XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
396 utakmica za dan Nedelja, 9 Jun 2024


Fudbal

09.06
17:30
Jedinstvo (R)
OFK Vrbas
1
1
09.06.2024 17:30 1 : 1
09.06
17:30
Mladost (O)
Hajduk (D)
0
2
09.06.2024 17:30 0 : 2
09.06
17:30
Radan
Jastrebac
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Jedinstvo (B)
Gra─Źanica
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Planta┼ża
Jablanica
5
2
09.06.2024 17:30 5 : 2
09.06
17:30
Nebeski Andjeli
Mineralac
3
1
09.06.2024 17:30 3 : 1
09.06
17:30
Mladost 1959
Sloga
4
12
09.06.2024 17:30 4 : 12
09.06
17:30
Pusta Reka
OFK Topli─Źanin
4
2
09.06.2024 17:30 4 : 2
09.06
17:30
Jedinstvo (GS)
SFK Morava
7
5
09.06.2024 17:30 7 : 5
09.06
17:30
SU Dinamo Jug
Svetlost
4
0
09.06.2024 17:30 4 : 0
09.06
17:30
OFK Kosanica
Gracko
5
4
09.06.2024 17:30 5 : 4
09.06
17:30
Naša krila 1936
OFK Brzi Brod
3
2
09.06.2024 17:30 3 : 2
09.06
17:30
Mladost (B)
Radni─Źki 2020
9
2
09.06.2024 17:30 9 : 2
09.06
17:30
Car Konstantin
Mladost (M)
1
1
09.06.2024 17:30 1 : 1
09.06
17:30
Bukovik
OFK Niš
0
9
09.06.2024 17:30 0 : 9
09.06
17:30
Palilulac
Svrljig
3
1
09.06.2024 17:30 3 : 1
09.06
17:30
Orljane
Pukovac
5
4
09.06.2024 17:30 5 : 4
09.06
17:30
Jedinstvo
Morava
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Balkanski
Bor 1919
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Trebi─Ź
Tanasko Raji─ç
1
1
09.06.2024 17:30 1 : 1
09.06
17:30
Rajko Miti─ç
Branik
2
0
09.06.2024 17:30 2 : 0
09.06
17:30
OFK Slatina
Lu┼żnica
5
5
09.06.2024 17:30 5 : 5
09.06
17:30
Hajduk Veljko
Brodoremont
5
0
09.06.2024 17:30 5 : 0
09.06
17:30
Rtanj
Jedinstvo
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Kušiljevo
Rembas
3
1
09.06.2024 17:30 3 : 1
09.06
17:30
Blagotin
Juhor
1
2
09.06.2024 17:30 1 : 2
09.06
17:30
┼Żupa
OFK Lugomir
2
1
09.06.2024 17:30 2 : 1
09.06
17:30
Trstenik PPT
Orlovi
6
0
09.06.2024 17:30 6 : 0
09.06
17:30
Mladi borac
Vinogradar
6
2
09.06.2024 17:30 6 : 2
09.06
17:30
Temni─ç 1924
Sloga
3
3
09.06.2024 17:30 3 : 3
09.06
17:30
Morava 1918
Mladost
5
0
09.06.2024 17:30 5 : 0
09.06
17:30
Rusin
─îSK Pivara
1
1
09.06.2024 17:30 1 : 1
09.06
17:30
Budu─çnost (M)
Kula
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Crvenka
Budu─çnost (P)
2
5
09.06.2024 17:30 2 : 5
09.06
17:30
Soko
Polet
1
5
09.06.2024 17:30 1 : 5
09.06
17:30
Krila Krajine
Budu─çnost (G)
1
3
09.06.2024 17:30 1 : 3
09.06
17:30
BSK
Kulpin
0
2
09.06.2024 17:30
BSK
0 : 2
09.06
17:30
Radni─Źki 1918
Lipar
2
2
09.06.2024 17:30 2 : 2
09.06
17:30
Budu─çnost (BB)
Budu─çnost (A)
5
0
09.06.2024 17:30 5 : 0
09.06
17:30
Unirea
Glogonj
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Sloga (BNS)
Potporanj
8
1
09.06.2024 17:30 8 : 1
09.06
17:30
Crvena zvezda
Sloga (P)
7
0
09.06.2024 17:30 7 : 0
09.06
17:30
Ševac
Dolina
1
5
09.06.2024 17:30 1 : 5
09.06
17:30
Spartak 1911
Dolovo
4
2
09.06.2024 17:30 4 : 2
09.06
17:30
Radni─Źki (B)
Hajdu─Źica
1
2
09.06.2024 17:30 1 : 2
09.06
17:30
Vulturul
Jedinstvo Stevi─ç
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Radni─Źki 1911
Delija
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Crvena zvezda
MSK
0
3
09.06.2024 17:30 0 : 3
MSK
09.06
17:30
Bile─çanin
2. Oktobar
1
3
09.06.2024 17:30 1 : 3
09.06
17:30
Jedinstvo
Vojvodina
4
3
09.06.2024 17:30 4 : 3
09.06
17:30
Polet
Napredak (BT)
3
1
09.06.2024 17:30 3 : 1
09.06
16:45
OFK Staji─çevo
Napredak (─î)
0
5
09.06.2024 16:45 0 : 5
09.06
17:30
Radni─Źki (I)
LSK
3
2
09.06.2024 17:30 3 : 2
LSK
09.06
17:30
Krušedol
Hajduk (V)
2
7
09.06.2024 17:30 2 : 7
09.06
17:30
Podrinje
Fruškogorac
10
1
09.06.2024 17:30 10 : 1
09.06
17:30
Sloga (V)
Budu─çnost
0
3
09.06.2024 17:30 0 : 3
09.06
17:30
Sremac (D)
Partizan
3
4
09.06.2024 17:30 3 : 4
09.06
17:30
Sremac (V)
Srem
0
2
09.06.2024 17:30 0 : 2
09.06
17:30
Grani─Źar (K)
Napredak
2
1
09.06.2024 17:30 2 : 1
09.06
17:30
Šumar
Polet (NK)
2
0
09.06.2024 17:30 2 : 0
09.06
17:30
Rubin
Bošnjane
4
2
09.06.2024 17:30 4 : 2
09.06
17:30
Ma─Źkovac
Trudbenik
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
FUD
OFK Kopaonik 1931
1
5
09.06.2024 17:30
FUD
1 : 5
09.06
17:30
Polet 57
Gradina
2
1
09.06.2024 17:30 2 : 1
09.06
17:30
─îitluk
Jastrebac
2
2
09.06.2024 17:30 2 : 2
09.06
17:30
Borac
Sloga (L)
2
0
09.06.2024 17:30 2 : 0
09.06
17:30
Sloga (─ć)
Dedina
4
2
09.06.2024 17:30 4 : 2
09.06
17:30
Vin─Źa
┼ŻSK
2
5
09.06.2024 17:30 2 : 5
09.06
17:30
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Trnava
6
1
09.06.2024 17:30 6 : 1
09.06
17:30
Šumadinac (S)
Mladi rudar
4
3
09.06.2024 17:30 4 : 3
09.06
17:30
Šumadija
Saranovo 1936
4
3
09.06.2024 17:30 4 : 3
09.06
17:30
Plaskovac
Prvi srpski ustanak
7
5
09.06.2024 17:30 7 : 5
09.06
17:30
Kopljari
Marjan
5
2
09.06.2024 17:30 5 : 2
09.06
17:30
BSK
Banja
3
1
09.06.2024 17:30
BSK
3 : 1
09.06
17:30
Omladinac
Lokomotiva
2
0
09.06.2024 17:30 2 : 0
09.06
18:00
Rudar (P)
Borac 1950
2
1
09.06.2024 18:00 2 : 1
09.06
18:00
Kolonija
Vinogradar
2
2
09.06.2024 18:00 2 : 2
09.06
18:00
Partizan
Budu─çnost (M)
3
2
09.06.2024 18:00 3 : 2
09.06
18:00
Jedinstvo
Rudar (SR)
3
2
09.06.2024 18:00 3 : 2
09.06
18:00
Morava
Dragocvet
3
3
09.06.2024 18:00 3 : 3
09.06
18:00
Moravac 2015
Mladost
5
2
09.06.2024 18:00 5 : 2
09.06
18:00
Donja Mutnica
GFK Tabane
1
1
09.06.2024 18:00 1 : 1
09.06
16:00
Kolare
Budu─çnost (─É)
3
1
09.06.2024 16:00 3 : 1
09.06
18:00
Sin─Ĺeli─ç
Napredak
1
2
09.06.2024 18:00 1 : 2
09.06
17:30
Junior Novo Naselje
─îu─Źuge
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Osipaonica
Sloga (L)
2
2
09.06.2024 17:30 2 : 2
09.06
17:30
Omladinac
Podunavac
3
3
09.06.2024 17:30 3 : 3
09.06
17:30
Mladi radnik 1940
┼Żelezni─Źar Kusadak
4
0
09.06.2024 17:30 4 : 0
09.06
17:30
Udarnik
Crvena zvezda
0
3
09.06.2024 17:30 0 : 3
09.06
17:30
SASK
Mladost
1
0
09.06.2024 17:30 1 : 0
09.06
17:30
Pobeda
Jasenica 2017
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Sloga (M)
Lunjevac
5
1
09.06.2024 17:30 5 : 1
09.06
17:30
Borac 1932
Radnik
0
6
09.06.2024 17:30 0 : 6
09.06
17:30
Slatina
Sloga
3
2
09.06.2024 17:30 3 : 2
09.06
17:30
Mladost
Rudar
3
1
09.06.2024 17:30 3 : 1
09.06
17:30
Prijevor
Ozremica
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Devi─çi
Kej
4
0
09.06.2024 17:30 4 : 0
Kej
09.06
17:30
Spartak 1976
Zadrugar
0
3
09.06.2024 17:30 0 : 3
09.06
17:30
Jedinstvo (GG)
Jedinstvo (P)
1
0
09.06.2024 17:30 1 : 0
09.06
17:30
Ozrem PMH
Lugovi
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Morava
Prilike
3
6
09.06.2024 17:30 3 : 6
09.06
17:30
Zvi┼żd
Batovac
2
0
09.06.2024 17:30 2 : 0
09.06
17:30
Krilaš
Trgova─Źki
12
1
09.06.2024 17:30 12 : 1
09.06
17:30
Pomoravlje 1946
Napredak (S)
3
2
09.06.2024 17:30 3 : 2
09.06
17:30
Sirakovo
Vojvoda Milenko
0
0
09.06.2024 17:30 0 : 0
09.06
17:30
Integral
BSK 1931
6
2
09.06.2024 17:30 6 : 2
09.06
17:30
Sloga 1945
Polet (SD)
2
1
09.06.2024 17:30 2 : 1
09.06
17:30
Rudar Kostolac
┼Żelezni─Źar
3
2
09.06.2024 17:30 3 : 2
09.06
18:00
Malinik
Osni─ç
2
0
09.06.2024 18:00 2 : 0
09.06
18:00
OFK 019
Rgotina
2
0
09.06.2024 18:00 2 : 0
09.06
17:30
Vulkan 1963
Omladinac
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Sloboda
OFK Morava 2022
3
2
09.06.2024 17:30 3 : 2
09.06
17:30
Jedinstvo
Aluminijum
0
3
09.06.2024 17:30 0 : 3
09.06
17:30
Planinac 1933
Novoselac
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Stevan Nešticki
Rudar
2
2
09.06.2024 17:30 2 : 2
09.06
17:30
Mladost
Sloga (DT)
2
2
09.06.2024 17:30 2 : 2
09.06
17:30
Proleter
Sloga 1948
7
1
09.06.2024 17:30 7 : 1
09.06
17:30
Radni─Źki 1924
Sloga 1980
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Polet (V)
Taskovi─çi
7
1
09.06.2024 17:30 7 : 1
09.06
17:30
Polet (R)
Bali─Źevac
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Borac
Naisus 1977
0
4
09.06.2024 17:30 0 : 4
09.06
17:30
Moravac
Rudar 2016
1
7
09.06.2024 17:30 1 : 7
09.06
17:30
Arbanasce
Malošište
3
2
09.06.2024 17:30 3 : 2
09.06
17:30
Mekiš
Rad 1974
2
2
09.06.2024 17:30 2 : 2
09.06
17:30
Jastrebac
Toplica
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Vu─Źje
Budu─çnost
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Lemind 1953
OFK Morava
2
0
09.06.2024 17:30 2 : 0
09.06
17:30
┼Żelezni─Źar
Donja Lomnica
2
3
09.06.2024 17:30 2 : 3
09.06
17:30
Mladost
Gradac
4
5
09.06.2024 17:30 4 : 5
09.06
17:30
Bobište
Polet
6
2
09.06.2024 17:30 6 : 2
09.06
17:30
Jedinstvo
Sloga
2
1
09.06.2024 17:30 2 : 1
09.06
17:30
Milanovo
Progres
1
0
09.06.2024 17:30 1 : 0
09.06
17:30
─îekmin
BSK
2
1
09.06.2024 17:30 2 : 1
BSK
09.06
18:00
Radni─Źki
Kara─Ĺor─Ĺe
2
2
09.06.2024 18:00 2 : 2
09.06
18:00
Mladost
Podrinje
2
2
09.06.2024 18:00 2 : 2
09.06
18:00
Stojan Lazarac
Mladi Borac
6
1
09.06.2024 18:00 6 : 1
09.06
18:00
Duško
Jedinstvo (Š)
0
2
09.06.2024 18:00 0 : 2
09.06
18:00
Vidojevica
Antimon
6
2
09.06.2024 18:00 6 : 2
09.06
18:00
Jedinstvo (Z)
Jedinstvo Vladimirci 1924
6
3
09.06.2024 18:00 6 : 3
09.06
18:00
Gu─Źevo 1929
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
2
2
09.06.2024 18:00 2 : 2
09.06
16:30
Gluma─Ź
Prvi partizan
0
3
09.06.2024 16:30 0 : 3
09.06
16:30
Je┼żevica
Omladinac
4
0
09.06.2024 16:30 4 : 0
09.06
16:30
Višesava
Lazarica
2
3
09.06.2024 16:30 2 : 3
09.06
11:00
Rampa
Jedinstvo
3
0
09.06.2024 11:00 3 : 0
09.06
16:00
Gorobilje
Tara
1
2
09.06.2024 16:00 1 : 2
09.06
16:30
Kotroman
Jasen
0
2
09.06.2024 16:30 0 : 2
09.06
16:30
Crnokosa
Polet
3
0
09.06.2024 16:30 3 : 0
09.06
16:30
Sloga
Bakionica
09.06.2024 16:30
09.06
17:30
OFK Pavlovac
BSK Bujanovac
1
1
09.06.2024 17:30 1 : 1
09.06
17:30
Trnovac
Levosoje
2
1
09.06.2024 17:30 2 : 1
09.06
16:30
OFK AS
Torpedo 1973
09.06.2024 16:30
09.06
17:30
OFK Alakince
Mladost (B)
6
3
09.06.2024 17:30 6 : 3
09.06
17:30
FSU Ju┼żna pruga
Vihor
0
3
09.06.2024 17:30 0 : 3
09.06
18:00
Mlada krila
Tavnik
2
4
09.06.2024 18:00 2 : 4
09.06
18:00
Stubal
Gru┼ża
1
0
09.06.2024 18:00 1 : 0
09.06
13:00
Jedinstvo 2017
Jedinstvo (G)
5
2
09.06.2024 13:00 5 : 2
09.06
18:00
Jovo Kursula
Omladinac
2
4
09.06.2024 18:00 2 : 4
09.06
18:00
Magnohrom
Popovi─çi Vrnjci
5
0
09.06.2024 18:00 5 : 0
09.06
18:00
Ribnica
Biljanovac
5
0
09.06.2024 18:00 5 : 0
09.06
17:30
Sloga 1934
Apolon 4
3
6
09.06.2024 17:30 3 : 6
09.06
17:30
Borac
21. oktobar
4
0
09.06.2024 17:30 4 : 0
09.06
17:30
─ćava
Borba
3
4
09.06.2024 17:30 3 : 4
09.06
17:30
Seljak
OFK ┼Że┼żelj
2
3
09.06.2024 17:30 2 : 3
09.06
17:30
Bratstvo 1975
Jadran
1
2
09.06.2024 17:30 1 : 2
09.06
17:30
Dunav
Banat (D)
2
3
09.06.2024 17:30 2 : 3
09.06
17:30
Karaš (J)
Sloga (M)
4
5
09.06.2024 17:30 4 : 5
09.06
17:30
Borac (VS)
Omladinac
2
1
09.06.2024 17:30 2 : 1
09.06
17:30
Partizan (U)
Banatul
3
3
09.06.2024 17:30 3 : 3
09.06
17:30
Ratar
Polet
3
1
09.06.2024 17:30 3 : 1
09.06
17:30
Vojvodina (S)
Banat (VŠ)
3
2
09.06.2024 17:30 3 : 2
09.06
18:00
Ba─Źki Hajduk
Proleter
7
1
09.06.2024 18:00 7 : 1
09.06
18:00
Naša Zvezda
Krivanj
0
3
09.06.2024 18:00 0 : 3
09.06
18:00
Vojvodina
Ba─Źka (D)
1
1
09.06.2024 18:00 1 : 1
09.06
18:00
OFK Stari Grad
Borac (V)
6
0
09.06.2024 18:00 6 : 0
09.06
15:00
OFK Orašje 1960
Borac
0
4
09.06.2024 15:00 0 : 4
09.06
17:30
Omladinac
Velika Drenova
2
2
09.06.2024 17:30 2 : 2
09.06
15:00
Donji Kopaonik
Ribnik
3
0
09.06.2024 15:00 3 : 0
09.06
15:00
Stari Trstenik
Mladost (T)
7
0
09.06.2024 15:00 7 : 0
09.06
17:30
Mladost 1977
Garevina
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Jezero 2017
Mladost (DK)
5
4
09.06.2024 17:30 5 : 4
09.06
15:00
Beli Orlovi
Vinogradar
5
0
09.06.2024 15:00 5 : 0
09.06
17:30
Omladinac
OFK Mladost
0
4
09.06.2024 17:30 0 : 4
09.06
17:30
Partizan
Voja Ga─Źi─ç
2
2
09.06.2024 17:30 2 : 2
09.06
17:30
Stari Tamiš
Jugoslavija
1
6
09.06.2024 17:30 1 : 6
09.06
17:30
Proleter
Tempo
2
3
09.06.2024 17:30 2 : 3
09.06
17:30
BSK Bavanište
Borac
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
18:00
Šumadinac
Bratstvo
3
0
09.06.2024 18:00 3 : 0
09.06
17:30
Jedinstvo 2014
Zadrugar
0
5
09.06.2024 17:30 0 : 5
09.06
17:30
KSK Konak 1926
ASK
3
3
09.06.2024 17:30 3 : 3
ASK
09.06
17:30
OFK Klek
Potisje
3
2
09.06.2024 17:30 3 : 2
09.06
17:30
Tamiš
Borac
1
2
09.06.2024 17:30 1 : 2
09.06
17:30
OFK Gradnulica
Mladost (L)
3
1
09.06.2024 17:30 3 : 1
09.06
17:30
Lehel
Mladost (BB)
3
3
09.06.2024 17:30 3 : 3
09.06
17:30
Krajina
Naftagas
4
11
09.06.2024 17:30 4 : 11
09.06
17:30
Šarbane
Crvena Jabuka
0
1
09.06.2024 17:30 0 : 1
09.06
17:30
Jedinstvo (M)
Brezovica
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Sloga (V)
Joševa
3
1
09.06.2024 17:30 3 : 1
09.06
17:30
Tulari
Polet (T)
3
2
09.06.2024 17:30 3 : 2
09.06
17:30
OFK Stublenica
Kolubara (LP)
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Polet (DL)
OFK Paljuvi
3
7
09.06.2024 17:30 3 : 7
09.06
17:30
Tešnjar
Milenko Pavlovi─ç
5
0
09.06.2024 17:30 5 : 0
09.06
17:30
OFK Povlen
Kotešica
1
2
09.06.2024 17:30 1 : 2
09.06
17:30
Jadar 2013
Mali korak
3
1
09.06.2024 17:30 3 : 1
09.06
17:30
Babaji─ç
Popadi─ç
3
9
09.06.2024 17:30 3 : 9
09.06
17:30
Beloševac
Polet
2
6
09.06.2024 17:30 2 : 6
09.06
17:30
Kolubara 2
Rakac Stave
3
1
09.06.2024 17:30 3 : 1
09.06
17:30
Rajac
Stari drugari
0
1
09.06.2024 17:30 0 : 1
09.06
17:30
Morava 1932
Borac (K)
3
1
09.06.2024 17:30 3 : 1
09.06
17:30
Kumane
Napredak (B)
3
3
09.06.2024 17:30 3 : 3
09.06
17:30
Zemljoradnik 1932
Beli Orao
6
2
09.06.2024 17:30 6 : 2
09.06
17:30
Napredak 1934
Sloga TOP
1
0
09.06.2024 17:30 1 : 0
09.06
17:30
Polet (V)
Mladi Borac
0
0
09.06.2024 17:30 0 : 0
09.06
17:30
Stig 1955
┼Żitkovica 2017
0
3
09.06.2024 17:30 0 : 3
09.06
17:30
Sloga (L)
Dizel
7
4
09.06.2024 17:30 7 : 4
09.06
17:30
Proleter
E─Ĺ┼íeg
12
0
09.06.2024 17:30 12 : 0
09.06
17:30
Ba─Źka
Sloboda
2
2
09.06.2024 17:30 2 : 2
09.06
17:30
Mladost
Jedinstvo
0
2
09.06.2024 17:30 0 : 2
09.06
17:30
Soko
Jedinstvo (S)
2
4
09.06.2024 17:30 2 : 4
09.06
17:30
BSK 1924
Polet 1930
5
3
09.06.2024 17:30 5 : 3
09.06
17:30
Rudar (K)
Mladost (K)
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Crni Vitez 1924
Mlava (ML)
0
2
09.06.2024 17:30 0 : 2
09.06
17:30
Borac (V)
Zadrugar 1947
2
4
09.06.2024 17:30 2 : 4
09.06
17:30
Pobeda 1953
Radni─Źki (K)
11
1
09.06.2024 17:30 11 : 1
09.06
17:30
Rade Milošević
Homoljac
1
1
09.06.2024 17:30 1 : 1
09.06
18:00
Hajduk (G)
Dinamo
1
1
09.06.2024 18:00 1 : 1
09.06
18:00
Vinogradar
Sofeks
0
7
09.06.2024 18:00 0 : 7
09.06
18:00
Slanobarac
─îenej
2
8
09.06.2024 18:00 2 : 8
09.06
18:00
Obili─ç
Borac (R)
0
1
09.06.2024 18:00 0 : 1
09.06
18:00
┼Żelezni─Źar NS
Titel
5
2
09.06.2024 18:00 5 : 2
09.06
18:00
Stra┼żilovo
Borac (NS)
0
2
09.06.2024 18:00 0 : 2
09.06
18:00
Tatra
Mileti─ç
4
0
09.06.2024 18:00 4 : 0
09.06
17:30
Bratstvo
Radni─Źki
3
1
09.06.2024 17:30 3 : 1
09.06
17:30
Sloboda
Derbi 2016
2
1
09.06.2024 17:30 2 : 1
09.06
17:30
Mladi borac
Jedinstvo Šišava
3
2
09.06.2024 17:30 3 : 2
09.06
17:30
Umac
Moravac Orion
6
1
09.06.2024 17:30 6 : 1
09.06
17:30
Morava
Mladost 1976
4
1
09.06.2024 17:30 4 : 1
09.06
17:30
Veliko Trnjane
OFK Brza
5
2
09.06.2024 17:30 5 : 2
09.06
18:00
Javor
OFK Batinac
0
1
09.06.2024 18:00 0 : 1
09.06
18:00
Resavski Despoti
15. Avgust 1950
1
1
09.06.2024 18:00 1 : 1
09.06
18:00
Omladinac
Dra┼żmirovac
2
2
09.06.2024 18:00 2 : 2
09.06
18:00
Šumadija
Mladost
0
2
09.06.2024 18:00 0 : 2
09.06
18:00
Pomoravlje
Napredak (S)
3
0
09.06.2024 18:00 3 : 0
09.06
18:00
Sin─Ĺeli─ç
Beljanica
2
2
09.06.2024 18:00 2 : 2
09.06
18:00
Radni─Źki
Heroj
3
2
09.06.2024 18:00 3 : 2
09.06
18:00
Stolice
Rudar
3
2
09.06.2024 18:00 3 : 2
09.06
18:00
Sloga
Jelav
7
5
09.06.2024 18:00 7 : 5
09.06
18:00
Mišar
Bobovik
3
4
09.06.2024 18:00 3 : 4
09.06
18:00
Mladost (PP)
Polet
1
1
09.06.2024 18:00 1 : 1
09.06
18:00
OFK Letnjikovac 1983
Šipurske Livade
2
2
09.06.2024 18:00 2 : 2
09.06
18:00
Rankovac
Dobrava ┼Żabar 2020
3
0
09.06.2024 18:00 3 : 0
09.06
18:00
Radni─Źki (K)
Korman
8
2
09.06.2024 18:00 8 : 2
09.06
18:00
Jevremovac
Trešnjevka
2
1
09.06.2024 18:00 2 : 1
09.06
18:00
Sloga (K)
Pri─Źinovi─ç
4
0
09.06.2024 18:00 4 : 0
09.06
17:30
Dragoš
Rongo Siti
7
4
09.06.2024 17:30 7 : 4
09.06
17:30
Nišavac
Ponor SU
2
2
09.06.2024 17:30 2 : 2
09.06
17:30
Temac
Pade┼ż
3
1
09.06.2024 17:30 3 : 1
09.06
17:30
Mladost
Lokomotiva
1
2
09.06.2024 17:30 1 : 2
09.06
17:30
Radni─Źki 1936
Moravac 1948
2
3
09.06.2024 17:30 2 : 3
09.06
17:30
Mladost
OFK Budu─çnost 2020
3
3
09.06.2024 17:30 3 : 3
09.06
17:30
Mezgraja
Standard 2021
6
1
09.06.2024 17:30 6 : 1
09.06
17:30
Vrtište
Spartak
1
4
09.06.2024 17:30 1 : 4
09.06
17:30
Jasenovik 2018
─îegar 1946
3
3
09.06.2024 17:30 3 : 3
09.06
11:00
Kraljevo
Crvena zvezda
4
5
09.06.2024 11:00 4 : 5
09.06
11:00
Jedinstvo
Gredetin
4
1
09.06.2024 11:00 4 : 1
09.06
11:00
Ratar
Jastrebac 2022
0
5
09.06.2024 11:00 0 : 5
09.06
11:00
Rutevac
Moravica
0
3
09.06.2024 11:00 0 : 3
09.06
11:00
Mladost 1955
Borac
0
3
09.06.2024 11:00 0 : 3
09.06
17:30
Napredak
Omladinac
10
1
09.06.2024 17:30 10 : 1
09.06
17:30
Velere─Ź 94
Brezak
4
2
09.06.2024 17:30 4 : 2
09.06
14:00
Backovac Junajted
Šumadija
0
2
09.06.2024 14:00 0 : 2
09.06
17:30
Donja Vrbava
Šilopaj
3
1
09.06.2024 17:30 3 : 1
09.06
17:30
Jablanica
Semedra┼ż
1
3
09.06.2024 17:30 1 : 3
09.06
11:00
Gaglovo
Polet
3
4
09.06.2024 11:00 3 : 4
09.06
11:00
Bukovica
Šanac
3
3
09.06.2024 11:00 3 : 3
09.06
11:00
Kapid┼żija
Konjuh
5
1
09.06.2024 11:00 5 : 1
09.06
11:00
Pade┼ż
Rasina
4
4
09.06.2024 11:00 4 : 4
09.06
17:30
Kruševica
Mudrakovac
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
17:30
Tisa
Slavija
1
2
09.06.2024 17:30 1 : 2
09.06
17:30
Tornjoš
Obili─ç
0
7
09.06.2024 17:30 0 : 7
09.06
17:30
Ba─Źka
Trome─Ĺa
12
0
09.06.2024 17:30 12 : 0
09.06
17:30
Grani─Źar
Sloga
2
0
09.06.2024 17:30 2 : 0
09.06
11:00
Mršinci
Planinac
6
0
09.06.2024 11:00 6 : 0
09.06
17:30
Morava
Miokovci
1
0
09.06.2024 17:30 1 : 0
09.06
17:30
Gau─Źosi
Vujan
1
2
09.06.2024 17:30 1 : 2
09.06
18:00
Remont 1959
Budu─çnost
3
0
09.06.2024 18:00 3 : 0
09.06
17:30
Crvena zvezda
Mladost (MI)
5
3
09.06.2024 17:30 5 : 3
09.06
17:30
Mladost (G)
OFK Roga─Źa
3
5
09.06.2024 17:30 3 : 5
09.06
17:30
Vojvoda 2013
Stojnik
3
0
09.06.2024 17:30 3 : 0
09.06
18:00
SUVF OFK ─Éurinci
Popovi─ç
0
1
09.06.2024 18:00 0 : 1
09.06
17:30
Nemeniku─çe
Vis
0
3
09.06.2024 17:30 0 : 3
Vis
09.06
17:30
Selo Mladenovac
Sloga
0
3
09.06.2024 17:30 0 : 3
09.06
15:00
Ivan─Źa
Borac
3
1
09.06.2024 15:00 3 : 1
09.06
17:00
Napredak
OFK Student
6
0
09.06.2024 17:00 6 : 0
09.06
17:30
Kova─Źevac 1956
Kosmajac
1
3
09.06.2024 17:30 1 : 3
09.06
17:30
Markovac
Vlaška
4
3
09.06.2024 17:30 4 : 3
09.06
16:00
Pobeda
Plavi Tok
3
0
09.06.2024 16:00 3 : 0
09.06
14:00
Dobrinjac
Knjaz
5
1
09.06.2024 14:00 5 : 1
09.06
17:30
Mladost
OFK Sikole
7
0
09.06.2024 17:30 7 : 0
09.06
17:30
OFK Tamni─Ź
Radujevac
2
1
09.06.2024 17:30 2 : 1
09.06
17:30
Roham
Borac (A)
1
3
09.06.2024 17:30 1 : 3
09.06
17:30
Vojvodina
Omladinac
7
0
09.06.2024 17:30 7 : 0
09.06
10:00
Beli Orlovi
Grivac
0
0
09.06.2024 10:00 0 : 0
09.06
17:30
Partizan
Napredak Maini─ç
1
8
09.06.2024 17:30 1 : 8
09.06
17:30
Sloga 1924
Vodoja┼ża
1
2
09.06.2024 17:30 1 : 2
09.06
17:30
Arsenal 1930
Kremenac
1
0
09.06.2024 17:30 1 : 0
09.06
17:30
Sušica 1929
Borac 1935
5
0
09.06.2024 17:30 5 : 0
09.06
17:30
Bukorovac
Kragujevac
1
3
09.06.2024 17:30 1 : 3
09.06
11:00
Azbest 1927
OFK Bagremar
2
10
09.06.2024 11:00 2 : 10
09.06
17:30
Šumadija
Dobra─Źa
12
3
09.06.2024 17:30 12 : 3
09.06
17:30
Sloga 1932
Proleter 1932
5
1
09.06.2024 17:30 5 : 1
09.06
17:30
Borac 012
Metalac
4
3
09.06.2024 17:30 4 : 3
09.06
17:30
Napredak
Dunavac
1
2
09.06.2024 17:30 1 : 2
09.06
17:30
Sloga Vitez
Margum
3
3
09.06.2024 17:30 3 : 3
09.06
17:30
Vihor
Pobeda
3
3
09.06.2024 17:30 3 : 3