29.09
15:30
Cement
Hajduk 1912
0
2
|
29.09.2018 15:30 | Cement | 0 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
29.09
15:30
Bačka 1901
Bratstvo 1946
1
3
|
29.09.2018 15:30 | Bačka 1901 | 1 : 3 | Bratstvo 1946 | |||||
29.09
15:30
Crvena zvezda
Radnički (SM)
1
1
|
29.09.2018 15:30 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Radnički (SM) | |||||
29.09
15:30
Omladinac
ČSK Pivara
1
0
|
29.09.2018 15:30 | Omladinac | 1 : 0 | ČSK Pivara |
29.09
15:00
Jedinstvo (Ub)
Provo
2
1
|
29.09.2018 15:00 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 1 | Provo | |||||
29.09
15:00
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
0
1
|
29.09.2018 15:00 | Smederevo 1924 | 0 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
29.09
15:00
Mokra Gora
Šumadija (A)
1
0
|
29.09.2018 15:00 | Mokra Gora | 1 : 0 | Šumadija (A) | |||||
29.09
15:00
FAP
Sloga 33
1
0
|
29.09.2018 15:00 | FAP | 1 : 0 | Sloga 33 | |||||
29.09
15:00
Loznica
Sloga (PŽ)
1
0
|
29.09.2018 15:00 | Loznica | 1 : 0 | Sloga (PŽ) | |||||
29.09
15:00
Jošanica
Budućnost Krušik 2014
2
1
|
29.09.2018 15:00 | Jošanica | 2 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
29.09
15:00
Tutin
Polet (LJ)
0
1
|
29.09.2018 15:00 | Tutin | 0 : 1 | Polet (LJ) |
29.09
15:30
OFK Sinđelić
Jedinstvo (B)
0
0
|
29.09.2018 15:30 | OFK Sinđelić | 0 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
29.09
15:30
Trstenik PPT
Radnički (S)
4
1
|
29.09.2018 15:30 | Trstenik PPT | 4 : 1 | Radnički (S) | |||||
29.09
15:30
Jagodina Tabane
Zaplanjac
0
0
|
29.09.2018 15:30 | Jagodina Tabane | 0 : 0 | Zaplanjac | |||||
29.09
15:30
Dunav
Pukovac
4
1
|
29.09.2018 15:30 | Dunav | 4 : 1 | Pukovac | |||||
29.09
15:30
Moravac Orion
Jedinstvo (P)
3
2
|
29.09.2018 15:30 | Moravac Orion | 3 : 2 | Jedinstvo (P) |
29.09
10:00
Grafičar
Radnički (NB)
1
1
|
29.09.2018 10:00 | Grafičar | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
29.09
15:30
Radnički (O)
IMT
2
1
|
29.09.2018 15:30 | Radnički (O) | 2 : 1 | IMT | |||||
29.09
15:30
BSK Borča
Jedinstvo
2
4
|
29.09.2018 15:30 | BSK Borča | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
29.09
15:30
Brodarac
BASK
6
0
|
29.09.2018 15:30 | Brodarac | 6 : 0 | BASK | |||||
29.09
11:00
GSP Polet Dorćol
Lokomotiva
1
0
|
29.09.2018 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 0 | Lokomotiva |
29.09
15:30
Radnički (K)
Krajina
5
1
|
29.09.2018 15:30 | Radnički (K) | 5 : 1 | Krajina | |||||
29.09
15:30
Sloboda
Mladost (O)
2
0
|
29.09.2018 15:30 | Sloboda | 2 : 0 | Mladost (O) | |||||
29.09
15:30
Jedinstvo (BK)
Budućnost
5
0
|
29.09.2018 15:30 | Jedinstvo (BK) | 5 : 0 | Budućnost | |||||
29.09
15:30
Radnički (S)
Begej
1
0
|
29.09.2018 15:30 | Radnički (S) | 1 : 0 | Begej | |||||
29.09
15:30
OFK Proleter
Kozara
0
1
|
29.09.2018 15:30 | OFK Proleter | 0 : 1 | Kozara | |||||
29.09
15:30
BAK
Sloga
2
1
|
29.09.2018 15:30 | BAK | 2 : 1 | Sloga |
29.09
15:30
Sloga (T)
Podrinje
1
2
|
29.09.2018 15:30 | Sloga (T) | 1 : 2 | Podrinje | |||||
29.09
15:30
Radnički (Š)
Jugović
0
0
|
29.09.2018 15:30 | Radnički (Š) | 0 : 0 | Jugović | |||||
29.09
15:30
Sremac Vojka
Hajduk (Č)
2
0
|
29.09.2018 15:30 | Sremac Vojka | 2 : 0 | Hajduk (Č) | |||||
29.09
15:30
1. Maj Ruma
Tatra
2
1
|
29.09.2018 15:30 | 1. Maj Ruma | 2 : 1 | Tatra |
29.09
15:30
OFK Vrbas
Bajša
0
2
|
29.09.2018 15:30 | OFK Vrbas | 0 : 2 | Bajša | |||||
29.09
15:30
Polet (K)
Tavankut
2
0
|
29.09.2018 15:30 | Polet (K) | 2 : 0 | Tavankut | |||||
29.09
15:30
Mladost APA
Tekstilac
1
0
|
29.09.2018 15:30 | Mladost APA | 1 : 0 | Tekstilac |
29.09
15:00
Gruža
Karađorđe
7
0
|
29.09.2018 15:00 | Gruža | 7 : 0 | Karađorđe | |||||
29.09
15:00
Goč
Šumadija 1903
1
0
|
29.09.2018 15:00 | Goč | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
29.09
15:00
Trepča
Sloga
1
0
|
29.09.2018 15:00 | Trepča | 1 : 0 | Sloga |
29.09
15:00
Mladi borac
OFK Aranđelovac 1979
2
0
|
29.09.2018 15:00 | Mladi borac | 2 : 0 | OFK Aranđelovac 1979 |
29.09
15:00
Ribnica
Spartak 1924
0
0
|
29.09.2018 15:00 | Ribnica | 0 : 0 | Spartak 1924 |
29.09
15:00
Sloboda
Prijevor
2
1
|
29.09.2018 15:00 | Sloboda | 2 : 1 | Prijevor | |||||
29.09
15:00
Sloga (BB)
Sevojno
3
1
|
29.09.2018 15:00 | Sloga (BB) | 3 : 1 | Sevojno | |||||
29.09
15:00
Budućnost
Orlovac
2
1
|
29.09.2018 15:00 | Budućnost | 2 : 1 | Orlovac |
29.09
15:30
Pčinja
Jedinstvo (GS)
4
1
|
29.09.2018 15:30 | Pčinja | 4 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
29.09
15:30
Balkanski
Pusta Reka
2
0
|
29.09.2018 15:30 | Balkanski | 2 : 0 | Pusta Reka | |||||
29.09
15:30
Budućnost
Mladost (M)
2
1
|
29.09.2018 15:30 | Budućnost | 2 : 1 | Mladost (M) | |||||
29.09
15:30
OFK Niš
Vranjska Banja
4
2
|
29.09.2018 15:30 | OFK Niš | 4 : 2 | Vranjska Banja |
29.09
15:30
OFK Kosanica
Sloga
3
2
|
29.09.2018 15:30 | OFK Kosanica | 3 : 2 | Sloga |
29.09
15:30
BSK
Malošište
2
3
|
29.09.2018 15:30 | BSK | 2 : 3 | Malošište | |||||
29.09
15:30
Brodoremont
Svrljig
2
0
|
29.09.2018 15:30 | Brodoremont | 2 : 0 | Svrljig |
29.09
15:30
Sopot
Leštane
2
1
|
29.09.2018 15:30 | Sopot | 2 : 1 | Leštane | |||||
29.09
15:30
Milutinac
Borac
5
0
|
29.09.2018 15:30 | Milutinac | 5 : 0 | Borac |
29.09
15:30
Proleter 2006
Vojvodina
2
1
|
29.09.2018 15:30 | Proleter 2006 | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
29.09
15:30
Mladost (L)
Omladinac FAM
2
1
|
29.09.2018 15:30 | Mladost (L) | 2 : 1 | Omladinac FAM |
29.09
15:30
Vojvodina (T)
Stari Grad
2
2
|
29.09.2018 15:30 | Vojvodina (T) | 2 : 2 | Stari Grad | |||||
29.09
15:30
Krila Krajine
Slavija
2
1
|
29.09.2018 15:30 | Krila Krajine | 2 : 1 | Slavija |
29.09
16:00
Partizan
Ljukovo
5
1
|
29.09.2018 16:00 | Partizan | 5 : 1 | Ljukovo | |||||
29.09
16:00
Rudar
Borac (K)
1
1
|
29.09.2018 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Borac (K) |
29.09
15:30
Slavija
Bačka
0
1
|
29.09.2018 15:30 | Slavija | 0 : 1 | Bačka |
29.09
15:30
Radnički 1905
Napredak
2
1
|
29.09.2018 15:30 | Radnički 1905 | 2 : 1 | Napredak | |||||
29.09
15:30
Proleter (RS)
Sutjeska
1
0
|
29.09.2018 15:30 | Proleter (RS) | 1 : 0 | Sutjeska | |||||
29.09
15:30
Obilić
Senta
1
1
|
29.09.2018 15:30 | Obilić | 1 : 1 | Senta | |||||
29.09
15:30
Njegoš
Panonija IM Topola
5
2
|
29.09.2018 15:30 | Njegoš | 5 : 2 | Panonija IM Topola |
29.09
11:00
Rakovica
Zmaj
2
1
|
29.09.2018 11:00 | Rakovica | 2 : 1 | Zmaj |
29.09
15:30
Zvezda
Duboko
4
1
|
29.09.2018 15:30 | Zvezda | 4 : 1 | Duboko |
29.09
15:30
Vinča
Pudarci
6
2
|
29.09.2018 15:30 | Vinča | 6 : 2 | Pudarci |
29.09
16:00
Parmenac
Slatina
6
2
|
29.09.2018 16:00 | Parmenac | 6 : 2 | Slatina |
29.09
15:30
Jedinstvo 1936
Mladost (DK)
2
0
|
29.09.2018 15:30 | Jedinstvo 1936 | 2 : 0 | Mladost (DK) |
29.09
15:00
Dušan Silni
Mladi Borac
1
0
|
29.09.2018 15:00 | Dušan Silni | 1 : 0 | Mladi Borac | |||||
29.09
15:00
Sloga (BO)
Jevremovac
6
0
|
29.09.2018 15:00 | Sloga (BO) | 6 : 0 | Jevremovac |
29.09
15:30
Rudar 2001
Makce
9
0
|
29.09.2018 15:30 | Rudar 2001 | 9 : 0 | Makce | |||||
29.09
15:30
Polet (SD)
Đerdap
0
3
|
29.09.2018 15:30 | Polet (SD) | 0 : 3 | Đerdap | |||||
29.09
15:30
Trgovački
Mlava (ML)
0
0
|
29.09.2018 15:30 | Trgovački | 0 : 0 | Mlava (ML) |
29.09
15:30
Rasovača
OFK Napredak 1929
3
0
|
29.09.2018 15:30 | Rasovača | 3 : 0 | OFK Napredak 1929 | |||||
29.09
15:30
Napredak 2012
Moravac
2
3
|
29.09.2018 15:30 | Napredak 2012 | 2 : 3 | Moravac |
29.09
15:30
Zlot
Nemetali
4
2
|
29.09.2018 15:30 | Zlot | 4 : 2 | Nemetali | |||||
29.09
15:30
Polom
Šarbanovac
5
0
|
29.09.2018 15:30 | Polom | 5 : 0 | Šarbanovac |
29.09
15:00
Jug Bogdan
Borac
2
1
|
29.09.2018 15:00 | Jug Bogdan | 2 : 1 | Borac |
29.09
15:00
OFK Brđanac
Tvrdojevac
0
2
|
29.09.2018 15:00 | OFK Brđanac | 0 : 2 | Tvrdojevac | |||||
29.09
15:00
OFK Jabučje
Rubribreza
0
1
|
29.09.2018 15:00 | OFK Jabučje | 0 : 1 | Rubribreza | |||||
29.09
15:00
Radnik
Ribnikar
4
1
|
29.09.2018 15:00 | Radnik | 4 : 1 | Ribnikar |
29.09
16:00
Sloga (D)
Kutlovo
2
0
|
29.09.2018 16:00 | Sloga (D) | 2 : 0 | Kutlovo |
29.09
15:30
Prvi partizan
Višesava
1
0
|
29.09.2018 15:30 | Prvi partizan | 1 : 0 | Višesava |
29.09
15:30
Velika Jasikova
Radnički 1946
1
2
|
29.09.2018 15:30 | Velika Jasikova | 1 : 2 | Radnički 1946 | |||||
29.09
15:30
Rudar Vrška Čuka
Malinik
3
0
|
29.09.2018 15:30 | Rudar Vrška Čuka | 3 : 0 | Malinik |
29.09
15:30
Zadrugar
Mladost
1
3
|
29.09.2018 15:30 | Zadrugar | 1 : 3 | Mladost | |||||
29.09
15:30
Rajko Mitić
Vladimir Durković
3
1
|
29.09.2018 15:30 | Rajko Mitić | 3 : 1 | Vladimir Durković | |||||
29.09
15:30
Lužnica
Spartak
3
0
|
29.09.2018 15:30 | Lužnica | 3 : 0 | Spartak |
29.09
15:30
Mladost
Čelik
2
3
|
29.09.2018 15:30 | Mladost | 2 : 3 | Čelik |
29.09
Gračanica
Gracko
1
6
|
29.09.2018 | Gračanica | 1 : 6 | Gracko | |||||
29.09
Sitnica
Polet
1
1
|
29.09.2018 | Sitnica | 1 : 1 | Polet | |||||
29.09
Ugljare
Čaglavica
3
0
|
29.09.2018 | Ugljare | 3 : 0 | Čaglavica |
29.09
15:00
Rudar
Crvena Jabuka
2
2
|
29.09.2018 15:00 | Rudar | 2 : 2 | Crvena Jabuka |
29.09
15:30
Pobednik
Krtinska
1
2
|
29.09.2018 15:30 | Pobednik | 1 : 2 | Krtinska | |||||
29.09
15:30
Rojkovac
Sloga
6
1
|
29.09.2018 15:30 | Rojkovac | 6 : 1 | Sloga |
29.09
15:30
Jedinstvo
Veternik
2
0
|
29.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Veternik |
29.09
15:30
Stari Trstenik
Kamenorezac 76
4
0
|
29.09.2018 15:30 | Stari Trstenik | 4 : 0 | Kamenorezac 76 |
29.09
15:00
Ursule
Vinorača
0
0
|
29.09.2018 15:00 | Ursule | 0 : 0 | Vinorača | |||||
29.09
15:00
Šumadinac
Partizan
1
4
|
29.09.2018 15:00 | Šumadinac | 1 : 4 | Partizan | |||||
29.09
15:00
Kupinovac
Sinđelić 1934
4
1
|
29.09.2018 15:00 | Kupinovac | 4 : 1 | Sinđelić 1934 |
29.09
15:00
Borac 1805
Mladost (GM)
5
1
|
29.09.2018 15:00 | Borac 1805 | 5 : 1 | Mladost (GM) | |||||
29.09
15:00
Budućnost
Napredak
2
0
|
29.09.2018 15:00 | Budućnost | 2 : 0 | Napredak | |||||
29.09
15:00
Rudar (St)
Moravac 2015
1
3
|
29.09.2018 15:00 | Rudar (St) | 1 : 3 | Moravac 2015 |
29.09
15:30
Naftagas
OFK Stajićevo
1
3
|
29.09.2018 15:30 | Naftagas | 1 : 3 | OFK Stajićevo | |||||
29.09
15:30
ASK
OFK Gradnulica
5
1
|
29.09.2018 15:30 | ASK | 5 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
29.09
15:30
Zadrugar
OFK Klek
2
4
|
29.09.2018 15:30 | Zadrugar | 2 : 4 | OFK Klek | |||||
29.09
15:30
MSK
Tamiš
1
1
|
29.09.2018 15:30 | MSK | 1 : 1 | Tamiš | |||||
29.09
15:30
ŽFK Banat
Potisje
1
3
|
29.09.2018 15:30 | ŽFK Banat | 1 : 3 | Potisje | |||||
29.09
15:30
Jedinstvo
Bilećanin
5
0
|
29.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | Bilećanin |
29.09
16:00
Stojnik
Djurinci
1
0
|
29.09.2018 16:00 | Stojnik | 1 : 0 | Djurinci | |||||
29.09
16:00
Vis
Sibnica
5
0
|
29.09.2018 16:00 | Vis | 5 : 0 | Sibnica |
29.09
15:30
Mladost
Borac (V)
1
0
|
29.09.2018 15:30 | Mladost | 1 : 0 | Borac (V) | |||||
29.09
15:30
Mladi radnik 1925
Mlada krila
4
1
|
29.09.2018 15:30 | Mladi radnik 1925 | 4 : 1 | Mlada krila |
29.09
15:00
Marjan
BSK
1
1
|
29.09.2018 15:00 | Marjan | 1 : 1 | BSK |
29.09
15:30
Napredak (BT)
Terekves
3
0
|
29.09.2018 15:30 | Napredak (BT) | 3 : 0 | Terekves | |||||
29.09
15:30
Roham
1.Oktobar
5
0
|
29.09.2018 15:30 | Roham | 5 : 0 | 1.Oktobar | |||||
29.09
15:30
Napredak (Č)
Proleter
4
0
|
29.09.2018 15:30 | Napredak (Č) | 4 : 0 | Proleter | |||||
29.09
15:30
Vojvodina
Bega
8
1
|
29.09.2018 15:30 | Vojvodina | 8 : 1 | Bega | |||||
29.09
15:30
Jedinstvo
Omladinac
10
1
|
29.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 10 : 1 | Omladinac |
29.09
15:00
Azbukovica
Vidojevica
2
3
|
29.09.2018 15:00 | Azbukovica | 2 : 3 | Vidojevica | |||||
29.09
15:00
Jedinstvo
Rudar
0
3
|
29.09.2018 15:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Rudar |
29.09
15:00
Šumadinac (S)
Borac
5
0
|
29.09.2018 15:00 | Šumadinac (S) | 5 : 0 | Borac |
29.09
15:30
Todorovce
Lemind 1953
2
1
|
29.09.2018 15:30 | Todorovce | 2 : 1 | Lemind 1953 |
29.09
15:00
OFK Šabac
Cer
2
0
|
29.09.2018 15:00 | OFK Šabac | 2 : 0 | Cer |
29.09
15:30
Polet (V)
Napredak 1934
3
2
|
29.09.2018 15:30 | Polet (V) | 3 : 2 | Napredak 1934 |
29.09
15:00
Strmovo
Mladost (Č)
0
2
|
29.09.2018 15:00 | Strmovo | 0 : 2 | Mladost (Č) | |||||
29.09
15:00
Petka
Bistrica
2
1
|
29.09.2018 15:00 | Petka | 2 : 1 | Bistrica |
29.09
15:00
Landol
Petlić SD 026
6
1
|
29.09.2018 15:00 | Landol | 6 : 1 | Petlić SD 026 | |||||
29.09
15:00
Badljevica
Omladinac
1
2
|
29.09.2018 15:00 | Badljevica | 1 : 2 | Omladinac |
29.09
15:00
Zeppelin 026
Hajduk Veljko 1934
0
2
|
29.09.2018 15:00 | Zeppelin 026 | 0 : 2 | Hajduk Veljko 1934 |
29.09
15:30
Mladost
Jerma
1
4
|
29.09.2018 15:30 | Mladost | 1 : 4 | Jerma | |||||
29.09
15:30
Zvezda
Rongo Siti
4
2
|
29.09.2018 15:30 | Zvezda | 4 : 2 | Rongo Siti | |||||
29.09
15:30
Sloboda
Napredak
1
5
|
29.09.2018 15:30 | Sloboda | 1 : 5 | Napredak |
29.09
15:30
Škriljac
Pobeda 1976
7
0
|
29.09.2018 15:30 | Škriljac | 7 : 0 | Pobeda 1976 | |||||
29.09
15:30
Jedinstvo
Polet (R)
0
4
|
29.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 0 : 4 | Polet (R) | |||||
29.09
15:30
OFK Sloga
Gredetin
3
0
|
29.09.2018 15:30 | OFK Sloga | 3 : 0 | Gredetin |
29.09
15:30
Palić
Žednik
0
0
|
29.09.2018 15:30 | Palić | 0 : 0 | Žednik |
29.09
15:30
Jedinstvo
Omladinac
3
1
|
29.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Omladinac | |||||
29.09
15:30
Obilić
Mladost 1948
4
1
|
29.09.2018 15:30 | Obilić | 4 : 1 | Mladost 1948 |
29.09
16:00
Bjelica
Voćar
3
0
|
29.09.2018 16:00 | Bjelica | 3 : 0 | Voćar |
29.09
Kriva Reka
Soko
|
29.09.2018 | Kriva Reka | : | Soko | |||||
29.09
Raketa
Tara
1
2
|
29.09.2018 | Raketa | 1 : 2 | Tara | |||||
29.09
GP Zlatibor
Zlatibor 2
|
29.09.2018 | GP Zlatibor | : | Zlatibor 2 | |||||
29.09
Kapedunum
Policajac 92
|
29.09.2018 | Kapedunum | : | Policajac 92 |
29.09
16:00
Modrica
Rasina
3
1
|
29.09.2018 16:00 | Modrica | 3 : 1 | Rasina |
29.09
10:00
Arbanasce
Lepaja 2018
6
0
|
29.09.2018 10:00 | Arbanasce | 6 : 0 | Lepaja 2018 | |||||
29.09
15:30
Sloga
Dobrič
0
0
|
29.09.2018 15:30 | Sloga | 0 : 0 | Dobrič |
29.09
16:00
Rtanj
Sokograd
6
0
|
29.09.2018 16:00 | Rtanj | 6 : 0 | Sokograd | |||||
29.09
16:00
Hajduk
Slemen
3
1
|
29.09.2018 16:00 | Hajduk | 3 : 1 | Slemen |
29.09
16:00
Bratstvo 1975
Kolonija
2
4
|
29.09.2018 16:00 | Bratstvo 1975 | 2 : 4 | Kolonija |
29.09
15:30
Grkinja
Knežica
2
1
|
29.09.2018 15:30 | Grkinja | 2 : 1 | Knežica |
29.09
15:30
Mladost 2013
Mrovska
3
4
|
29.09.2018 15:30 | Mladost 2013 | 3 : 4 | Mrovska | |||||
29.09
15:30
Belpos
Dragojevac
2
2
|
29.09.2018 15:30 | Belpos | 2 : 2 | Dragojevac |
29.09
15:30
Partizan
Proleter
1
1
|
29.09.2018 15:30 | Partizan | 1 : 1 | Proleter | |||||
29.09
15:30
Borac
Zlatica
0
1
|
29.09.2018 15:30 | Borac | 0 : 1 | Zlatica | |||||
29.09
15:30
Sloga
Tisa 1933
0
0
|
29.09.2018 15:30 | Sloga | 0 : 0 | Tisa 1933 |
29.09
16:00
Milakovac 2018
Mladost 1925
1
1
|
29.09.2018 16:00 | Milakovac 2018 | 1 : 1 | Mladost 1925 |
29.09
16:00
Budućnost
Jedinstvo 2017
1
1
|
29.09.2018 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | Jedinstvo 2017 |
29.09
15:30
ŠFU Derbi 2016
Rudar 1973
3
2
|
29.09.2018 15:30 | ŠFU Derbi 2016 | 3 : 2 | Rudar 1973 | |||||
29.09
15:30
Mladost (DL)
Gornje Sinkovce
6
1
|
29.09.2018 15:30 | Mladost (DL) | 6 : 1 | Gornje Sinkovce | |||||
29.09
15:30
Gornje Krajince
Jašunja
2
1
|
29.09.2018 15:30 | Gornje Krajince | 2 : 1 | Jašunja |
29.09
15:30
Rudar
Bojić
3
1
|
29.09.2018 15:30 | Rudar | 3 : 1 | Bojić | |||||
29.09
15:30
Cerić
Volujac
3
1
|
29.09.2018 15:30 | Cerić | 3 : 1 | Volujac |
29.09
15:00
Mladost (O)
Napredak
3
0
|
29.09.2018 15:00 | Mladost (O) | 3 : 0 | Napredak |
29.09
15:00
Crni Vrh
Trnava
3
0
|
29.09.2018 15:00 | Crni Vrh | 3 : 0 | Trnava | |||||
29.09
15:00
Dobra Voda
Sloboda
0
0
|
29.09.2018 15:00 | Dobra Voda | 0 : 0 | Sloboda |
29.09
15:30
Dunav
Morava 1932
4
3
|
29.09.2018 15:30 | Dunav | 4 : 3 | Morava 1932 |
29.09
15:30
POFK Letnjikovac
Dumača
1
3
|
29.09.2018 15:30 | POFK Letnjikovac | 1 : 3 | Dumača | |||||
29.09
15:30
Petlovača
Metaloplastika
5
0
|
29.09.2018 15:30 | Petlovača | 5 : 0 | Metaloplastika | |||||
29.09
15:30
Omladinac
Sloga
8
1
|
29.09.2018 15:30 | Omladinac | 8 : 1 | Sloga |
29.09
15:30
Borac (BG)
Telečka
4
0
|
29.09.2018 15:30 | Borac (BG) | 4 : 0 | Telečka | |||||
29.09
15:30
Lider
Jedinstvo Lemeš
2
0
|
29.09.2018 15:30 | Lider | 2 : 0 | Jedinstvo Lemeš |
29.09
15:30
Dragoš
Dobrnje
3
2
|
29.09.2018 15:30 | Dragoš | 3 : 2 | Dobrnje | |||||
29.09
15:30
Radnik
Borac
3
1
|
29.09.2018 15:30 | Radnik | 3 : 1 | Borac |
29.09
15:30
Napredak
Vukan
1
5
|
29.09.2018 15:30 | Napredak | 1 : 5 | Vukan |
29.09
Čestin
Kruševica 1980
0
3
|
29.09.2018 | Čestin | 0 : 3 | Kruševica 1980 | |||||
29.09
Kotlenik (G)
Mladost
4
0
|
29.09.2018 | Kotlenik (G) | 4 : 0 | Mladost | |||||
29.09
Grivac
Beli Orlovi
0
2
|
29.09.2018 | Grivac | 0 : 2 | Beli Orlovi | |||||
29.09
Borac
Bečevica
1
4
|
29.09.2018 | Borac | 1 : 4 | Bečevica |
29.09
15:30
Proleter
Crvena Zastava
2
1
|
29.09.2018 15:30 | Proleter | 2 : 1 | Crvena Zastava | |||||
29.09
15:30
Partizan
Zadrugar
5
0
|
29.09.2018 15:30 | Partizan | 5 : 0 | Zadrugar |
29.09
15:30
Mladost
Gaj
3
4
|
29.09.2018 15:30 | Mladost | 3 : 4 | Gaj | |||||
29.09
15:30
Graničar
Banat
2
2
|
29.09.2018 15:30 | Graničar | 2 : 2 | Banat | |||||
29.09
15:30
Naša Krajina
Solunac
0
3
|
29.09.2018 15:30 | Naša Krajina | 0 : 3 | Solunac |
29.09
15:30
Noćaj
Planinac
0
7
|
29.09.2018 15:30 | Noćaj | 0 : 7 | Planinac |
29.09
15:30
Makrešane
Štitari
|
29.09.2018 15:30 | Makrešane | : | Štitari | |||||
29.09
15:30
Zmajevac
Padež
|
29.09.2018 15:30 | Zmajevac | : | Padež | |||||
29.09
15:30
Lomnica
Grkljane
|
29.09.2018 15:30 | Lomnica | : | Grkljane |
29.09
16:00
Borjak 2013
Stara Čaršija
0
8
|
29.09.2018 16:00 | Borjak 2013 | 0 : 8 | Stara Čaršija | |||||
29.09
16:00
Vinogradar
Omladinac
2
1
|
29.09.2018 16:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Omladinac |
29.09
15:00
Studenac
Mladost (DB)
3
1
|
29.09.2018 15:00 | Studenac | 3 : 1 | Mladost (DB) | |||||
29.09
15:00
TE Gučevo
Mladost (G)
3
1
|
29.09.2018 15:00 | TE Gučevo | 3 : 1 | Mladost (G) |
29.09
15:00
Borac
Budućnost
3
0
|
29.09.2018 15:00 | Borac | 3 : 0 | Budućnost | |||||
29.09
15:00
Pobeda 1953
Mladost
6
0
|
29.09.2018 15:00 | Pobeda 1953 | 6 : 0 | Mladost |
29.09
15:00
Udarnik
Budućnost
3
0
|
29.09.2018 15:00 | Udarnik | 3 : 0 | Budućnost | |||||
29.09
15:00
Polet
Proleter
6
0
|
29.09.2018 15:00 | Polet | 6 : 0 | Proleter | |||||
29.09
15:00
BSK
Jedinstvo
5
0
|
29.09.2018 15:00 | BSK | 5 : 0 | Jedinstvo |
29.09
15:00
Feniks
Mladi borac 2018
4
1
|
29.09.2018 15:00 | Feniks | 4 : 1 | Mladi borac 2018 |
29.09
15:00
OFK Venčani
Gorski Car
2
1
|
29.09.2018 15:00 | OFK Venčani | 2 : 1 | Gorski Car |
29.09
16:00
Rubin
OFK Marenovo
3
3
|
29.09.2018 16:00 | Rubin | 3 : 3 | OFK Marenovo |
29.09
15:30
Kopaonik
Župski biseri
3
2
|
29.09.2018 15:30 | Kopaonik | 3 : 2 | Župski biseri | |||||
29.09
15:30
Mladost
OFK Kopaonik 1931
0
9
|
29.09.2018 15:30 | Mladost | 0 : 9 | OFK Kopaonik 1931 | |||||
29.09
15:30
Jezero
Obilić
4
1
|
29.09.2018 15:30 | Jezero | 4 : 1 | Obilić |
29.09
16:00
Polet
Levač 2
3
1
|
29.09.2018 16:00 | Polet | 3 : 1 | Levač 2 | |||||
29.09
16:00
Povratak otpisanih
5
4
|
29.09.2018 16:00 | Povratak otpisanih | 5 : 4 | ||||||
29.09
16:00
Goša
Dragovo
1
3
|
29.09.2018 16:00 | Goša | 1 : 3 | Dragovo |
29.09
15:00
GFK Strelište
Bresje
5
0
|
29.09.2018 15:00 | GFK Strelište | 5 : 0 | Bresje |
29.09
16:00
Čelik
Krupa
3
1
|
29.09.2018 16:00 | Čelik | 3 : 1 | Krupa | |||||
29.09
16:00
Tuzla City
Široki Brijeg
0
0
|
29.09.2018 16:00 | Tuzla City | 0 : 0 | Široki Brijeg | |||||
29.09
20:00
Sarajevo
Radnik
2
1
|
29.09.2018 20:00 | Sarajevo | 2 : 1 | Radnik | |||||
29.09
16:00
Zvijezda 09
Mladost
0
2
|
29.09.2018 16:00 | Zvijezda 09 | 0 : 2 | Mladost | |||||
29.09
19:00
Zrinjski
Sloboda
2
0
|
29.09.2018 19:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Sloboda |
29.09
16:00
Željezničar Sport Team
Sutjeska
2
1
|
29.09.2018 16:00 | Željezničar Sport Team | 2 : 1 | Sutjeska | |||||
29.09
16:00
Kozara
Drina
2
0
|
29.09.2018 16:00 | Kozara | 2 : 0 | Drina | |||||
29.09
16:00
Tekstilac
Sloboda
3
1
|
29.09.2018 16:00 | Tekstilac | 3 : 1 | Sloboda | |||||
29.09
16:00
Podrinje
Slavija
3
2
|
29.09.2018 16:00 | Podrinje | 3 : 2 | Slavija | |||||
29.09
16:00
Rudar Prijedor
Alfa
1
1
|
29.09.2018 16:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Alfa |
29.09
15:00
Budućnost
Iskra
1
0
|
29.09.2018 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Iskra | |||||
29.09
15:00
Lovćen
Grbalj
0
5
|
29.09.2018 15:00 | Lovćen | 0 : 5 | Grbalj | |||||
29.09
15:00
Mornar
Sutjeska
0
1
|
29.09.2018 15:00 | Mornar | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
29.09
18:00
OFK Petrovac
Zeta
0
1
|
29.09.2018 18:00 | OFK Petrovac | 0 : 1 | Zeta | |||||
29.09
15:00
Rudar
OFK Titograd
3
1
|
29.09.2018 15:00 | Rudar | 3 : 1 | OFK Titograd |
29.09
14:30
Gorštak
Drezga
1
2
|
29.09.2018 14:30 | Gorštak | 1 : 2 | Drezga |
29.09
13:30
West Ham United
Manchester United
3
1
|
29.09.2018 13:30 | West Ham United | 3 : 1 | Manchester United | |||||
29.09
16:00
Arsenal
Watford
2
0
|
29.09.2018 16:00 | Arsenal | 2 : 0 | Watford | |||||
29.09
16:00
Everton
Fulham
3
0
|
29.09.2018 16:00 | Everton | 3 : 0 | Fulham | |||||
29.09
16:00
Huddersfield Town
Tottenham Hotspur
0
2
|
29.09.2018 16:00 | Huddersfield Town | 0 : 2 | Tottenham Hotspur | |||||
29.09
16:00
Manchester City
Brighton
2
0
|
29.09.2018 16:00 | Manchester City | 2 : 0 | Brighton | |||||
29.09
16:00
Newcastle United
Leicester
0
2
|
29.09.2018 16:00 | Newcastle United | 0 : 2 | Leicester | |||||
29.09
16:00
Wolverhampton
Southampton
2
0
|
29.09.2018 16:00 | Wolverhampton | 2 : 0 | Southampton | |||||
29.09
18:30
Chelsea
Liverpool
1
1
|
29.09.2018 18:30 | Chelsea | 1 : 1 | Liverpool |
29.09
13:00
Real Sociedad
Valencia
0
1
|
29.09.2018 13:00 | Real Sociedad | 0 : 1 | Valencia | |||||
29.09
16:15
Barcelona
Athletic Club
1
1
|
29.09.2018 16:15 | Barcelona | 1 : 1 | Athletic Club | |||||
29.09
18:30
Eibar
Sevilla
1
3
|
29.09.2018 18:30 | Eibar | 1 : 3 | Sevilla | |||||
29.09
20:45
Real Madrid
Atlético Madrid
0
0
|
29.09.2018 20:45 | Real Madrid | 0 : 0 | Atlético Madrid |
29.09
15:30
Schalke 04
Mainz 05
1
0
|
29.09.2018 15:30 | Schalke 04 | 1 : 0 | Mainz 05 | |||||
29.09
15:30
Hoffenheim
RB Leipzig
1
2
|
29.09.2018 15:30 | Hoffenheim | 1 : 2 | RB Leipzig | |||||
29.09
15:30
Stuttgart
Werder
2
1
|
29.09.2018 15:30 | Stuttgart | 2 : 1 | Werder | |||||
29.09
15:30
Wolfsburg
Borussia Mönchengladbach
2
2
|
29.09.2018 15:30 | Wolfsburg | 2 : 2 | Borussia Mönchengladbach | |||||
29.09
15:30
Nürnberg
Fortuna
3
0
|
29.09.2018 15:30 | Nürnberg | 3 : 0 | Fortuna | |||||
29.09
18:30
Bayer Leverkusen
Borussia Dortmund
2
4
|
29.09.2018 18:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 4 | Borussia Dortmund |
29.09
15:00
Roma
Lazio
3
1
|
29.09.2018 15:00 | Roma | 3 : 1 | Lazio | |||||
29.09
20:30
Internazionale
Cagliari
2
0
|
29.09.2018 20:30 | Internazionale | 2 : 0 | Cagliari | |||||
29.09
18:00
Juventus
Napoli
3
1
|
29.09.2018 18:00 | Juventus | 3 : 1 | Napoli |
29.09
20:00
Angers
Guingamp
0
1
|
29.09.2018 20:00 | Angers | 0 : 1 | Guingamp | |||||
29.09
20:00
Caen
Amiens SC
1
0
|
29.09.2018 20:00 | Caen | 1 : 0 | Amiens SC | |||||
29.09
20:00
Olympique Lyonnais
Nantes
1
1
|
29.09.2018 20:00 | Olympique Lyonnais | 1 : 1 | Nantes | |||||
29.09
17:15
Nice
PSG
0
3
|
29.09.2018 17:15 | Nice | 0 : 3 | PSG | |||||
29.09
20:00
Reims
Bordeaux
0
0
|
29.09.2018 20:00 | Reims | 0 : 0 | Bordeaux | |||||
29.09
20:00
Strasbourg
Dijon
3
0
|
29.09.2018 20:00 | Strasbourg | 3 : 0 | Dijon |
29.09
20:30
Crvena zvezda
Mladost
2
1
|
29.09.2018 20:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Mladost |
29.09
15:30
Bečej 1918
Trajal
1
0
|
29.09.2018 15:30 | Bečej 1918 | 1 : 0 | Trajal |
29.09
Banat
ŽFU Zvezda B 2018
1
9
|
29.09.2018 | Banat | 1 : 9 | ŽFU Zvezda B 2018 | |||||
29.09
Moskva
Stajicevo
4
1
|
29.09.2018 | Moskva | 4 : 1 | Stajicevo |
29.09
Jedinstvo 2014
ZFK Toplicanin
7
2
|
29.09.2018 | Jedinstvo 2014 | 7 : 2 | ZFK Toplicanin | |||||
29.09
Majdanpek
Jagodina
2
1
|
29.09.2018 | Majdanpek | 2 : 1 | Jagodina | |||||
29.09
Napredak Junior 2018
Knjaževac 2015
10
1
|
29.09.2018 | Napredak Junior 2018 | 10 : 1 | Knjaževac 2015 |
29.09
18:30
Crvena zvezda
Spartak
0
6
|
29.09.2018 18:30 | Crvena zvezda | 0 : 6 | Spartak |
29.09
15:30
Karađorđe
Kolubara
3
1
|
29.09.2018 15:30 | Karađorđe | 3 : 1 | Kolubara | |||||
29.09
15:30
Lavice Dubočica
Rad
2
0
|
29.09.2018 15:30 | Lavice Dubočica | 2 : 0 | Rad |
29.09
13:00
Radnički 1923
Sloga (P)
2
2
|
29.09.2018 13:00 | Radnički 1923 | 2 : 2 | Sloga (P) |
29.09
10:00
Borac (NS)
Dinamo 1945
2
1
|
29.09.2018 10:00 | Borac (NS) | 2 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
29.09
10:00
Vojvodina
Petar Puača
1
1
|
29.09.2018 10:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Petar Puača | |||||
29.09
10:00
TSC
Omladinac
3
0
|
29.09.2018 10:00 | TSC | 3 : 0 | Omladinac |
29.09
15:00
Polet
FAP
3
2
|
29.09.2018 15:00 | Polet | 3 : 2 | FAP | |||||
29.09
15:00
BIP
Sloga (BB)
4
0
|
29.09.2018 15:00 | BIP | 4 : 0 | Sloga (BB) | |||||
29.09
15:00
Sloboda
Tutin
5
0
|
29.09.2018 15:00 | Sloboda | 5 : 0 | Tutin |
29.09
15:00
Provo
Ribnica
0
0
|
29.09.2018 15:00 | Provo | 0 : 0 | Ribnica | |||||
29.09
15:00
Radnički
Brezovica
9
0
|
29.09.2018 15:00 | Radnički | 9 : 0 | Brezovica | |||||
29.09
15:00
Drina
Vrelo sport
1
3
|
29.09.2018 15:00 | Drina | 1 : 3 | Vrelo sport |
29.09
11:00
Njerš Ištvan
Radnički 1912
1
0
|
29.09.2018 11:00 | Njerš Ištvan | 1 : 0 | Radnički 1912 | |||||
29.09
10:00
Bratstvo 1946
Kabel
1
4
|
29.09.2018 10:00 | Bratstvo 1946 | 1 : 4 | Kabel |
29.09
14:00
Radnički (NP)
Cement
3
1
|
29.09.2018 14:00 | Radnički (NP) | 3 : 1 | Cement |
29.09
11:00
Dolovo
Partizan (G)
1
13
|
29.09.2018 11:00 | Dolovo | 1 : 13 | Partizan (G) |
29.09
15:30
Dolina
Borac
1
6
|
29.09.2018 15:30 | Dolina | 1 : 6 | Borac |
29.09
Hajduk
Spektar
3
0
|
29.09.2018 | Hajduk | 3 : 0 | Spektar | |||||
29.09
Mladost (BP)
Mladost APA
0
1
|
29.09.2018 | Mladost (BP) | 0 : 1 | Mladost APA | |||||
29.09
Crvenka
OFK Odžaci
3
0
|
29.09.2018 | Crvenka | 3 : 0 | OFK Odžaci | |||||
29.09
10:00
Omladinac
Sloga
1
5
|
29.09.2018 10:00 | Omladinac | 1 : 5 | Sloga |
29.09
13:00
Posavina
Rvati
2
5
|
29.09.2018 13:00 | Posavina | 2 : 5 | Rvati | |||||
29.09
13:00
Jedinstvo
Polet
0
3
|
29.09.2018 13:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Polet | |||||
29.09
13:00
Budućnost
Crvena Zastava
1
3
|
29.09.2018 13:00 | Budućnost | 1 : 3 | Crvena Zastava | |||||
29.09
10:00
Strelac
Prva Iskra
1
4
|
29.09.2018 10:00 | Strelac | 1 : 4 | Prva Iskra |
29.09
Tisa
Senta
0
5
|
29.09.2018 | Tisa | 0 : 5 | Senta |
29.09
13:00
Čukarički
Inđija
7
0
|
29.09.2018 13:00 | Čukarički | 7 : 0 | Inđija | |||||
29.09
16:00
Radnički (N)
Crvena Zvezda
4
3
|
29.09.2018 16:00 | Radnički (N) | 4 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
29.09
13:00
Dinamo (P)
Trajal
5
5
|
29.09.2018 13:00 | Dinamo (P) | 5 : 5 | Trajal | |||||
29.09
14:00
OFK Beograd
Partizan
0
2
|
29.09.2018 14:00 | OFK Beograd | 0 : 2 | Partizan |
29.09
IMT
Zemun
0
2
|
29.09.2018 | IMT | 0 : 2 | Zemun | |||||
29.09
Crvena zvezda
Voždovac
|
29.09.2018 | Crvena zvezda | : | Voždovac | |||||
29.09
Brodarac
Lokomotiva
0
0
|
29.09.2018 | Brodarac | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
29.09
Internacional
BSK Borča
7
3
|
29.09.2018 | Internacional | 7 : 3 | BSK Borča | |||||
29.09
Sinđelić
Partizan
4
5
|
29.09.2018 | Sinđelić | 4 : 5 | Partizan | |||||
29.09
Rad
Radnički
2
0
|
29.09.2018 | Rad | 2 : 0 | Radnički | |||||
29.09
OFK Beograd
Grafičar
0
2
|
29.09.2018 | OFK Beograd | 0 : 2 | Grafičar |
29.09
Sremčica
Bežanija
0
2
|
29.09.2018 | Sremčica | 0 : 2 | Bežanija | |||||
29.09
OFK Beograd 2
OFK Zabrežje
|
29.09.2018 | OFK Beograd 2 | : | OFK Zabrežje | |||||
29.09
DIF
Sinđelić 2
0
1
|
29.09.2018 | DIF | 0 : 1 | Sinđelić 2 | |||||
29.09
Stepojevac Vaga
Zvezdara
2
4
|
29.09.2018 | Stepojevac Vaga | 2 : 4 | Zvezdara | |||||
29.09
OFK Žarkovo
Leštane
6
2
|
29.09.2018 | OFK Žarkovo | 6 : 2 | Leštane | |||||
29.09
Zmaj 1953
Rad 2
1
6
|
29.09.2018 | Zmaj 1953 | 1 : 6 | Rad 2 | |||||
29.09
Lokomotiva 2
Komgrap
|
29.09.2018 | Lokomotiva 2 | : | Komgrap |
29.09
11:00
Radnički 1923
Sloga (P)
2
1
|
29.09.2018 11:00 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Sloga (P) |
29.09
12:00
Železničar
Radnički (S)
2
1
|
29.09.2018 12:00 | Železničar | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
29.09
12:00
Borac (NS)
Dinamo 1945
0
0
|
29.09.2018 12:00 | Borac (NS) | 0 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
29.09
12:00
Vojvodina
Petar Puača
0
3
|
29.09.2018 12:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Petar Puača | |||||
29.09
12:00
TSC
Inđija
4
0
|
29.09.2018 12:00 | TSC | 4 : 0 | Inđija |
29.09
Grafičar
IMT
7
0
|
29.09.2018 | Grafičar | 7 : 0 | IMT | |||||
29.09
Sinđelić
Lokomotiva
2
5
|
29.09.2018 | Sinđelić | 2 : 5 | Lokomotiva | |||||
29.09
Studenski grad
DIF
2
0
|
29.09.2018 | Studenski grad | 2 : 0 | DIF | |||||
29.09
BSK Borča
Internacional
1
2
|
29.09.2018 | BSK Borča | 1 : 2 | Internacional | |||||
29.09
Radnički (NB)
Teleoptik
1
2
|
29.09.2018 | Radnički (NB) | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
29.09
BSK 1925
011
3
2
|
29.09.2018 | BSK 1925 | 3 : 2 | 011 | |||||
29.09
Bežanija
Kolubara
0
1
|
29.09.2018 | Bežanija | 0 : 1 | Kolubara |
29.09
Šampion 2014
Đerdap
3
0
|
29.09.2018 | Šampion 2014 | 3 : 0 | Đerdap | |||||
29.09
Temnić 1924
Nacional 2
2
2
|
29.09.2018 | Temnić 1924 | 2 : 2 | Nacional 2 | |||||
29.09
Topličanin
Timočanin
1
1
|
29.09.2018 | Topličanin | 1 : 1 | Timočanin | |||||
29.09
Kruševac
Vlasina
3
4
|
29.09.2018 | Kruševac | 3 : 4 | Vlasina | |||||
29.09
Radnički
Sloga
4
0
|
29.09.2018 | Radnički | 4 : 0 | Sloga |
29.09
Rakovica
Budućnost
5
0
|
29.09.2018 | Rakovica | 5 : 0 | Budućnost | |||||
29.09
15:00
Palilulac
Omladinac
8
0
|
29.09.2018 15:00 | Palilulac | 8 : 0 | Omladinac | |||||
29.09
BASK
Novi Beograd
1
1
|
29.09.2018 | BASK | 1 : 1 | Novi Beograd | |||||
29.09
OLE
Postar 1930
6
1
|
29.09.2018 | OLE | 6 : 1 | Postar 1930 | |||||
29.09
Balkan
Beograd 1929
4
0
|
29.09.2018 | Balkan | 4 : 0 | Beograd 1929 |
29.09
11:00
Rađevac
Omladinac 2014
5
3
|
29.09.2018 11:00 | Rađevac | 5 : 3 | Omladinac 2014 | |||||
29.09
12:00
Provo
Sunrise
3
0
|
29.09.2018 12:00 | Provo | 3 : 0 | Sunrise |
29.09
15:00
Zlatar
Zlatibor
0
2
|
29.09.2018 15:00 | Zlatar | 0 : 2 | Zlatibor | |||||
29.09
15:00
Sloga (S)
Polimlje
1
1
|
29.09.2018 15:00 | Sloga (S) | 1 : 1 | Polimlje | |||||
29.09
15:00
Sloga (BB)
FAP
3
0
|
29.09.2018 15:00 | Sloga (BB) | 3 : 0 | FAP | |||||
29.09
Prvi Partizan
Jedinstvo Putevi
|
29.09.2018 | Prvi Partizan | : | Jedinstvo Putevi |
29.09
15:00
Sloboda
BIP
3
1
|
29.09.2018 15:00 | Sloboda | 3 : 1 | BIP | |||||
29.09
15:00
Polet
Budućnost
3
0
|
29.09.2018 15:00 | Polet | 3 : 0 | Budućnost | |||||
29.09
15:00
Čačak 94
Apolon
1
3
|
29.09.2018 15:00 | Čačak 94 | 1 : 3 | Apolon | |||||
29.09
Takovo
Goč
|
29.09.2018 | Takovo | : | Goč |
29.09
OFK Aranđelovac 1979
VGSK
2
3
|
29.09.2018 | OFK Aranđelovac 1979 | 2 : 3 | VGSK | |||||
29.09
Partizan 1945
Vodojaža
2
3
|
29.09.2018 | Partizan 1945 | 2 : 3 | Vodojaža | |||||
29.09
11:00
RSK
Homoljac
4
0
|
29.09.2018 11:00 | RSK | 4 : 0 | Homoljac | |||||
29.09
Karađorđe
Zvižd
3
0
|
29.09.2018 | Karađorđe | 3 : 0 | Zvižd | |||||
29.09
10:00
Sloga 33
Jasenica 2017
0
5
|
29.09.2018 10:00 | Sloga 33 | 0 : 5 | Jasenica 2017 |
29.09
12:00
Petar Puača
RFK N.S. 1921
2
0
|
29.09.2018 12:00 | Petar Puača | 2 : 0 | RFK N.S. 1921 | |||||
29.09
12:00
Vojvodina
Proleter (NS)
0
2
|
29.09.2018 12:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Proleter (NS) |
29.09
10:00
OFK Banat
Radnički (NP)
1
3
|
29.09.2018 10:00 | OFK Banat | 1 : 3 | Radnički (NP) |
29.09
Zvezdara
Petlić
|
29.09.2018 | Zvezdara | : | Petlić | |||||
29.09
Institut
Avala 1939
2
1
|
29.09.2018 | Institut | 2 : 1 | Avala 1939 | |||||
29.09
Banja
Minel
|
29.09.2018 | Banja | : | Minel |
29.09
16:00
Jedinstvo (D)
Crvena zvezda
0
3
|
29.09.2018 16:00 | Jedinstvo (D) | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
29.09
10:00
Polet
Sloga
1
4
|
29.09.2018 10:00 | Polet | 1 : 4 | Sloga |
29.09
10:00
Bačka 1901
Tavankut
7
2
|
29.09.2018 10:00 | Bačka 1901 | 7 : 2 | Tavankut |
29.09
10:00
Cer
Borac
3
3
|
29.09.2018 10:00 | Cer | 3 : 3 | Borac | |||||
29.09
10:00
Sloga
Gučevo 1929
5
4
|
29.09.2018 10:00 | Sloga | 5 : 4 | Gučevo 1929 | |||||
29.09
10:00
Loznica B
Radnički Stobex
4
2
|
29.09.2018 10:00 | Loznica B | 4 : 2 | Radnički Stobex | |||||
29.09
14:00
Drina
Mladost
3
5
|
29.09.2018 14:00 | Drina | 3 : 5 | Mladost | |||||
29.09
10:00
Rudar
Podrinje
0
5
|
29.09.2018 10:00 | Rudar | 0 : 5 | Podrinje |
29.09
11:00
Polet
Urovci
1
1
|
29.09.2018 11:00 | Polet | 1 : 1 | Urovci | |||||
29.09
10:00
Zadrugar
Rvati
1
2
|
29.09.2018 10:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Rvati |
29.09
09:30
Sinđelić MK
O11 MK
3
4
|
29.09.2018 09:30 | Sinđelić MK | 3 : 4 | O11 MK | |||||
29.09
12:00
Crvena zvezda MK
BSK Borča MK
2
0
|
29.09.2018 12:00 | Crvena zvezda MK | 2 : 0 | BSK Borča MK | |||||
29.09
11:00
Rad MK
Lokomotiva MK
4
0
|
29.09.2018 11:00 | Rad MK | 4 : 0 | Lokomotiva MK | |||||
29.09
14:30
Radnički (NB) MK
Voždovac MK
0
0
|
29.09.2018 14:30 | Radnički (NB) MK | 0 : 0 | Voždovac MK | |||||
29.09
09:00
Čukarički MK
Zemun MK
2
1
|
29.09.2018 09:00 | Čukarički MK | 2 : 1 | Zemun MK |
29.09
Kolubara MK
011 B MK
5
3
|
29.09.2018 | Kolubara MK | 5 : 3 | 011 B MK | |||||
29.09
Voždovac MK
Rad MK
1
1
|
29.09.2018 | Voždovac MK | 1 : 1 | Rad MK | |||||
29.09
Brodarac MK
Radnički (NB) MK
6
0
|
29.09.2018 | Brodarac MK | 6 : 0 | Radnički (NB) MK | |||||
29.09
IMT
Zemun MK
1
5
|
29.09.2018 | IMT | 1 : 5 | Zemun MK | |||||
29.09
DIF MK
Dunavac
1
1
|
29.09.2018 | DIF MK | 1 : 1 | Dunavac | |||||
29.09
Grafičar MK
Napredak
3
1
|
29.09.2018 | Grafičar MK | 3 : 1 | Napredak | |||||
29.09
OFK Beograd MK
Obrenovac 1905 MK
6
0
|
29.09.2018 | OFK Beograd MK | 6 : 0 | Obrenovac 1905 MK |
29.09
Rad MK
Vinča MK
1
1
|
29.09.2018 | Rad MK | 1 : 1 | Vinča MK | |||||
29.09
Radnički PDM MK
Sopot MK
4
1
|
29.09.2018 | Radnički PDM MK | 4 : 1 | Sopot MK | |||||
29.09
Boleč MK
Srem MK
3
1
|
29.09.2018 | Boleč MK | 3 : 1 | Srem MK | |||||
29.09
Brodarac MK
Prva Iskra MK
3
3
|
29.09.2018 | Brodarac MK | 3 : 3 | Prva Iskra MK | |||||
29.09
Rakovica MK
Zemun MK-V
|
29.09.2018 | Rakovica MK | : | Zemun MK-V | |||||
29.09
Borac MK
Sinđelić 2012
0
1
|
29.09.2018 | Borac MK | 0 : 1 | Sinđelić 2012 | |||||
29.09
OFK Beograd MK
Crvena Zvezda MML MK
1
2
|
29.09.2018 | OFK Beograd MK | 1 : 2 | Crvena Zvezda MML MK |
29.09
10:00
Borac (S)
Mladost (L)
1
9
|
29.09.2018 10:00 | Borac (S) | 1 : 9 | Mladost (L) | |||||
29.09
10:00
Proleter 2006
Coerver junior FA
2
3
|
29.09.2018 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 3 | Coerver junior FA |
29.09
10:00
Inđija
Prof. Bolesnikov
2
0
|
29.09.2018 10:00 | Inđija | 2 : 0 | Prof. Bolesnikov | |||||
29.09
10:00
Petar Puača
RFK N.S. 1921
2
3
|
29.09.2018 10:00 | Petar Puača | 2 : 3 | RFK N.S. 1921 | |||||
29.09
10:00
GFK Sloven
Petrika
1
4
|
29.09.2018 10:00 | GFK Sloven | 1 : 4 | Petrika | |||||
29.09
10:00
Vojvodina
Srem
13
0
|
29.09.2018 10:00 | Vojvodina | 13 : 0 | Srem |
29.09
09:00
Spartak
Bačka 1901
12
0
|
29.09.2018 09:00 | Spartak | 12 : 0 | Bačka 1901 | |||||
29.09
10:00
Vinogradar
Radnički 1905
6
1
|
29.09.2018 10:00 | Vinogradar | 6 : 1 | Radnički 1905 |
29.09
10:00
Radnički (S)
OFK Bačka
2
0
|
29.09.2018 10:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | OFK Bačka |
29.09
11:00
Zvezda
Posavina
9
1
|
29.09.2018 11:00 | Zvezda | 9 : 1 | Posavina | |||||
29.09
10:00
Radnički
Sloga
20
2
|
29.09.2018 10:00 | Radnički | 20 : 2 | Sloga | |||||
29.09
10:00
Duboko
Partizan
6
1
|
29.09.2018 10:00 | Duboko | 6 : 1 | Partizan |
29.09
Novi Pazar B
|
29.09.2018 | : | Novi Pazar B | ||||||
29.09
11:30
OFK Ras
Tutin
3
0
|
29.09.2018 11:30 | OFK Ras | 3 : 0 | Tutin | |||||
29.09
Jedinstvo 2017
|
29.09.2018 | : | Jedinstvo 2017 | ||||||
29.09
Sport Club 99 B
|
29.09.2018 | : | Sport Club 99 B |
29.09
Zemun
BSK
6
0
|
29.09.2018 | Zemun | 6 : 0 | BSK | |||||
29.09
Čukarički
Crvena zvezda
1
4
|
29.09.2018 | Čukarički | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
29.09
Internacional
Brodarac
0
7
|
29.09.2018 | Internacional | 0 : 7 | Brodarac | |||||
29.09
Partizan
Rad
4
1
|
29.09.2018 | Partizan | 4 : 1 | Rad | |||||
29.09
011
Teleoptik
1
5
|
29.09.2018 | 011 | 1 : 5 | Teleoptik | |||||
29.09
Vozdovac
OFK Beograd
0
7
|
29.09.2018 | Vozdovac | 0 : 7 | OFK Beograd |
29.09
Radnički
IMT
5
1
|
29.09.2018 | Radnički | 5 : 1 | IMT | |||||
29.09
Lokomotiva
BASK
1
1
|
29.09.2018 | Lokomotiva | 1 : 1 | BASK | |||||
29.09
Ada
Kolubara
4
3
|
29.09.2018 | Ada | 4 : 3 | Kolubara | |||||
29.09
BSK 1925
Sinđelić
0
1
|
29.09.2018 | BSK 1925 | 0 : 1 | Sinđelić | |||||
29.09
Studentski Grad
OLE
2
1
|
29.09.2018 | Studentski Grad | 2 : 1 | OLE | |||||
29.09
Radnički NB
DIF
4
2
|
29.09.2018 | Radnički NB | 4 : 2 | DIF |
29.09
Graficar
OFK Zabrežje
3
1
|
29.09.2018 | Graficar | 3 : 1 | OFK Zabrežje | |||||
29.09
Novi Beograd
Buducnost
|
29.09.2018 | Novi Beograd | : | Buducnost | |||||
29.09
Bežanija
Jedinstvo
1
3
|
29.09.2018 | Bežanija | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
29.09
Rakovica
Žarkovo
5
2
|
29.09.2018 | Rakovica | 5 : 2 | Žarkovo |
29.09
GSP Polet
Vinca
8
0
|
29.09.2018 | GSP Polet | 8 : 0 | Vinca | |||||
29.09
Mladenovac
Postar 1930
5
1
|
29.09.2018 | Mladenovac | 5 : 1 | Postar 1930 | |||||
29.09
Lestane
Palilulac
3
1
|
29.09.2018 | Lestane | 3 : 1 | Palilulac | |||||
29.09
Banja
Vrcin
1
4
|
29.09.2018 | Banja | 1 : 4 | Vrcin |
29.09
16:30
Proleter (M)
Omladinac (D)
5
3
|
29.09.2018 16:30 | Proleter (M) | 5 : 3 | Omladinac (D) | |||||
29.09
16:00
Budućnost (BB)
BSK
6
1
|
29.09.2018 16:00 | Budućnost (BB) | 6 : 1 | BSK |
29.09
13:00
Sloga
Vojvodina
8
2
|
29.09.2018 13:00 | Sloga | 8 : 2 | Vojvodina |
29.09
16:00
Dinamo 1945
Mladost (O)
8
0
|
29.09.2018 16:00 | Dinamo 1945 | 8 : 0 | Mladost (O) | |||||
29.09
17:00
Borac (St)
Jedinstvo Stević
2
2
|
29.09.2018 17:00 | Borac (St) | 2 : 2 | Jedinstvo Stević |
29.09
Timočanin
Kopernikus Železničar
2
1
|
29.09.2018 | Timočanin | 2 : 1 | Kopernikus Železničar | |||||
29.09
Jagodina
Napredak
1
1
|
29.09.2018 | Jagodina | 1 : 1 | Napredak | |||||
29.09
Radnički (N)
Trstenik PTT
1
1
|
29.09.2018 | Radnički (N) | 1 : 1 | Trstenik PTT | |||||
29.09
Dinamo
Real
2
4
|
29.09.2018 | Dinamo | 2 : 4 | Real | |||||
29.09
Lider MGM
Trajal
0
2
|
29.09.2018 | Lider MGM | 0 : 2 | Trajal | |||||
29.09
SFS Borac
OFK Radnički
1
1
|
29.09.2018 | SFS Borac | 1 : 1 | OFK Radnički | |||||
29.09
Nacional
Radnički (P)
6
2
|
29.09.2018 | Nacional | 6 : 2 | Radnički (P) | |||||
29.09
Duel Juniors
Timok
0
0
|
29.09.2018 | Duel Juniors | 0 : 0 | Timok |
29.09
Prosoker
Hajduk Veljko
2
0
|
29.09.2018 | Prosoker | 2 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
29.09
Bor
Temnić 1924
3
1
|
29.09.2018 | Bor | 3 : 1 | Temnić 1924 | |||||
29.09
Car Lazar
Djerdap
3
2
|
29.09.2018 | Car Lazar | 3 : 2 | Djerdap | |||||
29.09
Župa
OFK Napredak
2
1
|
29.09.2018 | Župa | 2 : 1 | OFK Napredak | |||||
29.09
Radnički
Morava
2
0
|
29.09.2018 | Radnički | 2 : 0 | Morava | |||||
29.09
Jedinstvo
Mali Bor
|
29.09.2018 | Jedinstvo | : | Mali Bor | |||||
29.09
Junior
Dunav
2
5
|
29.09.2018 | Junior | 2 : 5 | Dunav | |||||
29.09
Kopaonik
Kruševac
0
1
|
29.09.2018 | Kopaonik | 0 : 1 | Kruševac |
29.09
Mladi Borac
Topličanin
0
1
|
29.09.2018 | Mladi Borac | 0 : 1 | Topličanin | |||||
29.09
Dubočica
Radnik
1
0
|
29.09.2018 | Dubočica | 1 : 0 | Radnik | |||||
29.09
Lugina
Kosanica
3
0
|
29.09.2018 | Lugina | 3 : 0 | Kosanica | |||||
29.09
Sinđelić
OFK Radnički
0
1
|
29.09.2018 | Sinđelić | 0 : 1 | OFK Radnički | |||||
29.09
Sloga
Vlasina
3
2
|
29.09.2018 | Sloga | 3 : 2 | Vlasina | |||||
29.09
Ternoci
Real
3
0
|
29.09.2018 | Ternoci | 3 : 0 | Real |
29.09
Jedinstvo
Bačka
6
1
|
29.09.2018 | Jedinstvo | 6 : 1 | Bačka | |||||
29.09
Horgoš 1911
Senta
0
4
|
29.09.2018 | Horgoš 1911 | 0 : 4 | Senta | |||||
29.09
Tisa
AFK
0
9
|
29.09.2018 | Tisa | 0 : 9 | AFK | |||||
29.09
Kevi
Sloga
5
2
|
29.09.2018 | Kevi | 5 : 2 | Sloga |
29.09
Internacional
BSK Borča
1
2
|
29.09.2018 | Internacional | 1 : 2 | BSK Borča | |||||
29.09
OFK Beograd
Zemun
1
0
|
29.09.2018 | OFK Beograd | 1 : 0 | Zemun | |||||
29.09
Radnički (NB)
011
1
1
|
29.09.2018 | Radnički (NB) | 1 : 1 | 011 | |||||
29.09
Sinđelić
Rad
1
3
|
29.09.2018 | Sinđelić | 1 : 3 | Rad | |||||
29.09
Crvena zvezda
Partizan
1
1
|
29.09.2018 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Partizan | |||||
29.09
Čukarički
Radnički (O)
1
0
|
29.09.2018 | Čukarički | 1 : 0 | Radnički (O) | |||||
29.09
Brodarac
Voždovac
1
0
|
29.09.2018 | Brodarac | 1 : 0 | Voždovac |
29.09
Radnički PDM
BSK 1925
0
5
|
29.09.2018 | Radnički PDM | 0 : 5 | BSK 1925 | |||||
29.09
Rad
Zemun
3
1
|
29.09.2018 | Rad | 3 : 1 | Zemun | |||||
29.09
OFK Beograd
Olimpik
0
3
|
29.09.2018 | OFK Beograd | 0 : 3 | Olimpik | |||||
29.09
DIF
Obrenovac 1905
7
0
|
29.09.2018 | DIF | 7 : 0 | Obrenovac 1905 | |||||
29.09
Kolubara
Teleoptik
0
1
|
29.09.2018 | Kolubara | 0 : 1 | Teleoptik | |||||
29.09
Ada
Lokomotiva
3
1
|
29.09.2018 | Ada | 3 : 1 | Lokomotiva |
29.09
Lokomotiva
Prva Iskra MK
11
1
|
29.09.2018 | Lokomotiva | 11 : 1 | Prva Iskra MK | |||||
29.09
Institut MK
011 MK-B
5
1
|
29.09.2018 | Institut MK | 5 : 1 | 011 MK-B | |||||
29.09
Žarkovo MK
Zmaj 1953
6
0
|
29.09.2018 | Žarkovo MK | 6 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
29.09
Crveni Orao
Vranić MK
0
1
|
29.09.2018 | Crveni Orao | 0 : 1 | Vranić MK | |||||
29.09
Ole MK
Karioke
3
1
|
29.09.2018 | Ole MK | 3 : 1 | Karioke |
29.09
IMT MK
Kormoran
0
3
|
29.09.2018 | IMT MK | 0 : 3 | Kormoran | |||||
29.09
Crvena Zvezda MML
Boleč MK
0
0
|
29.09.2018 | Crvena Zvezda MML | 0 : 0 | Boleč MK | |||||
29.09
Rakovica MK
Voždovac MK-B
2
1
|
29.09.2018 | Rakovica MK | 2 : 1 | Voždovac MK-B | |||||
29.09
Sinđelić MK-B
PKB MK
5
0
|
29.09.2018 | Sinđelić MK-B | 5 : 0 | PKB MK | |||||
29.09
Dunav MK
011 MK
0
9
|
29.09.2018 | Dunav MK | 0 : 9 | 011 MK |
29.09
15:00
Ad Drinum
Mačva
14
0
|
29.09.2018 15:00 | Ad Drinum | 14 : 0 | Mačva | |||||
29.09
15:00
Šampion
Požarevac
2
2
|
29.09.2018 15:00 | Šampion | 2 : 2 | Požarevac | |||||
29.09
15:00
Požega
Savac
3
9
|
29.09.2018 15:00 | Požega | 3 : 9 | Savac | |||||
29.09
15:00
Karađordje
Jedinstvo
2
2
|
29.09.2018 15:00 | Karađordje | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
29.09
15:00
Sloga 036
Radnicki 1923
1
1
|
29.09.2018 15:00 | Sloga 036 | 1 : 1 | Radnicki 1923 | |||||
29.09
15:00
Šabac
Plana
3
0
|
29.09.2018 15:00 | Šabac | 3 : 0 | Plana |
29.09
Jagodina
Morava
3
3
|
29.09.2018 | Jagodina | 3 : 3 | Morava | |||||
29.09
Vučice
Radnički 2012
0
7
|
29.09.2018 | Vučice | 0 : 7 | Radnički 2012 | |||||
29.09
Preševo
Jedinstvo 2014
1
7
|
29.09.2018 | Preševo | 1 : 7 | Jedinstvo 2014 | |||||
29.09
Mašinac
Levač
2
0
|
29.09.2018 | Mašinac | 2 : 0 | Levač | |||||
29.09
Kolibri
Majdanpek
1
0
|
29.09.2018 | Kolibri | 1 : 0 | Majdanpek | |||||
29.09
Lavice Dubočica
Krstarica
1
0
|
29.09.2018 | Lavice Dubočica | 1 : 0 | Krstarica |
29.09
Voja Gačić
Polet
|
29.09.2018 | Voja Gačić | : | Polet | |||||
29.09
Vojvodina
TSC
3
0
|
29.09.2018 | Vojvodina | 3 : 0 | TSC | |||||
29.09
Stajićevo 2017
Nova Kolonija
6
1
|
29.09.2018 | Stajićevo 2017 | 6 : 1 | Nova Kolonija | |||||
29.09
Inđija
Bačka
|
29.09.2018 | Inđija | : | Bačka | |||||
29.09
Mladost
Spartak
0
16
|
29.09.2018 | Mladost | 0 : 16 | Spartak |
29.09
ŽFK Crvena Zvezda
ŽFK Kolubara
5
0
|
29.09.2018 | ŽFK Crvena Zvezda | 5 : 0 | ŽFK Kolubara | |||||
29.09
ŽFK Sloga Radnički
ŽFK Zvezda B
0
13
|
29.09.2018 | ŽFK Sloga Radnički | 0 : 13 | ŽFK Zvezda B |
29.09
10:00
Subotica
Bajša
1
5
|
29.09.2018 10:00 | Subotica | 1 : 5 | Bajša | |||||
29.09
10:00
Čantavir
Spartak '06
0
7
|
29.09.2018 10:00 | Čantavir | 0 : 7 | Spartak '06 |
29.09
09:00
Bežanija
Milutinac
8
1
|
29.09.2018 09:00 | Bežanija | 8 : 1 | Milutinac | |||||
29.09
12:00
IMT
Sinđelić
2
0
|
29.09.2018 12:00 | IMT | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
29.09
11:00
Jedinstvo
Šumadinac
2
3
|
29.09.2018 11:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Šumadinac | |||||
29.09
09:00
Budućnost
Srem
5
0
|
29.09.2018 09:00 | Budućnost | 5 : 0 | Srem |
29.09
Kosmet
OFK AS
0
0
|
29.09.2018 | Kosmet | 0 : 0 | OFK AS | |||||
29.09
Kolašin
OFK Ras
3
0
|
29.09.2018 | Kolašin | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
29.09
Sport Klub 99
OFK National AG
0
4
|
29.09.2018 | Sport Klub 99 | 0 : 4 | OFK National AG | |||||
29.09
Pazar Juniors
Jošanica
3
1
|
29.09.2018 | Pazar Juniors | 3 : 1 | Jošanica |
29.09
Omladinac
Radnički (V)
2
0
|
29.09.2018 | Omladinac | 2 : 0 | Radnički (V) | |||||
29.09
Senjak 1
Budućnost Krušik
1
3
|
29.09.2018 | Senjak 1 | 1 : 3 | Budućnost Krušik | |||||
29.09
OFK Osečina
Železničar
4
1
|
29.09.2018 | OFK Osečina | 4 : 1 | Železničar | |||||
29.09
Tešnjar
Senjak 2
0
3
|
29.09.2018 | Tešnjar | 0 : 3 | Senjak 2 | |||||
29.09
Jedinstvo
Vojvode
5
0
|
29.09.2018 | Jedinstvo | 5 : 0 | Vojvode |
29.09
11:00
Jasenica 1911
Rudar 2001
|
29.09.2018 11:00 | Jasenica 1911 | : | Rudar 2001 | |||||
29.09
11:00
Presing
Stari Grad
|
29.09.2018 11:00 | Presing | : | Stari Grad | |||||
29.09
11:00
VGSK
Lider 2017
6
0
|
29.09.2018 11:00 | VGSK | 6 : 0 | Lider 2017 | |||||
29.09
11:00
Železničar
Soko 2015
|
29.09.2018 11:00 | Železničar | : | Soko 2015 |
29.09
BSK Borča
Radnički
0
3
|
29.09.2018 | BSK Borča | 0 : 3 | Radnički | |||||
29.09
Lokomotiva
Partizan
0
7
|
29.09.2018 | Lokomotiva | 0 : 7 | Partizan | |||||
29.09
Zemun
Crvena Zvezda
2
1
|
29.09.2018 | Zemun | 2 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
29.09
Radnicki
Kolubara
0
1
|
29.09.2018 | Radnicki | 0 : 1 | Kolubara | |||||
29.09
OLE
Rad
0
2
|
29.09.2018 | OLE | 0 : 2 | Rad | |||||
29.09
Teleoptik
Cukaricki
1
4
|
29.09.2018 | Teleoptik | 1 : 4 | Cukaricki | |||||
29.09
Brodarac 1947
OFK Beograd
0
0
|
29.09.2018 | Brodarac 1947 | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
29.09
BSK 1925
Vozdovac
2
0
|
29.09.2018 | BSK 1925 | 2 : 0 | Vozdovac |
29.09
Loznica 2
Sloga
|
29.09.2018 | Loznica 2 | : | Sloga | |||||
29.09
Jadar 07
Pčelinjo
1
6
|
29.09.2018 | Jadar 07 | 1 : 6 | Pčelinjo | |||||
29.09
Gučevo 1929
Jedinstvo
0
4
|
29.09.2018 | Gučevo 1929 | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
29.09
Radnički Stobeks
Pčelinjo 2
9
2
|
29.09.2018 | Radnički Stobeks | 9 : 2 | Pčelinjo 2 | |||||
29.09
Podrinje
Loznica
4
3
|
29.09.2018 | Podrinje | 4 : 3 | Loznica |
29.09
Jadar
Gučevo
2
2
|
29.09.2018 | Jadar | 2 : 2 | Gučevo | |||||
29.09
Sloga
Loznica
0
5
|
29.09.2018 | Sloga | 0 : 5 | Loznica |
29.09
Pčelinjo
Podrinje
7
1
|
29.09.2018 | Pčelinjo | 7 : 1 | Podrinje | |||||
29.09
ŠF Miša
Stobex
0
6
|
29.09.2018 | ŠF Miša | 0 : 6 | Stobex |
29.09
09:00
Kolubara 1
Akademija fudbala
8
1
|
29.09.2018 09:00 | Kolubara 1 | 8 : 1 | Akademija fudbala | |||||
29.09
10:00
Kolubara 2
Kalimero
1
4
|
29.09.2018 10:00 | Kolubara 2 | 1 : 4 | Kalimero | |||||
29.09
11:00
Omladinac
Mladost (B)
7
1
|
29.09.2018 11:00 | Omladinac | 7 : 1 | Mladost (B) | |||||
29.09
09:00
Napredak
Sloboda 2
2
2
|
29.09.2018 09:00 | Napredak | 2 : 2 | Sloboda 2 | |||||
29.09
10:00
Železničar
Mladost (C)
12
0
|
29.09.2018 10:00 | Železničar | 12 : 0 | Mladost (C) | |||||
29.09
11:00
Borac
Sloboda 1
0
8
|
29.09.2018 11:00 | Borac | 0 : 8 | Sloboda 1 |
29.09
09:50
Kalimero
Omladinac
1
6
|
29.09.2018 09:50 | Kalimero | 1 : 6 | Omladinac | |||||
29.09
10:40
Sloboda
Real 2
3
0
|
29.09.2018 10:40 | Sloboda | 3 : 0 | Real 2 | |||||
29.09
11:30
Akademija fudbala 2
Akademija fudbala 1
0
10
|
29.09.2018 11:30 | Akademija fudbala 2 | 0 : 10 | Akademija fudbala 1 |
29.09
20:00
Srem
Nova Pazova
78
60
|
29.09.2018 20:00 | Srem | 78 : 60 | Nova Pazova | |||||
29.09
19:00
Hajduk
Sveti Đorđe
70
97
|
29.09.2018 19:00 | Hajduk | 70 : 97 | Sveti Đorđe | |||||
29.09
20:00
Akademik
Železničar
53
80
|
29.09.2018 20:00 | Akademik | 53 : 80 | Železničar |
29.09
16:30
Jugbasket
Radnik
0
20
|
29.09.2018 16:30 | Jugbasket | 0 : 20 | Radnik | |||||
29.09
17:00
Morava
Fair Play
73
76
|
29.09.2018 17:00 | Morava | 73 : 76 | Fair Play | |||||
29.09
18:00
Jablanica
Niš
82
84
|
29.09.2018 18:00 | Jablanica | 82 : 84 | Niš |
29.09
20:00
Cedevita
Partizan NIS
84
87
|
29.09.2018 20:00 | Cedevita | 84 : 87 | Partizan NIS |
29.09
20:00
Kolubara LA 2003
Pirot
81
65
|
29.09.2018 20:00 | Kolubara LA 2003 | 81 : 65 | Pirot | |||||
29.09
19:00
Rtanj
Proleter Naftagas
80
63
|
29.09.2018 19:00 | Rtanj | 80 : 63 | Proleter Naftagas | |||||
29.09
19:30
Sloga
Konstantin
74
69
|
29.09.2018 19:30 | Sloga | 74 : 69 | Konstantin | |||||
29.09
18:30
Zemun Fitofarmacija
Vrbas
82
89
|
29.09.2018 18:30 | Zemun Fitofarmacija | 82 : 89 | Vrbas | |||||
29.09
20:00
Zdravlje Leskovac
Plana
85
70
|
29.09.2018 20:00 | Zdravlje Leskovac | 85 : 70 | Plana |
29.09
18:30
Student
Spartak
86
88
|
29.09.2018 18:30 | Student | 86 : 88 | Spartak | |||||
29.09
18:00
021
Kraljevo
89
59
|
29.09.2018 18:00 | 021 | 89 : 59 | Kraljevo | |||||
29.09
15:30
Radivoj Korać
Novosadska ŽKA
79
75
|
29.09.2018 15:30 | Radivoj Korać | 79 : 75 | Novosadska ŽKA | |||||
29.09
20:00
Partizan 1953
Crvena zvezda
69
79
|
29.09.2018 20:00 | Partizan 1953 | 69 : 79 | Crvena zvezda | |||||
29.09
17:00
Bor
Loznica
46
49
|
29.09.2018 17:00 | Bor | 46 : 49 | Loznica | |||||
29.09
19:00
Šabac
Vrbas Medela
81
88
|
29.09.2018 19:00 | Šabac | 81 : 88 | Vrbas Medela |
29.09
VA 014 Bauwesen
Jedinstvo (SP)
1
3
|
29.09.2018 | VA 014 Bauwesen | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
29.09
Radnički
Mladi radnik
3
0
|
29.09.2018 | Radnički | 3 : 0 | Mladi radnik |
29.09
Smederevo Carina
Mladenovac
3
1
|
29.09.2018 | Smederevo Carina | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
29.09
Futog
Borac (St)
1
3
|
29.09.2018 | Futog | 1 : 3 | Borac (St) | |||||
29.09
VGSK
Železničar (Bg)
3
2
|
29.09.2018 | VGSK | 3 : 2 | Železničar (Bg) |
29.09
18:00
Banat
Užice
2
3
|
29.09.2018 18:00 | Banat | 2 : 3 | Užice | |||||
29.09
17:00
Timok
Bavanište
0
3
|
29.09.2018 17:00 | Timok | 0 : 3 | Bavanište | |||||
29.09
18:00
Jagodina
Srem Eaton
3
0
|
29.09.2018 18:00 | Jagodina | 3 : 0 | Srem Eaton | |||||
29.09
19:00
Metalac Takovo
Mladost
3
1
|
29.09.2018 19:00 | Metalac Takovo | 3 : 1 | Mladost |
29.09
Vizura
Partizan
3
2
|
29.09.2018 | Vizura | 3 : 2 | Partizan | |||||
29.09
Dinamo
TENT
1
3
|
29.09.2018 | Dinamo | 1 : 3 | TENT | |||||
29.09
Jedinstvo (SP)
Železničar
0
3
|
29.09.2018 | Jedinstvo (SP) | 0 : 3 | Železničar |
29.09
Smederevo
Takovo Zvezda Helios
2
3
|
29.09.2018 | Smederevo | 2 : 3 | Takovo Zvezda Helios | |||||
29.09
Beograd
Srem
3
1
|
29.09.2018 | Beograd | 3 : 1 | Srem | |||||
29.09
Spartak (Lj)
FOK
3
0
|
29.09.2018 | Spartak (Lj) | 3 : 0 | FOK |
29.09
18:00
Sterija
Futog
3
0
|
29.09.2018 18:00 | Sterija | 3 : 0 | Futog | |||||
29.09
18:00
Zlatibor
Gimnazijalac
3
0
|
29.09.2018 18:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Gimnazijalac | |||||
29.09
16:30
Kralj
Milenijum
3
0
|
29.09.2018 16:30 | Kralj | 3 : 0 | Milenijum | |||||
29.09
16:00
Ruma
Leskovac-98
3
2
|
29.09.2018 16:00 | Ruma | 3 : 2 | Leskovac-98 |
29.09
14:30
AS
Spas
3
0
|
29.09.2018 14:30 | AS | 3 : 0 | Spas | |||||
29.09
12:30
Blok Aut
Mladenovac
3
0
|
29.09.2018 12:30 | Blok Aut | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
29.09
10:45
Roda
Lucky Star
3
0
|
29.09.2018 10:45 | Roda | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
29.09
09:00
Crvena zvezda
Obrenovac
0
3
|
29.09.2018 09:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Obrenovac | |||||
29.09
12:30
Partizan
Crnjanski
0
3
|
29.09.2018 12:30 | Partizan | 0 : 3 | Crnjanski |
29.09
13:30
Lazarevac
Železnik 2012
3
0
|
29.09.2018 13:30 | Lazarevac | 3 : 0 | Železnik 2012 | |||||
29.09
10:45
Beograd
Kolubara
3
0
|
29.09.2018 10:45 | Beograd | 3 : 0 | Kolubara | |||||
29.09
09:00
Vizurine Ajkulice
Lucky Star
3
0
|
29.09.2018 09:00 | Vizurine Ajkulice | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
29.09
10:45
Crvena zvezda
Partizan
3
2
|
29.09.2018 10:45 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Partizan | |||||
29.09
12:30
Sterija
Imlek
0
3
|
29.09.2018 12:30 | Sterija | 0 : 3 | Imlek | |||||
29.09
10:30
TENT
Roda
3
0
|
29.09.2018 10:30 | TENT | 3 : 0 | Roda | |||||
29.09
09:00
Blok Aut
AS
0
3
|
29.09.2018 09:00 | Blok Aut | 0 : 3 | AS |
29.09
19:00
Jabuka
Crvena Zvezda
32
23
|
29.09.2018 19:00 | Jabuka | 32 : 23 | Crvena Zvezda | |||||
29.09
19:00
Inđija
Mladost
35
21
|
29.09.2018 19:00 | Inđija | 35 : 21 | Mladost | |||||
29.09
16:30
Dolovo
Radnički 1958
35
15
|
29.09.2018 16:30 | Dolovo | 35 : 15 | Radnički 1958 | |||||
29.09
19:00
Banatski Karlovac
Mladost TSK
28
32
|
29.09.2018 19:00 | Banatski Karlovac | 28 : 32 | Mladost TSK |
29.09
19:30
Dalmatinac
Pančevo
28
32
|
29.09.2018 19:30 | Dalmatinac | 28 : 32 | Pančevo |
29.09
17:00
Umčari
Udarnik 2
21
18
|
29.09.2018 17:00 | Umčari | 21 : 18 | Udarnik 2 |
29.09
18:00
Ub
Gučevo
38
18
|
29.09.2018 18:00 | Ub | 38 : 18 | Gučevo |
29.09
18:30
Rusin
Sivac 69/2
30
19
|
29.09.2018 18:30 | Rusin | 30 : 19 | Sivac 69/2 | |||||
29.09
16:30
Obilić
Grafičar
30
27
|
29.09.2018 16:30 | Obilić | 30 : 27 | Grafičar |
29.09
20:00
Zrenjanin
Radnički (JT)
27
26
|
29.09.2018 20:00 | Zrenjanin | 27 : 26 | Radnički (JT) | |||||
29.09
16:30
Jedinstvo
Dolovo 2
25
32
|
29.09.2018 16:30 | Jedinstvo | 25 : 32 | Dolovo 2 |
29.09
18:00
Titel
ŽSK 1955
27
31
|
29.09.2018 18:00 | Titel | 27 : 31 | ŽSK 1955 |
29.09
19:00
Novi Pazar
Šamot 65
29
30
|
29.09.2018 19:00 | Novi Pazar | 29 : 30 | Šamot 65 | |||||
29.09
19:00
Spartak Vojput
Crvena zvezda
28
31
|
29.09.2018 19:00 | Spartak Vojput | 28 : 31 | Crvena zvezda | |||||
29.09
19:00
Dinamo
Obilić
34
28
|
29.09.2018 19:00 | Dinamo | 34 : 28 | Obilić | |||||
29.09
18:30
Metaloplastika
Rudar
28
23
|
29.09.2018 18:30 | Metaloplastika | 28 : 23 | Rudar | |||||
29.09
19:00
Mokra Gora
Partizan
24
22
|
29.09.2018 19:00 | Mokra Gora | 24 : 22 | Partizan |
29.09
20:30
Radnički 1964
Žitorađa
40
23
|
29.09.2018 20:30 | Radnički 1964 | 40 : 23 | Žitorađa | |||||
29.09
17:30
Dubočica 54
Bela Palanka
30
28
|
29.09.2018 17:30 | Dubočica 54 | 30 : 28 | Bela Palanka | |||||
29.09
19:00
Pobednik
Lokomotiva
26
22
|
29.09.2018 19:00 | Pobednik | 26 : 22 | Lokomotiva | |||||
29.09
19:00
Vranje 1957
Kuršumlija
36
32
|
29.09.2018 19:00 | Vranje 1957 | 36 : 32 | Kuršumlija | |||||
29.09
20:00
Topličanin
Hajduk Veljko
26
27
|
29.09.2018 20:00 | Topličanin | 26 : 27 | Hajduk Veljko |
29.09
18:00
Vrbas Petrol
SC Voždovac 2012
26
22
|
29.09.2018 18:00 | Vrbas Petrol | 26 : 22 | SC Voždovac 2012 | |||||
29.09
18:00
Kolubara
Jugović
25
26
|
29.09.2018 18:00 | Kolubara | 25 : 26 | Jugović | |||||
29.09
19:00
Morava
Mačva
30
23
|
29.09.2018 19:00 | Morava | 30 : 23 | Mačva |
29.09
18:00
Proleter (Ž)
Temerin
27
23
|
29.09.2018 18:00 | Proleter (Ž) | 27 : 23 | Temerin |
29.09
14:30
Obilić
Partizan
19
19
|
29.09.2018 14:30 | Obilić | 19 : 19 | Partizan |
29.09
20:00
Petrovaradin
Sonta
43
4
|
29.09.2018 20:00 | Petrovaradin | 43 : 4 | Sonta |
29.09
20:00
Novi Sad
Apa Futsal
2
7
|
29.09.2018 20:00 | Novi Sad | 2 : 7 | Apa Futsal |
29.09
17:00
Indians 2013
Forum
4
6
|
29.09.2018 17:00 | Indians 2013 | 4 : 6 | Forum |
29.09
18:00
Triglav
Mladost
2
0
|
29.09.2018 18:00 | Triglav | 2 : 0 | Mladost | |||||
29.09
17:30
Crvena zvezda
ECE Celje
5
0
|
29.09.2018 17:30 | Crvena zvezda | 5 : 0 | ECE Celje |