XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
16/17.11.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
16.11.2019 13:00
Moravac Orion
1 : 1
Vlasina
Jedinstvo
Bošnjace
2 : 0
Temnić 1924
Varvarin
16.11.2019 13:00
Jedinstvo
2 : 0
Temnić 1924
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
17.11.2019 11:00
SFS Borac
1 : 1
Timočanin
Car Konstantin
Niš
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
17.11.2019 11:00
Car Konstantin
0 : 0
OFK Sinđelić
Radan
Lebane
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
17.11.2019 13:00
Radan
3 : 0
Trstenik PPT
Dunav
Prahovo
3 : 3
Rembas
Resavica
16.11.2019 13:00
Dunav
3 : 3
Rembas
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 0
Budućnost
Popovac
16.11.2019 13:00
OFK Topličanin
0 : 0
Budućnost
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
16.11.2019 13:00
GFK Jagodina
2 : 1
GFK Dubočica
17.11.2019 14:45 (Miško Perić)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 GFK Jagodina 14 10 2 2 32
2 OFK Sinđelić 14 9 2 3 29
3 Budućnost 14 7 6 1 27
4 Vlasina 14 7 5 2 26
5 SFS Borac 14 6 5 3 23
6 OFK Topličanin 14 6 4 4 22
7 Timočanin 14 5 6 3 21
8 Radan 14 6 3 5 21
9 Moravac Orion 14 6 3 5 21
10 Car Konstantin 14 5 3 6 18
11 Dunav 14 4 5 5 17
12 GFK Dubočica (-3) 14 5 3 6 15
13 Rembas 14 3 5 6 14
14 Jedinstvo 14 4 1 9 13
15 Trstenik PPT 14 1 1 12 4
16 Temnić 1924 14 1 0 13 3

15.kolo
Sledeće kolo
23/24.11.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
23.11.2019 13:00
GFK Dubočica
2 : 1
Moravac Orion
Budućnost
Popovac
1 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
24.11.2019 13:00
Budućnost
1 : 1
GFK Jagodina
Rembas
Resavica
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
24.11.2019 13:00
Rembas
1 : 2
OFK Topličanin
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 2
Dunav
Prahovo
23.11.2019 13:00
Trstenik PPT
1 : 2
Dunav
OFK Sinđelić
Niš
1 : 1
Radan
Lebane
23.11.2019 13:00
OFK Sinđelić
1 : 1
Radan
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Car Konstantin
Niš
24.11.2019 13:00
Timočanin
3 : 1
Car Konstantin
Temnić 1924
Varvarin
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
24.11.2019 13:00
Temnić 1924
0 : 1
SFS Borac
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Jedinstvo
Bošnjace
24.11.2019 13:00
Vlasina
1 : 1
Jedinstvo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 25 korisnika
Takmičenje prati 162 korisnika
nikolarajcic i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic98 i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Boki79 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Kuravelja i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Denis3727 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miško Perić i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
NemanjaKZ i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
aadmilutinovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu