XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Poljoprivrednik - Sloga (M) 0:5
3 02.09.2018 16:30 Poljoprivrednik - Varvarin 2:5
4 05.09.2018 16:30 Ribnik - Poljoprivrednik 4:2
5 09.09.2018 16:30 Poljoprivrednik - Donji Kopaonik 1:1
6 16.09.2018 16:00 Vinogradar - Poljoprivrednik 5:0
7 23.09.2018 15:30 Poljoprivrednik - FUD 3:2
8 30.09.2018 15:30 Meševo - Poljoprivrednik 8:0
9 03.10.2018 15:30 Poljoprivrednik - Mačkovac 1:2
10 06.10.2018 15:00 Jedinstvo 1936 - Poljoprivrednik 8:1
11 14.10.2018 15:00 Poljoprivrednik - Kupci 0:1
12 20.10.2018 15:00 Blagotin - Poljoprivrednik 6:2
13 28.10.2018 14:00 Poljoprivrednik - Mladost (DK) 0:1
14 03.11.2018 13:30 Čitluk - Poljoprivrednik 1:0
15 11.11.2018 13:30 Poljoprivrednik - Sloga (Ć) 1:1
16 18.11.2018 13:00 Poljoprivrednik - 13. April 0:7
17 25.11.2018 13:00 Šanac - Poljoprivrednik 5:3
18 10.03.2019 15:00 Sloga (M) - Poljoprivrednik 7:1
20 23.03.2019 15:30 Varvarin - Poljoprivrednik 1:0
21 31.03.2019 16:00 Poljoprivrednik - Ribnik 1:3
22 07.04.2019 16:00 Donji Kopaonik - Poljoprivrednik 3:2
23 10.04.2019 16:30 Poljoprivrednik - Vinogradar 0:2
24 14.04.2019 16:30 FUD - Poljoprivrednik 5:1
25 21.04.2019 16:30 Poljoprivrednik - Meševo 1:3
26 27.04.2019 16:30 Mačkovac - Poljoprivrednik 4:1
27 30.04.2019 16:30 Poljoprivrednik - Jedinstvo 1936 0:3
28 05.05.2019 17:00 Kupci - Poljoprivrednik 5:2
29 12.05.2019 17:00 Poljoprivrednik - Blagotin 0:3
30 19.05.2019 17:00 Mladost (DK) - Poljoprivrednik 5:1
31 22.05.2019 17:00 Poljoprivrednik - Čitluk 0:1
32 26.05.2019 17:30 Sloga (Ć) - Poljoprivrednik 3:1
33 02.06.2019 17:30 13. April - Poljoprivrednik 4:0
34 09.06.2019 17:30 Poljoprivrednik - Šanac 2:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Meševo 32 24 2 6 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Jedinstvo 1936 32 23 5 4 74
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Blagotin 32 22 2 8 68
4 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Mačkovac 32 20 7 5 67
5 Sloga (M) 32 19 8 5 65
6 Vinogradar 32 17 6 9 57
7 Varvarin (-2) 32 17 5 10 54
8 13. April 32 16 5 11 53
9 FUD 32 14 3 15 45
10 Sloga (Ć) 32 11 5 16 38
11 Mladost (DK) (-1) 32 11 2 19 34
12 Kupci 32 11 1 20 34
13 Čitluk (-2) 32 11 1 20 32
14 Šanac (-1) 32 8 6 18 29
15 Ribnik 32 9 1 22 28
16 Donji Kopaonik (-1) 32 6 3 23 20
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Poljoprivrednik 32 1 2 29 5
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu