XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
2 25.08.2018 17:00 Varvarin - Čitluk 3:1
3 01.09.2018 16:30 Čitluk - Ribnik 6:4
4 05.09.2018 16:30 Donji Kopaonik - Čitluk 3:2
5 08.09.2018 16:30 Čitluk - Vinogradar 4:1
6 16.09.2018 16:00 FUD - Čitluk 1:0
7 22.09.2018 15:30 Čitluk - Meševo 1:0
8 30.09.2018 15:30 Mačkovac - Čitluk 2:0
9 03.10.2018 15:30 Čitluk - Jedinstvo 1936 0:3
10 07.10.2018 15:00 Kupci - Čitluk 1:2
11 13.10.2018 15:00 Čitluk - Blagotin 2:1
12 21.10.2018 15:00 Mladost (DK) - Čitluk 4:1
13 27.10.2018 14:00 Čitluk - Sloga (Ć) 2:3
14 03.11.2018 13:30 Čitluk - Poljoprivrednik 1:0
15 11.11.2018 13:30 13. April - Čitluk 5:0
16 17.11.2018 13:00 Čitluk - Šanac 5:2
17 25.11.2018 13:00 Sloga (M) - Čitluk 6:0
19 16.03.2019 15:00 Čitluk - Varvarin 0:1
20 23.03.2019 15:30 Ribnik - Čitluk 2:0
21 30.03.2019 16:00 Čitluk - Donji Kopaonik 3:0
22 07.04.2019 16:00 Vinogradar - Čitluk 2:0
23 10.04.2019 16:30 Čitluk - FUD 1:0
24 14.04.2019 16:30 Meševo - Čitluk 8:1
25 20.04.2019 16:30 Čitluk - Mačkovac 2:2
26 27.04.2019 16:30 Jedinstvo 1936 - Čitluk 3:0
27 30.04.2019 16:30 Čitluk - Kupci 0:3
28 04.05.2019 17:00 Blagotin - Čitluk 3:0
29 11.05.2019 17:00 Čitluk - Mladost (DK) 4:2
30 19.05.2019 17:00 Sloga (Ć) - Čitluk 4:0
31 22.05.2019 17:00 Poljoprivrednik - Čitluk 0:1
32 25.05.2019 17:30 Čitluk - 13. April 0:2
33 02.06.2019 17:30 Šanac - Čitluk 3:2
34 09.06.2019 17:30 Čitluk - Sloga (M) 1:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Meševo 32 24 2 6 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Jedinstvo 1936 32 23 5 4 74
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Blagotin 32 22 2 8 68
4 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Mačkovac 32 20 7 5 67
5 Sloga (M) 32 19 8 5 65
6 Vinogradar 32 17 6 9 57
7 Varvarin (-2) 32 17 5 10 54
8 13. April 32 16 5 11 53
9 FUD 32 14 3 15 45
10 Sloga (Ć) 32 11 5 16 38
11 Mladost (DK) (-1) 32 11 2 19 34
12 Kupci 32 11 1 20 34
13 Čitluk (-2) 32 11 1 20 32
14 Šanac (-1) 32 8 6 18 29
15 Ribnik 32 9 1 22 28
16 Donji Kopaonik (-1) 32 6 3 23 20
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Poljoprivrednik 32 1 2 29 5
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu