Kežman junior slomio Voždovac

Omladinci Radničkog su ušli bojažljivo u utakmicu i gosti su od samog starta imali inicijativu. U prvih pola sata su apsolutno dominirali, a preko Stajkovića u 14. minutu propustili veliku priliku da povedu. Pirgić je potom u 30. minutu šutem sa 16 metara pogodio stativu domaćih.
Radnički se polako oslobađa pritiska, a posle lepe akcije Ivkovića u 44. minutu, kada je na 7-8 metara poslužio kao na tacni Kežmana koji je savladao nemoćnog Bratuhina, uspeo da povede.
Domaći sa mnogo više samopouzdanja ulaze u nastavku, ređaju napade, a preko Kežmana u 52. minutu, Ivkovića u 74. i Stijovića u 75. minutu propuštaju da povećaju vođstvo. U sva tri slučaja našli su se sami pred golom Bratuhina koji je svojim intervencijama spasao Voždovac od većeg rezultatskog minusa.

RADNIČKI (NB) - VOŽDOVAC 1:0 (1:0)

STADION: FK Radnički. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Trifković Dejan. POM.SUDIJE: Krstić Ivan i Bogićević Goran. STRELAC: Kežman 44.min (Radnički NB). ŽUTI KARTONI: Novčić, Stijović i Nešić (Radnički NB), Mrvić, Tešić i Milošević (Voždovac).
RADNIČKI (NB): Antić, Novčić, Stijović, Nešić, Pekić, Bajrami (N.Stojanović), M.Stojanović (U.Stojanović), Kežman (Bogićević), Vučinić, Nikolić (Pupovac), Ivković (Marković).
VOŽDOVAC: Bratuhin, Beronja (Perduv), Ivezić, Kojić (Preradović), Stajković, Bogdanović, Pirgić, Mrvić (Milošević), Čakohov (Tešić), Bibić (Živković), Jevtić.

Radnički (NB) 1 : 0 Voždovac
Rad 6 : 1 Trayal
IMT 2 : 0 Internacional
Mladost (L) 7 : 0 RFK Novi Sad 1921
Spartak ŽK 0 : 3 TSC
RFK Grafičar 2 : 0 Napredak