XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 269 utakmica za dan
Nedelja, 11 April 2010

Fudbal

11.04.2010 14:00 OFK Beograd 2 : 2 Vojvodina
11.04.2010 16:00 Rad 2 : 0 Čukarički Stankom
11.04.2010 16:00 Jagodina 0 : 0 Partizan
11.04.2010 15:00 Srem 0 : 1 Banat
11.04.2010 15:00 Mladost (L) 0 : 0 Radnički (N)
11.04.2010 15:00 Sloga (K) 2 : 0 Teleoptik
11.04.2010 15:30 Železničar 4 : 1 Šumadija Radnički 1923
11.04.2010 15:30 Mačva 5 : 0 Sloboda (Č)
11.04.2010 16:00 Hajduk Veljko 1 : 2 Timok
11.04.2010 16:00 Vlasina 3 : 0 Radnički (P)
11.04.2010 16:00 Jedinstvo (P) 3 : 1 Svrljig
11.04.2010 11:00 Car Konstantin 0 : 1 Radnički (S)
11.04.2010 15:30 Palić 0 : 1 Radnički (Š)
11.04.2010 15:30 Dolina 2 : 0 Tekstilac Ites
11.04.2010 10:00 Sindjelić 1 : 0 Sopot
11.04.2010 11:00 Hajduk 3 : 2 Radnički (O)
11.04.2010 10:00 Grafičar 0 : 0 Palilulac
11.04.2010 16:00 Resnik 0 : 1 Beograd
11.04.2010 15:30 Prijevor 2 : 2 Mokra Gora
11.04.2010 15:30 Vodojaža 4 : 1 Sušica
11.04.2010 15:30 Erdoglija Šumadija 1903 2 : 1 Jošanica
11.04.2010 15:30 Orlovac 5 : 1 Slavija (K)
11.04.2010 15:30 Jadar (GD) 0 : 1 Loznica
11.04.2010 15:30 Zlatar 2 : 1 Jedinstvo Putevi
11.04.2010 15:30 Krušik 3 : 1 Ribnica
11.04.2010 15:30 Crvena zvezda (S) 1 : 0 Selevac
11.04.2010 15:30 Borac 1 : 1 Omladinac (Š)
11.04.2010 15:30 Partizan (BB) 4 : 0 Jasenica 1911
11.04.2010 15:30 Seljak 1 : 0 Vrbovac
11.04.2010 15:30 Homoljac 1 : 0 Obilić (Ž)
11.04.2010 15:30 Zvižd 0 : 0 Šapine
11.04.2010 16:00 Mladost (M) 2 : 2 OFK Brzi Brod
11.04.2010 16:00 Radan 3 : 1 Bobište
11.04.2010 16:00 Jastrebac (B) 1 : 0 Topličanin
11.04.2010 16:00 Pukovac 4 : 1 Mladost (B)
11.04.2010 16:00 Vučje 1 : 1 Zloćudovo
11.04.2010 16:00 Zaplanjac 3 : 0 BSK Bujanovac
11.04.2010 16:00 Borac 1 : 0 Trudbenik
11.04.2010 16:00 Pepeljevac 1 : 0 Rudar (B)
11.04.2010 16:00 Sloga (Ć) 2 : 0 Temnić
11.04.2010 16:00 Slatina (B) 0 : 1 Trstenik PPT
11.04.2010 16:00 Trgovački 1 : 0 Trajal
11.04.2010 15:30 Radnički (B) 2 : 0 Radnik
11.04.2010 15:30 Bačka (P) 2 : 2 Kozara
11.04.2010 15:30 Jedinstvo 1 : 2 Bačka 1901
11.04.2010 15:30 ŽAK 10 : 2 Polet (K)
11.04.2010 15:30 Mladost 3 : 0 Jugović
11.04.2010 15:30 Index 1 : 0 Ljukovo
11.04.2010 15:30 Budućnost (M) 0 : 0 Solunac
11.04.2010 16:00 Poštar 1 : 2 Lasta
11.04.2010 16:00 Vinča 1 : 0 Crvena zvezda (MML)
11.04.2010 16:00 PKB 0 : 1 Balkan Mirijevo
11.04.2010 16:00 Borac (O) 0 : 0 GSP Polet
11.04.2010 16:00 Proleter Lasta 0 : 1 Tutin
11.04.2010 16:00 Rudar 0 : 1 Karađorđe
11.04.2010 16:00 Napredak 2 : 0 Jedinstvo
11.04.2010 16:00 Radnik 2 : 0 Radnički
11.04.2010 16:00 Mataruge 0 : 0 Budućnost
11.04.2010 15:30 Mladost (P) 1 : 1 Napredak (K)
11.04.2010 15:30 Dragačevo 1 : 0 Autoprevoz
11.04.2010 15:30 Rudar 2 : 0 Spartak
11.04.2010 15:30 Velereč 94 0 : 2 Jedinstvo (GG)
11.04.2010 15:30 Jedinstvo (K) 3 : 1 Miokovci
11.04.2010 15:30 Šumadija 1 : 2 Gorušica
11.04.2010 15:30 Napredak (S) 2 : 3 Slatina
11.04.2010 15:30 Jedinstvo (P) 0 : 2 Omladinac (Z)
11.04.2010 15:00 Napredak 1 : 0 Višesava
11.04.2010 15:00 Omladinac 0 : 3 Crnokosa
11.04.2010 15:00 Železničar 1 : 1 Polet
11.04.2010 15:00 Zlatibor (Č) 0 : 0 GP Zlatibor
11.04.2010 15:00 Perućac 0 : 4 Jasen
11.04.2010 15:00 Jedinstvo 2 : 3 Lazarica
11.04.2010 15:00 Arilje 0 : 3 Zlatibor voda
11.04.2010 15:30 Rajac 2 : 1 Mladost
11.04.2010 15:30 ZSK 1 : 1 Mladi radnik
11.04.2010 15:30 Vrujci 3 : 0 Brežđe
11.04.2010 Šumadija 2 : 0 Sloboda
11.04.2010 Budućnost 0 : 0 Radnik
11.04.2010 Jedinstvo 2 : 3 Železničar (S)
11.04.2010 Drugovac 0 : 3 Udarnik
11.04.2010 Železničar (K) 2 : 0 Mladi borac
11.04.2010 Sloga 4 : 0 Mladi radnik
11.04.2010 Omladinac 1 : 1 Napredak
11.04.2010 Lunjevac 2 : 1 Cerovac
11.04.2010 10:00 Šumadija 1 : 0 Banja
11.04.2010 15:30 Junkovac 1 : 1 Karađorđe (T)
11.04.2010 15:30 Borac (P) 2 : 3 Šumadinac (B)
11.04.2010 15:30 Partizan (D) 4 : 0 Borac (Lj)
11.04.2010 15:30 Bare 4 : 2 Beli Orlovi
11.04.2010 15:30 Polet (A) 4 : 3 Petar Dobrnjac
11.04.2010 15:30 Napredak (N) 4 : 1 Napredak (VC)
11.04.2010 15:30 Dunavac 2 : 1 Bata Bulić
11.04.2010 15:30 Crni Vrh 5 : 0 Beli Orao
11.04.2010 15:30 Mlava 2 : 0 Zadrugar
11.04.2010 15:30 Borac 1 : 1 Sloga (B)
11.04.2010 15:30 Sloga (K) 1 : 2 Sloga (D)
11.04.2010 15:30 Radnički (T) 5 : 1 Omladinac (GK)
11.04.2010 15:30 Stevan Nešticki 1 : 5 Proleter (M)
11.04.2010 15:30 Delijski Vis 7 : 1 Morava (Č)
11.04.2010 15:30 Sloboda 1 : 1 Mramor
11.04.2010 11:00 OFK Niš 3 : 1 Budućnost (PK)
11.04.2010 16:00 Morava 6 : 0 Rad
11.04.2010 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Borac
11.04.2010 16:00 Bukovik 0 : 1 Mladost (B)
11.04.2010 15:30 Železničar (VB) 3 : 0 Pčinja
11.04.2010 15:30 Hajduk 3 : 0 Polet
11.04.2010 15:30 As 4 : 1 Pavlovac
11.04.2010 15:30 Mladost 3 : 0 Vihor
11.04.2010 Dragoš 1 : 2 Tanasko Rajić
11.04.2010 Jedinstvo (P) 3 : 0 Gnjilan
11.04.2010 Sloga 1 : 0 Rudna Glava
11.04.2010 Rajac 1 : 5 Ključ
11.04.2010 Nemetali 3 : 2 Dunav
11.04.2010 Majdanpek 4 : 1 Zlot
11.04.2010 Brodoremont 5 : 0 Radnički
11.04.2010 BSK 3 : 6 Poreč
11.04.2010 16:30 Vinogradar 2 : 1 Potisje
11.04.2010 16:30 Tisa 0 : 0 Proleter
11.04.2010 16:30 Čantavir 1 : 1 Tavankut
11.04.2010 16:30 Bajša 2 : 0 Krivaja
11.04.2010 16:30 Preporod 5 : 0 Eđšeg
11.04.2010 15:30 Proleter 3 : 0 Vulturul
11.04.2010 15:30 Polet 2 : 1 Partizan (G)
11.04.2010 15:30 Tempo 4 : 0 Dolovo
11.04.2010 15:30 Jugoslavija 4 : 3 Sloga
11.04.2010 15:30 Radnički (B) 3 : 0 Crvena zvezda
11.04.2010 15:30 Borac (A) 1 : 2 OFK Klek
11.04.2010 15:30 ŽAK 0 : 1 Delija
11.04.2010 15:30 Mladost (BD) 3 : 3 Bilećanin
11.04.2010 15:00 Graničar 4 : 2 Mladost (K)
11.04.2010 15:00 Kula 2 : 3 Polet (S)
11.04.2010 15:00 Omladinac (D) 0 : 1 Zadrugar
11.04.2010 15:00 BSK 1 : 0 Crvenka
11.04.2010 15:00 PIK 2 : 0 Kordun
11.04.2010 15:00 Lipar 2 : 0 Radnički
11.04.2010 Fruškogorac 1 : 2 Hercegovac
11.04.2010 Sremac 2 : 1 Borac (Š)
11.04.2010 Slavija (NS) 2 : 1 Tvrdjava
11.04.2010 Petrovaradin 0 : 2 Jedinstvo (R)
11.04.2010 Srbobran 2 : 0 Vrbas
11.04.2010 Mladost (NS) 3 : 1 Omladinac (S)
11.04.2010 PSK Putinci 4 : 0 Borac (M)
11.04.2010 Graničar (A) 3 : 0 Podrinje
11.04.2010 Graničar (K) 1 : 0 Hajduk (V)
11.04.2010 Mladost 0 : 3 Dunav
11.04.2010 Fruškogorac 2 : 1 Borac (S)
11.04.2010 LSK Laćarak 2 : 0 Sloga Milšped
11.04.2010 Jadran 1 : 0 Jedinstvo
11.04.2010 Granit 4 : 1 Vrnjci
11.04.2010 Žiča 4 : 0 Tavnik
11.04.2010 Lazac 2 : 0 Olimpik
11.04.2010 Polet (R) 0 : 1 Morava (M)
11.04.2010 Partizan 0 : 4 Ribnica
11.04.2010 Mladost (V) 2 : 1 Grdica
11.04.2010 16:00 Prva iskra 4 : 1 Borac (K)
11.04.2010 16:00 Cer 5 : 2 Stolice
11.04.2010 16:00 Granit 3 : 0 Milan Orlić
11.04.2010 16:00 Radjevac 3 : 0 Jedinstvo
11.04.2010 Milenko Pavlović 1 : 0 Dupljaj
11.04.2010 Lukavac 2 : 1 Gradac
11.04.2010 Mali korak 0 : 3 Pričević
11.04.2010 Mladost (D) 8 : 3 OFK Povlen
11.04.2010 Mladost (VK) 3 : 0 Beloševac
11.04.2010 Kotešica 2 : 2 OFK Divci
11.04.2010 Vragočanica 1 : 5 Polet
11.04.2010 Badljevica 0 : 3 Landol
11.04.2010 7. Jul 3 : 0 Petrijevac
11.04.2010 Vučak 1 : 1 Ravni Gaj
11.04.2010 Podunavac 2 : 0 Šumadinac
11.04.2010 Polet 2 : 0 Karadjordje
11.04.2010 Jasenica 2 : 5 Mladost
11.04.2010 15:30 Borac 2 : 0 Mladi rudar
11.04.2010 15:30 Vinča 1 : 1 BSK Belosavci
11.04.2010 15:30 Prvi srpski ustanak 0 : 0 Trešnjevica
11.04.2010 15:30 OFK Šatornja 1 : 1 Šumadinac
11.04.2010 15:30 Sloga 6 : 0 Jasenica
11.04.2010 15:30 Mladost (CK) 1 : 2 Kotlenik
11.04.2010 15:30 Sloga (Z) 0 : 2 BSK
11.04.2010 15:30 Crvena zvezda 4 : 1 Polet
11.04.2010 15:30 Sloga (M) 6 : 0 Mladost (R)
11.04.2010 15:30 ŽSK 4 : 0 Omladinac
11.04.2010 15:30 Rača Popović 1 : 2 Mladost MG
11.04.2010 15:30 Polet 2 : 0 Pobeda
11.04.2010 15:30 Desine 2 : 1 Carevac
11.04.2010 15:30 Jedinstvo 5 : 1 Sloga (Ć)
11.04.2010 15:30 Pionir 1 : 4 Mladost
11.04.2010 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Laolac
11.04.2010 15:30 Košava 3 : 2 Zadrugar
11.04.2010 15:30 Radnički 2 : 1 Krilaš
11.04.2010 15:30 Vrelo 4 : 0 Napredak
11.04.2010 15:30 Integral 4 : 1 Rudar
11.04.2010 15:30 Mladost 1 : 0 Dragoš
11.04.2010 Morava 2 : 1 Rudar
11.04.2010 Rujnik 1 : 5 Moravac
11.04.2010 Jedinstvo 1 : 1 Crvena zastava
11.04.2010 Sloga 3 : 0 Budućnost
11.04.2010 Pobeda 1 : 1 Lokomotiva
11.04.2010 Provalija 3 : 2 Mladost (MS)
11.04.2010 Željuša 0 : 6 Mladost (PR)
11.04.2010 16:00 Udarnik 1 : 1 Subotica
11.04.2010 16:00 Hajduk 8 : 2 Žednik
11.04.2010 16:00 Elektrovojvodina 5 : 0 Sever
11.04.2010 16:00 Đurđin TB 1 : 1 Lokomotiva
11.04.2010 16:00 Solid 1 : 1 Poljoprivrednik
11.04.2010 16:00 Bratstvo 1 : 1 Mala Bosna
11.04.2010 15:30 Tisa 0 : 1 Horgoš Higlo
11.04.2010 15:30 Graničar 4 : 1 Sloga
11.04.2010 15:30 Slavija 4 : 1 Jedinstvo
11.04.2010 15:30 Tromeđa 0 : 4 Čoka
11.04.2010 16:00 Mićunovo 2 : 1 Slavija
11.04.2010 Železničar 1 : 0 Jedinstvo Stević
11.04.2010 Plavi Dunav 2 : 3 Vojvodina
11.04.2010 Unirea 1 : 5 Borac (S)
11.04.2010 Glogonj 10 : 0 Pobeda
11.04.2010 Borac (P) 2 : 1 Omladinac (O)
11.04.2010 Mladost 1 : 1 Kolonija
