XS
SM
MD
LG
7.kolo
Rezultati
29/30.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 1
Provo
Provo
29.09.2018 15:00
Jedinstvo (Ub)
2 : 1
Provo
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
29.09.2018 15:00
Smederevo 1924
0 : 1
Mladi radnik 1926
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
29.09.2018 15:00
Mokra Gora
1 : 0
Šumadija (A)
FAP
Priboj
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
29.09.2018 15:00
FAP
1 : 0
Sloga 33
Loznica
Loznica
1 : 0
Sloga (PŽ)
Požega
29.09.2018 15:00
Loznica
1 : 0
Sloga (PŽ)
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
29.09.2018 15:00
Jošanica
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 1
Drina
Ljubovija
30.09.2018 15:00
Proleter Mihajlovac
2 : 1
Drina
Tutin
Tutin
0 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
29.09.2018 15:00
Tutin
0 : 1
Polet (LJ)
30.09.2018 17:09 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Smederevo 1924 (-1) 7 4 2 1 13
2 Tutin 7 4 1 2 13
3 Jošanica 7 3 3 1 12
4 Mladi radnik 1926 7 3 3 1 12
5 Mokra Gora 7 3 3 1 12
6 Šumadija (A) 7 3 2 2 11
7 Sloga (PŽ) 7 3 2 2 11
8 Jedinstvo (Ub) 7 3 1 3 10
9 FAP 7 3 1 3 10
10 Sloga 33 7 3 0 4 9
11 Loznica 7 2 3 2 9
12 Proleter Mihajlovac 7 2 2 3 8
13 Budućnost Krušik 2014 7 1 3 3 6
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Drina 7 0 5 2 5
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Polet (LJ) 7 1 2 4 5
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Provo 7 1 1 5 4

8.kolo
Sledeće kolo
06/07.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Provo
Provo
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
07.10.2018 15:00
Provo
1 : 0
Polet (LJ)
Drina
Ljubovija
0 : 3
Tutin
Tutin
07.10.2018 15:00
Drina
0 : 3
Tutin
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
06.10.2018 15:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Sloga (PŽ)
Požega
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
06.10.2018 15:00
Sloga (PŽ)
2 : 0
Jošanica
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Loznica
Loznica
06.10.2018 15:00
Sloga 33
1 : 1
Loznica
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
FAP
Priboj
06.10.2018 15:00
Šumadija (A)
0 : 0
FAP
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
06.10.2018 15:00
Mladi radnik 1926
1 : 0
Mokra Gora
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
06.10.2018 15:00
Jedinstvo (Ub)
0 : 1
Smederevo 1924
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 244 korisnika
GaGiSa i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
SimkeG i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Ivan73 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Dejan Delić i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Harli00 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Grujiceva0705 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
markopetrov i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Bolton 1x i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
FKSD1924 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu