XS
SM
MD
LG
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.03.2019 Crvena zvezda : Radnik
13.03.2019 Napredak : Partizan
13.03.2019 Spartak ŽK : Mladost (L)
13.03.2019 Radnički (N) : Vojvodina
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.10.2018 14:00 Budućnost (D) 1 : 4 Radnički (N)
24.10.2018 17:00 Borac 0 : 4 Napredak
24.10.2018 14:00 Zemun 0 : 2 Partizan
24.10.2018 14:00 Spartak ŽK 1 : 0 Mačva
24.10.2018 17:00 Čukarički 1 : 4 Mladost (L)
24.10.2018 16:00 Vojvodina 4 : 0 Sinđelić
14.11.2018 14:00 Javor Matis 1 : 1 Radnik
21.11.2018 15:00 Crvena zvezda 4 : 1 TSC
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.09.2018 15:00 Kolubara 1 : 2 Partizan
26.09.2018 16:00 Inđija 0 : 2 Zemun
26.09.2018 16:00 Proleter 1 : 1 Mladost (L)
26.09.2018 16:00 TSC 2 : 0 Rad
26.09.2018 16:00 Mladost (BJ) 0 : 2 Čukarički
26.09.2018 16:00 LFK Mladost 0 : 2 Spartak ŽK
26.09.2018 16:00 Radnik 5 : 0 Radnički (P)
26.09.2018 16:00 Sinđelić 1 : 0 Voždovac
26.09.2018 16:00 Javor Matis 3 : 0 Novi Pazar
26.09.2018 18:00 Sloboda 0 : 3 Borac
26.09.2018 18:00 OFK Bačka 1 : 1 Budućnost (D)
26.09.2018 18:00 Mačva 1 : 0 Radnički 1923
26.09.2018 19:00 Radnički (N) 4 : 1 Bežanija
26.09.2018 19:00 Vojvodina 2 : 0 Teleoptik
17.10.2018 14:00 Dinamo 0 : 2 Crvena zvezda
17.10.2018 15:00 Napredak 2 : 0 Metalac
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
12.09.2018 16:00 Mladost (BJ) 3 : 0 ČSK Pivara
12.09.2018 16:00 Trajal 0 : 1 Radnički (P)
12.09.2018 16:00 Mokra Gora 0 : 0 Sloboda
12.09.2018 16:00 Kolubara 2 : 0 Temnić 1924
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 55 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu