XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 09.10.2010 17:00 Partizan - Budućnost m:tel 78:79
2 12.10.2010 19:00 Budućnost m:tel - Crvena Zvezda 89:75
3 17.10.2010 17:00 Hemofarm Štada - Budućnost m:tel 88:76
4 23.10.2010 19:00 Budućnost m:tel - Radnički 95:61
5 30.10.2010 20:15 Široki TT Kabeli - Budućnost m:tel 69:61
6 06.11.2010 20:00 Budućnost m:tel - Igokea 84:67
7 13.11.2010 17:00 Cedevita - Budućnost m:tel 70:59
8 20.11.2010 20:00 Budućnost m:tel - Zadar 105:92
9 27.11.2010 20:00 Union Olimpija - Budućnost m:tel 68:53
10 04.12.2010 20:00 Budućnost m:tel - Krka 68:63
11 11.12.2010 17:00 Zagreb CO - Budućnost m:tel 75:85
12 18.12.2010 19:15 Budućnost m:tel - Cibona 80:71
13 26.12.2010 16:30 CEZ Nymburk - Budućnost m:tel 74:87
14 07.01.2011 17:00 Budućnost m:tel - Partizan 61:65
15 10.01.2011 20:15 Crvena Zvezda - Budućnost m:tel 63:55
16 13.01.2011 19:00 Budućnost m:tel - Hemofarm Štada 75:73
17 16.01.2011 17:00 Radnički - Budućnost m:tel 75:68
18 22.01.2011 19:00 Budućnost m:tel - Široki TT Kabeli 86:64
19 30.01.2011 17:00 Igokea - Budućnost m:tel 80:70
20 05.02.2011 19:00 Budućnost m:tel - Cedevita 93:90
21 19.02.2011 19:00 Zadar - Budućnost m:tel 74:78
22 26.02.2011 19:00 Budućnost m:tel - Union Olimpija 70:71
23 05.03.2011 19:00 Krka - Budućnost m:tel 80:73
24 08.03.2011 19:15 Budućnost m:tel - Zagreb CO 77:80
25 12.03.2011 20:00 Cibona - Budućnost m:tel 70:80
26 15.03.2011 19:00 Budućnost m:tel - CEZ Nymburk 102:91
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Plasman na Final Four Partizan 26 18 8 44
2 Prelazi u ligu višeg ranga Plasman na Final Four Union Olimpija 26 17 9 43
3 Prelazi u ligu višeg ranga Plasman na Final Four Krka 26 17 9 43
4 Prelazi u ligu višeg ranga Plasman na Final Four Budućnost m:tel 26 15 11 41
5 Zagreb CO 26 15 11 41
6 Hemofarm Štada 26 14 12 40
7 Cedevita 26 14 12 40
8 CEZ Nymburk 26 12 14 38
9 Široki TT Kabeli 26 12 14 38
10 Radnički 26 12 14 38
11 Igokea 26 11 15 37
12 Cibona 26 10 16 36
13 Crvena Zvezda 26 8 18 34
14 Zadar 26 7 19 33