XS
SM
MD
LG
27.kolo
Rezultati
04/05.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Elid
Donji Dušnik
2 : 2
Sloga
Korman
05.05.2019 16:30
Elid
2 : 2
Sloga
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 0
Moravac
Zaplanjska Toponica
05.05.2019 16:30
Zemljoradnik
3 : 0
Moravac
Mladost (B)
Batušinac
5 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
05.05.2019 16:30
Mladost (B)
5 : 1
Radnički 1947
Napredak 2012
Krušje
0 : 3
Doljevac
Doljevac
05.05.2019 16:30
Napredak 2012
0 : 3
Doljevac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
0 : 3
Morava (Ž)
Žitkovac
04.05.2019 16:30
Crvena zvezda
0 : 3
Morava (Ž)
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 2
Palilula
Aleksinac
04.05.2019 14:00
OFK Napredak 1929
3 : 2
Palilula
Naisus 1977
Rožina
3 : 1
Radnički 1924
Kočane
05.05.2019 16:30
Naisus 1977
3 : 1
Radnički 1924
Moravac
Čečina
1 : 1
Rasovača
Rasovača
05.05.2019 16:30
Moravac
1 : 1
Rasovača
U ovom kolu slobodan je tim: Padina
06.05.2019 22:39 (Michko)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Morava (Ž) 26 21 2 3 65
2 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" OFK Napredak 1929 26 21 0 5 63
3 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Zemljoradnik 25 20 2 3 62
4 Rasovača 26 19 2 5 59
5 Mladost (B) 25 19 2 4 59
6 Moravac 25 14 4 7 46
7 Doljevac 26 13 1 12 40
8 Naisus 1977 25 11 4 10 37
9 Palilula 25 9 3 13 30
10 Moravac 26 8 4 14 28
11 Radnički 1947 (-2) 26 8 5 13 27
12 Radnički 1924 26 7 4 15 25
13 Napredak 2012 (-1) 25 7 3 15 23
14 Elid 25 5 5 15 20
15 Sloga 25 5 2 18 17
16 Padina 25 3 3 19 12
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Aleksinac Crvena zvezda 25 2 2 21 8

28.kolo
Sledeće kolo
11/12.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga
Korman
2 : 1
Moravac
Čečina
12.05.2019 16:30
Sloga
2 : 1
Moravac
Rasovača
Rasovača
4 : 3
Naisus 1977
Rožina
12.05.2019 16:30
Rasovača
4 : 3
Naisus 1977
Radnički 1924
Kočane
4 : 1
Palilula
Aleksinac
12.05.2019 16:30
Radnički 1924
4 : 1
Palilula
OFK Napredak 1929
Aleksinac
6 : 4
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
11.05.2019 16:30
OFK Napredak 1929
6 : 4
Crvena zvezda
Morava (Ž)
Žitkovac
6 : 1
Napredak 2012
Krušje
11.05.2019 16:30
Morava (Ž)
6 : 1
Napredak 2012
Doljevac
Doljevac
2 : 4
Mladost (B)
Batušinac
12.05.2019 16:30
Doljevac
2 : 4
Mladost (B)
Padina
Padina
0 : 6
Zemljoradnik
Balajnac
12.05.2019 16:30
Padina
0 : 6
Zemljoradnik
Moravac
Zaplanjska Toponica
4 : 0
Elid
Donji Dušnik
12.05.2019 16:30
Moravac
4 : 0
Elid
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički 1947

Takmičenje je napustio tim: Jedinstvo GVD
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 16 korisnika
Takmičenje prati 67 korisnika
M. Stankovic i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Bane1992 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Dragi1946 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
mihajlooo i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
milan10 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu