XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 35 utakmica za dan
Petak, 30 Mart 2018

Fudbal

30.03.2018 17:00 Rad 0 : 1 Voždovac
30.03.2018 Bratstvo 3 : 0 Brezova
30.03.2018 Dedinje Junajted 4 : 4 Jedinstvo
30.03.2018 15:30 Mip Majdan 5 : 1 Metalac
30.03.2018 Leštane MK 1 : 1 Sremčica MK
30.03.2018 16:00 BSK 1 : 1 Budućnost (BB)
30.03.2018 17:30 Lokomotiva MK 3 : 0 Petlić MK
30.03.2018 17:00 Dunav 3 : 0 Dunavac
30.03.2018 17:00 Republički organi 1 : 4 Umka

Košarka

30.03.2018 18:00 Dunav 107 : 87 Beovuk 72
30.03.2018 20:00 Dunav 2014 74 : 62 Jedinstvo
30.03.2018 19:00 Vrbas 72 : 60 Topola
30.03.2018 19:00 Hajduk 110 : 92 Sloven
30.03.2018 18:30 Radnički 1950 86 : 76 Jagodina
30.03.2018 19:30 Jablanica 66 : 73 Morava
30.03.2018 20:00 Rtanj 20 : 0 Prokuplje
30.03.2018 17:00 Mladost Vesna 93 : 85 Junior
30.03.2018 20:00 Svilajnac 86 : 64 Bane
30.03.2018 19:00 Sloga (D) 85 : 75 Stragari Šumadija
30.03.2018 21:20 Barajevo Bambi 62 : 95 BTC

Odbojka

30.03.2018 19:00 VA-014 Gorenje 3 : 0 Futog
30.03.2018 20:30 Bavanište 0 : 3 Banat
30.03.2018 20:00 Timok 1 : 3 Užice
30.03.2018 20:30 Radnički 2 0 : 3 Volleyland

Rukomet

30.03.2018 19:00 Crvena zvezda 26 : 23 Spartak Vojput
30.03.2018 20:00 Jabuka 36 : 28 Crvena zvezda
30.03.2018 20:00 Prva Petoletka 37 : 22 Omladinac
30.03.2018 18:00 Napredak 41 : 34 Župa 54
30.03.2018 19:00 Somborelektro 30 : 30 Radnički 1958
30.03.2018 20:30 Ub 34 : 28 Loznica 2

Futsal

30.03.2018 19:00 Ekonomac 5 : 0 Nova Pazova
30.03.2018 20:45 Srbobran 8 : 4 Mićko trend
30.03.2018 12:30 Borac 8 : 3 Flash
30.03.2018 19:00 Ozren 11 : 2 Zadrugar 2017
30.03.2018 19:00 Radnik 5 : 0 AS
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu