XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
581 utakmica za dan Subota, 30 April 2022


Fudbal

30.04
18:30
Kolubara
Mladost
3
0
30.04.2022 18:30 3 : 0
30.04
16:00
Novi Pazar
Radni─Źki 1923
2
1
30.04.2022 16:00 2 : 1
30.04
16:30
Radni─Źki (Zr)
Dinamo 1945
2
1
30.04.2022 16:30 2 : 1
30.04
16:30
OFK Vršac
OFK Stari Grad
2
0
30.04.2022 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Feniks 1995
Borac (Š)
1
0
30.04.2022 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Tekstilac
Jedinstvo (SP)
0
1
30.04.2022 16:30 0 : 1
30.04
16:30
Radni─Źki 1912
Borac (S)
1
1
30.04.2022 16:30 1 : 1
30.04
16:30
1. Maj Ruma
OFK Kikinda
3
0
30.04.2022 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Omladinac
Hajduk 1912
3
0
30.04.2022 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Sloga (K)
Sloga (P)
0
1
30.04.2022 16:30 0 : 1
30.04
16:30
Smederevo 1924
Real
3
2
30.04.2022 16:30 3 : 2
30.04
16:30
Ma─Źva 1929
Mladi radnik 1926
1
1
30.04.2022 16:30 1 : 1
30.04
16:30
RSK
Borac 1926
0
3
30.04.2022 16:30
RSK
0 : 3
30.04
16:30
Jedinstvo
Trep─Źa
5
0
30.04.2022 16:30 5 : 0
30.04
16:30
Budu─çnost (A)
Sušica
5
2
30.04.2022 16:30 5 : 2
30.04
19:00
GFK Sloboda
Takovo
2
0
30.04.2022 19:00 2 : 0
30.04
10:00
BASK
Borac
4
0
30.04.2022 10:00 4 : 0
30.04
16:30
OFK Beograd
Zemun
1
1
30.04.2022 16:30 1 : 1
30.04
11:00
TEK Sloga
BSK Bor─Źa
7
5
30.04.2022 11:00 7 : 5
30.04
11:00
Teleoptik
Brodarac
3
1
30.04.2022 11:00 3 : 1
30.04
11:00
Prva iskra
Radni─Źki (O)
4
1
30.04.2022 11:00 4 : 1
30.04
11:00
Jedinstvo
Ušće Novi Beograd
0
0
30.04.2022 11:00 0 : 0
30.04
16:30
Leštane
Studentski grad
1
0
30.04.2022 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Sloga (L)
Hajduk Veljko
1
2
30.04.2022 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Vlasina
Radni─Źki (S)
3
1
30.04.2022 16:30 3 : 1
30.04
16:30
OFK Brzi Brod
Trayal
0
1
30.04.2022 16:30 0 : 1
30.04
16:30
Jedinstvo (P)
P─Źinja
0
2
30.04.2022 16:30 0 : 2
30.04
16:30
Timo─Źanin
Budu─çnost (P)
3
1
30.04.2022 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Rembas
GFK Dubo─Źica
1
0
30.04.2022 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Kozara
Borac
2
1
30.04.2022 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Crvena zvezda (RS)
Jedinstvo (BK)
2
1
30.04.2022 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Proleter
Crvena zvezda (VS)
1
0
30.04.2022 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Vojvodina 1928
BAK
5
1
30.04.2022 16:30 5 : 1
BAK
30.04
16:30
Naftagas
Omladinac FAM
3
0
30.04.2022 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Begej
Sloboda
5
4
30.04.2022 16:30 5 : 4
30.04
16:30
Cement
Budu─çnost
1
3
30.04.2022 16:30 1 : 3
30.04
16:30
Radni─Źki (NP)
Mladost
1
1
30.04.2022 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Sloga (E)
Jedinstvo
1
1
30.04.2022 16:30 1 : 1
30.04
16:30
RFK Novi Sad 1921
Sloboda
3
2
30.04.2022 16:30 3 : 2
30.04
16:30
Donji Srem 2015
Hajduk
0
1
30.04.2022 16:30 0 : 1
30.04
10:00
Index
Radni─Źki (┼á)
1
0
30.04.2022 10:00 1 : 0
30.04
16:30
Veternik
Podunavac
1
2
30.04.2022 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Sloga (T)
Dunav
0
0
30.04.2022 16:30 0 : 0
30.04
16:30
─îSK Pivara
Senta
3
2
30.04.2022 16:30 3 : 2
30.04
16:30
Njegoš
Mladost (BP)
1
4
30.04.2022 16:30 1 : 4
30.04
16:30
Sloga
Ba─Źka (P)
1
0
30.04.2022 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Bajša
Tavankut
2
0
30.04.2022 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Krila Krajine
OFK Mladost APA
1
2
30.04.2022 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Poštar Zvezdara
Sin─Ĺeli─ç
0
1
30.04.2022 16:30 0 : 1
30.04
16:30
PKB
GSP Polet Dor─çol
1
0
30.04.2022 16:30
PKB
1 : 0
30.04
16:30
OFK Mladenovac
Srem─Źica
2
6
30.04.2022 16:30 2 : 6
30.04
16:30
Crvena zvezda (MML)
Torlak
1
3
30.04.2022 16:30 1 : 3
30.04
16:30
Lokomotiva
Napredak
2
1
30.04.2022 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Tutin
Šumadija 1903
1
0
30.04.2022 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Polet
Kara─Ĺor─Ĺe
2
1
30.04.2022 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Mokra Gora
Sloboda
3
1
30.04.2022 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Savinac
Polet (LJ)
2
6
30.04.2022 16:30 2 : 6
30.04
13:00
Polet (T)
FAP
3
2
30.04.2022 13:00 3 : 2
FAP
30.04
16:30
Zlatar
Sevojno
2
0
30.04.2022 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Strmovo 1968
Jedinstvo Vladimirci 1924
3
1
30.04.2022 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Ribnica
Zadrugar
1
1
30.04.2022 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Morava
Rudar 2001
2
1
30.04.2022 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Sloboda
2
0
30.04.2022 16:30 2 : 0
30.04
13:00
Rudar (S)
Šumadija
1
2
30.04.2022 13:00 1 : 2
30.04
16:30
Sloga 33
OFK Napredak
2
1
30.04.2022 16:30 2 : 1
30.04
16:30
─Éerdap
Mladi borac
8
2
30.04.2022 16:30 8 : 2
30.04
16:30
Jedinstvo (GM)
Mladost (M)
4
1
30.04.2022 16:30 4 : 1
30.04
16:30
Car Konstantin
Delijski Vis
3
0
30.04.2022 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Morava
Bukovik
1
0
30.04.2022 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Naša krila 1936
Aluminijum
7
0
30.04.2022 16:30 7 : 0
30.04
16:30
Pusta Reka
SFK Morava
2
1
30.04.2022 16:30 2 : 1
30.04
11:00
Nebeski Andjeli
OFK Alakince
5
0
30.04.2022 11:00 5 : 0
30.04
16:30
Jablanica
Svetlost
2
0
30.04.2022 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Planta┼ża
Moravac Orion
6
1
30.04.2022 16:30 6 : 1
30.04
16:30
┼Żupa
Morava 1918
1
0
30.04.2022 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Kušiljevo
SFS Borac
1
2
30.04.2022 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Trstenik PPT
Jedinstvo 1936
1
0
30.04.2022 16:30 1 : 0
30.04
11:00
─Éerdap
OFK Knjaz
3
1
30.04.2022 11:00 3 : 1
30.04
15:00
Rajko Miti─ç
OFK 019
5
3
30.04.2022 15:00 5 : 3
30.04
16:30
Dunav
Tanasko Raji─ç
2
0
30.04.2022 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Ozren
Lu┼żnica
3
2
30.04.2022 16:30 3 : 2
30.04
16:30
Balkanski
OFK Slatina
1
0
30.04.2022 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Bor 1919
Sloga
0
2
30.04.2022 16:30 0 : 2
30.04
16:30
BSK
Brodoremont
1
0
30.04.2022 16:30
BSK
1 : 0
30.04
16:30
Radni─Źki (S)
Budu─çnost (P)
1
3
30.04.2022 16:30 1 : 3
30.04
16:30
Bratstvo 2019
Rusin
5
0
30.04.2022 16:30 5 : 0
30.04
16:30
┼ŻAK
Borac (BG)
0
0
30.04.2022 16:30 0 : 0
30.04
16:30
Lipar
Radni─Źki 1918
1
3
30.04.2022 16:30 1 : 3
30.04
16:30
Vojvodina
Crvenka
1
3
30.04.2022 16:30 1 : 3
30.04
17:00
Ba─Źka 1923
OFK Futog
3
1
30.04.2022 17:00 3 : 1
30.04
17:00
Jedinstvo
Fruškogorski partizan
5
1
30.04.2022 17:00 5 : 1
30.04
17:00
Fruškogorac
Borac
4
1
30.04.2022 17:00 4 : 1
30.04
17:00
Dinamo
Šajkaš 1908
0
1
30.04.2022 17:00 0 : 1
30.04
17:00
TSK
Petrovaradin
3
1
30.04.2022 17:00
TSK
3 : 1
30.04
17:00
Slavija
Tatra
3
2
30.04.2022 17:00 3 : 2
30.04
17:00
Crvena Zvezda
Omladinac
1
1
30.04.2022 17:00 1 : 1
30.04
17:00
┼ŻSK
Jugovi─ç
6
4
30.04.2022 17:00 6 : 4
30.04
17:00
Partizan (G)
Dolina
3
1
30.04.2022 17:00 3 : 1
30.04
17:00
Vulturul
Budu─çnost (A)
1
2
30.04.2022 17:00 1 : 2
30.04
17:00
Partizan (U)
Stari Tamiš
2
0
30.04.2022 17:00 2 : 0
30.04
16:30
Jadran
Podrinje
5
1
30.04.2022 16:30 5 : 1
30.04
16:30
Hajduk
Ljukovo
2
3
30.04.2022 16:30 2 : 3
30.04
16:30
Sremac (De─Ź)
GFK Sloven
0
1
30.04.2022 16:30 0 : 1
30.04
16:30
Sremac (V)
Borac (M)
2
1
30.04.2022 16:30 2 : 1
30.04
16:30
┼Żelezni─Źar
Partizan
3
1
30.04.2022 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Napredak
Fruškogorac
2
0
30.04.2022 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Tornjoš
