XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
807 utakmica za dan Nedelja, 21 April 2024


Fudbal

21.04
20:00
Novi Pazar
Vo┼żdovac
0
1
21.04.2024 20:00 0 : 1
21.04
16:00
Spartak ┼ŻK
Javor Matis
1
0
21.04.2024 16:00 1 : 0
21.04
20:00
Radni─Źki (N)
Radnik
1
0
21.04.2024 20:00 1 : 0
21.04
16:00
OFK Beograd
Jedinstvo (Ub)
2
1
21.04.2024 16:00 2 : 1
21.04
18:00
Ma─Źva
RFK Grafi─Źar
2
0
21.04.2024 18:00 2 : 0
21.04
18:00
Metalac
Radni─Źki (NB)
3
2
21.04.2024 18:00 3 : 2
21.04
20:00
Kolubara
RFK Novi Sad 1921
0
0
21.04.2024 20:00 0 : 0
21.04
17:00
GFK Dubo─Źica
GFK Sloboda
1
1
21.04.2024 17:00 1 : 1
21.04
16:30
SFS Borac
─Éerdap
6
4
21.04.2024 16:30 6 : 4
21.04
16:30
Timo─Źanin
Trayal
0
1
21.04.2024 16:30 0 : 1
21.04
16:30
┼Żitora─Ĺa
Vlasina
2
5
21.04.2024 16:30 2 : 5
21.04
16:30
Borac (Š)
Podunavac
2
1
21.04.2024 16:30 2 : 1
21.04
11:00
Omladinac
┼Żelezni─Źar (I)
2
2
21.04.2024 11:00 2 : 2
21.04
16:30
Jedinstvo
Radni─Źki
2
0
21.04.2024 16:30 2 : 0
21.04
16:30
PKB
Sin─Ĺeli─ç
1
1
21.04.2024 16:30
PKB
1 : 1
21.04
16:30
BASK TEK
Teleoptik
0
1
21.04.2024 16:30 0 : 1
21.04
16:00
Vrelo Sport
Mladi radnik 1926
1
1
21.04.2024 16:00 1 : 1
21.04
16:30
Jadran
Slavija
3
0
21.04.2024 16:30 3 : 0
21.04
16:30
Hajduk (D)
Jedinstvo
3
0
21.04.2024 16:30 3 : 0
21.04
16:30
TSK
Mladost
0
2
21.04.2024 16:30
TSK
0 : 2
21.04
16:30
Dunav
Hajduk (B)
2
1
21.04.2024 16:30 2 : 1
21.04
16:30
Hercegovac
Vojvodina (BG)
0
1
21.04.2024 16:30 0 : 1
21.04
16:30
Mladost (BP)
Bajša
3
0
21.04.2024 16:30 3 : 0
21.04
16:30
Obili─ç
─Éur─Ĺin
6
3
21.04.2024 16:30 6 : 3
21.04
16:30
Radni─Źki 1905
Sloga
0
1
21.04.2024 16:30 0 : 1
21.04
16:30
Hajduk
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
1
0
21.04.2024 16:30 1 : 0
21.04
16:30
Mladost (T)
Preporod
4
0
21.04.2024 16:30 4 : 0
21.04
16:30
Borac
Budu─çnost
0
1
21.04.2024 16:30 0 : 1
21.04
16:30
Crvena zvezda
Rusanda
1
2
21.04.2024 16:30 1 : 2
21.04
16:30
Mineralac
OFK Topli─Źanin
1
1
21.04.2024 16:30 1 : 1
21.04
16:30
Jablanica
SFK Morava
4
5
21.04.2024 16:30 4 : 5
21.04
16:30
Jastrebac
Gracko
0
3
21.04.2024 16:30 0 : 3
21.04
16:30
Planta┼ża
SU Dinamo Jug
0
2
21.04.2024 16:30 0 : 2
21.04
13:00
OFK Niš
Naša krila 1936
1
4
21.04.2024 13:00 1 : 4
21.04
16:30
Mladost (M)
Svrljig
2
4
21.04.2024 16:30 2 : 4
21.04
16:30
Zemljoradnik
Pukovac
3
2
21.04.2024 16:30 3 : 2
21.04
14:00
OFK Brzi Brod
Jedinstvo
0
0
21.04.2024 14:00 0 : 0
21.04
16:30
Mladost (B)
Orljane
3
1
21.04.2024 16:30 3 : 1
21.04
11:00
Car Konstantin
Bukovik
4
0
21.04.2024 11:00 4 : 0
21.04
16:30
Branik
Brodoremont
1
0
21.04.2024 16:30 1 : 0
21.04
11:00
Tanasko Raji─ç
Rtanj
3
0
21.04.2024 11:00 3 : 0
21.04
16:30
Bor 1919
Timok 1919
2
1
21.04.2024 16:30 2 : 1
21.04
16:30
Rajko Miti─ç
OFK Slatina
7
0
21.04.2024 16:30 7 : 0
21.04
16:30
Orlovi
Kušiljevo
5
3
21.04.2024 16:30 5 : 3
21.04
16:30
OFK Lugomir
Vinogradar
2
0
21.04.2024 16:30 2 : 0
21.04
16:30
Rembas
Morava 1918
1
1
21.04.2024 16:30 1 : 1
21.04
16:30
┼Żupa
Trstenik PPT
1
0
21.04.2024 16:30 1 : 0
21.04
16:30
Bole─Ź
Kalu─Ĺerica 1969
2
0
21.04.2024 16:30 2 : 0
21.04
16:30
OFK Budu─çnost
Napredak
4
1
21.04.2024 16:30 4 : 1
21.04
16:30
Hajduk
Šušnjar 1977
1
3
21.04.2024 16:30 1 : 3
21.04
16:30
Komgrap
OFK ┼Żarkovo
4
1
21.04.2024 16:30 4 : 1
21.04
16:30
Crvena zvezda
Umka
1
4
21.04.2024 16:30 1 : 4
21.04
16:00
Bane 1931
Trep─Źa
5
1
21.04.2024 16:00 5 : 1
21.04
16:00
Mokra Gora
Gru┼ża
0
0
21.04.2024 16:00 0 : 0
21.04
16:00
Budu─çnost
Zastava 1973
3
0
21.04.2024 16:00 3 : 0
21.04
16:00
Napredak
Polet
0
1
21.04.2024 16:00 0 : 1
21.04
16:00
Šumadija 1903
Sloga
1
0
21.04.2024 16:00 1 : 0
21.04
16:00
Polet (T)
Zlatar
3
1
21.04.2024 16:00 3 : 1
21.04
16:00
Ov─Źar
Polimlje
2
3
21.04.2024 16:00 2 : 3
21.04
16:00
Sevojno
Jedinstvo Putevi
0
1
21.04.2024 16:00 0 : 1
21.04
16:00
Savinac 1933
Jedinstvo (K)
2
2
21.04.2024 16:00 2 : 2
21.04
16:00
Sloboda (─î)
Budu─çnost (A)
4
0
21.04.2024 16:00 4 : 0
21.04
16:00
OFK Divci
Ma─Źva 1929
3
0
21.04.2024 16:00 3 : 0
21.04
16:00
┼Żelezni─Źar
Ra─Ĺevac
2
1
21.04.2024 16:00 2 : 1
21.04
16:00
Radni─Źki (V)
Borac (L)
3
1
21.04.2024 16:00 3 : 1
21.04
16:00
Lipolist
Cer
2
0
21.04.2024 16:00 2 : 0
Cer
21.04
16:00
Hajduk Stanko
Drina
0
3
21.04.2024 16:00 0 : 3
21.04
16:00
OFK Ose─Źina
Ribnica
2
0
21.04.2024 16:00 2 : 0
21.04
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Obili─ç
2
0
21.04.2024 16:00 2 : 0
21.04
16:00
OFK Napredak
Omladinac (Š)
1
0
21.04.2024 16:00 1 : 0
21.04
16:00
VGSK
Sloboda
11
0
21.04.2024 16:00 11 : 0
21.04
16:00
RSK
─Éerdap
3
1
21.04.2024 16:00
RSK
3 : 1
21.04
16:00
Sloga 1924
Šumadija (A)
1
0
21.04.2024 16:00 1 : 0
21.04
16:00
Morava
Šumadinac 1913
2
0
21.04.2024 16:00 2 : 0
21.04
16:30
Zvezda
Omladinac (NS)
0
4
21.04.2024 16:30 0 : 4
21.04
16:30
OFK Progorelica
Radnik
6
2
21.04.2024 16:30 6 : 2
21.04
16:30
OFK Ras
Ibar
9
0
21.04.2024 16:30 9 : 0
21.04
11:00
Proleter
Borac (V)
1
1
21.04.2024 11:00 1 : 1
21.04
16:30
Budu─çnost (P)
Budu─çnost (G)
0
0
21.04.2024 16:30 0 : 0
21.04
16:30
Kula
Kulpin
2
4
21.04.2024 16:30 2 : 4
21.04
16:30
Borac 46
Radni─Źki 1918
0
0
21.04.2024 16:30 0 : 0
21.04
16:30
Rusin
BSK
4
0
21.04.2024 16:30 4 : 0
BSK
21.04
16:30
Budu─çnost (M)
Krila Krajine
1
0
21.04.2024 16:30 1 : 0
21.04
16:00
Kori─çani
Hajduk Jovanovac
1
0
21.04.2024 16:00 1 : 0
21.04
16:00
Budu─çnost
Divostin
2
1
21.04.2024 16:00 2 : 1
21.04
16:00
Kolonija
Jedinstvo
1
7
21.04.2024 16:00 1 : 7
21.04
17:00
Ba─Źka (B)
Ba─Źka 1923
1
2
21.04.2024 17:00 1 : 2
21.04
17:00
Jugovi─ç
Fruškogorski partizan
0
1
21.04.2024 17:00 0 : 1
21.04
17:00
Fruškogorac
Šajkaš 1908
1
0
21.04.2024 17:00 1 : 0
21.04
16:30
Dolina
Budu─çnost (BB)
4
0
21.04.2024 16:30 4 : 0
21.04
16:30
Potporanj
Hajdu─Źica
2
1
21.04.2024 16:30 2 : 1
21.04
16:30
Glogonj
Jedinstvo Stevi─ç
2
1
21.04.2024 16:30 2 : 1
21.04
16:30
Budu─çnost (A)
Vulturul
2
5
21.04.2024 16:30 2 : 5
21.04
16:30
Unirea
Radni─Źki (B)
5
1
21.04.2024 16:30 5 : 1
21.04
16:30
Sloga (BNS)
Spartak 1911
2
2
21.04.2024 16:30 2 : 2
21.04
16:30
Vojvodina
Radni─Źki 1911
6
1
21.04.2024 16:30 6 : 1
21.04
16:30
2. Oktobar
Napredak (BT)
2
1
21.04.2024 16:30 2 : 1
21.04
16:30
Mladost
Banat (─î)
1
2
21.04.2024 16:30 1 : 2
21.04
16:30
MSK
Napredak (─î)
1
0
21.04.2024 16:30
MSK
1 : 0
21.04
16:30
┼ŻFK Banat
Polet
3
2
21.04.2024 16:30 3 : 2
21.04
16:30
Bile─çanin
Jedinstvo
3
0
21.04.2024 16:30 3 : 0
21.04
16:30
Tavankut
─îoka
4
2
21.04.2024 16:30 4 : 2
21.04
16:30
Iskra
Vinogradar
6
0
21.04.2024 16:30 6 : 0
21.04
16:30
Jedinstvo
Tomislavci
2
0
21.04.2024 16:30 2 : 0
21.04
16:30
Budu─çnost
Srem
2
3
21.04.2024 16:30 2 : 3
21.04
16:30
Fruškogorac
Napredak
0
5
21.04.2024 16:30 0 : 5
21.04
16:30
Hajduk (V)
Polet (NK)
1
0
21.04.2024 16:30 1 : 0
21.04
16:30
LSK
Šumar
0
2
21.04.2024 16:30
LSK
0 : 2
21.04
16:30
Krušedol
Grani─Źar (K)
1
2
21.04.2024 16:30 1 : 2
21.04
16:30
Sloga (V)
Sremac (D)
2
2
21.04.2024 16:30 2 : 2
21.04
17:00
Rubin
─îitluk
7
0
21.04.2024 17:00 7 : 0
21.04
19:00
Borac
Polet 57
6
0
21.04.2024 19:00 6 : 0
21.04
17:00
Sloga (─ć)
FUD
4
3
21.04.2024 17:00 4 : 3
FUD
21.04
17:00
Gornji Stepoš
Ma─Źkovac
3
2
21.04.2024 17:00 3 : 2
21.04
14:30
Sloga (D)
13. April
11
0
21.04.2024 14:30 11 : 0
21.04
17:00
Dedina
Bošnjane
2
2
21.04.2024 17:00 2 : 2
21.04
17:00
Sloga (L)
Parunovac
3
1
21.04.2024 17:00 3 : 1
21.04
16:00
Jastrebac
Trudbenik
5
1
21.04.2024 16:00 5 : 1
21.04
17:00
Gradina
OFK Kopaonik 1931
0
5
21.04.2024 17:00 0 : 5
21.04
16:00
Vin─Źa
Plaskovac
1
1
21.04.2024 16:00 1 : 1
21.04
16:00
Kopljari
Šumadija
1
6
21.04.2024 16:00 1 : 6
21.04
16:00
BSK
Šumadinac (S)
1
1
21.04.2024 16:00
BSK
1 : 1
21.04
16:00
Omladinac
OFK Aran─Ĺelovac 1979
1
5
21.04.2024 16:00 1 : 5
21.04
16:00
Lokomotiva
┼ŻSK
3
3
21.04.2024 16:00 3 : 3
21.04
16:00
Banja
Trnava
3
0
21.04.2024 16:00 3 : 0
21.04
16:00
Marjan
Mladi rudar
6
1
21.04.2024 16:00 6 : 1
21.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Saranovo 1936
1
0
21.04.2024 16:00 1 : 0
21.04
16:30
Brestovac
Mala Vrbica
3
1
21.04.2024 16:30 3 : 1
21.04
16:30
Nemetali
Polom
2
1
21.04.2024 16:30 2 : 1
21.04
16:30
Blizna
Polet
4
2
21.04.2024 16:30 4 : 2
21.04
11:00
Miloševo
Sloga
4
4
21.04.2024 11:00 4 : 4
21.04
11:00
Klju─Ź
SFU Rudar 1934
0
2
21.04.2024 11:00 0 : 2
21.04
16:30
Rudar (P)
Morava
8
0
21.04.2024 16:30 8 : 0
21.04
16:30
Moravac 2015
Jedinstvo
3
5
21.04.2024 16:30 3 : 5
21.04
16:30
Donja Mutnica
Partizan
1
1
21.04.2024 16:30 1 : 1
21.04
16:30
Kolare
Kolonija
1
0
21.04.2024 16:30 1 : 0
21.04
16:30
Sin─Ĺeli─ç
Borac 1950
2
1
21.04.2024 16:30 2 : 1
21.04
16:30
Napredak
Vinogradar
3
0
21.04.2024 16:30 3 : 0
21.04
16:30
Budu─çnost (─É)
Budu─çnost (M)
1
4
21.04.2024 16:30 1 : 4
21.04
16:30
GFK Tabane
Rudar (SR)
3
2
21.04.2024 16:30 3 : 2
21.04
16:30
Mladost
Dragocvet
1
1
21.04.2024 16:30 1 : 1
21.04
16:00
Trli─ç
Napredak
3
2
21.04.2024 16:00 3 : 2
21.04
11:00
Proleter
Pepeljevac
1
0
21.04.2024 11:00 1 : 0
21.04
11:00
┼Żabari
Toplica
1
1
21.04.2024 11:00 1 : 1
21.04
16:00
Iskra
OFK Jabu─Źje
5
2
21.04.2024 16:00 5 : 2
21.04
16:00
Osipaonica
SASK
3
1
21.04.2024 16:00 3 : 1
21.04
16:00
Pobeda
Udarnik
4
1
21.04.2024 16:00 4 : 1
21.04
16:00
Sloga (M)
Mladi radnik 1940
1
3
21.04.2024 16:00 1 : 3
21.04
16:00
Borac 1932
Omladinac
2
3
21.04.2024 16:00 2 : 3
21.04
16:00
Radnik
Sloga (L)
1
1
21.04.2024 16:00 1 : 1
21.04
16:00
Lunjevac
Podunavac
2
1
21.04.2024 16:00 2 : 1
21.04
16:00
Mladost
Crvena zvezda
2
0
21.04.2024 16:00 2 : 0
21.04
16:00
Jedinstvo (GG)
Devi─çi
2
1
21.04.2024 16:00 2 : 1
21.04
16:00
Morava
Mladost
1
0
21.04.2024 16:00 1 : 0
21.04
16:00
Prilike
Sloga
2
1
21.04.2024 16:00 2 : 1
21.04
16:00
Jedinstvo (P)
Ozremica
4
2
21.04.2024 16:00 4 : 2
21.04
16:00
Zadrugar
Kej
3
1
21.04.2024 16:00 3 : 1
Kej
21.04
16:00
Vojvoda Milenko
Zvi┼żd
2
0
21.04.2024 16:00 2 : 0
21.04
16:00
Napredak (S)
BSK 1931
4
3
21.04.2024 16:00 4 : 3
21.04
11:00
Trgova─Źki
┼Żelezni─Źar
1
5
21.04.2024 11:00 1 : 5
21.04
16:00
Batovac
Rudar Kostolac
2
3
21.04.2024 16:00 2 : 3
21.04
16:00
Krilaš
Sloga 1945
0
3
21.04.2024 16:00 0 : 3
21.04
16:00
Pomoravlje 1946
Sirakovo
10
0
21.04.2024 16:00 10 : 0
21.04
16:30
Poštar Zvezdara
Srem─Źica
0
6
21.04.2024 16:30 0 : 6
21.04
16:30
Posavac Tišma
Heroj Polet
2
3
21.04.2024 16:30 2 : 3
21.04
11:00
Lokomotiva
Siti Sport Klub
5
0
21.04.2024 11:00 5 : 0
21.04
16:30
Dunav
Be┼żanija
2
2
21.04.2024 16:30 2 : 2
21.04
16:30
PKB Kovilovo
Šećeranac Ada
4
3
21.04.2024 16:30 4 : 3
21.04
16:30
Busije
Beograd Karaburma
2
1
21.04.2024 16:30 2 : 1
21.04
13:30
Borac
BUSK
1
2
21.04.2024 13:30 1 : 2
21.04
16:30
OFK Borac
OFK Zabre┼żje
5
2
21.04.2024 16:30 5 : 2
21.04
16:30
Lisovi─ç 1977
Vrani─ç
1
1
21.04.2024 16:30 1 : 1
21.04
16:30
Rušanj
Strelac
3
1
21.04.2024 16:30 3 : 1
21.04
16:30
Krtinska
Torpedo
0
6
21.04.2024 16:30 0 : 6
21.04
10:00
Radni─Źki
Rojkovac
1
0
21.04.2024 10:00 1 : 0
21.04
10:00
Turbina
Beljina
1
3
21.04.2024 10:00 1 : 3
21.04
16:30
OFK Mladost
Mali Po┼żarevac
3
1
21.04.2024 16:30 3 : 1
21.04
16:30
Vr─Źin
Dunavac
0
0
21.04.2024 16:30 0 : 0
21.04
16:30
Rabrovac
Hajduk
5
0
21.04.2024 16:30 5 : 0
21.04
16:30
Velika Krsna
Šumadija 1962
1
2
21.04.2024 16:30 1 : 2
21.04
16:30
Šljivar
Hajduk
0
7
21.04.2024 16:30 0 : 7
21.04
16:30
OFK 019
Malinik
2
1
21.04.2024 16:30 2 : 1
21.04
16:30
Novoselac
Vulkan 1963
0
5
21.04.2024 16:30 0 : 5
21.04
16:30
Aluminijum
Rudar
6
1
21.04.2024 16:30 6 : 1
21.04
16:30
OFK Morava 2022
Sloga (DT)
5
7
21.04.2024 16:30 5 : 7
21.04
16:30
Omladinac
Sloga 1948
0
4
21.04.2024 16:30 0 : 4
21.04
16:30
Sloboda
Proleter
0
4
21.04.2024 16:30 0 : 4
21.04
16:30
Jedinstvo
Mladost
3
0
21.04.2024 16:30 3 : 0
21.04
16:30
Planinac 1933
Stevan Nešticki
2
1
21.04.2024 16:30 2 : 1
21.04
16:00
Polet (V)
Borac
6
3
21.04.2024 16:00 6 : 3
21.04
16:00
Radni─Źki 1924
Moravac
3
4
21.04.2024 16:00 3 : 4
21.04
16:00
Jastrebac
Polet (R)
2
1
21.04.2024 16:00 2 : 1
21.04
16:00
Sloga (K)
Bali─Źevac
5
0
21.04.2024 16:00 5 : 0
21.04
16:00
Rad 1974
Rudar 2016
1
3
21.04.2024 16:00 1 : 3
21.04
16:00
Sloga 1980
Naisus 1977
5
3
21.04.2024 16:00 5 : 3
21.04
11:00
Donja Lomnica
Polet
6
0
21.04.2024 11:00 6 : 0
21.04
16:00
Zlo─çudovo
Sloga
5
4
21.04.2024 16:00 5 : 4
21.04
16:00
OFK Morava
Progres
1
1
21.04.2024 16:00 1 : 1
21.04
16:00
Vu─Źje
BSK
5
2
21.04.2024 16:00 5 : 2
BSK
21.04
11:00
Lemind 1953
─îekmin
3
2
21.04.2024 11:00 3 : 2
21.04
16:00
Moravac
Milanovo
1
0
21.04.2024 16:00 1 : 0
21.04
16:00
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo
1
5
21.04.2024 16:00 1 : 5
21.04
16:00
Mladost
Bobište
3
4
21.04.2024 16:00 3 : 4
21.04
16:30
Milan Orli─ç
Jedinstvo (Š)
0
2
21.04.2024 16:30 0 : 2
21.04
16:30
Mladi Borac
Antimon
4
5
21.04.2024 16:30 4 : 5
21.04
16:30
Podrinje
Jedinstvo Vladimirci 1924
3
1
21.04.2024 16:30 3 : 1
21.04
16:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
2
0
21.04.2024 16:30 2 : 0
21.04
16:30
Radni─Źki
Jedinstvo (Z)
2
1
21.04.2024 16:30 2 : 1
21.04
16:30
Mladost
Vidojevica
0
2
21.04.2024 16:30 0 : 2
21.04
16:30
Stojan Lazarac
Duško
3
3
21.04.2024 16:30 3 : 3
21.04
11:00
Tara
Gluma─Ź
5
0
21.04.2024 11:00 5 : 0
21.04
15:30
Lazarica
Polet
5
5
21.04.2024 15:30 5 : 5
21.04
15:30
Omladinac
Bakionica
2
1
21.04.2024 15:30 2 : 1
21.04
11:00
Prvi partizan
Sloga
1
1
21.04.2024 11:00 1 : 1
21.04
15:30
Je┼żevica
Crnokosa
1
0
21.04.2024 15:30 1 : 0
21.04
15:30
Višesava
Kotroman
5
0
21.04.2024 15:30 5 : 0
21.04
11:00
Rampa
Gorobilje
2
3
21.04.2024 11:00 2 : 3
21.04
16:30
┼Żelju┼ía
Pobeda
1
5
21.04.2024 16:30 1 : 5
21.04
16:30
OFK Pavlovac
OFK Alakince
0
1
21.04.2024 16:30 0 : 1
21.04
16:30
FSU Ju┼żna pruga
Mladost (S)
3
4
21.04.2024 16:30 3 : 4
21.04
16:30
Lugina
Torpedo 1973
3
0
21.04.2024 16:30 3 : 0
21.04
16:30
Vihor
BSK Bujanovac
1
5
21.04.2024 16:30 1 : 5
21.04
15:30
OFK AS
─îelik
5
10
21.04.2024 15:30 5 : 10
21.04
16:00
Jug Bogdan
Dobri─Ź
1
1
21.04.2024 16:00 1 : 1
21.04
16:00
Omladinac
Borac
0
1
21.04.2024 16:00 0 : 1
21.04
16:00
Re─Źica
Kosovac
0
1
21.04.2024 16:00 0 : 1
21.04
16:00
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Trbunje
3
4
21.04.2024 16:00 3 : 4
21.04
16:30
Omladinac
Mlada krila
2
2
21.04.2024 16:30 2 : 2
21.04
16:30
Gru┼ża
Popovi─çi Vrnjci
1
1
21.04.2024 16:30 1 : 1
21.04
16:30
Tavnik
Biljanovac
7
0
21.04.2024 16:30 7 : 0
21.04
16:30
Stubal
Ribnica
2
2
21.04.2024 16:30 2 : 2
21.04
16:30
Jedinstvo 2017
Magnohrom
6
1
21.04.2024 16:30 6 : 1
21.04
16:30
Jovo Kursula
Bogutova─Źka Banja
3
3
21.04.2024 16:30 3 : 3
21.04
16:00
21. oktobar
Borba
1
0
21.04.2024 16:00 1 : 0
21.04
16:00
Borac
Jadran
5
1
21.04.2024 16:00 5 : 1
21.04
16:00
Šumadinac KG
Bratstvo 1975
6
1
21.04.2024 16:00 6 : 1
21.04
16:00
─ćava
Seljak
1
4
21.04.2024 16:00 1 : 4
21.04
16:30
Omladinac
Dunav
1
2
21.04.2024 16:30 1 : 2
21.04
16:30
Banat (D)
Banat (VŠ)
1
4
21.04.2024 16:30 1 : 4
21.04
16:30
Karaš (K)
Vojvodina (S)
1
0
21.04.2024 16:30 1 : 0
21.04
16:30
Borac (VS)
Partizan (U)
3
2
21.04.2024 16:30 3 : 2
21.04
17:00
Proleter
Borac (V)
2
1
21.04.2024 17:00 2 : 1
21.04
17:00
Slavija (P)
OFK Stari Grad
3
3
21.04.2024 17:00 3 : 3
21.04
17:00
Ba─Źki Hajduk
Vojvodina
2
2
21.04.2024 17:00 2 : 2
21.04
17:00
Garevina
OFK Orašje 1960
4
2
21.04.2024 17:00 4 : 2
21.04
14:00
Mladost (T)
Mladost (DK)
5
0
21.04.2024 14:00 5 : 0
21.04
17:00
Ribnik
Kamenorezac 76
3
5
21.04.2024 17:00 3 : 5
21.04
14:00
Velika Drenova
Vinogradar
3
0
21.04.2024 14:00 3 : 0
21.04
14:00
Borac
Beli Orlovi
1
2
21.04.2024 14:00 1 : 2
21.04
17:00
Donji Kopaonik
Jezero 2017
2
3
21.04.2024 17:00 2 : 3
21.04
16:30
Zadrugar
Dinamo 1923
0
4
21.04.2024 16:30 0 : 4
21.04
16:30
Polet (S)
Omladinac
4
0
21.04.2024 16:30 4 : 0
21.04
16:30
Polet
Aleksa Šantić
1
2
21.04.2024 16:30 1 : 2
21.04
16:30
Radni─Źki
Jedinstvo Lemeš
8
1
21.04.2024 16:30 8 : 1
21.04
16:30
OFK Mladost
Partizan
3
0
21.04.2024 16:30 3 : 0
21.04
16:30
Stari Tamiš
Omladinac
1
4
21.04.2024 16:30 1 : 4
21.04
16:30
Proleter
Voja Ga─Źi─ç
2
0
21.04.2024 16:30 2 : 0
21.04
16:30
BSK Bavanište
Jugoslavija
4
1
21.04.2024 16:30 4 : 1
21.04
16:30
Borac
Tempo
2
0
21.04.2024 16:30 2 : 0
21.04
16:30
Kameni
Planinac
0
1
21.04.2024 16:30 0 : 1
21.04
16:30
Hrtkovci
Hajduk 1932
1
2
21.04.2024 16:30 1 : 2
21.04
16:30
Napredak
OFK Bresta─Ź
0
1
21.04.2024 16:30 0 : 1
21.04
16:30
Grani─Źar
Fruškogorac
0
0
21.04.2024 16:30 0 : 0
21.04
16:30
Ljukovo
Polet
2
0
21.04.2024 16:30 2 : 0
21.04
16:30
Car Uroš
Rudar
1
0
21.04.2024 16:30 1 : 0
21.04
16:30
Mladost
─îSK ─îortanovci
2
2
21.04.2024 16:30 2 : 2
21.04
16:30
Munja
Rekreativo
6
0
21.04.2024 16:30 6 : 0
21.04
11:00
Polet
Borac
2
4
21.04.2024 11:00 2 : 4
21.04
16:30
Osaonica
Šantarovac
3
2
21.04.2024 16:30 3 : 2
21.04
16:30
Mladi radnik
Mladost (K)
4
0
21.04.2024 16:30 4 : 0
21.04
12:30
GFK Strelište
Mladost (G)
1
2
21.04.2024 12:30 1 : 2
21.04
16:30
Šumadinac
Omladinac
4
3
21.04.2024 16:30 4 : 3
21.04
16:30
Bratstvo
Ursule
0
3
21.04.2024 16:30 0 : 3
21.04
16:30
Jedinstvo
Sloboda
4
3
21.04.2024 16:30 4 : 3
21.04
16:30
Borac
Jedinstvo 2014
0
1
21.04.2024 16:30 0 : 1
21.04
16:30
Potisje
Mladost (L)
3
1
21.04.2024 16:30 3 : 1
21.04
16:30
ASK
Mladost (BB)
3
0
21.04.2024 16:30
ASK
3 : 0
21.04
16:30
Zadrugar
Naftagas
8
0
21.04.2024 16:30 8 : 0
21.04
16:30
KSK Konak 1926
Krajina
3
2
21.04.2024 16:30 3 : 2
21.04
16:30
OFK Klek
Lehel
0
4
21.04.2024 16:30 0 : 4
21.04
16:30
Tamiš
OFK Gradnulica
0
3
21.04.2024 16:30 0 : 3
21.04
11:00
Trnjaci 2021
Šarbane
1
0
21.04.2024 11:00 1 : 0
21.04
16:00
Joševa
Polet (T)
0
4
21.04.2024 16:00 0 : 4
21.04
16:00
Brezovica
Kolubara (LP)
1
3
21.04.2024 16:00 1 : 3
21.04
16:00
Jedinstvo (M)
Polet (DL)
4
1
21.04.2024 16:00 4 : 1
21.04
16:00
Sloga (V)
OFK Stublenica
5
3
21.04.2024 16:00 5 : 3
21.04
16:00
Babaji─ç
Milenko Pavlovi─ç
1
3
21.04.2024 16:00 1 : 3
21.04
11:00
Beloševac
Jadar 2013
2
3
21.04.2024 11:00 2 : 3
21.04
11:00
Kolubara 2
OFK Povlen
1
3
21.04.2024 11:00 1 : 3
21.04
11:00
Rajac
Tešnjar
4
1
21.04.2024 11:00 4 : 1
21.04
11:00
Stari drugari
Kotešica
7
0
21.04.2024 11:00 7 : 0
21.04
11:00
Rakac Stave
Mali korak
4
2
21.04.2024 11:00 4 : 2
21.04
11:00
Polet
Popadi─ç
2
0
21.04.2024 11:00 2 : 0
21.04
16:00
Sloga TOP
Morava 1932
3
2
21.04.2024 16:00 3 : 2
21.04
16:00
Beli Orao
Mladi Borac
1
1
21.04.2024 16:00 1 : 1
21.04
16:00
Napredak (B)
┼Żitkovica 2017
4
1
21.04.2024 16:00 4 : 1
21.04
16:00
Borac (K)
Dizel
2
1
21.04.2024 16:00 2 : 1
21.04
16:00
Kumane
Sloga (L)
1
3
21.04.2024 16:00 1 : 3
21.04
16:00
Zemljoradnik 1932
Stig 1955
9
1
21.04.2024 16:00 9 : 1
21.04
16:00
Napredak 1934
Polet (V)
2
1
21.04.2024 16:00 2 : 1
21.04
16:30
E─Ĺ┼íeg
Proleter
1
11
21.04.2024 16:30 1 : 11
21.04
16:30
Jedinstvo
Mladost
2
0
21.04.2024 16:30 2 : 0
21.04
16:00
Mlava (ML)
Soko
3
0
21.04.2024 16:00 3 : 0
21.04
16:00
Mladost (K)
Zadrugar 1947
2
1
21.04.2024 16:00 2 : 1
21.04
16:00
Jedinstvo (S)
Homoljac
2
4
21.04.2024 16:00 2 : 4