11.12
Dunav
Duga
20
0
|
11.12.2010 | Dunav | 20 : 0 | Duga | |||||
11.12
Odžaci
Nova Pazova
59
74
|
11.12.2010 | Odžaci | 59 : 74 | Nova Pazova | |||||
11.12
Veternik
Sport Key
20
0
|
11.12.2010 | Veternik | 20 : 0 | Sport Key | |||||
11.12
Topola
Radnički
80
70
|
11.12.2010 | Topola | 80 : 70 | Radnički | |||||
11.12
Mladost Teletehnika
Jedinstvo
90
81
|
11.12.2010 | Mladost Teletehnika | 90 : 81 | Jedinstvo | |||||
11.12
Meridiana
Stara Pazova
66
62
|
11.12.2010 | Meridiana | 66 : 62 | Stara Pazova | |||||
11.12
Novi Sad MT
Vrbas
87
90
|
11.12.2010 | Novi Sad MT | 87 : 90 | Vrbas |
11.12
17:00
Borac
Pečenjevce BP
67
61
|
11.12.2010 17:00 | Borac | 67 : 61 | Pečenjevce BP | |||||
11.12
19:00
Bor
Jastreb
83
81
|
11.12.2010 19:00 | Bor | 83 : 81 | Jastreb | |||||
11.12
18:00
BSK Junior
Vlasotince
65
61
|
11.12.2010 18:00 | BSK Junior | 65 : 61 | Vlasotince | |||||
11.12
14:30
Mladost Vesna
Ergonom
74
62
|
11.12.2010 14:30 | Mladost Vesna | 74 : 62 | Ergonom |
11.12
17:00
Zagreb CO
Budućnost m:tel
75
85
|
11.12.2010 17:00 | Zagreb CO | 75 : 85 | Budućnost m:tel | |||||
11.12
18:30
CEZ Nymburk
Union Olimpija
72
85
|
11.12.2010 18:30 | CEZ Nymburk | 72 : 85 | Union Olimpija | |||||
11.12
17:00
Crvena Zvezda
Cedevita
82
77
|
11.12.2010 17:00 | Crvena Zvezda | 82 : 77 | Cedevita | |||||
11.12
20:15
Igokea
Hemofarm Štada
99
82
|
11.12.2010 20:15 | Igokea | 99 : 82 | Hemofarm Štada | |||||
11.12
16:30
Krka
Cibona
87
64
|
11.12.2010 16:30 | Krka | 87 : 64 | Cibona |
11.12
19:00
OKK Beograd
Metalac
78
74
|
11.12.2010 19:00 | OKK Beograd | 78 : 74 | Metalac | |||||
11.12
20:00
Napredak Rubin
Superfund
77
72
|
11.12.2010 20:00 | Napredak Rubin | 77 : 72 | Superfund | |||||
11.12
19:00
Vojvodina Srbijagas
Tamiš Petrohemija
65
57
|
11.12.2010 19:00 | Vojvodina Srbijagas | 65 : 57 | Tamiš Petrohemija | |||||
11.12
19:00
Proleter Naftagas
Sloboda
90
93
|
11.12.2010 19:00 | Proleter Naftagas | 90 : 93 | Sloboda | |||||
11.12
19:00
Borac
Crnokosa
84
76
|
11.12.2010 19:00 | Borac | 84 : 76 | Crnokosa | |||||
11.12
19:30
Sloga
Mega Vizura
85
77
|
11.12.2010 19:30 | Sloga | 85 : 77 | Mega Vizura |
11.12
17:30
Spartak
Sindjelić
98
73
|
11.12.2010 17:30 | Spartak | 98 : 73 | Sindjelić | |||||
11.12
19:00
Niš
Jagodina
78
70
|
11.12.2010 19:00 | Niš | 78 : 70 | Jagodina | |||||
11.12
19:00
Radnički Basket
Smederevo Vizura
74
73
|
11.12.2010 19:00 | Radnički Basket | 74 : 73 | Smederevo Vizura | |||||
11.12
19:00
Železničar
Radnički (O)
81
76
|
11.12.2010 19:00 | Železničar | 81 : 76 | Radnički (O) | |||||
11.12
13:00
BKK Radnički
Radnički KG 06
107
48
|
11.12.2010 13:00 | BKK Radnički | 107 : 48 | Radnički KG 06 | |||||
11.12
16:30
Vojvodina
Viva Basket
87
79
|
11.12.2010 16:30 | Vojvodina | 87 : 79 | Viva Basket | |||||
11.12
17:00
Mladost
KG Student UK
81
95
|
11.12.2010 17:00 | Mladost | 81 : 95 | KG Student UK |
11.12
17:30
Partizan Galenika
Medveščak
83
62
|
11.12.2010 17:30 | Partizan Galenika | 83 : 62 | Medveščak | |||||
11.12
18:00
Gospić CO
Celje
97
87
|
11.12.2010 18:00 | Gospić CO | 97 : 87 | Celje | |||||
11.12
20:30
AJM Maribor
Voždovac
66
72
|
11.12.2010 20:30 | AJM Maribor | 66 : 72 | Voždovac | |||||
11.12
17:00
Čelik Zenica
Vojvodina NIS
76
69
|
11.12.2010 17:00 | Čelik Zenica | 76 : 69 | Vojvodina NIS | |||||
11.12
19:00
Jedinstvo
Radivoj Korać
80
72
|
11.12.2010 19:00 | Jedinstvo | 80 : 72 | Radivoj Korać |
11.12
19:30
Spartak
Hemofarm Štada
49
70
|
11.12.2010 19:30 | Spartak | 49 : 70 | Hemofarm Štada | |||||
11.12
16:30
Student Radnički
Loznica
62
67
|
11.12.2010 16:30 | Student Radnički | 62 : 67 | Loznica |
11.12
16:00
Play Off
Šabac
73
54
|
11.12.2010 16:00 | Play Off | 73 : 54 | Šabac | |||||
11.12
18:00
Stara Pazova
Trepča
79
44
|
11.12.2010 18:00 | Stara Pazova | 79 : 44 | Trepča | |||||
11.12
13:15
Sivac
Jagodina 2001
61
84
|
11.12.2010 13:15 | Sivac | 61 : 84 | Jagodina 2001 | |||||
11.12
15:00
Bor
Vrbas Medela
46
91
|
11.12.2010 15:00 | Bor | 46 : 91 | Vrbas Medela | |||||
11.12
14:00
Basket Stars
Mladost Kolubara
65
60
|
11.12.2010 14:00 | Basket Stars | 65 : 60 | Mladost Kolubara | |||||
11.12
16:00
Radivoj Korać MT
Moravac
56
50
|
11.12.2010 16:00 | Radivoj Korać MT | 56 : 50 | Moravac |
11.12
18:00
Knjaževac
Dubočica
0
3
|
11.12.2010 18:00 | Knjaževac | 0 : 3 | Dubočica | |||||
11.12
14:00
Radan
Đerdap
0
3
|
11.12.2010 14:00 | Radan | 0 : 3 | Đerdap |
11.12
17:00
Lučani
Kosovska Mitrovica
0
3
|
11.12.2010 17:00 | Lučani | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
11.12
20:00
Metalac Takovo
Antena
3
0
|
11.12.2010 20:00 | Metalac Takovo | 3 : 0 | Antena |
11.12
20:00
Partizan
Radnički Credy banka
3
0
|
11.12.2010 20:00 | Partizan | 3 : 0 | Radnički Credy banka | |||||
11.12
19:00
Smederevo
Ribnica
1
3
|
11.12.2010 19:00 | Smederevo | 1 : 3 | Ribnica | |||||
11.12
19:00
Spartak
Jedinstvo
2
3
|
11.12.2010 19:00 | Spartak | 2 : 3 | Jedinstvo |
11.12
19:00
Obilić
Jagodina
3
2
|
11.12.2010 19:00 | Obilić | 3 : 2 | Jagodina | |||||
11.12
19:00
Crnokosa
Niš
3
0
|
11.12.2010 19:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Niš | |||||
11.12
18:00
Mladost
Borac
0
3
|
11.12.2010 18:00 | Mladost | 0 : 3 | Borac |
11.12
18:00
Dinamo Azotara
Tent
0
3
|
11.12.2010 18:00 | Dinamo Azotara | 0 : 3 | Tent | |||||
11.12
20:00
Radnički
Vizura
1
3
|
11.12.2010 20:00 | Radnički | 1 : 3 | Vizura |
11.12
19:00
Jedinstvo
Vojvodina
1
3
|
11.12.2010 19:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
11.12
19:00
Radnički
Varadin BMG-Gradnja
1
3
|
11.12.2010 19:00 | Radnički | 1 : 3 | Varadin BMG-Gradnja | |||||
11.12
16:30
Vizura Super Nova
Smeč 5
3
1
|
11.12.2010 16:30 | Vizura Super Nova | 3 : 1 | Smeč 5 |
11.12
Radnički
Sombor
30
30
|
11.12.2010 | Radnički | 30 : 30 | Sombor | |||||
11.12
Ruma
ŽSK
42
36
|
11.12.2010 | Ruma | 42 : 36 | ŽSK | |||||
11.12
Hajduk
Banatski Karlovac
28
26
|
11.12.2010 | Hajduk | 28 : 26 | Banatski Karlovac | |||||
11.12
Potisje Pleteks
Jedinstvo
29
29
|
11.12.2010 | Potisje Pleteks | 29 : 29 | Jedinstvo | |||||
11.12
Titel Džon Dir
Hercegovina
27
25
|
11.12.2010 | Titel Džon Dir | 27 : 25 | Hercegovina | |||||
11.12
Jabuka
Metalac Asko Vidak
26
26
|
11.12.2010 | Jabuka | 26 : 26 | Metalac Asko Vidak | |||||
11.12
Železničar
Radnički-Cement
32
31
|
11.12.2010 | Železničar | 32 : 31 | Radnički-Cement |
11.12
Stari grad
Studentski grad
31
20
|
11.12.2010 | Stari grad | 31 : 20 | Studentski grad | |||||
11.12
Sindjelić
Zemun
23
25
|
11.12.2010 | Sindjelić | 23 : 25 | Zemun | |||||
11.12
Radnički Morava
Metalac
39
27
|
11.12.2010 | Radnički Morava | 39 : 27 | Metalac | |||||
11.12
Kolubara 2
Radnički
30
33
|
11.12.2010 | Kolubara 2 | 30 : 33 | Radnički | |||||
11.12
Morava Dunav Osiguranje
Smederevo 2
40
35
|
11.12.2010 | Morava Dunav Osiguranje | 40 : 35 | Smederevo 2 | |||||
11.12
Mladost Palanački Kiseljak
Šamot 65
31
32
|
11.12.2010 | Mladost Palanački Kiseljak | 31 : 32 | Šamot 65 | |||||
11.12
Sloga
Majdanpek
24
33
|
11.12.2010 | Sloga | 24 : 33 | Majdanpek |
11.12
Bane
Žitorađa
22
21
|
11.12.2010 | Bane | 22 : 21 | Žitorađa | |||||
11.12
Topličanin
Trepča
38
28
|
11.12.2010 | Topličanin | 38 : 28 | Trepča | |||||
11.12
Vlasotince
Sloga
33
30
|
11.12.2010 | Vlasotince | 33 : 30 | Sloga | |||||
11.12
15 oktobar
Bor 2
24
17
|
11.12.2010 | 15 oktobar | 24 : 17 | Bor 2 |
11.12
Beli andjeo
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
28
26
|
11.12.2010 | Beli andjeo | 28 : 26 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja | |||||
11.12
Zvečan
Arilje 2
34
36
|
11.12.2010 | Zvečan | 34 : 36 | Arilje 2 | |||||
11.12
Goč Merkur
Metalac
29
23
|
11.12.2010 | Goč Merkur | 29 : 23 | Metalac | |||||
11.12
Mokra gora 2
Župa 54
28
36
|
11.12.2010 | Mokra gora 2 | 28 : 36 | Župa 54 |
11.12
Radnički
Radan
28
21
|
11.12.2010 | Radnički | 28 : 21 | Radan | |||||
11.12
BSK Heba
Rtanj
46
19
|
11.12.2010 | BSK Heba | 46 : 19 | Rtanj |
11.12
19:00
Naisus
PKB
28
28
|
11.12.2010 19:00 | Naisus | 28 : 28 | PKB | |||||
11.12
19:00
Vranje
Požarevac
24
28
|
11.12.2010 19:00 | Vranje | 24 : 28 | Požarevac | |||||
11.12
18:00
Priboj
Partizan
27
40
|
11.12.2010 18:00 | Priboj | 27 : 40 | Partizan | |||||
11.12
20:30
Dinamo
Smederevo
33
26
|
11.12.2010 20:30 | Dinamo | 33 : 26 | Smederevo | |||||
11.12
18:00
Crvenka
Planinka Prolom voda
29
36
|
11.12.2010 18:00 | Crvenka | 29 : 36 | Planinka Prolom voda |
11.12
18:00
Crvena Zvezda
Obilić
36
29
|
11.12.2010 18:00 | Crvena Zvezda | 36 : 29 | Obilić | |||||
11.12
17:30
Napredak
Zaječar
32
29
|
11.12.2010 17:30 | Napredak | 32 : 29 | Zaječar | |||||
11.12
18:00
Novi Pazar
Bask Soko
27
26
|
11.12.2010 18:00 | Novi Pazar | 27 : 26 | Bask Soko | |||||
11.12
19:00
Rudar
Nova Pazova
32
25
|
11.12.2010 19:00 | Rudar | 32 : 25 | Nova Pazova | |||||
11.12
19:00
Mokra Gora
Spartak Vojput
24
25
|
11.12.2010 19:00 | Mokra Gora | 24 : 25 | Spartak Vojput | |||||
11.12
19:00
Mladost TSK
Vrbas Carnex
21
20
|
11.12.2010 19:00 | Mladost TSK | 21 : 20 | Vrbas Carnex |
11.12
Mladost
Radnički
36
22
|
11.12.2010 | Mladost | 36 : 22 | Radnički | |||||
11.12
Vrbas
Jabuka 95
22
21
|
11.12.2010 | Vrbas | 22 : 21 | Jabuka 95 | |||||
11.12
Pančevo
Srem-Morović
34
32
|
11.12.2010 | Pančevo | 34 : 32 | Srem-Morović | |||||
11.12
Kikinda II
Lehel
32
18
|
11.12.2010 | Kikinda II | 32 : 18 | Lehel | |||||
11.12
Vojvodina
Apatin
44
19
|
11.12.2010 | Vojvodina | 44 : 19 | Apatin | |||||
11.12
Spartak
Ravangrad
28
21
|
11.12.2010 | Spartak | 28 : 21 | Ravangrad |
11.12
17:00
Metalac
Crveni krst
31
25
|
11.12.2010 17:00 | Metalac | 31 : 25 | Crveni krst | |||||
11.12
17:00
Kopaonik
Naisa 3
25
41
|
11.12.2010 17:00 | Kopaonik | 25 : 41 | Naisa 3 | |||||
11.12
17:00
Đerdap
Župa
38
29
|
11.12.2010 17:00 | Đerdap | 38 : 29 | Župa |
11.12
15:00
Partizan Rajfajzen
Crvena Zvezda VET
7
2
|
11.12.2010 15:00 | Partizan Rajfajzen | 7 : 2 | Crvena Zvezda VET | 1:0 | ||||
11.12
17:00
Vojvodina
ŽAK
11
2
|
11.12.2010 17:00 | Vojvodina | 11 : 2 | ŽAK | 1:0 |
11.12
17:00
Metalac Kolorado
Flash
5
1
|
11.12.2010 17:00 | Metalac Kolorado | 5 : 1 | Flash |
11.12
Bor
Rekreativo
3
0
|
11.12.2010 | Bor | 3 : 0 | Rekreativo | |||||
11.12
Temnić
Akademac
1
4
|
11.12.2010 | Temnić | 1 : 4 | Akademac | |||||
11.12
Vintersport
Dolap
10
2
|
11.12.2010 | Vintersport | 10 : 2 | Dolap | |||||
11.12
As
Ekonomist
6
3
|
11.12.2010 | As | 6 : 3 | Ekonomist |