12.05
11:00
SFS Borac
Vlasina
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Timočanin
Radnički (P)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Žitorađa
GFK Jagodina
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
11:00
Omladinac
Jedinstvo (SP)
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Tisa
Podunavac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Kabel
Dinamo 1945
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
16:30
Zvezdara
Ušće Novi Beograd
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
11:00
Polet (Lj)
Loznica
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
17:00
Jedinstvo
Slavija
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Hajduk
Hercegovac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mladost (T)
Radnički 1905
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Preporod
Obilić
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Đurđin
Mladost (BP)
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Crvena zvezda
Borac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Vojvodina 1928
OFK Proleter
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Polet
Jedinstvo (V)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mladost
Budućnost
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
16:30
Gruža
Trepča
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
16:30
Zastava 1973
Goč
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Budućnost
Polet
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
16:30
Polet (T)
Savinac 1933
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo (K)
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
16:00
Budućnost (A)
Ovčar
|
12.05.2024 16:00 |
|
12.05
16:30
Železničar
OFK Osečina
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Drina
Radnički (V)
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Lipolist
Borac (L)
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
16:30
Hajduk Stanko
Ribnica
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
OFK Divci
Rađevac
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
17:00
Mineralac
OFK Kosanica
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Jablanica
SU Dinamo Jug
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Jastrebac
Pusta Reka
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Plantaža
Nebeski Andjeli
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Naša krila 1936
OFK Napredak 1929
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Car Konstantin
Mladost (B)
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Bukovik
OFK Brzi Brod
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Palilulac
Radnički 2020
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Orljane
Zemljoradnik
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Jedinstvo
Mladost (M)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Morava
OFK Niš
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Pukovac
Svrljig
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Rajko Mitić
OFK Knjaz
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
OFK Slatina
Bor 1919
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Jedinstvo
Tanasko Rajić
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
17:00
Kušiljevo
Levač
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Župa
Blagotin
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mladost
Orlovi
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
16:30
Crvena zvezda
KFK Ravna gora Barajevo
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Umka
Hajduk
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
10:00
OFK Žarkovo
OFK Budućnost
|
12.05.2024 10:00 |
|
|||||||
12.05
16:30
Zuce 2019
BSK Borča
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
11:00
Miločajac
OFK Ras
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Proleter
Morava (M)
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Borac (V)
OFK Progorelica
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Ibar
Zvezda
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Omladinac (NS)
Koštampolje
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Soko
Borac 46
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
BSK
Kula
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Lipar
Polet
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Kulpin
Budućnost (G)
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
16:30
Kutlovo
Mladost
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Maršić
Kolonija
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Pobeda 1926
Budućnost
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Sloboda
Korićani
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Jedinstvo
Stanovo 1941
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Divostin
Hajduk Jovanovac
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
17:30
Fruškogorac
Bačka (B)
|
12.05.2024 17:30 |
|
|||||||
12.05
17:30
Jedinstvo
OFK Sirig
|
12.05.2024 17:30 |
|
|||||||
12.05
17:30
Hajduk
Jugović
|
12.05.2024 17:30 |
|
12.05
17:00
Budućnost (BB)
Sloga (BNS)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Ševac
Budućnost (A)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Spartak 1911
Glogonj
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Radnički (B)
Potporanj
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Vulturul
Sloga (P)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Jedinstvo Stević
Dolina
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Hajdučica
Dolovo
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Radnički 1911
ŽFK Banat
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Bilećanin
Crvena zvezda
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Polet
MSK
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
OFK Stajićevo
2. Oktobar
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Napredak (Č)
Vojvodina
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Banat (Č)
Napredak (BT)
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Jedinstvo
Iskra
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Čoka
Udarnik Višnjevac
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Sloga (V)
Krušedol
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Sremac (V)
Hajduk (V)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Graničar (K)
Fruškogorac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Šumar
Budućnost
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Polet (NK)
Partizan
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Napredak
Srem
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Sloga (L)
Rubin
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Jastrebac
Dedina
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Gradina
Sloga (D)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
OFK Kopaonik 1931
Gornji Stepoš
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Trudbenik
Sloga (Ć)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Parunovac
Borac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
13. April
Polet 57
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mačkovac
FUD
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Vinča
Šumadinac (S)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
10:00
Šumadija
OFK Aranđelovac 1979
|
12.05.2024 10:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Plaskovac
ŽSK
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Kopljari
Trnava
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
BSK
Mladi rudar
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Omladinac
Saranovo 1936
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Lokomotiva
Prvi srpski ustanak
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Banja
Marjan
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
11:00
Ključ
Šarbanovac
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
SFU Rudar 1934
Miloševo
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Radnički
Blizna
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Polet
Mala Vrbica
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Urovica
Polom
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
GFK Tabane
Rudar (P)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mladost
Budućnost (Đ)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Dragocvet
Napredak
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Budućnost (M)
Kolare
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Vinogradar
Donja Mutnica
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Kolonija
Morava
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Partizan
Jedinstvo
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Trlić
Toplica
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Proleter
Čučuge
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
ZSK
OFK Jabučje
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Žabari
OFK Brđanac
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
16:30
Osipaonica
Mladi radnik 1940
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Udarnik
Omladinac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Pobeda
Podunavac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Sloga (M)
Železničar Kusadak
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Borac 1932
Crvena zvezda
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Radnik
Mladost
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Lunjevac
Jasenica 2017
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
16:30
Devići
Mladost
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Jedinstvo (GG)
Rudar
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Morava
Kej
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Prilike
Zadrugar
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
16:30
Pomoravlje 1946
Krilaš
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Sirakovo
Batovac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Integral
Trgovački
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Sloga 1945
Jasenovac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Železničar
Vojvoda Milenko
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Polet (SD)
BSK 1931
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
16:30
Poštar Zvezdara
Heroj Polet
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Sremčica
Siti Sport Klub
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Posavac Tišma
Bežanija
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
11:00
Lokomotiva
Šećeranac Ada
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
16:30
Dunav
Beograd Karaburma
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
PKB Kovilovo
BUSK
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Busije
Borac
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
16:30
OFK Zabrežje
Strelac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Lisović 1977
Šumadija
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Krtinska
Beljina
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
10:00
Radnički
Turbina
|
12.05.2024 10:00 |
|
12.05
16:30
Mali Požarevac
Dunavac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Zaklopača
Pudarci
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Vrčin
Omladinac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Rabrovac
Velika Krsna
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
17:00
Šljivar
Rudar Vrška Čuka
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Malinik
Omladinac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Radnički 1946
Graničar
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Rudar (P)
Rgotina
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Vulkan 1963
Jedinstvo
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Planinac 1933
Sloboda
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Stevan Nešticki
Omladinac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mladost
OFK Morava 2022
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Proleter
Aluminijum
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Sloga 1948
Novoselac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Sloga (DT)
Rudar
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
16:30
Jastrebac
Rudar 2016
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Mekiš
Malošište
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Radnički 1924
Baličevac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Moravac
Polet (R)
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Polet (V)
Arbanasce
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
16:30
Železničar
Budućnost
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Mladost
Moravac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Bobište
Lemind 1953
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Milanovo
OFK Morava
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Čekmin
Zloćudovo
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
BSK
Donja Lomnica
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Progres
Gradac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Sloga
Polet
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
17:00
Mladost
Milan Orlić
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Stojan Lazarac
Radnički
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Duško
Jedinstvo (MZ)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Vidojevica
Karađorđe
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Jedinstvo (Š)
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
15:00
Glumač
Višesava
|
12.05.2024 15:00 |
|
|||||||
12.05
15:00
Rampa
Ježevica
|
12.05.2024 15:00 |
|
|||||||
12.05
15:00
Gorobilje
Prvi partizan
|
12.05.2024 15:00 |
|
|||||||
12.05
15:00
Kotroman
Omladinac
|
12.05.2024 15:00 |
|
|||||||
12.05
15:00
Sloga
Jedinstvo
|
12.05.2024 15:00 |
|
|||||||
12.05
15:00
Bakionica
Tara
|
12.05.2024 15:00 |
|
|||||||
12.05
15:00
Polet
Jasen
|
12.05.2024 15:00 |
|
12.05
16:30
Mladost
Spartak
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
16:00
OFK Pavlovac
Torpedo 1973
|
12.05.2024 16:00 |
|
|||||||
12.05
16:00
OFK Alakince
BSK Bujanovac
|
12.05.2024 16:00 |
|
|||||||
12.05
16:00
FSU Južna pruga
Levosoje
|
12.05.2024 16:00 |
|
|||||||
12.05
16:00
OFK AS
Lugina
|
12.05.2024 16:00 |
|
|||||||
12.05
16:00
Vihor
Mladost (B)
|
12.05.2024 16:00 |
|
12.05
17:00
Jug Bogdan
Borac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Dobrič
Kosovac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Omladinac
Trbunje
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Rečica
Nikodije Stojanović Tatko
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Jovo Kursula
Stubal
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Magnohrom
Gruža
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Ribnica
Jedinstvo (G)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Biljanovac
Omladinac
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
16:30
Sloga 1934
Šumadinac KG
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Ćava
Borac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Seljak
Apolon 4
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Jadran
Slavija
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
OFK Žeželj
Borba
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
17:00
Dunav
Karaš (J)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Borac (VS)
Karaš (K)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Vojvodina (S)
Sloga (M)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Banat (VŠ)
Omladinac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Polet
Banatul
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Borac (V)
Neštin
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Bačka (D)
Krivanj
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
OFK Orašje 1960
Donji Kopaonik
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Stari Trstenik
Omladinac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mladost 1977
Borac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Jezero 2017
Velika Drenova
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Poljoprivrednik
Ribnik
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Beli Orlovi
Mladost (T)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Vinogradar
Garevina
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Kamenorezac 76
Mladost (DK)
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Jedinstvo Lemeš
OFK Odžaci
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Aleksa Šantić
Zadrugar
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Omladinac
Terekveš
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mladost
Dinamo 1923
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Jugoslavija
OFK Mladost
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Voja Gačić
Tempo
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Omladinac
Borac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Partizan
BSK Bavanište
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Stari Tamiš
Proleter
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Car Uroš
Kameni
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mladost
Ljukovo
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
ČSK Čortanovci
Graničar
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Rudar
Napredak
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Polet
Hrtkovci
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Fruškogorac
Planinac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
OFK Brestač
Hajduk 1932
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Munja
Posavina
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Duboko
Borac
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Osaonica
Mladost (G)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Šantarovac
Ursule
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mladi radnik
OFK Dragoševac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Bratstvo
Partizan
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Vinorača
Jedinstvo
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Jedinstvo 2014
OFK Klek
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Tamiš
KSK Konak 1926
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
OFK Gradnulica
Zadrugar
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Lehel
ASK
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Krajina
Potisje
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Naftagas
Borac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mladost (BB)
Mladost (L)
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Šarbane
Sloga (V)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Tulari
Crvena Jabuka
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
OFK Stublenica
Brezovica
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Polet (DL)
Joševa
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
OFK Paljuvi
Trnjaci 2021
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Kolubara (LP)
Polet (T)
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
11:00
Jadar 2013
Milenko Pavlović
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
16:30
Babajić
OFK Povlen
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
11:00
Beloševac
Tešnjar
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Kolubara 2
Kotešica
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Rajac
Mali korak
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Stari drugari
Popadić
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Rakac Stave
Polet
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
16:30
Morava 1932
Zemljoradnik 1932
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Napredak 1934
Kumane
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Polet (V)
Borac (K)
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Stig 1955
Napredak (B)
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Sloga (L)
Beli Orao
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Dizel
Sloga TOP
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
16:30
Soko
Rudar (K)
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Crni Vitez 1924
BSK 1924
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Borac (V)
Jedinstvo (S)
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Pobeda 1953
Polet 1930
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Rade Milošević
Mladost (K)
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
17:30
Borac (R)
Borac (NS)
|
12.05.2024 17:30 |
|
|||||||
12.05
17:30
Čenej
Miletić
|
12.05.2024 17:30 |
|
|||||||
12.05
17:30
Dinamo
Stražilovo
|
12.05.2024 17:30 |
|
|||||||
12.05
17:30
Hajduk (G)
Obilić
|
12.05.2024 17:30 |
|
|||||||
12.05
17:30
Vinogradar
Slanobarac
|
12.05.2024 17:30 |
|
12.05
17:00
Mladi borac
Radnički
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Umac
Sloboda
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Moravac (G)
Bratstvo
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Morava
Derbi 2016
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Veliko Trnjane
Jedinstvo Šišava
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Šumadija
OFK Pomoravlje
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
OFK Brza
Mladost 1976
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Pomoravlje
OFK Batinac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Sinđelić
15. Avgust 1950
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Radnički
Dražmirovac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Istok 63
Mladost
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Heroj
Beljanica
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Sloga
POFK Metaloplastika 2006
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Budućnost (PD)
Budućnost 1929
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Omladinac
Zadrugar
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
OFK Napredak
Bair
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mladost
Petlovača
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Drina
Majur
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
16:30
Novi Beograd
13. maj
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Borac 1923
Rekreativo 011
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
BSK 1925
Zmaj Novi grad
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Šumadinac
Blokovi
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
17:00
Stolice
Mladost
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Azbukovica
Jadar 1961
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Sloga
Rudar
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Borac
Velika Reka
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
7. Juli
Prva Iskra
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Studenac
Jelav
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
11:00
Dedinje
OFK Crvenka
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Omladinac
T6 NIKA Lepušnica
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
16:30
Palilulac
Miljakovac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Bratstvo
OFK Lug 2020
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
11:00
Pinosava
Podunavac
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
16:30
Veliki Borak
FU Minel 1956
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
OFK Boždarevac
Umčari
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
11:00
Šiljakovac
Avala 1939
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
17:00
Bratstvo
Vrelo
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Brezova
Radnički
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Gorušica
Bjelica
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Jelica
Voćar
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Mišar
OFK Letnjikovac 1983
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Rankovac
Mladost (PP)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Sloga (K)
Šipurske Livade
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Pričinović
Dobrava Žabar 2020
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Trešnjevka
Korman
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Obilić 1993
Napredak
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
BSK
Jedinstvo
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Borac 1925
OFK Zeka Buljubaša
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Borac (R)
OFK Bikić
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Trgovački
Srem
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Graničar
Sloga 1919
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Zmaj
Fruška Gora
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Solid
Čantavir
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Prozivka
Mala Bosna 2015
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Palić
Lokomotiva
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Žednik
Elektrovojvodina
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Hajduk 1950
Bikovo
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
16:30
Temac
Napredak
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Lokomotiva
Budućnost
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
11:00
Padež
Ponor SU
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
16:30
Bačinac
Beli Orlovi
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Budućnost 1948
Proleter
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Selevac 1919
Šumadija
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Glavaš
Cerovac 2013
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Novi Mladi borac
Bukovac
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
17:00
Radnički 1936
Mezgraja
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Vrtište
Mladost
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Jasenovik 2018
Moravac 1948
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Čegar 1946
OFK Budućnost 2020
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Spartak
Standard 2021
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
11:00
Ratar
Crvena zvezda
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
OFK Sloga
Jedinstvo
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
16:30
Rutevac
Kraljevo
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
11:00
Borac
Jastrebac 2022
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
17:00
Venčani
BSK
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Tulež
Šamot
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Kalipolje
Gornja Trnava 1938
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Gorski Car
Partizan 1945
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Budućnost
Mladost
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
Backovac Junajted
Napredak
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Donja Vrbava
Omladinac
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Jablanica
Brezak
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Semedraž
Šumadija
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Šilopaj
Majdan
|
12.05.2024 | : |
12.05
11:00
Mudrakovac
Naupare
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Konjuh
BSK
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Šanac
Pepeljevac 1947
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Polet
Modrica
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Bukovica
Kruševica
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Kapidžija
Padež
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
17:00
Tornjoš
Potisje
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Bačka
Hajduk
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Graničar
Slavija
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Šampion
Tromeđa
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Partizan
Sloga
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Jedinstvo
Bare
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Crvena zvezda
Mladost (P)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Kotlenik
Borac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mladost (R)
Grizli doo
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
16:30
Mršinci
Gaučosi
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Remont 1959
Morava
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Parmenac
Planinac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Čačak 94
Miokovci
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Malba
Vujan
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
Rozanci
Crvena zvezda
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Vojvoda 2013
Mladost (MI)
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
SUVF OFK Đurinci
OFK Rogača
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Nemenikuće
Stojnik
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Vis
Popović
|
12.05.2024 | : |
12.05
16:30
Roham
Terekveš
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Omladinac
Borac (A)
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Bega
1. Oktobar
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Proleter
Borac (I)
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
SU Podgrmeč
Vojvodina
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
16:30
Badljevica
Landol
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Godomin
Železničar 1930
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Budućnost
Proleter 1947
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Ravni Gaj
Vrbovac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Stari Hrast 2018
Jezava
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
OFK Radnički
OFK Borac
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Šumadinac
Proleter
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Mladost (B)
Sloboda
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Mladost (Č)
Sloga
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
OFK Burovo
Petka
|
12.05.2024 | : |
12.05
Avijatičar Vranjani
Dobrinjac
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Pobeda
Plavi Tok
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Sečica
Napredak
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Trešnjica
Lauš
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Knjaz
Duškovci
|
12.05.2024 | : |
12.05
10:00
Jastrebac
Lepaja 2018
|
12.05.2024 10:00 |
|
|||||||
12.05
10:00
Jugovići
Dobrič
|
12.05.2024 10:00 |
|
12.05
11:00
10. februar
Knežica
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
16:30
Marina Kutina
Radnički 1947
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Donji Barbeš
Grkinja
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
17:00
Radnički 1947
10. februar
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
11:00
Vrelo
Vidrovac
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Radujevac
OFK Sikole
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
10:00
Beli Orlovi
Grivac
|
12.05.2024 10:00 |
|
12.05
17:00
Zlatica
Radnički
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Sloga
Partizan
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Proleter 2006
Proleter (N)
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Jedinstvo 1947
Dunav
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Jedinstvo (S)
PIK 2023
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Bratstvo 2019
Telečka
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Jedinstvo (R)
Dinamo
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Sport
Panonija
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
16:30
Partizan
Arsenal 1930
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Sušica 1929
Sloga 1924
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Bukorovac
Napredak Mainić
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
11:00
Azbest 1927
Vodojaža
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
16:30
Šumadija
Kremenac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Dobrača
Borac 1935
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
OFK Bagremar
Kragujevac
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
Sloga 1932
Napredak
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Sloga Vitez
Borac 012
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Vihor
Proleter 1932
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Sloga (D)
Metalac
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Mip Majdan
Dunavac
|
12.05.2024 | : |
12.05
11:00
Bojić
Jedinstvo
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Jelen
Mladost (Sl)
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Zablaće
Galeb
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Borac BTG
Metlić
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
11:00
Krćevac 04
Šatornja
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Vitlina 2023
Šumadinac
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Junkovac
Jarmenovci
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
12:00
Savacium
Culjković
|
12.05.2024 12:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Napredak
Torpedo 1924
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Sunrise Šabac
Omladinac 2013
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
17:00
Sloboda
Budućnost
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Popovac
Železničar
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Moravac
Mladost (GM)
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Potočac
ISK Izvor
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
11:00
Dobrava
Verko
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Belpos
Hajduk
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Petrovac 74
Jedinstvo 2014
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Torpedo
Sloga 1949
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
17:00
Rujišnik
Šampion 2013
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Jugovići
Omladinac (V)
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
11:00
Jašunja
Radnik 2013
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Turekovac
Mladost (DL)
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Gornje Sinkovce
Navalin
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
17:00
Dobrica
Banat
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Rapid
Vladimirovac
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
Proleter
Sloga
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Budućnost
Udarnik
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
11:00
Borac
Jedinstvo
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
BSK
Mladost (S)
|
12.05.2024 | : |
12.05
Planinac
OFK Sparta
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Sloga (Z)
Sloboda
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Sloga (Č)
Srem
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
OFK Bosut
Mitros
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Borac
Sremac
|
12.05.2024 | : |
12.05
16:30
Jedinstvo (LJ)
Sinđelić
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Omladinac
Jedinstvo (M)
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Jednota
Graničar
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
17:00
Pobeda
Hajduk
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Vojvodina
Borac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Vitorul
Partizan
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
16:00
Sloga (K)
27. Oktobar
|
12.05.2024 16:00 |
|
|||||||
12.05
16:00
Sloga (M)
Vojvodina
|
12.05.2024 16:00 |
|
|||||||
12.05
16:00
Dunav
Vitez
|
12.05.2024 16:00 |
|
|||||||
12.05
16:00
Borac
Lovac
|
12.05.2024 16:00 |
|
|||||||
12.05
16:00
Sloven
Kupinovo
|
12.05.2024 16:00 |
|
12.05
11:00
Studen Vitez
Borac
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Stara Čaršija
Lazac
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Mineral 2015
Kraljevo Hajduk
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
Granit
Mataruge
|
12.05.2024 | : |
12.05
11:00
Mladost (V)
Mali Borak
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Izviđač
Mladost (L)
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Kolubara
Strmovo 1968
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Stepanje
Ratkovac
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
Jedinstvo
Mladost 1925
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Sloga Obrva
Zgodačica
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Partizan
Morava
|
12.05.2024 | : |
12.05
17:00
Mladost (D)
OFK Senjak
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Lukavac
Braća Nedić 1804
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Ribnikar
Standard VA 2023
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mladost (VK)
Dračić 2018
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
16:30
Borac 2016
Polet
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Pek
Baštovan 2015
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
OFK Braničevo
Žika Marković Uča
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Usije
Radnički
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
17:00
Borac
Jedinstvo
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Kolonija
Omladinac 1927
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Slavia
Vojvodina
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
16:30
Petrijevac
Skobalj
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Kolarac
Omladinac Seone
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
OFK Slavija
Vučak
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Šumadinac
Zeppelin 026
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
16:30
Jedinstvo (P)
Fruškogorac
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Borac (S)
PSK Putinci
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Jedinstvo (K)
Graničar
|
12.05.2024 16:30 |
|
|||||||
12.05
16:30
Borac (K)
Donji Petrovci
|
12.05.2024 16:30 |
|
12.05
Vuk
Gradilište
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Granit
Cer
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Mladost (L)
Krajišnici
|
12.05.2024 | : |
12.05
Mladost
Sloga (K)
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Crvena zvezda
14. Oktobar
|
12.05.2024 | : |
12.05
17:00
Drugari
Mladost VPD
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Žabare
Dvorane
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
17:00
Lipar
SFK Glogovac
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Napredak
Domaćin
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
Borac
Napredak
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Feniks
Šumadija
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Sloga
Pobeda
|
12.05.2024 | : |
12.05
11:00
Radnik
Stig (MC)
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
Sloga
Burovac
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
11:00
Udarnik 2015
Borac
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
11:00
Vrbica
Ranilović 1970
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Misača
Brezovac
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
17:00
Bobovo
Resava
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
11:00
Mladost
OFK Napredak 1933
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Radnik
Gorki
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
17:00
Zemljoradnik
Napredak
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Mladost (S)
Sloga
|
12.05.2024 17:00 |
|
|||||||
12.05
17:00
Omladinski
Hajduk
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
Mladi radnik
Strmovo
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Mladost (C)
BSK
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Bistrica
Borac 1966
|
12.05.2024 | : |
12.05
17:00
Omarska
Romanija
|
12.05.2024 17:00 |
|
12.05
21:00
Athletic Club
Osasuna
|
12.05.2024 21:00 |
|
|||||||
12.05
21:00
Atlético Madrid
Celta Vigo
|
12.05.2024 21:00 |
|
|||||||
12.05
21:00
Barcelona
Real Sociedad
|
12.05.2024 21:00 |
|
|||||||
12.05
21:00
Cádiz
Getafe
|
12.05.2024 21:00 |
|
|||||||
12.05
21:00
Deportivo Alavés
Girona
|
12.05.2024 21:00 |
|
|||||||
12.05
21:00
Granada
Real Madrid
|
12.05.2024 21:00 |
|
|||||||
12.05
21:00
Mallorca
Las Palmas
|
12.05.2024 21:00 |
|
|||||||
12.05
21:00
Real Betis
Almería
|
12.05.2024 21:00 |
|
|||||||
12.05
21:00
Valencia
Rayo Vallecano
|
12.05.2024 21:00 |
|
|||||||
12.05
21:00
Villarreal
Sevilla
|
12.05.2024 21:00 |
|
12.05
18:30
Atalanta
Roma
|
12.05.2024 18:30 |
|
|||||||
12.05
18:30
Fiorentina
Monza
|
12.05.2024 18:30 |
|
|||||||
12.05
18:30
Frosinone
Inter
|
12.05.2024 18:30 |
|
|||||||
12.05
18:30
Genoa
Sassuolo
|
12.05.2024 18:30 |
|
|||||||
12.05
18:30
Hellas Verona
Torino
|
12.05.2024 18:30 |
|
|||||||
12.05
18:30
Juventus
Salernitana
|
12.05.2024 18:30 |
|
|||||||
12.05
18:30
Lazio
Empoli
|
12.05.2024 18:30 |
|
|||||||
12.05
18:30
Lecce
Udinese
|
12.05.2024 18:30 |
|
|||||||
12.05
18:30
Milan
Cagliari
|
12.05.2024 18:30 |
|
|||||||
12.05
18:30
Napoli
Bologna
|
12.05.2024 18:30 |
|
12.05
Napredak
Podunavac
|
12.05.2024 | : |
12.05
10:00
Donji Srem 2015
Dunav
|
12.05.2024 10:00 |
|
12.05
14:00
ODR
Sofeks
|
12.05.2024 14:00 |
|
|||||||
12.05
16:00
Vošini klinci
Hajduk (B)
|
12.05.2024 16:00 |
|
|||||||
12.05
12:00
Podrinje
Derby 2015
|
12.05.2024 12:00 |
|
12.05
10:00
Sloga 33
Obilić
|
12.05.2024 10:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Zvižd
OPK Rudar 1933
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Pomoravlje 1946
Omladinac
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
11:00
Železničar
SFU Gornjak
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Vojvoda Milenko
OPK Rudar 1933
|
12.05.2024 11:00 |
|
|||||||
12.05
11:00
Mladi radnik 1926
Krilaš
|
12.05.2024 11:00 |
|
12.05
10:00
Radnički
Budućnost Krušik 014
|
12.05.2024 10:00 |
|
|||||||
12.05
10:00
Vojvode
Tešnjar Stari grad
|
12.05.2024 10:00 |
|
|||||||
12.05
10:00
Jedinstvo
Omladinac 2014
|
12.05.2024 10:00 |
|
|||||||
12.05
10:00
OFK Osečina
OFK Senjak
|
12.05.2024 10:00 |
|
12.05
FON Banjica
Vranje
|
12.05.2024 | : |
12.05
Rosulja
Radnik
|
12.05.2024 | : | |||||||
12.05
Jastrebac
Ozren
|
12.05.2024 | : |
12.05
18:00
Požarevac 2
Ševica
|
12.05.2024 18:00 | : |