17.11
13:00
RSK
Mačva 1929
2
1
|
17.11.2019 13:00 | RSK | 2 : 1 | Mačva 1929 |
17.11
13:00
Borac
Kozara
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Borac | 2 : 1 | Kozara |
17.11
11:00
SFS Borac
Timočanin
1
1
|
17.11.2019 11:00 | SFS Borac | 1 : 1 | Timočanin | |||||
17.11
11:00
Car Konstantin
OFK Sinđelić
0
0
|
17.11.2019 11:00 | Car Konstantin | 0 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
17.11
13:00
Radan
Trstenik PPT
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Radan | 3 : 0 | Trstenik PPT |
17.11
13:00
Zvezdara
Radnički (NB)
2
4
|
17.11.2019 13:00 | Zvezdara | 2 : 4 | Radnički (NB) | |||||
17.11
13:00
Brodarac
OFK Mladenovac
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Brodarac | 1 : 0 | OFK Mladenovac | |||||
17.11
13:00
Stepojevac Vaga
Jedinstvo
1
5
|
17.11.2019 13:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 5 | Jedinstvo | |||||
17.11
13:00
TEK Sloga
Sremčica
0
4
|
17.11.2019 13:00 | TEK Sloga | 0 : 4 | Sremčica |
17.11
13:00
Zvižd
Udarnik
4
1
|
17.11.2019 13:00 | Zvižd | 4 : 1 | Udarnik | |||||
17.11
13:00
Partizan 1945
Rudar
1
5
|
17.11.2019 13:00 | Partizan 1945 | 1 : 5 | Rudar | |||||
17.11
13:00
Sloboda
Karađorđe
1
2
|
17.11.2019 13:00 | Sloboda | 1 : 2 | Karađorđe | |||||
17.11
13:00
Morava
Polet
5
0
|
17.11.2019 13:00 | Morava | 5 : 0 | Polet | |||||
17.11
13:00
Pomoravlje
OFK Aranđelovac 1979
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Pomoravlje | 3 : 0 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
17.11
13:00
OFK Napredak
Petar Dobrnjac
4
1
|
17.11.2019 13:00 | OFK Napredak | 4 : 1 | Petar Dobrnjac |
17.11
13:00
Železničar
OFK Divci
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Železničar | 1 : 0 | OFK Divci | |||||
17.11
13:00
Sloga
Borac
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Sloga | 2 : 1 | Borac | |||||
17.11
13:00
Vrelo Sport
Radnički Stobeks
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Vrelo Sport | 3 : 0 | Radnički Stobeks | |||||
17.11
13:00
Mladost (D)
Radnički (V)
0
2
|
17.11.2019 13:00 | Mladost (D) | 0 : 2 | Radnički (V) | |||||
17.11
13:00
Brezovica
Mladost (P)
2
2
|
17.11.2019 13:00 | Brezovica | 2 : 2 | Mladost (P) | |||||
17.11
13:00
Drina
Zadrugar
3
1
|
17.11.2019 13:00 | Drina | 3 : 1 | Zadrugar |
17.11
13:00
Polet
OFK Ras
3
1
|
17.11.2019 13:00 | Polet | 3 : 1 | OFK Ras | |||||
17.11
13:00
Goč
Real
0
1
|
17.11.2019 13:00 | Goč | 0 : 1 | Real | |||||
17.11
13:00
Vodojaža
Omladinac
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Vodojaža | 2 : 0 | Omladinac | |||||
17.11
13:00
Novi Pazar 1928
Radnik
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Novi Pazar 1928 | 1 : 1 | Radnik | |||||
17.11
13:00
Šumadija
Budućnost
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Šumadija | 1 : 0 | Budućnost | |||||
17.11
13:00
Korićani
Bane 1931
4
3
|
17.11.2019 13:00 | Korićani | 4 : 3 | Bane 1931 | |||||
17.11
13:00
Apolon 2018
Šumadija 1903
0
2
|
17.11.2019 13:00 | Apolon 2018 | 0 : 2 | Šumadija 1903 |
17.11
13:00
Zlatar
Crnokosa
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Zlatar | 2 : 0 | Crnokosa | |||||
17.11
13:00
Polimlje
Lunjevica
5
0
|
17.11.2019 13:00 | Polimlje | 5 : 0 | Lunjevica | |||||
17.11
13:00
Prijevor
Sevojno
5
1
|
17.11.2019 13:00 | Prijevor | 5 : 1 | Sevojno |
17.11
13:00
Bačka
OFK Vrbas
2
3
|
17.11.2019 13:00 | Bačka | 2 : 3 | OFK Vrbas | |||||
17.11
13:00
Mladost (BP)
Vojvodina
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Mladost (BP) | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
17.11
13:00
Tisa
Radnički
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Tisa | 2 : 0 | Radnički | |||||
17.11
13:00
Mladost (T)
OFK Stari Grad
0
4
|
17.11.2019 13:00 | Mladost (T) | 0 : 4 | OFK Stari Grad | |||||
17.11
13:00
Tavankut
Tekstilac
5
0
|
17.11.2019 13:00 | Tavankut | 5 : 0 | Tekstilac | |||||
17.11
13:00
Bajša
Krila Krajine
5
1
|
17.11.2019 13:00 | Bajša | 5 : 1 | Krila Krajine |
17.11
13:00
Jugović
Sloga (T)
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Jugović | 2 : 1 | Sloga (T) | |||||
17.11
13:00
Hajduk (D)
Radnički (NP)
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Hajduk (D) | 2 : 1 | Radnički (NP) | |||||
17.11
13:00
Jadran
Podrinje
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Jadran | 1 : 1 | Podrinje | |||||
17.11
13:00
Sremac
Mladost (NS)
1
5
|
17.11.2019 13:00 | Sremac | 1 : 5 | Mladost (NS) | |||||
17.11
13:00
Borac
Cement
1
3
|
17.11.2019 13:00 | Borac | 1 : 3 | Cement |
17.11
13:00
ŽAK
Sloboda
0
2
|
17.11.2019 13:00 | ŽAK | 0 : 2 | Sloboda | |||||
17.11
13:00
Borac (St)
Banat (Č)
4
0
|
17.11.2019 13:00 | Borac (St) | 4 : 0 | Banat (Č) |
17.11
13:00
Jedinstvo (GS)
Čekmin
3
2
|
17.11.2019 13:00 | Jedinstvo (GS) | 3 : 2 | Čekmin | |||||
17.11
13:00
Jastrebac
Pusta Reka
5
3
|
17.11.2019 13:00 | Jastrebac | 5 : 3 | Pusta Reka | |||||
17.11
13:00
Jablanica
Vranjska Banja
2
2
|
17.11.2019 13:00 | Jablanica | 2 : 2 | Vranjska Banja |
17.11
11:00
Jedinstvo (P)
Rajko Mitić
2
0
|
17.11.2019 11:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 0 | Rajko Mitić | |||||
17.11
13:00
Lužnica
Rtanj
2
2
|
17.11.2019 13:00 | Lužnica | 2 : 2 | Rtanj | |||||
17.11
13:00
Kablovi
Brodoremont
5
2
|
17.11.2019 13:00 | Kablovi | 5 : 2 | Brodoremont | |||||
17.11
13:00
Hajduk Veljko
Majdanpek
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Hajduk Veljko | 2 : 0 | Majdanpek | |||||
17.11
13:00
OFK Slatina
Tanasko Rajić
0
2
|
17.11.2019 13:00 | OFK Slatina | 0 : 2 | Tanasko Rajić |
17.11
13:00
Meševo
Jastrebac
4
1
|
17.11.2019 13:00 | Meševo | 4 : 1 | Jastrebac | |||||
17.11
13:00
Kušiljevo
Levač
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Kušiljevo | 1 : 0 | Levač | |||||
17.11
13:00
Juhor
Jedinstvo 1936
2
2
|
17.11.2019 13:00 | Juhor | 2 : 2 | Jedinstvo 1936 | |||||
17.11
13:00
Župa
Radnički (S)
0
0
|
17.11.2019 13:00 | Župa | 0 : 0 | Radnički (S) | |||||
17.11
13:00
Jedinstvo (M)
OFK Lugomir
1
2
|
17.11.2019 13:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 2 | OFK Lugomir |
17.11
13:00
Rudar
OFK Napredak 1929
4
2
|
17.11.2019 13:00 | Rudar | 4 : 2 | OFK Napredak 1929 | |||||
17.11
13:00
Malošište
Jedinstvo (GM)
3
1
|
17.11.2019 13:00 | Malošište | 3 : 1 | Jedinstvo (GM) | |||||
17.11
13:00
Bukovik
Pukovac
2
3
|
17.11.2019 13:00 | Bukovik | 2 : 3 | Pukovac | |||||
17.11
13:00
Morava
Moravica
0
0
|
17.11.2019 13:00 | Morava | 0 : 0 | Moravica | |||||
17.11
13:00
OFK Niš
Svrljig
6
2
|
17.11.2019 13:00 | OFK Niš | 6 : 2 | Svrljig | |||||
17.11
13:00
Orljane
Mladost (M)
0
5
|
17.11.2019 13:00 | Orljane | 0 : 5 | Mladost (M) | |||||
17.11
13:00
Zemljoradnik
Vrtište
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Zemljoradnik | 1 : 1 | Vrtište | |||||
17.11
13:00
Naša krila 1936
OFK Brzi Brod
4
1
|
17.11.2019 13:00 | Naša krila 1936 | 4 : 1 | OFK Brzi Brod |
17.11
13:00
Dunav
Milutinac
0
3
|
17.11.2019 13:00 | Dunav | 0 : 3 | Milutinac | |||||
17.11
13:00
BSK Batajnica
Prva Iskra
2
1
|
17.11.2019 13:00 | BSK Batajnica | 2 : 1 | Prva Iskra | |||||
17.11
13:00
Budućnost
Vrčin
3
2
|
17.11.2019 13:00 | Budućnost | 3 : 2 | Vrčin | |||||
17.11
13:00
Leštane
Mladost
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Leštane | 3 : 0 | Mladost | |||||
17.11
10:00
Torlak
BSK 1926
4
2
|
17.11.2019 10:00 | Torlak | 4 : 2 | BSK 1926 |
17.11
13:00
Sloga (B)
Sloga (L)
1
2
|
17.11.2019 13:00 | Sloga (B) | 1 : 2 | Sloga (L) | |||||
17.11
13:00
Borac (Ž)
Mlava (ML)
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Borac (Ž) | 2 : 0 | Mlava (ML) | |||||
17.11
13:00
Omladinac (Š)
Budućnost (V)
2
3
|
17.11.2019 13:00 | Omladinac (Š) | 2 : 3 | Budućnost (V) | |||||
17.11
13:00
Obilić
Đerdap
2
4
|
17.11.2019 13:00 | Obilić | 2 : 4 | Đerdap | |||||
17.11
13:00
Železničar
Napredak Simićevo
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Železničar | 2 : 0 | Napredak Simićevo | |||||
17.11
13:00
Rudar (Kr)
Borac (K)
3
2
|
17.11.2019 13:00 | Rudar (Kr) | 3 : 2 | Borac (K) |
17.11
13:00
Sloga (L)
Osipaonica
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Sloga (L) | 2 : 0 | Osipaonica | |||||
17.11
13:00
Železničar Kusadak
Jasenica 2017
0
3
|
17.11.2019 13:00 | Železničar Kusadak | 0 : 3 | Jasenica 2017 | |||||
17.11
13:00
SASK
Cerovac 2013
0
2
|
17.11.2019 13:00 | SASK | 0 : 2 | Cerovac 2013 | |||||
17.11
13:00
Obilić
Sloga (M)
0
2
|
17.11.2019 13:00 | Obilić | 0 : 2 | Sloga (M) | |||||
17.11
13:00
Crvena zvezda
Podunavac
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Podunavac | |||||
17.11
13:00
Bresje Superior
Omladinac
2
2
|
17.11.2019 13:00 | Bresje Superior | 2 : 2 | Omladinac | |||||
17.11
13:00
Radnik
Pobeda
0
0
|
17.11.2019 13:00 | Radnik | 0 : 0 | Pobeda |
17.11
13:00
ZSK
Pepeljevac
1
0
|
17.11.2019 13:00 | ZSK | 1 : 0 | Pepeljevac | |||||
17.11
13:00
Tvrdojevac
Tulari
2
3
|
17.11.2019 13:00 | Tvrdojevac | 2 : 3 | Tulari | |||||
17.11
13:00
Dimitrije Tucović
Radnik (Ub)
3
3
|
17.11.2019 13:00 | Dimitrije Tucović | 3 : 3 | Radnik (Ub) | |||||
17.11
13:00
Iskra
OFK Osečina
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Iskra | 1 : 0 | OFK Osečina | |||||
17.11
13:00
Trlić
OFK Jabučje
3
2
|
17.11.2019 13:00 | Trlić | 3 : 2 | OFK Jabučje | |||||
17.11
13:00
Banjani
Kolubara 2
0
0
|
17.11.2019 13:00 | Banjani | 0 : 0 | Kolubara 2 |
17.11
13:00
Mladost (PP)
Jedinstvo (ŠT)
1
5
|
17.11.2019 13:00 | Mladost (PP) | 1 : 5 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
17.11
13:00
Podrinje
Hajduk Stanko
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Podrinje | 2 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
17.11
13:00
Sloga
Drina
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Sloga | 2 : 1 | Drina | |||||
17.11
13:00
Duško
Milan Orlić
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Duško | 3 : 0 | Milan Orlić | |||||
17.11
11:00
Vidojevica
Cer
1
0
|
17.11.2019 11:00 | Vidojevica | 1 : 0 | Cer | |||||
17.11
13:00
Mladi borac
Majur
4
2
|
17.11.2019 13:00 | Mladi borac | 4 : 2 | Majur |
17.11
13:30
Tavnik
Kraljevo Hajduk
6
0
|
17.11.2019 13:30 | Tavnik | 6 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
17.11
13:30
Granit
Mladi radnik 1925
2
0
|
17.11.2019 13:30 | Granit | 2 : 0 | Mladi radnik 1925 | |||||
17.11
13:30
Borac (V)
Mataruge
1
3
|
17.11.2019 13:30 | Borac (V) | 1 : 3 | Mataruge | |||||
17.11
13:30
Ibar
Ribnica
3
1
|
17.11.2019 13:30 | Ibar | 3 : 1 | Ribnica | |||||
17.11
11:00
Proleter
Karađorđe
1
0
|
17.11.2019 11:00 | Proleter | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
17.11
13:30
Popovići Vrnjci
Napredak
0
2
|
17.11.2019 13:30 | Popovići Vrnjci | 0 : 2 | Napredak |
17.11
13:30
Napredak
Zadrugar
2
1
|
17.11.2019 13:30 | Napredak | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
17.11
13:30
Omladinac (Z)
Ozrem
1
1
|
17.11.2019 13:30 | Omladinac (Z) | 1 : 1 | Ozrem | |||||
17.11
13:30
Jedinstvo (P)
Donja Vrbava
3
0
|
17.11.2019 13:30 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | Donja Vrbava | |||||
17.11
13:30
Slatina
Mladost (P)
0
0
|
17.11.2019 13:30 | Slatina | 0 : 0 | Mladost (P) | |||||
17.11
11:00
Jedinstvo (GG)
Dedinje Junajted
2
0
|
17.11.2019 11:00 | Jedinstvo (GG) | 2 : 0 | Dedinje Junajted | |||||
17.11
13:30
Mladost (A)
Parmenac
2
12
|
17.11.2019 13:30 | Mladost (A) | 2 : 12 | Parmenac |
17.11
13:00
Budućnost (M)
Vojvodina
1
2
|
17.11.2019 13:00 | Budućnost (M) | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
17.11
13:00
BSK
Hercegovac
2
3
|
17.11.2019 13:00 | BSK | 2 : 3 | Hercegovac | |||||
17.11
13:00
Slavija
Polet
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Slavija | 3 : 0 | Polet | |||||
17.11
13:00
Radnički 1918
Budućnost (P)
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Radnički 1918 | 1 : 0 | Budućnost (P) | |||||
17.11
13:00
Omladinac
Borac 46
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Omladinac | 1 : 1 | Borac 46 | |||||
17.11
13:00
Rusin
Tvrđava
4
0
|
17.11.2019 13:00 | Rusin | 4 : 0 | Tvrđava | |||||
17.11
13:00
Maglić
ŽAK
6
1
|
17.11.2019 13:00 | Maglić | 6 : 1 | ŽAK |
17.11
13:00
Preporod
Đurđin
0
3
|
17.11.2019 13:00 | Preporod | 0 : 3 | Đurđin | |||||
17.11
13:00
Obilić (Z)
Njegoš
3
3
|
17.11.2019 13:00 | Obilić (Z) | 3 : 3 | Njegoš | |||||
17.11
13:00
Senta
Obilić (NK)
0
3
|
17.11.2019 13:00 | Senta | 0 : 3 | Obilić (NK) | |||||
17.11
13:00
Iskra
Napredak
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Iskra | 1 : 0 | Napredak |
17.11
13:00
Mitros
Železničar
3
1
|
17.11.2019 13:00 | Mitros | 3 : 1 | Železničar | |||||
17.11
13:00
Ljukovo
Borac (M)
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Ljukovo | 2 : 0 | Borac (M) | |||||
17.11
13:00
Donji Srem 2015
Rudar
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Donji Srem 2015 | 1 : 1 | Rudar | |||||
17.11
13:00
Donji Petrovci
Hajduk (B)
1
3
|
17.11.2019 13:00 | Donji Petrovci | 1 : 3 | Hajduk (B) | |||||
17.11
13:00
Budućnost
PSK Putinci
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Budućnost | 1 : 0 | PSK Putinci | |||||
17.11
13:00
Napredak
Hajduk (V)
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Napredak | 1 : 1 | Hajduk (V) |
17.11
13:00
OFK Sirig
Bačka (B)
3
1
|
17.11.2019 13:00 | OFK Sirig | 3 : 1 | Bačka (B) | |||||
17.11
10:00
Index
Tatra
4
1
|
17.11.2019 10:00 | Index | 4 : 1 | Tatra | |||||
17.11
13:00
Petrovaradin
Veternik
0
3
|
17.11.2019 13:00 | Petrovaradin | 0 : 3 | Veternik | |||||
17.11
13:00
Jedinstvo
ŽSK
4
0
|
17.11.2019 13:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | ŽSK | |||||
17.11
13:00
TSK
Fruškogorski partizan
3
0
|
17.11.2019 13:00 | TSK | 3 : 0 | Fruškogorski partizan | |||||
17.11
13:00
Fruškogorac
Slavija
3
1
|
17.11.2019 13:00 | Fruškogorac | 3 : 1 | Slavija |
17.11
13:00
Tamiš
Omladinac FAM
1
5
|
17.11.2019 13:00 | Tamiš | 1 : 5 | Omladinac FAM | |||||
17.11
13:00
Vojvodina
Potisje
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Potisje | |||||
17.11
13:00
Lehel
OFK Klek
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Lehel | 1 : 1 | OFK Klek | |||||
17.11
13:00
Jedinstvo
Polet
4
4
|
17.11.2019 13:00 | Jedinstvo | 4 : 4 | Polet | |||||
17.11
13:00
Rusanda
Borac
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Rusanda | 1 : 1 | Borac | |||||
17.11
13:00
Mladost (BD)
Mladost (L)
2
4
|
17.11.2019 13:00 | Mladost (BD) | 2 : 4 | Mladost (L) | |||||
17.11
13:00
Radnički 1911
Crvena zvezda
1
6
|
17.11.2019 13:00 | Radnički 1911 | 1 : 6 | Crvena zvezda |
17.11
13:00
Dolina
Potporanj
4
0
|
17.11.2019 13:00 | Dolina | 4 : 0 | Potporanj | |||||
17.11
13:00
Jedinstvo (V)
Polet (Id)
3
2
|
17.11.2019 13:00 | Jedinstvo (V) | 3 : 2 | Polet (Id) | |||||
17.11
13:00
Jugoslavija
Strela
0
0
|
17.11.2019 13:00 | Jugoslavija | 0 : 0 | Strela | |||||
17.11
13:00
Crvena zvezda
Radnički (K)
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Radnički (K) | |||||
17.11
13:00
Partizan (G)
Hajdučica
1
2
|
17.11.2019 13:00 | Partizan (G) | 1 : 2 | Hajdučica | |||||
17.11
13:00
Radnički (B)
Budućnost (A)
0
1
|
17.11.2019 13:00 | Radnički (B) | 0 : 1 | Budućnost (A) |
17.11
13:00
Vučje
Progres
4
0
|
17.11.2019 13:00 | Vučje | 4 : 0 | Progres | |||||
17.11
13:00
Sloga
Šumadija
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Sloga | 2 : 1 | Šumadija | |||||
17.11
13:00
Real
Umac
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Real | 2 : 0 | Umac | |||||
17.11
13:00
Jedinstvo
Kumarevo 65
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Kumarevo 65 | |||||
17.11
13:00
Mladost 1959
Zloćudovo
0
3
|
17.11.2019 13:00 | Mladost 1959 | 0 : 3 | Zloćudovo | |||||
17.11
13:00
OFK Morava
Železničar
0
3
|
17.11.2019 13:00 | OFK Morava | 0 : 3 | Železničar | |||||
17.11
13:00
BSK
Polet
0
1
|
17.11.2019 13:00 | BSK | 0 : 1 | Polet | |||||
17.11
13:00
Mladi borac
Moravac
3
2
|
17.11.2019 13:00 | Mladi borac | 3 : 2 | Moravac |
17.11
11:00
Ključ
Nemetali
2
0
|
17.11.2019 11:00 | Ključ | 2 : 0 | Nemetali | |||||
17.11
13:00
Polet
Radnički
4
2
|
17.11.2019 13:00 | Polet | 4 : 2 | Radnički | |||||
17.11
13:00
Šarbanovac
Rudna Glava
4
3
|
17.11.2019 13:00 | Šarbanovac | 4 : 3 | Rudna Glava | |||||
17.11
13:00
Blizna
Polom
1
2
|
17.11.2019 13:00 | Blizna | 1 : 2 | Polom | |||||
17.11
13:00
Branik
Urovica
6
1
|
17.11.2019 13:00 | Branik | 6 : 1 | Urovica |
17.11
13:30
Osnić
Kosovo
4
1
|
17.11.2019 13:30 | Osnić | 4 : 1 | Kosovo | |||||
17.11
13:30
Omladinac
Rudar Vrška Čuka
3
2
|
17.11.2019 13:30 | Omladinac | 3 : 2 | Rudar Vrška Čuka | |||||
17.11
13:30
Graničar
Radnički 1946
2
1
|
17.11.2019 13:30 | Graničar | 2 : 1 | Radnički 1946 | |||||
17.11
13:30
OFK Rtanj
PRO Rudar
5
0
|
17.11.2019 13:30 | OFK Rtanj | 5 : 0 | PRO Rudar | |||||
17.11
13:30
Sloga (M)
OFK Knjaz
0
3
|
17.11.2019 13:30 | Sloga (M) | 0 : 3 | OFK Knjaz |
17.11
13:00
Sloga (Ć)
Gradina
2
3
|
17.11.2019 13:00 | Sloga (Ć) | 2 : 3 | Gradina | |||||
17.11
13:00
Vinogradar
Sloga (M)
0
1
|
17.11.2019 13:00 | Vinogradar | 0 : 1 | Sloga (M) | |||||
17.11
13:00
Mladost
13. April
5
1
|
17.11.2019 13:00 | Mladost | 5 : 1 | 13. April | |||||
17.11
13:00
Sebečevac
Kupci
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Sebečevac | 2 : 1 | Kupci | |||||
17.11
13:00
FUD
Čitluk
3
0
|
17.11.2019 13:00 | FUD | 3 : 0 | Čitluk | |||||
17.11
13:00
Trudbenik
Žabare
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Trudbenik | 2 : 1 | Žabare | |||||
17.11
13:00
Ribnik
Šanac
4
2
|
17.11.2019 13:00 | Ribnik | 4 : 2 | Šanac | |||||
17.11
13:00
Donji Kopaonik
Varvarin
3
2
|
17.11.2019 13:00 | Donji Kopaonik | 3 : 2 | Varvarin |
17.11
13:30
Mladost (K)
Bratstvo
3
4
|
17.11.2019 13:30 | Mladost (K) | 3 : 4 | Bratstvo | |||||
17.11
13:30
Dragocvet
OFK Bratstvo
4
2
|
17.11.2019 13:30 | Dragocvet | 4 : 2 | OFK Bratstvo | |||||
17.11
13:30
Mladost (J)
Kolare
4
2
|
17.11.2019 13:30 | Mladost (J) | 4 : 2 | Kolare | |||||
17.11
13:30
Partizan (M)
OFK Batinac
0
0
|
17.11.2019 13:30 | Partizan (M) | 0 : 0 | OFK Batinac | |||||
17.11
13:30
Juhor
Mladost (D)
7
1
|
17.11.2019 13:30 | Juhor | 7 : 1 | Mladost (D) | |||||
17.11
13:30
Javor
Orlovi
2
1
|
17.11.2019 13:30 | Javor | 2 : 1 | Orlovi | |||||
17.11
13:30
Morava (KS)
Napredak (D)
2
1
|
17.11.2019 13:30 | Morava (KS) | 2 : 1 | Napredak (D) | |||||
17.11
13:30
Moravac 2015
Resavac
2
0
|
17.11.2019 13:30 | Moravac 2015 | 2 : 0 | Resavac |
17.11
13:00
Heroj Polet
PKB Kovilovo
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Heroj Polet | 1 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
17.11
13:00
Borac (P)
Institut
0
2
|
17.11.2019 13:00 | Borac (P) | 0 : 2 | Institut | |||||
17.11
11:00
Rakovica
Srem
4
1
|
17.11.2019 11:00 | Rakovica | 4 : 1 | Srem | |||||
17.11
13:00
Posavac Tišma
Balkan Mirijevo
2
2
|
17.11.2019 13:00 | Posavac Tišma | 2 : 2 | Balkan Mirijevo | |||||
17.11
13:00
Šumadinac
Hajduk
0
3
|
17.11.2019 13:00 | Šumadinac | 0 : 3 | Hajduk |
17.11
13:00
Omladinac
Budućnost
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Omladinac | 3 : 0 | Budućnost | |||||
17.11
13:00
Rojkovac
Duboko
2
2
|
17.11.2019 13:00 | Rojkovac | 2 : 2 | Duboko | |||||
17.11
13:30
OFK Borac
Barajevo
2
1
|
17.11.2019 13:30 | OFK Borac | 2 : 1 | Barajevo | |||||
17.11
13:00
Strelac
Lisović
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Strelac | 1 : 1 | Lisović | |||||
17.11
10:00
Borac (L)
OFK Zabrežje
0
0
|
17.11.2019 10:00 | Borac (L) | 0 : 0 | OFK Zabrežje |
17.11
13:00
Kosmajac
Šumadija 1962
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Kosmajac | 1 : 1 | Šumadija 1962 | |||||
17.11
13:00
Dunavac
Kosmaj
0
0
|
17.11.2019 13:00 | Dunavac | 0 : 0 | Kosmaj | |||||
17.11
13:00
Zaklopača
Rabrovac
2
2
|
17.11.2019 13:00 | Zaklopača | 2 : 2 | Rabrovac | |||||
17.11
13:00
Velika Krsna
Zuce 2019
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Velika Krsna | 2 : 1 | Zuce 2019 |
17.11
13:00
Baličevac
Rasovača
2
4
|
17.11.2019 13:00 | Baličevac | 2 : 4 | Rasovača | |||||
17.11
13:00
Palilula
Padina
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Palilula | 3 : 0 | Padina | |||||
17.11
13:30
OFK Rutevac 1908
Radnički 1924
2
1
|
17.11.2019 13:30 | OFK Rutevac 1908 | 2 : 1 | Radnički 1924 | |||||
17.11
13:00
Naisus 1977
Radnički 1947
6
2
|
17.11.2019 13:00 | Naisus 1977 | 6 : 2 | Radnički 1947 | |||||
17.11
13:00
Doljevac
Sloga
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Doljevac | 1 : 1 | Sloga | |||||
17.11
13:00
Elid
Rudar Alpos
0
2
|
17.11.2019 13:00 | Elid | 0 : 2 | Rudar Alpos | |||||
17.11
13:00
Mladost (B)
Zaplanjac
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Zaplanjac |
17.11
13:00
ŽSK
Jasenica
4
2
|
17.11.2019 13:00 | ŽSK | 4 : 2 | Jasenica | |||||
17.11
13:00
Trnava
BSK
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Trnava | 2 : 1 | BSK | |||||
17.11
13:00
Sloga
Omladinac (DR)
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Sloga | 2 : 0 | Omladinac (DR) | |||||
17.11
13:00
Šumadinac (N)
Banja
3
4
|
17.11.2019 13:00 | Šumadinac (N) | 3 : 4 | Banja | |||||
17.11
13:00
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Prvi srpski ustanak | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
17.11
13:00
Mladost MG
Vinča
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Mladost MG | 3 : 0 | Vinča | |||||
17.11
13:00
Šumadinac (S)
Borac
4
2
|
17.11.2019 13:00 | Šumadinac (S) | 4 : 2 | Borac | |||||
17.11
13:00
Marjan
Plaskovac
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Marjan | 1 : 0 | Plaskovac |
17.11
13:00
Sloboda (G)
Sloga (D)
4
0
|
17.11.2019 13:00 | Sloboda (G) | 4 : 0 | Sloga (D) | |||||
17.11
13:00
Mladost (P)
Borac (D)
2
3
|
17.11.2019 13:00 | Mladost (P) | 2 : 3 | Borac (D) | |||||
17.11
13:00
Jedinstvo (P)
Kolonija
0
2
|
17.11.2019 13:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | Kolonija | |||||
17.11
13:00
Šumadija 1934
Šumadinac KG
1
2
|
17.11.2019 13:00 | Šumadija 1934 | 1 : 2 | Šumadinac KG | |||||
17.11
13:00
Pobeda 1926
Maršić
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Pobeda 1926 | 2 : 1 | Maršić | |||||
17.11
13:00
Zastava
Srbija
2
2
|
17.11.2019 13:00 | Zastava | 2 : 2 | Srbija | |||||
17.11
13:00
OFK Bagremar
Kutlovo
0
3
|
17.11.2019 13:00 | OFK Bagremar | 0 : 3 | Kutlovo |
17.11
13:00
Proleter
Mladost (DK)
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Proleter | 2 : 1 | Mladost (DK) | |||||
17.11
13:00
Morava
Crvena zastava
5
3
|
17.11.2019 13:00 | Morava | 5 : 3 | Crvena zastava | |||||
17.11
13:00
Stevan Nešticki
Palilulac
4
0
|
17.11.2019 13:00 | Stevan Nešticki | 4 : 0 | Palilulac | |||||
17.11
13:00
Delijski Vis
Čegar 2013
3
1
|
17.11.2019 13:00 | Delijski Vis | 3 : 1 | Čegar 2013 | |||||
17.11
13:00
Omladinac
Radnički 1936
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Omladinac | 2 : 1 | Radnički 1936 | |||||
17.11
13:00
Vulkan 1963
Mladost (L)
3
8
|
17.11.2019 13:00 | Vulkan 1963 | 3 : 8 | Mladost (L) |
17.11
13:00
Levosoje
Vihor
0
3
|
17.11.2019 13:00 | Levosoje | 0 : 3 | Vihor | |||||
17.11
13:00
Čelik
Ternoci
2
8
|
17.11.2019 13:00 | Čelik | 2 : 8 | Ternoci | |||||
17.11
13:00
Pavlovac
Mladost (B)
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Pavlovac | 2 : 1 | Mladost (B) |
17.11
13:00
Radnik
Kopaonik
1
2
|
17.11.2019 13:00 | Radnik | 1 : 2 | Kopaonik | |||||
17.11
13:00
OFK Dif
Trepča B
2
3
|
17.11.2019 13:00 | OFK Dif | 2 : 3 | Trepča B |
17.11
13:30
Omladinac
Jug Bogdan
3
1
|
17.11.2019 13:30 | Omladinac | 3 : 1 | Jug Bogdan | |||||
17.11
13:30
Dundjerski
Dobrič
2
4
|
17.11.2019 13:30 | Dundjerski | 2 : 4 | Dobrič |
17.11
11:00
Žabari
Lukavac
3
1
|
17.11.2019 11:00 | Žabari | 3 : 1 | Lukavac | |||||
17.11
13:00
Popadić
Ribnikar
6
2
|
17.11.2019 13:00 | Popadić | 6 : 2 | Ribnikar | |||||
17.11
11:00
Rakac Stave
Milenko Pavlović
2
1
|
17.11.2019 11:00 | Rakac Stave | 2 : 1 | Milenko Pavlović | |||||
17.11
13:00
OFK Senjak
Rajac
2
0
|
17.11.2019 13:00 | OFK Senjak | 2 : 0 | Rajac | |||||
17.11
11:00
Stari drugari
Tešnjar
2
2
|
17.11.2019 11:00 | Stari drugari | 2 : 2 | Tešnjar | |||||
17.11
11:00
Mladost
Polet
1
1
|
17.11.2019 11:00 | Mladost | 1 : 1 | Polet | |||||
17.11
11:00
Joks Junajted
Komanice
3
1
|
17.11.2019 11:00 | Joks Junajted | 3 : 1 | Komanice | |||||
17.11
11:00
Dračić 2018
Jadar 2013
4
1
|
17.11.2019 11:00 | Dračić 2018 | 4 : 1 | Jadar 2013 |
17.11
13:30
Zvezda
Mladost 1981
3
1
|
17.11.2019 13:30 | Zvezda | 3 : 1 | Mladost 1981 | |||||
17.11
13:30
Braća Vuković
Jovo Kursula
0
0
|
17.11.2019 13:30 | Braća Vuković | 0 : 0 | Jovo Kursula | |||||
17.11
13:30
Stubal
Mineral 2015
2
1
|
17.11.2019 13:30 | Stubal | 2 : 1 | Mineral 2015 | |||||
17.11
13:30
Jedinstvo (G)
Miločajac
3
1
|
17.11.2019 13:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 1 | Miločajac | |||||
17.11
13:30
Borac (A)
Lazac
0
1
|
17.11.2019 13:30 | Borac (A) | 0 : 1 | Lazac |
17.11
13:00
Mladost
Partizan
3
1
|
17.11.2019 13:00 | Mladost | 3 : 1 | Partizan | |||||
17.11
13:00
Kula
Terekveš
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Kula | 1 : 0 | Terekveš | |||||
17.11
13:00
Polet
SU Stanišić 1920
1
2
|
17.11.2019 13:00 | Polet | 1 : 2 | SU Stanišić 1920 | |||||
17.11
13:00
Zadrugar
Hajduk
5
0
|
17.11.2019 13:00 | Zadrugar | 5 : 0 | Hajduk | |||||
17.11
13:00
Lipar
Omladinac
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Lipar | 1 : 1 | Omladinac | |||||
17.11
13:00
Aleksa Šantić
Dunav
4
0
|
17.11.2019 13:00 | Aleksa Šantić | 4 : 0 | Dunav |
17.11
13:00
BSK
Fruška Gora
4
2
|
17.11.2019 13:00 | BSK | 4 : 2 | Fruška Gora | |||||
17.11
13:00
Obilić 1993
Trgovački
4
0
|
17.11.2019 13:00 | Obilić 1993 | 4 : 0 | Trgovački | |||||
17.11
13:00
Sloga (Č)
Sloga (V)
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Sloga (Č) | 3 : 0 | Sloga (V) | |||||
17.11
13:00
Fruškogorac
OFK Zeka Buljubaša
0
0
|
17.11.2019 13:00 | Fruškogorac | 0 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
17.11
13:00
Graničar 1924
OFK Bikić
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Graničar 1924 | 1 : 1 | OFK Bikić |
17.11
13:00
Čenej
Hajduk
0
3
|
17.11.2019 13:00 | Čenej | 0 : 3 | Hajduk | |||||
17.11
13:00
Proleter
Sloga
9
2
|
17.11.2019 13:00 | Proleter | 9 : 2 | Sloga | |||||
17.11
13:00
Miletić
Borac
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Miletić | 1 : 0 | Borac | |||||
17.11
13:00
Jedinstvo (G)
Železničar
4
1
|
17.11.2019 13:00 | Jedinstvo (G) | 4 : 1 | Železničar | |||||
17.11
13:00
Susek
Dinamo
6
1
|
17.11.2019 13:00 | Susek | 6 : 1 | Dinamo |
17.11
13:00
Ratar
Borac (VS)
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Ratar | 1 : 0 | Borac (VS) | |||||
17.11
13:00
Banat (D)
Karaš (J)
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Banat (D) | 2 : 0 | Karaš (J) | |||||
17.11
13:00
Borac (VG)
Banat (I)
0
1
|
17.11.2019 13:00 | Borac (VG) | 0 : 1 | Banat (I) | |||||
17.11
13:00
Vulturul
Dunav
1
5
|
17.11.2019 13:00 | Vulturul | 1 : 5 | Dunav | |||||
17.11
13:00
Karaš (K)
Vojvodina (CC)
3
2
|
17.11.2019 13:00 | Karaš (K) | 3 : 2 | Vojvodina (CC) | |||||
17.11
13:00
Polet
Partizan (K)
3
2
|
17.11.2019 13:00 | Polet | 3 : 2 | Partizan (K) |
17.11
13:00
Todorovce
Plantaža
0
5
|
17.11.2019 13:00 | Todorovce | 0 : 5 | Plantaža | |||||
17.11
13:00
Milanovo
Bratstvo
2
2
|
17.11.2019 13:00 | Milanovo | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
17.11
11:00
Gradac
Badince
2
0
|
17.11.2019 11:00 | Gradac | 2 : 0 | Badince | |||||
17.11
13:00
Mladost (B)
Lemind 1953
0
1
|
17.11.2019 13:00 | Mladost (B) | 0 : 1 | Lemind 1953 | |||||
17.11
13:00
Marjan MB
Radnički (P)
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Marjan MB | 2 : 0 | Radnički (P) | |||||
17.11
13:00
Sloboda
Jedinstvo (Š)
3
2
|
17.11.2019 13:00 | Sloboda | 3 : 2 | Jedinstvo (Š) |
17.11
13:00
14. Oktobar
Vinogradar
2
0
|
17.11.2019 13:00 | 14. Oktobar | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
17.11
13:00
Polet 57
Garevina
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Polet 57 | 2 : 1 | Garevina | |||||
17.11
13:00
Borac
Kamenorezac 76
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Borac | 1 : 0 | Kamenorezac 76 | |||||
17.11
13:00
Poljoprivrednik
Velika Drenova
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Poljoprivrednik | 2 : 1 | Velika Drenova |
17.11
13:30
Napredak (Sv)
Mladost (S)
5
0
|
17.11.2019 13:30 | Napredak (Sv) | 5 : 0 | Mladost (S) | |||||
17.11
13:30
Mladost (GM)
Šumadija
1
2
|
17.11.2019 13:30 | Mladost (GM) | 1 : 2 | Šumadija | |||||
17.11
13:30
Budućnost
Rudar (P)
3
1
|
17.11.2019 13:30 | Budućnost | 3 : 1 | Rudar (P) | |||||
17.11
13:30
Rudar (SR)
Beljanica
4
1
|
17.11.2019 13:30 | Rudar (SR) | 4 : 1 | Beljanica | |||||
17.11
13:30
Istok 63
Rudar (St)
2
0
|
17.11.2019 13:30 | Istok 63 | 2 : 0 | Rudar (St) | |||||
17.11
13:30
15. Avgust 1950
OFK Juhor 2016
1
3
|
17.11.2019 13:30 | 15. Avgust 1950 | 1 : 3 | OFK Juhor 2016 |
17.11
13:30
Mladost
Partizan
2
0
|
17.11.2019 13:30 | Mladost | 2 : 0 | Partizan | |||||
17.11
13:30
Sloboda
Jedinstvo
1
2
|
17.11.2019 13:30 | Sloboda | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
17.11
13:30
Sloga
Osaonica
2
0
|
17.11.2019 13:30 | Sloga | 2 : 0 | Osaonica | |||||
17.11
13:30
Ursule
Šumadinac
3
4
|
17.11.2019 13:30 | Ursule | 3 : 4 | Šumadinac | |||||
17.11
13:30
Vinorača
GFK Tabane
3
2
|
17.11.2019 13:30 | Vinorača | 3 : 2 | GFK Tabane |
17.11
13:30
Busije
Bežanija
1
6
|
17.11.2019 13:30 | Busije | 1 : 6 | Bežanija | |||||
17.11
13:00
Novi Beograd
BUSK
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Novi Beograd | 2 : 1 | BUSK | |||||
17.11
13:00
Zmaj 1953
Šećeranac Ada
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Zmaj 1953 | 2 : 0 | Šećeranac Ada | |||||
17.11
11:00
13. maj
DIF
2
4
|
17.11.2019 11:00 | 13. maj | 2 : 4 | DIF | |||||
17.11
12:00
Dedinje
Velika Moštanica
1
3
|
17.11.2019 12:00 | Dedinje | 1 : 3 | Velika Moštanica | |||||
17.11
10:00
Rekreativo 011
Sparta Železnik
1
1
|
17.11.2019 10:00 | Rekreativo 011 | 1 : 1 | Sparta Železnik | |||||
17.11
11:00
Mladi proleter
Umka
1
4
|
17.11.2019 11:00 | Mladi proleter | 1 : 4 | Umka |
17.11
13:00
Sremac Deč
Napredak
0
2
|
17.11.2019 13:00 | Sremac Deč | 0 : 2 | Napredak | |||||
17.11
13:00
Dunav
Sremac (Dob)
4
1
|
17.11.2019 13:00 | Dunav | 4 : 1 | Sremac (Dob) | |||||
17.11
13:00
Srem
OFK Brestač
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Srem | 1 : 0 | OFK Brestač | |||||
17.11
13:00
Polet
ČSK
2
3
|
17.11.2019 13:00 | Polet | 2 : 3 | ČSK | |||||
17.11
13:00
Šumar
Hrtkovci
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Šumar | 1 : 1 | Hrtkovci | |||||
17.11
13:00
Krušedol
Graničar
1
2
|
17.11.2019 13:00 | Krušedol | 1 : 2 | Graničar | |||||
17.11
13:00
Mladost
Radnički
0
0
|
17.11.2019 13:00 | Mladost | 0 : 0 | Radnički |
17.11
13:00
Gorki
Budućnost (DO)
4
1
|
17.11.2019 13:00 | Gorki | 4 : 1 | Budućnost (DO) | |||||
17.11
13:00
Omladinac (BO)
Sloboda
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Omladinac (BO) | 2 : 0 | Sloboda | |||||
17.11
13:00
Premijer
Torpedo 1924
5
1
|
17.11.2019 13:00 | Premijer | 5 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
17.11
13:00
Budućnost 1929 (ZM)
Lipolist
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Budućnost 1929 (ZM) | 1 : 0 | Lipolist | |||||
17.11
13:00
Napredak
Omladinac 2013 (SL)
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Napredak | 1 : 0 | Omladinac 2013 (SL) |
17.11
10:30
Djurinci
OFK Rogača
0
4
|
17.11.2019 10:30 | Djurinci | 0 : 4 | OFK Rogača | |||||
17.11
13:30
Popović
Sibnica
3
0
|
17.11.2019 13:30 | Popović | 3 : 0 | Sibnica | |||||
17.11
10:30
Stojnik
Mali Požarevac
1
2
|
17.11.2019 10:30 | Stojnik | 1 : 2 | Mali Požarevac | |||||
17.11
13:30
Vis
Mladost M.I.
1
1
|
17.11.2019 13:30 | Vis | 1 : 1 | Mladost M.I. | |||||
17.11
13:30
Mladost G.
Rudar 2012
5
1
|
17.11.2019 13:30 | Mladost G. | 5 : 1 | Rudar 2012 |
17.11
13:00
Jedinstvo (MZ)
Velika Reka
4
1
|
17.11.2019 13:00 | Jedinstvo (MZ) | 4 : 1 | Velika Reka | |||||
17.11
13:00
Rudar
Sloga
3
1
|
17.11.2019 13:00 | Rudar | 3 : 1 | Sloga | |||||
17.11
13:00
7. Juli
Studenac
5
1
|
17.11.2019 13:00 | 7. Juli | 5 : 1 | Studenac | |||||
17.11
13:00
Prva Iskra
Gučevo 1929
0
3
|
17.11.2019 13:00 | Prva Iskra | 0 : 3 | Gučevo 1929 | |||||
17.11
11:00
Jezero
Antimon
1
2
|
17.11.2019 11:00 | Jezero | 1 : 2 | Antimon | |||||
17.11
13:00
Hajduk
Borac
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Hajduk | 2 : 0 | Borac |
17.11
13:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Pričinović
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 1 : 0 | Pričinović | |||||
17.11
13:00
Šipurske livade
Rankovac
6
0
|
17.11.2019 13:00 | Šipurske livade | 6 : 0 | Rankovac | |||||
17.11
13:00
Mrovska
Vlašić
2
2
|
17.11.2019 13:00 | Mrovska | 2 : 2 | Vlašić | |||||
17.11
13:00
Radnički
Cerić
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Radnički | 3 : 0 | Cerić | |||||
17.11
13:00
Trešnjevka
Sloga
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Trešnjevka | 1 : 0 | Sloga | |||||
17.11
13:00
PSK
OFK Jelen
4
0
|
17.11.2019 13:00 | PSK | 4 : 0 | OFK Jelen | |||||
17.11
13:00
Dobrava
Jevremovac
5
0
|
17.11.2019 13:00 | Dobrava | 5 : 0 | Jevremovac |
17.11
13:00
PKB (PS)
Boka Seniors
3
0
|
17.11.2019 13:00 | PKB (PS) | 3 : 0 | Boka Seniors | |||||
17.11
13:00
OFK Crvenka
Pinosava
3
0
|
17.11.2019 13:00 | OFK Crvenka | 3 : 0 | Pinosava | |||||
17.11
13:00
Lepušnica
Sveti Stefan
4
0
|
17.11.2019 13:00 | Lepušnica | 4 : 0 | Sveti Stefan | |||||
17.11
13:00
Minel
Poštar 1930
2
4
|
17.11.2019 13:00 | Minel | 2 : 4 | Poštar 1930 | |||||
17.11
13:00
Pionir
Palilulac
4
1
|
17.11.2019 13:00 | Pionir | 4 : 1 | Palilulac |
17.11
13:00
Bačka
Proleter
9
0
|
17.11.2019 13:00 | Bačka | 9 : 0 | Proleter | |||||
17.11
13:00
Naša Zvezda
Krivanj
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Naša Zvezda | 1 : 1 | Krivanj | |||||
17.11
13:00
Mladost
Orlovi
7
2
|
17.11.2019 13:00 | Mladost | 7 : 2 | Orlovi | |||||
17.11
13:00
Soko
Borac
3
1
|
17.11.2019 13:00 | Soko | 3 : 1 | Borac | |||||
17.11
13:00
Sloga
Budućnost
0
3
|
17.11.2019 13:00 | Sloga | 0 : 3 | Budućnost |
17.11
13:00
Mladi radnik (D)
BSK
0
0
|
17.11.2019 13:00 | Mladi radnik (D) | 0 : 0 | BSK | |||||
17.11
13:00
Partizan (BB)
Badnjevac
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Partizan (BB) | 2 : 1 | Badnjevac | |||||
17.11
13:00
Karađorđe 2013 (Viš)
Jedinstvo (O)
0
3
|
17.11.2019 13:00 | Karađorđe 2013 (Viš) | 0 : 3 | Jedinstvo (O) | |||||
17.11
13:00
Sloga (Z)
Karađorđe (V)
2
1
|
17.11.2019 13:00 | Sloga (Z) | 2 : 1 | Karađorđe (V) | |||||
17.11
13:00
Kruševica 1980
Omladinac-Šumadinac (V)
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Kruševica 1980 | 1 : 0 | Omladinac-Šumadinac (V) | |||||
17.11
13:00
Napredak (MK)
Mladost (R)
3
4
|
17.11.2019 13:00 | Napredak (MK) | 3 : 4 | Mladost (R) |
17.11
13:00
Zadrugar 1947
Jedinstvo (K)
2
2
|
17.11.2019 13:00 | Zadrugar 1947 | 2 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
17.11
13:00
Sloga 1952
Manastirica
2
3
|
17.11.2019 13:00 | Sloga 1952 | 2 : 3 | Manastirica | |||||
17.11
13:00
Mladost (R)
Napredak 1936
0
0
|
17.11.2019 13:00 | Mladost (R) | 0 : 0 | Napredak 1936 | |||||
17.11
13:00
Omladinac (B)
Polet S.D.
5
1
|
17.11.2019 13:00 | Omladinac (B) | 5 : 1 | Polet S.D. | |||||
17.11
13:00
Radnički (K)
Rade Milošević
0
2
|
17.11.2019 13:00 | Radnički (K) | 0 : 2 | Rade Milošević |
17.11
13:00
Mlava (B)
Napredak (P)
3
1
|
17.11.2019 13:00 | Mlava (B) | 3 : 1 | Napredak (P) | |||||
17.11
13:00
Dizel
Vihor
1
2
|
17.11.2019 13:00 | Dizel | 1 : 2 | Vihor | |||||
17.11
13:00
Žika Marković Uča
Desine
6
1
|
17.11.2019 13:00 | Žika Marković Uča | 6 : 1 | Desine | |||||
17.11
13:00
Sloga (M)
Ljubičevo
4
1
|
17.11.2019 13:00 | Sloga (M) | 4 : 1 | Ljubičevo | |||||
17.11
13:00
Mladost (B)
Baštovan 2015
3
1
|
17.11.2019 13:00 | Mladost (B) | 3 : 1 | Baštovan 2015 |
17.11
10:00
B 2000
Sloga
0
0
|
17.11.2019 10:00 | B 2000 | 0 : 0 | Sloga | |||||
17.11
10:00
Kopljari
Mladost
0
1
|
17.11.2019 10:00 | Kopljari | 0 : 1 | Mladost | |||||
17.11
13:00
Brezovac
Radoje Domanović
6
3
|
17.11.2019 13:00 | Brezovac | 6 : 3 | Radoje Domanović | |||||
17.11
13:00
Trešnjevica
Šamot
1
4
|
17.11.2019 13:00 | Trešnjevica | 1 : 4 | Šamot | |||||
17.11
13:00
Mladi rudar
Budućnost
7
2
|
17.11.2019 13:00 | Mladi rudar | 7 : 2 | Budućnost |
17.11
11:00
Rakova
Gavrilo Princip
2
1
|
17.11.2019 11:00 | Rakova | 2 : 1 | Gavrilo Princip | |||||
17.11
13:30
Orlovac 1932
Vujan
2
2
|
17.11.2019 13:30 | Orlovac 1932 | 2 : 2 | Vujan | |||||
17.11
11:00
Prijatelji
Planinac
1
0
|
17.11.2019 11:00 | Prijatelji | 1 : 0 | Planinac | |||||
17.11
13:30
Morava
Lugovi
3
0
|
17.11.2019 13:30 | Morava | 3 : 0 | Lugovi | |||||
17.11
13:30
Budućnost
Mršinci
0
7
|
17.11.2019 13:30 | Budućnost | 0 : 7 | Mršinci | |||||
17.11
13:30
Malba
Kej
0
3
|
17.11.2019 13:30 | Malba | 0 : 3 | Kej |
17.11
13:00
Hajduk
Čantavir
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Hajduk | 2 : 0 | Čantavir | |||||
17.11
13:00
Lokomotiva
Žednik
3
0
|
17.11.2019 13:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Žednik | |||||
17.11
13:00
Elektrovojvodina
OFK Mala Bosna 2015
5
1
|
17.11.2019 13:00 | Elektrovojvodina | 5 : 1 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
17.11
13:00
Bikovo
Udarnik Višnjevac
1
2
|
17.11.2019 13:00 | Bikovo | 1 : 2 | Udarnik Višnjevac | |||||
17.11
13:00
Palić
Vinogradar
1
3
|
17.11.2019 13:00 | Palić | 1 : 3 | Vinogradar |
17.11
13:00
Naupare
Globoder
5
0
|
17.11.2019 13:00 | Naupare | 5 : 0 | Globoder | |||||
17.11
13:00
Kapidžija
Čarapan
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Kapidžija | 2 : 0 | Čarapan | |||||
17.11
13:00
Zdravinje
Gaglovo
|
17.11.2019 13:00 | Zdravinje | : | Gaglovo | |||||
17.11
13:00
Rasina
Modrica
2
2
|
17.11.2019 13:00 | Rasina | 2 : 2 | Modrica |
17.11
13:00
OFK Slavija
Vrbovac
0
8
|
17.11.2019 13:00 | OFK Slavija | 0 : 8 | Vrbovac | |||||
17.11
13:00
Proleter 1947
Zeppelin 026
3
1
|
17.11.2019 13:00 | Proleter 1947 | 3 : 1 | Zeppelin 026 | |||||
17.11
13:00
Stari Hrast 2018
Budućnost
1
2
|
17.11.2019 13:00 | Stari Hrast 2018 | 1 : 2 | Budućnost | |||||
17.11
13:00
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
4
0
|
17.11.2019 13:00 | Skobalj | 4 : 0 | Hajduk Veljko 1934 |
17.11
13:00
Landol
7. Juli
6
1
|
17.11.2019 13:00 | Landol | 6 : 1 | 7. Juli | |||||
17.11
13:00
Drugovac
Lunjevac
2
0
|
17.11.2019 13:00 | Drugovac | 2 : 0 | Lunjevac | |||||
17.11
13:00
Petrijevac
Vučak
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Petrijevac | 1 : 1 | Vučak |
17.11
11:00
Borac
Polet (V)
2
6
|
17.11.2019 11:00 | Borac | 2 : 6 | Polet (V) | |||||
17.11
13:00
Tempo
OFK Sloga
0
13
|
17.11.2019 13:00 | Tempo | 0 : 13 | OFK Sloga |
17.11
11:00
Rtkovo
Egeta
0
2
|
17.11.2019 11:00 | Rtkovo | 0 : 2 | Egeta |
17.11
13:30
BSK 2014
Sloga Obrva
0
6
|
17.11.2019 13:30 | BSK 2014 | 0 : 6 | Sloga Obrva | |||||
17.11
11:00
Studen Vitez
Mladost 1925
2
0
|
17.11.2019 11:00 | Studen Vitez | 2 : 0 | Mladost 1925 | |||||
17.11
13:30
Koštam Polje
Stara Čaršija
1
0
|
17.11.2019 13:30 | Koštam Polje | 1 : 0 | Stara Čaršija | |||||
17.11
13:30
Partizan (V)
Zgodačica
1
4
|
17.11.2019 13:30 | Partizan (V) | 1 : 4 | Zgodačica | |||||
17.11
13:30
Magnohrom
Omladinac
1
2
|
17.11.2019 13:30 | Magnohrom | 1 : 2 | Omladinac | |||||
17.11
13:30
Morava (M)
Šumadija
2
1
|
17.11.2019 13:30 | Morava (M) | 2 : 1 | Šumadija |
17.11
13:30
Donja Mutnica
Železničar
2
1
|
17.11.2019 13:30 | Donja Mutnica | 2 : 1 | Železničar | |||||
17.11
13:30
Razvitak
Budućnost
1
5
|
17.11.2019 13:30 | Razvitak | 1 : 5 | Budućnost | |||||
17.11
13:30
Polet
ISK Izvor
1
0
|
17.11.2019 13:30 | Polet | 1 : 0 | ISK Izvor | |||||
17.11
13:30
Heroj
Sloga
3
6
|
17.11.2019 13:30 | Heroj | 3 : 6 | Sloga | |||||
17.11
13:30
Jedinstvo
Borac 1950
0
3
|
17.11.2019 13:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Borac 1950 | |||||
17.11
13:30
Omladinski
Popovac
2
0
|
17.11.2019 13:30 | Omladinski | 2 : 0 | Popovac |
17.11
10:00
Sloga (V)
Dokmir
4
1
|
17.11.2019 10:00 | Sloga (V) | 4 : 1 | Dokmir | |||||
17.11
10:00
Omladinac (K)
Vukona
2
0
|
17.11.2019 10:00 | Omladinac (K) | 2 : 0 | Vukona | |||||
17.11
10:00
Kolubara (LP)
Brgule
2
3
|
17.11.2019 10:00 | Kolubara (LP) | 2 : 3 | Brgule | |||||
17.11
10:00
Murgaš 2012
OFK Takovo
6
1
|
17.11.2019 10:00 | Murgaš 2012 | 6 : 1 | OFK Takovo | |||||
17.11
10:00
OFK Stublenica
Vrelo
3
1
|
17.11.2019 10:00 | OFK Stublenica | 3 : 1 | Vrelo | |||||
17.11
10:00
Gunjevac
Budućnost 1995
2
2
|
17.11.2019 10:00 | Gunjevac | 2 : 2 | Budućnost 1995 |
17.11
10:00
Jedinstvo 2014
Sparta
2
0
|
17.11.2019 10:00 | Jedinstvo 2014 | 2 : 0 | Sparta | |||||
17.11
10:00
Petrovac 74
Polet
1
1
|
17.11.2019 10:00 | Petrovac 74 | 1 : 1 | Polet | |||||
17.11
10:00
Sloga 1949
Mladost (Z)
4
0
|
17.11.2019 10:00 | Sloga 1949 | 4 : 0 | Mladost (Z) | |||||
17.11
10:00
Hajduk
Skupljen 2013
1
2
|
17.11.2019 10:00 | Hajduk | 1 : 2 | Skupljen 2013 | |||||
17.11
13:00
Mladost 2013
Verko
0
1
|
17.11.2019 13:00 | Mladost 2013 | 0 : 1 | Verko |
17.11
10:00
Šume
Mladost
2
5
|
17.11.2019 10:00 | Šume | 2 : 5 | Mladost |
17.11
11:00
Sloga 1945
Napredak 1927
3
0
|
17.11.2019 11:00 | Sloga 1945 | 3 : 0 | Napredak 1927 | |||||
17.11
11:00
BSK 1924
Stig (MC)
1
2
|
17.11.2019 11:00 | BSK 1924 | 1 : 2 | Stig (MC) |
17.11
13:00
Otrant Olympic
Bokelj
0
4
|
17.11.2019 13:00 | Otrant Olympic | 0 : 4 | Bokelj | |||||
17.11
13:00
Ibar
Lovćen
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Ibar | 1 : 1 | Lovćen | |||||
17.11
13:00
Jedinstvo (BP)
Drezga
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Jedinstvo (BP) | 1 : 0 | Drezga | |||||
17.11
13:00
Jezero
Dečić
1
2
|
17.11.2019 13:00 | Jezero | 1 : 2 | Dečić | |||||
17.11
13:00
Arsenal
Mornar
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Arsenal | 1 : 1 | Mornar |
17.11
14:00
Aigle Noir
Flambeau du Centre
5
2
|
17.11.2019 14:00 | Aigle Noir | 5 : 2 | Flambeau du Centre |
17.11
15:00
Sloga
Vojvodina
4
0
|
17.11.2019 15:00 | Sloga | 4 : 0 | Vojvodina | |||||
17.11
12:00
Požarevac
Radnički 1923
0
4
|
17.11.2019 12:00 | Požarevac | 0 : 4 | Radnički 1923 |
17.11
13:00
Mladost (L)
Partizan
3
2
|
17.11.2019 13:00 | Mladost (L) | 3 : 2 | Partizan | |||||
17.11
11:30
Voždovac
Čukarički
1
1
|
17.11.2019 11:30 | Voždovac | 1 : 1 | Čukarički |
17.11
10:00
Radnički (Z)
Petar Puača
1
2
|
17.11.2019 10:00 | Radnički (Z) | 1 : 2 | Petar Puača | |||||
17.11
10:00
Dinamo 1945
Radnički (NP)
5
0
|
17.11.2019 10:00 | Dinamo 1945 | 5 : 0 | Radnički (NP) | |||||
17.11
10:00
OFK Vršac
Index
2
0
|
17.11.2019 10:00 | OFK Vršac | 2 : 0 | Index | |||||
17.11
10:00
Inđija
Železničar
4
1
|
17.11.2019 10:00 | Inđija | 4 : 1 | Železničar | |||||
17.11
10:00
Omladinac
Radnički (SM)
5
0
|
17.11.2019 10:00 | Omladinac | 5 : 0 | Radnički (SM) |
17.11
Radnik
Jedinstvo (P)
6
3
|
17.11.2019 | Radnik | 6 : 3 | Jedinstvo (P) | |||||
17.11
Trstenik PPT
Timok 1919
1
4
|
17.11.2019 | Trstenik PPT | 1 : 4 | Timok 1919 | |||||
17.11
Bor 1919
Jagodina Tabane
4
0
|
17.11.2019 | Bor 1919 | 4 : 0 | Jagodina Tabane | |||||
17.11
Sinđelić
Dinamo
2
1
|
17.11.2019 | Sinđelić | 2 : 1 | Dinamo | |||||
17.11
Moravac Orion
Topličanin
0
7
|
17.11.2019 | Moravac Orion | 0 : 7 | Topličanin |
17.11
10:00
Kabel
Njerš Ištvan
5
1
|
17.11.2019 10:00 | Kabel | 5 : 1 | Njerš Ištvan | |||||
17.11
09:00
TSC
Bačka 1901
6
0
|
17.11.2019 09:00 | TSC | 6 : 0 | Bačka 1901 | |||||
17.11
10:00
RFK Novi Sad 1921
Hajduk 1912
2
0
|
17.11.2019 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
17.11
10:00
OFK Bačka
Proleter (NS)
3
0
|
17.11.2019 10:00 | OFK Bačka | 3 : 0 | Proleter (NS) |
17.11
10:00
AFK
Jedinstvo
6
0
|
17.11.2019 10:00 | AFK | 6 : 0 | Jedinstvo |
17.11
13:00
Rad
Kiker
1
1
|
17.11.2019 13:00 | Rad | 1 : 1 | Kiker | |||||
17.11
13:00
Zemun
Čukarički
1
0
|
17.11.2019 13:00 | Zemun | 1 : 0 | Čukarički | |||||
17.11
11:00
Apolon 4
Teleoptik
2
1
|
17.11.2019 11:00 | Apolon 4 | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
17.11
14:00
Real Niš
Crvena zvezda
0
3
|
17.11.2019 14:00 | Real Niš | 0 : 3 | Crvena zvezda |
17.11
09:30
Kolubara
OLE
4
3
|
17.11.2019 09:30 | Kolubara | 4 : 3 | OLE | |||||
17.11
18:00
Studenski grad
Lokomotiva
1
2
|
17.11.2019 18:00 | Studenski grad | 1 : 2 | Lokomotiva |
17.11
12:00
Spartak ŽK
Borac
3
0
|
17.11.2019 12:00 | Spartak ŽK | 3 : 0 | Borac | |||||
17.11
12:00
Petrika
Radnički (S)
12
0
|
17.11.2019 12:00 | Petrika | 12 : 0 | Radnički (S) | |||||
17.11
12:00
Kabel
Proleter 2006
1
1
|
17.11.2019 12:00 | Kabel | 1 : 1 | Proleter 2006 | |||||
17.11
16:00
TSC
Bačka 1901
2
0
|
17.11.2019 16:00 | TSC | 2 : 0 | Bačka 1901 | |||||
17.11
12:00
RFK Novi Sad 1921
Hajduk 1912
3
2
|
17.11.2019 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
17.11
12:00
OFK Bačka
Proleter
3
0
|
17.11.2019 12:00 | OFK Bačka | 3 : 0 | Proleter |
17.11
12:00
Radnički (Zr)
Petar Puača
0
0
|
17.11.2019 12:00 | Radnički (Zr) | 0 : 0 | Petar Puača | |||||
17.11
12:00
OFK Vršac
Index
0
1
|
17.11.2019 12:00 | OFK Vršac | 0 : 1 | Index | |||||
17.11
10:00
Inđija
Železničar
2
0
|
17.11.2019 10:00 | Inđija | 2 : 0 | Železničar | |||||
17.11
14:00
Omladinac
Radnički (SM)
7
1
|
17.11.2019 14:00 | Omladinac | 7 : 1 | Radnički (SM) |
17.11
10:00
Jošanica
Kosmet
2
0
|
17.11.2019 10:00 | Jošanica | 2 : 0 | Kosmet | |||||
17.11
11:00
Kiker
Bubamara
3
0
|
17.11.2019 11:00 | Kiker | 3 : 0 | Bubamara | |||||
17.11
13:00
Radnički 1923
OFK Ras(ODUSTAO)
|
17.11.2019 13:00 | Radnički 1923 | : | OFK Ras(ODUSTAO) | |||||
17.11
11:00
Apolon 4
Novi Pazar
4
2
|
17.11.2019 11:00 | Apolon 4 | 4 : 2 | Novi Pazar |
17.11
Teleoptik
Radnički (O)
9
0
|
17.11.2019 | Teleoptik | 9 : 0 | Radnički (O) | |||||
17.11
Zemun
OFK Beograd
1
0
|
17.11.2019 | Zemun | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
17.11
Voždovac
Brodarac
1
9
|
17.11.2019 | Voždovac | 1 : 9 | Brodarac | |||||
17.11
Partizan
Rad
2
0
|
17.11.2019 | Partizan | 2 : 0 | Rad |
17.11
10:00
Radnički
Mačva 1929
0
0
|
17.11.2019 10:00 | Radnički | 0 : 0 | Mačva 1929 |
17.11
11:00
Jedinstvo Putevi
Čačak 94
7
2
|
17.11.2019 11:00 | Jedinstvo Putevi | 7 : 2 | Čačak 94 | |||||
17.11
11:00
GFK Sloboda
Sloga (BB)
1
3
|
17.11.2019 11:00 | GFK Sloboda | 1 : 3 | Sloga (BB) |
17.11
10:00
OPK Rudar 1933
Železničar
0
1
|
17.11.2019 10:00 | OPK Rudar 1933 | 0 : 1 | Železničar | |||||
17.11
10:00
Sloga 33
Mladi radnik 1926
1
3
|
17.11.2019 10:00 | Sloga 33 | 1 : 3 | Mladi radnik 1926 | |||||
17.11
10:00
Cepelin 026
VGSK
0
2
|
17.11.2019 10:00 | Cepelin 026 | 0 : 2 | VGSK | |||||
17.11
10:00
Bačinac
Pomoravlje 1946
0
0
|
17.11.2019 10:00 | Bačinac | 0 : 0 | Pomoravlje 1946 | |||||
17.11
10:00
Jasenica 2017
AF Duljaj
2
7
|
17.11.2019 10:00 | Jasenica 2017 | 2 : 7 | AF Duljaj | |||||
17.11
10:00
RSK
Plana
3
0
|
17.11.2019 10:00 | RSK | 3 : 0 | Plana |
17.11
11:00
Radnik
Kolašin
3
0
|
17.11.2019 11:00 | Radnik | 3 : 0 | Kolašin |
17.11
09:00
Rakovica
TEK Sloga
3
0
|
17.11.2019 09:00 | Rakovica | 3 : 0 | TEK Sloga | |||||
17.11
10:00
Crveni Orao
Jedinstvo
0
2
|
17.11.2019 10:00 | Crveni Orao | 0 : 2 | Jedinstvo |
17.11
09:30
PKB
Karioke
0
3
|
17.11.2019 09:30 | PKB | 0 : 3 | Karioke | |||||
17.11
08:30
Šećeranac Ada
Heroj Polet
0
9
|
17.11.2019 08:30 | Šećeranac Ada | 0 : 9 | Heroj Polet | |||||
17.11
10:00
Kosmaj
Vrčin
5
2
|
17.11.2019 10:00 | Kosmaj | 5 : 2 | Vrčin | |||||
17.11
09:00
Boleč
Trudbenik
0
1
|
17.11.2019 09:00 | Boleč | 0 : 1 | Trudbenik |
17.11
Radnički 2012
Kolibri
6
0
|
17.11.2019 | Radnički 2012 | 6 : 0 | Kolibri |
17.11
09:30
Spartak
Vinogradar
1
0
|
17.11.2019 09:30 | Spartak | 1 : 0 | Vinogradar |
17.11
10:00
Stepojevac Vaga
Akademija fudbala
2
10
|
17.11.2019 10:00 | Stepojevac Vaga | 2 : 10 | Akademija fudbala | |||||
17.11
10:00
OFK Borac
Borac (L)
3
9
|
17.11.2019 10:00 | OFK Borac | 3 : 9 | Borac (L) | |||||
17.11
10:00
Sloboda
Kolubara
2
3
|
17.11.2019 10:00 | Sloboda | 2 : 3 | Kolubara |
17.11
10:00
Senjak 1
Železničar
3
0
|
17.11.2019 10:00 | Senjak 1 | 3 : 0 | Železničar | |||||
17.11
10:00
Budućnost Krušik 1
Vojvode
5
0
|
17.11.2019 10:00 | Budućnost Krušik 1 | 5 : 0 | Vojvode | |||||
17.11
10:00
Omladinac
Budućnost Krušik 2
|
17.11.2019 10:00 | Omladinac | : | Budućnost Krušik 2 | |||||
17.11
10:00
OFK Osečina
Senjak 2
0
13
|
17.11.2019 10:00 | OFK Osečina | 0 : 13 | Senjak 2 | |||||
17.11
10:00
Jedinstvo
Tešnjar
5
0
|
17.11.2019 10:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Tešnjar |
17.11
09:30
Radnik
Trepča
2
4
|
17.11.2019 09:30 | Radnik | 2 : 4 | Trepča |
17.11
12:00
Mega Bemax
Koper Primorska
73
79
|
17.11.2019 12:00 | Mega Bemax | 73 : 79 | Koper Primorska | |||||
17.11
20:00
Partizan NIS
Crvena zvezda MTS
75
72
|
17.11.2019 20:00 | Partizan NIS | 75 : 72 | Crvena zvezda MTS | |||||
17.11
18:00
Mornar
Zadar
95
86
|
17.11.2019 18:00 | Mornar | 95 : 86 | Zadar |
17.11
17:00
Student BB
Jagodina
92
85
|
17.11.2019 17:00 | Student BB | 92 : 85 | Jagodina |
17.11
20:00
Stara Pazova
Star Beočin
86
84
|
17.11.2019 20:00 | Stara Pazova | 86 : 84 | Star Beočin | |||||
17.11
17:00
Omladinac
Srem
64
80
|
17.11.2019 17:00 | Omladinac | 64 : 80 | Srem | |||||
17.11
19:00
Železničar
Vrbas
56
64
|
17.11.2019 19:00 | Železničar | 56 : 64 | Vrbas |
17.11
18:00
LA Basket
Radnički (O)
62
67
|
17.11.2019 18:00 | LA Basket | 62 : 67 | Radnički (O) | |||||
17.11
17:00
Beko
Vizura
101
59
|
17.11.2019 17:00 | Beko | 101 : 59 | Vizura | |||||
17.11
13:30
Slodes
Borac
86
66
|
17.11.2019 13:30 | Slodes | 86 : 66 | Borac |
17.11
17:00
Student 014
Železničar
84
91
|
17.11.2019 17:00 | Student 014 | 84 : 91 | Železničar | |||||
17.11
15:20
Mix
Mladost 2014
48
59
|
17.11.2019 15:20 | Mix | 48 : 59 | Mladost 2014 |
17.11
16:00
Užice
Ivanjica
84
102
|
17.11.2019 16:00 | Užice | 84 : 102 | Ivanjica | |||||
17.11
18:30
Mladost
Sloga
86
78
|
17.11.2019 18:30 | Mladost | 86 : 78 | Sloga |
17.11
14:30
Sloga Elite
Okanik
91
66
|
17.11.2019 14:30 | Sloga Elite | 91 : 66 | Okanik |
17.11
18:00
Sloga (PM)
Sloga (B)
89
95
|
17.11.2019 18:00 | Sloga (PM) | 89 : 95 | Sloga (B) | |||||
17.11
16:00
Zicer 2014
Paraćin
95
70
|
17.11.2019 16:00 | Zicer 2014 | 95 : 70 | Paraćin | |||||
17.11
15:20
Kruševac
Sloga (D)
79
67
|
17.11.2019 15:20 | Kruševac | 79 : 67 | Sloga (D) |
17.11
15:30
Petrovgrad
OKK Spartak
69
86
|
17.11.2019 15:30 | Petrovgrad | 69 : 86 | OKK Spartak | |||||
17.11
18:00
Kikinda
Srbobran
72
83
|
17.11.2019 18:00 | Kikinda | 72 : 83 | Srbobran |
17.11
18:00
Karađorđevo
Hercegovac
71
85
|
17.11.2019 18:00 | Karađorđevo | 71 : 85 | Hercegovac |
17.11
16:30
Kris Kros
BNS
82
46
|
17.11.2019 16:30 | Kris Kros | 82 : 46 | BNS |
17.11
20:00
Sloven
Ru koš
57
85
|
17.11.2019 20:00 | Sloven | 57 : 85 | Ru koš | |||||
17.11
18:00
Pink
Jadran
65
85
|
17.11.2019 18:00 | Pink | 65 : 85 | Jadran |
17.11
20:30
Astra
Viva
86
60
|
17.11.2019 20:30 | Astra | 86 : 60 | Viva | |||||
17.11
20:20
Mondo Basket
Rivers BM
68
72
|
17.11.2019 20:20 | Mondo Basket | 68 : 72 | Rivers BM |
17.11
16:20
Veba Basket
Zvezdara
75
98
|
17.11.2019 16:20 | Veba Basket | 75 : 98 | Zvezdara |
17.11
18:30
Trijumf
OKK Sokobanja
111
68
|
17.11.2019 18:30 | Trijumf | 111 : 68 | OKK Sokobanja |
17.11
18:00
Zlatibor
Borac
79
80
|
17.11.2019 18:00 | Zlatibor | 79 : 80 | Borac | |||||
17.11
18:00
OKK Novi Pazar
Vojvodina
118
124
|
17.11.2019 18:00 | OKK Novi Pazar | 118 : 124 | Vojvodina |
17.11
18:05
Teodo
Studentski centar
77
81
|
17.11.2019 18:05 | Teodo | 77 : 81 | Studentski centar | |||||
17.11
18:00
Zeta
Primorje 1945
73
75
|
17.11.2019 18:00 | Zeta | 73 : 75 | Primorje 1945 |
17.11
14:00
Užice
Sloga
34
91
|
17.11.2019 14:00 | Užice | 34 : 91 | Sloga |
17.11
17:15
Bagdala
Dubočica
65
51
|
17.11.2019 17:15 | Bagdala | 65 : 51 | Dubočica | |||||
17.11
12:00
Sistem 2000
Hisar
81
53
|
17.11.2019 12:00 | Sistem 2000 | 81 : 53 | Hisar | |||||
17.11
19:30
Svrljig
Bor
66
45
|
17.11.2019 19:30 | Svrljig | 66 : 45 | Bor | |||||
17.11
19:00
Gimnazijalac
Paraćin
60
64
|
17.11.2019 19:00 | Gimnazijalac | 60 : 64 | Paraćin |
17.11
15:30
Karađorđevo
Kikinda
72
74
|
17.11.2019 15:30 | Karađorđevo | 72 : 74 | Kikinda | |||||
17.11
18:00
Srem
Girl Basket
62
54
|
17.11.2019 18:00 | Srem | 62 : 54 | Girl Basket |
17.11
16:30
Konstantin
Borac
62
42
|
17.11.2019 16:30 | Konstantin | 62 : 42 | Borac | |||||
17.11
14:30
Sloboda (NS)
Sloga
64
79
|
17.11.2019 14:30 | Sloboda (NS) | 64 : 79 | Sloga | |||||
17.11
15:30
Partizan NIS
Sloboda (U)
98
69
|
17.11.2019 15:30 | Partizan NIS | 98 : 69 | Sloboda (U) | |||||
17.11
17:00
Mega Bemax
Crvena zvezda M:TS
77
85
|
17.11.2019 17:00 | Mega Bemax | 77 : 85 | Crvena zvezda M:TS | |||||
17.11
16:00
Dinamik VIP PAY
Marinos
101
43
|
17.11.2019 16:00 | Dinamik VIP PAY | 101 : 43 | Marinos |
17.11
16:30
Partizan 1953
Radnički
65
49
|
17.11.2019 16:30 | Partizan 1953 | 65 : 49 | Radnički | |||||
17.11
14:30
Art Basket
Radivoj Korać
48
84
|
17.11.2019 14:30 | Art Basket | 48 : 84 | Radivoj Korać |
17.11
15:00
Sloga 2015
As
0
3
|
17.11.2019 15:00 | Sloga 2015 | 0 : 3 | As |
17.11
14:00
Antena
Ribnica 2
3
0
|
17.11.2019 14:00 | Antena | 3 : 0 | Ribnica 2 | |||||
17.11
17:00
Bukovica Putevi
Partizan Lipljan
3
0
|
17.11.2019 17:00 | Bukovica Putevi | 3 : 0 | Partizan Lipljan |
17.11
15:00
Morava
Jagodina
0
3
|
17.11.2019 15:00 | Morava | 0 : 3 | Jagodina | |||||
17.11
15:00
MOK Topličanin 97
Niš 2
3
0
|
17.11.2019 15:00 | MOK Topličanin 97 | 3 : 0 | Niš 2 |
17.11
20:00
Vojvodina NS Seme 2
Dunav Volley
3
2
|
17.11.2019 20:00 | Vojvodina NS Seme 2 | 3 : 2 | Dunav Volley | |||||
17.11
20:00
Proleter
Kulpin
1
3
|
17.11.2019 20:00 | Proleter | 1 : 3 | Kulpin |
17.11
16:45
Inđija
Klek Srbijašume 2
3
1
|
17.11.2019 16:45 | Inđija | 3 : 1 | Klek Srbijašume 2 | |||||
17.11
18:00
Mladost 1973
Jedinstvo 2
3
0
|
17.11.2019 18:00 | Mladost 1973 | 3 : 0 | Jedinstvo 2 |
17.11
12:00
Novi Sad 2
Maglić 1953
3
0
|
17.11.2019 12:00 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Maglić 1953 |
17.11
16:30
Banat
Kosovska Mitrovica
3
1
|
17.11.2019 16:30 | Banat | 3 : 1 | Kosovska Mitrovica | |||||
17.11
18:00
Topličanin
Borac
0
3
|
17.11.2019 18:00 | Topličanin | 0 : 3 | Borac |
17.11
17:00
Kuršumlija
Zaječar
2
3
|
17.11.2019 17:00 | Kuršumlija | 2 : 3 | Zaječar | |||||
17.11
13:00
Milenijum
Desetka
3
2
|
17.11.2019 13:00 | Milenijum | 3 : 2 | Desetka |
17.11
20:00
Srbijanka 014 - 2
Volleyland
3
2
|
17.11.2019 20:00 | Srbijanka 014 - 2 | 3 : 2 | Volleyland | |||||
17.11
18:00
Šumadija
Ribnica
3
1
|
17.11.2019 18:00 | Šumadija | 3 : 1 | Ribnica |
17.11
20:00
Mladost (NP)
Bagljaš 023
0
3
|
17.11.2019 20:00 | Mladost (NP) | 0 : 3 | Bagljaš 023 | |||||
17.11
19:00
Slavija
Panonija
0
3
|
17.11.2019 19:00 | Slavija | 0 : 3 | Panonija | |||||
17.11
17:00
Volley Stars
Futog West
3
2
|
17.11.2019 17:00 | Volley Stars | 3 : 2 | Futog West | |||||
17.11
13:00
Star
Futog
1
3
|
17.11.2019 13:00 | Star | 1 : 3 | Futog |
17.11
13:00
Sloga 031
Napredak 037
3
2
|
17.11.2019 13:00 | Sloga 031 | 3 : 2 | Napredak 037 | |||||
17.11
16:00
Sloboda S
Tehničar (Kv)
3
0
|
17.11.2019 16:00 | Sloboda S | 3 : 0 | Tehničar (Kv) |
17.11
15:00
Đerdap
Viner
0
3
|
17.11.2019 15:00 | Đerdap | 0 : 3 | Viner |
17.11
12:00
Dunav Volej
Srem 2
3
1
|
17.11.2019 12:00 | Dunav Volej | 3 : 1 | Srem 2 |
17.11
13:00
SK Volej
Elan Volej
3
0
|
17.11.2019 13:00 | SK Volej | 3 : 0 | Elan Volej | |||||
17.11
16:30
Novi Sad 2
Grbić
3
2
|
17.11.2019 16:30 | Novi Sad 2 | 3 : 2 | Grbić |
17.11
14:00
KI 0230
Odbojka 013
1
3
|
17.11.2019 14:00 | KI 0230 | 1 : 3 | Odbojka 013 |
17.11
12:00
Vrbas
Goks IN
3
2
|
17.11.2019 12:00 | Vrbas | 3 : 2 | Goks IN |
17.11
17:00
Dunav 17
Carina
3
0
|
17.11.2019 17:00 | Dunav 17 | 3 : 0 | Carina |
17.11
18:00
Omladinac (NB)
Vranje
3
2
|
17.11.2019 18:00 | Omladinac (NB) | 3 : 2 | Vranje |
17.11
18:00
Ruma
Jedinstvo (Ue)
2
3
|
17.11.2019 18:00 | Ruma | 2 : 3 | Jedinstvo (Ue) | |||||
17.11
17:30
FOK
Ivanjica
0
3
|
17.11.2019 17:30 | FOK | 0 : 3 | Ivanjica |
17.11
18:00
Priboj
Hajduk Veljko
23
27
|
17.11.2019 18:00 | Priboj | 23 : 27 | Hajduk Veljko | |||||
17.11
19:00
Jagodina
Žitorađa
36
30
|
17.11.2019 19:00 | Jagodina | 36 : 30 | Žitorađa |
17.11
18:00
Potisje Pleteks
Crvena Zvezda
30
21
|
17.11.2019 18:00 | Potisje Pleteks | 30 : 21 | Crvena Zvezda | |||||
17.11
15:00
Nova Pazova
Apatin
28
26
|
17.11.2019 15:00 | Nova Pazova | 28 : 26 | Apatin |
17.11
20:00
Radnički (O)
Sloga (PM)
32
30
|
17.11.2019 20:00 | Radnički (O) | 32 : 30 | Sloga (PM) | |||||
17.11
20:30
Loznica
Ub
25
36
|
17.11.2019 20:30 | Loznica | 25 : 36 | Ub |
17.11
19:00
Lokomotiva
Metalac
27
36
|
17.11.2019 19:00 | Lokomotiva | 27 : 36 | Metalac | |||||
17.11
19:30
Kruševac
Šamot 65 2
33
20
|
17.11.2019 19:30 | Kruševac | 33 : 20 | Šamot 65 2 |
17.11
14:30
Mladost Vranje
Rtanj
36
26
|
17.11.2019 14:30 | Mladost Vranje | 36 : 26 | Rtanj | |||||
17.11
19:30
BSK Heba
Jastrebac
16
26
|
17.11.2019 19:30 | BSK Heba | 16 : 26 | Jastrebac | |||||
17.11
18:00
Hajduk Veljko 2
Radnički (Ć)
25
28
|
17.11.2019 18:00 | Hajduk Veljko 2 | 25 : 28 | Radnički (Ć) | |||||
17.11
20:00
Paraćin
Knjaz 1957
31
30
|
17.11.2019 20:00 | Paraćin | 31 : 30 | Knjaz 1957 |
17.11
19:30
Mladost
Budućnost
28
32
|
17.11.2019 19:30 | Mladost | 28 : 32 | Budućnost | |||||
17.11
18:30
Metalac
Naftagas
40
18
|
17.11.2019 18:30 | Metalac | 40 : 18 | Naftagas | |||||
17.11
19:00
Dalmatinac
ORK Pančevo
29
28
|
17.11.2019 19:00 | Dalmatinac | 29 : 28 | ORK Pančevo |
17.11
17:30
RSU Akademija Lečić
Mačva 2
40
21
|
17.11.2019 17:30 | RSU Akademija Lečić | 40 : 21 | Mačva 2 | |||||
17.11
17:30
Studentski grad
Gučevo
39
13
|
17.11.2019 17:30 | Studentski grad | 39 : 13 | Gučevo |
17.11
20:00
Morava 84
Dubočica 54 2
27
43
|
17.11.2019 20:00 | Morava 84 | 27 : 43 | Dubočica 54 2 | |||||
17.11
15:30
Železničar 1949 - 2
Bela Palanka 2
40
19
|
17.11.2019 15:30 | Železničar 1949 - 2 | 40 : 19 | Bela Palanka 2 |
17.11
20:00
SU Pazar
Mokra Gora 2
25
27
|
17.11.2019 20:00 | SU Pazar | 25 : 27 | Mokra Gora 2 |
17.11
19:15
Obilić
Partizan
27
29
|
17.11.2019 19:15 | Obilić | 27 : 29 | Partizan |
17.11
18:00
Jadran
Mladost
40
36
|
17.11.2019 18:00 | Jadran | 40 : 36 | Mladost | |||||
17.11
19:00
Mokrin
Radnički
37
23
|
17.11.2019 19:00 | Mokrin | 37 : 23 | Radnički | |||||
17.11
15:00
Temerin
Petrovaradin
24
26
|
17.11.2019 15:00 | Temerin | 24 : 26 | Petrovaradin | |||||
17.11
19:00
Dolovo
Spartak
16
29
|
17.11.2019 19:00 | Dolovo | 16 : 29 | Spartak |
17.11
19:00
Metalac (K)
Bekament Bukovička Banja - 2
28
33
|
17.11.2019 19:00 | Metalac (K) | 28 : 33 | Bekament Bukovička Banja - 2 |
17.11
10:00
Senta
Obilić
16
24
|
17.11.2019 10:00 | Senta | 16 : 24 | Obilić | |||||
17.11
18:00
Prigrevica
Ravangrad
30
42
|
17.11.2019 18:00 | Prigrevica | 30 : 42 | Ravangrad |
17.11
19:00
Rtanj
Vranje
28
30
|
17.11.2019 19:00 | Rtanj | 28 : 30 | Vranje | |||||
17.11
16:00
Hajduk Veljko
Radnički (S)
32
23
|
17.11.2019 16:00 | Hajduk Veljko | 32 : 23 | Radnički (S) | |||||
17.11
18:00
Vlasotince
Remesiana
21
24
|
17.11.2019 18:00 | Vlasotince | 21 : 24 | Remesiana |
17.11
17:00
Morava
Dubočica
32
13
|
17.11.2019 17:00 | Morava | 32 : 13 | Dubočica |
17.11
18:30
Naisa
Železničar
27
25
|
17.11.2019 18:30 | Naisa | 27 : 25 | Železničar |
17.11
18:00
Kučevo
Topličanin
29
39
|
17.11.2019 18:00 | Kučevo | 29 : 39 | Topličanin | |||||
17.11
20:30
Beograd
Kikinda
27
30
|
17.11.2019 20:30 | Beograd | 27 : 30 | Kikinda | |||||
17.11
17:00
Mladi radnik
Sloga
35
31
|
17.11.2019 17:00 | Mladi radnik | 35 : 31 | Sloga |
17.11
19:00
Stari Grad
Beograd
9
6
|
17.11.2019 19:00 | Stari Grad | 9 : 6 | Beograd |
17.11
17:30
Dorćol
Palilula
9
13
|
17.11.2019 17:30 | Dorćol | 9 : 13 | Palilula | |||||
17.11
10:30
Singidunum
Rasina
8
10
|
17.11.2019 10:30 | Singidunum | 8 : 10 | Rasina | |||||
17.11
19:45
NBG Vukovi
Mladost
24
6
|
17.11.2019 19:45 | NBG Vukovi | 24 : 6 | Mladost |
17.11
10:30
Taš 2000
Senta
19
17
|
17.11.2019 10:30 | Taš 2000 | 19 : 17 | Senta | |||||
17.11
11:30
Palilula
Crvena zvezda
13
10
|
17.11.2019 11:30 | Palilula | 13 : 10 | Crvena zvezda | |||||
17.11
18:30
Palilula
Taš 2000
18
3
|
17.11.2019 18:30 | Palilula | 18 : 3 | Taš 2000 | |||||
17.11
19:30
Vojvodina
Crvena zvezda
4
12
|
17.11.2019 19:30 | Vojvodina | 4 : 12 | Crvena zvezda |
17.11
18:00
Leskovac
Pirot
9
0
|
17.11.2019 18:00 | Leskovac | 9 : 0 | Pirot |
17.11
19:00
Hajduk
Leteći Holandjanin
6
9
|
17.11.2019 19:00 | Hajduk | 6 : 9 | Leteći Holandjanin |
17.11
19:00
Viking
Dinamo
5
7
|
17.11.2019 19:00 | Viking | 5 : 7 | Dinamo | |||||
17.11
20:00
Kraljevićevo
Indians
4
5
|
17.11.2019 20:00 | Kraljevićevo | 4 : 5 | Indians | |||||
17.11
20:30
Kikinda
Forum
3
3
|
17.11.2019 20:30 | Kikinda | 3 : 3 | Forum |
17.11
16:00
Oftal -C
Intelektualac
1
4
|
17.11.2019 16:00 | Oftal -C | 1 : 4 | Intelektualac |
17.11
18:00
Flash
Aranđelovac
16
3
|
17.11.2019 18:00 | Flash | 16 : 3 | Aranđelovac |
17.11
16:30
Lindoret
Radnik
5
4
|
17.11.2019 16:30 | Lindoret | 5 : 4 | Radnik |
17.11
21:00
FON
Ekonomac
4
1
|
17.11.2019 21:00 | FON | 4 : 1 | Ekonomac |
17.11
Crvena zvezda
Partizan
52
24
|
17.11.2019 | Crvena zvezda | 52 : 24 | Partizan |
17.11
16:15
Crvena zvezda
True Celje
7
2
|
17.11.2019 16:15 | Crvena zvezda | 7 : 2 | True Celje |