XS
SM
MD
LG

Hendikepirani FK Ribnik izvojevao pobedu kod kuće

 

Fer i korektna utakmica u Gornjem Ribniku u okviru vanrednog 27 kola Prve Rasinske okružne lige,igrali su domaći FK Ribnik i gostujući tim FK Sloga iz Ćićevca.Rezultat 2:1 poluvreme 0:1 za FK Sloga.I u ovom prvenstvenom kolu ribničani su nastupili bez nekoliko povređenih igrača,ipak su uspeli da u borbenoj i do samog kraja naeizvesnoj utakmici izbore nova tri boda koja su im obezbedila mesto više na tabeli.Posle ispitivanja i nadmudrivanja na terenu gosti su iznenadili domaće u 10 minutu,pogodkom Milana Ristića došli su u vodjstvo sa 1:0 što je bio i rezultat poluvremena.U nastavku ofanzivnija igra domaćih igrača i u 65 minutuBojan Milosavljević je zatresao mrežu golmanaNenada Zdravkovića i tako izjednačio rezultat na 1:1.U 72 minutu nova radost domaćih igrača i gledalaca,Igor Komatović postiže vodeći pogodak za FK Ribnik 2:1 i kraj priče.Uprkos igračkom hendikepu trener FK Ribnik Branislav Bane Trnavac zadovoljan je igrom i angažovanjem svojih igrača,naročito su se istakli mladi rezervisti Filip Topolac,Milan Iričanin i Nikola Trnavac.Ovaj zanimlji susret vodio je glavni arbitar Dušan Stojanović sa pomoćnicima Ljubišom Jakovljevićem i Veselinom Ivkovićem.Delegat je bio istaknuti sportski radnik Goran Đonić.Ovom pobedom FK Ribnik sada zauzima 12 mesto na tabeli sa 28 bodova,u narednom 28 kolu ribničani gostuju u Razbojni kod FK Donji Kopaonik.

utakmica u Gornjem Ribniku


Sloga (Ć) 0 : 2 13. April
Poljoprivrednik 2 : 5 Šanac
Čitluk 1 : 4 Sloga (M)
Blagotin 3 : 0 Varvarin
Kupci 8 : 4 Ribnik
Jedinstvo 1936 6 : 1 Donji Kopaonik
Mačkovac 3 : 0 Vinogradar
Meševo 3 : 1 FUD
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Meševo 32 24 2 6 74
2 Jedinstvo 1936 32 23 5 4 74
3 Blagotin 32 22 2 8 68
4 Mačkovac 32 20 7 5 67
5 Sloga (M) 32 19 8 5 65
6 Vinogradar 32 17 6 9 57
7 Varvarin (-2) 32 17 5 10 54
8 13. April 32 16 5 11 53
9 FUD 32 14 3 15 45
10 Sloga (Ć) 32 11 5 16 38
11 Mladost (DK) (-1) 32 11 2 19 34
12 Kupci 32 11 1 20 34
13 Čitluk (-2) 32 11 1 20 32
14 Šanac (-1) 32 8 6 18 29
15 Ribnik 32 9 1 22 28
16 Donji Kopaonik (-1) 32 6 3 23 20
17 Poljoprivrednik 32 1 2 29 5