XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
614 utakmica za dan Nedelja, 26 Maj 2024


Fudbal

26.05
17:00
GFK Dubo─Źica
Metalac
0
2
26.05.2024 17:00 0 : 2
26.05
17:00
Mladost GAT
RFK Novi Sad 1921
0
2
26.05.2024 17:00 0 : 2
26.05
17:00
OFK Vršac
Kolubara
2
0
26.05.2024 17:00 2 : 0
26.05
17:00
GFK Sloboda
Radni─Źki (NB)
1
1
26.05.2024 17:00 1 : 1
26.05
17:30
Budu─çnost (P)
Meševo
3
0
26.05.2024 17:30 3 : 0
26.05
17:30
─Éerdap
Vlasina
3
2
26.05.2024 17:30 3 : 2
26.05
17:30
Radni─Źki (S)
P─Źinja
5
4
26.05.2024 17:30 5 : 4
26.05
17:30
SFS Borac
Jedinstvo (P)
2
2
26.05.2024 17:30 2 : 2
26.05
17:30
OFK Sin─Ĺeli─ç
Radni─Źki (P)
3
1
26.05.2024 17:30 3 : 1
26.05
17:30
Dunav
GFK Jagodina
2
2
26.05.2024 17:30 2 : 2
26.05
17:30
Timo─Źanin
┼Żitora─Ĺa
10
1
26.05.2024 17:30 10 : 1
26.05
17:00
Mladi radnik 1926
Polet (Lj)
1
4
26.05.2024 17:00 1 : 4
26.05
17:00
Sloga (P)
FAP
1
1
26.05.2024 17:00 1 : 1
FAP
26.05
17:00
OFK Mihajlovac
Budućnost Krušik 2014
3
3
26.05.2024 17:00 3 : 3
26.05
17:00
Sloga 33
Zlatibor
0
1
26.05.2024 17:00 0 : 1
26.05
17:00
Takovo
Jošanica
0
0
26.05.2024 17:00 0 : 0
26.05
17:00
Omladinac (Z)
Real
3
1
26.05.2024 17:00 3 : 1
26.05
17:00
Vrelo Sport
Loznica
1
3
26.05.2024 17:00 1 : 3
26.05
17:00
Borac 1926
Tutin
5
0
26.05.2024 17:00 5 : 0
26.05
17:30
Radni─Źki 1905
Hercegovac
5
1
26.05.2024 17:30 5 : 1
26.05
17:30
Hajduk
Obili─ç
3
1
26.05.2024 17:30 3 : 1
26.05
17:30
Mladost (T)
Ravangrad 2018
5
2
26.05.2024 17:30 5 : 2
26.05
17:30
Preporod
OFK Mladost APA
1
6
26.05.2024 17:30 1 : 6
26.05
17:30
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
Mladost (BP)
1
0
26.05.2024 17:30 1 : 0
26.05
17:30
Sloga
Vojvodina (BG)
2
0
26.05.2024 17:30 2 : 0
26.05
17:30
─Éur─Ĺin
Bajša
3
5
26.05.2024 17:30 3 : 5
26.05
17:30
OFK Vrbas
Ba─Źka 1901
4
0
26.05.2024 17:30 4 : 0
26.05
11:00
Svetlost
Radan
0
5
26.05.2024 11:00 0 : 5
26.05
17:00
Jablanica
Pusta Reka
1
6
26.05.2024 17:00 1 : 6
26.05
17:00
Jastrebac
Nebeski Andjeli
1
5
26.05.2024 17:00 1 : 5
26.05
17:00
Naša krila 1936
Mladost (B)
1
1
26.05.2024 17:00 1 : 1
26.05
11:00
Car Konstantin
Radni─Źki 2020
4
2
26.05.2024 11:00 4 : 2
26.05
17:00
Bukovik
Zemljoradnik
1
4
26.05.2024 17:00 1 : 4
26.05
17:00
Palilulac
Mladost (M)
2
0
26.05.2024 17:00 2 : 0
26.05
17:00
Orljane
OFK Niš
3
10
26.05.2024 17:00 3 : 10
26.05
17:00
Jedinstvo
Svrljig
3
2
26.05.2024 17:00 3 : 2
26.05
17:00
OFK Slatina
Tanasko Raji─ç
1
1
26.05.2024 17:00 1 : 1
26.05
17:00
Hajduk Veljko
Branik
10
1
26.05.2024 17:00 10 : 1
26.05
11:00
Jedinstvo
Lu┼żnica
0
1
26.05.2024 11:00 0 : 1
26.05
17:00
Kušiljevo
Blagotin
2
0
26.05.2024 17:00 2 : 0
26.05
17:00
Mladost
Sloga
3
1
26.05.2024 17:00 3 : 1
26.05
17:00
Napredak
OFK Mladenovac
5
3
26.05.2024 17:00 5 : 3
26.05
17:00
BSK 1926
Šušnjar 1977
2
4
26.05.2024 17:00 2 : 4
26.05
17:00
Kalu─Ĺerica 1969
Zuce 2019
1
3
26.05.2024 17:00 1 : 3
26.05
17:00
Balkan Mirijevo
OFK ┼Żarkovo
4
3
26.05.2024 17:00 4 : 3
26.05
17:00
Bole─Ź
Umka
0
2
26.05.2024 17:00 0 : 2
26.05
17:00
BSK Bor─Źa
Crvena zvezda
3
3
26.05.2024 17:00 3 : 3
26.05
17:00
OFK Budu─çnost
Komgrap
2
1
26.05.2024 17:00 2 : 1
26.05
17:00
Hajduk
KFK Ravna gora Barajevo
1
5
26.05.2024 17:00 1 : 5
26.05
11:00
Milo─Źajac
Morava (M)
2
2
26.05.2024 11:00 2 : 2
26.05
17:30
OFK Ras
OFK Progorelica
1
2
26.05.2024 17:30 1 : 2
26.05
11:00
Proleter
Zvezda
4
0
26.05.2024 11:00 4 : 0
26.05
17:30
Borac (V)
Kara─Ĺor─Ĺe
1
0
26.05.2024 17:30 1 : 0
26.05
17:30
Radnik
Omladinac (NS)
3
2
26.05.2024 17:30 3 : 2
26.05
17:30
Budu─çnost (M)
Borac 46
4
1
26.05.2024 17:30 4 : 1
26.05
17:30
Soko
Kula
0
3
26.05.2024 17:30 0 : 3
26.05
17:30
Krila Krajine
Budu─çnost (P)
0
1
26.05.2024 17:30 0 : 1
26.05
17:30
BSK
Polet
2
1
26.05.2024 17:30
BSK
2 : 1
26.05
17:30
Lipar
Kulpin
1
9
26.05.2024 17:30 1 : 9
26.05
17:00
Kutlovo
Šumadija 1934
3
2
26.05.2024 17:00 3 : 2
26.05
17:00
Maršić
Kori─çani
1
2
26.05.2024 17:00 1 : 2
26.05
17:00
Pobeda 1926
Stanovo 1941
1
2
26.05.2024 17:00 1 : 2
26.05
17:00
Sloboda
Hajduk Jovanovac
3
2
26.05.2024 17:00 3 : 2
26.05
15:00
Jedinstvo
Divostin
0
3
26.05.2024 15:00 0 : 3
26.05
18:00
Ba─Źka (B)
Crvena zvezda
0
5
26.05.2024 18:00 0 : 5
26.05
18:00
Ba─Źka 1923
Šajkaš 1908
1
1
26.05.2024 18:00 1 : 1
26.05
18:00
Jugovi─ç
Omladinac
1
2
26.05.2024 18:00 1 : 2
26.05
17:30
Budu─çnost (BB)
Unirea
3
1
26.05.2024 17:30 3 : 1
26.05
17:30
Sloga (BNS)
Budu─çnost (A)
4
0
26.05.2024 17:30 4 : 0
26.05
17:30
Ševac
Potporanj
6
1
26.05.2024 17:30 6 : 1
26.05
17:30
Spartak 1911
Sloga (P)
3
1
26.05.2024 17:30 3 : 1
26.05
17:30
Radni─Źki (B)
Dolina
0
0
26.05.2024 17:30 0 : 0
26.05
17:30
Vulturul
Dolovo
1
3
26.05.2024 17:30 1 : 3
26.05
17:30
Jedinstvo Stevi─ç
Hajdu─Źica
3
2
26.05.2024 17:30 3 : 2
26.05
17:30
Radni─Źki 1911
Crvena zvezda
4
2
26.05.2024 17:30 4 : 2
26.05
17:30
┼ŻFK Banat
Delija
1
0
26.05.2024 17:30 1 : 0
26.05
17:30
Bile─çanin
MSK
4
3
26.05.2024 17:30 4 : 3
MSK
26.05
17:30
Jedinstvo
Mladost
4
2
26.05.2024 17:30 4 : 2
26.05
17:30
Polet
2. Oktobar
5
1
26.05.2024 17:30 5 : 1
26.05
17:30
OFK Staji─çevo
Napredak (BT)
1
0
26.05.2024 17:30 1 : 0
26.05
17:30
Napredak (─î)
Banat (─î)
3
0
26.05.2024 17:30 3 : 0
26.05
17:30
Jedinstvo
Tavankut
0
1
26.05.2024 17:30 0 : 1
26.05
17:30
─îoka
Proleter
1
3
26.05.2024 17:30 1 : 3
26.05
17:30
Radni─Źki (I)
Krušedol
8
0
26.05.2024 17:30 8 : 0
26.05
17:30
Sloga (V)
Hajduk (V)
0
0
26.05.2024 17:30 0 : 0
26.05
17:30
Sremac (V)
Budu─çnost
1
2
26.05.2024 17:30 1 : 2
26.05
17:30
Grani─Źar (K)
Partizan
1
2
26.05.2024 17:30 1 : 2
26.05
17:30
Šumar
Srem
1
3
26.05.2024 17:30 1 : 3
26.05
17:30
Polet (NK)
Napredak
3
2
26.05.2024 17:30 3 : 2
26.05
17:30
Dedina
Rubin
2
4
26.05.2024 17:30 2 : 4
26.05
17:30
Sloga (L)
Sloga (D)
3
0
26.05.2024 17:30 3 : 0
26.05
17:30
Jastrebac
Gornji Stepoš
4
2
26.05.2024 17:30 4 : 2
26.05
17:30
Gradina
Sloga (─ć)
2
5
26.05.2024 17:30 2 : 5
26.05
17:30
Trudbenik
─îitluk
3
2
26.05.2024 17:30 3 : 2
26.05
17:30
Parunovac
Polet 57
1
0
26.05.2024 17:30 1 : 0
26.05
17:30
Bošnjane
FUD
3
0
26.05.2024 17:30 3 : 0
FUD
26.05
15:00
13. April
Ma─Źkovac
1
10
26.05.2024 15:00 1 : 10
26.05
17:30
Šumadinac (S)
┼ŻSK
3
2
26.05.2024 17:30 3 : 2
26.05
10:00
Šumadija
Trnava
1
1
26.05.2024 10:00 1 : 1
26.05
17:30
Plaskovac
Mladi rudar
6
2
26.05.2024 17:30 6 : 2
26.05
17:30
Kopljari
Saranovo 1936
0
2
26.05.2024 17:30 0 : 2
26.05
17:30
BSK
Prvi srpski ustanak
2
1
26.05.2024 17:30
BSK
2 : 1
26.05
17:30
Omladinac
Marjan
2
4
26.05.2024 17:30 2 : 4
26.05
17:30
Lokomotiva
Banja
2
0
26.05.2024 17:30 2 : 0
26.05
17:30
Brestovac
Polet
4
0
26.05.2024 17:30 4 : 0
26.05
17:30
Urovica
Sloga
1
4
26.05.2024 17:30 1 : 4
26.05
17:30
Polom
Rudna Glava
0
1
26.05.2024 17:30 0 : 1
26.05
11:00
Mala Vrbica
Radni─Źki
4
1
26.05.2024 11:00 4 : 1
26.05
17:30
Nemetali
SFU Rudar 1934
2
2
26.05.2024 17:30 2 : 2
26.05
17:30
Blizna
Krivelj
4
0
26.05.2024 17:30 4 : 0
26.05
11:00
Miloševo
Šarbanovac
2
3
26.05.2024 11:00 2 : 3
26.05
17:30
Rudar (P)
Kolonija
6
0
26.05.2024 17:30 6 : 0
26.05
17:30
Partizan
Borac 1950
5
2
26.05.2024 17:30 5 : 2
26.05
17:30
Jedinstvo
Vinogradar
3
2
26.05.2024 17:30 3 : 2
26.05
17:30
Morava
Budu─çnost (M)
3
1
26.05.2024 17:30 3 : 1
26.05
17:30
Moravac 2015
Rudar (SR)
0
5
26.05.2024 17:30 0 : 5
26.05
17:30
Kolare
Mladost
2
3
26.05.2024 17:30 2 : 3
26.05
17:30
Sin─Ĺeli─ç
GFK Tabane
2
2
26.05.2024 17:30 2 : 2
26.05
17:30
Napredak
Budu─çnost (─É)
9
1
26.05.2024 17:30 9 : 1
26.05
11:00
Proleter
Dimitrije Tucovi─ç
3
1
26.05.2024 11:00 3 : 1
26.05
17:00
ZSK
OFK Br─Ĺanac
2
0
26.05.2024 17:00
ZSK
2 : 0
26.05
17:00
┼Żabari
Zadrugar
3
1
26.05.2024 17:00 3 : 1
26.05
17:00
Osipaonica
Omladinac
4
1
26.05.2024 17:00 4 : 1
26.05
17:00
Mladi radnik 1940
Sloga (L)
0
2
26.05.2024 17:00 0 : 2
26.05
17:00
Udarnik
Podunavac
1
3
26.05.2024 17:00 1 : 3
26.05
17:00
SASK
┼Żelezni─Źar Kusadak
5
0
26.05.2024 17:00 5 : 0
26.05
17:00
Pobeda
Crvena zvezda
3
2
26.05.2024 17:00 3 : 2
26.05
17:00
Sloga (M)
Mladost
0
1
26.05.2024 17:00 0 : 1
26.05
17:00
Borac 1932
Jasenica 2017
2
1
26.05.2024 17:00 2 : 1
26.05
17:00
Radnik
Lunjevac
3
1
26.05.2024 17:00 3 : 1
26.05
17:00
Prijevor
Sloga
2
0
26.05.2024 17:00 2 : 0
26.05
17:00
Devi─çi
Rudar
1
0
26.05.2024 17:00 1 : 0
26.05
17:00
Jedinstvo (GG)
Kej
0
2
26.05.2024 17:00 0 : 2
Kej
26.05
17:00
Morava
Jedinstvo (P)
1
1
26.05.2024 17:00 1 : 1
26.05
17:00
Prilike
Lugovi
9
1
26.05.2024 17:00 9 : 1
26.05
17:00
Pomoravlje 1946
Trgova─Źki
7
0
26.05.2024 17:00 7 : 0
26.05
17:00
Sirakovo
Jasenovac
0
1
26.05.2024 17:00 0 : 1
26.05
17:00
Integral
Napredak (S)
3
1
26.05.2024 17:00 3 : 1
26.05
17:00
Sloga 1945
Vojvoda Milenko
1
2
26.05.2024 17:00 1 : 2
26.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Polet (SD)
4
1
26.05.2024 17:00 4 : 1
26.05
17:00
Krtinska
OFK Borac
0
6
26.05.2024 17:00 0 : 6
26.05
17:00
Turbina
Rušanj
2
4
26.05.2024 17:00 2 : 4
26.05
17:00
Beljina
Lisovi─ç 1977
8
4
26.05.2024 17:00 8 : 4
26.05
17:00
Rojkovac
OFK Zabre┼żje
3
0
26.05.2024 17:00 3 : 0
26.05
17:00
Torpedo
Vrani─ç
0
1
26.05.2024 17:00 0 : 1
26.05
17:00
Rabrovac
Vin─Źa
2
6
26.05.2024 17:00 2 : 6
26.05
17:00
Velika Krsna
Vr─Źin
0
3
26.05.2024 17:00 0 : 3
26.05
17:00
Šumadija 1962
Zaklopa─Źa
4
1
26.05.2024 17:00 4 : 1
26.05
17:00
Hajduk
Mali Po┼żarevac
2
3
26.05.2024 17:00 2 : 3
26.05
17:00
Pudarci
Dunavac
0
7
26.05.2024 17:00 0 : 7
26.05
20:00
Hajduk
Grani─Źar
2
0
26.05.2024 20:00 2 : 0
26.05
17:30
OFK 019
Osni─ç
4
2
26.05.2024 17:30 4 : 2
26.05
17:30
Vulkan 1963
Sloboda
1
3
26.05.2024 17:30 1 : 3
26.05
17:30
Jedinstvo
Omladinac
0
3
26.05.2024 17:30 0 : 3
26.05
17:30
Planinac 1933
OFK Morava 2022
3
2
26.05.2024 17:30 3 : 2
26.05
17:30
Stevan Nešticki
Aluminijum
6
2
26.05.2024 17:30 6 : 2
26.05
17:30
Mladost
Novoselac
5
2
26.05.2024 17:30 5 : 2
26.05
11:00
Proleter
Rudar
9
1
26.05.2024 11:00 9 : 1
26.05
17:30
Sloga 1948
Sloga (DT)
2
4
26.05.2024 17:30 2 : 4
26.05
17:00
Moravac
Bali─Źevac
5
0
26.05.2024 17:00 5 : 0
26.05
17:00
Mekiš
Naisus 1977
4
0
26.05.2024 17:00 4 : 0
26.05
17:00
Arbanasce
Taskovi─çi
5
3
26.05.2024 17:00 5 : 3
26.05
17:00
Borac
Malošište
2
6
26.05.2024 17:00 2 : 6
26.05
17:00
Sloga (K)
Toplica
3
0
26.05.2024 17:00 3 : 0
26.05
17:00
Sloga
BSK
2
2
26.05.2024 17:00 2 : 2
BSK
26.05
17:00
Polet
─îekmin
3
1
26.05.2024 17:00 3 : 1
26.05
17:00
Gradac
Milanovo
5
2
26.05.2024 17:00 5 : 2
26.05
17:00
Zlo─çudovo
Bobište
3
2
26.05.2024 17:00 3 : 2
26.05
17:00
OFK Morava
Mladost
5
3
26.05.2024 17:00 5 : 3
26.05
17:00
Vu─Źje
┼Żelezni─Źar
3
0
26.05.2024 17:00 3 : 0
26.05
11:00
Lemind 1953
Moravac
1
1
26.05.2024 11:00 1 : 1
26.05
17:30
Radni─Źki
Milan Orli─ç
1
1
26.05.2024 17:30 1 : 1
26.05
17:30
Stojan Lazarac
Kara─Ĺor─Ĺe
2
5
26.05.2024 17:30 2 : 5
26.05
17:30
Duško
Podrinje
0
0
26.05.2024 17:30 0 : 0
26.05
11:00
Vidojevica
Mladi Borac
3
0
26.05.2024 11:00 3 : 0
26.05
17:30
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Jedinstvo Vladimirci 1924
3
0
26.05.2024 17:30 3 : 0
26.05
16:30
Gluma─Ź
Je┼żevica
1
11
26.05.2024 16:30 1 : 11
26.05
16:30
Višesava
Prvi partizan
4
2
26.05.2024 16:30 4 : 2
26.05
11:00
Rampa
Omladinac
4
4
26.05.2024 11:00 4 : 4
26.05
16:30
Gorobilje
Lazarica
4
2
26.05.2024 16:30 4 : 2
26.05
16:30
Kotroman
Jedinstvo
2
5
26.05.2024 16:30 2 : 5
26.05
16:30
Sloga
Jasen
0
0
26.05.2024 16:30 0 : 0
26.05
16:30
Bakionica
Polet
1
2
26.05.2024 16:30 1 : 2
26.05
17:00
Pobeda
Gnjilan
1
4
26.05.2024 17:00 1 : 4
26.05
17:00
Mladost
Sloga
0
3
26.05.2024 17:00 0 : 3
26.05
17:00
┼Żelju┼ía
Zvezda
4
2
26.05.2024 17:00 4 : 2
26.05
17:00
OFK Pavlovac
Trnovac
2
5
26.05.2024 17:00 2 : 5
26.05
16:00
OFK AS
OFK Alakince
26.05.2024 16:00
26.05
17:00
FSU Ju┼żna pruga
─îelik
1
4
26.05.2024 17:00 1 : 4
26.05
17:00
Lugina
Mladost (B)
2
3
26.05.2024 17:00 2 : 3
26.05
17:00
Radni─Źki 2021
Vihor
2
1
26.05.2024 17:00 2 : 1
26.05
17:00
Jug Bogdan
Kosovac
1
2
26.05.2024 17:00 1 : 2
26.05
13:00
Borac
Trbunje
2
6
26.05.2024 13:00 2 : 6
26.05
15:00
Dobri─Ź
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
3
0
26.05.2024 15:00 3 : 0
26.05
17:00
Omladinac
Re─Źica
3
2
26.05.2024 17:00 3 : 2
26.05
17:30
Jedinstvo 2017
Tavnik
1
2
26.05.2024 17:30 1 : 2
26.05
17:30
Jovo Kursula
Gru┼ża
1
2
26.05.2024 17:30 1 : 2
26.05
17:30
Magnohrom
Omladinac
1
6
26.05.2024 17:30 1 : 6
26.05
11:00
Biljanovac
Popovi─çi Vrnjci
2
2
26.05.2024 11:00 2 : 2
26.05
17:00
─ćava
21. oktobar
1
1
26.05.2024 17:00 1 : 1
26.05
17:00
Seljak
Slavija
2
1
26.05.2024 17:00 2 : 1
26.05
17:00
Jadran
OFK ┼Że┼żelj
3
2
26.05.2024 17:00 3 : 2
26.05
17:30
Dunav
Karaš (K)
1
2
26.05.2024 17:30 1 : 2
26.05
17:30
Ratar
Omladinac
4
1
26.05.2024 17:30 4 : 1
26.05
17:30
Vojvodina (S)
Banatul
2
1
26.05.2024 17:30 2 : 1
26.05
19:30
Banat (VŠ)
Polet
1
2
26.05.2024 19:30 1 : 2
26.05
17:30
Borac (V)
Ba─Źka (D)
0
3
26.05.2024 17:30 0 : 3
26.05
15:00
OFK Orašje 1960
Omladinac
2
2
26.05.2024 15:00 2 : 2
26.05
17:30
Donji Kopaonik
Borac
2
5
26.05.2024 17:30 2 : 5
26.05
15:00
Stari Trstenik
Velika Drenova
1
1
26.05.2024 15:00 1 : 1
26.05
20:00
Mladost 1977
Ribnik
5
1
26.05.2024 20:00 5 : 1
26.05
15:00
Jezero 2017
Mladost (T)
5
1
26.05.2024 15:00 5 : 1
26.05
15:00
Beli Orlovi
Mladost (DK)
6
1
26.05.2024 15:00 6 : 1
26.05
15:00
Vinogradar
Kamenorezac 76
3
1
26.05.2024 15:00 3 : 1
26.05
17:30
Radni─Źki
Polet (S)
2
1
26.05.2024 17:30 2 : 1
26.05
17:30
Borac
OFK Od┼żaci
4
3
26.05.2024 17:30 4 : 3
26.05
17:30
Kordun
Zadrugar
3
0
26.05.2024 17:30 3 : 0
26.05
17:30
Jedinstvo Lemeš
Terekveš
6
1
26.05.2024 17:30 6 : 1
26.05
17:30
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
3
3
26.05.2024 17:30 3 : 3
26.05
17:30
Omladinac
Mladost
3
0
26.05.2024 17:30 3 : 0
26.05
17:30
Voja Ga─Źi─ç
OFK Mladost
1
3
26.05.2024 17:30 1 : 3
26.05
17:30
Omladinac
Jugoslavija
4
4
26.05.2024 17:30 4 : 4
26.05
17:30
Partizan
Tempo
1
2
26.05.2024 17:30 1 : 2
26.05
17:30
Stari Tamiš
Borac
1
4
26.05.2024 17:30 1 : 4
26.05
17:30
Proleter
BSK Bavanište
1
3
26.05.2024 17:30 1 : 3
26.05
17:30
Ljukovo
Kameni
3
1
26.05.2024 17:30 3 : 1
26.05
17:30
Car Uroš
Grani─Źar
2
6
26.05.2024 17:30 2 : 6
26.05
17:30
Mladost
Napredak
3
2
26.05.2024 17:30 3 : 2
26.05
17:30
─îSK ─îortanovci
Hrtkovci
4
0
26.05.2024 17:30 4 : 0
26.05
17:30
Rudar
Planinac
1
1
26.05.2024 17:30 1 : 1
26.05
17:30
Polet
Hajduk 1932
3
0
26.05.2024 17:30 3 : 0
26.05
17:30
Fruškogorac
OFK Bresta─Ź
1
1
26.05.2024 17:30 1 : 1
26.05
17:30
Osaonica
Omladinac
3
2
26.05.2024 17:30 3 : 2
26.05
17:30
Mladost (G)
Ursule
2
1
26.05.2024 17:30 2 : 1
26.05
17:30
Šantarovac
Sloboda
1
0
26.05.2024 17:30 1 : 0
26.05
17:30
Šumadinac
Jedinstvo
0
2
26.05.2024 17:30 0 : 2
26.05
17:00
Jedinstvo 2014
KSK Konak 1926
1
0
26.05.2024 17:00 1 : 0
26.05
17:00
OFK Klek
Zadrugar
0
6
26.05.2024 17:00 0 : 6
26.05
17:00
Tamiš
ASK
2
3
26.05.2024 17:00 2 : 3
ASK
26.05
17:00
OFK Gradnulica
Potisje
4
0
26.05.2024 17:00 4 : 0
26.05
17:00
Lehel
Borac
1
1
26.05.2024 17:00 1 : 1
26.05
17:00
Krajina
Mladost (L)
1
4
26.05.2024 17:00 1 : 4
26.05
17:00
Naftagas
Mladost (BB)
4
3
26.05.2024 17:00 4 : 3
26.05
17:00
Šarbane
Jedinstvo (M)
1
0
26.05.2024 17:00 1 : 0
26.05
17:00
Sloga (V)
Crvena Jabuka
0
3
26.05.2024 17:00 0 : 3
26.05
17:00
Tulari
Joševa
3
2
26.05.2024 17:00 3 : 2
26.05
17:00
OFK Stublenica
Trnjaci 2021
4
0
26.05.2024 17:00 4 : 0
26.05
17:00
Polet (DL)
Polet (T)
1
1
26.05.2024 17:00 1 : 1
26.05
17:00
OFK Paljuvi
Kolubara (LP)
4
2
26.05.2024 17:00 4 : 2
26.05
11:00
OFK Povlen
Milenko Pavlovi─ç
3
0
26.05.2024 11:00 3 : 0
26.05
11:00
Jadar 2013
Tešnjar
0
2
26.05.2024 11:00 0 : 2
26.05
11:00
Babaji─ç
Kotešica
1
3
26.05.2024 11:00 1 : 3
26.05
11:00
Beloševac
Mali korak
2
4
26.05.2024 11:00 2 : 4
26.05
11:00
Kolubara 2
Popadi─ç
2
1
26.05.2024 11:00 2 : 1
26.05
11:00
Rajac
Polet
0
2
26.05.2024 11:00 0 : 2
26.05
17:00
Stari drugari
Rakac Stave
6
0
26.05.2024 17:00 6 : 0
26.05
17:00
Morava 1932
Kumane
3
2
26.05.2024 17:00 3 : 2
26.05
17:00
Zemljoradnik 1932
Borac (K)
6
0
26.05.2024 17:00 6 : 0
26.05
17:00
Napredak 1934
Napredak (B)
2
1
26.05.2024 17:00 2 : 1
26.05
17:00
Polet (V)
Beli Orao
2
1
26.05.2024 17:00 2 : 1
26.05
17:00
Stig 1955
Sloga TOP
0
3
26.05.2024 17:00 0 : 3
26.05
17:00
Sloga (L)
Mladi Borac
1
2
26.05.2024 17:00 1 : 2
26.05
17:00
Dizel
┼Żitkovica 2017
2
2
26.05.2024 17:00 2 : 2
26.05
17:30
Slavija
Sloboda
1
4
26.05.2024 17:30 1 : 4
26.05
17:30
Proleter
Jedinstvo
5
1
26.05.2024 17:30 5 : 1
26.05
17:30
Ba─Źka
Mladost
4
1
26.05.2024 17:30 4 : 1
26.05
17:00
Soko
BSK 1924
4
1
26.05.2024 17:00 4 : 1
26.05
17:00
Rudar (K)
Jedinstvo (S)
2
3
26.05.2024 17:00 2 : 3
26.05
17:00
Crni Vitez 1924
Polet 1930
2
3
26.05.2024 17:00 2 : 3
26.05
17:00
Borac (V)
Mladost (K)
2
4
26.05.2024 17:00 2 : 4
26.05
17:00
Pobeda 1953
Mlava (ML)
2
0
26.05.2024 17:00 2 : 0
26.05
17:00
Rade Milošević
Zadrugar 1947
2
0
26.05.2024 17:00 2 : 0
26.05
18:00
Vinogradar
Petar Pua─Źa
0
5
26.05.2024 18:00 0 : 5
26.05
18:00
Slanobarac
Dinamo
1
2
26.05.2024 18:00 1 : 2
26.05
18:00
Obili─ç
Sofeks
1
4
26.05.2024 18:00 1 : 4
26.05
18:00
┼Żelezni─Źar NS
─îenej
6
0
26.05.2024 18:00 6 : 0
26.05
18:00
Tatra
Titel
2
0
26.05.2024 18:00 2 : 0
26.05
18:00
Mileti─ç
Borac (NS)
0
3
26.05.2024 18:00 0 : 3
26.05
17:00
Sloboda
Radni─Źki
0
0
26.05.2024 17:00 0 : 0
26.05
17:00
Mladi borac
Bratstvo
0
1
26.05.2024 17:00 0 : 1
26.05
17:00
Morava
Moravac Orion
2
4
26.05.2024 17:00 2 : 4
26.05
17:00
Veliko Trnjane
OFK Pomoravlje
1
4
26.05.2024 17:00 1 : 4
26.05
17:00
Šumadija
OFK Brza
3
0
26.05.2024 17:00 3 : 0
26.05
17:30
Javor
Resavski Despoti
1
0
26.05.2024 17:30 1 : 0
26.05
17:30
Šumadija
15. Avgust 1950
4
0
26.05.2024 17:30 4 : 0
26.05
17:30
Sin─Ĺeli─ç
Mladost
2
2
26.05.2024 17:30 2 : 2
26.05
17:30
Radni─Źki
Napredak (S)
4
1
26.05.2024 17:30 4 : 1
26.05
17:30
Milicionar
POFK Metaloplastika 2006
3
0
26.05.2024 17:30 3 : 0
26.05
17:30
Sloboda
Budu─çnost 1929
0
3
26.05.2024 17:30 0 : 3
26.05
17:30
Sloga
Zadrugar
2
8
26.05.2024 17:30 2 : 8
26.05
17:30
Omladinac
Petlova─Źa
1
1
26.05.2024 17:30 1 : 1
26.05
17:30
OFK Napredak
Majur
2
1
26.05.2024 17:30 2 : 1
26.05
17:30
Mladost
Drina
14
0
26.05.2024 17:30 14 : 0
26.05
17:30
Stolice
Jadar 1961
7
2
26.05.2024 17:30 7 : 2
26.05
17:30
Mladost
Rudar
3
0
26.05.2024 17:30 3 : 0
26.05
17:30
Azbukovica
Velika Reka
0
3
26.05.2024 17:30 0 : 3
26.05
17:30
Sloga
Sin─Ĺeli─ç
2
3
26.05.2024 17:30 2 : 3
26.05
17:30
Borac
Prva Iskra
2
0
26.05.2024 17:30 2 : 0
26.05
17:30
7. Juli
Studenac
0
4
26.05.2024 17:30 0 : 4
26.05
17:00
Resnik
OFK Crvenka
3
1
26.05.2024 17:00 3 : 1
26.05
17:00
Dedinje
T6 NIKA Lepušnica
0
4
26.05.2024 17:00 0 : 4
26.05
17:00
Rakovica
Miljakovac
1
1
26.05.2024 17:00 1 : 1
26.05
17:00
Omladinac
OFK Lug 2020
4
2
26.05.2024 17:00 4 : 2
26.05
17:00
Palilulac
Bratstvo
2
0
26.05.2024 17:00 2 : 0
26.05
17:30
Mišar
Mladost (PP)
1
1
26.05.2024 17:30 1 : 1
26.05
17:30
OFK Letnjikovac 1983
Bobovik
10
0
26.05.2024 17:30 10 : 0
26.05
17:30
Rankovac
Polet
4
1
26.05.2024 17:30 4 : 1
26.05
17:30
Radni─Źki (K)
Šipurske Livade
1
0
26.05.2024 17:30 1 : 0
26.05
17:30
Sloga (K)
Korman
1
1
26.05.2024 17:30 1 : 1
26.05
17:30
Pri─Źinovi─ç
Trešnjevka
2
0
26.05.2024 17:30 2 : 0
26.05
17:30
Jedinstvo
Napredak
1
3
26.05.2024 17:30 1 : 3
26.05
17:30
Obili─ç 1993
OFK Zeka Buljubaša
2
3
26.05.2024 17:30 2 : 3
26.05
17:30
BSK
OFK Biki─ç
0
3
26.05.2024 17:30
BSK
0 : 3