XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 258 utakmica za dan
Nedelja, 23 Maj 2010

Fudbal

23.05.2010 16:30 Srem 0 : 3 Novi Pazar
23.05.2010 16:30 Mladost (L) 0 : 0 Zemun
23.05.2010 16:30 Sloga (K) 2 : 1 Radnički (S)
23.05.2010 16:30 Kolubara 1 : 1 Banat
23.05.2010 17:00 Mačva 1 : 0 Šumadija (A)
23.05.2010 17:00 Sloboda (Č) 2 : 1 Sloboda (U)
23.05.2010 17:00 Radnički (P) 2 : 2 Jedinstvo (B)
23.05.2010 17:00 Radnik 2 : 3 Rudar Alpos
23.05.2010 17:00 Hajduk Veljko 4 : 2 Župa
23.05.2010 17:00 Vlasina 1 : 0 Jedinstvo (P)
23.05.2010 17:00 Senta 0 : 0 Radnički (Š)
23.05.2010 17:30 Srem 0 : 2 BASK
23.05.2010 10:00 Grafičar 2 : 1 Hajduk
23.05.2010 17:30 Kovačevac 2 : 2 Dorćol
23.05.2010 10:00 Beograd 1 : 1 Železničar (BV)
23.05.2010 17:00 Polet (T) 4 : 0 Takovo
23.05.2010 17:00 Vodojaža 6 : 5 Prijevor
23.05.2010 11:00 Erdoglija Šumadija 1903 1 : 2 Polet (LJ)
23.05.2010 17:00 Orlovac 3 : 1 Mladost (O)
23.05.2010 17:00 Bane 2 : 0 Pobeda
23.05.2010 17:00 Jošanica 3 : 0 Sušica
23.05.2010 17:00 Zlatar 1 : 0 Jedinstvo (V)
23.05.2010 17:00 Krušik 6 : 2 Jadar (GD)
23.05.2010 17:00 Sloga (S) 2 : 1 Radnički Zorka
23.05.2010 17:00 Osečina 1 : 0 Polimlje
23.05.2010 17:00 Sloga (LŠ) 2 : 2 Radnički (K)
23.05.2010 17:00 Seljak 3 : 2 Borac
23.05.2010 17:00 Homoljac 1 : 1 Gruža
23.05.2010 17:00 Zvižd 4 : 1 Crvena zvezda (S)
23.05.2010 17:00 Šapine 2 : 0 Jasenica 1911
23.05.2010 17:00 Obilić (Ž) 3 : 1 Vrbovac
23.05.2010 17:00 Pukovac 6 : 0 Mladost (M)
23.05.2010 17:00 Pusta Reka 3 : 0 Napredak
23.05.2010 17:00 Žitorađa 2 : 0 Jastrebac (B)
23.05.2010 17:00 Vučje 2 : 3 Radan
23.05.2010 17:00 Zaplanjac 7 : 0 OFK Brzi Brod
23.05.2010 17:00 BSK Bujanovac 2 : 0 Bobište
23.05.2010 17:00 Zloćudovo 2 : 3 Topličanin
23.05.2010 17:00 Morava (VH) 3 : 0 Mladost (L)
23.05.2010 17:00 Sloga (L) 4 : 0 Mladost (B)
23.05.2010 17:00 Trstenik PPT 2 : 1 Trudbenik
23.05.2010 17:00 Timočanin 3 : 2 Trajal
23.05.2010 17:00 Temnić 0 : 2 SFS Borac
23.05.2010 17:00 Rudar (B) 1 : 1 Morava (Ć)
23.05.2010 17:00 Kablovi 2 : 0 Bor
23.05.2010 17:00 Borac 7 : 1 Ozren
23.05.2010 17:00 Đerdap 2 : 0 Trgovački
23.05.2010 17:00 Pepeljevac 4 : 1 Slatina (B)
23.05.2010 17:00 Sloga (Ć) 1 : 5 Sloga (D)
23.05.2010 17:30 Posavac Tišma 3 : 1 Turbina
23.05.2010 17:30 PKB 4 : 2 Poštar
23.05.2010 17:30 Borac (O) 1 : 3 Trudbenik
23.05.2010 11:00 Žarkovo 2 : 0 Crvena zvezda (MML)
23.05.2010 17:00 Radnik 0 : 1 Ibar
23.05.2010 17:00 Morava 2 : 1 Borac (V)
23.05.2010 17:00 Napredak (K) 0 : 0 Jedinstvo (K)
23.05.2010 17:00 Šumadija 2 : 0 Velereč 94
23.05.2010 17:00 Napredak (S) 1 : 1 Rudar
23.05.2010 17:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 Dragačevo
23.05.2010 17:00 Omladinac (Z) 3 : 1 Mladost (P)
23.05.2010 17:00 Gorušica 1 : 2 Spartak
23.05.2010 17:00 Miokovci 2 : 2 Jedinstvo (GG)
23.05.2010 16:30 Jasen 0 : 0 Višesava
23.05.2010 16:30 Polet 1 : 2 Zlatibor voda
23.05.2010 16:30 Napredak 4 : 0 Sečica
23.05.2010 16:30 Omladinac 0 : 0 Budućnost
23.05.2010 16:30 Železničar 3 : 0 Luna Avijatičar
23.05.2010 16:30 Zlatibor (Č) 8 : 0 Arilje
23.05.2010 16:30 Perućac 2 : 2 Jedinstvo
23.05.2010 16:30 ZSK 3 : 2 Rajac
23.05.2010 16:30 Vrujci 5 : 0 Dimitrije Tucović
23.05.2010 16:30 Brezovica 5 : 0 Mladost
23.05.2010 16:30 Ribnikar 5 : 1 Sovljak
23.05.2010 16:30 Brežđe 2 : 2 Tulari
23.05.2010 16:30 Mladi radnik 0 : 3 Tešnjar
23.05.2010 Šumadija 2 : 3 Mladi borac
23.05.2010 Udarnik 3 : 1 Mladi radnik
23.05.2010 Železničar (S) 1 : 2 Napredak
23.05.2010 Radnik 3 : 1 Cerovac
23.05.2010 Sloboda 2 : 2 Lunjevac
23.05.2010 Budućnost 2 : 0 Omladinac
23.05.2010 Jedinstvo 2 : 2 Sloga
23.05.2010 Drugovac 4 : 2 Železničar (K)
23.05.2010 17:00 Beli Orlovi 4 : 3 Banja
23.05.2010 17:00 Borac (Lj) 3 : 2 Lokomotiva
23.05.2010 17:00 Šumadinac (B) 3 : 0 Badnjevac
23.05.2010 10:00 Šumadija 3 : 0 Marjan
23.05.2010 17:00 Junkovac 3 : 2 Karađorđe (R)
23.05.2010 17:00 Borac (P) 9 : 6 Aranđelovac
23.05.2010 17:00 Partizan (D) 2 : 1 Bare
23.05.2010 17:00 Mlava 3 : 0 Polet (A)
23.05.2010 17:00 Sloga (K) 1 : 2 Dunavac
23.05.2010 17:00 Vihor 4 : 5 Petar Dobrnjac
23.05.2010 17:00 Sloga (D) 4 : 0 Napredak (VC)
23.05.2010 17:00 Sloga (B) 4 : 1 Bata Bulić
23.05.2010 17:00 Morava (Č) 3 : 1 Omladinac (GK)
23.05.2010 17:00 Vrtište 2 : 3 Mramor
23.05.2010 17:00 Radnički (T) 3 : 3 Čegar
23.05.2010 17:00 Stevan Nešticki 0 : 3 OFK Niš
23.05.2010 17:00 Delijski Vis 2 : 2 Aluminjum
23.05.2010 17:00 Vulkan 4 : 0 Sloboda
23.05.2010 17:00 Rad 3 : 0 Bukovik
23.05.2010 17:00 Mladost (B) 7 : 0 Knežica
23.05.2010 17:00 As 3 : 1 Hajduk
23.05.2010 17:00 Mladost 2 : 5 Čelik
23.05.2010 17:00 Vihor 3 : 0 Zufo
23.05.2010 17:00 Bukuroca 1 : 1 Pavlovac
23.05.2010 BSK 3 : 4 Nemetali
23.05.2010 Slatina (N) 3 : 0 Sloga
23.05.2010 Miloševo 0 : 7 Dunav
23.05.2010 Radnički 0 : 3 Zlot
23.05.2010 17:00 Bačka (M) 4 : 5 Njegoš
23.05.2010 17:00 Proleter 1 : 1 Krivaja
23.05.2010 17:00 Potisje 2 : 1 Eđšeg
23.05.2010 17:00 Panonija IM Topola 4 : 4 Preporod
23.05.2010 17:00 Vinogradar 1 : 1 Bajša
23.05.2010 17:00 Tisa 4 : 0 Čantavir
23.05.2010 17:00 Jadran 1 : 3 AFK
23.05.2010 17:00 Sloga 3 : 1 Vulturul
23.05.2010 17:00 Dolovo 0 : 3 Borac
23.05.2010 17:00 Partizan (G) 3 : 2 Slavija
23.05.2010 17:00 Proleter 0 : 1 Crvena zvezda
23.05.2010 17:00 Polet 3 : 0 Budućnost (BB)
23.05.2010 17:00 Tempo 6 : 0 Radnički (K)
23.05.2010 17:00 Jugoslavija 1 : 0 Radnički (B)
23.05.2010 17:00 OFK Klek 3 : 1 Potisje
23.05.2010 17:00 Mladost (BD) 4 : 0 ŽAK
23.05.2010 17:00 Zadrugar 5 : 0 Borac (A)
23.05.2010 17:00 BSK 3 : 4 Omladinac (D)
23.05.2010 17:00 PIK 2 : 0 Kula
23.05.2010 17:00 Lipar 4 : 1 Borac
23.05.2010 17:00 Kordun 5 : 0 Omladinac (B)
23.05.2010 17:00 Rusin 4 : 4 Zadrugar
23.05.2010 Hercegovac 0 : 0 Srbobran
23.05.2010 Mladost (NS) 1 : 1 Slavija (NS)
23.05.2010 Mladost (BP) 2 : 1 Fruškogorac
23.05.2010 Omladinac (S) 0 : 0 Borac (Š)
23.05.2010 Kabel 3 : 0 Tvrdjava
23.05.2010 Hajduk (B) 2 : 0 Borac (M)
23.05.2010 Dunav 4 : 0 Borac (S)
23.05.2010 Hajduk (V) 5 : 0 Sloga Milšped
23.05.2010 Podrinje 4 : 1 Jedinstvo
23.05.2010 PSK Putinci 0 : 4 Jadran
23.05.2010 Graničar (A) 1 : 0 LSK Laćarak
23.05.2010 Graničar (K) 2 : 1 Fruškogorac
23.05.2010 Mladost 2 : 0 Sloga (E)
23.05.2010 Morava (M) 0 : 1 Vrnjci
23.05.2010 Šumadija 1 : 5 Ribnica
23.05.2010 Olimpik 1 : 2 Grdica
23.05.2010 Tavnik 3 : 1 Jedinstvo (D)
23.05.2010 Žiča 3 : 1 Mladost (V)
23.05.2010 Lazac 4 : 2 Partizan
23.05.2010 17:00 Borac (K) 5 : 4 Gučevo
23.05.2010 17:00 Radjevac 6 : 1 Cer
23.05.2010 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Prva iskra
23.05.2010 17:00 Rudar (B) 5 : 3 Stolice
23.05.2010 17:00 Velika Reka 9 : 1 Jelav
23.05.2010 17:00 Sloga (S) 2 : 2 Milan Orlić
23.05.2010 17:00 Zadrugar 1 : 2 Pričević
23.05.2010 17:00 Dupljaj 3 : 0 Mali korak
23.05.2010 17:00 Iskra 4 : 1 Lukavac
23.05.2010 17:00 Milenko Pavlović 2 : 4 Junior Novo Naselje
23.05.2010 17:00 Mladost (D) 4 : 3 Polet
23.05.2010 17:00 OFK Divci 3 : 0 Vragočanica
23.05.2010 17:00 Beloševac 7 : 1 Kotešica
23.05.2010 17:00 OFK Povlen 3 : 0 Mladost (VK)
23.05.2010 Badljevica : Šumadinac
23.05.2010 Ravni Gaj 4 : 3 Podunavac
23.05.2010 Petrijevac 1 : 1 Vučak
23.05.2010 Landol 1 : 2 7. Jul
23.05.2010 16:30 Prvi srpski ustanak 2 : 0 Bokanja
23.05.2010 16:30 OFK Šatornja 3 : 1 Vinča
23.05.2010 16:30 Jasenica 0 : 0 Mladi rudar
23.05.2010 16:30 Radoje Domanović 2 : 2 BSK Belosavci
23.05.2010 16:30 Šumadinac 5 : 2 Trešnjevica
23.05.2010 17:00 Sloga (M) 4 : 1 Mladost (CK)
23.05.2010 17:00 ŽSK 3 : 1 Sloga (Z)
23.05.2010 17:00 Rača Popović 3 : 0 Kotlenik
23.05.2010 17:00 Mladost MG 0 : 0 BSK
23.05.2010 17:00 Omladinac 6 : 1 Polet
23.05.2010 17:00 Karađorđe 3 : 1 Mladost (R)
23.05.2010 17:00 Pobeda 3 : 0 Borac
23.05.2010 17:00 Polet 3 : 0 Pionir
23.05.2010 17:00 Desine 2 : 1 Đerdap
23.05.2010 17:00 Makce 4 : 3 Jedinstvo
23.05.2010 17:00 Krilaš 1 : 0 Laolac
23.05.2010 17:00 Omladinac 0 : 3 Rudar
23.05.2010 17:00 Jedinstvo 3 : 3 Dragoš
23.05.2010 17:00 Košava 0 : 1 Integral
23.05.2010 17:00 Radnički 3 : 0 Vrelo
23.05.2010 Moravac 1 : 2 Crvena zastava
23.05.2010 Sloga 6 : 4 Mladost (MS)
23.05.2010 Temac 1 : 0 Mladost (PR)
23.05.2010 Lokomotiva 3 : 0 Željuša
23.05.2010 Budućnost 1 : 2 Provalija
23.05.2010 Pobeda 3 : 2 Sloboda
23.05.2010 17:00 Lokomotiva 4 : 2 Subotica
23.05.2010 17:00 Sever 2 : 2 Poljoprivrednik
23.05.2010 17:00 Žednik 2 : 1 Mala Bosna
23.05.2010 17:00 Udarnik 1 : 1 Bratstvo
23.05.2010 17:00 Hajduk 5 : 1 Solid
23.05.2010 17:00 Elektrovojvodina 1 : 2 Đurđin TB
23.05.2010 17:00 Sloga 2 : 8 Čoka
23.05.2010 17:00 Horgoš Higlo 3 : 0 Šampion Olimpija
23.05.2010 17:00 Tisa 0 : 2 Tromeđa
23.05.2010 17:00 Graničar 3 : 1 Slavija
23.05.2010 17:00 Mladost 1 : 3 Mićunovo
23.05.2010 17:00 Napredak 2 : 3 Slavija
23.05.2010 Pobeda 1 : 2 Jedinstvo Stević
23.05.2010 Borac (S) 1 : 0 Omladinac (O)
23.05.2010 Vojvodina 1 : 1 Kolonija
23.05.2010 Železničar 6 : 2 Jedinstvo
23.05.2010 Plavi Dunav 3 : 0 Omladinac (D)
23.05.2010 Unirea 1 : 3 BSK Bavanište
23.05.2010 Glogonj 4 : 8 Proleter
23.05.2010 Borac (P) 0 : 0 Mladost
23.05.2010 Vršac United 7 : 0 Karaš (J)
23.05.2010 Potporanj 3 : 4 Dobrica
23.05.2010 Borac 2 : 1 Ratar
23.05.2010 Hajduk 1 : 0 Karaš (K)
23.05.2010 Banat 1 : 0 Mladost
23.05.2010 Hajdučica 4 : 1 Vinogradar
23.05.2010 Bratstvo Unirea 0 : 3 Sloga
23.05.2010 2. Oktobar 2 : 3 Vojvodina
23.05.2010 Jedinstvo 3 : 2 Borac
23.05.2010 Crvena Zvezda 3 : 0 Napredak
23.05.2010 Zgodačica 3 : 1 Progorelica
23.05.2010 Omladinac (D) 1 : 0 Stubal
23.05.2010 Zvezda 2 : 1 Bogutovačka Banja
23.05.2010 Musina reka 1 : 1 Jovo Kursula
23.05.2010 Gruža 2 : 0 Miločajac
23.05.2010 BSK 3 : 1 Vojvoda Milenko
23.05.2010 Dunavac 4 : 1 Napredak (P)
23.05.2010 Napredak (B) 5 : 3 Sloga
23.05.2010 Stig 2 : 4 Dizel
23.05.2010 Sopot 0 : 1 Napredak
23.05.2010 Proleter 3 : 0 Zemljoradnik
23.05.2010 Metalac 3 : 3 Mlava
23.05.2010 17:00 7. Juli 2 : 3 Cerova
23.05.2010 17:00 Bratstvo 4 : 3 Krasava
23.05.2010 Beli Orlovi 3 : 0 Jugovići
23.05.2010 Topoljak 3 : 0 Morava
23.05.2010 Ribnik 3 : 0 Sloboda
23.05.2010 Vinogradar 5 : 2 MZ Trstenik
23.05.2010 10:00 Kapedunum 2 : 3 Dunav
23.05.2010 10:00 Mabat 3 : 0 Olimpija
23.05.2010 17:30 Omladinac 4 : 0 OFK Zvezdara
23.05.2010 17:00 Jedinstvo 2 : 0 Omladinac
23.05.2010 17:00 Vitorul 3 : 0 Vojvodina
23.05.2010 17:00 Partizan 4 : 3 Ševac
23.05.2010 Jerina 3 : 2 Kolibri
23.05.2010 Lemind Lavice 0 : 4 Požarevac
23.05.2010 Sušica 0 : 2 Šabac
23.05.2010 Unafortuna 04 0 : 2 Vandini
23.05.2010 Borac (Č) 2 : 0 Zemun
23.05.2010 BSK Borča 1 : 1 Radnički (NB)
23.05.2010 Voždovac 1 : 2 Vojvodina
23.05.2010 Radnički (N) 0 : 2 Partizan
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.