XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
751 utakmica za dan Nedelja, 18 Septembar 2016


Fudbal

18.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (NP)
4
1
18.09.2016 16:00 4 : 1
18.09
16:00
Jošanica
Mokra Gora
1
1
18.09.2016 16:00 1 : 1
18.09
16:00
Jedinstvo Putevi
Šapine
2
3
18.09.2016 16:00 2 : 3
18.09
16:00
Moravac Orion
Car Konstantin
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Radan
Trstenik PPT
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
Temni─ç 1924
Tabane 1970
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
BSK Batajnica
Radni─Źki (NB)
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Stepojevac Vaga
Dor─çol
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
11:00
Grafi─Źar
Rakovica
4
1
18.09.2016 11:00 4 : 1
18.09
16:00
Budu─çnost (G)
Subotica
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Zadrugar
Tisa (A)
3
3
18.09.2016 16:00 3 : 3
18.09
16:00
Mladost (T)
Tavankut
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Ba─Źka (P)
Srbobran
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
Polet (N)
Sloboda
1
2
18.09.2016 16:00 1 : 2
18.09
16:00
Slavia
Dolina
6
1
18.09.2016 16:00 6 : 1
18.09
16:00
┼ŻAK
Vojvodina 1928
3
2
18.09.2016 16:00 3 : 2
18.09
10:00
Kabel
Sofeks
3
0
18.09.2016 10:00 3 : 0
18.09
16:00
Borac
Hajduk 1925 Podunavac
0
6
18.09.2016 16:00 0 : 6
18.09
16:00
Hajduk (B)
Index
3
2
18.09.2016 16:00 3 : 2
18.09
16:00
Kupinovo
Hajduk (─î)
0
1
18.09.2016 16:00 0 : 1
18.09
16:00
LSK La─çarak
Sloga
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
18.09
16:00
Sušica
Slavija
0
0
18.09.2016 16:00 0 : 0
18.09
16:00
Draga─Źevo
Radni─Źki (K)
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
Bane
Kara─Ĺor─Ĺe
5
1
18.09.2016 16:00 5 : 1
18.09
16:00
Mladi radnik 1940
Borac 1932
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Zvi┼żd
Borac (┼Ż)
4
2
18.09.2016 16:00 4 : 2
18.09
16:00
Napredak
Petar Dobrnjac
0
0
18.09.2016 16:00 0 : 0
18.09
16:00
Homoljac
VGSK
2
0
18.09.2016 16:00 2 : 0
18.09
16:00
Zadrugar
Sevojno
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
18.09
16:00
Jedinstvo (Ub)
OFK Divci
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
Radjevac
Drina
2
0
18.09.2016 16:00 2 : 0
18.09
16:00
Provo
Sloga (S)
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
18.09
16:00
Radni─Źki Stobex
Polimlje
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Malošište
Rtanj
0
2
18.09.2016 16:00 0 : 2
18.09
16:00
Bukovik
Moravica
1
1
18.09.2016 16:00 1 : 1
18.09
16:00
Zaplanjac
Svrljig
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Majdanpek
Napredak
5
1
18.09.2016 16:00 5 : 1
18.09
16:00
Juhor
Leva─Ź
0
0
18.09.2016 16:00 0 : 0
18.09
16:00
Sloga
┼Żupa
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
Poljoprivrednik
OFK Lugomir
2
3
18.09.2016 16:00 2 : 3
18.09
16:00
Morava (VH)
GFK Dubo─Źica
1
1
18.09.2016 16:00 1 : 1
18.09
16:00
Budu─çnost (O)
Jedinstvo (GM)
5
1
18.09.2016 16:00 5 : 1
18.09
11:00
Jedinstvo (P)
Vranjska Banja
0
3
18.09.2016 11:00 0 : 3
18.09
16:00
Ropotovo
Balkanski
5
0
18.09.2016 16:00 5 : 0
18.09
16:00
Budu─çnost (P)
P─Źinja
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
Jedinstvo
Vr─Źin
4
0
18.09.2016 16:00 4 : 0
18.09
16:00
Srem
Milutinac
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
18.09
10:00
Borac (L)
Turbina
0
1
18.09.2016 10:00 0 : 1
18.09
16:00
Borac (O)
Balkan Mirijevo
1
2
18.09.2016 16:00 1 : 2
18.09
16:00
Srem─Źica
Lokomotiva
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
Zvezdara
Avala
1
1
18.09.2016 16:00 1 : 1
18.09
10:00
Torlak
Budu─çnost
2
0
18.09.2016 10:00 2 : 0
18.09
16:00
PKB Padinska Skela
Hajduk
1
2
18.09.2016 16:00 1 : 2
18.09
16:30
Radni─Źki 1905
Sutjeska
2
2
18.09.2016 16:30 2 : 2
18.09
16:30
Jadran (S)
Vinogradar
2
2
18.09.2016 16:30 2 : 2
18.09
16:30
Bajša
─îantavir
2
0
18.09.2016 16:30 2 : 0
18.09
16:30
Senta
Panonija IM Topola
0
0
18.09.2016 16:30 0 : 0
18.09
16:30
Preporod
Krivaja
3
2
18.09.2016 16:30 3 : 2
18.09
16:30
Proleter (Nj)
Njegoš
0
0
18.09.2016 16:30 0 : 0
18.09
16:00
OFK Šikara
Terekveš
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Lipar
Hercegovac
0
1
18.09.2016 16:00 0 : 1
18.09
16:00
Mladost (BP)
Budu─çnost
3
2
18.09.2016 16:00 3 : 2
18.09
16:00
Rusin
Borac (BG)
5
2
18.09.2016 16:00 5 : 2
18.09
16:00
Krila Krajine
BSK
2
2
18.09.2016 16:00 2 : 2
BSK
18.09
16:00
Slavija
┼ŻAK
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
Partizan (G)
Partizan (U)
1
2
18.09.2016 16:00 1 : 2
18.09
16:00
Budu─çnost (A)
Strela
1
3
18.09.2016 16:00 1 : 3
18.09
16:00
Vojvodina (C)
Sloga (BNS)
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
Vojvodina (S)
Vulturul
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Crvena zvezda
Jedinstvo (V)
0
0
18.09.2016 16:00 0 : 0
18.09
16:00
Omladinac
Bile─çanin
0
5
18.09.2016 16:00 0 : 5
18.09
16:00
Banat
Lehel
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
C. Zvezda (RS)
Jedinstvo
2
0
18.09.2016 16:00 2 : 0
18.09
16:00
Mladost (BD)
Naftagas (B)
4
1
18.09.2016 16:00 4 : 1
18.09
16:30
Hrtkovci
Donji Petrovci
2
0
18.09.2016 16:30 2 : 0
18.09
16:30
Borac
FK Grani─Źar 1924
3
0
18.09.2016 16:30 3 : 0
18.09
16:30
Budu─çnost
Napredak
1
0
18.09.2016 16:30 1 : 0
18.09
16:30
Sloboda
Ljukovo
0
1
18.09.2016 16:30 0 : 1
18.09
16:00
Vinogradar
Jugovi─ç
1
3
18.09.2016 16:00 1 : 3
18.09
16:00
Titel
OFK Futog
1
3
18.09.2016 16:00 1 : 3
18.09
16:00
Ba─Źka
Petrovaradin
4
2
18.09.2016 16:00 4 : 2
18.09
16:00
Mileti─ç
Borac
2
10
18.09.2016 16:00 2 : 10
18.09
16:00
Jedinstvo
Mladost
1
1
18.09.2016 16:00 1 : 1
18.09
11:00
Real
Proleter
1
1
18.09.2016 11:00 1 : 1
18.09
16:30
Ribnica
Borac
0
1
18.09.2016 16:30 0 : 1
18.09
16:30
Magnohrom
Stubal
1
2
18.09.2016 16:30 1 : 2
18.09
16:30
Ibar
Radnik
1
0
18.09.2016 16:30 1 : 0
18.09
16:30
Granit
Rudar
2
3
18.09.2016 16:30 2 : 3
18.09
11:00
Novi Pazar 1928
Polet
3
1
18.09.2016 11:00 3 : 1
18.09
15:30
Polet (T)
Zadrugar
1
1
18.09.2016 15:30 1 : 1
18.09
15:30
Jedinstvo (GG)
Napredak
4
0
18.09.2016 15:30 4 : 0
18.09
15:30
Backovac Junajted
Lunjevica
3
1
18.09.2016 15:30 3 : 1
18.09
19:00
LFK Mladost
Jedinstvo (K)
1
1
18.09.2016 19:00 1 : 1
18.09
15:30
Prijevor
Brezak
3
0
18.09.2016 15:30 3 : 0
18.09
15:30
Mladost (P)
Omladinac (Z)
1
1
18.09.2016 15:30 1 : 1
18.09
15:30
Spartak
Donja Vrbava
3
0
18.09.2016 15:30 3 : 0
18.09
16:00
Šumadija
Podunavac
4
0
18.09.2016 16:00 4 : 0
18.09
16:00
SASK
Omladinac
2
2
18.09.2016 16:00 2 : 2
18.09
16:00
Crvena zvezda
Bresje Superior
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
18.09
16:00
Osipaonica
Pobeda
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Budu─çnost
7. Juli
1
2
18.09.2016 16:00 1 : 2
18.09
16:00
Udarnik
Polet
4
1
18.09.2016 16:00 4 : 1
18.09
16:00
Omladinac
┼ŻSK
0
0
18.09.2016 16:00 0 : 0
18.09
16:00
OFK Aran─Ĺelovac
Prvi srpski ustanak
6
0
18.09.2016 16:00 6 : 0
18.09
16:00
Lokomotiva
Borac
8
1
18.09.2016 16:00 8 : 1
18.09
16:00
Junkovac
Vitlina-Bokanja
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
Trnava
Proleter 1976
0
3
18.09.2016 16:00 0 : 3
18.09
16:00
OFK Šatornja
Banja 1957
0
2
18.09.2016 16:00 0 : 2
18.09
16:00
Rudar (Kr)
Krilaš
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Mlava (ML)
Borac (K)
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
18.09
16:00
Mladost (B)
Radnik (S)
1
4
18.09.2016 16:00 1 : 4
18.09
16:00
Napredak 1936
Rudar 2001
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
Budu─çnost (V)
Trgova─Źki
2
0
18.09.2016 16:00 2 : 0
18.09
16:00
Borac (L)
Jedinstvo
3
2
18.09.2016 16:00 3 : 2
18.09
16:00
Podrinje
Borac (V)
5
0
18.09.2016 16:00 5 : 0
18.09
16:00
Mladost (PP)
Mladi Borac
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Mladost (P)
Majur
2
0
18.09.2016 16:00 2 : 0
18.09
16:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Ma─Źva 2005
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Antimon
Cer
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
Cer
18.09
16:00
Trli─ç
Junior Novo Naselje
0
2
18.09.2016 16:00 0 : 2
18.09
16:00
Sovljak
Tešnjar
2
0
18.09.2016 16:00 2 : 0
18.09
16:00
Tvrdojevac
Ka─Źer
0
0
18.09.2016 16:00 0 : 0
18.09
16:00
ZSK
Tulari
0
0
18.09.2016 16:00
ZSK
0 : 0
18.09
16:00
Joševa
Mladost
2
3
18.09.2016 16:00 2 : 3
18.09
16:00
Iskra
Pepeljevac
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
11:00
Klju─Ź
Blizna
3
2
18.09.2016 11:00 3 : 2
18.09
16:00
Nemetali
Polom
8
3
18.09.2016 16:00 8 : 3
18.09
16:00
Deli Jovan
Slatina
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Radni─Źki
Krivelj
4
1
18.09.2016 16:00 4 : 1
18.09
11:00
Sloga
Rudna Glava
3
0
18.09.2016 11:00 3 : 0
18.09
16:00
Branik
─îubra
0
2
18.09.2016 16:00 0 : 2
18.09
16:00
Zlot
Brestovac
2
2
18.09.2016 16:00 2 : 2
18.09
16:00
Naša krila
Zemljoradnik
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Radni─Źki 1947
Jedinstvo GVD
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Orljane
Naisus 1977
5
0
18.09.2016 16:00 5 : 0
18.09
16:00
Rasova─Źa
Mladost (Ba)
2
2
18.09.2016 16:00 2 : 2
18.09
16:00
Morava (┼Ż)
Doljevac 1971
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Rudar Alpos
Mladost 1976
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Moravac (ZT)
Radni─Źki 1924
4
1
18.09.2016 16:00 4 : 1
18.09
16:00
Vratarnica
Omladinac
1
1
18.09.2016 16:00 1 : 1
18.09
16:00
Osni─ç
Rgotina
6
3
18.09.2016 16:00 6 : 3
18.09
16:00
ŠSK
Rudar (G)
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Bu─Źje Topla
Mid┼żor
1
5
18.09.2016 16:00 1 : 5
18.09
16:00
OFK Grlište
Trebi─Ź
4
0
18.09.2016 16:00 4 : 0
18.09
16:00
Grani─Źar
Kablovi
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
18.09
16:00
OFK Knjaz
Malinik
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
18.09
16:00
Radni─Źki (L)
Sloga
5
0
18.09.2016 16:00 5 : 0
18.09
15:30
Hajduk
Partizan
4
0
18.09.2016 15:30 4 : 0
18.09
15:30
Napredak (Z)
Napredak (D)
3
4
18.09.2016 15:30 3 : 4
18.09
15:30
OFK Bratstvo
Dragocvet
2
0
18.09.2016 15:30 2 : 0
18.09
15:30
OFK Batinac
OFK Tekstilac
4
0
18.09.2016 15:30 4 : 0
18.09
15:30
Morava
Kušiljevo
1
3
18.09.2016 15:30 1 : 3
18.09
15:30
Budu─çnost
Bratstvo
1
0
18.09.2016 15:30 1 : 0
18.09
16:30
Naupare
Kupci
3
1
18.09.2016 16:30 3 : 1
18.09
16:30
Jastrebac
Blagotin
2
1
18.09.2016 16:30 2 : 1
18.09
16:30
Vinogradar
Mladi radnik
3
0
18.09.2016 16:30 3 : 0
18.09
16:30
13. April
Ribnik
3
0
18.09.2016 16:30 3 : 0
18.09
16:30
Sloga
Parunovac
4
1
18.09.2016 16:30 4 : 1
18.09
16:30
─îitluk
Ma─Źkovac
2
2
18.09.2016 16:30 2 : 2
18.09
16:00
Partizanski put
Borac
2
0
18.09.2016 16:00 2 : 0
18.09
16:00
OFK Niš
Sloboda
4
2
18.09.2016 16:00 4 : 2
18.09
16:00
Morava
Mladost
1
3
18.09.2016 16:00 1 : 3
18.09
16:00
Budu─çnost
Vrtište
4
2
18.09.2016 16:00 4 : 2
18.09
16:00
Proleter (DV)
Rudar
1
5
18.09.2016 16:00 1 : 5
18.09
16:00
Napredak
Spartak
1
4
18.09.2016 16:00 1 : 4
18.09
16:00
Borac
Pade┼ż
1
2
18.09.2016 16:00 1 : 2
18.09
16:00
Zadrugar
Gnjilan
2
2
18.09.2016 16:00 2 : 2
18.09
16:00
Jedinstvo (GS)
Jablanica
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Radni─Źki (P)
┼Żelezni─Źar
1
7
18.09.2016 16:00 1 : 7
18.09
16:00
Progres
Polet
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Umac
Vu─Źje
2
0
18.09.2016 16:00 2 : 0
18.09
16:00
Zlo─çudovo
Planta┼ża
5
2
18.09.2016 16:00 5 : 2
18.09
16:00
Sloga
Mladi Borac
4
2
18.09.2016 16:00 4 : 2
18.09
16:00
─îekmin
Brza
5
0
18.09.2016 16:00 5 : 0
18.09
16:00
Bobište
Omladinac (DS)
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Pavlovac
─îelik
2
0
18.09.2016 16:00 2 : 0
18.09
11:00
Crnotince
Ternoci
0
3
18.09.2016 11:00 0 : 3
18.09
16:00
Trešnjevka
Lugina
1
3
18.09.2016 16:00 1 : 3
18.09
16:00
BSK Bujanovac
Vihor
0
2
18.09.2016 16:00 0 : 2
18.09
16:00
Šumadinac
Borac
2
2
18.09.2016 16:00 2 : 2
18.09
16:00
Institut
Poštar Zvezdara
0
2
18.09.2016 16:00 0 : 2
18.09
11:00
13. Maj Zemun
Komgrap
2
3
18.09.2016 11:00 2 : 3
18.09
16:00
Dunav
Lepušnica
0
1
18.09.2016 16:00 0 : 1
18.09
16:00
PKB Kovilovo
Banja
5
0
18.09.2016 16:00 5 : 0
18.09
16:00
Zmaj 1953
Brodarac
0
1
18.09.2016 16:00 0 : 1
18.09
16:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
Mladi proleter
2
0
18.09.2016 16:00 2 : 0
18.09
11:00
Polet
Mladost (B)
0
4
18.09.2016 11:00 0 : 4
18.09
16:00
Rušanj
Radni─Źki
1
2
18.09.2016 16:00 1 : 2
18.09
16:00
Barajevo
BSK
1
4
18.09.2016 16:00 1 : 4
BSK
18.09
16:00
Urovci
TEK Sloga
0
1
18.09.2016 16:00 0 : 1
18.09
16:00
Pudarci
Ropo─Źevo
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Leštane
Vin─Źa
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Kova─Źevac
Mladost
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Dunavac
Velika Krsna
4
0
18.09.2016 16:00 4 : 0
18.09
16:00
Kosmaj
Hajduk
2
2
18.09.2016 16:00 2 : 2
18.09
15:30
Supska
Borac 1805
2
3
18.09.2016 15:30 2 : 3
18.09
15:30
Javor
Omladinac
7
3
18.09.2016 15:30 7 : 3
18.09
15:30
Omladinski
Moravac 2015
3
0
18.09.2016 15:30 3 : 0
18.09
15:30
Rudar
Mladost (S)
1
1
18.09.2016 15:30 1 : 1
18.09
15:30
15. Avgust 1950
Radni─Źki (T)
7
0
18.09.2016 15:30 7 : 0
18.09
15:30
Istok 63
Moravac
0
0
18.09.2016 15:30 0 : 0
18.09
15:30
Napredak (S)
Šumadija
2
2
18.09.2016 15:30 2 : 2
18.09
15:30
Sloga
Sin─Ĺeli─ç 1934
2
4
18.09.2016 15:30 2 : 4
18.09
15:30
Mladost (G)
Kolare
3
1
18.09.2016 15:30 3 : 1
18.09
15:30
Mladi radnik
Mladost (K)
4
1
18.09.2016 15:30 4 : 1
18.09
15:30
Mladost (D)
Zenit
6
0
18.09.2016 15:30 6 : 0
18.09
15:30
Osaonica
Morava
1
3
18.09.2016 15:30 1 : 3
18.09
15:30
Kupinovac
Ursule
2
0
18.09.2016 15:30 2 : 0
18.09
15:30
Crni Vrh
Vinora─Źa
1
3
18.09.2016 15:30 1 : 3
18.09
11:00
OFK Sloga (D)
Jastrebac
2
1
18.09.2016 11:00 2 : 1
18.09
16:00
Napredak 2012
OFK Rutevac 1908
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
11:00
Gredetin
Borac
1
5
18.09.2016 11:00 1 : 5
18.09
16:00
Mladost (DL)
Gradac
4
2
18.09.2016 16:00 4 : 2
18.09
16:00
Real
Šumadija
3
2
18.09.2016 16:00 3 : 2
18.09
16:00
Navalin
Bratstvo
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Napredak
Sloboda (DB)
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Mladost (B)
Atletiko
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
18.09
16:00
Milanovo
Mladost (V)
3
3
18.09.2016 16:00 3 : 3
18.09
16:00
OFK Morava
Jedinstvo (G)
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
11:00
Lemind
Sušica 2012
3
1
18.09.2016 11:00 3 : 1
18.09
16:00
BSK
Marjan MB
5
0
18.09.2016 16:00
BSK
5 : 0
18.09
16:00
Petrov─Źi─ç
BUSK
0
4
18.09.2016 16:00 0 : 4
18.09
16:00
Posavac Tišma
Busije
0
5
18.09.2016 16:00 0 : 5
18.09
10:00
Šećeranac Ada
Rekreativo 011
1
3
18.09.2016 10:00 1 : 3
18.09
16:00
011
Sparta ┼Żeleznik
4
2
18.09.2016 16:00
011
4 : 2
18.09
16:30
Bratstvo
OFK Mala Bosna 2015
4
0
18.09.2016 16:30 4 : 0
18.09
16:30
Hajduk
Solid
3
3
18.09.2016 16:30 3 : 3
18.09
16:30
Udarnik Višnjevac
Elektrovojvodina
0
2
18.09.2016 16:30 0 : 2
18.09
16:30
─Éur─Ĺin
Pali─ç
2
0
18.09.2016 16:30 2 : 0
18.09
16:30
┼Żednik
Bikovo
4
0
18.09.2016 16:30 4 : 0
18.09
16:30
Mladost
Iskra
1
3
18.09.2016 16:30 1 : 3
18.09
16:30
Vojvodina
Pobeda
2
0
18.09.2016 16:30 2 : 0
18.09
16:30
Obili─ç
Budu─çnost
7
2
18.09.2016 16:30 7 : 2
18.09
16:30
AFK
Jedinstvo (SK)
2
3
18.09.2016 16:30
AFK
2 : 3
18.09
16:30
Tisa
Sloga
4
0
18.09.2016 16:30 4 : 0
18.09
16:30
Tromedja
Slavija
1
1
18.09.2016 16:30 1 : 1
18.09
16:30
Šampion
Grani─Źar
2
0
18.09.2016 16:30 2 : 0
18.09
16:30
─îoka
Jedinstvo (M)
7
0
18.09.2016 16:30 7 : 0
18.09
16:00
Dunav
Grani─Źar (R)
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
Radni─Źki 1918
Omladinac (B)
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Kula
Aleksa Šantić
3
3
18.09.2016 16:00 3 : 3
18.09
16:00
Soko
Neštin
1
7
18.09.2016 16:00 1 : 7
18.09
16:00
Budu─çnost
Magli─ç
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Borac
Vojvodina
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
18.09
16:00
Naša Zvezda
Kulpin
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
18.09
16:00
Krivanj
Tvrdjava
3
2
18.09.2016 16:00 3 : 2
18.09
16:00
Borac (VS)
Banat
4
0
18.09.2016 16:00 4 : 0
18.09
16:00
Ratar
Vojvodina (CC)
4
5
18.09.2016 16:00 4 : 5
18.09
16:00
Radni─Źki 1927
Karaš (K)
2
0
18.09.2016 16:00 2 : 0
18.09
16:00
Dobrica
Hajdu─Źica
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Dunav
Ševac
3
2
18.09.2016 16:00 3 : 2
18.09
16:00
Vladimirovac
Partizan (K)
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
18.09
16:00
Potporanj
Borac (VG)
2
3
18.09.2016 16:00 2 : 3
18.09
16:00
Pobeda
Tempo
0
2
18.09.2016 16:00 0 : 2
18.09
16:00
Unirea
Mladost
0
1
18.09.2016 16:00 0 : 1
18.09
16:00
Glogonj
Omladinac 1927
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
18.09
16:00
Radni─Źki (B)
Polet
5
0
18.09.2016 16:00 5 : 0
18.09
16:00
Proleter
Kolonija
4
0
18.09.2016 16:00 4 : 0
18.09
16:00
Jedinstvo
Budu─çnost (BB)
3
4
18.09.2016 16:00 3 : 4
18.09
16:00
Borac
BSK Bavanište
6
1
18.09.2016 16:00 6 : 1
18.09
16:00
Omladinac (D)
Stari Tamiš
1
5
18.09.2016 16:00 1 : 5
18.09
16:00
OFK Gradnulica
Omladinac
1
1
18.09.2016 16:00 1 : 1
18.09
16:00
Zadrugar
Zlatica
3
2
18.09.2016 16:00 3 : 2
18.09
16:00
Radni─Źki 1911
OFK Klek
6
0
18.09.2016 16:00 6 : 0
18.09
16:00
┼ŻFK Banat
ASK
0
1
18.09.2016 16:00 0 : 1
ASK
18.09
16:00
Potisje
MSK
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
MSK
18.09
16:00
Rusanda
Jedinstvo
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Borac (I)
1.Oktobar
1
4
18.09.2016 16:00 1 : 4
18.09
16:00
2. Oktobar
Napredak (BT)
3
3
18.09.2016 16:00 3 : 3
18.09
16:00
Napredak (─î)
Roham
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
Vojvodina (B)
Bega
9
0
18.09.2016 16:00 9 : 0
18.09
16:00
Vojvodina (NM)
Terekves
5
0
18.09.2016 16:00 5 : 0
18.09
16:30
Mladost
Napredak
5
0
18.09.2016 16:30 5 : 0
18.09
16:30
Sloga
Hajduk
2
1
18.09.2016 16:30 2 : 1
18.09
16:30
Obili─ç 1993
Jedinstvo (P)
3
0
18.09.2016 16:30 3 : 0
18.09
16:30
Borac
┼Żelezni─Źar
2
2
18.09.2016 16:30 2 : 2
18.09
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Grani─Źar (K)
0
1
18.09.2016 16:30 0 : 1
18.09
16:30
Jedinstvo (M)
OFK Bresta─Ź
0
2
18.09.2016 16:30 0 : 2
18.09
16:30
Fruškogorac
PSK Putinci
1
1
18.09.2016 16:30 1 : 1
18.09
16:00
Fruškogorac
Moskva
1
0
18.09.2016 16:00 1 : 0
18.09
16:00
Susek
Fruškogorski partizan
0
2
18.09.2016 16:00 0 : 2
18.09
16:00
Ba─Źka
┼Żelezni─Źar
0
0
18.09.2016 16:00 0 : 0
18.09
10:00
Mlada krila
Napredak (G)
2
2
18.09.2016 10:00 2 : 2
18.09
16:30
Zvezda
Mladost (V)
0
3
18.09.2016 16:30 0 : 3
18.09
16:30
Kraljevo Hajduk
Lazac
2
0
18.09.2016 16:30 2 : 0
18.09
16:30
Gru┼ża
Tavnik
4
3
18.09.2016 16:30 4 : 3
18.09
16:30
Borac (A)
Metalac
1
1
18.09.2016 16:30 1 : 1
18.09
16:30
Jedinstvo (D)
Partizan
0
0
18.09.2016 16:30 0 : 0
18.09
16:30
Prijatelji
Lugovi
1
0
18.09.2016 16:30 1 : 0
18.09
16:30
─îa─Źak 94
Morava (M)
0
1
18.09.2016 16:30 0 : 1
18.09
16:30
Gavrilo Princip
Kej
1
2
18.09.2016 16:30 1 : 2
Kej
18.09
16:30
Malba
Vujan
2
0
18.09.2016 16:30 2 : 0
18.09
16:30
Budu─çnost
Planinac
2
1
18.09.2016 16:30 2 : 1
18.09
16:30
Rudar
Morava (K)
3
1
18.09.2016 16:30 3 : 1
18.09
16:30
Gradina
Dedinje Junajted
2
4
18.09.2016 16:30 2 : 4
18.09
16:30
Jedinstvo
Sloga
1
0
18.09.2016 16:30 1 : 0
18.09
16:30
Vrelo
Jelica
2
4
18.09.2016 16:30 2 : 4
18.09
16:30
Brezova
Gorušica
3
11
18.09.2016 16:30 3 : 11
18.09
15:30
Mladost 09
Šilopaj
2
0
18.09.2016 15:30 2 : 0
18.09
15:30
Omladinac
Ozremica
2
3
18.09.2016 15:30 2 : 3
18.09
15:30
Jablanica
Velere─Ź 94
2
1
18.09.2016 15:30 2 : 1
18.09
15:30
Takovski Ustanak
Sparta
0
1
18.09.2016 15:30 0 : 1
18.09
16:00
Vu─Źak
Vrbovac
4
2
18.09.2016 16:00 4 : 2
18.09
16:00
Hajduk Veljko 1934
Budu─çnost
2
4
18.09.2016 16:00 2 : 4
18.09
11:00
┼Żelezni─Źar
Jezava
1
2
18.09.2016 11:00 1 : 2
18.09
16:00
Skobalj
OFK Slavija
1
1
18.09.2016 16:00 1 : 1
18.09
16:00
Landol
Lunjevac
3
0
18.09.2016 16:00 3 : 0
18.09
16:00
Omladinac
Drugovac
3
1
18.09.2016 16:00 3 : 1
18.09
16:00
Petrijevac
Badljevica
4
1
18.09.2016 16:00 4 : 1
18.09
16:30
Radnik
Udarnik
6
0
18.09.2016 16:30 6 : 0
18.09
16:30
Obili─ç
Mladost 1948
2
2
18.09.2016 16:30 2 : 2
18.09
16:00
Ranilovi─ç
Partizan
1
3
18.09.2016 16:00 1 : 3
18.09
16:00
Mladi rudar
Budu─çnost
7
1
18.09.2016 16:00 7 : 1
18.09
16:00
Plaskovac
Brezovac
2
1
18.09.2016 16:00 2 : 1
18.09
16:00
┼Żabare
Šumadinac (S)
1
1
18.09.2016 16:00 1 : 1
18.09
16:00
Šumadinac (N)
B 2000
5
0
18.09.2016 16:00 5 : 0
18.09
16:00
Sloga
Jasenica
0
0
18.09.2016 16:00 0 : 0
18.09
16:00
Šamot
Kopljari
0
1
18.09.2016 16:00 0 : 1