XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
15/16.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladi radnik 1926
Požarevac
4 : 0
Provo
Provo
15.09.2018 15:30
Mladi radnik 1926
4 : 0
Provo
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
15.09.2018 15:30
Jedinstvo (Ub)
0 : 2
Šumadija (A)
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
15.09.2018 15:30
Smederevo 1924
1 : 0
Sloga 33
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Sloga (PŽ)
Požega
15.09.2018 15:30
Mokra Gora
1 : 0
Sloga (PŽ)
FAP
Priboj
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
15.09.2018 15:30
FAP
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Loznica
Loznica
0 : 0
Drina
Ljubovija
15.09.2018 15:30
Loznica
0 : 0
Drina
Jošanica
Novi Pazar
2 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
15.09.2018 15:30
Jošanica
2 : 2
Polet (LJ)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 3
Tutin
Tutin
16.09.2018 15:30
Proleter Mihajlovac
2 : 3
Tutin
16.09.2018 17:31 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Šumadija (A) 5 3 2 0 11
2 Smederevo 1924 (-1) 5 3 2 0 10
3 Tutin 5 3 1 1 10
4 Mokra Gora 5 2 3 0 9
5 Jošanica 5 2 2 1 8
6 Mladi radnik 1926 5 2 2 1 8
7 Sloga (PŽ) 5 2 2 1 8
8 FAP 5 2 1 2 7
9 Jedinstvo (Ub) 5 2 0 3 6
10 Sloga 33 5 2 0 3 6
11 Loznica 5 1 2 2 5
12 Budućnost Krušik 2014 5 1 2 2 5
13 Drina 5 0 4 1 4
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Proleter Mihajlovac 5 1 1 3 4
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Provo 5 1 1 3 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Polet (LJ) 5 0 1 4 1

6.kolo
Sledeće kolo
22/23.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Provo
Provo
0 : 2
Tutin
Tutin
23.09.2018 15:30
Provo
0 : 2
Tutin
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
23.09.2018 11:00
Polet (LJ)
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Drina
Ljubovija
3 : 3
Jošanica
Novi Pazar
23.09.2018 15:30
Drina
3 : 3
Jošanica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Loznica
Loznica
22.09.2018 15:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Loznica
Sloga (PŽ)
Požega
1 : 0
FAP
Priboj
22.09.2018 15:30
Sloga (PŽ)
1 : 0
FAP
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
21.09.2018 15:30
Sloga 33
2 : 0
Mokra Gora
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
22.09.2018 15:30
Šumadija (A)
1 : 3
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
22.09.2018 15:30
Mladi radnik 1926
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika
GaGiSa i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
SimkeG i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Ivan73 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Dejan Delić i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Harli00 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Grujiceva0705 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
markopetrov i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Bolton 1x i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
FKSD1924 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu