XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 545 utakmica za dan
Nedelja, 17 Oktobar 2010

Fudbal

17.10.2010 15:00 Sloboda PS 0 : 3 Crvena zvezda
17.10.2010 14:30 Hajduk 0 : 1 Vojvodina
17.10.2010 14:30 Rad 3 : 1 Borac
17.10.2010 14:30 Radnički 1923 1 : 1 Mladi radnik
17.10.2010 14:30 Srem 2 : 0 Dinamo
17.10.2010 14:30 Partizan (BB) 0 : 0 Železničar
17.10.2010 14:30 Polet (LJ) 1 : 4 Jedinstvo
17.10.2010 15:00 Car Konstantin 3 : 2 Svrljig
17.10.2010 15:00 Radnik 0 : 1 Vlasina
17.10.2010 15:00 Radnički (P) 2 : 1 Radnički (S)
17.10.2010 15:00 Palić 2 : 0 Dolina
17.10.2010 15:00 Donji Srem 3 : 1 Senta
17.10.2010 11:00 Žarkovo 2 : 1 Palilulac
17.10.2010 14:30 Srem (J) 1 : 0 Balkan Mirijevo
17.10.2010 10:00 Sindjelić 4 : 0 Voždovac
17.10.2010 12:00 Dorćol 1 : 0 Šumadija (J)
17.10.2010 10:00 Beograd 4 : 1 Kovačevac
17.10.2010 11:00 Hajduk 1 : 0 Grafičar
17.10.2010 14:30 Sopot 5 : 0 Resnik
17.10.2010 15:00 Jošanica 3 : 1 Mladost (O)
17.10.2010 15:00 Vodojaža 3 : 0 Bane
17.10.2010 15:00 Železničar Inon 3 : 0 Obilić
17.10.2010 15:00 Gruža 0 : 2 GFK Jasenica 1911
17.10.2010 15:00 Homoljac 2 : 0 Crvena zvezda (S)
17.10.2010 15:00 Seljak 2 : 0 Morava (VP)
17.10.2010 15:00 Železničar (S) 0 : 0 Borac
17.10.2010 15:00 Šumadinac 4 : 2 Sloga (D)
17.10.2010 15:00 Jadar (ST) 2 : 2 Radnički (V)
17.10.2010 15:00 Jedinstvo Putevi 2 : 3 Loznica
17.10.2010 15:00 Osečina 7 : 6 Jedinstvo (V)
17.10.2010 15:00 Zadrugar 0 : 0 Ribnica
17.10.2010 15:00 Sloga (LŠ) 0 : 4 Zlatibor
17.10.2010 15:00 Sloga (S) 2 : 3 Zlatar
17.10.2010 15:00 Drina 4 : 0 Krušik
17.10.2010 15:00 Pukovac 1 : 0 Balkanski
17.10.2010 15:00 Moravica (S) 4 : 2 Mladost (B)
17.10.2010 15:00 Vučje 1 : 0 Ropotovo
17.10.2010 15:00 BSK Bujanovac 2 : 0 Radan
17.10.2010 15:00 Zaplanjac 4 : 1 Pusta Reka
17.10.2010 15:00 Radnički 1 : 1 Borac
17.10.2010 15:00 Pepeljevac 2 : 1 Đerdap
17.10.2010 15:00 Slatina 3 : 2 Trgovački
17.10.2010 15:00 Majdanpek 1 : 1 Juhor
17.10.2010 15:00 Bor 2 : 1 Morava (Ć)
17.10.2010 15:00 Rembas 2 : 0 Župa
17.10.2010 15:00 Kablovi 3 : 2 Timočanin
17.10.2010 15:00 Spartak 1 : 2 Bačka 1901
17.10.2010 15:00 Vojvodina 5 : 1 Borac
17.10.2010 15:00 Dunav 2 : 0 Obilić
17.10.2010 10:00 Index 0 : 4 Crvena Zvezda
17.10.2010 15:00 Borac 3 : 0 Radnički (I)
17.10.2010 15:00 Mladost 5 : 1 Omladinac
17.10.2010 15:00 Sloga Radnički 0 : 0 1. Maj
17.10.2010 14:30 PKB 3 : 0 Trudbenik
17.10.2010 14:30 Bulbulderac 2 : 2 GSP Polet
17.10.2010 14:30 Crvena zvezda (MML) 0 : 2 Lokomotiva
17.10.2010 14:30 Borac 1 : 2 Slavija
17.10.2010 10:00 Železničar 3 : 1 Sremčica
17.10.2010 14:30 Budućnost 2 : 0 Radnički (R)
17.10.2010 14:30 Proleter Lasta 1 : 4 Braća Vuković
17.10.2010 14:30 Magnohrom 0 : 2 Budućnost
17.10.2010 14:30 Borac (V) 3 : 2 Radnik
17.10.2010 14:30 Mataruge 2 : 1 Rudar
17.10.2010 14:30 Borac (A) 1 : 0 Radnički
17.10.2010 15:00 Beli Orao 4 : 0 Omladinac
17.10.2010 15:00 Dunavac 0 : 0 Integral
17.10.2010 15:00 Crni Vrh 4 : 2 Sloga (B)
17.10.2010 15:00 Sloga (K) 1 : 2 Polet (SD)
17.10.2010 15:00 Petar Dobrnjac 3 : 2 Borac (VL)
17.10.2010 15:00 Mladost 2 : 0 Bata Bulić
17.10.2010 15:00 Napredak 1 : 0 Mlava (ML)
17.10.2010 Mladi radnik 6 : 2 Sloga (M)
17.10.2010 Jedinstvo (K) 4 : 2 Drugovac
17.10.2010 Osipaonica 4 : 2 Omladinac (R)
17.10.2010 Polet (T) 1 : 3 Lunjevac
17.10.2010 Budućnost (R) 2 : 0 Sloboda (L)
17.10.2010 14:30 Beli Orlovi 4 : 0 Junkovac
17.10.2010 14:30 Borac (P) 3 : 2 Šumadija
17.10.2010 14:30 Aranđelovac 1 : 1 Šumadinac (N)
17.10.2010 14:30 Šumadinac (S) 3 : 2 Karađorđe (T)
17.10.2010 14:30 Partizan 6 : 0 Badnjevac
17.10.2010 14:30 Banja 0 : 4 Rača Popović
17.10.2010 15:00 Antimon 1 : 0 milos pocerac
17.10.2010 15:00 Jedinstvo (Š) 6 : 1 Jedinstvo (MZ)
17.10.2010 15:00 Napredak 4 : 1 Radnički
17.10.2010 15:00 Mladost 4 : 3 Gučevo
17.10.2010 15:00 Lipolist 6 : 4 Dobrava
17.10.2010 14:30 Trlić 3 : 0 Mladost
17.10.2010 14:30 Ribnikar 0 : 0 OFK Divci
17.10.2010 14:30 Tulari 5 : 0 Spartak
17.10.2010 14:30 ZSK 3 : 2 Banjani
17.10.2010 14:30 Brezovica 2 : 2 Sovljak
17.10.2010 14:30 Brežđe 0 : 1 Vrujci
17.10.2010 Ariljska rampa 4 : 0 Napredak
17.10.2010 Polet 4 : 1 Zlatibor voda
17.10.2010 Perućac 1 : 0 Luna Avijatičar
17.10.2010 Omladinac 1 : 1 Budućnost
17.10.2010 Savinac 2 : 4 Sevojno
17.10.2010 Mladost (B) 3 : 0 Mladost (O)
17.10.2010 Toplica 2 : 3 Rad
17.10.2010 Zemljoradnik 5 : 3 Naša krila
17.10.2010 Rutevac 1 : 0 Dobrič
17.10.2010 Borac 1 : 4 Omladinac
17.10.2010 Rasovača 0 : 3 Jastrebac
17.10.2010 15:00 Milanovo 5 : 3 Šumadija
17.10.2010 15:00 Plantaža 4 : 0 Jablanica
17.10.2010 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Bobište
17.10.2010 15:00 Napredak 1 : 3 Sloga
17.10.2010 15:00 Sloboda 1 : 2 Mladost
17.10.2010 15:00 Čekmin 2 : 1 Radnički
17.10.2010 15:00 MB 1 : 3 Polet
17.10.2010 15:00 Progres 0 : 3 Jedinstvo (S)
17.10.2010 15:00 Veternica 0 : 2 Jedinstvo (G)
17.10.2010 15:00 Morava (G) 3 : 3 Morava (L)
17.10.2010 15:00 Kumarevo 1 : 0 Gradac
17.10.2010 14:30 Temac 1 : 5 Lužnica
17.10.2010 14:30 Jedinstvo (P) 6 : 0 Borac
17.10.2010 Kosovac 6 : 1 Trbunje
17.10.2010 Pobeda 0 : 5 Dobrič
17.10.2010 Jastrebac 5 : 0 Omladinac
17.10.2010 Kosanica 4 : 0 Polet
17.10.2010 Delijski Vis 0 : 0 Radnički
17.10.2010 Budućnost 1 : 0 Mladost
17.10.2010 Sloboda 3 : 2 Čegar
17.10.2010 Vrtište 4 : 3 Omladinac
17.10.2010 Vulkan 0 : 2 OFK Niš
17.10.2010 Jedinstvo 1 : 5 Brzi Brod
17.10.2010 Proleter 2 : 0 Crvena zastava
17.10.2010 16:00 Mladost 0 : 0 Jedinstvo
17.10.2010 16:00 Napredak (D) 3 : 1 Dragocvet
17.10.2010 16:00 Kušiljevo 1 : 0 Kupinovac
17.10.2010 16:00 Lugomir 0 : 0 Mladost
17.10.2010 16:00 Sloga 2 : 0 Levac
17.10.2010 16:00 Morava 2 : 3 Buducnost
17.10.2010 16:00 Napredak (Z) 2 : 1 Vinogradar
17.10.2010 15:00 Sloga (K) 0 : 1 Dunav
17.10.2010 15:00 Nemetali 3 : 1 Miloševo
17.10.2010 15:00 Slatina (N) 2 : 2 Brodoremont
17.10.2010 14:30 BSK 6 : 1 ŠSK
17.10.2010 14:30 Rtanj 6 : 0 Sloga (M)
17.10.2010 14:30 Rudar 3 : 1 Midžor
17.10.2010 14:30 Borac 3 : 1 Bučje
17.10.2010 14:30 Ozren 3 : 2 Mladost
17.10.2010 14:30 Sloga (Ž) 3 : 0 Omladinac
17.10.2010 14:00 Vinogradar 6 : 0 Potisje
17.10.2010 14:00 Tisa 1 : 0 Jadran
17.10.2010 14:00 Bajša 3 : 0 Krivaja
17.10.2010 14:00 Proleter 3 : 0 Čantavir
17.10.2010 14:00 Preporod 2 : 0 Tavankut
17.10.2010 15:00 Vojvodina 2 : 2 Potisje
17.10.2010 15:00 Delija 0 : 5 Jedinstvo
17.10.2010 15:00 Polet (N) 1 : 5 Krajina
17.10.2010 15:00 Crvena zvezda (VS) 4 : 2 Mladost
17.10.2010 15:00 Mladost 2 : 1 Kolonija
17.10.2010 15:00 Jugoslavija 3 : 0 Sloga
17.10.2010 15:00 Slavija 5 : 2 Budućnost
17.10.2010 15:00 Tempo 1 : 1 Radnički (B)
17.10.2010 15:00 Vulturul 4 : 0 Polet
17.10.2010 15:00 Omladinac 5 : 1 Kula
17.10.2010 15:00 Kordun 0 : 2 Crvenka
17.10.2010 15:00 Zadrugar 2 : 1 Polet
17.10.2010 15:00 PIK 2 : 0 Stanišić
17.10.2010 15:00 OFK Odžaci 1 : 1 ŽAK
17.10.2010 14:30 PIK Zemun 0 : 2 Strelac
17.10.2010 14:30 Borac 3 : 1 Dunavac
17.10.2010 14:30 Podunavac 0 : 1 Lepušnica
17.10.2010 14:30 Zmaj 4 : 1 Rudar
17.10.2010 15:00 Mladost 3 : 1 Vrnjci
17.10.2010 15:00 Žiča 5 : 0 Jedinstvo (G)
17.10.2010 15:00 Jedinstvo (D) 1 : 1 Šumadija
17.10.2010 15:00 Morava 2 : 1 Polet
17.10.2010 15:00 Ribnica 1 : 1 Olimpik
17.10.2010 15:00 Granit 2 : 0 Lazac
17.10.2010 15:00 Gruža 2 : 2 Napredak
17.10.2010 15:00 Foka 2 : 2 Jablanica
17.10.2010 15:00 Mladi Rudar 4 : 0 Brusnica
17.10.2010 15:00 Velereč 94 1 : 4 Baćkovac Junajted
17.10.2010 15:00 Lunjevica 0 : 3 Mladost 09
17.10.2010 15:00 Ozremica 3 : 0 Boljkovci
17.10.2010 15:00 Takovski Ustanak 6 : 3 Ozrem
17.10.2010 15:00 Brezak 3 : 0 Gornji Branetići
17.10.2010 15:00 Šilopaj 2 : 2 Omladinac
17.10.2010 14:00 Šumarice 2008 2 : 1 Opornica
17.10.2010 14:00 Kremenac 7 : 0 Kolektiv
17.10.2010 14:00 Hajduk 2 : 3 Kragujevac
17.10.2010 14:00 Azbest 3 : 0 Korićani
17.10.2010 14:00 Đuriselac 1 : 5 Seljak
17.10.2010 15:00 Sloga D 3 : 1 Sloga Ć
17.10.2010 15:00 BSK 3 : 0 Jedinstvo
17.10.2010 15:00 Mladi Borac 2 : 3 Žitkovica
17.10.2010 15:00 RSK 2 : 0 Pobeda
17.10.2010 15:00 Napredak 4 : 1 Žika Marković uča
17.10.2010 15:00 Desine 0 : 1 Makce
17.10.2010 15:00 Jedinstvo 4 : 1 Mladost
17.10.2010 15:00 Dragoš 3 : 2 Krilaš
17.10.2010 15:00 Polet 3 : 0 Napredak (VC)
17.10.2010 15:00 Košava 2 : 3 Omladinac (S)
17.10.2010 15:00 Omladinac (B) 3 : 0 Rudar
17.10.2010 15:00 BSK 2 : 1 Zadrugar
17.10.2010 15:00 Radnički 4 : 1 Napredak (S)
17.10.2010 Budućnost 3 : 0 Beli Orlovi
17.10.2010 Bačinac 3 : 1 Vodice
17.10.2010 Udarnik 0 : 0 Proleter
17.10.2010 Pobeda 1 : 0 Bašin
17.10.2010 Radnik 4 : 0 Mramorac
17.10.2010 Skobalj 1 : 1 Sloga (L)
17.10.2010 Proleter 5 : 1 Budućnost
17.10.2010 SASK 2 : 1 Borac (R)
17.10.2010 Jedinstvo (S) 2 : 2 Kolarac
17.10.2010 7. Jul 2 : 1 Podunavac
17.10.2010 Vučak 4 : 3 Petrijevac
17.10.2010 Badljevica 0 : 3 Landol
17.10.2010 Ravni Gaj 1 : 5 Šumadinac
17.10.2010 14:30 Sloga (M) 6 : 0 Mladost MG
17.10.2010 14:30 Pobeda 1 : 1 Sloga (Z)
17.10.2010 14:30 Lepenica 4 : 0 Crvena zvezda
17.10.2010 14:30 Omladinac 0 : 0 Bare
17.10.2010 14:30 BSK 4 : 2 Karađorđe
17.10.2010 Radoje Domanović 0 : 3 Bokanja
17.10.2010 Vinča 2 : 1 Trešnjevica
17.10.2010 Sloga 2 : 2 Proleter
17.10.2010 Borac 1 : 2 Jasenica
17.10.2010 Mladost 2 : 1 Šamot
17.10.2010 BSK Belosavci 1 : 1 Mladi rudar
17.10.2010 15:00 Granit 0 : 3 Podrinje
17.10.2010 15:00 Mladost 1 : 1 Rudar
17.10.2010 15:00 Studenac 9 : 0 Stolice
17.10.2010 15:00 Radjevac 10 : 0 Cer
17.10.2010 15:00 Bratstvo 3 : 4 Sloga (K)
17.10.2010 15:00 Sloga (S) 0 : 3 Stari Jadar
17.10.2010 15:00 Petlovača 0 : 1 Budućnost
17.10.2010 15:00 Mladost(P) 5 : 1 Milicionar
17.10.2010 15:00 Duško 0 : 0 Mladi Borac
17.10.2010 15:00 Drina 3 : 1 Sloga
17.10.2010 15:00 Gorki 1 : 1 Omladinac
17.10.2010 15:00 Proleter 13 : 1 Napredak
17.10.2010 15:00 Mladost(M) 0 : 1 Sloboda
17.10.2010 Karađorđe 5 : 0 Hajduk
17.10.2010 Maovi MH 0 : 2 Mladost
17.10.2010 Jelen 4 : 0 Rankovac
17.10.2010 Vlašić 1 : 3 Varna
17.10.2010 Korman 1 : 2 Galeb
17.10.2010 Pričinović 1 : 1 Mrovska
17.10.2010 Sloga Mat 3 : 1 Pocerina
17.10.2010 Mladost Zvezd 5 : 0 Provo
17.10.2010 14:30 Borac 1 : 2 Rajac
17.10.2010 14:30 Veliševac 5 : 2 Gornji Lajkovac
17.10.2010 14:30 Orao 0 : 1 Toplica
17.10.2010 14:30 Liplje 3 : 4 Komanice
17.10.2010 14:30 Tešnjar 1 : 3 Mladost (D)
17.10.2010 14:30 Dupljaj 0 : 5 Lukavac
17.10.2010 14:30 OFK Povlen 1 : 5 Polet
17.10.2010 14:30 Kotešica 1 : 1 Iskra
17.10.2010 14:30 Pričević 5 : 2 Gradac
17.10.2010 14:30 Mladost (VK) 1 : 1 Milenko Pavlović
17.10.2010 16:00 Pepeljevac 2 : 1 Nepričava
17.10.2010 16:00 Stepanje 1 : 1 Ratkovac
17.10.2010 14:00 Padina 1 : 3 Radnik
17.10.2010 11:00 Naisus 0 : 2 Baličevac
17.10.2010 14:00 Sloga 4 : 4 4. Juli
17.10.2010 14:00 Doljevac 1 : 0 Radnički
17.10.2010 15:00 Javor 3 : 1 Rudar
17.10.2010 15:00 Polet 1 : 0 Sloboda
17.10.2010 15:00 BSK 5 : 1 Mladi Radnik
17.10.2010 15:00 Napredak 3 : 3 Kolare
17.10.2010 15:00 Mladost (D) 3 : 1 Crni Vrh
17.10.2010 Mladost (V) 4 : 4 Gorica
17.10.2010 Trgovište 3 : 0 Borac
17.10.2010 14:00 Hajduk 4 : 2 Đurđin
17.10.2010 14:00 Mala Bosna 0 : 0 Bačka 1901 B
17.10.2010 14:00 Bratstvo 1 : 2 Lokomotiva
17.10.2010 14:00 Poljoprivrednik 0 : 4 Elektrovojvodina
17.10.2010 14:00 Mićunovo 3 : 0 Mladost
17.10.2010 14:00 Eđšeg 0 : 4 Pobeda
17.10.2010 14:00 Slavija 4 : 1 Olimpija
17.10.2010 14:00 Sokolac 1 : 2 Tomislavci
17.10.2010 15:00 Jedinstvo 2 : 3 Tisa
17.10.2010 15:00 Horgoš Higlo 6 : 0 Graničar
17.10.2010 15:00 Sloga 3 : 2 Slavija
17.10.2010 15:00 Jedinstvo 1 : 4 ŽAK
17.10.2010 15:00 Napredak 1 : 2 Vojvodina
17.10.2010 15:00 2. Oktobar 2 : 3 Borac
17.10.2010 15:00 Borac 7 : 0 1.Oktobar
17.10.2010 15:00 Polet 4 : 0 Terekves
17.10.2010 15:00 Proleter 0 : 5 Napredak
17.10.2010 15:00 Roham 2 : 2 Olimpija
17.10.2010 15:00 Pobeda 1 : 1 Vojvodina
17.10.2010 15:00 Pančevo 0 : 4 Mladost (V)
17.10.2010 15:00 Plavi Dunav 2 : 2 Železničar (P)
17.10.2010 15:00 Omladinac (O) 3 : 0 BSK Bavanište
17.10.2010 15:00 Omladinac (D) 5 : 1 Proleter
17.10.2010 15:00 Jedinstvo Stević 9 : 0 Borac (P)
17.10.2010 15:00 Borac (VG) 2 : 1 Ševac
17.10.2010 15:00 Crvena zvezda 2 : 0 Hajdučica
17.10.2010 15:00 Borac (VS) 4 : 1 Potporanj
17.10.2010 15:00 Hajduk 5 : 3 Banat
17.10.2010 15:00 Dobrica 1 : 1 Ratar
17.10.2010 15:00 Karaš (K) 3 : 3 Dunav
17.10.2010 15:00 Sloga 10 : 1 Karaš (J)
17.10.2010 Terekveš 0 : 3 Aleksa Šantić
17.10.2010 OFK Šikara 0 : 1 Dunav
17.10.2010 Jedinstvo 1 : 2 Omladinac
17.10.2010 Dinamo (S) 2 : 1 Panonija
17.10.2010 Lipar 2 : 4 Graničar
17.10.2010 Rusin 3 : 0 Sloga
17.10.2010 15:00 Čenej 0 : 1 Vinogradar
17.10.2010 15:00 Proleter 2 : 2 Tatra
17.10.2010 15:00 Borac 1 : 2 Sremac
17.10.2010 15:00 Fruškogorac 1 : 9 Stražilovo Milan
17.10.2010 15:00 Partizan 0 : 0 Bačka
17.10.2010 15:00 Dinamo 3 : 0 OFK Sirig
17.10.2010 14:30 Mladost Radost 1 : 2 Sutjeska
17.10.2010 14:30 Napredak 4 : 0 Vojvodina
17.10.2010 14:30 Mladost 2 : 1 Jedinstvo
17.10.2010 14:30 Iskra 1 : 3 Proleter
17.10.2010 15:00 Bačka 3 : 1 Miletić
17.10.2010 15:00 Jedinstvo (G) 1 : 2 Sloga
17.10.2010 15:00 Hajduk (Č) 3 : 1 Hajduk (G)
17.10.2010 15:00 Obilić 1 : 2 Titel
17.10.2010 14:00 Vojvodina 2 : 0 Bačka
17.10.2010 14:00 Krivanj 3 : 3 Budućnost (P)
17.10.2010 14:00 Krila Krajine 0 : 0 Maglić
17.10.2010 14:00 Karađorđevo 1 : 2 Borac
17.10.2010 14:00 Slavija (P) 2 : 1 Budućnost (G)
17.10.2010 14:00 Slavija (B) 1 : 2 Soko
17.10.2010 14:00 Sremac 0 : 3 PSK Putinci
17.10.2010 14:00 Jedinstvo 0 : 0 Fruška Gora
17.10.2010 14:00 Donji Petrovci 3 : 1 OFK Kraljevci
17.10.2010 14:00 Rudar 3 : 1 Fruškogorac
17.10.2010 14:00 Graničar 5 : 0 Krušedol
17.10.2010 14:00 Hrtkovci 1 : 1 Jedinstvo
17.10.2010 14:00 Polet 5 : 2 Napredak
17.10.2010 14:00 Sinđelić 3 : 1 OFK Bikić
17.10.2010 14:00 OFK Bingula 3 : 4 Graničar
17.10.2010 14:00 Omladinac (M) 1 : 5 Jedinstvo (LJ)
17.10.2010 14:00 Sremac 0 : 1 Bratstvo
17.10.2010 14:00 Borac 0 : 2 Napredak
17.10.2010 14:00 Omladinac (B) 2 : 1 Jedinstvo
17.10.2010 14:00 Jednota 2 : 0 OFK Bačinci Sloga
17.10.2010 15:00 Graničar 2 : 1 Budućnost
17.10.2010 15:00 Mitros 0 : 2 Sloboda
17.10.2010 15:00 Sremac 1 : 2 Zmaj
17.10.2010 15:00 Fruškogorac 2 : 1 Borac (VR)
17.10.2010 15:00 Sloga 2 : 1 Borac
17.10.2010 14:30 Mladost (B) 1 : 1 OFK Zabrežje
17.10.2010 14:30 Sloboda 0 : 1 Barajevo
17.10.2010 14:30 Vranić 0 : 2 Šumadija
17.10.2010 Ivanca 2 : 0 Radnicki PDM
17.10.2010 Lestane 0 : 5 Rabrovac
17.10.2010 Popovic 2 : 1 Sepsin
17.10.2010 Bolec 3 : 2 Vlaska
17.10.2010 Selo Mladenovac 0 : 3 Vrcin
17.10.2010 15:00 Progorelica 3 : 3 Tavnik
17.10.2010 15:00 Musina reka 3 : 6 Stubal
17.10.2010 15:00 Zvezda 3 : 1 Omladinac
17.10.2010 15:00 Jovo Kursula 2 : 1 Zgodačica
17.10.2010 14:00 Trmbas 2 : 2 21. oktobar
17.10.2010 14:00 Borac 0 : 6 Mladost Teferič
17.10.2010 14:00 Velika Sugubina 0 : 3 Kutlovo
17.10.2010 14:00 Stari momci 1 : 6 Mladost
17.10.2010 14:00 Divostin 3 : 0 Zastava
17.10.2010 14:30 Kvarc 2 : 1 Radenka
17.10.2010 14:30 Sloga 0 : 7 Homolje
17.10.2010 15:00 Dizel 1 : 4 Metalac
17.10.2010 15:00 Dunav 2 : 2 Mlava
17.10.2010 15:00 Stig 0 : 10 Borac (K)
17.10.2010 15:00 Mip Majdan 2 : 3 Dunavac
17.10.2010 15:00 Sloga (L) 5 : 0 Proleter
17.10.2010 15:00 Vojvoda Milenko 2 : 4 Sopot
17.10.2010 14:30 Jedinstvo 6 : 1 Ram
17.10.2010 14:30 Sloga (ĐP) 0 : 3 Radnički
17.10.2010 14:30 Sloga (T) 1 : 3 Pek
17.10.2010 14:30 Carevac 1 : 1 Graničar
17.10.2010 15:00 Budućnost 1 : 2 Napredak
17.10.2010 14:30 Pobeda 3 : 3 Sumadija
17.10.2010 14:30 Mladost (B) 1 : 0 Napredak
17.10.2010 14:30 Mladi Radnik 0 : 1 Grivac
17.10.2010 14:30 Kotlenik 2 : 3 Kotlenik (L)
17.10.2010 14:30 Misača 2 : 3 Kopljari
17.10.2010 15:00 Milan Orlić 7 : 2 Polet
17.10.2010 15:00 Borac (K) 2 : 3 Jelav
17.10.2010 Mladost 3 : 2 Sumice
17.10.2010 Stojan Lazarac 1 : 4 Radnik
17.10.2010 Bair 3 : 7 Premijer
17.10.2010 15:00 Torpedo 11 : 0 Pofk Letnjikovac
17.10.2010 15:00 Buducnost 1 : 2 Napredak (R)
17.10.2010 Sloga 3 : 2 Tresnjevka
17.10.2010 Borac 2 : 1 Petrovac 74
17.10.2010 Mladost 0 : 5 Sloga
17.10.2010 Krnule 09 3 : 0 Sloga Trgosped
17.10.2010 Torpedo 3 : 0 Dragojevac
17.10.2010 Polet 3 : 1 Bobovik
17.10.2010 Žabar 0 : 3 Dumaca
17.10.2010 14:00 Mali korak 1 : 0 Mladi radnik
17.10.2010 14:00 Zadrugar 3 : 1 Vragočanica
17.10.2010 14:00 Borac 1 : 7 Junior Novo Naselje
17.10.2010 15:00 Mladost 1 : 1 Morava
17.10.2010 15:00 Resavac 6 : 0 Jedinstvo
17.10.2010 15:00 Pobeda 2 : 3 Mladi Radnik
17.10.2010 15:00 Hum 2 : 3 Radnički
17.10.2010 14:30 Beljanica 1 : 2 Medveđa
17.10.2010 14:30 Resavac 1 : 1 Mladi Radnik
17.10.2010 14:30 Mladost 9 : 1 Resava
17.10.2010 14:30 OFK Dvorište 0 : 2 Rudar
17.10.2010 16:00 Stari Trstenik 2 : 1 Morava
17.10.2010 16:00 Vinogradar 3 : 6 Gradina
17.10.2010 16:00 Beli Orlovi 2 : 1 Stara Čaršija
17.10.2010 16:00 Topoljak 2 : 0 Ribnik
17.10.2010 16:00 Kapidzija 3 : 0 Drugari
17.10.2010 16:00 Gaglovo 1 : 4 Dvorane
17.10.2010 16:00 Polet 0 : 2 Mladost
17.10.2010 15:00 Omladinac 2 : 3 Radnicki Ratar
17.10.2010 15:00 Sloga 0 : 4 Radnički
17.10.2010 15:00 Naftagas 7 : 1 Proleter
17.10.2010 15:00 MSK 0 : 3 Lehel
17.10.2010 15:00 OFK Gradnulica 1 : 0 Jedinstvo
17.10.2010 15:00 Gradnulica Bečkerek 1 : 0 ŽFK Banat
17.10.2010 15:00 Vitorul 2 : 0 Vojvodina
17.10.2010 15:00 Jedinstvo 0 : 3 Omladinac
17.10.2010 15:00 Partizan 2 : 7 Vinogradar
17.10.2010 15:00 Banat 1 : 3 Agrobanat
17.10.2010 15:00 Janošik 2 : 1 Graničar
17.10.2010 14:30 Borac 3 : 3 Sloga
17.10.2010 14:30 Naša Zvezda 2 : 0 Mladost
17.10.2010 14:30 Neštin 3 : 0 Bački Hajduk
17.10.2010 13:30 Vojvodina 1 : 1 Car Uroš
17.10.2010 13:30 Planinac 0 : 4 27. Oktobar
17.10.2010 13:30 Borac (K) 2 : 1 Mladost (P)
17.10.2010 13:30 Borac (S) 1 : 3 Mladost (B)
17.10.2010 15:00 BSK 4 : 0 Grgurevci
17.10.2010 15:00 Planinac 0 : 0 Sloga
17.10.2010 15:00 Hajduk 4 : 0 Napredak
17.10.2010 15:00 Srem 2 : 1 Borac
17.10.2010 14:30 Šumadija 1 : 2 OFK Burovo
17.10.2010 14:30 Stepojevac 2007 4 : 3 Sloga
17.10.2010 14:30 Budućnost 1 : 2 Mladost
17.10.2010 14:30 OFK Radnički 0 : 0 Bistrica
17.10.2010 14:30 20. Oktobar 3 : 1 Mladi Radnik
17.10.2010 14:30 Šumadinac 3 : 2 Polet
17.10.2010 15:00 Rožanci 3 : 1 OFK Boždarevac
17.10.2010 15:00 Šiljakovac 0 : 9 OFK Meljak
17.10.2010 15:00 Beljina 2 : 0 Veliki Borak
17.10.2010 16:00 Mladost 6 : 0 Partizan
17.10.2010 16:00 Pudarci 0 : 1 Hajduk
17.10.2010 14:30 Dunavac 4 : 2 Olimpija
17.10.2010 14:30 Mladost 2 : 1 Crvenka
17.10.2010 15:00 Seceranac Ada 1 : 1 Busije
17.10.2010 15:00 Institut 4 : 2 Novi Beograd
17.10.2010 15:00 Kozara 2 : 3 Torlak
17.10.2010 15:00 BUSK 1 : 0 OFK Petrovcic
17.10.2010 13:00 Lemind Lavice 1 : 3 Šabac
17.10.2010 13:00 Novi Bečej 1 : 5 Napredak
17.10.2010 14:00 Unafortuna 04 2 : 2 Sloga
17.10.2010 13:00 Mačva 1 : 1 LASK
17.10.2010 15:00 Požarevac 0 : 3 Mašinac PZP
17.10.2010 ŽFK Fruškogorac 0 : 2 Rubin
17.10.2010 Ravangrad 5 : 1 Kalemegdan
17.10.2010 14:30 Novi Pazar 1 : 0 Banat
17.10.2010 11:00 Radnički (N) 2 : 0 Radnički 1923
17.10.2010 13:00 BSK Borča 0 : 3 Partizan
17.10.2010 13:00 Sloga 2 : 1 Rad
17.10.2010 11:00 OFK Beograd 4 : 1 Borac
17.10.2010 13:00 Vojvodina 1 : 0 Jagodina
17.10.2010 13:00 Omladinac 1 : 3 Kula
17.10.2010 13:00 Kordun 1 : 1 Crvenka
17.10.2010 13:00 Zadrugar 2 : 1 Polet
17.10.2010 13:00 PIK 2 : 4 Stanišić
17.10.2010 13:00 OFK Odžaci 0 : 0 ŽAK
17.10.2010 Karadjordje 3 : 0 Crvena zvezda
17.10.2010 Šumadija (A) 0 : 2 Smederevo
17.10.2010 GFK Jasenica 1911 1 : 0 Rudar
17.10.2010 11:00 Šumadija Radnički 1923 2 : 1 Borac (Č)
17.10.2010 Jagodina 2 : 0 Timok
17.10.2010 Radnički (N) 0 : 4 OFK Beograd
17.10.2010 10:00 Rad 0 : 1 Crvena zvezda
17.10.2010 BSK Borča 1 : 6 Partizan
17.10.2010 Teleoptik 5 : 3 Beograd
17.10.2010 10:00 Obilić 4 : 3 Senta
17.10.2010 10:00 Radnički Gladiolus 0 : 5 Bačka
17.10.2010 Šumadija (A) 0 : 5 Smederevo
17.10.2010 Morava 2 : 1 Sloga (PM)
17.10.2010 GFK Jasenica 1911 5 : 0 Rudar
17.10.2010 12:00 Dolina 3 : 6 Radnik
17.10.2010 12:00 Pančevo 1 : 2 Borac (S)
17.10.2010 12:00 OFK Stenli 3 : 0 Spartak (D)
17.10.2010 12:00 Proleter (BK) 3 : 0 Mika Antić
17.10.2010 12:00 Vinogradar 3 : 2 Potisje
17.10.2010 12:00 Tisa 7 : 0 Jadran
17.10.2010 12:00 Bajša 4 : 0 Krivaja
17.10.2010 12:00 Proleter 2 : 1 Čantavir
17.10.2010 12:00 Preporod 1 : 2 Tavankut
17.10.2010 14:00 OFK Beograd 2 : 1 Bežanija
17.10.2010 12:00 Senta 8 : 0 Njegoš
17.10.2010 11:00 AFK 3 : 0 Obilić
17.10.2010 Šumadija 1 : 1 Pinkum
17.10.2010 Morava 9 : 0 Sloga
17.10.2010 GFK Jasenica 1911 5 : 0 Rudar
17.10.2010 10:00 Dolina 3 : 0 Radnik
17.10.2010 10:00 Pančevo 8 : 1 Borac (S)
17.10.2010 10:00 OFK Stenli 2 : 3 Spartak (D)
17.10.2010 10:00 Proleter (BK) 2 : 9 Mika Antić
17.10.2010 15:00 Čantavir 0 : 4 Spartak Zlatibor voda 99
17.10.2010 09:30 Bačka 1901 99 0 : 3 Subotica
17.10.2010 10:00 Dinamo 6 : 0 Slavija
17.10.2010 10:00 Dolina 2 : 1 OFK Stenli

Košarka

17.10.2010 17:00 Hemofarm Štada 88 : 76 Budućnost m:tel
17.10.2010 17:00 Zagreb CO 65 : 63 Zadar
17.10.2010 18:00 OKK Beograd 85 : 73 Crnokosa
17.10.2010 18:30 Voždovac 58 : 62 Jedinstvo
17.10.2010 20:00 Šabac 60 : 85 Radivoj Korać MT
17.10.2010 16:30 Beočin 87 : 49 Basket Stars
17.10.2010 14:00 Play Off 74 : 48 Bor

Odbojka

17.10.2010 17:00 Knez Lazar 3 : 0 FAP Livnica
17.10.2010 15:00 Antena 3 : 2 Partizan
17.10.2010 15:00 Brezovica 0 : 3 Metalac Takovo
17.10.2010 15:00 Kosovska Mitrovica 3 : 0 Užice
17.10.2010 15:00 Novi Pazar-Junior 3 : 1 Lučani
17.10.2010 19:00 Jedinstvo 3 : 2 Vizura
17.10.2010 18:00 Putevi Trendteks 0 : 3 Varadin BMG-Gradnja
17.10.2010 18:00 Šumadija 0 : 3 Radnički
17.10.2010 17:00 Spartak 1 : 3 Jedinstvo

Rukomet

17.10.2010 18:00 Vojvodina Železničar 24 : 21 Smederevo
17.10.2010 17:30 Nova Pazova 24 : 31 Obilić
17.10.2010 19:00 Crvena Zvezda 33 : 28 Jagodina
17.10.2010 20:00 Napredak 31 : 28 Mladost TSK
17.10.2010 Užice 28 : 23 Jastrebac
17.10.2010 Arilje 26 : 30 Knjaževac
17.10.2010 Rudar 2 34 : 30 Karadjordje
17.10.2010 17:00 Radnički 2 36 : 18 Šamot 65 2
17.10.2010 18:00 Kosmaj 23 : 19 Umčari
17.10.2010 18:00 Železničar 28 : 26 Ub
17.10.2010 18:00 Novi Beograd 2 42 : 34 Junior
17.10.2010 20:00 Max Sport 27 : 31 Čačak
17.10.2010 17:30 ORK Beograd 27 : 26 Metalac A.D.
17.10.2010 18:00 Naisa 2 23 : 36 Radnički Lepenica
17.10.2010 17:00 Crveni krst 37 : 22 Đerdap
17.10.2010 17:00 Raška 29 : 24 Kopaonik
17.10.2010 18:00 Rudar 19 : 29 Milenijum
17.10.2010 18:00 Radnički Resavac 2 19 : 35 Junior
17.10.2010 18:00 Požarevac 28 : 19 Petrovac
17.10.2010 18:00 Osice 32 : 40 Cepelin 2
17.10.2010 18:00 Mladost 23 : 34 Knjaz Miloš 2

Futsal

17.10.2010 18:00 Leteći Holandjanin 5 : 4 Bečej
17.10.2010 14:30 Novi Beograd 3 : 1 Krčagovo
17.10.2010 20:00 Kopernikus 6 : 2 SAS
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.