XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
427 utakmica za dan Subota, 20 April 2024


Fudbal

20.04
18:00
Crvena zvezda
Partizan
3
2
20.04.2024 18:00 3 : 2
20.04
15:00
TSC
Vojvodina
3
2
20.04.2024 15:00
TSC
3 : 2
20.04
14:00
Radni─Źki 1923
─îukari─Źki
4
3
20.04.2024 14:00 4 : 3
20.04
16:00
In─Ĺija Toyo Tires
Tekstilac
0
1
20.04.2024 16:00 0 : 1
20.04
16:00
Smederevo 1924
Radni─Źki (SM)
1
0
20.04.2024 16:00 1 : 0
20.04
16:30
Radni─Źki (S)
Meševo
1
1
20.04.2024 16:30 1 : 1
20.04
16:30
OFK Sin─Ĺeli─ç
Jedinstvo 1936
1
1
20.04.2024 16:30 1 : 1
20.04
16:30
Dunav
Budu─çnost (P)
2
1
20.04.2024 16:30 2 : 1
20.04
16:30
GFK Jagodina
P─Źinja
2
0
20.04.2024 16:30 2 : 0
20.04
16:30
Radni─Źki (P)
Jedinstvo (P)
4
1
20.04.2024 16:30 4 : 1
20.04
16:30
OFK Kikinda
Dinamo 1945
1
0
20.04.2024 16:30 1 : 0
20.04
16:30
GFK Sloven
Kabel
1
2
20.04.2024 16:30 1 : 2
20.04
16:30
Naftagas
Tisa
3
4
20.04.2024 16:30 3 : 4
20.04
16:30
Hajduk 1912
OFK Ba─Źka
2
1
20.04.2024 16:30 2 : 1
20.04
16:30
Jedinstvo (SP)
Radni─Źki (Z)
0
0
20.04.2024 16:30 0 : 0
20.04
16:30
Be─Źej 1918
1. Maj Ruma
2
2
20.04.2024 16:30 2 : 2
20.04
16:30
Zemun
Studentski grad
4
0
20.04.2024 16:30 4 : 0
20.04
16:00
Ušće Novi Beograd
GSP Polet Dor─çol
1
2
20.04.2024 16:00 1 : 2
20.04
11:00
Prva iskra
Brodarac
1
1
20.04.2024 11:00 1 : 1
20.04
16:30
Budu─çnost
Rad
3
2
20.04.2024 16:30 3 : 2
Rad
20.04
12:30
Torlak
Zvezdara
1
3
20.04.2024 12:30 1 : 3
20.04
16:00
Sloga 33
Polet (Lj)
4
3
20.04.2024 16:00 4 : 3
20.04
16:00
Takovo
OFK Mihajlovac
5
0
20.04.2024 16:00 5 : 0
20.04
16:00
Omladinac (Z)
Sloga (P)
2
0
20.04.2024 16:00 2 : 0
20.04
16:00
Borac 1926
FAP
0
2
20.04.2024 16:00 0 : 2
FAP
20.04
16:00
Tutin
Budućnost Krušik 2014
1
0
20.04.2024 16:00 1 : 0
20.04
16:00
Loznica
Zlatibor
1
1
20.04.2024 16:00 1 : 1
20.04
16:00
Real
Jošanica
1
1
20.04.2024 16:00 1 : 1
20.04
16:30
Sloga
Donji Srem 2015
2
0
20.04.2024 16:30 2 : 0
20.04
16:30
Radni─Źki (┼á)
Sloboda
0
5
20.04.2024 16:30 0 : 5
20.04
16:30
Index
Cement
0
0
20.04.2024 16:30 0 : 0
20.04
16:30
Veternik
Radni─Źki (NP)
0
1
20.04.2024 16:30 0 : 1
20.04
16:30
OFK Mladost APA
Ba─Źka 1901
2
3
20.04.2024 16:30 2 : 3
20.04
16:30
Ravangrad 2018
OFK Vrbas
1
2
20.04.2024 16:30 1 : 2
20.04
16:30
Jedinstvo (V)
┼ŻAK
8
0
20.04.2024 16:30 8 : 0
20.04
16:30
OFK Proleter
Kozara
2
1
20.04.2024 16:30 2 : 1
20.04
16:30
Radni─Źki (K)
Mladost
1
5
20.04.2024 16:30 1 : 5
20.04
16:30
Begej
Polet
5
0
20.04.2024 16:30 5 : 0
20.04
16:30
Sloboda
Vojvodina 1928
0
1
20.04.2024 16:30 0 : 1
20.04
16:30
Jedinstvo (BK)
BAK
5
3
20.04.2024 16:30 5 : 3
BAK
20.04
16:30
Sloga
Radan
3
0
20.04.2024 16:30 3 : 0
20.04
16:30
Gra─Źanica
Svetlost
0
3
20.04.2024 16:30 0 : 3
20.04
16:30
Jedinstvo (B)
OFK Kosanica
1
0
20.04.2024 16:30 1 : 0
20.04
16:30
Nebeski Andjeli
Jedinstvo (GS)
0
0
20.04.2024 16:30 0 : 0
20.04
16:30
Mladost 1959
Pusta Reka
1
7
20.04.2024 16:30 1 : 7
20.04
16:30
Radni─Źki 2020
Morava
3
1
20.04.2024 16:30 3 : 1
20.04
16:30
OFK Napredak 1929
Palilulac
2
1
20.04.2024 16:30 2 : 1
20.04
16:30
Lu┼żnica
Balkanski
1
3
20.04.2024 16:30 1 : 3
20.04
16:30
OFK Knjaz
Jedinstvo
0
2
20.04.2024 16:30 0 : 2
20.04
16:30
Trebi─Ź
Hajduk Veljko
0
2
20.04.2024 16:30 0 : 2
20.04
16:30
Juhor
Mladost
1
3
20.04.2024 16:30 1 : 3
20.04
16:30
Blagotin
Temni─ç 1924
2
3
20.04.2024 16:30 2 : 3
20.04
16:30
Leva─Ź
Mladi borac
0
6
20.04.2024 16:30 0 : 6
20.04
16:30
Balkan Mirijevo
OFK Mladenovac
0
1
20.04.2024 16:30 0 : 1
20.04
16:30
BSK Bor─Źa
BSK 1926
1
2
20.04.2024 16:30 1 : 2
20.04
16:30
KFK Ravna gora Barajevo
Zuce 2019
2
1
20.04.2024 16:30 2 : 1
20.04
16:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Koštampolje
3
3
20.04.2024 16:30 3 : 3
20.04
16:30
Morava (M)
Rudar
2
1
20.04.2024 16:30 2 : 1
20.04
16:30
Polet
┼ŻAK
1
4
20.04.2024 16:30 1 : 4
20.04
16:30
─îSK Pivara
Lipar
3
1
20.04.2024 16:30 3 : 1
20.04
16:30
Crvenka
Soko
4
2
20.04.2024 16:30 4 : 2
20.04
16:00
Stanovo 1941
Kutlovo
2
1
20.04.2024 16:00 2 : 1
20.04
16:00
Šumadija 1934
Sloboda
4
1
20.04.2024 16:00 4 : 1
20.04
16:00
Mladost
Pobeda 1926
3
1
20.04.2024 16:00 3 : 1
20.04
17:00
┼ŻSK
Proleter 1951
5
2
20.04.2024 17:00 5 : 2
20.04
17:00
Petrovaradin
Crvena zvezda
2
2
20.04.2024 17:00 2 : 2
20.04
17:00
OFK Futog
Hajduk
2
2
20.04.2024 17:00 2 : 2
20.04
17:00
Omladinac
Jedinstvo
1
0
20.04.2024 17:00 1 : 0
20.04
16:30
Sloga (P)
Dolovo
3
0
20.04.2024 16:30 3 : 0
20.04
16:30
Crvena zvezda
Ševac
3
0
20.04.2024 16:30 3 : 0
20.04
16:30
Delija
OFK Staji─çevo
2
0
20.04.2024 16:30 2 : 0
20.04
16:30
Udarnik Višnjevac
Jadran
3
1
20.04.2024 16:30 3 : 1
20.04
16:30
AFK
Sutjeska
3
0
20.04.2024 16:30
AFK
3 : 0
20.04
16:30
Napredak
Proleter
2
2
20.04.2024 16:30 2 : 2
20.04
16:30
Njegoš
Srbobran
2
0
20.04.2024 16:30 2 : 0
20.04
16:30
Budu─çnost
Senta
1
2
20.04.2024 16:30 1 : 2
20.04
16:30
Partizan
Radni─Źki (I)
5
1
20.04.2024 16:30 5 : 1
20.04
16:30
Podrinje
Sremac (V)
4
1
20.04.2024 16:30 4 : 1
20.04
16:30
Pore─Ź
Urovica
3
5
20.04.2024 16:30 3 : 5
20.04
16:30
Šarbanovac
Rudna Glava
6
0
20.04.2024 16:30 6 : 0
20.04
16:30
Krivelj
Radni─Źki
2
1
20.04.2024 16:30 2 : 1
20.04
18:00
Radnik
Junior Novo Naselje
3
1
20.04.2024 18:00 3 : 1
20.04
16:00
Zadrugar
─îu─Źuge
0
1
20.04.2024 16:00 0 : 1
20.04
16:00
OFK Br─Ĺanac
Dimitrije Tucovi─ç
1
0
20.04.2024 16:00 1 : 0
20.04
16:00
Jasenica 2017
┼Żelezni─Źar Kusadak
5
1
20.04.2024 16:00 5 : 1
20.04
16:00
Slatina
Spartak 1976
1
4
20.04.2024 16:00 1 : 4
20.04
16:00
Ozrem PMH
Prijevor
1
1
20.04.2024 16:00 1 : 1
20.04
16:00
Lugovi
Rudar
2
9
20.04.2024 16:00 2 : 9
20.04
16:00
Jasenovac
Polet (SD)
1
0
20.04.2024 16:00 1 : 0
20.04
16:30
Vin─Źa
Pudarci
5
0
20.04.2024 16:30 5 : 0
20.04
16:30
Radni─Źki 1946
Rudar Vrška Čuka
2
2
20.04.2024 16:30 2 : 2
20.04
16:30
Mid┼żor
Omladinac
3
0
20.04.2024 16:30 3 : 0
20.04
17:00
Rgotina
Grani─Źar
2
0
20.04.2024 17:00 2 : 0
20.04
17:00
Kosovo
Osni─ç
2
4
20.04.2024 17:00 2 : 4
20.04
16:00
Mekiš
Arbanasce
1
2
20.04.2024 16:00 1 : 2
20.04
16:00
Toplica
Malošište
1
2
20.04.2024 16:00 1 : 2
20.04
16:00
Budu─çnost
Gradac
4
1
20.04.2024 16:00 4 : 1
20.04
15:30
Jedinstvo
Jasen
5
1
20.04.2024 15:30 5 : 1
20.04
16:30
Sloboda
Spartak
4
0
20.04.2024 16:30 4 : 0
20.04
16:30
Zadrugar
Gnjilan
3
2
20.04.2024 16:30 3 : 2
20.04
16:30
Zvezda
Sloga
2
0
20.04.2024 16:30 2 : 0
20.04
16:30
Radni─Źki 2021
Trnovac
2
5
20.04.2024 16:30 2 : 5
20.04
16:00
Slavija
Sloga 1934
3
0
20.04.2024 16:00 3 : 0
20.04
16:00
Apolon 4
OFK ┼Że┼żelj
3
1
20.04.2024 16:00 3 : 1
20.04
16:30
Sloga (M)
Banatul
0
6
20.04.2024 16:30 0 : 6
20.04
16:30
Karaš (J)
Ratar
1
2
20.04.2024 16:30 1 : 2
20.04
17:00
Magli─ç
Krivanj
1
2
20.04.2024 17:00 1 : 2
20.04
17:00
Tvr─Ĺava
Ba─Źka (D)
1
2
20.04.2024 17:00 1 : 2
20.04
17:00
Omladinac
Poljoprivrednik
1
2
20.04.2024 17:00 1 : 2
20.04
17:00
Stari Trstenik
Mladost 1977
0
3
20.04.2024 17:00 0 : 3
20.04
16:30
OFK Od┼żaci
Mladost
1
0
20.04.2024 16:30 1 : 0
20.04
16:30
Borac
Kordun
4
0
20.04.2024 16:30 4 : 0
20.04
16:30
Pobednik
Jedinstvo
4
1
20.04.2024 16:30 4 : 1
20.04
16:30
Sloga
Omladinac
1
8
20.04.2024 16:30 1 : 8
20.04
16:30
Rvati
Posavina
4
0
20.04.2024 16:30 4 : 0
20.04
16:30
Budu─çnost
Belo Polje
0
1
20.04.2024 16:30 0 : 1
20.04
16:30
Vinora─Źa
OFK Dragoševac
3
4
20.04.2024 16:30 3 : 4
20.04
16:00
Crvena Jabuka
OFK Paljuvi
3
3
20.04.2024 16:00 3 : 3
20.04
16:30
Sloboda
Ba─Źka
3
0
20.04.2024 16:30 3 : 0
20.04
16:00
Polet 1930
Radni─Źki (K)
0
1
20.04.2024 16:00 0 : 1
20.04
17:00
Stra┼żilovo
Vinogradar
7
0
20.04.2024 17:00 7 : 0
20.04
17:00
Borac (NS)
Dinamo
2
0
20.04.2024 17:00 2 : 0
20.04
16:30
Jedinstvo Šišava
OFK Brza
4
1
20.04.2024 16:30 4 : 1
20.04
16:30
Derbi 2016
Šumadija
4
0
20.04.2024 16:30 4 : 0
20.04
16:30
Heroj
15. Avgust 1950
6
1
20.04.2024 16:30 6 : 1
20.04
16:30
Beljanica
Dra┼żmirovac
6
1
20.04.2024 16:30 6 : 1
20.04
10:00
Milutinac
Zmaj Novi grad
2
1
20.04.2024 10:00 2 : 1
20.04
16:30
┼Żeleznik 1930
Blokovi
0
2
20.04.2024 16:30 0 : 2
20.04
11:00
Rakovica
OFK Crvenka
6
1
20.04.2024 11:00 6 : 1
20.04
11:00
Omladinac
Dedinje
3
3
20.04.2024 11:00 3 : 3
20.04
16:30
Palilulac
Resnik
3
0
20.04.2024 16:30 3 : 0
20.04
16:30
Bjelica
Vo─çar
1
2
20.04.2024 16:30 1 : 2
20.04
16:30
Šipurske Livade
Korman
1
3
20.04.2024 16:30 1 : 3
20.04
16:30
Mladost (PP)
Sloga (K)
3
1
20.04.2024 16:30 3 : 1
20.04
16:30
Mladost
Dragoš
0
5
20.04.2024 16:30 0 : 5
20.04
16:00
Proleter
Novi Mladi borac
4
1
20.04.2024 16:00 4 : 1
20.04
16:00
Mladost 1955
Jedinstvo
1
2
20.04.2024 16:00 1 : 2
20.04
16:00
Šamot
Budu─çnost
2
5
20.04.2024 16:00 2 : 5
20.04
16:00
Velere─Ź 94
Donja Vrbava
8
0
20.04.2024 16:00 8 : 0
20.04
19:00
Šanac
Makrešane
4
1
20.04.2024 19:00 4 : 1
20.04
16:30
Potisje
Grani─Źar
4
0
20.04.2024 16:30 4 : 0
20.04
16:00
Borac
Grizli doo
1
6
20.04.2024 16:00 1 : 6
20.04
16:00
Mladost (P)
Mladost (R)
1
2
20.04.2024 16:00 1 : 2
20.04
19:30
Vujan
Mršinci
8
0
20.04.2024 19:30 8 : 0
20.04
16:30
Mladost (MI)
Vis
1
0
20.04.2024 16:30 1 : 0
Vis
20.04
16:00
Petli─ç SD 2006
Godomin
5
0
20.04.2024 16:00 5 : 0
20.04
16:30
OFK Borac
Sloga
1
0
20.04.2024 16:30 1 : 0
20.04
16:00
Donji Barbeš
10. februar
3
0
20.04.2024 16:00 3 : 0
20.04
17:00
Rtanj
Mladost
1
0
20.04.2024 17:00 1 : 0
20.04
16:30
Grivac
Omladinac
0
5
20.04.2024 16:30 0 : 5
20.04
16:30
PIK 2023
Sport
2
2
20.04.2024 16:30 2 : 2
20.04
16:30
Jedinstvo (S)
Bratstvo 2019
4
0
20.04.2024 16:30 4 : 0
20.04
16:00
Borac 1935
Partizan
4
1
20.04.2024 16:00 4 : 1
20.04
16:00
Dunavac
Pobeda
0
3
20.04.2024 16:00 0 : 3
20.04
16:00
Šatornja
Junkovac
1
5
20.04.2024 16:00 1 : 5
20.04
16:00
Radoje Domanovi─ç
Donja Trnava
0
5
20.04.2024 16:00 0 : 5
20.04
16:30
Roma - Od┼żino selo
Sloga
1
2
20.04.2024 16:30 1 : 2
20.04
16:30
Budu─çnost
Razvitak
1
2
20.04.2024 16:30 1 : 2
20.04
16:30
ISK Izvor
Jedinstvo
5
0
20.04.2024 16:30 5 : 0
20.04
17:00
Gradac
Jugovi─çi
3
0
20.04.2024 17:00 3 : 0
20.04
16:00
Mladost (DL)
Gornje Sinkovce
0
2
20.04.2024 16:00 0 : 2
20.04
16:30
Naša Krajina
Rapid
1
0
20.04.2024 16:30 1 : 0
20.04
16:00
Proleter
Budu─çnost
6
1
20.04.2024 16:00 6 : 1
20.04
16:30
Srem
Sremac
5
1
20.04.2024 16:30 5 : 1
20.04
16:30
Budu─çnost
Granit
0
0
20.04.2024 16:30 0 : 0
20.04
16:30
Spartak 1924
Stepanje
20.04.2024 16:30
20.04
16:30
Mali Borak
Kolubara
5
0
20.04.2024 16:30 5 : 0
20.04
16:30
Respekt
Budu─çnost
2
1
20.04.2024 16:30 2 : 1
20.04
16:30
Paskovac
Mladost
5
2
20.04.2024 16:30 5 : 2
20.04
16:00
Duel Juniors
Polet
0
5
20.04.2024 16:00 0 : 5
20.04
16:30
SFK Glogovac
Belica
3
1
20.04.2024 16:30 3 : 1
20.04
16:00
Borac
Feniks
1
2
20.04.2024 16:00 1 : 2
20.04
16:00
Vukan
Manastirica
1
0
20.04.2024 16:00 1 : 0
20.04
16:00
Bata Buli─ç
Mladost
0
5
20.04.2024 16:00 0 : 5
20.04
16:30
Rudar Stenjevac
Lipovica
2
2
20.04.2024 16:30 2 : 2
20.04
16:30
BSK
Mladi radnik
7
0
20.04.2024 16:30
BSK
7 : 0
20.04
16:00
Sloga
Zrinjski
0
2
20.04.2024 16:00 0 : 2
20.04
20:45
Sarajevo
Borac
1
1
20.04.2024 20:45 1 : 1
20.04
13:30
Široki Brijeg
Igman
4
1
20.04.2024 13:30 4 : 1
20.04
16:30
Sloboda
Sutjeska
0
0
20.04.2024 16:30 0 : 0
20.04
16:30
Famos
Radnik
0
0
20.04.2024 16:30 0 : 0
20.04
16:30
BSK
Ljubi─ç
1
2
20.04.2024 16:30
BSK
1 : 2
20.04
16:30
Laktaši
Vele┼ż
5
1
20.04.2024 16:30 5 : 1
20.04
16:30
Leotar
Romanija
3
2
20.04.2024 16:30 3 : 2
20.04
16:30
Drina
Rudar Prijedor
3
0
20.04.2024 16:30 3 : 0
20.04
16:30
Borac
Slavija
1
2
20.04.2024 16:30 1 : 2
20.04
14:00
Celta Vigo
Las Palmas
4
1
20.04.2024 14:00 4 : 1
20.04
21:00
Girona
Cádiz
4
1
20.04.2024 21:00 4 : 1
20.04
16:15
Rayo Vallecano
Osasuna
2
1
20.04.2024 16:15 2 : 1
20.04
18:30
Valencia
Real Betis
1
2
20.04.2024 18:30 1 : 2
20.04
21:00
Lens
Clermont
1
0
20.04.2024 21:00 1 : 0
20.04
17:00
Nantes
Stade Rennais
0
3
20.04.2024 17:00 0 : 3
20.04
16:00
Luton Town
Brentford
1
5
20.04.2024 16:00 1 : 5
20.04
16:00
Sheffield United
Burnley
1
4
20.04.2024 16:00 1 : 4
20.04
20:30
Wolverhampton
Arsenal
0
2
20.04.2024 20:30 0 : 2
20.04
15:30
Heidenheim
RB Leipzig
1
2
20.04.2024 15:30 1 : 2
20.04
15:30
K├Âln
Darmstadt 98
0
2
20.04.2024 15:30 0 : 2
20.04
18:30
Union Berlin
Bayern M├╝nchen
1
5
20.04.2024 18:30 1 : 5
20.04
15:30
Hoffenheim
Borussia M'gladbach
4
3
20.04.2024 15:30 4 : 3
20.04
15:30
Wolfsburg
Bochum 1848
1
0
20.04.2024 15:30 1 : 0
20.04
18:00
Empoli
Napoli
1
0
20.04.2024 18:00 1 : 0
20.04
20:45
Hellas Verona
Udinese
1
0
20.04.2024 20:45 1 : 0
20.04
17:00
Spartak
Crvena zvezda
2
1
20.04.2024 17:00 2 : 1
20.04
17:30
Sloga Zemun
Spartak DOO
1
1
20.04.2024 17:30 1 : 1
20.04
17:00
TSC
Radni─Źki 1923
0
7
20.04.2024 17:00
TSC
0 : 7
20.04
16:30
Napredak Junior 2018
Milutinac 2023
2
2
20.04.2024 16:30 2 : 2
20.04
16:30
Pazar
Loznica
1
6
20.04.2024 16:30 1 : 6
20.04
10:00
Radni─Źki 2012
Leva─Ź
12
1
20.04.2024 10:00 12 : 1
20.04
14:00
Spartak ┼ŻK
Mladost (L)
3
3
20.04.2024 14:00 3 : 3
20.04
13:00
Jedinstvo (Ub)
IMT
2
2
20.04.2024 13:00 2 : 2
IMT
20.04
10:00
┼Żelezni─Źar
RFK Novi Sad 1921
3
0
20.04.2024 10:00 3 : 0
20.04
10:00
In─Ĺija
Kabel
2
1
20.04.2024 10:00 2 : 1
20.04
10:00
Petrika
Radni─Źki (SM)
3
2
20.04.2024 10:00 3 : 2
20.04
13:00
Javor Matis
Budućnost Krušik 2014
5
1
20.04.2024 13:00 5 : 1
20.04
14:30
Ma─Źva
Jedinstvo Putevi
3
1
20.04.2024 14:30 3 : 1
20.04
11:00
Sloga (K)
Radni─Źki (V)
5
0
20.04.2024 11:00 5 : 0
20.04
11:00
Lokomotiva
011
0
5
20.04.2024 11:00 0 : 5
011
20.04
10:00
OFK Beograd
OLE
6
0
20.04.2024 10:00 6 : 0
OLE
20.04
11:00
Be┼żanija
Ušće
0
1
20.04.2024 11:00 0 : 1
20.04
12:00
BASK TEK
Sin─Ĺeli─ç
3
0
20.04.2024 12:00 3 : 0
20.04
10:00
TSK
Naftagas
4
1
20.04.2024 10:00
TSK
4 : 1
20.04
10:00
Obili─ç
Armija SK
1
6
20.04.2024 10:00 1 : 6
20.04
12:00
Ma─Źva 1929
Sloboda
1
0
20.04.2024 12:00 1 : 0
20.04
10:00
Rudar Kostolac
Udarnik
6
0
20.04.2024 10:00 6 : 0
20.04
Napredak
Ljukovo
20.04.2024 :
20.04
13:00
Sloboda
Podunavac
4
1
20.04.2024 13:00 4 : 1
20.04
12:00
OFK ┼Żarkovo
City Sport Club
6
1
20.04.2024 12:00 6 : 1
20.04
09:30
Torlak
Jedinstvo
5
0
20.04.2024 09:30 5 : 0
20.04
14:00
Bole─Ź
OFK Budu─çnost
6
3
20.04.2024 14:00 6 : 3
20.04
10:00
Napredak
IMT
20.04.2024 10:00
IMT
20.04
09:00
Crvena zvezda
Radni─Źki (NB)
3
9
20.04.2024 09:00 3 : 9
20.04
11:00
Radni─Źki (S)
Meševo
0
1
20.04.2024 11:00 0 : 1
20.04
11:00
Napredak
Trayal
0
2
20.04.2024 11:00 0 : 2
20.04
11:00
Timo─Źanin
Jedinstvo (P)
3
0
20.04.2024 11:00 3 : 0
20.04
11:00
Mladi Borac
GFK Jagodina
2
0
20.04.2024 11:00 2 : 0
20.04
11:00
SU Dinamo Jug
Real
1
3
20.04.2024 11:00 1 : 3
20.04
16:00
Borac 1932
Napredak
2
1
20.04.2024 16:00 2 : 1
20.04
12:00
Sloga (L)
Lunjevac
3
0
20.04.2024 12:00 3 : 0
20.04
16:00
SASK
OFK Mihajlovac
5
0
20.04.2024 16:00 5 : 0
20.04
16:00
Podunavac
┼Żelezni─Źar Kusadak
0
3
20.04.2024 16:00 0 : 3
20.04
16:00
Sloga (M)
Mladi radnik 1940
4
2
20.04.2024 16:00 4 : 2
20.04
Sloga
Borac
20.04.2024 :
20.04
OFK Be─Źej 1918
Cement
20.04.2024 :
20.04
14:30
Vo┼żdovac
RFK Grafi─Źar
1
1
20.04.2024 14:30 1 : 1
20.04
16:00
Spartak ┼ŻK
Mladost (L)
4
0
20.04.2024 16:00 4 : 0
20.04
11:00
Vojvodina
Teleoptik
2
2
20.04.2024 11:00 2 : 2
20.04
11:00
TSC
Sloven
10
1
20.04.2024 11:00
TSC
10 : 1
20.04
12:00
Petrika
Vojvodina
1
2
20.04.2024 12:00 1 : 2
20.04
10:00
ODR
Mladost (L)
6
0
20.04.2024 10:00
ODR
6 : 0
20.04
13:00
Radni─Źki (SM)
┼Żelezni─Źar
2
6
20.04.2024 13:00 2 : 6
20.04
12:00
Novi Pazar
GFK Sloboda
3
0
20.04.2024 12:00 3 : 0
20.04
11:00
Apolon 2018
Sušica
1
2
20.04.2024 11:00 1 : 2
20.04
12:00
Ma─Źva
Jedinstvo Putevi
2
0
20.04.2024 12:00 2 : 0
20.04
13:00
Mladi radnik 1926
Jedinstvo (Ub)
1
2
20.04.2024 13:00 1 : 2
20.04
13:30
Sloga (K)
Radni─Źki (V)
0
1
20.04.2024 13:30 0 : 1
20.04
10:00
OFK Ba─Źka
Tekstilac
2
2
20.04.2024 10:00 2 : 2
20.04
10:00
Arena Su
OFK Kikinda
4
2
20.04.2024 10:00 4 : 2
20.04
10:00
Mladost GAT
Crvenka
2
1
20.04.2024 10:00 2 : 1
20.04
14:00
Jošanica
Tutin
12
1
20.04.2024 14:00 12 : 1
20.04
15:00
Rudar (KM)
Takovo
5
1
20.04.2024 15:00 5 : 1
20.04
16:00
Vrelo Sport
Radni─Źki (V)
0
1
20.04.2024 16:00 0 : 1
20.04
12:30
Radni─Źki (K)
OFK Ose─Źina
8
1
20.04.2024 12:30 8 : 1
20.04
10:00
Borac
Cer
2
0
20.04.2024 10:00 2 : 0
Cer
20.04
16:30
Lipolist
Loznica
0
10
20.04.2024 16:30 0 : 10
20.04
16:30
Radni─Źki (Z)
Omladinac
9
0
20.04.2024 16:30 9 : 0
20.04
12:30
Proleter 2006
Dinamo 1945
0
3
20.04.2024 12:30 0 : 3
20.04
17:00
┼Żelezni─Źar
Be─Źkerek 023
0
1
20.04.2024 17:00 0 : 1
20.04
13:30
Beograd Karaburma
OFK Beograd
0
3
20.04.2024 13:30 0 : 3
20.04
10:00
BSK
Ada
0
7
20.04.2024 10:00
BSK
0 : 7
Ada
20.04
11:00
Sin─Ĺeli─ç
Kolubara
4
0
20.04.2024 11:00 4 : 0
20.04
15:00
011
Prva Iskra
2
0
20.04.2024 15:00
011
2 : 0
20.04
13:00
Rakovica
Zemun
0
2
20.04.2024 13:00 0 : 2
20.04
13:15
Radni─Źki (NB)
Rad
1
3
20.04.2024 13:15 1 : 3
Rad
20.04
10:00
DIF
Lokomotiva
3
3
20.04.2024 10:00
DIF
3 : 3
20.04
13:30
Radni─Źki (O)
┼Żeleznik 1930
7
0
20.04.2024 13:30 7 : 0
20.04
12:00
Napredak
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
5
2
20.04.2024 12:00 5 : 2
20.04
11:00
GFK Dubo─Źica
OFK Radni─Źki
6
0
20.04.2024 11:00 6 : 0
20.04
11:00
Timo─Źanin
Filip Filipovi─ç
0
1
20.04.2024 11:00 0 : 1
20.04
16:30
Lider MGM
Real Niš
1
2
20.04.2024 16:30 1 : 2
20.04
12:00
Mladost
Car Konstantin
20.04.2024 12:00
20.04
16:00
Trgova─Źki
Srem
8
1
20.04.2024 16:00 8 : 1
20.04
10:00
Jadran
Grani─Źar
9
0
20.04.2024 10:00 9 : 0
20.04
14:00
LSK
Kupinovo
12
0
20.04.2024 14:00
LSK
12 : 0
20.04
10:00
Sremac
Donji Srem 2015
0
4
20.04.2024 10:00 0 : 4
20.04
10:00
1. Maj
Podrinje
3
0
20.04.2024 10:00 3 : 0
20.04
12:00
Gru┼ża
Zastava 1973
0
0
20.04.2024 12:00 0 : 0
20.04
12:00
Sušica
Stanovo 1941
1
2
20.04.2024 12:00 1 : 2
20.04
10:00
Batovac
Obili─ç
7
1
20.04.2024 10:00 7 : 1
20.04
10:00
─Éerdap
OPK Rudar 1933
0
7
20.04.2024 10:00 0 : 7
20.04
Sloboda
Polet
3
4
20.04.2024 3 : 4
20.04
12:00
Pobeda
Budu─çnost
0
6
20.04.2024 12:00 0 : 6
20.04
10:00
Sevojno
Savinac
3
3
20.04.2024 10:00 3 : 3
20.04
08:30
RFK Novi Sad 1921
Kabel
1
8
20.04.2024 08:30 1 : 8
20.04
10:00
Susek
OFK Jugovi─ç
20.04.2024 10:00