XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2009 Sloga (S) - Radnički (K) 2:0
2 23.08.2009 Jedinstvo Putevi - Sloga (S) 4:0
3 30.08.2009 Sloga (S) - Ribnica 1:0
4 06.09.2009 Sloga (LŠ) - Sloga (S) 2:1
5 13.09.2009 Sloga (S) - Osečina 1:0
6 19.09.2009 Jadar (S) - Sloga (S) 4:2
7 27.09.2009 Sloga (S) - Sloga (BB) 2:0
8 04.10.2009 Sloga (S) - Krušik 1:0
9 11.10.2009 Zlatar - Sloga (S) 1:1
10 18.10.2009 Sloga (S) - Radnički (V) 1:1
11 24.10.2009 Jedinstvo (V) - Sloga (S) 2:0
12 01.11.2009 Sloga (S) - Jadar (GD) 1:1
13 07.11.2009 Radnički Zorka - Sloga (S) 3:0
14 15.11.2009 Sloga (S) - Loznica 1:1
15 22.11.2009 Polimlje - Sloga (S) 2:0
16 21.03.2010 14:30 Radnički (K) - Sloga (S) 3:0
17 28.03.2010 14:30 Sloga (S) - Jedinstvo Putevi 1:5
18 03.04.2010 14:30 Ribnica - Sloga (S) 2:0
19 10.04.2010 15:30 Sloga (S) - Sloga (LŠ) 4:0
20 14.04.2010 15:30 Osečina - Sloga (S) 5:1
21 18.04.2010 15:30 Sloga (S) - Jadar (S) 3:1
22 24.04.2010 16:00 Sloga (BB) - Sloga (S) 6:0
23 28.04.2010 16:00 Krušik - Sloga (S) 0:0
24 02.05.2010 16:00 Sloga (S) - Zlatar 2:0
25 08.05.2010 16:30 Radnički (V) - Sloga (S) 1:0
26 12.05.2010 16:30 Sloga (S) - Jedinstvo (V) 5:2
27 16.05.2010 16:30 Jadar (GD) - Sloga (S) 5:2
28 23.05.2010 17:00 Sloga (S) - Radnički Zorka 2:1
29 30.05.2010 17:00 Loznica - Sloga (S) 2:0
30 06.06.2010 17:00 Sloga (S) - Polimlje 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Zapad" Sloga (BB) 30 24 3 3 75
2 Jedinstvo Putevi 30 18 5 7 59
3 Loznica 30 16 5 9 53
4 Beleška: Naredne sezone igraće u Mačvanskoj okružnoj ligi Radnički Zorka 30 13 7 10 46
5 Jedinstvo (V) 30 14 3 13 45
6 Krušik 30 12 7 11 43
7 Zlatar 30 12 7 11 43
8 Jadar (S) 30 11 5 14 38
9 Ribnica 30 11 5 14 38
10 Radnički (V) 30 10 8 12 38
11 Sloga (S) 30 11 5 14 38
12 Polimlje 30 11 4 15 37
13 Osečina 30 12 1 17 37
14 Sloga (LŠ) 30 8 8 14 32
15 Jadar (GD) 30 9 3 18 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačvanska okružna liga Radnički (K) 30 8 4 18 28
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.