XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 161 utakmica za dan
Subota, 12 Mart 2011

Fudbal

12.03.2011 15:00 Partizan 2 : 1 OFK Beograd
12.03.2011 14:30 Sloboda PS 0 : 0 Rad
12.03.2011 14:30 Metalac 0 : 0 Borac
12.03.2011 14:30 Čukarički Stankom 0 : 2 Spartak ZV
12.03.2011 14:30 Javor 0 : 1 Vojvodina
12.03.2011 14:30 BSK Borča 0 : 0 Smederevo
12.03.2011 13:00 Jagodina 0 : 2 Crvena zvezda
12.03.2011 14:00 Sinđelić 0 : 0 Teleoptik
12.03.2011 14:00 Napredak 1 : 0 Mladi radnik
12.03.2011 14:00 Banat 3 : 0 Mladost (L)
12.03.2011 14:00 Zemun 0 : 0 Radnički (S)
12.03.2011 14:00 Novi Sad 0 : 1 Radnički 1923
12.03.2011 14:00 BASK 0 : 0 Bežanija
12.03.2011 14:30 Dinamo 2 : 0 Kozara
12.03.2011 14:30 Budućnost 4 : 1 Jedinstvo
12.03.2011 14:30 Radnički (Z) 0 : 1 Obilić
12.03.2011 14:30 Bačka Topola 3 : 0 Spartak
12.03.2011 14:30 Proleter 0 : 0 Vojvodina
12.03.2011 14:30 AFK 2 : 0 Borac
12.03.2011 14:30 Radnički (B) 1 : 1 Bačka 1901
12.03.2011 14:30 Polet 3 : 1 Jugović
12.03.2011 14:30 Obilić 3 : 0 Sloga Radnički
12.03.2011 14:30 Crvena Zvezda 1 : 0 1. Maj
12.03.2011 14:30 Omladinac 1 : 1 Budućnost
12.03.2011 15:00 Karađorđe 1 : 1 Mataruge
12.03.2011 15:00 Goč 2 : 1 Kraljevo Hajduk
12.03.2011 15:00 Mladost 3 : 2 Bobište
12.03.2011 15:00 Polet 4 : 1 Morava (L)
12.03.2011 15:00 Gradac 2 : 0 Jedinstvo (S)
12.03.2011 15:00 SFK Moravac 5 : 1 MB
12.03.2011 15:00 Trbunje 5 : 1 Omladinac
12.03.2011 15:00 Partizanski put 2 : 3 Dobrič
12.03.2011 15:00 Polet 5 : 0 Svetlost
12.03.2011 15:00 Borac 1 : 1 Kosovac
12.03.2011 15:00 Topličanin 3 : 1 Jug Bogdan
12.03.2011 15:00 Dunđerski 0 : 2 Jastrebac
12.03.2011 OFK Niš 2 : 3 Palilulac
12.03.2011 15:00 Ljukovo 0 : 2 Zeka Buljubaša
12.03.2011 15:00 Železničar 1 : 3 Mladost
12.03.2011 15:00 Sloven 4 : 1 Hajduk
12.03.2011 15:00 Partizan 4 : 1 LSK Laćarak
12.03.2011 15:00 Hajduk (Š) 0 : 7 Podrinje
12.03.2011 15:00 Graničar 6 : 1 Fruškogorac
12.03.2011 15:00 Jadran 2 : 0 Hajduk (B)
12.03.2011 15:00 Borac Sloga "Milšped" 0 : 2 Jedinstvo
12.03.2011 14:30 Čibukovac 3 : 0 Napredak
12.03.2011 14:30 Jedinstvo (G) 1 : 4 Ribnica
12.03.2011 14:30 Mramorac 0 : 4 Vodice
12.03.2011 14:30 Radnik 9 : 0 Beli Orlovi
12.03.2011 14:30 Pobeda 5 : 1 Šumadija
12.03.2011 14:30 Udarnik 2 : 0 Budućnost
12.03.2011 14:00 Popinci 0 : 1 Sloven
12.03.2011 14:00 Sremac 0 : 4 Šumar
12.03.2011 14:00 OFK Brestač 4 : 0 Vitez
12.03.2011 14:00 Napredak 1 : 0 Mladost
12.03.2011 14:00 Srem 2 : 0 Sloboda
12.03.2011 14:00 Kameni 4 : 2 Lovac
12.03.2011 15:00 Stara Čaršija 7 : 0 Musina reka
12.03.2011 13:00 Sloga 3 : 1 Šabac
12.03.2011 12:00 Mašinac PZP 3 : 1 Lemind Lavice

Košarka

12.03.2011 20:00 Cibona 70 : 80 Budućnost m:tel
12.03.2011 20:00 Krka 62 : 72 Partizan
12.03.2011 20:00 Igokea 71 : 73 Široki TT Kabeli
12.03.2011 20:00 Radnički 73 : 79 Cedevita
12.03.2011 17:00 OKK Beograd 98 : 90 Mega Vizura
12.03.2011 19:30 Sloga 94 : 83 Crnokosa
12.03.2011 19:00 Borac 69 : 80 Novi Sad
12.03.2011 19:00 Proleter Naftagas 65 : 70 Tamiš Petrohemija
12.03.2011 19:00 Vojvodina Srbijagas 75 : 64 Superfund
12.03.2011 20:00 Napredak Rubin 77 : 75 Metalac
12.03.2011 16:30 Vojvodina 83 : 76 Sindjelić
12.03.2011 13:00 BKK Radnički 93 : 52 Mladost
12.03.2011 20:30 Niš 101 : 98 Radnički KG 06
12.03.2011 19:30 Spartak 88 : 72 Radnički (O)
12.03.2011 19:00 Jagodina 94 : 84 Smederevo Vizura
12.03.2011 Meridiana 20 : 0 Duga
12.03.2011 Mladost Teletehnika 89 : 63 Novi Sad MT
12.03.2011 Topola 80 : 89 Vrbas
12.03.2011 Veternik 121 : 103 Stara Pazova
12.03.2011 Odžaci 90 : 78 Jedinstvo
12.03.2011 Dunav 87 : 49 Radnički
12.03.2011 Nova Pazova 20 : 0 Sport Key
12.03.2011 17:30 Spartak 60 : 92 Partizan
12.03.2011 19:00 Čelarevo 55 : 72 Voždovac
12.03.2011 18:00 Hemofarm Stada 78 : 37 Vojvodina NIS
12.03.2011 17:00 Kovin 61 : 71 Proleter
12.03.2011 18:00 Stara Pazova 49 : 39 Mladost Kolubara
12.03.2011 16:00 Play Off 62 : 63 Vrbas Medela
12.03.2011 18:00 Beočin 92 : 60 Jagodina 2001

Odbojka

12.03.2011 20:00 Železničar 0 : 3 Crvena Zvezda
12.03.2011 19:00 Mladi radnik 1 : 3 NIS Vojvodina
12.03.2011 20:00 Obilić 3 : 0 Novi Sad DDOR
12.03.2011 18:00 Crnokosa 3 : 1 Borac
12.03.2011 16:00 Jagodina 3 : 1 Bavanište
12.03.2011 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Niš
12.03.2011 Timok 3 : 0 Ozren
12.03.2011 18:00 Đerdap 3 : 2 Dubočica
12.03.2011 14:00 Radan 2 : 3 Pirot
12.03.2011 18:00 Knjaževac 3 : 2 Desetka
12.03.2011 19:00 FAP Livnica 3 : 0 Antena
12.03.2011 20:00 Metalac Takovo 3 : 0 Novi Pazar-Junior
12.03.2011 12:00 Užice 2 : 3 Lučani
1/4 finale
12.03.2011 19:30 Vizura 3 : 0 Kolubara 1:0
12.03.2011 19:00 Tent 3 : 0 Radnički 1:0
12.03.2011 19:00 Jedinstvo 0 : 3 Crvena Zvezda 0:2
12.03.2011 19:00 Jedinstvo 3 : 2 Vizura Super Nova
12.03.2011 17:00 Novi Sad Pionir Petrol 2 : 3 Varadin BMG-Gradnja
12.03.2011 17:00 Spartak 1 : 3 Vojvodina

Rukomet

12.03.2011 19:00 Zlatar 42 : 37 Bask Soko
12.03.2011 18:00 Mladost TSK 27 : 32 Zaječar
12.03.2011 19:00 Mokra Gora 27 : 23 Crvena Zvezda
12.03.2011 19:00 Rudar 25 : 24 Napredak
12.03.2011 18:00 Novi Pazar 37 : 29 Proleter Naftagas
12.03.2011 18:00 Šamot 65 42 : 37 Radnički
12.03.2011 18:00 Majdanpek 26 : 26 Metalac
12.03.2011 18:00 Sloga 26 : 32 Zemun
12.03.2011 18:00 Mladost Palanački Kiseljak 25 : 38 Studentski grad
12.03.2011 18:00 Morava Dunav Osiguranje 27 : 28 Novi Beograd
12.03.2011 18:00 Kolubara 2 34 : 35 Stari grad
12.03.2011 18:00 Radnički Morava 31 : 27 Sindjelić
12.03.2011 19:00 Bane 27 : 25 Topličanin
12.03.2011 16:00 Žitorađa 33 : 26 Arilje
12.03.2011 14:30 Trepča 30 : 27 Knjaževac
12.03.2011 18:00 Sloga 38 : 18 Dubočica 54
12.03.2011 20:30 Bor 2 30 : 22 Jastrebac
12.03.2011 19:00 Paraćin 22 : 24 Radnički
12.03.2011 19:00 Hajduk Veljko 24 : 29 BSK Heba
12.03.2011 16:00 Pirot 43 : 28 Aleksinac
12.03.2011 17:00 Čačak 30 : 29 Cepelin
12.03.2011 17:00 Bačka Palanka Nopal 35 : 31 Jugopetrol Radnički
12.03.2011 18:30 Naisa 27 : 24 Medicinar
12.03.2011 17:30 Knjaz Miloš 23 : 41 Zaječar
12.03.2011 19:00 Radnički Resavac 26 : 31 Kučevo
12.03.2011 18:00 Proleter Superprotein 34 : 21 Pirot
12.03.2011 19:00 Halas Jožef 22 : 19 ORK Beograd
12.03.2011 16:30 Napredak 33 : 23 Naisa 2
12.03.2011 18:00 Metalac-Valjevo 14 : 21 Jagodina 2
12.03.2011 18:00 Mladi Radnik 22 : 28 Železnik 1963
12.03.2011 18:00 Zemun 34 : 18 Sloga
12.03.2011 18:00 Crvena Zvezda 2 54 : 9 Loznica grad

Vaterpolo

12.03.2011 Vojvodina 5 : 13 Partizan Rajfajzen
12.03.2011 Crvena Zvezda VET 13 : 3 ŽAK
12.03.2011 Niš 6 : 11 Beograd
12.03.2011 18:00 Goč 8 : 5 Dunav
12.03.2011 19:00 Spartak 10 : 14 Rabotnički
12.03.2011 17:10 Singidunum 15 : 3 Šabac
12.03.2011 19:00 Senta 2 : 14 Banjica

Futsal

12.03.2011 16:00 Bajina Bašta 5 : 5 Flash
12.03.2011 Kraljevo : Flash
12.03.2011 Kepa 9 3 : 4 Telep
12.03.2011 Kraljevićevo 8 : 3 Sombor
12.03.2011 Adice 9 : 4 Forum
12.03.2011 Hajduk 2 : 2 Tango
12.03.2011 TMF 5 : 7 Zemun
12.03.2011 Ekonomist 11 : 4 Espreso Intermeco
12.03.2011 Adaneks 6 : 6 Slodes
12.03.2011 Konjarnik 10 : 5 Tempo Pekson
12.03.2011 Vintersport 11 : 4 Rekreativo
12.03.2011 Temnić 6 : 5 As
12.03.2011 Bor 3 : 0 Ekonomist
12.03.2011 Akademac 3 : 2 Dolap
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu