”
1
3
03.03.2024 14:30
Toplica
1 : 3
MekiÅ”
03.03
14:30
Rad 1974
Radnički 1924
3
4
03.03.2024 14:30
Rad 1974
3 : 4
Radnički 1924
03.03
14:30
Naisus 1977
Moravac
2
3
03.03.2024 14:30
Naisus 1977
2 : 3
Moravac
03.03
14:30
Rudar 2016
Arbanasce
3
0
03.03.2024 14:30
Rudar 2016
3 : 0
Arbanasce
03.03
14:30
MaloŔiŔte
Polet (R)
4
0
03.03.2024 14:30
MaloŔiŔte
4 : 0
Polet (R)
03.03
14:30
Baličevac
Taskovići
2
4
03.03.2024 14:30
Baličevac
2 : 4
Taskovići
03.03
14:00
Glumač
Sloga
0
7
03.03.2024 14:00
Glumač
0 : 7
Sloga
03.03
14:00
Bakionica
Crnokosa
0
4
03.03.2024 14:00
Bakionica
0 : 4
Crnokosa
03.03
14:00
Polet
Kotroman
3
1
03.03.2024 14:00
Polet
3 : 1
Kotroman
03.03
14:00
Jasen
Gorobilje
1
2
03.03.2024 14:00
Jasen
1 : 2
Gorobilje
03.03
11:00
Tara
Rampa
3
1
03.03.2024 11:00
Tara
3 : 1
Rampa
03.03
14:00
Lazarica
Ježevica
1
2
03.03.2024 14:00
Lazarica
1 : 2
Ježevica
03.03
14:00
Omladinac
Prvi partizan
0
1
03.03.2024 14:00
Omladinac
0 : 1
Prvi partizan
03.03
14:30
Borac (V)
Vojvodina
0
3
03.03.2024 14:30
Borac (V)
0 : 3
Vojvodina
03.03
14:30
Bačka (D)
NaŔa Zvezda
1
3
03.03.2024 14:30
Bačka (D)
1 : 3
NaŔa Zvezda
03.03
14:30
NeŔtin
Mladost (MB)
2
2
03.03.2024 14:30
NeŔtin
2 : 2
Mladost (MB)
03.03
14:30
Proleter
Slavija (P)
0
5
03.03.2024 14:30
Proleter
0 : 5
Slavija (P)
03.03
12:00
OFK OraŔje 1960
Beli Orlovi
0
3
03.03.2024 12:00
OFK OraŔje 1960
0 : 3
Beli Orlovi
03.03
12:00
Vinogradar
Poljoprivrednik
2
2
03.03.2024 12:00
Vinogradar
2 : 2
Poljoprivrednik
03.03
12:00
Kamenorezac 76
Jezero 2017
3
3
03.03.2024 12:00
Kamenorezac 76
3 : 3
Jezero 2017
03.03
15:00
Mladost (DK)
Mladost 1977
1
4
03.03.2024 15:00
Mladost (DK)
1 : 4
Mladost 1977
03.03
12:00
Garevina
Stari Trstenik
1
2
03.03.2024 12:00
Garevina
1 : 2
Stari Trstenik
03.03
15:00
Mladost (T)
Donji Kopaonik
3
3
03.03.2024 15:00
Mladost (T)
3 : 3
Donji Kopaonik
03.03
12:30
Ribnik
Omladinac
0
1
03.03.2024 12:30
Ribnik
0 : 1
Omladinac
03.03
15:00
Velika Drenova
Borac
2
0
03.03.2024 15:00
Velika Drenova
2 : 0
Borac
03.03
11:00
Gaglovo
BSK
0
4
03.03.2024 11:00
Gaglovo
0 : 4
BSK
03.03
11:00
Naupare
Modrica
3
1
03.03.2024 11:00
Naupare
3 : 1
Modrica
03.03
11:00
Mudrakovac
Padež
1
4
03.03.2024 11:00
Mudrakovac
1 : 4
Padež
03.03
11:00
Konjuh
Bukovica
5
2
03.03.2024 11:00
Konjuh
5 : 2
Bukovica
03.03
11:00
Å anac
Polet
2
2
03.03.2024 11:00
Å anac
2 : 2
Polet
03.03
14:00
PosuŔje
Velež
1
0
03.03.2024 14:00
PosuŔje
1 : 0
Velež
03.03
18:45
Željezničar
Sarajevo
3
0
03.03.2024 18:45
Željezničar
3 : 0
Sarajevo
03.03
14:00
Modriča
Željezničar
0
1
03.03.2024 14:00
Modriča
0 : 1
Željezničar
03.03
15:30
Dečić
Mornar
0
1
03.03.2024 15:30
Dečić
0 : 1
Mornar
03.03
14:00
Rudar
Mladost DG
1
2
03.03.2024 14:00
Rudar
1 : 2
Mladost DG
03.03
14:00
Jezero
OFK Petrovac
0
2
03.03.2024 14:00
Jezero
0 : 2
OFK Petrovac
03.03
17:30
Sutjeska
Budućnost
1
1
03.03.2024 17:30
Sutjeska
1 : 1
Budućnost
03.03
15:00
Arsenal
Jedinstvo
1
1
03.03.2024 15:00
Arsenal
1 : 1
Jedinstvo
03.03
21:00
Athletic Club
Barcelona
0
0
03.03.2024 21:00
Athletic Club
0 : 0
Barcelona
03.03
16:15
AtlƩtico Madrid
Real Betis
2
1
03.03.2024 16:15
AtlƩtico Madrid
2 : 1
Real Betis
03.03
21:00
Celta Vigo
AlmerĆ­a
1
0
03.03.2024 21:00
Celta Vigo
1 : 0
AlmerĆ­a
03.03
18:30
Mallorca
Girona
1
0
03.03.2024 18:30
Mallorca
1 : 0
Girona
03.03
14:00
Villarreal
Granada
5
1
03.03.2024 14:00
Villarreal
5 : 1
Granada
03.03
15:00
Montpellier
Strasbourg
2
2
03.03.2024 15:00
Montpellier
2 : 2
Strasbourg
03.03
15:00
Nantes
Metz
0
2
03.03.2024 15:00
Nantes
0 : 2
Metz
03.03
20:45
Olympique Lyonnais
Lens
0
3
03.03.2024 20:45
Olympique Lyonnais
0 : 3
Lens
03.03
15:00
Stade Brestois 29
Le Havre
1
0
03.03.2024 15:00
Stade Brestois 29
1 : 0
Le Havre
03.03
17:05
Stade Rennais
Lorient
1
2
03.03.2024 17:05
Stade Rennais
1 : 2
Lorient
03.03
13:00
Toulouse
OGC Nice
2
1
03.03.2024 13:00
Toulouse
2 : 1
OGC Nice
03.03
14:00
Burnley
Bournemouth
0
2
03.03.2024 14:00
Burnley
0 : 2
Bournemouth
03.03
16:30
Manchester City
Manchester United
3
1
03.03.2024 16:30
Manchester City
3 : 1
Manchester United
03.03
15:30
Kƶln
Bayer 04 Leverkusen
0
2
03.03.2024 15:30
Kƶln
0 : 2
Bayer 04 Leverkusen
03.03
17:30
Hoffenheim
Werder Bremen
2
1
03.03.2024 17:30
Hoffenheim
2 : 1
Werder Bremen
03.03
18:00
Atalanta
Bologna
1
2
03.03.2024 18:00
Atalanta
1 : 2
Bologna
03.03
15:00
Empoli
Cagliari
0
1
03.03.2024 15:00
Empoli
0 : 1
Cagliari
03.03
15:00
Frosinone
Lecce
1
1
03.03.2024 15:00
Frosinone
1 : 1
Lecce
03.03
12:30
Hellas Verona
Sassuolo
1
0
03.03.2024 12:30
Hellas Verona
1 : 0
Sassuolo
03.03
20:45
Napoli
Juventus
2
1
03.03.2024 20:45
Napoli
2 : 1
Juventus
03.03
15:30
Radnički 1923
Spartak
1
7
03.03.2024 15:30
Radnički 1923
1 : 7
Spartak
03.03
13:00
Karađorđe
Vojvodina
0
4
03.03.2024 13:00
Karađorđe
0 : 4
Vojvodina
03.03
11:00
Heroj Polet
Crvena zvezda
0
13
03.03.2024 11:00
Heroj Polet
0 : 13
Crvena zvezda
03.03
13:00
Prave Dame
TSC
0
6
03.03.2024 13:00
Prave Dame
0 : 6
TSC
03.03
14:00
Kolubara
MaŔinac
0
1
03.03.2024 14:00
Kolubara
0 : 1
MaŔinac
03.03
14:00
Napredak Junior 2018
Spartak DOO
1
3
03.03.2024 14:00
Napredak Junior 2018
1 : 3
Spartak DOO
03.03
10:00
Brodarac
Radnički (O)
3
1
03.03.2024 10:00
Brodarac
3 : 1
Radnički (O)
03.03
12:00
Bežanija
OFK Beograd
0
5
03.03.2024 12:00
Bežanija
0 : 5
OFK Beograd
03.03
12:00
Sinđelić
011
2
2
03.03.2024 12:00
Sinđelić
2 : 2
011
03.03
09:00
Studentski Grad
OLE
1
4
03.03.2024 09:00
Studentski Grad
1 : 4
OLE
03.03
10:00
BSK Borča
Kolubara
1
3
03.03.2024 10:00
BSK Borča
1 : 3
Kolubara
03.03
13:00
Brodarac
Radnički (NB)
4
1
03.03.2024 13:00
Brodarac
4 : 1
Radnički (NB)

KoŔarka

03.03
17:00
Krka
Mega MIS
91
106
03.03.2024 17:00
Krka
91 : 106
Mega MIS
03.03
21:00
Mornar Barsko zlato
Crvena zvezda Meridianbet
66
102
03.03.2024 21:00
Mornar Barsko zlato
66 : 102
Crvena zvezda Meridianbet
03.03
18:45
Partizan Mozzart Bet
Cedevita Olimpija
110
102
03.03.2024 18:45
Partizan Mozzart Bet
110 : 102
Cedevita Olimpija
03.03
19:00
Spartak
OKK Novi Pazar
88
72
03.03.2024 19:00
Spartak
88 : 72
OKK Novi Pazar
03.03
18:00
Proleter Naftagas
Radnik
81
102
03.03.2024 18:00
Proleter Naftagas
81 : 102
Radnik
03.03
19:00
Klik
Pirot
97
94
03.03.2024 19:00
Klik
97 : 94
Pirot
03.03
18:30
Železničar
Breg 013
113
77
03.03.2024 18:30
Železničar
113 : 77
Breg 013
03.03
16:30
Petrovgrad
Akademik
89
84
03.03.2024 16:30
Petrovgrad
89 : 84
Akademik
03.03
17:00
Srem
Sloven
60
77
03.03.2024 17:00
Srem
60 : 77
Sloven
03.03
20:20
Barajevo Bambi
Astra
73
65
03.03.2024 20:20
Barajevo Bambi
73 : 65
Astra
03.03
16:00
Play off
Jastrebac
27
66
03.03.2024 16:00
Play off
27 : 66
Jastrebac
03.03
18:00
Gimnazijalac
Nibak
38
98
03.03.2024 18:00
Gimnazijalac
38 : 98
Nibak
03.03
19:00
Partizan 1953
Mega MIS
70
73
03.03.2024 19:00
Partizan 1953
70 : 73
Mega MIS
03.03
15:00
OKK Užice
Konstantin
95
59
03.03.2024 15:00
OKK Užice
95 : 59
Konstantin
03.03
15:30
Sloga
Borac Mozzart
75
87
03.03.2024 15:30
Sloga
75 : 87
Borac Mozzart
03.03
18:30
Zemun Borac
BKK Radnički
52
66
03.03.2024 18:30
Zemun Borac
52 : 66
BKK Radnički

Odbojka

03.03
14:00
Banat
Bačka Palanka
3
2
03.03.2024 14:00
Banat
3 : 2
Bačka Palanka
03.03
14:00
Srem Iton
Borac 2
3
0
03.03.2024 14:00
Srem Iton
3 : 0
Borac 2
03.03
20:00
Mladost
Jedinstvo 2
0
3
03.03.2024 20:00
Mladost
0 : 3
Jedinstvo 2
03.03
19:00
Vest
SK Volej
3
1
03.03.2024 19:00
Vest
3 : 1
SK Volej
03.03
20:00
Hajduk
Mladost
3
1
03.03.2024 20:00
Hajduk
3 : 1
Mladost
03.03
10:00
Dunav Voley 2
Botafogo
3
2
03.03.2024 10:00
Dunav Voley 2
3 : 2
Botafogo
03.03
19:00
Vranje
Timok
0
3
03.03.2024 19:00
Vranje
0 : 3
Timok
03.03
17:00
Napredak 037
ŽOK Topličanin
0
3
03.03.2024 17:00
Napredak 037
0 : 3
ŽOK Topličanin
03.03
12:00
Leposavić
Tara
0
3
03.03.2024 12:00
Leposavić
0 : 3
Tara
03.03
14:00
Mokra Gora
Sloboda S
1
3
03.03.2024 14:00
Mokra Gora
1 : 3
Sloboda S
03.03
16:00
Dunav Volej
Mladost
0
3
03.03.2024 16:00
Dunav Volej
0 : 3
Mladost
03.03
19:45
Å trand Volej 2
Lavovi 07
0
3
03.03.2024 19:45
Å trand Volej 2
0 : 3
Lavovi 07
03.03
16:00
Novi Sad 2
SK Volej
2
3
03.03.2024 16:00
Novi Sad 2
2 : 3
SK Volej
03.03
16:00
Inđija 2
Beočin
3
0
03.03.2024 16:00
Inđija 2
3 : 0
Beočin
03.03
16:00
Apatin
Goks IN
0
3
03.03.2024 16:00
Apatin
0 : 3
Goks IN
03.03
11:00
Vrbas
Voriors
3
1
03.03.2024 11:00
Vrbas
3 : 1
Voriors
03.03
16:00
Klek SrbijaŔume 2
KrajiŔnik
3
0
03.03.2024 16:00
Klek SrbijaŔume 2
3 : 0
KrajiŔnik
03.03
19:00
Proleter
BagljaÅ” 023
3
1
03.03.2024 19:00
Proleter
3 : 1
BagljaÅ” 023
03.03
18:00
Majdanpek FBC
Hajduk Veljko
1
3
03.03.2024 18:00
Majdanpek FBC
1 : 3
Hajduk Veljko
03.03
18:00
Ozren
Zaječar
3
1
03.03.2024 18:00
Ozren
3 : 1
Zaječar
03.03
14:50
Lucky Star
Crvena zvezda 2
3
2
03.03.2024 14:50
Lucky Star
3 : 2
Crvena zvezda 2
03.03
16:40
Železničar
Roda
3
0
03.03.2024 16:40
Železničar
3 : 0
Roda
03.03
18:00
Đerdap
Volejbor-Tim
3
0
03.03.2024 18:00
Đerdap
3 : 0
Volejbor-Tim

Rukomet

03.03
17:00
Obilić
Dubočica 54
24
39
03.03.2024 17:00
Obilić
24 : 39
Dubočica 54
03.03
18:00
Sivac 69
Lavovi BP
29
28
03.03.2024 18:00
Sivac 69
29 : 28
Lavovi BP
03.03
18:00
Metalac
Priboj
25
26
03.03.2024 18:00
Metalac
25 : 26
Priboj
03.03
18:00
Loznica
Rudar
31
28
03.03.2024 18:00
Loznica
31 : 28
Rudar
03.03
19:00
Jedinstvo
Vojvoda Stepa
29
27
03.03.2024 19:00
Jedinstvo
29 : 27
Vojvoda Stepa
03.03
18:00
Jabuka
Potisje Pleteks
24
27
03.03.2024 18:00
Jabuka
24 : 27
Potisje Pleteks
03.03
19:00
Sombor
Ruma
26
30
03.03.2024 19:00
Sombor
26 : 30
Ruma
03.03
19:00
Radnički 1958
Dalmatinac
30
22
03.03.2024 19:00
Radnički 1958
30 : 22
Dalmatinac
03.03
20:00
Putinci
PIK Prigrevica
23
21
03.03.2024 20:00
Putinci
23 : 21
PIK Prigrevica
03.03
19:00
Crepaja
Budućnost
23
23
03.03.2024 19:00
Crepaja
23 : 23
Budućnost
03.03
15:00
Dolovo
Radnički
28
21
03.03.2024 15:00
Dolovo
28 : 21
Radnički
03.03
14:30
Zrenjanin
Senta
29
27
03.03.2024 14:30
Zrenjanin
29 : 27
Senta
03.03
19:00
ORK Bor
Aleksinac
23
26
03.03.2024 19:00
ORK Bor
23 : 26
Aleksinac
03.03
18:00
Jedinstvo 1974
BSK Heba
23
28
03.03.2024 18:00
Jedinstvo 1974
23 : 28
BSK Heba
03.03
19:00
Jagodina
Paraćin
25
28
03.03.2024 19:00
Jagodina
25 : 28
Paraćin
03.03
18:00
Lokomotiva
KruŔevac
40
26
03.03.2024 18:00
Lokomotiva
40 : 26
KruŔevac
03.03
16:00
Metalac
Zlatar
32
24
03.03.2024 16:00
Metalac
32 : 24
Zlatar
03.03
19:00
Sportski Centar Voždovac 2012
RSU Akademija Lečić
27
26
03.03.2024 19:00
Sportski Centar Voždovac 2012
27 : 26
RSU Akademija Lečić
03.03
15:30
BASK Soko
Rakovica
25
29
03.03.2024 15:30
BASK Soko
25 : 29
Rakovica
03.03
12:00
Beočin 1959
Petrovaradin
20
26
03.03.2024 12:00
Beočin 1959
20 : 26
Petrovaradin
03.03
20:00
Mladi radnik
Zaječar 1949
27
25
03.03.2024 20:00
Mladi radnik
27 : 25
Zaječar 1949
03.03
18:00
Rtanj
Rudar
28
16
03.03.2024 18:00
Rtanj
28 : 16
Rudar
03.03
18:00
Sloga
Požarevac
45
26
03.03.2024 18:00
Sloga
45 : 26
Požarevac
03.03
14:00
Vranje
Vlasotince
35
25
03.03.2024 14:00
Vranje
35 : 25
Vlasotince

Vaterpolo

03.03
10:45
TaÅ” 2000
Palilula
1
14
03.03.2024 10:45
TaÅ” 2000
1 : 14
Palilula
03.03
20:00
Singidunum
Spartak Patent CO
6
17
03.03.2024 20:00
Singidunum
6 : 17
Spartak Patent CO

Futsal

03.03
19:00
Vranje
Winter sport
5
1
03.03.2024 19:00
Vranje
5 : 1
Winter sport
03.03
19:00
Ivanjica
Novi Sad
1
4
03.03.2024 19:00
Ivanjica
1 : 4
Novi Sad
03.03
20:00
Kragujevac Wild Boars
Hram
1
2
03.03.2024 20:00
Kragujevac Wild Boars
1 : 2
Hram
03.03
19:30
Kalča
Spartak
12
6
03.03.2024 19:30
Kalča
12 : 6
Spartak
03.03
21:00
PP 192
Euro-lider
7
2
03.03.2024 21:00
PP 192
7 : 2
Euro-lider
03.03
16:30
Student
Konjarnik
9
2
03.03.2024 16:30
Student
9 : 2
Konjarnik
03.03
20:00
Prokuplje
As
3
9
03.03.2024 20:00
Prokuplje
3 : 9
As
03.03
19:00
Ares
Braća Nedić
3
4
03.03.2024 19:00
Ares
3 : 4
Braća Nedić
03.03
19:00
Amadeus
Bezbednost 192
8
7
03.03.2024 19:00
Amadeus
8 : 7
Bezbednost 192

Stoni tenis

03.03
11:00
Vojvodina
Radnički
1
4
03.03.2024 11:00
Vojvodina
1 : 4
Radnički
03.03
12:00
Spartak Inspira
Ada
3
4
03.03.2024 12:00
Spartak Inspira
3 : 4
Ada
03.03
12:00
TSC
Crvena Zvezda
1
4
03.03.2024 12:00
TSC
1 : 4
Crvena Zvezda
03.03
20:00
Temerin Ferocoop
Železničar
3
4
03.03.2024 20:00
Temerin Ferocoop
3 : 4
Železničar
03.03
16:00
Galadska
Rudar
4
0
03.03.2024 16:00
Galadska
4 : 0
Rudar
03.03
11:00
Detelinara 2015 MG
Čelarevo
4
0
03.03.2024 11:00
Detelinara 2015 MG
4 : 0
Čelarevo
03.03
11:00
Aranđelovac
Borac
03.03.2024 11:00
Aranđelovac
:
Borac
03.03
18:00
Požarevac 2
Brana Paunović
0
4
03.03.2024 18:00
Požarevac 2
0 : 4
Brana Paunović
03.03
13:00
Hajduk Veljko
Spark
0
4
03.03.2024 13:00
Hajduk Veljko
0 : 4
Spark