XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
29 utakmica za dan Petak, 24 Novembar 2017


Fudbal

24.11
21:00
West Ham
Leicester
1
1
24.11.2017 21:00
West Ham
1 : 1
Leicester
24.11
21:00
Celta Vigo
Legan├ęs
1
0
24.11.2017 21:00
Celta Vigo
1 : 0
Legan├ęs
24.11
20:30
Hannover 96
Stuttgart
1
1
24.11.2017 20:30
Hannover 96
1 : 1
Stuttgart
24.11
20:45
Saint-Étienne
Strasbourg
2
2
24.11.2017 20:45
Saint-Étienne
2 : 2
Strasbourg
24.11
17:00
Borac
Vo┼żdovac
0
0
24.11.2017 17:00
Borac
0 : 0
Vo┼żdovac
24.11
13:00
Proleter
In─Ĺija
1
0
24.11.2017 13:00
Proleter
1 : 0
In─Ĺija

Košarka

24.11
19:30
Radni─Źki
Futog Tupanjac MD
72
80
24.11.2017 19:30
Radni─Źki
72 : 80
Futog Tupanjac MD
24.11
19:00
Vrbas
Dunav 2014
88
72
24.11.2017 19:00
Vrbas
88 : 72
Dunav 2014
24.11
19:00
Prva Petoletka
Zlatar
70
92
24.11.2017 19:00
Prva Petoletka
70 : 92
Zlatar
24.11
20:30
Jugbasket
Niš
77
71
24.11.2017 20:30
Jugbasket
77 : 71
Niš
24.11
20:15
Dimitrovgrad
Morava
60
64
24.11.2017 20:15
Dimitrovgrad
60 : 64
Morava
24.11
18:30
Sloga (D)
Po┼żarevac
65
74
24.11.2017 18:30
Sloga (D)
65 : 74
Po┼żarevac
24.11
20:00
Spartak
Vršac
79
90
24.11.2017 20:00
Spartak
79 : 90
Vršac
24.11
18:00
Borac
Mladost Admiral
73
81
24.11.2017 18:00
Borac
73 : 81
Mladost Admiral
24.11
17:00
Smederevo 1953
Klik
66
79
24.11.2017 17:00
Smederevo 1953
66 : 79
Klik

Odbojka

24.11
19:00
Ribnica
Niš
3
2
24.11.2017 19:00
Ribnica
3 : 2
Niš
24.11
19:00
Klek Srbijašume
Smederevo Carina
1
3
24.11.2017 19:00
Klek Srbijašume
1 : 3
Smederevo Carina
24.11
19:00
Crvena zvezda
TENT
3
1
24.11.2017 19:00
Crvena zvezda
3 : 1
TENT

Rukomet

24.11
19:30
Novi Pazar
Dubo─Źica 54
27
24
24.11.2017 19:30
Novi Pazar
27 : 24
Dubo─Źica 54
24.11
19:30
Dalmatinac
Radni─Źki 1958
37
29
24.11.2017 19:30
Dalmatinac
37 : 29
Radni─Źki 1958

Vaterpolo

24.11
20:15
HAVK Mladost
Jadran Carine
5
5
24.11.2017 20:15
HAVK Mladost
5 : 5
Jadran Carine
24.11
20:00
OVK POŠK
Jadran Split
7
7
24.11.2017 20:00
OVK POŠK
7 : 7
Jadran Split

Futsal

24.11
18:30
Pirot
RB
4
4
24.11.2017 18:30
Pirot
4 : 4
RB
24.11
21:00
Srbobran
Tango
8
4
24.11.2017 21:00
Srbobran
8 : 4
Tango
24.11
20:30
Borac
Partenon
7
2
24.11.2017 20:30
Borac
7 : 2
Partenon
24.11
18:00
Miners
Bor
5
6
24.11.2017 18:00
Miners
5 : 6
Bor
24.11
18:00
Zadrugar 2017
Gurgusovac
6
3
24.11.2017 18:00
Zadrugar 2017
6 : 3
Gurgusovac
24.11
Aleksinac 2015
Ozren
5
3
24.11.2017
Aleksinac 2015
5 : 3
Ozren
24.11
AS
Babušnica 2011
5
0
24.11.2017
AS
5 : 0
Babušnica 2011