XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Kupci - Donji Kopaonik 3:0
2 28.08.2018 17:00 Donji Kopaonik - Blagotin 3:6
3 02.09.2018 16:30 Mladost (DK) - Donji Kopaonik 6:2
4 05.09.2018 16:30 Donji Kopaonik - Čitluk 3:2
5 09.09.2018 16:30 Poljoprivrednik - Donji Kopaonik 1:1
6 16.09.2018 16:00 Donji Kopaonik - 13. April 0:1
7 23.09.2018 15:30 Šanac - Donji Kopaonik 7:2
8 30.09.2018 15:30 Donji Kopaonik - Sloga (M) 1:2
10 07.10.2018 15:00 Donji Kopaonik - Varvarin 3:3
11 13.10.2018 15:00 Ribnik - Donji Kopaonik 1:0
12 21.10.2018 15:00 Sloga (Ć) - Donji Kopaonik 4:2
13 28.10.2018 14:00 Donji Kopaonik - Vinogradar 3:5
14 04.11.2018 13:30 FUD - Donji Kopaonik 2:1
15 11.11.2018 13:30 Donji Kopaonik - Meševo 0:2
16 18.11.2018 13:00 Mačkovac - Donji Kopaonik 5:0
17 25.11.2018 13:00 Donji Kopaonik - Jedinstvo 1936 4:5
18 10.03.2019 15:00 Donji Kopaonik - Kupci 2:1
19 16.03.2019 15:00 Blagotin - Donji Kopaonik 7:3
20 24.03.2019 15:30 Donji Kopaonik - Mladost (DK) 3:0
21 30.03.2019 16:00 Čitluk - Donji Kopaonik 3:0
22 07.04.2019 16:00 Donji Kopaonik - Poljoprivrednik 3:2
23 10.04.2019 16:30 13. April - Donji Kopaonik 3:0
24 14.04.2019 16:30 Donji Kopaonik - Šanac 1:1
25 21.04.2019 16:30 Sloga (M) - Donji Kopaonik 5:0
27 30.04.2019 16:30 Varvarin - Donji Kopaonik 5:1
28 05.05.2019 17:00 Donji Kopaonik - Ribnik 3:0
29 12.05.2019 17:00 Donji Kopaonik - Sloga (Ć) 4:2
30 19.05.2019 17:00 Vinogradar - Donji Kopaonik 5:1
31 22.05.2019 17:00 Donji Kopaonik - FUD 0:4
32 26.05.2019 17:30 Meševo - Donji Kopaonik 10:0
33 02.06.2019 17:30 Donji Kopaonik - Mačkovac 1:2
34 09.06.2019 17:30 Jedinstvo 1936 - Donji Kopaonik 6:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Meševo 32 24 2 6 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Jedinstvo 1936 32 23 5 4 74
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Blagotin 32 22 2 8 68
4 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Mačkovac 32 20 7 5 67
5 Sloga (M) 32 19 8 5 65
6 Vinogradar 32 17 6 9 57
7 Varvarin (-2) 32 17 5 10 54
8 13. April 32 16 5 11 53
9 FUD 32 14 3 15 45
10 Sloga (Ć) 32 11 5 16 38
11 Mladost (DK) (-1) 32 11 2 19 34
12 Kupci 32 11 1 20 34
13 Čitluk (-2) 32 11 1 20 32
14 Šanac (-1) 32 8 6 18 29
15 Ribnik 32 9 1 22 28
16 Donji Kopaonik (-1) 32 6 3 23 20
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Poljoprivrednik 32 1 2 29 5
U prvoj ligi Srbije treba ispravka, Bežanija je još prošle nedelje istupila iz lige a na njeno mesto je ušla Kolubara.
fudbalskevesti.com i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
fudbalskevesti.com i još 2 korisnika su tipovali utakmicu