Nova pobeda lidera na tabeli Prve lige Srbije

Romantičari su uknjižili novu pobedu i od mogućih 36 bodova na svom kontu imaju čak 32! Pobedili su novosadsku Mladost GAT rezultatom 2-0, poluvreme (0-0).

Po tmurnom vremenu videli smo ne baš tako ubedljivo izdanje "plavo-belih" protiv doskorašnjeg člana Super lige, a trenutno poslednjeplasiranog na tabeli PLS.

Prvo poluvreme je proteklo bez ikakvih konkretnih prilika pa se na odmor otišlo bez postignutog pogotka. U nastavku igre "plavo-beli' postižu dva gola koja su bila dovoljna za osvajanje nova tri boda. Prvo je u 65. minutu Saša Marković, na asistenciju Nikole Mituljikića, sa nekoliko metara matirao golmana Elesina, a prelep pogodak glavom u 78. minutu postigao je Aleksandar Đermanović.

U narednom kolu "plavo-beli' sa karaburme igraju u Vršcu protiv ekipe koja ima skoro istovetan grb kao i "Romantičari".

Jedinstvo (Ub) 1 : 1 Inđija Toyo Tires
Radnički (NB) 2 : 0 Metalac
GFK Dubočica 1 : 0 GFK Sloboda
RFK Novi Sad 1921 1 : 0 Mačva
RFK Grafičar 1 : 2 OFK Vršac
OFK Beograd 2 : 0 Mladost GAT
Tekstilac 1 : 0 Smederevo 1924
Kolubara 1 : 3 Radnički (SM)