XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
10/11.09.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
10.09.2016 16:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 3
Smederevo 1924
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 3
Zlatibor (Č)
Čajetina
11.09.2016 11:00
Polet (LJ)
1 : 3
Zlatibor (Č)
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 0
Loznica
Loznica
11.09.2016 16:00
Mihajlovac 1934
0 : 0
Loznica
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
10.09.2016 16:00
Radnički 1923
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Šapine
Šapine
4 : 3
Karađorđe (T)
Topola
10.09.2016 16:00
Šapine
4 : 3
Karađorđe (T)
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
11.09.2016 16:00
Železničar
0 : 0
Jošanica
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
10.09.2016 16:00
Mokra Gora
0 : 1
Šumadija 1903
FAP
Priboj
0 : 2
Sloga (P)
Požega
10.09.2016 16:00
FAP
0 : 2
Sloga (P)
12.09.2016 03:06 (Moskva)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 5 4 1 0 13
2 Budućnost Krušik 2014 5 4 0 1 12
3 Smederevo 1924 5 3 1 1 10
4 Šapine 5 3 1 1 10
5 Mokra Gora 5 3 1 1 10
6 Sloga (P) 5 2 2 1 8
7 Zlatibor (Č) 5 2 1 2 7
8 Polet (LJ) 5 2 1 2 7
9 Mihajlovac 1934 5 1 3 1 6
10 Železničar 5 1 3 1 6
11 Jošanica 5 0 4 1 4
12 Jedinstvo Putevi 5 1 1 3 4
13 Loznica 5 1 1 3 4
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Karađorđe (T) 5 1 0 4 3
15 Šumadija 1903 5 1 0 4 3
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava FAP 5 1 0 4 3

6.kolo
Sledeće kolo
17/18.09.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Sloga (P)
Požega
17.09.2016 16:00
Smederevo 1924
0 : 1
Sloga (P)
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
FAP
Priboj
17.09.2016 16:00
Šumadija 1903
1 : 2
FAP
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
18.09.2016 16:00
Jošanica
1 : 1
Mokra Gora
Karađorđe (T)
Topola
2 : 0
Železničar
Lajkovac
17.09.2016 16:00
Karađorđe (T)
2 : 0
Železničar
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 3
Šapine
Šapine
18.09.2016 16:00
Jedinstvo Putevi
2 : 3
Šapine
Loznica
Loznica
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
17.09.2016 16:00
Loznica
1 : 1
Radnički 1923
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
17.09.2016 16:00
Zlatibor (Č)
1 : 1
Mihajlovac 1934
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
17.09.2016 16:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Polet (LJ)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika
Nema rezultata
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje