XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
196 utakmica za dan Subota, 8 Jun 2024


Fudbal

08.06
17:30
OFK Napredak 1929
Zemljoradnik
2
0
08.06.2024 17:30 2 : 0
08.06
18:00
Milo─Źajac
OFK Progorelica
2
0
08.06.2024 18:00 2 : 0
08.06
18:00
Morava (M)
Zvezda
3
1
08.06.2024 18:00 3 : 1
08.06
18:00
OFK Ras
Kara─Ĺor─Ĺe
6
1
08.06.2024 18:00 6 : 1
08.06
18:00
Borac (V)
Koštampolje
4
1
08.06.2024 18:00 4 : 1
08.06
18:00
Ibar
Omladinac (NS)
2
2
08.06.2024 18:00 2 : 2
08.06
18:00
Rudar
Radnik
0
1
08.06.2024 18:00 0 : 1
08.06
17:30
┼ŻAK
Borac 46
3
0
08.06.2024 17:30 3 : 0
08.06
17:30
Kutlovo
Kolonija
7
0
08.06.2024 17:30 7 : 0
08.06
17:30
Šumadija 1934
Budu─çnost
1
6
08.06.2024 17:30 1 : 6
08.06
17:30
Mladost
Kori─çani
1
1
08.06.2024 17:30 1 : 1
08.06
17:30
Maršić
Hajduk Jovanovac
2
1
08.06.2024 17:30 2 : 1
08.06
17:30
Pobeda 1926
Divostin
2
8
08.06.2024 17:30 2 : 8
08.06
17:30
Sloboda
Jedinstvo
1
2
08.06.2024 17:30 1 : 2
08.06
18:00
Crvena zvezda
Hajduk
5
1
08.06.2024 18:00 5 : 1
08.06
18:00
Fruškogorski partizan
Šajkaš 1908
2
5
08.06.2024 18:00 2 : 5
08.06
18:00
Proleter 1951
Jedinstvo
0
4
08.06.2024 18:00 0 : 4
08.06
18:00
┼ŻSK
Fruškogorac
1
2
08.06.2024 18:00 1 : 2
08.06
18:00
Jugovi─ç
OFK Futog
3
0
08.06.2024 18:00 3 : 0
08.06
18:00
Petrovaradin
OFK Sirig
2
2
08.06.2024 18:00 2 : 2
08.06
17:30
┼ŻFK Banat
Mladost
2
0
08.06.2024 17:30 2 : 0
08.06
17:30
Jadran
Njegoš
1
2
08.06.2024 17:30 1 : 2
08.06
17:30
Iskra
Tavankut
5
1
08.06.2024 17:30 5 : 1
08.06
17:30
Budu─çnost
Napredak
4
1
08.06.2024 17:30 4 : 1
08.06
17:30
Jedinstvo
AFK
3
1
08.06.2024 17:30 3 : 1
AFK
08.06
17:30
Tomislavci
Udarnik Višnjevac
2
5
08.06.2024 17:30 2 : 5
08.06
17:30
Senta
Sutjeska
3
0
08.06.2024 17:30 3 : 0
08.06
17:30
Vinogradar
Proleter
3
4
08.06.2024 17:30 3 : 4
08.06
17:30
Srbobran
─îoka
0
3
08.06.2024 17:30 0 : 3
08.06
17:30
13. April
Parunovac
2
12
08.06.2024 17:30 2 : 12
08.06
17:30
Gornji Stepoš
Sloga (D)
4
1
08.06.2024 17:30 4 : 1
08.06
17:30
Brestovac
Sloga
2
1
08.06.2024 17:30 2 : 1
08.06
17:30
Polet
Rudna Glava
0
4
08.06.2024 17:30 0 : 4
08.06
17:30
Urovica
Radni─Źki
3
2
08.06.2024 17:30 3 : 2
08.06
17:30
Polom
SFU Rudar 1934
1
5
08.06.2024 17:30 1 : 5
08.06
17:30
Mala Vrbica
Klju─Ź
3
0
08.06.2024 17:30 3 : 0
08.06
17:30
Nemetali
Krivelj
8
2
08.06.2024 17:30 8 : 2
08.06
17:30
Pore─Ź
Šarbanovac
0
1
08.06.2024 17:30 0 : 1
08.06
17:30
Blizna
Miloševo
3
0
08.06.2024 17:30 3 : 0
08.06
17:30
Toplica
Napredak
1
0
08.06.2024 17:30 1 : 0
08.06
17:30
Pepeljevac
Dimitrije Tucovi─ç
3
1
08.06.2024 17:30 3 : 1
08.06
17:30
Trli─ç
OFK Br─Ĺanac
3
4
08.06.2024 17:30 3 : 4
08.06
17:30
Proleter
Iskra
3
1
08.06.2024 17:30 3 : 1
08.06
17:30
ZSK
Zadrugar
0
1
08.06.2024 17:30
ZSK
0 : 1
08.06
17:30
Radnik
┼Żabari
5
2
08.06.2024 17:30 5 : 2
08.06
17:30
Šljivar
FSU Kraljevica
2
7
08.06.2024 17:30 2 : 7
08.06
17:30
Rudar Vrška Čuka
Grani─Źar
3
0
08.06.2024 17:30 3 : 0
08.06
17:30
Hajduk
Kosovo
6
2
08.06.2024 17:30 6 : 2
08.06
17:30
Mid┼żor
BSK
5
2
08.06.2024 17:30 5 : 2
BSK
08.06
17:30
Moravac
Zlo─çudovo
2
0
08.06.2024 17:30 2 : 0
08.06
17:30
Spartak
Sloga
0
2
08.06.2024 17:30 0 : 2
08.06
17:30
Pobeda
Zvezda
2
0
08.06.2024 17:30 2 : 0
08.06
17:30
Mladost
Zadrugar
1
3
08.06.2024 17:30 1 : 3
08.06
17:30
┼Żelju┼ía
Sloboda
0
1
08.06.2024 17:30 0 : 1
08.06
17:30
Mladost (S)
─îelik
3
0
08.06.2024 17:30 3 : 0
08.06
17:30
Lugina
Radni─Źki 2021
3
0
08.06.2024 17:30 3 : 0
08.06
17:00
Šumadinac KG
Slavija
5
1
08.06.2024 17:00 5 : 1
08.06
18:00
Mladost (MB)
Magli─ç
1
0
08.06.2024 18:00 1 : 0
08.06
17:30
Poljoprivrednik
Kamenorezac 76
4
2
08.06.2024 17:30 4 : 2
08.06
18:00
Osaonica
Ursule
7
0
08.06.2024 18:00 7 : 0
08.06
18:00
Omladinac
OFK Dragoševac
5
3
08.06.2024 18:00 5 : 3
08.06
18:00
Mladost (G)
Sloboda
4
4
08.06.2024 18:00 4 : 4
08.06
18:00
Šantarovac
Partizan
1
7
08.06.2024 18:00 1 : 7
08.06
18:00
Mladi radnik
Jedinstvo
3
2
08.06.2024 18:00 3 : 2
08.06
18:00
GFK Strelište
Vinora─Źa
3
4
08.06.2024 18:00 3 : 4
08.06
18:00
Milicionar
Budu─çnost 1929
2
1
08.06.2024 18:00 2 : 1
08.06
18:00
POFK Metaloplastika 2006
Zadrugar
0
3
08.06.2024 18:00 0 : 3
08.06
18:00
Sloboda
Bair
2
3
08.06.2024 18:00 2 : 3
08.06
18:00
Sloga
Petlova─Źa
4
3
08.06.2024 18:00 4 : 3
08.06
18:00
Budu─çnost (PD)
Majur
1
0
08.06.2024 18:00 1 : 0
08.06
18:00
Omladinac
Drina
4
2
08.06.2024 18:00 4 : 2
08.06
18:00
OFK Napredak
Mladost
0
0
08.06.2024 18:00 0 : 0
08.06
18:00
Jadar 1961
Velika Reka
2
6
08.06.2024 18:00 2 : 6
08.06
18:00
Mladost
Sin─Ĺeli─ç
2
0
08.06.2024 18:00 2 : 0
08.06
18:00
Azbukovica
Prva Iskra
1
1
08.06.2024 18:00 1 : 1
08.06
18:00
Borac
Studenac
1
1
08.06.2024 18:00 1 : 1
08.06
18:00
Luk
7. Juli
2
3
08.06.2024 18:00
Luk
2 : 3
08.06
17:30
Pepeljevac 1947
Naupare
0
0
08.06.2024 17:30 0 : 0
08.06
17:30
BSK
Makrešane
3
1
08.06.2024 17:30
BSK
3 : 1
08.06
17:30
Potisje
Jadran
8
2
08.06.2024 17:30 8 : 2
08.06
17:30
Horgoš 1911
Šampion
4
1
08.06.2024 17:30 4 : 1
08.06
17:30
Parmenac
Tigrovi Mija Gold
2
3
08.06.2024 17:30 2 : 3
08.06
17:30
─îa─Źak 94
Malba
4
1
08.06.2024 17:30 4 : 1
08.06
17:30
Kotlenik
Be─Źevica
4
3
08.06.2024 17:30 4 : 3
08.06
18:00
Milakovac 2018
Sloga Obrva
5
5
08.06.2024 18:00 5 : 5
08.06
17:30
Grkljane
Mladost VPD
3
1
08.06.2024 17:30 3 : 1
08.06
17:00
Borac 1966
Proleter (V)
3
3
08.06.2024 17:00 3 : 3
08.06
17:30
Avala 1939
Zaklopa─Źa
4
2
08.06.2024 17:30 4 : 2
08.06
17:30
Budu─çnost (Z)
Krtinska
0
4
08.06.2024 17:30 0 : 4
08.06
17:30
Sin─Ĺeli─ç 2012
Borac (O)
3
1
08.06.2024 17:30 3 : 1
08.06
17:30
Vin─Źa
Zuce 2019
0
2
08.06.2024 17:30 0 : 2
08.06
17:30
Šušnjar 1977
Prva iskra
0
0
08.06.2024 17:30 0 : 0
08.06
15:00
Petar Pua─Źa
RFK Novi Sad 1921
0
2
08.06.2024 15:00 0 : 2
08.06
12:00
TSC
Kabel
6
0
08.06.2024 12:00
TSC
6 : 0
08.06
10:00
Vojvodina
Radni─Źki (SM)
1
1
08.06.2024 10:00 1 : 1
08.06
10:00
In─Ĺija
Petrika
1
1
08.06.2024 10:00 1 : 1
08.06
19:00
Borac 1926
Šumadija 1903
0
2
08.06.2024 19:00 0 : 2
08.06
16:00
FAP
Mladi radnik 1926
08.06.2024 16:00
FAP
08.06
13:00
Javor Matis
Sloga (P)
3
0
08.06.2024 13:00 3 : 0
08.06
10:00
Lokomotiva
Kolubara
1
2
08.06.2024 10:00 1 : 2
08.06
16:00
OLE
BSK Bor─Źa
8
1
08.06.2024 16:00
OLE
8 : 1
08.06
12:30
Teleoptik
Studentski Grad
4
0
08.06.2024 12:30 4 : 0
08.06
10:00
OFK Beograd
BASK TEK
4
0
08.06.2024 10:00 4 : 0
08.06
10:00
Ada
Brodarac
7
5
08.06.2024 10:00
Ada
7 : 5
08.06
10:00
Tekstilac
Ravangrad 2018
0
0
08.06.2024 10:00 0 : 0
08.06
12:00
Ba─Źka 1901
Obili─ç
1
2
08.06.2024 12:00 1 : 2
08.06
10:30
OFK Kikinda
TSK
7
2
08.06.2024 10:30 7 : 2
TSK
08.06
10:00
Tisa Njerš
Mladost GAT
2
2
08.06.2024 10:00 2 : 2
08.06
17:30
Hajduk 1912
Naftagas
3
0
08.06.2024 17:30 3 : 0
08.06
14:00
OFK Ba─Źka
Armija SK
6
5
08.06.2024 14:00 6 : 5
08.06
Ljukovo
Sloboda
08.06.2024 :
08.06
18:00
Omladinac
Napredak
7
2
08.06.2024 18:00 7 : 2
08.06
18:00
Voja Ga─Źi─ç
┼Żelezni─Źar
4
8
08.06.2024 18:00 4 : 8
08.06
11:00
Radni─Źki (Z)
Jedinstvo
4
2
08.06.2024 11:00 4 : 2
08.06
11:00
1. Maj
Podunavac
4
3
08.06.2024 11:00 4 : 3
08.06
18:00
OFK ┼Żarkovo
Zvezdara
4
0
08.06.2024 18:00 4 : 0
08.06
17:00
OFK Budu─çnost
Milutinac
0
13
08.06.2024 17:00 0 : 13
08.06
16:00
GSP Polet
Radni─Źki (NB)
3
3
08.06.2024 16:00 3 : 3
08.06
12:00
Torlak
Crvena zvezda
3
1
08.06.2024 12:00 3 : 1
08.06
10:00
Zmaj Novi grad
PKB
1
2
08.06.2024 10:00 1 : 2
PKB
08.06
16:30
Crvena zvezda
┼Żelezni─Źar Kusadak
1
6
08.06.2024 16:30 1 : 6
08.06
17:30
SASK
Sloboda
4
2
08.06.2024 17:30 4 : 2
08.06
17:30
Podunavac
Sloga (L)
6
2
08.06.2024 17:30 6 : 2
08.06
17:30
Sloga (M)
Borac 1932
12
1
08.06.2024 17:30 12 : 1
08.06
13:00
Mladi radnik 1940
Lunjevac
12
0
08.06.2024 13:00 12 : 0
08.06
17:30
Budu─çnost
Borac
0
8
08.06.2024 17:30 0 : 8
08.06
10:00
Sloven
Mladost (L)
1
2
08.06.2024 10:00 1 : 2
08.06
10:00
Radni─Źki (SM)
Kabel
2
2
08.06.2024 10:00 2 : 2
08.06
17:00
Borac 1926
Apolon 4
1
0
08.06.2024 17:00 1 : 0
08.06
17:00
Sušica
Jedinstvo Putevi
2
2
08.06.2024 17:00 2 : 2
08.06
19:00
Metalac
Radni─Źki (V)
4
2
08.06.2024 19:00 4 : 2
08.06
17:00
Savacijum
Sloga (K)
3
0
08.06.2024 17:00 3 : 0
08.06
13:30
FAP
Mladi radnik 1926
1
3
08.06.2024 13:30
FAP
1 : 3
08.06
17:00
Novi Pazar
Ma─Źva
2
0
08.06.2024 17:00 2 : 0
08.06
17:00
Apolon 2018
Sloga (P)
1
1
08.06.2024 17:00 1 : 1
08.06
14:30
Jošanica
Rudar (KM)
3
0
08.06.2024 14:30 3 : 0
08.06
20:00
SFU Fenix
Sunrise Šabac
1
3
08.06.2024 20:00 1 : 3
08.06
10:00
┼Żelezni─Źar
Budu─çnost
2
0
08.06.2024 10:00 2 : 0
08.06
17:00
Vrelo Sport
Lipolist
5
4
08.06.2024 17:00 5 : 4
08.06
17:00
Radni─Źki (K)
Borac
2
0
08.06.2024 17:00 2 : 0
08.06
14:00
Bajša
Preporod
3
0
08.06.2024 14:00 3 : 0
08.06
14:00
Tavankut
Vinogradar
2
3
08.06.2024 14:00 2 : 3
08.06
11:00
Beograd Karaburma
Kolubara
0
2
08.06.2024 11:00 0 : 2
08.06
09:00
Be┼żanija
Zemun
2
2
08.06.2024 09:00 2 : 2
08.06
13:00
OFK Beograd
Rad
1
0
08.06.2024 13:00 1 : 0
Rad
08.06
09:00
Sin─Ĺeli─ç
011
2
2
08.06.2024 09:00 2 : 2
011
08.06
11:00
Trayal
Timo─Źanin
5
2
08.06.2024 11:00 5 : 2
08.06
11:00
Timok 1919
Napredak
3
3
08.06.2024 11:00 3 : 3
08.06
10:00
Real Niš
OFK Radni─Źki
10
0
08.06.2024 10:00 10 : 0
08.06
18:00
Grani─Źar 1924
Dunav
5
5
08.06.2024 18:00 5 : 5
08.06
10:00
Fruskogorac
Trgova─Źki
1
8
08.06.2024 10:00 1 : 8
08.06
10:00
Sremac
Budu─çnost
3
0
08.06.2024 10:00 3 : 0
08.06
10:00
─Éerdap
Zvi┼żd
1
1
08.06.2024 10:00 1 : 1
08.06
10:00
Smederevo 1924
Budu─çnost
8
1
08.06.2024 10:00 8 : 1
08.06
12:00
Pobeda
Polet
2
1
08.06.2024 12:00 2 : 1
08.06
10:00
Javor Matis
Sloboda (─î)
3
4
08.06.2024 10:00 3 : 4
08.06
13:00
Gau─Źosi
Polimlje
10
0
08.06.2024 13:00 10 : 0
08.06
10:00
GFK Sloboda
Takovo
4
1
08.06.2024 10:00 4 : 1
08.06
11:00
Jedinstvo Putevi
FAP
0
1
08.06.2024 11:00 0 : 1
FAP
08.06
10:00
POFK Savacium
Budućnost Krušik 2014
1
2
08.06.2024 10:00 1 : 2
08.06
10:00
Jedinstvo (Ub)
Omladinac 2014
0
5
08.06.2024 10:00 0 : 5
08.06
16:00
Mladi radnik 1926
Jasenica 2017
1
6
08.06.2024 16:00 1 : 6
08.06
13:00
Smederevo 1924
Šumadija 1934
8
0
08.06.2024 13:00 8 : 0
08.06
18:00
Sutjeska
Obili─ç
1
0
08.06.2024 18:00 1 : 0
08.06
10:00
SU Team Akademija
Spartak ┼ŻK
3
0
08.06.2024 10:00 3 : 0
08.06
10:00
AFK
Bajša
3
2
08.06.2024 10:00
AFK
3 : 2
08.06
09:30
Arena Su
Crvenka
2
4
08.06.2024 09:30 2 : 4
08.06
11:00
Subotica
─Éur─Ĺin
16
0
08.06.2024 11:00 16 : 0
08.06
10:00
Šumadija 1903
Olimp 2015
1
4
08.06.2024 10:00 1 : 4
08.06
17:00
Kristal 2018
Banatul
8
0
08.06.2024 17:00 8 : 0
08.06
17:00
Crvena zvezda
Ratar
11
1
08.06.2024 17:00 11 : 1
08.06
11:00
Jugoslavija
Omladinac
2
3
08.06.2024 11:00 2 : 3
08.06
17:30
Osipaonica
Mladost 1948
3
0
08.06.2024 17:30 3 : 0
08.06
17:30
Tesla
Mladi borac
2
2
08.06.2024 17:30 2 : 2
08.06
10:30
Petli─ç SD 2006
Omladinac
10
1
08.06.2024 10:30 10 : 1
08.06
10:00
Mladi radnik 1940
Udarnik
2
3
08.06.2024 10:00 2 : 3
08.06
10:00
Mihajlovac 1934
Godomin
7
0
08.06.2024 10:00 7 : 0
08.06
10:00
─îantavir
Senta
3
2
08.06.2024 10:00 3 : 2
08.06
17:00
Radni─Źki
┼Żelezni─Źar
0
2
08.06.2024 17:00 0 : 2
08.06
17:00
Vrelo sport
Lipolist
11
1
08.06.2024 17:00 11 : 1
08.06
10:00
Jedinstvo 1945
Ma─Źva (┼á)
3
3
08.06.2024 10:00 3 : 3
08.06
10:00
Cer
Mladi borac
3
1
08.06.2024 10:00
Cer
3 : 1
08.06
19:00
Spartak
Proleter
7
0
08.06.2024 19:00 7 : 0
08.06
12:30
Bajša
Arena SU
2
1
08.06.2024 12:30 2 : 1
08.06
10:30
TSC 12
Tisa Njerš
3
2
08.06.2024 10:30 3 : 2
08.06
09:00
TSC 11
Spartak ┼ŻK 11
2
1
08.06.2024 09:00 2 : 1
08.06
11:00
Bikovo
Budu─çnost
1
7
08.06.2024 11:00 1 : 7
08.06
09:00
Ba─Źka 1901
Radni─Źki 1905
2
10
08.06.2024 09:00 2 : 10
08.06
14:30
Subotica 12
Tavankut
18
0
08.06.2024 14:30 18 : 0
08.06
18:30
AF Duljaj
Kara─Ĺor─Ĺe
10
1
08.06.2024 18:30 10 : 1
08.06
10:00
┼Żelezni─Źar
Sloga 33
1
1
08.06.2024 10:00 1 : 1
08.06
10:00
Sloga 1945
Krilaš
3
4
08.06.2024 10:00 3 : 4
08.06
10:00
OPK Rudar 1933
BSK 1931
3
0
08.06.2024 10:00 3 : 0
08.06
10:00
SFU Gornjak
Rudar Kostolac 2008
0
4
08.06.2024 10:00 0 : 4
08.06
10:00
Trgova─Źki
Mladi radnik 1926
0
6
08.06.2024 10:00 0 : 6

Ameri─Źki fudbal

08.06
15:30
Blue Dragons Zemun
Vukovi Beograd
08.06.2024 15:30 :