XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 832 utakmica za dan
Nedelja, 23 April 2017


Fudbal

Dunav
Stari Banovci
5 : 3
Sloga
Temerin
23.04.2017 16:00
Dunav
5 : 3
Sloga
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
23.04.2017 16:00
Mihajlovac 1934
1 : 2
Polet (LJ)
Radan
Lebane
0 : 0
Moravac Orion
Mrštane
23.04.2017 16:30
Radan
0 : 0
Moravac Orion
Car Konstantin
Niš
0 : 4
OFK Sinđelić
Niš
23.04.2017 11:00
Car Konstantin
0 : 4
OFK Sinđelić
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
Temnić 1924
Varvarin
23.04.2017 16:30
Vlasina
1 : 3
Temnić 1924
Pukovac
Pukovac
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
23.04.2017 16:30
Pukovac
0 : 0
Jedinstvo (P)
Tabane 1970
Jagodina
1 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
23.04.2017 12:00
Tabane 1970
1 : 3
Radnički (S)
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
23.04.2017 16:00
Stepojevac Vaga
1 : 2
BSK Batajnica
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
23.04.2017 16:00
Radnički (NB)
0 : 1
Radnički (O)
Dorćol
Beograd
0 : 0
IMT
Novi Beograd
23.04.2017 11:00
Dorćol
0 : 0
IMT
Prva Iskra
Barič
0 : 1
Grafičar
Beograd
23.04.2017 11:00
Prva Iskra
0 : 1
Grafičar
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Sopot
Sopot
23.04.2017 16:00
Crvena Zvezda
1 : 0
Sopot
Rakovica
Rakovica
0 : 2
Žarkovo
Žarkovo
23.04.2017 11:00
Rakovica
0 : 2
Žarkovo
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
Polet (K)
Karavukovo
23.04.2017 16:00
Budućnost (G)
2 : 1
Polet (K)
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Potisje
Kanjiža
23.04.2017 16:00
Tekstilac
2 : 1
Potisje
Subotica
Subotica
0 : 5
Zadrugar
Srpski Miletić
23.04.2017 16:00
Subotica
0 : 5
Zadrugar
Tisa (A)
Adorjan
0 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
23.04.2017 16:00
Tisa (A)
0 : 2
Sloga (Č)
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Mladost APA
Apatin
23.04.2017 16:00
Tavankut
3 : 0
Mladost APA
Polet (N)
Nakovo
1 : 0
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
23.04.2017 16:00
Polet (N)
1 : 0
Budućnost (SC)
Dolina
Padina
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
23.04.2017 16:00
Dolina
0 : 1
Kozara
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
23.04.2017 16:00
Vojvodina 1928
4 : 1
Proleter (BK)
Sofeks
Futog
1 : 1
Borac
Novi Sad
23.04.2017 10:00
Sofeks
1 : 1
Borac
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
0 : 4
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
23.04.2017 16:00
Hajduk 1925 Podunavac
0 : 4
Jedinstvo (SP)
Index
Novi Sad
1 : 0
Kupinovo
Kupinovo
23.04.2017 10:00
Index
1 : 0
Kupinovo
Sremac Vojka
Vojka
2 : 0
Veternik
Veternik
23.04.2017 16:00
Sremac Vojka
2 : 0
Veternik
Hajduk (Č)
Čurug
6 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
23.04.2017 16:00
Hajduk (Č)
6 : 2
LSK Laćarak
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Sloga
Kraljevo
23.04.2017 16:00
Sušica
2 : 1
Sloga
Bane
Raška
4 : 2
Arsenal
Kragujevac
23.04.2017 16:00
Bane
4 : 2
Arsenal
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Radnički (K)
Kovači
23.04.2017 16:00
Orlovac
1 : 0
Radnički (K)
Dragačevo
Guča
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
23.04.2017 16:00
Dragačevo
2 : 0
Trepča
Miokovci
Miokovci
2 : 1
Slavija
Kragujevac
23.04.2017 16:00
Miokovci
2 : 1
Slavija
Šumadija (T)
Toponica
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
23.04.2017 16:00
Šumadija (T)
3 : 2
VGSK
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
23.04.2017 16:00
Homoljac
2 : 0
Petar Dobrnjac
Napredak
Markovac
0 : 0
Morava
Velika Plana
23.04.2017 16:00
Napredak
0 : 0
Morava
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Borac 1932
Ralja
23.04.2017 16:00
Zvižd
2 : 0
Borac 1932
Radnički Stobex
Klupci
7 : 0
OFK Osečina
Osečina
23.04.2017 16:00
Radnički Stobex
7 : 0
OFK Osečina
Provo
Provo
1 : 0
Drina
Ljubovija
23.04.2017 16:00
Provo
1 : 0
Drina
Radjevac
Krupanj
0 : 0
Spartak 1924
Ljig
23.04.2017 16:00
Radjevac
0 : 0
Spartak 1924
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 0
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
23.04.2017 16:00
Jedinstvo (Ub)
3 : 0
Sloga 1940 (BB)
Rtanj
Boljevac
5 : 0
Timočanin
Knjaževac
23.04.2017 16:30
Rtanj
5 : 0
Timočanin
Hajduk Veljko
Negotin
7 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
23.04.2017 16:30
Hajduk Veljko
7 : 1
Zaplanjac
Moravica
Subotinac
6 : 1
Majdanpek
Majdanpek
23.04.2017 16:30
Moravica
6 : 1
Majdanpek
Napredak
Aleksinac
0 : 3
BSK
Bogovina
23.04.2017 16:30
Napredak
0 : 3
BSK
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
23.04.2017 16:30
Jedinstvo
3 : 0
SFS Borac
Rembas
Resavica
3 : 2
Juhor
Obrež
23.04.2017 16:30
Rembas
3 : 2
Juhor
Bošnjane
Bošnjane
2 : 0
Sloga
Ćićevac
23.04.2017 16:30
Bošnjane
2 : 0
Sloga
Levač
Rekovac
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
23.04.2017 16:30
Levač
2 : 1
Žitorađa
Župa
Aleksandrovac
0 : 3
Trajal
Kruševac
23.04.2017 16:30
Župa
0 : 3
Trajal
Kopaonik
Brus
1 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
23.04.2017 16:30
Kopaonik
1 : 1
Poljoprivrednik
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 3
Morava 1918
Ćuprija
23.04.2017 16:30
OFK Lugomir
2 : 3
Morava 1918
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
23.04.2017 16:30
Jedinstvo (GM)
1 : 2
Jedinstvo (P)
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 2
Lužnica
Babušnica
23.04.2017 16:30
Vranjska Banja
4 : 2
Lužnica
Mladost (M)
Medoševac
0 : 1
Sloga (L)
Leskovac
23.04.2017 16:30
Mladost (M)
0 : 1
Sloga (L)
Srem
Jakovo
1 : 3
Jedinstvo
Surčin
23.04.2017 16:00
Srem
1 : 3
Jedinstvo
Vrčin
Vrčin
1 : 1
Borac (L)
Lazarevac
23.04.2017 16:00
Vrčin
1 : 1
Borac (L)
Turbina
Vreoci
1 : 1
Sremčica
Sremčica
23.04.2017 16:00
Turbina
1 : 1
Sremčica
Budućnost
Zvečka
0 : 2
Hajduk
Beograd
23.04.2017 16:00
Budućnost
0 : 2
Hajduk
Krivaja
Krivaja
1 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
23.04.2017 17:00
Krivaja
1 : 1
Proleter (Nj)
Preporod
Novi Žednik
4 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
23.04.2017 17:00
Preporod
4 : 1
Eđšeg
Proleter (RS)
Ravno Selo
4 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
23.04.2017 17:00
Proleter (RS)
4 : 1
Panonija IM Topola
Senta
Senta
3 : 0
Čantavir
Čantavir
23.04.2017 17:00
Senta
3 : 0
Čantavir
Napredak
Nadalj
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
23.04.2017 17:00
Napredak
2 : 1
Vinogradar
Jadran (S)
Sanad
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
23.04.2017 17:00
Jadran (S)
1 : 1
Obilić
Jadran (F)
Feketić
4 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
23.04.2017 17:00
Jadran (F)
4 : 1
Sutjeska
BSK
Bački Brestovac
4 : 3
Hajduk Junior
Kula
23.04.2017 16:00
BSK
4 : 3
Hajduk Junior
Slavija
Pivnice
0 : 1
Budućnost
Mladenovo
23.04.2017 16:00
Slavija
0 : 1
Budućnost
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
23.04.2017 16:00
Krila Krajine
3 : 0
Hercegovac
Rusin
Ruski Krstur
2 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
23.04.2017 16:00
Rusin
2 : 2
Stari Grad
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Terekveš
Svilojevo
23.04.2017 16:00
Mladost (BP)
2 : 0
Terekveš
Lipar
Lipar
2 : 2
Polet (S)
Sivac
23.04.2017 16:00
Lipar
2 : 2
Polet (S)
Partizan (G)
Gaj
2 : 6
Mladost (O)
Omoljica
23.04.2017 16:30
Partizan (G)
2 : 6
Mladost (O)
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 2
Polet
Izbište
23.04.2017 16:30
Crvena zvezda
2 : 2
Polet
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
23.04.2017 16:30
Vojvodina (S)
1 : 3
Sloga (BNS)
Vojvodina (C)
Crepaja
0 : 1
Strela
Ivanovo
23.04.2017 16:30
Vojvodina (C)
0 : 1
Strela
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 3
Borac (St)
Starčevo
23.04.2017 16:30
Budućnost (A)
0 : 3
Borac (St)
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Partizan (U)
Uljma
23.04.2017 16:30
Jugoslavija
3 : 1
Partizan (U)
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 4
Jedinstvo
Bočar
23.04.2017 16:00
Mladost (BD)
1 : 4
Jedinstvo
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
Naftagas (E)
Elemir
23.04.2017 16:00
C. Zvezda (RS)
1 : 1
Naftagas (E)
Banat
Čenta
4 : 2
Bilećanin
Sečanj
23.04.2017 16:00
Banat
4 : 2
Bilećanin
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 1
Krajina
Krajišnik
23.04.2017 16:00
Omladinac
2 : 1
Krajina
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Jadran
Golubinci
23.04.2017 16:00
Hrtkovci
1 : 1
Jadran
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
23.04.2017 16:00
Sloboda
1 : 0
Mitros
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 2
FK Graničar 1924
Adaševci
23.04.2017 16:00
Budućnost
2 : 2
FK Graničar 1924
Borac
Klenak
0 : 3
Hajduk
Divoš
23.04.2017 16:00
Borac
0 : 3
Hajduk
Vinogradar
Ledinci
0 : 2
Mladost
Novi Sad
23.04.2017 17:00
Vinogradar
0 : 2
Mladost
Jedinstvo
Gospođinci
0 : 3
TSK
Temerin
23.04.2017 17:00
Jedinstvo
0 : 3
TSK
Miletić
Mošorin
1 : 3
Petrovaradin
Petrovaradin
23.04.2017 17:00
Miletić
1 : 3
Petrovaradin
Bačka
Đurđevo
3 : 0
OFK Futog
Futog
23.04.2017 17:00
Bačka
3 : 0
OFK Futog
Titel
Titel
0 : 9
Tatra
Kisač
23.04.2017 17:00
Titel
0 : 9
Tatra
Real
Podunavci
3 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
23.04.2017 11:00
Real
3 : 2
OFK Ras
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Radnik
Ušće
23.04.2017 16:30
Granit
2 : 1
Radnik
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Stubal
Stubal
23.04.2017 16:30
Ibar
2 : 1
Stubal
Magnohrom
Kraljevo
3 : 2
Borac
Vraneši
23.04.2017 16:30
Magnohrom
3 : 2
Borac
Ribnica
Jovac
1 : 0
Mataruge
Mataruge
23.04.2017 16:30
Ribnica
1 : 0
Mataruge
Borac
Drenovac
1 : 2
Jadran
Kragujevac
23.04.2017 16:00
Borac
1 : 2
Jadran
Srbija
Ilićevo
6 : 1
Kolonija
Kragujevac
23.04.2017 16:00
Srbija
6 : 1
Kolonija
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
23.04.2017 16:00
Kutlovo
2 : 1
Jedinstvo
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 7
Sloga D
Desimirovac
23.04.2017 16:00
Vinogradi DB
1 : 7
Sloga D
Vodojaža
Grošnica
5 : 0
Sloboda
Grbice
23.04.2017 16:00
Vodojaža
5 : 0
Sloboda
Šumadija 1934
Drača
2 : 1
Budućnost
Resnik
23.04.2017 16:00
Šumadija 1934
2 : 1
Budućnost
Ćava
Grošnica
1 : 4
Šumadinac
Kragujevac
23.04.2017 16:00
Ćava
1 : 4
Šumadinac
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
23.04.2017 16:00
Polet (T)
2 : 0
Donja Vrbava
Spartak
Trnava
2 : 3
Omladinac (Z)
Zablaće
23.04.2017 16:00
Spartak
2 : 3
Omladinac (Z)
Mladost (P)
Preljina
3 : 2
Brezak
Pranjani
23.04.2017 16:00
Mladost (P)
3 : 2
Brezak
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
23.04.2017 16:00
Ozrem PMH
3 : 3
Jedinstvo (K)
LFK Mladost
Lučani
3 : 2
Lunjevica
Lunjevica
23.04.2017 16:00
LFK Mladost
3 : 2
Lunjevica
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 1
Napredak
Svračkovci
23.04.2017 16:00
Backovac Junajted
2 : 1
Napredak
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 0
Zadrugar
Gornja Trepca
23.04.2017 16:00
Jedinstvo (GG)
0 : 0
Zadrugar
Šumadija
Azanja
1 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
23.04.2017 16:00
Šumadija
1 : 2
Mladi borac
Omladinac
Rakinac
2 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
23.04.2017 16:00
Omladinac
2 : 0
Cerovac 2013
Sloga
Miloševac
3 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
23.04.2017 16:00
Sloga
3 : 1
Crvena zvezda
Sloboda
Lipe
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
23.04.2017 16:00
Sloboda
2 : 0
Osipaonica
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 0
Budućnost
Ratari
23.04.2017 16:00
Bresje Superior
3 : 0
Budućnost
Pobeda
Golobok
0 : 1
Udarnik
Lozovik
23.04.2017 16:00
Pobeda
0 : 1
Udarnik
7. Juli
Vodanj
2 : 2
Polet
Trnovče
23.04.2017 16:00
7. Juli
2 : 2
Polet
OFK Šatornja
Donja Šatornja
2 : 0
Vinča
Vinča
23.04.2017 16:00
OFK Šatornja
2 : 0
Vinča
Trnava
Donja Trnava
1 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
23.04.2017 16:00
Trnava
1 : 0
Vitlina-Bokanja
Junkovac
Junkovac
4 : 5
Borac
Pajsijević
23.04.2017 16:00
Junkovac
4 : 5
Borac
BSK
Belosavci
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
23.04.2017 16:00
BSK
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Rudar (Kr)
Krepoljin
4 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
23.04.2017 16:00
Rudar (Kr)
4 : 0
Trgovački
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 1
Rudar 2001
Kostolac
23.04.2017 16:00
Budućnost (V)
1 : 1
Rudar 2001
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 1
Radnik (S)
Salakovac
23.04.2017 16:00
Napredak 1936
3 : 1
Radnik (S)
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
23.04.2017 16:00
Mladost (B)
2 : 1
Borac (K)
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
Sloga (B)
Burovac
23.04.2017 16:00
Mlava (ML)
1 : 0
Sloga (B)
Borac (L)
Lešnica
4 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
23.04.2017 17:00
Borac (L)
4 : 0
Cer
Antimon
Zajača
0 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
23.04.2017 17:00
Antimon
0 : 2
Hajduk Stanko
Jevremovac
Jevremovac
1 : 1
Mačva 2005
Bogatić
23.04.2017 17:00
Jevremovac
1 : 1
Mačva 2005
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 1
Mladi Borac
Dublje
23.04.2017 17:00
Mladost (P)
4 : 1
Mladi Borac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Borac (V)
Vladimirci
23.04.2017 17:00
Mladost (PP)
2 : 1
Borac (V)
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 1
Jedinstvo
Štitar
23.04.2017 17:00
Podrinje
1 : 1
Jedinstvo
Trlić
Trlić
2 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
23.04.2017 16:00
Trlić
2 : 1
Tvrdojevac
Tešnjar
Valjevo
0 : 0
ZSK
Valjevo
23.04.2017 16:00
Tešnjar
0 : 0
ZSK
Kačer
Belanovica
2 : 2
Joševa
Joševa
23.04.2017 16:00
Kačer
2 : 2
Joševa
Tulari
Tulari
3 : 0
Radnik
Ub
23.04.2017 16:00
Tulari
3 : 0
Radnik
Mladost
Dračić
3 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
23.04.2017 16:00
Mladost
3 : 1
OFK Jabučje
Brezovica
Brezovica
4 : 1
Iskra
Donja Bukovica
23.04.2017 16:00
Brezovica
4 : 1
Iskra
Polet
Rasna
3 : 2
Crnokosa
Kosjerić
23.04.2017 15:30
Polet
3 : 2
Crnokosa
Ariljska rampa
Požega
3 : 0
Prvi partizan
Užice
23.04.2017 13:00
Ariljska rampa
3 : 0
Prvi partizan
Ježevica
Ježevica
4 : 2
Višesava
Bajina Bašta
23.04.2017 15:30
Ježevica
4 : 2
Višesava
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Savinac
Visibaba
23.04.2017 15:30
Jasen
1 : 1
Savinac
Budućnost
Arilje
4 : 1
Lazarica
Prilipac
23.04.2017 15:30
Budućnost
4 : 1
Lazarica
Jedinstvo (K)
Kalenić
3 : 3
Čajetina
Gostilje
23.04.2017 15:30
Jedinstvo (K)
3 : 3
Čajetina
Branik
Štubik
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
23.04.2017 16:00
Branik
4 : 1
Rudna Glava
Sloga
Kobišnica
6 : 0
Krivelj
Krivelj
23.04.2017 11:00
Sloga
6 : 0
Krivelj
Radnički
Klokočevac
6 : 0
BSK
Bukovče
23.04.2017 16:00
Radnički
6 : 0
BSK
Nemetali
Donja Bela Reka
5 : 4
Ključ
Podvrška
23.04.2017 16:00
Nemetali
5 : 4
Ključ
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 1
Mladost 1976
Biljeg
23.04.2017 16:30
Moravac (ZT)
3 : 1
Mladost 1976
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
5 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
23.04.2017 16:30
Rudar Alpos
5 : 0
Doljevac 1971
Morava (Ž)
Žitkovac
1 : 4
Mladost (Ba)
Batušinac
23.04.2017 16:30
Morava (Ž)
1 : 4
Mladost (Ba)
Rasovača
Rasovača
3 : 0
Naisus 1977
Rožina
23.04.2017 16:30
Rasovača
3 : 0
Naisus 1977
Orljane
Orljane
4 : 0
Jedinstvo GVD
Grejač
23.04.2017 16:30
Orljane
4 : 0
Jedinstvo GVD
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 4
Naša krila
Belotinac
23.04.2017 16:30
Radnički 1947
1 : 4
Naša krila
Sloga
Minićevo
0 : 2
Omladinac
Grezna
23.04.2017
Sloga
0 : 2
Omladinac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 1
Kablovi
Zaječar
23.04.2017
OFK Knjaz
0 : 1
Kablovi
Graničar
Veliki Izvor
3 : 1
Trebič
Sokobanja
23.04.2017
Graničar
3 : 1
Trebič
OFK Grlište
Grlište
2 : 0
Midžor
Kalna
23.04.2017
OFK Grlište
2 : 0
Midžor
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
0 : 5
Rudar (G)
Grljan
23.04.2017
Bučje Topla
0 : 5
Rudar (G)
ŠSK
Štipina
6 : 1
Rgotina
Rgotina
23.04.2017
ŠSK
6 : 1
Rgotina
Osnić
Osnić
2 : 0
Vratarnica
Vratarnica
23.04.2017
Osnić
2 : 0
Vratarnica
Napredak (Z)
Zlatovo
1 : 0
Hajduk
Čepure
23.04.2017 17:00
Napredak (Z)
1 : 0
Hajduk
Napredak (D)
Drenovac
2 : 0
OFK Batinac
Batinac
23.04.2017 17:00
Napredak (D)
2 : 0
OFK Batinac
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Resavac
Subotica
23.04.2017 17:00
Dragocvet
2 : 1
Resavac
Mladost (J)
Jovac
0 : 1
Budućnost
Miliva
23.04.2017 17:00
Mladost (J)
0 : 1
Budućnost
Bratstvo
Međureč
1 : 4
Juhor
Glavinci
23.04.2017 17:00
Bratstvo
1 : 4
Juhor
Naupare
Naupare
3 : 0
Mačkovac
Mačkovac
23.04.2017 16:30
Naupare
3 : 0
Mačkovac
Čitluk
Čitluk
3 : 2
FUD
Brus
23.04.2017 16:30
Čitluk
3 : 2
FUD
Sloga
Dašnica
0 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
23.04.2017 16:30
Sloga
0 : 3
Ribnik
13. April
Lomnica
7 : 0
Mladi radnik
Bačina
23.04.2017 16:30
13. April
7 : 0
Mladi radnik
Vinogradar
Zleginje
2 : 2
Šanac
Šanac
23.04.2017 16:30
Vinogradar
2 : 2
Šanac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 1
Kupci
Kupci
23.04.2017 16:30
Jastrebac
4 : 1
Kupci
Jastreb
Blace
2 : 1
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
23.04.2017 16:30
Jastreb
2 : 1
Nikodije Stojanović Tatko
Mladost 1982
Donji Drenovac
6 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
23.04.2017 16:30
Mladost 1982
6 : 1
Pobeda
Polet
Samarinovac
1 : 2
Omladinac
Podina
23.04.2017 16:30
Polet
1 : 2
Omladinac
Real
Jasenica (Žitorađa)
2 : 0
Borac
Držanovac
23.04.2017 16:30
Real
2 : 0
Borac
Vulkan
Brenica
2 : 1
Palilulac
Niš
23.04.2017 16:30
Vulkan
2 : 1
Palilulac
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 3
OFK Niš
Niš
23.04.2017 16:30
Sloboda
2 : 3
OFK Niš
Sloga 1948
Malča
2 : 2
Aluminijum
Niš
23.04.2017 16:30
Sloga 1948
2 : 2
Aluminijum
Mladost
Lalinac
1 : 0
Morava
Krušce
23.04.2017 16:30
Mladost
1 : 0
Morava
Vrtište
Vrtište
1 : 0
Budućnost
Prva Kutina
23.04.2017 16:30
Vrtište
1 : 0
Budućnost
Rudar
Jelašnica
3 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
23.04.2017 16:30
Rudar
3 : 0
Proleter (DV)
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 0
AZ Borac 2014
Azbresnica
23.04.2017 16:30
Proleter (M)
1 : 0
AZ Borac 2014
Zadrugar
Krupac
2 : 1
Padež
Petrovac
23.04.2017 16:30
Zadrugar
2 : 1
Padež
Borac
Barje Čiflik
1 : 1
Spartak
Pirot
23.04.2017 16:30
Borac
1 : 1
Spartak
Napredak
Izvor
3 : 6
Tanasko Rajić
Pirot
23.04.2017 16:30
Napredak
3 : 6
Tanasko Rajić
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
23.04.2017 16:30
Jedinstvo (GS)
5 : 1
Kumarevo 65
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
1 : 3
Brza
OFK Brza
23.04.2017 16:30
Omladinac (DS)
1 : 3
Brza
Bobište
Bobište
3 : 1
Mladi Borac
Živkovo
23.04.2017 16:30
Bobište
3 : 1
Mladi Borac
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Vučje
Vučje
23.04.2017 16:30
Čekmin
2 : 0
Vučje
Sloga
Lipovica
4 : 1
Polet
Stajkovce
23.04.2017 16:30
Sloga
4 : 1
Polet
Zloćudovo
Zloćudovo
6 : 0
Železničar
Brestovac
23.04.2017 16:30
Zloćudovo
6 : 0
Železničar
Umac
Miroševce
0 : 4
Jablanica
Medveđa
23.04.2017 16:30
Umac
0 : 4
Jablanica
Progres
Ladovica
3 : 1
Radnički (P)
Pertate
23.04.2017 16:30
Progres
3 : 1
Radnički (P)
Čelik
Belo polje
2 : 0
Crnotince
Crnotince
23.04.2017
Čelik
2 : 0
Crnotince
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 0
Trešnjevka
Lopardince
23.04.2017
Mladost (S)
1 : 0
Trešnjevka
Ternoci
Trnovac
6 : 2
Biljači
Biljača
23.04.2017
Ternoci
6 : 2
Biljači
Južna pruga
Vladičin Han
3 : 0
Levosoje
Levosoje
23.04.2017
Južna pruga
3 : 0
Levosoje
Vihor
Žbevac
0 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
23.04.2017
Vihor
0 : 0
Mladost (B)
Oskar
Pasjane
0 : 3
Glama
Koretište
23.04.2017 16:30
Oskar
0 : 3
Glama
Sloga
Ranilug
3 : 2
Mineralac
Klokot
23.04.2017 16:30
Sloga
3 : 2
Mineralac
Izmornik
Pančelo - Tomance
3 : 1
Rudar 1969
Kosovska Kamenica
23.04.2017 16:30
Izmornik
3 : 1
Rudar 1969
Gračanica
Gračanica
1 : 2
Polet
Laplje Selo
23.04.2017
Gračanica
1 : 2
Polet
Borac
Progar
4 : 0
Institut
Zemun Polje
23.04.2017 16:00
Borac
4 : 0
Institut
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
13. Maj Zemun
Zemun
23.04.2017 16:00
Šumadinac
2 : 1
13. Maj Zemun
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 1
Dunav
Veliko Selo
23.04.2017 16:00
Poštar Zvezdara
3 : 1
Dunav
Komgrap
Beograd
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
23.04.2017 16:00
Komgrap
0 : 0
PKB Kovilovo
Lepušnica
Glogonjski Rit
3 : 4
Zmaj 1953
Zemun
23.04.2017 16:00
Lepušnica
3 : 4
Zmaj 1953
Banja
Višnjička Banja
2 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
23.04.2017 16:00
Banja
2 : 1
Sinđelić 2012
Mladost (B)
Baroševac
0 : 4
Mladost (C)
Cvetovac
23.04.2017 16:00
Mladost (B)
0 : 4
Mladost (C)
Polet
Grabovac
5 : 1
Rušanj
Rušanj
23.04.2017 16:00
Polet
5 : 1
Rušanj
Strelac
Mislođin
2 : 0
Šumadija
Šopić
23.04.2017 16:00
Strelac
2 : 0
Šumadija
Radnički
Rudovci
6 : 0
Barajevo
Barajevo
23.04.2017 10:00
Radnički
6 : 0
Barajevo
BSK
Baćevac
3 : 2
Napredak
Medoševac
23.04.2017 16:00
BSK
3 : 2
Napredak
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Pudarci
Pudarci
23.04.2017 10:00
Selo Mladenovac
1 : 1
Pudarci
Ropočevo
Ropočevo
3 : 1
Kovačevac
Kovačevac
23.04.2017 16:00
Ropočevo
3 : 1
Kovačevac
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 2
Kosmaj
Ralja
23.04.2017 16:00
Velika Krsna
3 : 2
Kosmaj
Boleč
Grocka
2 : 1
Hajduk
Kamendol
23.04.2017 16:00
Boleč
2 : 1
Hajduk
Javor
Sladaja
0 : 3
Supska
Supska
23.04.2017 17:00
Javor
0 : 3
Supska
Omladinac
Šaludovac
4 : 0
Omladinski
Paraćin
23.04.2017 17:00
Omladinac
4 : 0
Omladinski
Zemljoradnik
Striža
4 : 3
Rudar
Senjski Rudnik
23.04.2017 17:00
Zemljoradnik
4 : 3
Rudar
Moravac 2015
Krušar
1 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
23.04.2017 17:00
Moravac 2015
1 : 2
15. Avgust 1950
Mladost (S)
Sikirica
3 : 2
Istok 63
Plana
23.04.2017 17:00
Mladost (S)
3 : 2
Istok 63
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
23.04.2017 17:00
Moravac
2 : 1
Šumadija
Mladost (G)
Gložane
2 : 1
Sloga
Voljavče
23.04.2017 17:00
Mladost (G)
2 : 1
Sloga
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 4
Mladi radnik
Novo Lanište
23.04.2017 17:00
Sinđelić 1934
2 : 4
Mladi radnik
Mladost (K)
Končarevo
4 : 1
Osaonica
Bagrdan
23.04.2017 17:00
Mladost (K)
4 : 1
Osaonica
Morava
Kočino Selo
3 : 0
Crni Vrh
Deonica
23.04.2017 17:00
Morava
3 : 0
Crni Vrh
Ursule
Ursule
5 : 1
Šumadinac
Dragovo
23.04.2017 17:00
Ursule
5 : 1
Šumadinac
Pobeda 1976
Jakovlje
4 : 8
Sloga (K)
Korman
23.04.2017 11:00
Pobeda 1976
4 : 8
Sloga (K)
Polet (V)
Vitoševac
2 : 1
Borac
Trnjane
23.04.2017 16:30
Polet (V)
2 : 1
Borac
Gredetin
Gredetin
1 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
23.04.2017 16:30
Gredetin
1 : 1
OFK Rutevac 1908
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 2
Jedinstvo
Bobovište
23.04.2017 11:00
Mladi Radnik
3 : 2
Jedinstvo
Sloga
Žučkovac
0 : 2
Napredak 1976
Jošanica
23.04.2017 16:30
Sloga
0 : 2
Napredak 1976
Jedinstvo 1952
Mužinac
1 : 1
Rtanj
Vrmdža
23.04.2017 16:30
Jedinstvo 1952
1 : 1
Rtanj
Slemen
Milušinac
3 : 0
Pobeda
Trubarevac
23.04.2017 16:30
Slemen
3 : 0
Pobeda
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
23.04.2017 16:30
Mladost (DL)
1 : 2
Sušica 2012
BSK
Belanovce
2 : 1
Mladost (V)
Vinarce
23.04.2017 16:30
BSK
2 : 1
Mladost (V)
Lemind
Leskovac
1 : 0
Atletiko
Donja Jajina
23.04.2017 11:00
Lemind
1 : 0
Atletiko
OFK Morava
Leskovac
2 : 1
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
23.04.2017 16:30
OFK Morava
2 : 1
Sloboda (DB)
Milanovo
Milanovo
1 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
23.04.2017 11:00
Milanovo
1 : 3
Bratstvo
Mladost (B)
Batulovce
2 : 1
Šumadija
Razgojna
23.04.2017 16:30
Mladost (B)
2 : 1
Šumadija
Napredak
Bogojevce
3 : 2
Gradac
Konopnica
23.04.2017 16:30
Napredak
3 : 2
Gradac
Navalin
Navalin
1 : 1
Real
Donja Jajina
23.04.2017 16:30
Navalin
1 : 1
Real
BUSK
Novi Beograd
2 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
23.04.2017 16:00
BUSK
2 : 1
Posavac Tišma
Busije
Zemun
0 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
23.04.2017 16:00
Busije
0 : 0
Studenski Grad
Rekreativo 011
Beograd
2 : 4
011
Beograd
23.04.2017 16:00
Rekreativo 011
2 : 4
011
Atakante
Beograd
1 : 1
Sparta Železnik
Železnik
23.04.2017 16:00
Atakante
1 : 1
Sparta Železnik
Bratstvo
Ljutovo
0 : 4
Bikovo
Bikovo
23.04.2017 17:00
Bratstvo
0 : 4
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
3 : 1
Palić
Palić
23.04.2017 17:00
Žednik
3 : 1
Palić
Đurđin
Đurđin
3 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
23.04.2017 17:00
Đurđin
3 : 0
Elektrovojvodina
Lokomotiva
Subotica
0 : 1
Solid
Subotica
23.04.2017 17:00
Lokomotiva
0 : 1
Solid
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
23.04.2017 17:00
Hajduk
4 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Iskra
Kucura
5 : 1
Mladost
Radičević
23.04.2017 16:00
Iskra
5 : 1
Mladost
Tomislavci
Tomislavci
1 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
23.04.2017 16:00
Tomislavci
1 : 2
Jedinstvo
Pobeda
Pobeda
0 : 6
Vojvodina
Bačko Gradište
23.04.2017 16:00
Pobeda
0 : 6
Vojvodina
Budućnost
Savino Selo
3 : 2
Obilić
Zmajevo
23.04.2017 16:00
Budućnost
3 : 2
Obilić
Mladost Radost
Srbobran
7 : 1
Sloboda
Stara Moravica
23.04.2017 16:00
Mladost Radost
7 : 1
Sloboda
AFK
Ada
8 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
23.04.2017 17:00
AFK
8 : 0
Jedinstvo (M)
Čoka
Čoka
6 : 0
Graničar
Đala
23.04.2017 17:00
Čoka
6 : 0
Graničar
Šampion
Orom
1 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
23.04.2017 17:00
Šampion
1 : 0
Slavija
Tromedja
Majdan
5 : 6
Hajduk
Podlokanj
23.04.2017 17:00
Tromedja
5 : 6
Hajduk
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
23.04.2017 17:00
Horgoš 1911
3 : 0
Jedinstvo (SK)
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 1
Dunav
Bački Monoštor
23.04.2017 16:30
Radnički 1918
1 : 1
Dunav
Graničar (R)
Riđica
3 : 1
Crvenka
Crvenka
23.04.2017 16:30
Graničar (R)
3 : 1
Crvenka
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 5
FK Stanišić
Stanišić
23.04.2017 16:30
Omladinac (B)
0 : 5
FK Stanišić
Omladinac (D)
Deronje
2 : 1
Kula
Kula
23.04.2017 16:30
Omladinac (D)
2 : 1
Kula
Hajduk (S)
Stapar
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
23.04.2017 16:30
Hajduk (S)
2 : 1
Kordun
Soko
Nova Gajdobra
0 : 6
Vojvodina
Tovariševo
23.04.2017 16:30
Soko
0 : 6
Vojvodina
Krivanj
Selenča
5 : 4
Kulpin
Kulpin
23.04.2017 16:30
Krivanj
5 : 4
Kulpin
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Neštin
Neštin
23.04.2017 16:30
Naša Zvezda
2 : 1
Neštin
Borac
Obrovac
4 : 2
Budućnost
Parage
23.04.2017 16:30
Borac
4 : 2
Budućnost
Ratar
Kruščica
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
23.04.2017 16:30
Ratar
2 : 1
Borac (VS)
Banat
Ilandža
3 : 0
Radnički 1927
Vršac
23.04.2017 16:30
Banat
3 : 0
Radnički 1927
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 0
Dobrica
Dobrica
23.04.2017 16:30
Vojvodina (CC)
2 : 0
Dobrica
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 5
Dunav
Banatska Palanka
23.04.2017 16:30
Karaš (K)
1 : 5
Dunav
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
23.04.2017 16:30
Hajdučica
3 : 0
Vladimirovac
Ševac
Kusić
0 : 2
Potporanj
Potporanj
23.04.2017 16:30
Ševac
0 : 2
Potporanj
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
23.04.2017 16:30
Partizan (K)
1 : 2
Borac (VG)
Spartak 1911
Debeljača
3 : 1
Unirea
Uzdin
23.04.2017 16:30
Spartak 1911
3 : 1
Unirea
Tempo
Sefkerin
0 : 6
Glogonj
Glogonj
23.04.2017 16:30
Tempo
0 : 6
Glogonj
Mladost
Vojlovica
0 : 1
Radnički (B)
Baranda
23.04.2017 16:30
Mladost
0 : 1
Radnički (B)
Omladinac 1927
Opovo
0 : 4
Polet
Idvor
23.04.2017 16:30
Omladinac 1927
0 : 4
Polet
Dolovo
Dolovo
7 : 5
Jedinstvo
Dubovac
23.04.2017 16:30
Dolovo
7 : 5
Jedinstvo
Kolonija
Kovin
5 : 3
Borac
Pločica
23.04.2017 16:30
Kolonija
5 : 3
Borac
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
23.04.2017 16:30
Budućnost (BB)
1 : 1
Omladinac (D)
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
23.04.2017 16:30
BSK Bavanište
0 : 3
Stari Tamiš
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
23.04.2017 16:00
OFK Stajićevo
2 : 0
Zadrugar
Omladinac
Botoš
0 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
23.04.2017 16:00
Omladinac
0 : 1
Radnički 1911
Zlatica
Zlatica
3 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
23.04.2017 16:00
Zlatica
3 : 0
ŽFK Banat
OFK Klek
Klek
3 : 2
Potisje
Knićanin
23.04.2017 16:00
OFK Klek
3 : 2
Potisje
ASK
Aradac
1 : 1
Rusanda
Melenci
23.04.2017 16:00
ASK
1 : 1
Rusanda
MSK
Mihajlovo
2 : 0
Jedinstvo
Ečka
23.04.2017 16:00
MSK
2 : 0
Jedinstvo
Borac (I)
Iđoš
4 : 2
Terekves
Hetin
23.04.2017 16:00
Borac (I)
4 : 2
Terekves
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 0
Bega
Novi Itebej
23.04.2017 16:00
Vojvodina (NM)
3 : 0
Bega
Vojvodina (B)
Bašaid
4 : 3
Roham
Nova Crnja
23.04.2017 16:00
Vojvodina (B)
4 : 3
Roham
Napredak (Č)
Čestereg
4 : 3
Napredak (BT)
Banatska Topola
23.04.2017 16:00
Napredak (Č)
4 : 3
Napredak (BT)
2. Oktobar
Kumane
4 : 3
Proleter
Međa
23.04.2017 16:00
2. Oktobar
4 : 3
Proleter
Mladost
Buđanovci
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
23.04.2017 16:00
Mladost
1 : 1
PSK Putinci
Fruškogorac
Manđelos
5 : 0
OFK Brestač
Brestač
23.04.2017 16:00
Fruškogorac
5 : 0
OFK Brestač
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
23.04.2017 16:00
Jedinstvo (M)
1 : 2
Graničar (K)
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
Graničar (O)
Obrež
23.04.2017 16:00
OFK Zeka Buljubaša
0 : 0
Graničar (O)
Borac
Martinci
9 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
23.04.2017 16:00
Borac
9 : 0
Jedinstvo (P)
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 2
Hajduk
Višnjićevo
23.04.2017 16:00
Obilić 1993
3 : 2
Hajduk
Sloga
Čalma
5 : 2
Napredak
Žarkovac
23.04.2017 16:00
Sloga
5 : 2
Napredak
Bačka
Begeč
0 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
23.04.2017 16:30
Bačka
0 : 2
Fruškogorski partizan
Susek
Susek
3 : 1
Obilić
Vilovo
23.04.2017 16:30
Susek
3 : 1
Obilić
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 1
Borac
Rakovac
23.04.2017 16:30
Fruškogorac
4 : 1
Borac
Mlada krila
Metikoši
0 : 2
Budućnost (K)
Konarevo
23.04.2017 10:00
Mlada krila
0 : 2
Budućnost (K)
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 0
Metalac
Kraljevo
23.04.2017 16:30
Jedinstvo (D)
2 : 0
Metalac
Borac (A)
Adrani
6 : 0
Tavnik
Tavnik
23.04.2017 16:30
Borac (A)
6 : 0
Tavnik
Gruža
Vitanovac
1 : 3
Popovići
Popovići
23.04.2017 16:30
Gruža
1 : 3
Popovići
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Mladost (V)
Vrdila
23.04.2017 16:30
Kraljevo Hajduk
1 : 1
Mladost (V)
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Napredak (G)
Gračac
23.04.2017 16:30
Zvezda
2 : 1
Napredak (G)
Maršić
Maršić
1 : 0
Divostin
Kragujevac
23.04.2017 16:00
Maršić
1 : 0
Divostin
OFK Žeželj
Donja Sabanta
3 : 1
21. oktobar
Kragujevac
23.04.2017 16:00
OFK Žeželj
3 : 1
21. oktobar
Hajduk
Jovanovac
0 : 0
Kremenac
Rogojevac
23.04.2017 16:00
Hajduk
0 : 0
Kremenac
Azbest
Stragari
1 : 5
Korićani
Korićani
23.04.2017 16:00
Azbest
1 : 5
Korićani
Lugovi
Čačak
0 : 3
Čačak 94
Čačak
23.04.2017 16:30
Lugovi
0 : 3
Čačak 94
Prijatelji
Čačak
6 : 5
Gavrilo Princip
Vranići
23.04.2017 16:30
Prijatelji
6 : 5
Gavrilo Princip
Kej
Čačak
0 : 4
Malba
Žaočani
23.04.2017 16:30
Kej
0 : 4
Malba
Rakova
Rakova
1 : 6
Budućnost
Stančići
23.04.2017 16:30
Rakova
1 : 6
Budućnost
Vujan
Prislonica
1 : 5
Rudar
Bresnica
23.04.2017 16:30
Vujan
1 : 5
Rudar
Planinac
Vujetinci
5 : 2
Morava (K)
Katrga
23.04.2017 16:30
Planinac
5 : 2
Morava (K)
Brezova
Brezova
2 : 4
Voćar
Kotraža
23.04.2017 16:30
Brezova
2 : 4
Voćar
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 3
Sloga
Kaona
23.04.2017 16:30
Vrelo
1 : 3
Sloga
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Dedinje Junajted
Guča
23.04.2017 16:30
Jedinstvo
3 : 0
Dedinje Junajted
Gradina
Rti
1 : 5
Prilike
Prilike
23.04.2017 16:30
Gradina
1 : 5
Prilike
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 1
Velereč 94
Velereč
23.04.2017 16:00
Takovski Ustanak
1 : 1
Velereč 94
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
4 : 4
Ozremica
Beršići
23.04.2017 16:00
Jablanica
4 : 4
Ozremica
Omladinac
Kalimanići
2 : 2
Šilopaj
Šilopaj
23.04.2017 16:00
Omladinac
2 : 2
Šilopaj
Mladost 09
Vraćevšnica
3 : 6
Šumadija
Brdjani
23.04.2017 16:00
Mladost 09
3 : 6
Šumadija
Beli Orlovi
Pridvorice
2 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
23.04.2017
Beli Orlovi
2 : 3
Železničar Kusadak
Glavaš
Glibovac
4 : 1
Bačinac
Bačinac
23.04.2017
Glavaš
4 : 1
Bačinac
Ranilović
Ranilović
1 : 2
Kopljari
Kopljari
23.04.2017 16:00
Ranilović
1 : 2
Kopljari
Šamot
Aranđelovac
3 : 4
Jasenica
Božurnja
23.04.2017 16:00
Šamot
3 : 4
Jasenica
Sloga
Zagorica
1 : 0
B 2000
Aranđelovac
23.04.2017 16:00
Sloga
1 : 0
B 2000
Šumadinac (N)
Natalinci
5 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
23.04.2017 16:00
Šumadinac (N)
5 : 0
Šumadinac (S)
Žabare
Žabare
3 : 4
Brezovac
Brezovac
23.04.2017 16:00
Žabare
3 : 4
Brezovac
Plaskovac
Plaskovac
7 : 1
Budućnost
Blaznava
23.04.2017 16:00
Plaskovac
7 : 1
Budućnost
Mladi rudar
Bukovik
1 : 1
Partizan
Darosava
23.04.2017 16:00
Mladi rudar
1 : 1
Partizan
Udarnik
Trska
3 : 1
Sloga (M)
Milatovac
23.04.2017 16:00
Udarnik
3 : 1
Sloga (M)
Mladost MG
Saranovo
3 : 0
Marjan
Knić
23.04.2017 16:00
Mladost MG
3 : 0
Marjan
Kotlenik
Selo Leskovac
2 : 4
Bare
Bare
23.04.2017 16:00
Kotlenik
2 : 4
Bare
Karađorđe
Vučić
1 : 3
BSK
Borač
23.04.2017 10:00
Karađorđe
1 : 3
BSK
Pobeda (S)
Sepci
1 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
23.04.2017 16:00
Pobeda (S)
1 : 1
Crvena zvezda
Grivac
Grivac
1 : 2
Mladost (R)
Rašković
23.04.2017 16:00
Grivac
1 : 2
Mladost (R)
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
4 : 3
Dragoš
Oreškovica
23.04.2017 16:00
Omladinac (S)
4 : 3
Dragoš
Napredak (S)
Simićevo
3 : 1
Rade Milošević
Dubočka
23.04.2017 16:00
Napredak (S)
3 : 1
Rade Milošević
Integral
Batuša
7 : 2
Radnički (K)
Knežica
23.04.2017 16:00
Integral
7 : 2
Radnički (K)
Stig (MC)
Malo Crniće
4 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
23.04.2017 16:00
Stig (MC)
4 : 3
Omladinac (Š)
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 1
Bata Bulić
Bistrica
23.04.2017 16:00
Sloga 1952
3 : 1
Bata Bulić
Kurjače
Kurjače
5 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
23.04.2017 16:00
Kurjače
5 : 1
Sloga (Ć)
Radnički (P)
Požeženo
2 : 3
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
23.04.2017 16:00
Radnički (P)
2 : 3
Jedinstvo (LJ)
Dunavac (P)
Petka
2 : 1
Dizel
Bare
23.04.2017 16:00
Dunavac (P)
2 : 1
Dizel
Železničar
Požarevac
7 : 2
Obilić
Živica
23.04.2017 16:00
Železničar
7 : 2
Obilić
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
23.04.2017 16:00
Žika Marković Uča
1 : 2
Napredak 1934
Desine
Desine
1 : 0
Napredak (P)
Poljana
23.04.2017 16:00
Desine
1 : 0
Napredak (P)
Napredak
Mačvanski Belotić
4 : 0
Proleter
Šabac
23.04.2017 17:00
Napredak
4 : 0
Proleter
Gorki
Glušci
6 : 0
Borac (Š)
Šabac
23.04.2017 17:00
Gorki
6 : 0
Borac (Š)
Cer
Petkovica
1 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
23.04.2017 17:00
Cer
1 : 1
Budućnost (Z)
Sloga (B)
Bogosavac
4 : 3
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
23.04.2017 17:00
Sloga (B)
4 : 3
Mladost (MM)
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
23.04.2017 17:00
Vlašić
3 : 0
Mladost 2013
OFK Jelen
Jelenča
4 : 2
Radnički (К)
Koceljeva
23.04.2017 17:00
OFK Jelen
4 : 2
Radnički (К)
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 0
Trešnjevka
Trbušac
23.04.2017 17:00
Miloš Pocerac 2013
1 : 0
Trešnjevka
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Šipurske Livade
Šabac
23.04.2017 17:00
Karađorđe
1 : 0
Šipurske Livade
Varna 012
Varna
0 : 3
Cerić
Miokus
23.04.2017 17:00
Varna 012
0 : 3
Cerić
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
6 : 1
Torpedo
Lojanice
23.04.2017 17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
6 : 1
Torpedo
Rankovac
Nakučani
3 : 0
Sloga (K)
Krnić
23.04.2017 17:00
Rankovac
3 : 0
Sloga (K)
Dobrava
Vukošić
4 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
23.04.2017 17:00
Dobrava
4 : 1
Dušan Silni
7. Juli
Bela Crkva
1 : 1
Stolice
Krupanj
23.04.2017 17:00
7. Juli
1 : 1
Stolice
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
23.04.2017 17:00
Jedinstvo (Z)
1 : 1
Gučevo
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
23.04.2017 14:45
Mladost (DD)
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Prva Iskra
Runjani
5 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
23.04.2017 17:00
Prva Iskra
5 : 1
Sloga (LŠ)
Borac (K)
Kozjak
4 : 1
Velika Reka
Velika Reka
23.04.2017 17:00
Borac (K)
4 : 1
Velika Reka
Sloga (S)
Straža
0 : 3
Milan Orlić
Novo Selo
23.04.2017 17:00
Sloga (S)
0 : 3
Milan Orlić
Cerova
Cerova
2 : 3
Azbukovica
Crnča
23.04.2017 17:00
Cerova
2 : 3
Azbukovica
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Proleter
Bajevac
23.04.2017 16:00
Dimitrije Tucović
3 : 0
Proleter
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 3
Rudar
Radljevo
23.04.2017 16:00
OFK Stublenica
1 : 3
Rudar
Liplje
Liplje
4 : 5
Kotešica
Kotešica
23.04.2017 16:00
Liplje
4 : 5
Kotešica
Ribnikar
Pecka
3 : 0
Popadić
Popadić
23.04.2017 16:00
Ribnikar
3 : 0
Popadić
Mladost
Valjevska Kamenica
4 : 1
Borac
Rajković
23.04.2017 16:00
Mladost
4 : 1
Borac
Komanice
Komanice
2 : 1
Kolubara 2
Valjevo
23.04.2017 16:00
Komanice
2 : 1
Kolubara 2
Rajac
Kadina Luka
5 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
23.04.2017 16:00
Rajac
5 : 1
OFK Brđanac
Jadar 2013
Valjevo
1 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
23.04.2017 11:00
Jadar 2013
1 : 1
Milenko Pavlović
Gorobilje
Gorobilje
3 : 3
Glumač
Glumač
23.04.2017 16:30
Gorobilje
3 : 3
Glumač
Bakionica
Bakionica
1 : 4
Lauš
Lopaš
23.04.2017 16:30
Bakionica
1 : 4
Lauš
Trešnjica
Tvrdići
0 : 3
Avijatičar
Vranjani
23.04.2017 16:30
Trešnjica
0 : 3
Avijatičar
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 7
Borac
Srednja Dobrinja
23.04.2017 16:30
Pobeda
0 : 7
Borac
Sečica
Seča reka
2 : 5
Omladinac
Zdravčići
23.04.2017 16:30
Sečica
2 : 5
Omladinac
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 2
Duškovci
Duškovci
23.04.2017 16:30
Napredak
3 : 2
Duškovci
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
23.04.2017 16:30
Dobrinjac
3 : 0
Plavi Tok
Napredak
Korbovo
2 : 1
Rtkovo
Rtkovo
23.04.2017 16:30
Napredak
2 : 1
Rtkovo
Mala Vrbica
Mala Vrbica
5 : 2
Omladinac
Vajuga
23.04.2017 16:30
Mala Vrbica
5 : 2
Omladinac
Egeta
Brza Palanka
5 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
23.04.2017 16:30
Egeta
5 : 1
Velika Vrbica
Lovćen
Petrovo selo
2 : 1
Koča Andjelković
Tekija
23.04.2017 16:30
Lovćen
2 : 1
Koča Andjelković
Pontes
Kostol
3 : 0
Milutinovac
Milutinovac
23.04.2017 16:30
Pontes
3 : 0
Milutinovac
Malajnica
Malajnica
0 : 4
Miloševo
Miloševo
23.04.2017 11:00
Malajnica
0 : 4
Miloševo
Ratar
Jasenica
1 : 5
Urovica
Urovica
23.04.2017 16:00
Ratar
1 : 5
Urovica
Kovilovo
Kovilovo
1 : 3
Graničar
Aleksandrovac
23.04.2017 16:00
Kovilovo
1 : 3
Graničar
Polet
Jabukovac
5 : 2
Rečka
Rečka
23.04.2017 16:00
Polet
5 : 2
Rečka
Sebečevac
Sebečevac
3 : 4
Dedina
Dedina
23.04.2017 16:30
Sebečevac
3 : 4
Dedina
Kapidžija
Kapidžija
2 : 5
Bukovica
Bukovica
23.04.2017 16:30
Kapidžija
2 : 5
Bukovica
BSK
Bela Voda
1 : 2
Žabare
Žabare
23.04.2017 16:30
BSK
1 : 2
Žabare
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 2
Čarapan
Kruševac
23.04.2017 16:30
Gornji Stepoš
1 : 2
Čarapan
Budućnost
Kaonik
3 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
23.04.2017 16:30
Budućnost
3 : 1
Jedinstvo 1936
14. Oktobar
Izbenica
3 : 2
Borac
Gornji Katun
23.04.2017 16:30
14. Oktobar
3 : 2
Borac
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 6
Rubin (DS)
Donji Stupanj
23.04.2017 16:30
Beli Orlovi
0 : 6
Rubin (DS)
Gradina
Pejovac
3 : 0
Sloga
Lozna
23.04.2017 16:30
Gradina
3 : 0
Sloga
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 1
Polet 57
Milutovac
23.04.2017 16:30
Rubin (Z)
3 : 1
Polet 57
Omladinac
Pojate
4 : 3
Trudbenik
Stalać
23.04.2017 16:30
Omladinac
4 : 3
Trudbenik
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 0
Varvarin
Varvarin
23.04.2017 16:30
Donji Kopaonik
4 : 0
Varvarin
Minel
Ripanj
3 : 1
Pinosava
Pinosava
23.04.2017 16:00
Minel
3 : 1
Pinosava
Sveti Stefan
Slanci
2 : 0
Podunavac
Ritopek
23.04.2017 16:00
Sveti Stefan
2 : 0
Podunavac
Dunavac
Dunavac
2 : 1
Crvenka
Borča
23.04.2017 16:00
Dunavac
2 : 1
Crvenka
Pionir
Besni Fok
2 : 2
Poštar
Beograd
23.04.2017 16:00
Pionir
2 : 2
Poštar
Mladost (G)
Guberevac
4 : 2
Vojvoda
Dučina
23.04.2017 12:00
Mladost (G)
4 : 2
Vojvoda
OFK Slatina
Slatina
6 : 0
Popović
Popovići
23.04.2017 17:00
OFK Slatina
6 : 0
Popović
Rudar 2012
Babe
1 : 6
OFK Rogača
Rogača
23.04.2017 17:00
Rudar 2012
1 : 6
OFK Rogača
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 0
Mladost
Mali Suvodol
23.04.2017 16:00
Lokomotiva
1 : 0
Mladost
Pobeda
Držina
3 : 4
Jerma
Sukovo
23.04.2017 16:00
Pobeda
3 : 4
Jerma
Temac
Temska
3 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
23.04.2017 16:00
Temac
3 : 3
Sloga
Omladinac
Gornji Komren
3 : 0
Supovac
Supovac
23.04.2017 16:30
Omladinac
3 : 0
Supovac
Sečanica
Sečanica
4 : 0
Mladost
Donji Komren
23.04.2017 16:30
Sečanica
4 : 0
Mladost
Durlan Siti
Niš
1 : 3
Morava 1949
Čokot
23.04.2017 16:30
Durlan Siti
1 : 3
Morava 1949
Radnički 1936
Trupale
6 : 1
Čegar 2013
Kamenica
23.04.2017 16:30
Radnički 1936
6 : 1
Čegar 2013
Marina Kutina
Marina Kutina
4 : 3
Mekiš
Mekiš
23.04.2017 11:00
Marina Kutina
4 : 3
Mekiš
Klisura
Klisura
0 : 3
Toplica
Šarlinac
23.04.2017
Klisura
0 : 3
Toplica
Grkinja
Grkinja
0 : 3
Moravac
Čečina
23.04.2017
Grkinja
0 : 3
Moravac
Elid
Donji Dušnik
6 : 1
10. februar
Šajinovac
23.04.2017
Elid
6 : 1
10. februar
Dinamo (S)
Sonta
1 : 2
Sport
Bezdan
23.04.2017 16:00
Dinamo (S)
1 : 2
Sport
Dinamo 1923
Bački Breg
4 : 0
Rastina 1918
Rastina
23.04.2017 16:00
Dinamo 1923
4 : 0
Rastina 1918
Panonija
Lalić
2 : 2
OFK Metalac
Sombor
23.04.2017 16:00
Panonija
2 : 2
OFK Metalac
KFK Kula
Kula
0 : 1
Jedinstvo (R)
Ribarevo
23.04.2017 16:00
KFK Kula
0 : 1
Jedinstvo (R)
Sloga Trgošped
Mehovine
1 : 3
Mladost (Z)
Zvezd
23.04.2017 17:00
Sloga Trgošped
1 : 3
Mladost (Z)
Mrovska
Mrovska
4 : 2
Polet
Jalovik
23.04.2017 11:00
Mrovska
4 : 2
Polet
Petrovac 74
Kujavica
1 : 3