XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 474 utakmica za dan
Subota, 17 Septembar 2016


Fudbal

Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
17.09.2016 16:00
Omladinac
3 : 0
Radnički (Zr)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
17.09.2016 16:00
Radnički (SM)
3 : 1
Crvena zvezda (NS)
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Borac (S)
Sakule
17.09.2016 16:00
Bačka 1901
1 : 1
Borac (S)
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
17.09.2016 16:00
Bratstvo 1946
2 : 0
Dunav
Radnički (Š)
Šid
3 : 1
Vršac
Vršac
17.09.2016 16:00
Radnički (Š)
3 : 1
Vršac
Sloga
Temerin
1 : 1
Cement
Beočin
17.09.2016 16:00
Sloga
1 : 1
Cement
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Sloga (P)
Požega
17.09.2016 16:00
Smederevo 1924
0 : 1
Sloga (P)
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
FAP
Priboj
17.09.2016 16:00
Šumadija 1903
1 : 2
FAP
Karađorđe (T)
Topola
2 : 0
Železničar
Lajkovac
17.09.2016 16:00
Karađorđe (T)
2 : 0
Železničar
Loznica
Loznica
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
17.09.2016 16:00
Loznica
1 : 1
Radnički 1923
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
17.09.2016 16:00
Zlatibor (Č)
1 : 1
Mihajlovac 1934
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
17.09.2016 16:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Polet (LJ)
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
Timok
Zaječar
17.09.2016 16:00
OFK Sinđelić
1 : 0
Timok
Ozren
Sokobanja
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
17.09.2016 16:00
Ozren
1 : 0
Sloga (D)
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
17.09.2016 16:00
Jedinstvo (B)
1 : 0
Vlasina
Dunav
Prahovo
5 : 0
Pukovac
Pukovac
17.09.2016 16:00
Dunav
5 : 0
Pukovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
17.09.2016 16:00
Jedinstvo (P)
0 : 2
Radnički (S)
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 4
Prva Iskra
Barič
17.09.2016 16:00
Radnički (O)
2 : 4
Prva Iskra
IMT
Novi Beograd
2 : 0
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
17.09.2016 16:00
IMT
2 : 0
Crvena Zvezda
Sopot
Sopot
1 : 0
Brodarac 1947
Novi Beograd
17.09.2016 16:00
Sopot
1 : 0
Brodarac 1947
Žarkovo
Žarkovo
4 : 0
GSP Polet
Beograd
17.09.2016 11:00
Žarkovo
4 : 0
GSP Polet
Teleoptik
Zemun
1 : 0
BASK
Beograd
17.09.2016 16:00
Teleoptik
1 : 0
BASK
Polet (K)
Karavukovo
0 : 0
Tekstilac
Odžaci
17.09.2016 16:00
Polet (K)
0 : 0
Tekstilac
Potisje
Kanjiža
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
17.09.2016 16:00
Potisje
1 : 1
Radnički (S)
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
17.09.2016 16:00
Sloga (Č)
1 : 1
OFK Vrbas
Mladost APA
Apatin
1 : 5
Bečej 1918
Bečej
17.09.2016 16:00
Mladost APA
1 : 5
Bečej 1918
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
2 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
17.09.2016 16:00
Budućnost (SC)
2 : 1
Radnički (S)
Vršac united
Vršac
2 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
17.09.2016 16:00
Vršac united
2 : 0
Jedinstvo (BK)
Radnički (K)
Kovin
4 : 0
Sloga
Plandište
17.09.2016 16:00
Radnički (K)
4 : 0
Sloga
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
17.09.2016 16:00
Kozara
0 : 1
Dinamo 1945
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
17.09.2016 16:00
Proleter (BK)
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Slavija
Novi Sad
0 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
17.09.2016 16:00
Slavija
0 : 2
Mladost (BJ)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 1
Sremac Vojka
Vojka
17.09.2016 16:00
Jedinstvo (SP)
0 : 1
Sremac Vojka
Veternik
Veternik
3 : 1
ŽSK
Žabalj
17.09.2016 16:00
Veternik
3 : 1
ŽSK
Tutin
Tutin
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
17.09.2016 16:00
Tutin
1 : 1
Trepča
Ovčar
Markovica
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
17.09.2016 16:00
Ovčar
2 : 1
Orlovac
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Arsenal
Kragujevac
17.09.2016 16:00
Takovo
1 : 0
Arsenal
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Sloga
Kraljevo
17.09.2016 16:00
Sloboda (Č)
2 : 1
Sloga
Gruža
Gruža
0 : 1
Proleter
Vranovo
17.09.2016 16:00
Gruža
0 : 1
Proleter
Radnički 1926
Požarevac
1 : 0
RSK
Rabrovo
17.09.2016 16:00
Radnički 1926
1 : 0
RSK
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Morava
Velika Plana
17.09.2016 16:00
Šumadija (A)
1 : 2
Morava
Ribnica
Mionica
1 : 0
Spartak 1924
Ljig
17.09.2016 16:00
Ribnica
1 : 0
Spartak 1924
Jedinstvo 1945
Vladimirci
1 : 1
OFK Osečina
Osečina
17.09.2016 16:00
Jedinstvo 1945
1 : 1
OFK Osečina
OFK Bor
Bor
1 : 4
Brodoremont
Kladovo
17.09.2016 16:00
OFK Bor
1 : 4
Brodoremont
Timočanin
Knjaževac
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
17.09.2016 16:00
Timočanin
0 : 3
Hajduk Veljko
BSK
Bogovina
3 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
17.09.2016 16:00
BSK
3 : 1
Šarbanovac
SFS Borac
Paraćin
2 : 2
Rembas
Resavica
17.09.2016 16:00
SFS Borac
2 : 2
Rembas
Jedinstvo
Mijatovac
4 : 1
Bošnjane
Bošnjane
17.09.2016 16:00
Jedinstvo
4 : 1
Bošnjane
Žitorađa
Žitorađa
0 : 1
Kopaonik
Brus
17.09.2016 16:00
Žitorađa
0 : 1
Kopaonik
Trajal
Kruševac
3 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
17.09.2016 16:00
Trajal
3 : 2
OFK Topličanin
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Morava 1918
Ćuprija
17.09.2016 16:00
OFK Kosanica
2 : 0
Morava 1918
Nebeski andjeli
Vranje
2 : 0
Pusta reka
Bojnik
17.09.2016 16:00
Nebeski andjeli
2 : 0
Pusta reka
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
17.09.2016 16:00
Lužnica
1 : 0
Mladost (M)
Sloga (L)
Leskovac
2 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
17.09.2016 16:00
Sloga (L)
2 : 2
OFK Brzi Brod
Jadran (F)
Feketić
1 : 0
Obilić
Novi Kneževac
17.09.2016 16:30
Jadran (F)
1 : 0
Obilić
Proleter (RS)
Ravno Selo
5 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
17.09.2016 16:30
Proleter (RS)
5 : 0
Eđšeg
Polet (S)
Sivac
0 : 2
Hajduk Junior
Kula
17.09.2016 16:00
Polet (S)
0 : 2
Hajduk Junior
Mladost (K)
Kruščić
2 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
17.09.2016 16:00
Mladost (K)
2 : 0
Stari Grad
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Borac (St)
Starčevo
17.09.2016 16:00
Jugoslavija
1 : 1
Borac (St)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 0
Polet
Izbište
17.09.2016 16:00
Jedinstvo Stević
1 : 0
Polet
BAK
Bela Crkva
1 : 3
Mladost (O)
Omoljica
17.09.2016 16:00
BAK
1 : 3
Mladost (O)
OFK Kikinda
Kikinda
5 : 0
Borac
Aleksandrovo
17.09.2016 16:00
OFK Kikinda
5 : 0
Borac
Begej
Žitište
2 : 0
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
17.09.2016 16:00
Begej
2 : 0
C. Zvezda (VS)
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 8
Krajina
Krajišnik
17.09.2016 16:00
Mladost (L)
3 : 8
Krajina
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 2
Naftagas (E)
Elemir
17.09.2016 16:00
Proleter 2006
2 : 2
Naftagas (E)
Rudar
Vrdnik
1 : 0
Hajduk
Divoš
17.09.2016 16:30
Rudar
1 : 0
Hajduk
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
17.09.2016 16:30
1. Maj Ruma
1 : 0
Podrinje
Partizan
Vitojevci
4 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
17.09.2016 16:30
Partizan
4 : 2
Mitros
Sloven
Ruma
1 : 0
Jadran
Golubinci
17.09.2016 16:30
Sloven
1 : 0
Jadran
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 1
Proleter
Banoštor
17.09.2016 16:00
Šajkaš 1908
2 : 1
Proleter
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Tatra
Kisač
17.09.2016 16:00
Omladinac
1 : 1
Tatra
OFK Sirig
Sirig
0 : 2
TSK
Temerin
17.09.2016 16:00
OFK Sirig
0 : 2
TSK
Goč
Vrnjačka Banja
7 : 0
Mataruge
Mataruge
17.09.2016 16:30
Goč
7 : 0
Mataruge
Omladinac
Novo Selo
0 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
17.09.2016 16:30
Omladinac
0 : 0
OFK Ras
Borac
Drenovac
1 : 2
Partizan
Cerovac
17.09.2016 16:30
Borac
1 : 2
Partizan
Mladost
Pajazitovo
3 : 2
Srbija
Ilićevo
17.09.2016 16:30
Mladost
3 : 2
Srbija
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
17.09.2016 16:30
Jadran
1 : 1
Kutlovo
Kolonija
Kragujevac
6 : 4
Vinogradi DB
Kragujevac
17.09.2016 16:30
Kolonija
6 : 4
Vinogradi DB
Jedinstvo
Petrovac
1 : 2
Vodojaža
Grošnica
17.09.2016 16:30
Jedinstvo
1 : 2
Vodojaža
Sloga D
Desimirovac
3 : 3
Šumadija 1934
Drača
17.09.2016 16:30
Sloga D
3 : 3
Šumadija 1934
Sloboda
Grbice
2 : 2
Ćava
Grošnica
17.09.2016 16:30
Sloboda
2 : 2
Ćava
Budućnost
Resnik
3 : 0
Šumadinac
Kragujevac
17.09.2016 16:30
Budućnost
3 : 0
Šumadinac
Slatina
Slatina
1 : 0
Parmenac
Parmenac
17.09.2016 15:30
Slatina
1 : 0
Parmenac
Mladi borac
Veliko Orašje
6 : 0
Sloga
Miloševac
17.09.2016 16:00
Mladi borac
6 : 0
Sloga
Cerovac 2013
Cerovac
3 : 0
Sloboda
Lipe
17.09.2016 16:00
Cerovac 2013
3 : 0
Sloboda
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Rudar (S)
Stamnica
17.09.2016 16:00
Sloga 33
1 : 0
Rudar (S)
Đerdap
Golubac
4 : 0
Makce
Makce
17.09.2016 16:00
Đerdap
4 : 0
Makce
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 2
Sloga (B)
Burovac
17.09.2016 16:00
Polet (SD)
3 : 2
Sloga (B)
Sindjelić
Lipnica
4 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
17.09.2016 16:00
Sindjelić
4 : 3
Hajduk Stanko
Radnik
Ub
1 : 1
Brezovica
Brezovica
17.09.2016 16:00
Radnik
1 : 1
Brezovica
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 3
Banjani
Banjani
17.09.2016 16:00
OFK Jabučje
0 : 3
Banjani
Jedinstvo (K)
Kalenić
1 : 4
Crnokosa
Kosjerić
17.09.2016 15:30
Jedinstvo (K)
1 : 4
Crnokosa
Zlatar
Nova Varoš
4 : 1
Lazarica
Prilipac
17.09.2016 15:30
Zlatar
4 : 1
Lazarica
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Železničar
Požega
17.09.2016 15:30
Jasen
3 : 0
Železničar
Perućac
Perućac
6 : 1
Savinac
Visibaba
17.09.2016 15:30
Perućac
6 : 1
Savinac
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Višesava
Bajina Bašta
17.09.2016 15:30
Ariljska rampa
2 : 0
Višesava
Polet
Rasna
3 : 0
Prvi partizan
Užice
17.09.2016 15:30
Polet
3 : 0
Prvi partizan
Poreč
Donji milanovac
5 : 0
BSK
Bukovče
17.09.2016 16:00
Poreč
5 : 0
BSK
Palilula
Aleksinac
3 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
17.09.2016 16:00
Palilula
3 : 2
Crvena Zvezda
Resavac
Subotica
1 : 1
Mladost (J)
Jovac
17.09.2016 15:30
Resavac
1 : 1
Mladost (J)
Real
Jasenica (Žitorađa)
3 : 2
Omladinac
Podina
17.09.2016 16:00
Real
3 : 2
Omladinac
Palilulac
Niš
4 : 2
Vulkan
Brenica
17.09.2016 16:00
Palilulac
4 : 2
Vulkan
Aluminijum
Niš
2 : 0
Sloga 1948
Malča
17.09.2016 16:00
Aluminijum
2 : 0
Sloga 1948
AZ Borac 2014
Azbresnica
1 : 2
Proleter (M)
Mezgraja
17.09.2016 16:00
AZ Borac 2014
1 : 2
Proleter (M)
Zvezda
Blato
0 : 2
Mladost (PR)
Poljska Ržana
17.09.2016 16:00
Zvezda
0 : 2
Mladost (PR)
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 0
Dragoš
Pirot
17.09.2016 16:00
Vladimir Durković
2 : 0
Dragoš
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
17.09.2016 16:00
Jedinstvo (Š)
1 : 0
Kumarevo 65
Biljači
Biljača
1 : 2
OFK Alakince
Alakince
17.09.2016 16:00
Biljači
1 : 2
OFK Alakince
Levosoje
Levosoje
0 : 4
Mladost (B)
Bosilegrad
17.09.2016 16:00
Levosoje
0 : 4
Mladost (B)
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 0
Strelac
Mislođin
17.09.2016 16:00
Mladost (C)
1 : 0
Strelac
Šumadija
Šopić
3 : 0
Burovo
Burovo
17.09.2016 16:00
Šumadija
3 : 0
Burovo
Napredak
Medoševac
3 : 0
Zabrežje
Zabrežje
17.09.2016 16:00
Napredak
3 : 0
Zabrežje
Mladenovac
Mladenovac
5 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
17.09.2016 16:00
Mladenovac
5 : 1
Selo Mladenovac
Rudar Stenjevac
Stenjevac
1 : 1
Zemljoradnik
Striža
17.09.2016 15:30
Rudar Stenjevac
1 : 1
Zemljoradnik
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 3
OFK Draževac
Draževac
17.09.2016 16:00
Pobeda 1976
1 : 3
OFK Draževac
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 5
Jedinstvo
Bobovište
17.09.2016 16:00
Ratar
0 : 5
Jedinstvo
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
4 : 3
Polet (R)
Radevac
17.09.2016 16:00
Mladi Radnik
4 : 3
Polet (R)
Polet (V)
Vitoševac
1 : 2
Sloga (K)
Korman
17.09.2016 16:00
Polet (V)
1 : 2
Sloga (K)
Studenski Grad
Novi Beograd
6 : 0
Atakante
Beograd
17.09.2016 16:00
Studenski Grad
6 : 0
Atakante
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
17.09.2016 16:30
Jedinstvo
1 : 1
Tomislavci
Sloboda
Stara Moravica
0 : 3
Mladost Radost
Srbobran
17.09.2016 16:30
Sloboda
0 : 3
Mladost Radost
Tornjoš
Tornjoš
0 : 0
Hajduk
Podlokanj
17.09.2016 16:30
Tornjoš
0 : 0
Hajduk
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
17.09.2016 16:00
Crvenka
1 : 0
Omladinac (D)
FK Stanišić
Stanišić
3 : 0
Hajduk (S)
Stapar
17.09.2016 16:00
FK Stanišić
3 : 0
Hajduk (S)
Delija
Mokrin
5 : 0
Proleter
Međa
17.09.2016 16:00
Delija
5 : 0
Proleter
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 0
Čenej
Čenej
17.09.2016 16:00
RFK Novi Sad 1921
4 : 0
Čenej
Centar
Novi Sad
2 : 4
Obilić
Vilovo
17.09.2016 16:00
Centar
2 : 4
Obilić
Grdica
Grdica
3 : 2
Popovići
Popovići
17.09.2016 16:30
Grdica
3 : 2
Popovići
Zastava
Kragujevac
1 : 5
Erdoglija
Kragujevac
17.09.2016 16:30
Zastava
1 : 5
Erdoglija
Divostin
Kragujevac
2 : 1
Maršić
Maršić
17.09.2016 16:30
Divostin
2 : 1
Maršić
Seljak
Cvetojevac
0 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
17.09.2016 16:30
Seljak
0 : 3
OFK Bagremar
21. oktobar
Kragujevac
4 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
17.09.2016 16:30
21. oktobar
4 : 0
OFK Žeželj
Kremenac
Rogojevac
2 : 0
Hajduk
Jovanovac
17.09.2016 16:30
Kremenac
2 : 0
Hajduk
Korićani
Korićani
3 : 0
Azbest
Stragari
17.09.2016 16:30
Korićani
3 : 0
Azbest
Bjelica
Milatovići
6 : 0
Prilike
Prilike
17.09.2016 16:30
Bjelica
6 : 0
Prilike
Omladinac (V)
Vučkovica
0 : 2
Bare
Bare
17.09.2016 11:00
Omladinac (V)
0 : 2
Bare
Rade Milošević
Dubočka
5 : 0
Napredak (S)
Simićevo
17.09.2016 16:00
Rade Milošević
5 : 0
Napredak (S)
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
3 : 1
Radnički (P)
Požeženo
17.09.2016 16:00
Jedinstvo (LJ)
3 : 1
Radnički (P)
Milicionar
Bogatić
4 : 0
Duško
Klenje
17.09.2016 16:00
Milicionar
4 : 0
Duško
Torpedo
Tabanović
3 : 0
Budućnost (Z)
Zminjak
17.09.2016 16:00
Torpedo
3 : 0
Budućnost (Z)
Jadar (S)
Stupnica
2 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
17.09.2016 16:00
Jadar (S)
2 : 3
Sloga (LŠ)
Mladost
Vračević
2 : 2
Rudar
Radljevo
17.09.2016 16:00
Mladost
2 : 2
Rudar
Vrelo Sport
Vrelo
6 : 0
Crvena Jabuka
Ub
17.09.2016 16:00
Vrelo Sport
6 : 0
Crvena Jabuka
Rubribreza
Rubribreza
4 : 1
Gunjevac
Gunjevac
17.09.2016 16:00
Rubribreza
4 : 1
Gunjevac
Kalenić
Kalenić
4 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
17.09.2016 16:00
Kalenić
4 : 2
Polet (DL)
Tara
Kremna
17.09.2016
15:00
Raketa
Užice
17.09.2016 15:00
Tara
:
Raketa
Policajac 92
Užice
3 : 4
Višesava
Bajina Bašta
17.09.2016 15:00
Policajac 92
3 : 4
Višesava
Budućnost
Kaonik
4 : 4
Čarapan
Kruševac
17.09.2016 16:30
Budućnost
4 : 4
Čarapan
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
5 : 2
Žabare
Žabare
17.09.2016 16:30
Gornji Stepoš
5 : 2
Žabare
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
5 : 0
Bukovica
Bukovica
17.09.2016 16:30
Knez Lazar
5 : 0
Bukovica
Kapidžija
Kapidžija
2 : 2
Dedina
Dedina
17.09.2016 16:30
Kapidžija
2 : 2
Dedina
Heroj Polet
Jajinci
6 : 0
Sveti Stefan
Slanci
17.09.2016 16:00
Heroj Polet
6 : 0
Sveti Stefan
Mladost (MI)
Mala Ivanča
2 : 2
Mladost (G)
Guberevac
17.09.2016 16:00
Mladost (MI)
2 : 2
Mladost (G)
Sloboda
Rasnica
1 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
17.09.2016 16:00
Sloboda
1 : 3
Sloga
Nišavac
Staničenje
2 : 1
Jerma
Sukovo
17.09.2016 16:00
Nišavac
2 : 1
Jerma
Senjak
Pirot
4 : 0
Mladost
Mali Suvodol
17.09.2016 16:00
Senjak
4 : 0
Mladost
Omladinac
Gornji Komren
5 : 2
Radnički 1936
Trupale
17.09.2016 16:00
Omladinac
5 : 2
Radnički 1936
Mekiš
Mekiš
0 : 0
Marina Kutina
Marina Kutina
17.09.2016 16:00
Mekiš
0 : 0
Marina Kutina
Moravac
Čečina
4 : 1
Grkinja
Grkinja
17.09.2016 16:00
Moravac
4 : 1
Grkinja
Velika Jasikova
Velika Jasikova
1 : 2
Timok 1928
Trnavac
17.09.2016 16:00
Velika Jasikova
1 : 2
Timok 1928
Kastrum
Gamzigrad
5 : 0
Polet 1959
Nikoličevo
17.09.2016 16:00
Kastrum
5 : 0
Polet 1959
Dobrič 1974
Brest
2 : 2
Banaćanin
Aleksandrovo
17.09.2016 16:00
Dobrič 1974
2 : 2
Banaćanin
Borac
Azbresnica
0 : 3
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
17.09.2016 16:00
Borac
0 : 3
Jugovići 1976
OFK Povlen
Brezovice
1 : 1
Dupljaj 2016
Dupljaj
17.09.2016 16:00
OFK Povlen
1 : 1
Dupljaj 2016
Bujačić
Bujačić
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
17.09.2016 11:00
Bujačić
3 : 0
Zadrugar
Paune
Paune
5 : 0
Gradac Pričević
Valjevo
17.09.2016 16:00
Paune
5 : 0
Gradac Pričević
Mladi radnik
Valjevo
1 : 3
Žabari
Žabari (Valjevo)
17.09.2016 11:00
Mladi radnik
1 : 3
Žabari
Lukavac
Lukavac
6 : 1
Mali korak
Oglađenovac
17.09.2016 16:00
Lukavac
6 : 1
Mali korak
Sloga Gorić
Gorić
2 : 1
Beloševac
Beloševac
17.09.2016 16:00
Sloga Gorić
2 : 1
Beloševac
Dupljaj
Dupljaj
1 : 1
Rakac Stave
Stave
17.09.2016 16:00
Dupljaj
1 : 1
Rakac Stave
Pasjak 2013
Pasjak
1 : 4
Kruševica
Kruševica
17.09.2016 16:30
Pasjak 2013
1 : 4
Kruševica
Gaglovo
Gaglovo
5 : 0
Vratare
Vratare
17.09.2016 16:30
Gaglovo
5 : 0
Vratare
Padež
Padež
2 : 0
Konjuh
Konjuh
17.09.2016 16:30
Padež
2 : 0
Konjuh
Nomanica
Nomanica
1 : 1
Rudar 1973
Rudare
17.09.2016 16:00
Nomanica
1 : 1
Rudar 1973
Todorovce
Todorovce
3 : 6
Moravac (P)
Pečenjevce
17.09.2016 16:00
Todorovce
3 : 6
Moravac (P)
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
17.09.2016 16:00
Gornje Sinkovce
3 : 1
Gornje Krajince
Turekovac
Turekovac
3 : 2
Veternica
Leskovac
17.09.2016 16:00
Turekovac
3 : 2
Veternica
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 0
Borac
Veliko Laole
17.09.2016 16:00
Zabrđe 1936
1 : 0
Borac
Veliko Laole
Veliko Laole
5 : 0
Burovac
Burovac
17.09.2016 16:00
Veliko Laole
5 : 0
Burovac
Brana Paunović 1933
Rašanac
4 : 2
Vukan
Ždrelo
17.09.2016 16:00
Brana Paunović 1933
4 : 2
Vukan
Manastirica
Manastirica
7 : 0
Omladinac B
Šetonje
17.09.2016 16:00
Manastirica
7 : 0
Omladinac B
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
2 : 2
BSK
Brajkovac
17.09.2016 16:00
Šumadija (MC)
2 : 2
BSK
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
0 : 6
Dunav
Ostrovo
17.09.2016 16:00
Rudar Kostolac 2008
0 : 6
Dunav
Beljanica
Strmosten
5 : 2
Resavac
Veliki Popović
17.09.2016 16:00
Beljanica
5 : 2
Resavac
Sloga
Margita
2 : 1
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
17.09.2016 16:00
Sloga
2 : 1
Crvena Zvezda
Mladost
Velika Greda
2 : 5
Graničar
Miletićevo
17.09.2016 16:00
Mladost
2 : 5
Graničar
Naša Krajina
Kupinik
3 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
17.09.2016 16:00
Naša Krajina
3 : 1
Solunac
Mladost
Mala Drenova
0 : 2
Omladinac
Ugljarevo
17.09.2016 16:00
Mladost
0 : 2
Omladinac
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
17.09.2016 16:00
Kamenorezac 76
3 : 1
Stara Čaršija
Radnik
Davidovac
2 : 2
Polet
Zabrega
17.09.2016 16:00
Radnik
2 : 2
Polet
Granit
Radalj
1 : 2
Rudar
Brasina
17.09.2016 16:00
Granit
1 : 2
Rudar
Luk
Voćnjak
1 : 4
Mladost (B)
Brezjak
17.09.2016 16:00
Luk
1 : 4
Mladost (B)
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 4
Mineral 2015
Rudno
17.09.2016 16:30
Bogutovačka Banja
1 : 4
Mineral 2015
Borac
Kloka
0 : 4
Radoje Domanović
Ovsište
17.09.2016 16:00
Borac
0 : 4
Radoje Domanović
Mladost(P)
Pretoke
2 : 1
Jedinstvo
Oplanić
17.09.2016
Mladost(P)
2 : 1
Jedinstvo
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 1
Šumice
Glušci
17.09.2016 16:00
Sloboda
1 : 1
Šumice
Omladinac
Bogatić
2 : 2
Radnik
Glogovac
17.09.2016 16:00
Omladinac
2 : 2
Radnik
Pocerina
Jevremovac
7 : 0
Volujac
Volujac
17.09.2016 16:00
Pocerina
7 : 0
Volujac
Bojić
Bojić
4 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
17.09.2016 16:00
Bojić
4 : 2
Zablaće
Borac BTG
Batalage
3 : 0
Mladost
Svileuva
17.09.2016 16:00
Borac BTG
3 : 0
Mladost
Partizan
Drenovac
4 : 1
Metaloplastika
Šabac
17.09.2016 16:00
Partizan
4 : 1
Metaloplastika
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
3 : 1
Napredak
Ševarice
17.09.2016 16:00
POFK Letnjikovac
3 : 1
Napredak
Culjković
Culjković
3 : 3
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
17.09.2016 16:00
Culjković
3 : 3
OFK Letnjikovac 1983
OFK Marenovo
Marenovo
4 : 1
Parcane
Parcane
17.09.2016 16:30
OFK Marenovo
4 : 1
Parcane
Velika Morava
Selo Varvarin
0 : 2
Mladost
Toljevac
17.09.2016 16:30
Velika Morava
0 : 2
Mladost
Borac
Vukovac
2 : 1
OFK Homolje
Žagubica
17.09.2016 16:00
Borac
2 : 1
OFK Homolje
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
4 : 2
Pobeda 1953
Osanica
17.09.2016 16:00
Budućnost
4 : 2
Pobeda 1953
Čobanče
Čitluk
0 : 2
Crnča
Crnča
17.09.2016 16:00
Čobanče
0 : 2
Crnča
Grabovica
Gornja Bukovica
1 : 3
Vrhpolje
Vrhpolje
17.09.2016 16:00
Grabovica
1 : 3
Vrhpolje
Selanac
Selanac
3 : 2
Sloga DB
Donja Bukovica
17.09.2016 16:00
Selanac
3 : 2
Sloga DB
Karađorđe
Viševac
3 : 2
Šumadija
Sipić
17.09.2016 16:00
Karađorđe
3 : 2
Šumadija
Badnjevac
Badnjevac
2 : 3
Napredak
Malo Krčmare
17.09.2016 16:00
Badnjevac
2 : 3
Napredak
Mladost
Bošnjane
3 : 0
Mladost
Crni kao
17.09.2016 16:00
Mladost
3 : 0
Mladost
Lajkovac
Lajkovac
1 : 2
Sloga
Bogovađa
17.09.2016
Lajkovac
1 : 2
Sloga
Nepričava
Nepričava
2 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
17.09.2016
Nepričava
2 : 3
Strmovo 1968
Lipar
Donji Račnik
1 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
17.09.2016 16:00
Lipar
1 : 1
Dražmirovac
Domaćin
Kovačevac
5 : 2
Dobra Voda
Dobra Voda
17.09.2016 16:00
Domaćin
5 : 2
Dobra Voda
Crvena Zastava
Obrenovac
2 : 4
Trstenica
Trstenica
17.09.2016 16:30
Crvena Zastava
2 : 4
Trstenica
Skela
Skela
1 : 2
Rojkovac
Obrenovac
17.09.2016 16:30
Skela
1 : 2
Rojkovac
Munja
Baric
1 : 2
Roma
Iverić
17.09.2016 16:30
Munja
1 : 2
Roma
Tornado
Drazevac
2 : 4
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
17.09.2016 16:30
Tornado
2 : 4
Zadrugar
Petka
Petka
0 : 1
Vreoci
Vreoci
17.09.2016 16:00
Petka
0 : 1
Vreoci
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Grbalj
Radanovići
17.09.2016 15:30
Rudar
1 : 1
Grbalj
Dečić
Tuzi
1 : 0
Sutjeska
Nikšić
17.09.2016 15:30
Dečić
1 : 0
Sutjeska
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Bokelj
Kotor
17.09.2016 15:30
Iskra
1 : 0
Bokelj
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 3
Mladost
Podgorica
17.09.2016 15:30
OFK Petrovac
0 : 3
Mladost
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 2
Lovćen
Cetinje
17.09.2016 15:30
Jedinstvo
0 : 2
Lovćen
Polimlje
Murino
1 : 1
OFK Borac
Bijelo Polje
17.09.2016 15:00
Polimlje
1 : 1
OFK Borac
Fair Play
Bijelo Polje
0 : 9
Komovi
Andrijevica
17.09.2016 15:00
Fair Play
0 : 9
Komovi
Radnik
Surdulica
3 : 1
Voždovac
Beograd
17.09.2016 19:00
Radnik
3 : 1
Voždovac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Mladost
Lučani
17.09.2016 19:00
Novi Pazar
1 : 2
Mladost
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
17.09.2016 16:00
OFK Bačka
1 : 0
Metalac
Partizan
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
17.09.2016 18:00
Partizan
1 : 0
Crvena zvezda
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Rad
Beograd
17.09.2016 20:00
Javor Matis
1 : 1
Rad
Čukarički
Beograd
2 : 4
Spartak ŽK
Subotica
17.09.2016 19:00
Čukarički
2 : 4
Spartak ŽK
Inđija
Inđija
2 : 0
Proleter
Novi Sad
17.09.2016 16:30
Inđija
2 : 0
Proleter
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Sloboda
Užice
17.09.2016 16:30
Kolubara
1 : 1
Sloboda
BSK Borča
Borča
1 : 0
Bežanija
Beograd
17.09.2016 16:30
BSK Borča
1 : 0
Bežanija
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Dinamo
Vranje
17.09.2016 16:30
ČSK Pivara
2 : 0
Dinamo
Sindjelić
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
17.09.2016 16:30
Sindjelić
1 : 0
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
17.09.2016 16:30
OFK Beograd
0 : 0
Budućnost
Everton
Liverpool
3 : 1
Middlesbrough
Middlesbrough
17.09.2016 18:30
Everton
3 : 1
Middlesbrough
Hull
Hull
1 : 4
Arsenal
London
17.09.2016 16:00
Hull
1 : 4
Arsenal
Leicester
Leicester
3 : 0
Burnley
Burnley
17.09.2016 16:00
Leicester
3 : 0
Burnley
Manchester City
Manchester
4 : 0
Bournemouth
Bournemouth
17.09.2016 16:00
Manchester City
4 : 0
Bournemouth
WBA
West Bromwich
4 : 2
West Ham
London
17.09.2016 16:00
WBA
4 : 2
West Ham
Bayern
München
3 : 1
Ingolstadt
Ingolstadt
17.09.2016 15:30
Bayern
3 : 1
Ingolstadt
Borussia Dortmund
Dortmund
6 : 0
Darmstadt 98
Darmstadt
17.09.2016 15:30
Borussia Dortmund
6 : 0
Darmstadt 98
Hamburger SV
Hamburg
0 : 4
RB Leipzig
Leipzig
17.09.2016 15:30
Hamburger SV
0 : 4
RB Leipzig
Hoffenheim
Sinsheim
0 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
17.09.2016 15:30
Hoffenheim
0 : 0
Wolfsburg
Eintracht
Frankfurt am Main
2 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
17.09.2016 15:30
Eintracht
2 : 1
Bayer Leverkusen
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
4 : 1
Werder
Bremen
17.09.2016 18:30
Borussia M'gladbach
4 : 1
Werder
Lazio
Roma
3 : 0
Pescara
Pescara
17.09.2016 18:00
Lazio
3 : 0
Pescara
Napoli
Napoli
3 : 1
Bologna
Bologna
17.09.2016 20:45
Napoli
3 : 1
Bologna
Monaco
Monaco
3 : 0
Rennes
Rennes
17.09.2016 17:00
Monaco
3 : 0
Rennes
Nancy
Nancy-Tomblaine
1 : 1
Nantes
Nantes
17.09.2016 20:00
Nancy
1 : 1
Nantes
Lorient
Lorient
1 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
17.09.2016 20:00
Lorient
1 : 0
Lille
Bordeaux
Bordeaux
0 : 1
Angers
Angers
17.09.2016 20:00
Bordeaux
0 : 1
Angers
Dijon
Dijon
0 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
17.09.2016 20:00
Dijon
0 : 0
Metz
Toulouse
Toulouse
2 : 1
Guingamp
Guingamp
17.09.2016 20:00
Toulouse
2 : 1
Guingamp
Leganés
Leganés
1 : 5
Barcelona
Barcelona
17.09.2016 13:00
Leganés
1 : 5
Barcelona
Atlético Madrid
Madrid
5 : 0
Sporting Gijón
Gijón
17.09.2016 16:15
Atlético Madrid
5 : 0
Sporting Gijón
Eibar
Eibar
1 : 1
Sevilla
Sevilla
17.09.2016 18:30
Eibar
1 : 1
Sevilla
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
1 : 0
Málaga
Málaga
17.09.2016 20:45
Las Palmas
1 : 0
Málaga
Sloboda
Rasnica
2 : 4
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
17.09.2016 15:00
Sloboda
2 : 4
Veliki Suvodol
Knjaževac 2015
Knjaževac
4 : 2
Majdanpek
Majdanpek
17.09.2016
Knjaževac 2015
4 : 2
Majdanpek
Radnički 2012
Niš
7 : 2
Krstarica
Prokuplje
17.09.2016
Radnički 2012
7 : 2
Krstarica
Sremice
Sremska Mitrovica
1 : 4
Radnički 1919
Zrenjanin
17.09.2016
Sremice
1 : 4
Radnički 1919
Bačka Žabalj
Žabalj
1 : 4
Metalmania
Kanjiža
17.09.2016 17:00
Bačka Žabalj
1 : 4
Metalmania
Požega
Požega
4 : 0
Šabac
Šabac
17.09.2016 16:00
Požega
4 : 0
Šabac
Slatke male
Burovac
0 : 2
Sloga 036
Kraljevo
17.09.2016 16:00
Slatke male
0 : 2
Sloga 036
Kolubara
Lazarevac
21 : 0
Bukovička Banja
Aranđelovac
17.09.2016 16:00
Kolubara
21 : 0
Bukovička Banja
Unafortuna
Lužnice
1 : 4
Karađorđe
Topola
17.09.2016 16:00
Unafortuna
1 : 4
Karađorđe
Lokomotiva
Beograd
2 : 3
Čukarički
Beograd
17.09.2016 11:00
Lokomotiva
2 : 3
Čukarički
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
17.09.2016 10:00
Brodarac
3 : 0
Partizan
Partizan
Cerovac
0 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
17.09.2016 11:00
Partizan
0 : 3
Radnički 1923
Budućnost (K)
Konarevo
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
17.09.2016 11:00
Budućnost (K)
3 : 0
Goč
Radnički Stobex
Klupci
0 : 4
Loznica
Loznica
17.09.2016 10:00
Radnički Stobex
0 : 4
Loznica
Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
17.09.2016 16:00
Mihajlovac
2 : 0
VGSK
Karadjordje
Topola
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
17.09.2016 16:00
Karadjordje
3 : 0
Šumadija
Radnički 1926
Požarevac
10 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
17.09.2016 16:00
Radnički 1926
10 : 2
Mladi borac
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Homoljac
Žagubica
17.09.2016 16:00
Smederevo 1924
0 : 1
Homoljac
Morava
Velika Plana
3 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
17.09.2016 16:00
Morava
3 : 0
Sloga 33
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
17.09.2016 11:30
Radnički (NB)
1 : 2
BSK Borča
Internacional
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
17.09.2016 09:00
Internacional
3 : 0
Kolubara
Zemun
Zemun
8 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
17.09.2016 09:00
Zemun
8 : 1
Siti Sport Klub
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Inđija
Inđija
17.09.2016 10:00
Vojvodina
1 : 0
Inđija
Bačka 1901
Subotica
5 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
17.09.2016 10:00
Bačka 1901
5 : 1
Krila Krajine
Hajduk junior
Kula
2 : 2
Bačka
Bačka Palanka
17.09.2016 10:00
Hajduk junior
2 : 2
Bačka
Budućnost
Alibunar
2 : 5
Stari Tamiš
Stari Tamiš
17.09.2016 16:00
Budućnost
2 : 5
Stari Tamiš
Polet
Idvor
1 : 2
Borac (Sa)
Sakule
17.09.2016 11:00
Polet
1 : 2
Borac (Sa)
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Omladinac 1927
Opovo
17.09.2016 12:00
Jugoslavija
1 : 0
Omladinac 1927
Glogonj
Glogonj
6 : 1
Dolina
Padina
17.09.2016 16:30
Glogonj
6 : 1
Dolina
Sloga
Miloševac
3 : 1
Udarnik
Lozovik
17.09.2016 16:00
Sloga
3 : 1
Udarnik
Osipaonica
Osipaonica
2 : 3
Napredak
Markovac
17.09.2016 16:00
Osipaonica
2 : 3
Napredak
Zmaj 1953
Beograd
0 : 0
Trudbenik
Trudbenik
17.09.2016 10:00
Zmaj 1953
0 : 0
Trudbenik
Vrčin
Vrčin
0 : 3
Brodarac 1947
Beograd
17.09.2016 10:00
Vrčin
0 : 3
Brodarac 1947
Srem
Jakovo
0 : 1
BSK 1925
Beograd
17.09.2016 10:00
Srem
0 : 1
BSK 1925
011
Beograd
7 : 0
PKB
Padinska skela
17.09.2016 17:30
011
7 : 0
PKB
Postar 1930
Beograd
1 : 1
Sremcica
Sremcica
17.09.2016 09:30
Postar 1930
1 : 1
Sremcica
Milutinac
Zemun
0 : 2
Minel
Beograd
17.09.2016 13:00
Milutinac
0 : 2
Minel
Seceranac Ada
Beograd
4 : 0
Dunavac Grocka
Grocka
17.09.2016 17:00
Seceranac Ada
4 : 0
Dunavac Grocka
Sinđelić MK
Beograd
3 : 4
Rad MK
Beograd
17.09.2016 09:00
Sinđelić MK
3 : 4
Rad MK
Studenski Grad MK
Novi Beograd
0 : 2
Lokomotiva MK
Beograd
17.09.2016 13:00
Studenski Grad MK
0 : 2
Lokomotiva MK
BASK MK
Beograd
3 : 0
Voždovac MK
Beograd
17.09.2016 09:30
BASK MK
3 : 0
Voždovac MK
Brodarac MK
Beograd
2 : 1
BSK Borča MK
Borča
17.09.2016 15:00
Brodarac MK
2 : 1
BSK Borča MK
Šumadinac MK
Bečmen
4 : 3
Palilulac MK
Beograd
17.09.2016 11:00
Šumadinac MK
4 : 3
Palilulac MK
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Jagodina
Jagodina
17.09.2016 13:00
Novi Pazar
1 : 1
Jagodina
Brodarac
Beograd
1 : 8
Partizan
Beograd
17.09.2016 12:30
Brodarac
1 : 8
Partizan
Studentski Grad
Novi Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
17.09.2016 10:00
Studentski Grad
0 : 3
Crvena zvezda
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
17.09.2016 16:30
Apolon 4
1 : 0
Šumadija 1903
Bane
Raška
0 : 0
Tutin
Tutin
17.09.2016 13:00
Bane
0 : 0
Tutin
Savacium
Šabac
5 : 1
Železničar
Lajkovac
17.09.2016 12:00
Savacium
5 : 1
Železničar
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
5 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
17.09.2016 12:00
Budućnost-Krušik 2014
5 : 1
Donjošorac Sunrise
Drina
Ljubovija
0 : 2
Senjak
Valjevo
17.09.2016 12:00
Drina
0 : 2
Senjak
Šapine
Šapine
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
17.09.2016 16:00
Šapine
1 : 0
Petar Dobrnjac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
17.09.2016 16:00
Mihajlovac 1934
1 : 1
Smederevo 1924
Karadjordje
Topola
4 : 4
Šumadija
Aranđelovac
17.09.2016 16:00
Karadjordje
4 : 4
Šumadija
Petlić 2006
Smederevo
2 : 4
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
17.09.2016 16:00
Petlić 2006
2 : 4
GFK Jasenice 1911
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
17.09.2016 14:00
Lokomotiva
1 : 1
Kolubara
Radnicki (NB)
Novi Beograd
0 : 1
BSK 1925
Beograd
17.09.2016 14:30
Radnicki (NB)
0 : 1
BSK 1925
BASK
Beograd
2 : 4
011
Beograd
17.09.2016 11:30
BASK
2 : 4
011
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 3
Radnički (Z)
Zrenjanin
17.09.2016 12:00
Dinamo 1945
5 : 3
Radnički (Z)
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Vršac United
Vršac
17.09.2016 10:00
Proleter 2006
1 : 2
Vršac United
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 5
RFK N.S. 1921
Novi Sad
17.09.2016 11:30
Radnički (NP)
2 : 5
RFK N.S. 1921
Indeks
Novi sad
0 : 2
Borac
Novi Sad
17.09.2016 12:00
Indeks
0 : 2
Borac
Vojvodina
Novi Sad
5 : 1
Inđija
Inđija
17.09.2016 12:00
Vojvodina
5 : 1
Inđija
ŽAK junior
Sombor
1 : 6
TSC
Bačka Topola
17.09.2016 10:00
ŽAK junior
1 : 6
TSC
Radnički (S)
Sombor
4 : 1
Bečej 1918
Bečej
17.09.2016 12:00
Radnički (S)
4 : 1
Bečej 1918
Pobeda
Golobok
3 : 0
Šumadija
Azanja
17.09.2016 16:00
Pobeda
3 : 0
Šumadija
Podunavac
Udovice
4 : 3
Cerovac 2013
Cereovac
17.09.2016 11:00
Podunavac
4 : 3
Cerovac 2013
Omladinac
Rakinac
0 : 19
Bresje Superior
Velia Plana
17.09.2016 16:00
Omladinac
0 : 19
Bresje Superior
7.juli
Vodanj
1 : 5
Budućnost
Ratari
17.09.2016 16:00
7.juli
1 : 5
Budućnost
Napredak
Žarkovac
0 : 1
Rudar
Vrdnik
17.09.2016 16:30
Napredak
0 : 1
Rudar
Borac
Klenak
6 : 1
Mladost
Buđanovci
17.09.2016 16:30
Borac
6 : 1
Mladost
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 5
1. Maj
Ruma
17.09.2016 16:30
Donji Petrovci
1 : 5
1. Maj
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 3
Partizan
Vitojevci
17.09.2016 16:30
Hrtkovci
0 : 3
Partizan
Polet
Izbište
0 : 7
Ševac
Kusić
17.09.2016 10:00
Polet
0 : 7
Ševac
Borac
Pločica
1 : 7
Mladost (V)
Vojlovica
17.09.2016 16:00
Borac
1 : 7
Mladost (V)
Mladost (O)
Omoljica
16 : 1
Radnički
Baranda
17.09.2016
Mladost (O)
16 : 1
Radnički
Rvati
Obrenovac
2 : 5
Buducnost
Zvecka
17.09.2016 13:00
Rvati
2 : 5
Buducnost
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
17.09.2016 10:00
Jedinstvo
3 : 0
Crvena Zastava
Posavina
Stubline
0 : 4
Zadrugar
Orasac
17.09.2016 13:00
Posavina
0 : 4
Zadrugar
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 1
Loznica
Loznica
17.09.2016 10:00
Cer
1 : 1
Loznica
Jadar
Stupnica
0 : 3
Mladost
Borina
17.09.2016 10:00
Jadar
0 : 3
Mladost
Jadar 1961
Gornji Dobrić
4 : 6
Jedinstvo
Mali Zvornik
17.09.2016 12:00
Jadar 1961
4 : 6
Jedinstvo
Podrinje
Lozničko Polje
6 : 1
Borac
Lešnica
17.09.2016 15:00
Podrinje
6 : 1
Borac
Hajduk
Beograd
6 : 1
Graficar
Beograd
17.09.2016 10:00
Hajduk
6 : 1
Graficar
Vinca
Vinca
12 : 1
Avala 1939
Beograd
17.09.2016 12:30
Vinca
12 : 1
Avala 1939
Žarkovo
Beograd
4 : 2
Beograd 1929
Beograd
17.09.2016 13:00
Žarkovo
4 : 2
Beograd 1929
BSK Borča MK
Borča
4 : 1
BASK MK
Beograd-Čukarica
17.09.2016 09:00
BSK Borča MK
4 : 1
BASK MK
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 1
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
17.09.2016 10:00
OFK Beograd MK
1 : 1
Čukarički MK
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
0 : 0
Zemun MK
Zemun
17.09.2016 13:30
Voždovac MK
0 : 0
Zemun MK
Internacional MK
Beograd
17.09.2016
Rad MK
Beograd
17.09.2016
Internacional MK
:
Rad MK
Brodarac MK
Novi Beograd
2 : 4
OFK Beograd MK
Beograd
17.09.2016
Brodarac MK
2 : 4
OFK Beograd MK
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
4 : 1
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
17.09.2016
Crvena Zvezda MML MK
4 : 1
Šumadija 1962 MK
011 MK
Beograd
8 : 0
Leštane MK
Leštane
17.09.2016
011 MK
8 : 0
Leštane MK
IMT MK
Novi Beograd
2 : 3
Voždovac MK
Beograd
17.09.2016
IMT MK
2 : 3
Voždovac MK
Lokomotiva MK
Beograd
17.09.2016
FSFV MK
Beograd
17.09.2016
Lokomotiva MK
:
FSFV MK
Srem MK
Jakovo
3 : 2
Zemun MK-V
Zemun
17.09.2016 12:00
Srem MK
3 : 2
Zemun MK-V
Zmaj 1953 MK
Zemun
1 : 7
DIF MK
Beograd
17.09.2016 12:30
Zmaj 1953 MK
1 : 7
DIF MK
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
17.09.2016 11:00
Novi Pazar
5 : 1
Radnički 1923
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
AS
Novi Pazar
17.09.2016 11:00
Apolon 4
1 : 1
AS
Bane
Raška
1 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
17.09.2016 11:00
Bane
1 : 1
Pazar Juniors
Jedinstvo
Ub
5 : 0
OFK Osečina
Osečina
17.09.2016 10:00
Jedinstvo
5 : 0
OFK Osečina
Savacijum
Šabac
4 : 1
Železničar
Lajkovac
17.09.2016 10:00
Savacijum
4 : 1
Železničar
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
5 : 1
Donjošorac Sunrise
Šabac
17.09.2016 10:00
Budućnost-Krušik 2014
5 : 1
Donjošorac Sunrise
Drina
Ljubovija
3 : 2
Ribnica
Mionica
17.09.2016 10:00
Drina
3 : 2
Ribnica
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
2 : 6
Morava
Velika Plana
17.09.2016 16:00
Kolonija 11421
2 : 6
Morava
Petlić 2006
Smederevo
7 : 1
AF Djokić
Velika Plana
17.09.2016 16:00
Petlić 2006
7 : 1
AF Djokić
Presing
Požarevac
6 : 0
AF Duljaj
Topola
17.09.2016 16:00
Presing
6 : 0
AF Duljaj
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 3
Bačinac
Bačinac
17.09.2016 16:00
Pinkum
2 : 3
Bačinac
Cepelin 026
Smederevo
9 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
17.09.2016 16:00
Cepelin 026
9 : 0
Sloga 33
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Plana
Velika Plana
17.09.2016 16:00
Smederevo 1924
1 : 3
Plana
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 2
Zvižd
Kučevo
17.09.2016 16:00
GFK Jasenica 1911
3 : 2
Zvižd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Vozdovac
Beograd
17.09.2016 20:00
OFK Beograd
2 : 0
Vozdovac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Čukarički
Beograd
17.09.2016 16:00
Crvena zvezda
1 : 0
Čukarički
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 2
RFK N.S. 1921
Novi Sad
17.09.2016 09:30
Radnički (NP)
2 : 2
RFK N.S. 1921
Indeks
Novi sad
0 : 4
Srem
Sremska Mitrovica
17.09.2016 10:00
Indeks
0 : 4
Srem
Vojvodina
Novi Sad
10 : 0
Inđija
Inđija
17.09.2016 10:00
Vojvodina
10 : 0
Inđija
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
17.09.2016 10:00
Dinamo 1945
6 : 1
Radnički (Z)
Radnički (S)
Sombor
3 : 1
Bečej 1918
Bečej
17.09.2016 10:00
Radnički (S)
3 : 1
Bečej 1918
CFK
Vrbas
1 : 1
Spartak
Subotica
17.09.2016 11:00
CFK
1 : 1
Spartak
Sloga
Miloševac
6 : 0
Udarnik
Lozovik
17.09.2016 16:30
Sloga
6 : 0
Udarnik
Borac 1932
Ralja
1 : 2
Proleter
Vranovo
17.09.2016 16:30
Borac 1932
1 : 2
Proleter
Subotica
Subotica
5 : 0
Njerš Ištvan
Totovo Selo
17.09.2016 11:00
Subotica
5 : 0
Njerš Ištvan
Borac
Starčevo
7 : 0
Budućnost
Banatski Brestovac
17.09.2016 10:00
Borac
7 : 0
Budućnost
Omladinac
Deliblato
4 : 4
Kolonija
Kovin
17.09.2016 11:00
Omladinac
4 : 4
Kolonija
Partizan
Uljma
8 : 1
Hajdučica
Hajdučica
17.09.2016 10:00
Partizan
8 : 1
Hajdučica
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 2
Jadar 07 I
Loznica
17.09.2016 10:00
Radnički Stobeks
2 : 2
Jadar 07 I
Polet
Grabovac
0 : 4
Obrenovac 1905
Obrenovac
17.09.2016 10:00
Polet
0 : 4
Obrenovac 1905
Trepča
Kosovska Mitrovica
8 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
17.09.2016 12:30
Trepča
8 : 0
Rudar
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
3 : 2
Rudar (S)
Stamnica
17.09.2016 11:00
Rudar Kostolac 2008
3 : 2
Rudar (S)
Sloga (L)
Lučica
3 : 0
RSK
Rabrovo
17.09.2016 11:00
Sloga (L)
3 : 0
RSK
Borac
Ostruznica
1 : 1
IMT
Beograd
17.09.2016 09:00
Borac
1 : 1
IMT
GSP Polet
Beograd
1 : 1
Zuce
Beograd
17.09.2016 14:15
GSP Polet
1 : 1
Zuce
13. Maj
Zemun
4 : 0
Dorcol
Beograd
17.09.2016 09:30
13. Maj
4 : 0
Dorcol
Postar 1930
Beograd
2 : 2
Hajduk
Beograd
17.09.2016 12:30
Postar 1930
2 : 2
Hajduk
Obilic
Beograd
0 : 2
OLE
Zemun
17.09.2016 15:00
Obilic
0 : 2
OLE
BSK 1925
Beograd
7 : 2
BASK
Beograd
17.09.2016 09:00
BSK 1925
7 : 2
BASK
Radnički NB
Novi Beograd
1 : 1
Radnički
Obrenovac
17.09.2016 09:00
Radnički NB
1 : 1
Radnički
Bežanija
Beograd
2 : 5
Sindjelic
Beograd
17.09.2016 12:30
Bežanija
2 : 5
Sindjelic
Žarkovo
Beograd
3 : 2
Sremcica
Sremcica
17.09.2016 09:00
Žarkovo
3 : 2
Sremcica
Crvena zvezda MK
Beograd
3 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
17.09.2016 12:00
Crvena zvezda MK
3 : 0
Studenski grad MK
Altina MK
Zemun
1 : 0
Voždovac MK
Beograd
17.09.2016 18:00
Altina MK
1 : 0
Voždovac MK
BSK Borča MK
Borča
1 : 3
OFK Beograd MK
Beograd
17.09.2016 11:00
BSK Borča MK
1 : 3
OFK Beograd MK
Zemun MK
Zemun
1 : 1
Rad MK
Beograd
17.09.2016 12:00
Zemun MK
1 : 1
Rad MK
Vrčin MK
Vrčin
1 : 1
Kosmaj MK
Ralja
17.09.2016 13:00
Vrčin MK
1 : 1
Kosmaj MK
Dunav MK
Veliko Selo
1 : 11
Dunavac MK
Grocka
17.09.2016 10:00
Dunav MK
1