11.04.2010 Proleter 5 : 1 Jedinstvo
11.04.2010 BSK Bavanište 5 : 1 Omladinac (D)
11.04.2010 Hajduk 1 : 0 Karaš (J)
11.04.2010 Banat 4 : 2 Borac
11.04.2010 Hajdučica 5 : 0 Potporanj
11.04.2010 Dunav 1 : 6 Vršac United
11.04.2010 Bratstvo Unirea 1 : 3 Dobrica
11.04.2010 Sloga 2 : 0 Ratar
11.04.2010 Jedinstvo 5 : 0 Karaš (K)
11.04.2010 Vinogradar 4 : 1 Mladost
11.04.2010 Napredak 1 : 1 Vojvodina
11.04.2010 Crvena Zvezda 3 : 2 Borac
11.04.2010 Jedinstvo 3 : 1 2. Oktobar
11.04.2010 Musina reka 1 : 0 Omladinac (D)
11.04.2010 Gruža 1 : 0 Zgodačica
11.04.2010 Miločajac 2 : 1 Kablar
11.04.2010 Jovo Kursula 4 : 3 Progorelica
11.04.2010 Budućnost (S) 0 : 3 Stubal
11.04.2010 Napredak (B) 0 : 1 Dunavac
11.04.2010 Sloga 1 : 3 BSK
11.04.2010 Borac 1 : 2 Dunav
11.04.2010 Mlava 6 : 1 Stig
11.04.2010 Zemljoradnik 2 : 1 Mip Majdan
11.04.2010 Jedinstvo 3 : 0 Sloga
11.04.2010 Stig (C) 1 : 1 Napredak
11.04.2010 Stig (MC) 0 : 1 BSK
11.04.2010 Ribnik 2 : 2 Stari Trstenik
11.04.2010 Omladinac 0 : 3 Topoljak
11.04.2010 Vinogradar 3 : 1 Beli Orlovi
11.04.2010 MZ Trstenik 0 : 6 Stara Čaršija
11.04.2010 Gradina 4 : 2 Jugovići
11.04.2010 Tomako Internacional 1 : 7 Morava
11.04.2010 16:00 Omladinac 2 : 0 Mladi proleter
11.04.2010 16:00 Crvenka 4 : 1 Mabat
11.04.2010 16:00 Mladost 7 : 1 Olimpija
11.04.2010 15:30 Ševac 2 : 1 Vitorul
11.04.2010 15:30 Vojvodina 4 : 1 Jedinstvo
11.04.2010 15:30 Omladinac 1 : 4 Pobeda
11.04.2010 10:00 BSK Borča 0 : 0 Zemun
11.04.2010 13:00 Voždovac 0 : 1 Sloga (K)
11.04.2010 11:00 Jagodina 0 : 1 Rad
11.04.2010 11:00 Vojvodina 0 : 2 OFK Beograd
11.04.2010 13:00 BSK Borča 1 : 0 Partizan
11.04.2010 11:00 Borac (Č) 0 : 0 Radnički (O)
11.04.2010 11:00 Vojvodina 0 : 0 OFK Beograd
11.04.2010 13:00 Bežanija 2 : 0 Radnički (N)
11.04.2010 13:00 Zemun 1 : 2 Napredak

Košarka

11.04.2010 18:00 Radnički (O) 85 : 81 Jug
11.04.2010 19:15 Radivoj Korać MT 92 : 59 Mladost Kolubara

Odbojka

11.04.2010 Zlatibor (Č) 1 : 3 Takovo Zvezda Helios
11.04.2010 Gimnazijalac 3 : 0 Mali Zvornik

Rukomet

11.04.2010 19:00 Planinka Prolom voda 32 : 29 Vojvodina Železničar
11.04.2010 18:00 Rudar 33 : 30 Bask
Licmi je ocenio utakmicu
Licmi je lajkovao utakmicu
Aca034 je podelio utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu