XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2009 Arilje - GP Zlatibor 1:2
2 21.08.2009 GP Zlatibor - Jedinstvo 6:1
3 30.08.2009 Perućac - GP Zlatibor 1:0
4 04.09.2009 GP Zlatibor - Zlatibor (Č) 3:2
5 09.09.2009 Železničar - GP Zlatibor 1:3
6 11.09.2009 GP Zlatibor - Omladinac 0:1
7 20.09.2009 Napredak - GP Zlatibor 0:2
8 25.09.2009 GP Zlatibor - Crnokosa 6:0
9 04.10.2009 Polet - GP Zlatibor 0:0
10 07.10.2009 Višesava - GP Zlatibor 0:6
11 09.10.2009 GP Zlatibor - Jasen 7:2
12 18.10.2009 Lazarica - GP Zlatibor 0:3
13 23.10.2009 GP Zlatibor - Zlatibor voda 1:0
14 01.11.2009 Savinac - GP Zlatibor 3:1
15 04.11.2009 GP Zlatibor - Sečica 4:1
16 07.11.2009 Budućnost - GP Zlatibor 1:1
17 13.11.2009 GP Zlatibor - Luna Avijatičar 6:0
18 12.03.2010 14:00 GP Zlatibor - Arilje 4:0
19 28.03.2010 14:00 Jedinstvo - GP Zlatibor 1:0
20 02.04.2010 15:00 GP Zlatibor - Perućac 2:0
21 11.04.2010 15:00 Zlatibor (Č) - GP Zlatibor 0:0
22 14.04.2010 15:00 GP Zlatibor - Železničar 6:1
23 18.04.2010 15:00 Omladinac - GP Zlatibor 1:0
24 23.04.2010 15:30 GP Zlatibor - Napredak 9:0
25 01.05.2010 15:30 Crnokosa - GP Zlatibor 1:2
26 07.05.2010 16:00 GP Zlatibor - Polet 2:0
27 12.05.2010 16:00 GP Zlatibor - Višesava 4:2
28 16.05.2010 16:00 Jasen - GP Zlatibor 2:0
29 21.05.2010 16:30 GP Zlatibor - Lazarica 4:1
30 16:30 Zlatibor voda - GP Zlatibor 0:1
31 05.06.2010 16:30 GP Zlatibor - Savinac 5:1
32 09.06.2010 17:00 Sečica - GP Zlatibor 3:0
33 12.06.2010 17:00 GP Zlatibor - Budućnost 3:2
34 19.06.2010 17:00 Luna Avijatičar - GP Zlatibor 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Drina" Zlatibor (Č) 34 23 7 4 76
2 Železničar 34 22 7 5 73
3 GP Zlatibor 34 23 4 7 73
4 Zlatibor voda 34 22 6 6 72
5 Budućnost 34 20 8 6 68
6 Polet 34 18 7 9 61
7 Savinac 34 18 3 13 57
8 Crnokosa 34 15 6 13 51
9 Jasen 34 15 5 14 50
10 Omladinac 34 14 7 13 49
11 Jedinstvo 34 13 4 17 43
12 Luna Avijatičar 34 10 8 16 38
13 Perućac 34 10 3 21 33
14 Lazarica 34 10 3 21 33
15 Napredak 34 10 2 22 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Požega Arilje (-3) 34 10 2 22 29
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Požega Sečica 34 4 6 24 18
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Užice Višesava 34 4 2 28 14
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu