XS
SM
MD
LG

pre 59 minuta
22.12.2018 17:00 Jastrebac 20 : 0 Jugbasket
22.12.2018 17:00 Prokuplje 0 : 20 Actavis Academy
08.12.2018 18:00 Prokuplje 0 : 20 Sokobanja
01.12.2018 18:00 Morava 20 : 0 Prokuplje
25.11.2018 13:00 Prokuplje 0 : 20 Dimitrovgrad
10.11.2018 18:00 Prokuplje 0 : 20 Jastrebac
03.11.2018 16:30 Fair Play 20 : 0 Prokuplje
28.10.2018 18:00 Prokuplje 0 : 20 Bor RTB
20.10.2018 16:30 Niš 20 : 0 Prokuplje
14.10.2018 19:00 Prokuplje 0 : 20 OKK Junior
05.10.2018 19:30 Radnik 20 : 0 Prokuplje
28.09.2018 17:30 Mladost Vesna 20 : 0 Prokuplje

pre 10 sati
22.03.2019 20:30 Srem 101 : 64 Akademik

pre 11 sati
22.03.2019 Mladost 2 : 3 Morava

22.03.2019 20:30 Ekonomac 2 0 : 1 Banjica

22.03.2019 20:00 Olimp 9 : 4 Oplenac

pre 12 sati
22.03.2019 19:30 Mladost Vesna 91 : 69 Sokobanja

22.03.2019 19:00 Sloven 75 : 67 Futog Tupanjac MD

22.03.2019 19:00 Vrbas 73 : 64 Rtanj

22.03.2019 20:00 Zemun Samo pravo 9 : 5 Kolubara

22.03.2019 18:00 Crvena zvezda 3 : 2 Vizura
22.03.2019 19:00 Spartak (Su) 2 : 3 Jedinstvo (SP)

22.03.2019 19:30 Miners 2 : 7 Radnički 2010

pre 14 sati
23.03.2019 Metalac Kolorado 4 : 2 Kosjerić

pre 15 sati
22.03.2019 17:15 Kragujevac Wild Boars 8 : 0 Borac

pre 16 sati
18.03.2019 18:00 Zadrugar 2017 7 : 9 Lindoret

18.03.2019 18:30 Napredak 1389 8 : 0 Gurgusovac

20.03.2019 20:30 Proleter 3 : 1 Krajišnik

16.03.2019 19:00 CVS 3 : 1 Spartak 2

pre 19 sati
Sloga 031 3 : 0 Leposavić

pre 21 sat
22.03.2019 10:00 Železničar 2 : 1 Omladinac

juče
21.03.2019 18:00 TENT 3 : 0 Železničar

21.03.2019 16:00 Atletiko 2 : 5 SU Donja Lomnica

21.03.2019 Galeb MR 2 : 0 Zadar 1952

20.03.2019 20:45 HAVK Mladost 11 : 4 Primorac
20.03.2019 20:00 Šabac 9 : 5 Mornar BS
20.03.2019 20:00 Jadran ST 19 : 8 Partizan
20.03.2019 18:30 Jadran HN 20 : 4 OVK POŠK

20.03.2019 20:00 Spars 70 : 71 MZT Skopje 0:1
20.03.2019 18:00 Primorska 78 : 59 Borac 1:0

Čelik 0 : 3 Karioke
Polet Stars 5 : 0 Gorštak
Karioke 0 : 1 Zabjelo
Bratstvo 1 : 3 Ribnica
Drezga 2 : 3 Crvena stijena
Adria 3 : 0 Čelik
17.03.2019 14:30 Gorštak 0 : 4 Karioke
17.03.2019 14:30 Ribnica 1 : 3 Polet Stars
17.03.2019 14:30 Crvena stijena 3 : 0 Bratstvo
Zabjelo 3 : 0 Čelik
17.03.2019 14:30 Drezga 4 : 0 Adria

20.03.2019 19:15 Slavija Junior 1 : 8 Crvena zvezda 0:1
20.03.2019 18:00 Triglav 5 : 3 Zagreb 1:0

20.03.2019 19:00 Ub 3 : 0 Srem 1:0

20.03.2019 18:00 Spartak (Lj) 0 : 3 Niš 0:1

prekjuče
20.03.2019 15:00 Otrant 1 : 0 Jezero
20.03.2019 15:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 4 : 0 Berane
20.03.2019 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Bokelj
20.03.2019 15:00 Dečić 1 : 1 Igalo
20.03.2019 15:00 Arsenal 0 : 0 Kom

19.03.2019 19:00 Loznica 27 : 31 Vrbas Petrol

20.03.2019 21:00 Timok 3 : 0 Bor 2
17.03.2019 12:00 Viner 3 : 2 Đerdap
16.03.2019 16:00 Knjaževac 2 1 : 3 Ozren

13.03.2019 18:15 ECE Celje 2 : 5 Slavija Junior 1:1
13.03.2019 18:45 Mladost 3 : 1 Triglav 1:1
13.03.2019 18:45 Medveščak 2 : 9 Zagreb 0:2
09.03.2019 17:15 Slavija Junior 3 : 5 ECE Celje 0:1
09.03.2019 19:15 Triglav 4 : 2 Mladost 1:0
09.03.2019 20:00 Zagreb 6 : 4 Medveščak 1:0
16.03.2019 19:15 Triglav 13 : 2 Mladost 2:1
16.03.2019 18:45 Slavija Junior 7 : 3 ECE Celje 2:1

17.03.2019 14:00 Viner 0 : 3 Dunav Stars
16.03.2019 13:00 Knjaževac 3 : 0 Ozren
16.03.2019 14:00 Hajduk Veljko 2 0 : 3 Pin

20.03.2019 13:00 Brodarac 1 : 1 Spartak ŽK
20.03.2019 14:30 Čukarički 1 : 2 Rad
20.03.2019 13:00 Real Niš 1 : 0 Zemun
20.03.2019 13:00 OFK Beograd 3 : 1 Apolon 4
20.03.2019 13:00 Teleoptik 1 : 0 Kiker
20.03.2019 11:00 Vojvodina 2 : 0 Voždovac

20.03.2019 14:00 Bačka 1901 1 : 2 OFK Vršac

20.03.2019 12:00 Bačka 1901 1 : 0 OFK Vršac

09.03.2019 Stari Grad 12 : 3 Dunav
16.03.2019 Banjica 11 : 11 Stari Grad

17.03.2019 Vračar 12 : 16 Senta
17.03.2019 Palilula 12 : 8 Taš 2000
16.03.2019 Taš 2000 27 : 4 Vračar
16.03.2019 Senta 8 : 24 Vojvodina

17.03.2019 13:00 Pionir 1 : 3 Radnički 2
16.03.2019 13:30 Fenix Čukarički 3 : 1 Železničar
09.03.2019 20:00 Kolubara 3 : 0 Fenix Čukarički

16.03.2019 20:00 Spas 1 : 3 Vizurine Ajkulice
17.03.2019 11:30 Obrenovac 3 : 0 21. maj
17.03.2019 18:30 Železnik 2012 3 : 0 Mladenovac

16.03.2019 18:00 Akademija Singidunum 0 : 3 Volleyland
17.03.2019 18:30 Blok Aut 0 : 3 Avala
16.03.2019 13:00 Crnjanski 0 : 3 Obilić
16.03.2019 18:15 Dunav 0 : 3 AS
09.03.2019 18:15 Dunav 2 : 3 Crnjanski

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.
Andrija95 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu