XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 10.10.2009 16:00 Jagodina - Železničar 0:3
2 17.10.2009 17:00 Železničar - Jedinstvo 3:0
3 24.10.2009 17:00 Novi Sad - Železničar 1:3
4 01.11.2009 18:00 GIK Banat - Železničar 2:3
5 06.11.2009 17:00 Železničar - Putevi 0:3
6 14.11.2009 17:30 Borac - Železničar 1:3
7 21.11.2009 17:30 Železničar - Niš 2:3
8 28.11.2009 19:00 VGSK - Železničar 0:3
9 06.12.2009 18:00 Železničar - Bavanište 3:0
10 12.12.2009 15:00 Železničar - Jagodina 3:0
11 17.12.2009 18:00 Jedinstvo - Železničar 3:1
12 09.01.2010 17:00 Železničar - Novi Sad 3:0
13 16.01.2010 17:00 Železničar - GIK Banat 3:0
14 22.01.2010 18:00 Putevi - Železničar 3:2
15 30.01.2010 17:00 Železničar - Borac 1:3
16 06.02.2010 16:00 Niš - Železničar 3:1
17 13.02.2010 15:00 Železničar - VGSK 3:0
18 20.02.2010 17:30 Bavanište - Železničar 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva mini liga play off Železničar 18 12 6 37
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva mini liga play off Jedinstvo 18 12 6 33
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva mini liga play off Borac 18 11 7 32
4 Prelazi u ligu višeg ranga Prva mini liga play off Niš 18 11 7 32
5 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga play out Novi Sad 18 10 8 31
6 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga play out GIK Banat 18 8 10 27
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga play out Jagodina 18 10 8 27
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga play out Putevi 18 9 9 27
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga play out Bavanište 18 6 12 21
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga play out VGSK 18 1 17 3
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu