XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 307 utakmica za dan
Nedelja, 18 April 2010

Fudbal

18.04.2010 16:30 Vojvodina 0 : 1 Spartak Z.V.
18.04.2010 18:00 Partizan 2 : 1 Rad
18.04.2010 15:30 Kolubara 2 : 2 Srem
18.04.2010 15:30 Dinamo 0 : 0 Zemun
18.04.2010 Sloga (T) 1 : 1 Sutjeska
18.04.2010 15:30 Šumadija Radnički 1923 1 : 0 Sloga (P)
18.04.2010 15:30 Železničar 2 : 1 Sloboda (U)
18.04.2010 15:30 Mačva 7 : 0 Morava (VP)
18.04.2010 16:00 Hajduk Veljko 3 : 3 Radnički (P)
18.04.2010 16:00 Vlasina 3 : 0 Jedinstvo (B)
18.04.2010 16:00 Jedinstvo (P) 0 : 0 Rudar Alpos
18.04.2010 16:00 Spartak (D) 0 : 1 Sloga (T)
18.04.2010 16:00 Senta 3 : 1 Vršac
18.04.2010 17:00 Srem 2 : 0 Mladenovac
18.04.2010 17:00 Kovačevac 3 : 3 Resnik
18.04.2010 10:00 Beograd 1 : 0 Grafičar
18.04.2010 17:00 Šumadija 3 : 1 Hajduk
18.04.2010 17:00 Radnički (O) 2 : 0 Sindjelić
18.04.2010 17:00 Sopot 1 : 1 Voždovac
18.04.2010 10:00 Železničar (BV) 2 : 1 Dorćol
18.04.2010 11:00 Mladost (O) 2 : 4 Polet (T)
18.04.2010 15:30 Prijevor 2 : 2 Sušica
18.04.2010 15:30 Vodojaža 4 : 0 Bane
18.04.2010 11:00 Erdoglija Šumadija 1903 0 : 1 Slavija (K)
18.04.2010 15:30 Jadar (GD) 3 : 0 Radnički (K)
18.04.2010 15:30 Zlatar 2 : 0 Sloga (LŠ)
18.04.2010 15:30 Krušik 5 : 2 Osečina
18.04.2010 15:30 Sloga (S) 3 : 1 Jadar (S)
18.04.2010 15:30 Železničar Inon 1 : 0 Selevac
18.04.2010 15:30 Crvena zvezda (S) 4 : 1 Omladinac (Š)
18.04.2010 15:30 Borac 2 : 1 Vrbovac
18.04.2010 15:30 Partizan (BB) 2 : 0 Obilić (Ž)
18.04.2010 15:30 Seljak 4 : 2 Šapine
18.04.2010 15:30 Homoljac 0 : 0 Sloga (B)
18.04.2010 15:30 Zvižd 2 : 3 VGSK
18.04.2010 16:00 Mladost (M) 4 : 1 Bobište
18.04.2010 16:00 OFK Brzi Brod 0 : 1 Topličanin
18.04.2010 16:00 Radan 3 : 0 Mladost (L)
18.04.2010 16:00 Jastrebac (B) 4 : 1 Mladost (B)
18.04.2010 16:00 Pukovac 1 : 0 Morava (VH)
18.04.2010 16:00 Vučje 3 : 2 Zaplanjac
18.04.2010 16:00 Borac 0 : 0 Rudar (B)
18.04.2010 16:00 Pepeljevac 1 : 1 Timočanin
18.04.2010 16:00 Sloga (Ć) 0 : 0 Trstenik PPT
18.04.2010 16:00 Slatina (B) 2 : 1 SFS Borac
18.04.2010 16:00 Trgovački 4 : 1 Morava (Ć)
18.04.2010 16:00 Bačka 1901 1 : 1 Sloboda
18.04.2010 16:00 Borac 1 : 0 Budućnost (SC)
18.04.2010 16:00 Polet (N) 0 : 2 Radnički (B)
18.04.2010 16:00 Hajduk 0 : 0 Cement
18.04.2010 16:00 Radnički (I) 4 : 2 Budućnost (M)
18.04.2010 16:00 Borac 1 : 1 Crvena Zvezda (NS)
18.04.2010 16:00 Ljukovo 0 : 0 Radnički (SM)
18.04.2010 17:00 Posavac Tišma 2 : 0 Borac (O)
18.04.2010 10:00 GSP Polet 1 : 0 PKB
18.04.2010 11:00 Žarkovo 1 : 0 Milutinac
18.04.2010 17:00 Crvena zvezda (MML) 1 : 1 Radnički (NB)
18.04.2010 17:00 Budućnost (D) 3 : 0 Poštar
18.04.2010 17:00 Lasta 1 : 2 Trudbenik
18.04.2010 16:00 Proleter Lasta 0 : 1 Karađorđe
18.04.2010 16:00 Tutin 3 : 0 Jedinstvo
18.04.2010 16:00 Rudar 2 : 1 Borac (V)
18.04.2010 16:00 Napredak 0 : 1 Borac (A)
18.04.2010 16:00 Radnik 4 : 0 Budućnost
18.04.2010 16:00 Mataruge 1 : 0 Goč
18.04.2010 16:00 Napredak (K) 4 : 1 Jedinstvo (P)
18.04.2010 16:00 Omladinac (Z) 2 : 1 Napredak (S)
18.04.2010 16:00 Gorušica 2 : 1 Jedinstvo (K)
18.04.2010 16:00 Miokovci 2 : 2 Velereč 94
18.04.2010 16:00 Jedinstvo (GG) 0 : 0 Rudar
18.04.2010 15:00 Napredak 2 : 4 Polet
18.04.2010 15:00 Omladinac 1 : 0 GP Zlatibor
18.04.2010 15:00 Železničar 5 : 2 Jasen
18.04.2010 15:00 Zlatibor (Č) 3 : 1 Lazarica
18.04.2010 15:00 Perućac 3 : 2 Zlatibor voda
18.04.2010 15:00 Jedinstvo 3 : 1 Savinac
18.04.2010 15:00 Arilje 0 : 0 Sečica
18.04.2010 16:00 Rajac 2 : 2 Sovljak
18.04.2010 16:00 ZSK 3 : 0 Ribnikar
18.04.2010 16:00 Vrujci 3 : 2 Brezovica
18.04.2010 Lunjevac 2 : 1 Šumadija
18.04.2010 Cerovac 5 : 2 Omladinac
18.04.2010 Napredak 3 : 0 Sloga
18.04.2010 Mladi radnik 2 : 1 Železničar (K)
18.04.2010 Mladi borac 1 : 2 Drugovac
18.04.2010 Udarnik 1 : 0 Jedinstvo
18.04.2010 Železničar (S) 4 : 0 Budućnost
18.04.2010 Radnik 1 : 3 Sloboda
18.04.2010 10:00 Šumadija 2 : 3 Šumadinac (B)
18.04.2010 16:00 Junkovac 4 : 0 Borac (Lj)
18.04.2010 16:00 Borac (P) 1 : 0 Beli Orlovi
18.04.2010 16:00 Partizan (D) 3 : 2 Lokomotiva
18.04.2010 16:00 Bare 5 : 0 Badnjevac
18.04.2010 16:00 Vihor 4 : 3 Sloga (K)
18.04.2010 16:00 Sloga (D) 2 : 1 Borac
18.04.2010 16:00 Sloga (B) 3 : 1 Mlava
18.04.2010 16:00 Beli Orao 1 : 0 Dunavac
18.04.2010 16:00 Bata Bulić 3 : 1 Napredak (N)
18.04.2010 16:00 Napredak (VC) 1 : 4 Petar Dobrnjac
18.04.2010 16:00 Omladinac (GK) 1 : 1 OFK Niš
18.04.2010 16:00 Budućnost (PK) 0 : 1 Aluminjum
18.04.2010 16:00 Čegar 1 : 0 Sloboda
18.04.2010 16:00 Mramor 4 : 0 Vulkan
18.04.2010 16:00 Morava (Č) 1 : 0 Stevan Nešticki
18.04.2010 16:00 Proleter (M) 1 : 0 Palilulac
18.04.2010 16:00 Vrtište 2 : 3 Radnički (T)
18.04.2010 16:30 Rutevac 2 : 0 Bukovik
18.04.2010 16:30 Mladost (B) 5 : 1 Rasovača
18.04.2010 16:30 Zemljoradnik 3 : 0 Morava
18.04.2010 16:00 Železničar (VB) 0 : 3 Zufo
18.04.2010 16:00 Hajduk 6 : 0 Pavlovac
18.04.2010 16:00 As 3 : 0 Vihor
18.04.2010 16:00 Mladost 3 : 0 Napredak
18.04.2010 Padež 1 : 9 Lužnica
18.04.2010 Ključ 4 : 0 Rudna Glava
18.04.2010 Sloga 0 : 0 Dunav
18.04.2010 Rajac 4 : 1 Zlot
18.04.2010 Nemetali 6 : 0 Radnički
18.04.2010 Majdanpek 9 : 1 Miloševo
18.04.2010 Brodoremont 1 : 1 Poreč
18.04.2010 BSK 1 : 1 Krivelj
18.04.2010 16:30 Bačka (M) 0 : 0 Preporod
18.04.2010 16:30 Eđšeg 1 : 0 Bajša
18.04.2010 16:30 Krivaja 3 : 2 Čantavir
18.04.2010 16:30 Tavankut 2 : 2 Jadran
18.04.2010 16:30 Proleter 6 : 1 Vinogradar
18.04.2010 16:00 Vulturul 2 : 1 Radnički (K)
18.04.2010 16:00 Budućnost (BB) 0 : 3 Radnički (B)
18.04.2010 16:00 Crvena zvezda 2 : 1 Mladost
18.04.2010 16:00 Slavija 7 : 2 Partizan (U)
18.04.2010 16:00 Borac 3 : 1 Jugoslavija
18.04.2010 16:00 Sloga 1 : 0 Tempo
18.04.2010 16:00 Dolovo 3 : 0 Polet
18.04.2010 16:00 Partizan (G) 2 : 1 Proleter
18.04.2010 16:00 OFK Klek 0 : 0 Borac (Z)
18.04.2010 16:00 Zadrugar 7 : 0 Naftagas (E)
18.04.2010 16:00 Delija 1 : 2 Mladost (L)
18.04.2010 16:00 Naftagas (B) 2 : 0 Borac (A)
18.04.2010 15:30 Lipar 0 : 0 Graničar
18.04.2010 15:30 Kordun 2 : 0 BSK
18.04.2010 15:30 Rusin 1 : 2 Omladinac (D)
18.04.2010 15:30 Zadrugar 2 : 0 Kula
18.04.2010 15:30 Omladinac (B) 1 : 1 Mladost (K)
18.04.2010 15:30 Borac (Š) 2 : 0 Hercegovac
18.04.2010 15:30 Fruškogorac 1 : 2 Tvrdjava
18.04.2010 15:30 Sremac 1 : 1 Jedinstvo (R)
18.04.2010 15:30 Slavija (NS) 1 : 0 Vrbas
18.04.2010 15:30 Petrovaradin 1 : 3 Kabel
18.04.2010 10:00 Mladost (NS) 0 : 0 Obilić
18.04.2010 Borac (M) 2 : 4 Jadran
18.04.2010 Sloga Milšped 4 : 1 Fruškogorac
18.04.2010 Borac (S) 3 : 1 Sloga (E)
18.04.2010 Hajduk (B) 3 : 0 Mladost
18.04.2010 Dunav 3 : 0 Graničar (K)
18.04.2010 Jedinstvo (D) 0 : 1 Mladost (V)
18.04.2010 Ribnica 0 : 3 Polet (R)
18.04.2010 Morava (M) 5 : 2 Mlada krila
18.04.2010 Šumadija 1 : 2 Lazac
18.04.2010 Olimpik 1 : 0 Žiča
18.04.2010 Tavnik 6 : 2 Granit
18.04.2010 16:30 Borac (K) 0 : 1 Radjevac
18.04.2010 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Crnča
18.04.2010 16:30 Rudar (B) 0 : 2 TE Gučevo
18.04.2010 16:30 Velika Reka 3 : 1 Gučevo
18.04.2010 16:30 Sloga (S) 2 : 1 Granit
18.04.2010 16:30 Milan Orlić 3 : 2 Stari Jadar
18.04.2010 16:30 Jelav 1 : 1 Cer
18.04.2010 16:30 Stolice 2 : 2 Prva iskra
18.04.2010 Pričević 1 : 5 Lukavac
18.04.2010 Gradac 1 : 0 Junior Novo Naselje
18.04.2010 Zadrugar 2 : 3 Milenko Pavlović
18.04.2010 Dupljaj 0 : 3 Iskra
18.04.2010 Vragočanica 1 : 7 Mladost (D)
18.04.2010 Polet 3 : 2 Kotešica
18.04.2010 OFK Divci 2 : 0 Mladost (VK)
18.04.2010 Beloševac 2 : 3 OFK Povlen
18.04.2010 Podunavac 3 : 0 Badljevica
18.04.2010 Šumadinac 2 : 3 Vučak
18.04.2010 Ravni Gaj 3 : 1 7. Jul
18.04.2010 Petrijevac 1 : 3 Landol
18.04.2010 Jasenica 0 : 4 Polet
18.04.2010 Mladost 3 : 0 Karadjordje
18.04.2010 16:00 Sloga 4 : 2 Bokanja
18.04.2010 16:00 Jasenica 3 : 1 Venčani
18.04.2010 16:00 Radoje Domanović 1 : 5 OFK Šatornja
18.04.2010 16:00 Šumadinac 3 : 0 Prvi srpski ustanak
18.04.2010 16:00 Trešnjevica 0 : 0 Vinča
18.04.2010 16:00 BSK Belosavci 3 : 2 Borac
18.04.2010 16:00 Rača Popović 1 : 0 Mladost (CK)
18.04.2010 16:00 Mladost MG 2 : 1 ŽSK
18.04.2010 16:00 Omladinac 4 : 0 Lepenica
18.04.2010 16:00 Karađorđe 1 : 4 Sloga (M)
18.04.2010 16:00 Mladost (R) 0 : 0 Crvena zvezda
18.04.2010 16:00 Polet 2 : 1 Sloga (Z)
18.04.2010 16:00 BSK 4 : 0 Kotlenik
18.04.2010 16:00 Sloga 4 : 1 Pionir
18.04.2010 16:00 Mladost 4 : 0 Đerdap
18.04.2010 16:00 Borac 3 : 1 Jedinstvo
18.04.2010 16:00 Sloga (Ć) 4 : 1 Makce
18.04.2010 16:00 Carevac 4 : 0 Polet
18.04.2010 16:00 Pobeda 2 : 0 Žitkovica
18.04.2010 16:00 Dragoš 1 : 4 Integral
18.04.2010 16:00 Rudar 2 : 0 Vrelo
18.04.2010 16:00 Napredak 3 : 1 Radnički
18.04.2010 16:00 Krilaš 2 : 1 Košava
18.04.2010 16:00 Zadrugar 4 : 0 Sloboda
18.04.2010 16:00 Omladinac 1 : 2 Jedinstvo
18.04.2010 Radnički (KS) 1 : 1 Zadrugar
18.04.2010 Crvena zastava 3 : 0 Budućnost
18.04.2010 Moravac 3 : 1 Morava
18.04.2010 Željuša 1 : 2 Sloga
18.04.2010 Mladost (PR) 3 : 1 Provalija
18.04.2010 Temac 4 : 0 Pobeda
18.04.2010 Lokomotiva 6 : 1 Budućnost
18.04.2010 16:00 Mala Bosna 2 : 0 Solid
18.04.2010 16:00 Poljoprivrednik 3 : 3 Đurđin TB
18.04.2010 16:00 Lokomotiva 1 : 1 Elektrovojvodina
18.04.2010 16:00 Sever 0 : 6 Hajduk
18.04.2010 16:00 Žednik 4 : 1 Udarnik
18.04.2010 16:00 Šampion Olimpija 1 : 2 Tromeđa
18.04.2010 16:00 Jedinstvo 3 : 4 Graničar
18.04.2010 16:00 Sloga 0 : 8 Tisa
18.04.2010 16:00 Mladost 1 : 2 Tomislavci
18.04.2010 16:00 Pobeda 2 : 3 Sloboda
18.04.2010 16:00 Napredak 3 : 3 Mićunovo
18.04.2010 16:00 Slavija 5 : 1 Olimpija
18.04.2010 Jedinstvo Stević 1 : 0 BSK Bavanište
18.04.2010 Omladinac (D) 3 : 0 Proleter
18.04.2010 Jedinstvo 0 : 4 Mladost
18.04.2010 Kolonija 7 : 0 Borac (P)
18.04.2010 Omladinac (O) 5 : 0 Glogonj
18.04.2010 Pobeda 2 : 1 Unirea
18.04.2010 Borac (S) 6 : 0 Plavi Dunav
18.04.2010 Vojvodina 3 : 0 Železničar
18.04.2010 Karaš (J) 1 : 0 Vinogradar
18.04.2010 Mladost 3 : 1 Jedinstvo
18.04.2010 Karaš (K) 0 : 3 Sloga
18.04.2010 Ratar 3 : 1 Bratstvo Unirea
18.04.2010 Dobrica 7 : 0 Dunav
18.04.2010 Vršac United 6 : 0 Hajdučica
18.04.2010 Potporanj 0 : 0 Banat
18.04.2010 Borac 1 : 0 Hajduk
18.04.2010 Vojvodina 3 : 1 2. Oktobar
18.04.2010 Borac 4 : 2 Jedinstvo
18.04.2010 Napredak 0 : 3 Crvena Zvezda
18.04.2010 Stubal 2 : 2 Jovo Kursula
18.04.2010 Progorelica 1 : 1 Miločajac
18.04.2010 Kablar 0 : 1 Gruža
18.04.2010 Zgodačica 1 : 2 Musina reka
18.04.2010 Vojvoda Milenko 3 : 0 Borac
18.04.2010 Dunav 4 : 1 Sloga
18.04.2010 BSK 1 : 0 Napredak (B)
18.04.2010 Dizel 2 : 0 Zemljoradnik
18.04.2010 Mip Majdan 0 : 2 Mlava
18.04.2010 Stig 2 : 1 Metalac
18.04.2010 10:00 Jedinstvo : Sloga
18.04.2010 10:00 Stig (C) : Napredak
18.04.2010 10:00 Stig (MC) : Budućnost
18.04.2010 Ribnik 0 : 1 Topoljak
18.04.2010 Omladinac 0 : 3 Stara Čaršija
18.04.2010 Vinogradar 3 : 1 Jugovići
18.04.2010 MZ Trstenik 0 : 3 Morava
18.04.2010 Gradina 3 : 1 Mladost
18.04.2010 Tomako Internacional 3 : 0 Sloboda
18.04.2010 17:00 Dunav 8 : 0 OFK Zvezdara
18.04.2010 17:00 Sveti Stefan 1 : 2 Mladost
18.04.2010 10:00 Mabat 0 : 2 Omladinac
18.04.2010 16:00 Pobeda 2 : 0 Vojvodina
18.04.2010 16:00 Jedinstvo 1 : 4 Ševac
18.04.2010 16:00 Vitorul 4 : 0 Partizan
18.04.2010 Spartak 1 : 0 Lemind Lavice
18.04.2010 Sušica 3 : 0 Jerina
18.04.2010 Vandini 2 : 2 Požarevac
18.04.2010 Radnički 1919 5 : 2 Kikinda
18.04.2010 ŽFK Fruškogorac 3 : 0 Rubin
18.04.2010 Novi Bečej 2 : 0 Sloga
18.04.2010 15:00 Sloga (K) 1 : 1 Zemun
18.04.2010 10:00 BSK Borča 0 : 3 Crvena zvezda
18.04.2010 10:00 Voždovac 0 : 1 Čukarički Stankom
18.04.2010 14:00 Radnički (N) 0 : 0 Rad
18.04.2010 11:00 Jagodina 1 : 1 Bežanija
18.04.2010 11:00 Vojvodina 2 : 1 Radnički (NB)
18.04.2010 13:00 Sloga (K) 0 : 1 Partizan
18.04.2010 13:00 BSK Borča 0 : 1 Crvena zvezda
18.04.2010 15:00 Timok 4 : 3 Radnički (O)
18.04.2010 12:00 Radnički (N) 2 : 1 Rad
18.04.2010 11:00 Borac (Č) 2 : 1 OFK Beograd
18.04.2010 10:00 Čukarički Stankom 0 : 4 Teleoptik
18.04.2010 11:00 Vojvodina 2 : 0 Zemun
18.04.2010 11:00 Morava 1 : 1 Radnički (N)
18.04.2010 10:00 Bežanija 1 : 3 Crvena zvezda
18.04.2010 13:00 OFK Beograd 1 : 2 Napredak
18.04.2010 13:00 Zemun 4 : 2 Dubočica
18.04.2010 13:00 Jagodina 2 : 1 Smederevo
18.04.2010 13:00 ČSK Pivara 5 : 1 Sloga (K)

Košarka

18.04.2010 18:00 Jug 78 : 67 Vrbas Carnex
18.04.2010 Bor 63 : 66 Kraljevo
18.04.2010 Šabac 68 : 56 Stara Pazova
18.04.2010 Tamiš 45 : 76 Student

Odbojka

18.04.2010 18:30 Radnički 3 : 1 Crvena Zvezda 2:0
18.04.2010 19:00 Šumadija Aqua Viva 0 : 3 Lazarevac
18.04.2010 18:30 Putevi Trendteks 1 : 3 Vojvodina
18.04.2010 Libero 3 : 1 Leposavić
18.04.2010 Trstenik 1 : 3 Takovo Zvezda Helios

Rukomet

18.04.2010 19:00 Požarevac 34 : 25 Napredak
18.04.2010 19:00 Crvena Zvezda 28 : 28 Rudar
18.04.2010 18:00 Kučevo 39 : 24 Župa
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.