OFK Vrbas
1
2
30.04.2022 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Obili─ç (NK)
Iskra
1
4
30.04.2022 16:30 1 : 4
30.04
16:30
Budu─çnost
─Éur─Ĺin
1
0
30.04.2022 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Srbobran
Ba─Źka
2
0
30.04.2022 16:30 2 : 0
30.04
16:30
AFK
Napredak
3
0
30.04.2022 16:30
AFK
3 : 0
30.04
16:30
Jadran
Sloga
1
4
30.04.2022 16:30 1 : 4
30.04
16:30
Mladost 1948
Polet
5
3
30.04.2022 16:30 5 : 3
30.04
16:30
Rudna Glava
BSK
6
1
30.04.2022 16:30 6 : 1
BSK
30.04
16:30
Pore─Ź
Radni─Źki (K)
4
0
30.04.2022 16:30 4 : 0
30.04
16:30
Sloboda
Mladi borac
2
2
30.04.2022 16:30 2 : 2
30.04
16:30
BSK
┼Żelezni─Źar
4
2
30.04.2022 16:30
BSK
4 : 2
30.04
16:30
Radni─Źki 1924
Rad
11
4
30.04.2022 16:30 11 : 4
Rad
30.04
16:30
Taskovi─çi
Moravac
5
0
30.04.2022 16:30 5 : 0
30.04
16:30
Svrljig
Zemljoradnik
3
0
30.04.2022 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Radni─Źki 1947
Toplica
3
2
30.04.2022 16:30 3 : 2
30.04
Radni─Źki 1946
Mid┼żor
4
0
30.04.2022 4 : 0
30.04
Hajduk
Kosovo
0
1
30.04.2022 0 : 1
30.04
17:00
Trudbenik
Kupci
1
3
30.04.2022 17:00 1 : 3
30.04
17:00
Parunovac
Gornji Stepoš
0
3
30.04.2022 17:00 0 : 3
30.04
17:00
Mladost (T)
Bošnjane
3
4
30.04.2022 17:00 3 : 4
30.04
17:00
Temni─ç 1924
Jastrebac (VŠ)
2
0
30.04.2022 17:00 2 : 0
30.04
17:00
Sloga (─ć)
Sloga (D)
4
2
30.04.2022 17:00 4 : 2
30.04
16:30
Vojvodina (NM)
Mladost (BD)
4
3
30.04.2022 16:30 4 : 3
30.04
16:30
Napredak
Rusanda
2
2
30.04.2022 16:30 2 : 2
30.04
16:30
ASK
┼ŻAK
1
3
30.04.2022 16:30
ASK
1 : 3
30.04
16:30
Delija
Budu─çnost
3
0
30.04.2022 16:30 3 : 0
30.04
17:00
Moravac 2015
Partizan (M)
4
4
30.04.2022 17:00 4 : 4
30.04
17:00
Rudar (SR)
Budu─çnost (M)
1
1
30.04.2022 17:00 1 : 1
30.04
17:00
Mladi Borac
Partizan (G)
3
1
30.04.2022 17:00 3 : 1
30.04
17:00
Napredak
Javor
5
0
30.04.2022 17:00 5 : 0
30.04
17:00
GFK Tabane
Juhor (G)
1
3
30.04.2022 17:00 1 : 3
30.04
17:00
OFK Juhor 2016
Dragocvet
5
0
30.04.2022 17:00 5 : 0
30.04
17:00
Morava
Sloga
1
4
30.04.2022 17:00 1 : 4
30.04
16:30
Zvi┼żd
Sirakovo
0
1
30.04.2022 16:30 0 : 1
30.04
16:30
┼Żelezni─Źar
┼Żitkovica 2017
7
1
30.04.2022 16:30 7 : 1
30.04
16:30
Krilaš
Šapine
6
0
30.04.2022 16:30 6 : 0
30.04
16:30
Sloboda
Pobeda
1
5
30.04.2022 16:30 1 : 5
30.04
16:30
Vladimir Durkovi─ç
Zadrugar
3
0
30.04.2022 16:30 3 : 0
30.04
15:00
Senjak
Dragoš
0
3
30.04.2022 15:00 0 : 3
30.04
16:30
Beljina
Dimitrije Tucovi─ç
0
3
30.04.2022 16:30 0 : 3
30.04
14:00
Budu─çnost (Z)
OFK Budu─çnost
0
1
30.04.2022 14:00 0 : 1
30.04
16:30
Turbina
BSK 1926
2
1
30.04.2022 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Barajevo
Omladinac
11
0
30.04.2022 16:30 11 : 0
30.04
16:30
Pudarci
Bole─Ź
0
3
30.04.2022 16:30 0 : 3
30.04
16:30
Dunav
Beograd Karaburma
2
0
30.04.2022 16:30 2 : 0
30.04
10:30
Rakovica
Heroj Polet
0
2
30.04.2022 10:30 0 : 2
30.04
18:15
Šećeranac Ada
Hajduk
0
5
30.04.2022 18:15 0 : 5
30.04
16:30
Milutinac
Posavac Tišma
5
4
30.04.2022 16:30 5 : 4
30.04
16:30
Balkan Mirijevo
Srem
0
0
30.04.2022 16:30 0 : 0
30.04
16:30
Bratstvo 1975
Slavija
1
2
30.04.2022 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Pobeda 1926
Sloga (D)
7
2
30.04.2022 16:30 7 : 2
30.04
16:30
Šumadija 1934
Kolonija
3
0
30.04.2022 16:30 3 : 0
30.04
16:00
OFK Senjak
ZSK
5
0
30.04.2022 16:00 5 : 0
ZSK
30.04
16:00
OFK Br─Ĺanac
OFK Jabu─Źje
5
0
30.04.2022 16:00 5 : 0
30.04
16:30
Radni─Źki 2020
Radni─Źki 1936
6
0
30.04.2022 16:30 6 : 0
30.04
16:30
Omladinac
Morava
1
1
30.04.2022 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Crvena zastava
─îegar 1946
2
4
30.04.2022 16:30 2 : 4
30.04
16:30
Stevan Nešticki
Sloboda
2
7
30.04.2022 16:30 2 : 7
30.04
16:00
Ov─Źar
Prilike
1
2
30.04.2022 16:00 1 : 2
30.04
16:00
Spartak 1976
Vo─çar
10
0
30.04.2022 16:00 10 : 0
30.04
17:00
Ibar
Jedinstvo 2017
4
0
30.04.2022 17:00 4 : 0
30.04
17:00
Koštampolje
Napredak
2
1
30.04.2022 17:00 2 : 1
30.04
17:00
Rudar
Mataruge
2
1
30.04.2022 17:00 2 : 1
30.04
00:00
Rudar
Kara─Ĺor─Ĺe
2
2
30.04.2022 00:00 2 : 2
30.04
00:00
Cer
Drina
0
6
30.04.2022 00:00
Cer
0 : 6
30.04
16:00
Mladost (B)
FSU Ju┼żna pruga
2
1
30.04.2022 16:00 2 : 1
30.04
16:00
Mladost (S)
Pavlovac
4
1
30.04.2022 16:00 4 : 1
30.04
16:00
Ibar
Rudar
2
2
30.04.2022 16:00 2 : 2
30.04
16:00
Sitnica
Gra─Źanica
3
2
30.04.2022 16:00 3 : 2
30.04
16:00
Rajac
Junior Novo Naselje
4
0
30.04.2022 16:00 4 : 0
30.04
11:00
Popadi─ç
Tešnjar
2
2
30.04.2022 11:00 2 : 2
30.04
16:30
BSK
Grani─Źar
4
0
30.04.2022 16:30
BSK
4 : 0
30.04
16:30
Omladinac (B)
Mladost
2
2
30.04.2022 16:30 2 : 2
30.04
16:30
OFK Od┼żaci
Polet
8
1
30.04.2022 16:30 8 : 1
30.04
16:30
Dinamo 1923
Aleksa Šantić
3
5
30.04.2022 16:30 3 : 5
30.04
17:00
Garevina
┼Żupski biseri
4
4
30.04.2022 17:00 4 : 4
30.04
17:00
Velika Drenova
Vinogradar
3
0
30.04.2022 17:00 3 : 0
30.04
17:00
Polet 57
14. Oktobar
3
1
30.04.2022 17:00 3 : 1
30.04
17:00
Kamenorezac 76
Ribnik
1
1
30.04.2022 17:00 1 : 1
30.04
17:00
Omladinac
Jezero 2017
2
0
30.04.2022 17:00 2 : 0
30.04
17:00
Proleter (M)
Mundial
7
0
30.04.2022 17:00 7 : 0
30.04
16:00
Crvena Jabuka
Mladost (V)
5
2
30.04.2022 16:00 5 : 2
30.04
16:30
Jedinstvo
PSK Putinci
2
0
30.04.2022 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Grani─Źar (O)
Fruškogorac
1
1
30.04.2022 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Rudar
Napredak
2
1
30.04.2022 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Mladost
─îSK ─îortanovci
3
2
30.04.2022 16:30 3 : 2
30.04
16:30
Partizan
Mladost
1
3
30.04.2022 16:30 1 : 3
30.04
16:30
Zadrugar
MSK
2
3
30.04.2022 16:30 2 : 3
MSK
30.04
16:30
Tamiš
Radni─Źki 1911
0
4
30.04.2022 16:30 0 : 4
30.04
16:30
Radni─Źki (P)
Jašunja
6
2
30.04.2022 16:30 6 : 2
30.04
17:00
Sin─Ĺeli─ç
7. Juli
1
5
30.04.2022 17:00 1 : 5
30.04
17:00
Rojkovac
Posavina
2
0
30.04.2022 17:00 2 : 0
30.04
17:00
Pobednik
Munja
8
0
30.04.2022 17:00 8 : 0
30.04
17:00
Planinac
Sin─Ĺeli─ç
1
7
30.04.2022 17:00 1 : 7
30.04
17:00
Pomoravlje
15. Avgust 1950
6
0
30.04.2022 17:00 6 : 0
30.04
17:00
Šumadija
Donja Mutnica
1
4
30.04.2022 17:00 1 : 4
30.04
17:00
Sloga
OFK Batinac
0
2
30.04.2022 17:00 0 : 2
30.04
12:30
Dedinje
Busije
1
6
30.04.2022 12:30 1 : 6
30.04
16:30
Novi Beograd
13. maj
4
0
30.04.2022 16:30 4 : 0
30.04
09:00
Rekreativo 011
Miljakovac
1
2
30.04.2022 09:00 1 : 2
30.04
16:30
Pionir
Bratstvo
0
2
30.04.2022 16:30 0 : 2
30.04
16:30
Lepušnica
KFK Ravna gora
0
1
30.04.2022 16:30 0 : 1
30.04
16:30
Resnik
Avala 1939
1
5
30.04.2022 16:30 1 : 5
30.04
16:30
Palilulac
Sveti Stefan
1
2
30.04.2022 16:30 1 : 2
30.04
15:00
Pinosava
Mladi proleter
4
0
30.04.2022 15:00 4 : 0
30.04
16:30
─ćava
Jadran
2
1
30.04.2022 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Mladost (R)
BSK
1
2
30.04.2022 16:30 1 : 2
BSK
30.04
16:30
Mladost (P)
Sloga
2
0
30.04.2022 16:30 2 : 0
30.04
17:00
Šumadinac
GFK Strelište
3
1
30.04.2022 17:00 3 : 1
30.04
17:00
Trnava
Kupinovac
8
0
30.04.2022 17:00 8 : 0
30.04
17:00
Vinora─Źa
Ursule
3
1
30.04.2022 17:00 3 : 1
30.04
17:00
Mladost (D)
Mladost (K)
2
1
30.04.2022 17:00 2 : 1
30.04
16:30
Kopljari
Trešnjevica
6
4
30.04.2022 16:30 6 : 4
30.04
17:00
Kulpin
Slavija (P)
3
1
30.04.2022 17:00 3 : 1
30.04
17:00
Ba─Źki Hajduk
Ba─Źka (D)
1
5
30.04.2022 17:00 1 : 5
30.04
17:00
Orlovi
Mladost
2
0
30.04.2022 17:00 2 : 0
30.04
17:00
Tvr─Ĺava
Soko
0
2
30.04.2022 17:00 0 : 2
30.04
17:00
Borac
Magli─ç
1
1
30.04.2022 17:00 1 : 1
30.04
17:00
Slavija (B)
Krivanj
0
6
30.04.2022 17:00 0 : 6
30.04
17:00
Apolon 2018
Kraljevo Hajduk
3
2
30.04.2022 17:00 3 : 2
30.04
17:00
Jedinstvo (G)
Popovi─çi Vrnjci
1
2
30.04.2022 17:00 1 : 2
30.04
14:00
OFK Letnjikovac 1983
Jevremovac
0
4
30.04.2022 14:00 0 : 4
30.04
16:30
Novoselac
Mramor
1
0
30.04.2022 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Real Niš
Standard 2021
2
5
30.04.2022 16:30 2 : 5
30.04
16:30
Vrtište
Supovac
1
0
30.04.2022 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Mladost
Jasenovik 2018
4
3
30.04.2022 16:30 4 : 3
30.04
16:30
Jedinstvo (NB)
Proleter
4
0
30.04.2022 16:30 4 : 0
30.04
16:00
Tigrovi Mija Gold
Vujan
2
0
30.04.2022 16:00 2 : 0
30.04
Mršinci
─îa─Źak 94
1
2
30.04.2022 1 : 2
30.04
16:30
Polet (V)
Stig 1955
0
1
30.04.2022 16:30 0 : 1
30.04
16:30
Jasenovac
Mlava (ML)
1
1
30.04.2022 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Trgova─Źki
Jedinstvo (S)
5
3
30.04.2022 16:30 5 : 3
30.04
16:30
Bata Buli─ç
Napredak (S)
0
2
30.04.2022 16:30 0 : 2
30.04
11:00
Budu─çnost
Sloga
0
4
30.04.2022 11:00 0 : 4
30.04
16:30
Pade┼ż
Mladost (MS)
0
7
30.04.2022 16:30 0 : 7
30.04
16:30
LSK La─çarak
Fruška Gora
3
1
30.04.2022 16:30 3 : 1
30.04
16:30
OFK Biki─ç
Grani─Źar (K)
1
2
30.04.2022 16:30 1 : 2
30.04
16:30
BSK
Grani─Źar (A)
3
3
30.04.2022 16:30
BSK
3 : 3
30.04
17:00
Koprijan
Lepaja 2018
0
3
30.04.2022 17:00 0 : 3
30.04
17:00
Balajnac 2019
Omladinac 1977
0
1
30.04.2022 17:00 0 : 1
30.04
17:00
Jugovi─çi 1976
Arbanasce
2
1
30.04.2022 17:00 2 : 1
30.04
14:00
Dobri─Ź 1974
Sloga 1980
1
2
30.04.2022 14:00 1 : 2
30.04
16:30
Vinogradar
Pali─ç
5
1
30.04.2022 16:30 5 : 1
30.04
16:30
SFU Grani─Źar 024
─îantavir
0
5
30.04.2022 16:30 0 : 5
30.04
17:00
Banat (D)
Banat (I)
2
3
30.04.2022 17:00 2 : 3
30.04
17:00
Grani─Źar
Omladinac
2
1
30.04.2022 17:00 2 : 1
30.04
17:00
Sloga (M)
Dunav
2
0
30.04.2022 17:00 2 : 0
30.04
17:00
Karaš (K)
Partizan
4
0
30.04.2022 17:00 4 : 0
30.04
17:00
Borac (VS)
Polet
4
2
30.04.2022 17:00 4 : 2
30.04
17:00
Ratar
Ševac
1
0
30.04.2022 17:00 1 : 0
30.04
16:30
10. februar
Marina Kutina
1
4
30.04.2022 16:30 1 : 4
30.04
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
Tomislavci
1
1
30.04.2022 1 : 1
30.04
16:30
OFK Sikole
Krivelj
3
1
30.04.2022 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Omladinac
Kladušnica
2
2
30.04.2022 16:30 2 : 2
30.04
16:30
Ko─Źa An─Ĺelkovi─ç
Lokomotiva
1
1
30.04.2022 16:30 1 : 1
30.04
17:00
Rekreativo
Proleter
2
2
30.04.2022 17:00 2 : 2
30.04
16:30
Veliki Borak
Rušanj
2
5
30.04.2022 16:30 2 : 5
30.04
17:00
Mladost 1981
Sloga Obrva
2
2
30.04.2022 17:00 2 : 2
30.04
17:00
Milakovac 2018
Morava (S)
3
0
30.04.2022 17:00 3 : 0
30.04
12:00
Bogutova─Źka Banja
Biljanovac
4
0
30.04.2022 12:00 4 : 0
30.04
17:00
Mladost (MD)
OFK Orašje 1960
2
3
30.04.2022 17:00 2 : 3
30.04
16:30
Jedinstvo
Fruškogorac
1
4
30.04.2022 16:30 1 : 4
30.04
16:30
Donji Petrovci
Hrtkovci
2
3
30.04.2022 16:30 2 : 3
30.04
16:30
Borac
Polet
1
5
30.04.2022 16:30 1 : 5
30.04
16:30
Jedinstvo Lemeš
Sport
3
1
30.04.2022 16:30 3 : 1
30.04
17:00
Jedinstvo
Dra┼żmirovac
2
0
30.04.2022 17:00 2 : 0
30.04
17:00
Dobra Voda
Mladost
0
7
30.04.2022 17:00 0 : 7
30.04
16:30
Mladi borac
Sloga
0
1
30.04.2022 16:30 0 : 1
30.04
16:30
Mladost
Petka
0
2
30.04.2022 16:30 0 : 2
30.04
16:30
OFK Borac
Strmovo
30.04.2022 16:30
30.04
16:30
Mladi radnik
Šumadinac
2
0
30.04.2022 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Moravac
Napredak
1
1
30.04.2022 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Gornje Sinkovce
Mladost (DB)
1
3
30.04.2022 16:30 1 : 3
30.04
16:30
ŠFU Derbi 2016
Atletiko
0
3
30.04.2022 16:30 0 : 3
30.04
16:30
Laznica
Vrelo
2
1
30.04.2022 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Selište
Homoljac
1
2
30.04.2022 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Borac (V)
Sloga (J)
3
1
30.04.2022 16:30 3 : 1
30.04
16:00
Napredak
Radnik
4
0
30.04.2022 16:00 4 : 0
30.04
16:00
Crni Vitez
BSK 1924
1
2
30.04.2022 16:00 1 : 2
30.04
17:00
Solunac
Mladost
5
2
30.04.2022 17:00 5 : 2
30.04
17:00
Vojvodina
Janošik
2
2
30.04.2022 17:00 2 : 2
30.04
17:00
Naša Krajina
Vladimirovac
6
4
30.04.2022 17:00 6 : 4
30.04
16:30
Budu─çnost MI
Maskar
0
4
30.04.2022 16:30 0 : 4
30.04
16:30
Šumadinac
Kr─çevac 04
2
1
30.04.2022 16:30 2 : 1
30.04
17:00
Planinac
Sparta
0
2
30.04.2022 17:00 0 : 2
30.04
17:00
Sloga
Napredak 2021
3
0
30.04.2022 17:00 3 : 0
30.04
17:00
Srem
Sloboda
9
4
30.04.2022 17:00 9 : 4
30.04
17:00
Jelen
Varna
5
0
30.04.2022 17:00 5 : 0
30.04
17:00
Roma - Od┼żino selo
Metaloplastika 2006
6
2
30.04.2022 17:00 6 : 2
30.04
16:30
Sopot
Napredak
3
6
30.04.2022 16:30 3 : 6
30.04
16:30
Morava 1932
Moravac 1933
2
0
30.04.2022 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Mip Majdan
Margum
3
0
30.04.2022 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Rudar 1947
Vukan
3
4
30.04.2022 16:30 3 : 4
30.04
16:30
Burovac
Melnica
1
0
30.04.2022 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Sloga
Udarnik 2015
3
0
30.04.2022 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Petar Dobrnjac
Napredak
3
5
30.04.2022 16:30 3 : 5
30.04
16:30
Jedinstvo
BSK
3
0
30.04.2022 16:30 3 : 0
BSK
30.04
16:30
Radnik
Sloga 1952
1
1
30.04.2022 16:30 1 : 1