XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 Jedinstvo 1936 - Vinogradar 4:0
2 26.08.2018 17:00 FUD - Jedinstvo 1936 0:5
3 12.09.2018 16:30 Jedinstvo 1936 - Meševo 1:4
4 05.09.2018 16:30 Mačkovac - Jedinstvo 1936 1:0
5 08.09.2018 16:30 Jedinstvo 1936 - Sloga (Ć) 4:0
6 15.09.2018 16:00 Jedinstvo 1936 - Kupci 8:0
7 22.09.2018 15:30 Blagotin - Jedinstvo 1936 3:2
8 29.09.2018 15:30 Jedinstvo 1936 - Mladost (DK) 2:0
9 03.10.2018 15:30 Čitluk - Jedinstvo 1936 0:3
10 06.10.2018 15:00 Jedinstvo 1936 - Poljoprivrednik 8:1
11 14.10.2018 15:00 13. April - Jedinstvo 1936 0:3
12 20.10.2018 15:00 Jedinstvo 1936 - Šanac 1:1
13 28.10.2018 14:00 Sloga (M) - Jedinstvo 1936 3:5
15 10.11.2018 13:30 Varvarin - Jedinstvo 1936 2:2
16 17.11.2018 13:00 Jedinstvo 1936 - Ribnik 3:2
17 25.11.2018 13:00 Donji Kopaonik - Jedinstvo 1936 4:5
18 10.03.2019 15:00 Vinogradar - Jedinstvo 1936 1:1
19 16.03.2019 15:00 Jedinstvo 1936 - FUD 3:0
20 24.03.2019 15:30 Meševo - Jedinstvo 1936 1:2
21 30.03.2019 16:00 Jedinstvo 1936 - Mačkovac 2:2
22 07.04.2019 16:00 Sloga (Ć) - Jedinstvo 1936 1:1
23 10.04.2019 16:30 Kupci - Jedinstvo 1936 1:3
24 13.04.2019 16:30 Jedinstvo 1936 - Blagotin 3:2
25 21.04.2019 16:30 Mladost (DK) - Jedinstvo 1936 3:1
26 27.04.2019 16:30 Jedinstvo 1936 - Čitluk 3:0
27 30.04.2019 16:30 Poljoprivrednik - Jedinstvo 1936 0:3
28 04.05.2019 17:00 Jedinstvo 1936 - 13. April 4:1
29 12.05.2019 17:00 Šanac - Jedinstvo 1936 0:2
30 18.05.2019 17:00 Jedinstvo 1936 - Sloga (M) 3:2
32 25.05.2019 17:30 Jedinstvo 1936 - Varvarin 6:2
33 02.06.2019 17:30 Ribnik - Jedinstvo 1936 0:4
34 09.06.2019 17:30 Jedinstvo 1936 - Donji Kopaonik 6:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Meševo 32 24 2 6 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Jedinstvo 1936 32 23 5 4 74
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Blagotin 32 22 2 8 68
4 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Mačkovac 32 20 7 5 67
5 Sloga (M) 32 19 8 5 65
6 Vinogradar 32 17 6 9 57
7 Varvarin (-2) 32 17 5 10 54
8 13. April 32 16 5 11 53
9 FUD 32 14 3 15 45
10 Sloga (Ć) 32 11 5 16 38
11 Mladost (DK) (-1) 32 11 2 19 34
12 Kupci 32 11 1 20 34
13 Čitluk (-2) 32 11 1 20 32
14 Šanac (-1) 32 8 6 18 29
15 Ribnik 32 9 1 22 28
16 Donji Kopaonik (-1) 32 6 3 23 20
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Poljoprivrednik 32 1 2 29 5
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu