XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 11:00 Car Konstantin - Temnić 1924 1:0
2 25.08.2019 16:30 Temnić 1924 - Radan 3:1
3 31.08.2019 16:30 Dunav - Temnić 1924 2:0
4 08.09.2019 16:00 Temnić 1924 - OFK Topličanin 1:2
5 14.09.2019 16:00 GFK Jagodina - Temnić 1924 6:0
6 22.09.2019 15:30 Temnić 1924 - GFK Dubočica 0:1
7 29.09.2019 15:30 Budućnost - Temnić 1924 4:2
8 06.10.2019 15:00 Temnić 1924 - Rembas 0:2
9 12.10.2019 15:00 Trstenik PPT - Temnić 1924 5:1
10 20.10.2019 15:00 Temnić 1924 - OFK Sinđelić 0:2
11 27.10.2019 14:00 Timočanin - Temnić 1924 3:1
12 02.11.2019 13:30 Moravac Orion - Temnić 1924 5:0
13 10.11.2019 13:30 Temnić 1924 - Vlasina 1:4
14 16.11.2019 13:00 Jedinstvo - Temnić 1924 2:0
15 24.11.2019 13:00 Temnić 1924 - SFS Borac 0:1
16 08.03.2020 15:00 Temnić 1924 - Car Konstantin 0:2
17 15.03.2020 15:00 Radan - Temnić 1924 9:0
18 22.03.2020 16:00 Temnić 1924 - Dunav
19 28.03.2020 16:00 OFK Topličanin - Temnić 1924
20 05.04.2020 16:00 Temnić 1924 - GFK Jagodina
21 08.04.2020 16:00 GFK Dubočica - Temnić 1924
22 12.04.2020 16:30 Temnić 1924 - Budućnost
23 19.04.2020 16:30 Rembas - Temnić 1924
24 26.04.2020 16:30 Temnić 1924 - Trstenik PPT
25 02.05.2020 16:30 OFK Sinđelić - Temnić 1924
26 10.05.2020 17:00 Temnić 1924 - Timočanin
27 17.05.2020 17:00 Temnić 1924 - Moravac Orion
28 24.05.2020 17:30 Vlasina - Temnić 1924
29 Temnić 1924 - Jedinstvo
30 SFS Borac - Temnić 1924
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 GFK Jagodina 17 12 3 2 39
2 Budućnost 17 9 7 1 34
3 OFK Sinđelić 17 10 3 4 33
4 OFK Topličanin 17 9 4 4 31
5 SFS Borac 17 8 6 3 30
6 Vlasina 17 7 8 2 29
7 Timočanin 17 7 6 4 27
8 Radan 17 7 4 6 25
9 Moravac Orion 17 7 3 7 24
10 Dunav 17 6 5 6 23
11 Car Konstantin 17 6 4 7 22
12 GFK Dubočica 17 6 4 7 19
13 Rembas 17 3 6 8 15
14 Jedinstvo 17 4 2 11 14
15 Trstenik PPT 17 1 1 15 4
16 Temnić 1924 17 1 0 16 3
E. Janković je kreirao novo takmičenje
Mika007 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Makso9 je tipovao utakmicu
Boki55555 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
mubeblue je tipovao utakmicu