XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 297 utakmica za dan
Subota, 20 Novembar 2010

Fudbal

20.11.2010 13:00 Vojvodina 2 : 0 Inđija
20.11.2010 13:00 Smederevo 0 : 0 Spartak ZV
20.11.2010 13:00 BSK Borča 1 : 1 OFK Beograd
20.11.2010 13:00 Javor 0 : 0 Hajduk
20.11.2010 13:00 Čukarički Stankom 2 : 4 Partizan
20.11.2010 13:00 Metalac 3 : 2 Sloboda PS
20.11.2010 13:00 Teleoptik 1 : 1 Napredak
20.11.2010 13:00 Big bul Radnički 0 : 0 Banat
20.11.2010 13:00 Mladi radnik 0 : 0 Srem
20.11.2010 13:00 Novi Pazar 2 : 0 Novi Sad
20.11.2010 13:00 Radnički (S) 0 : 1 BASK
20.11.2010 13:00 Jedinstvo 0 : 0 Šumadija (A)
20.11.2010 13:00 Sloga (P) 4 : 1 Polet (LJ)
20.11.2010 13:00 Vujić voda 1 : 2 Sloga (BB)
20.11.2010 13:00 Sloga (PM) 3 : 2 Partizan (BB)
20.11.2010 13:00 Kopaonik 1 : 0 Radnički (P)
20.11.2010 13:00 Svrljig 2 : 1 Žitorađa
20.11.2010 13:00 Trstenik PPT 2 : 1 Timok
20.11.2010 13:00 OFK Kikinda 2 : 0 Sloboda (NK)
20.11.2010 13:00 Senta 5 : 3 Mladost (BJ)
20.11.2010 13:00 Dolina 2 : 0 Solunac
20.11.2010 13:00 Cement 1 : 1 Veternik Viskol
20.11.2010 13:00 Tekstilac Ites 2 : 5 Radnički (NP)
20.11.2010 13:00 Vršac 2 : 0 ČSK Pivara
20.11.2010 13:00 Mladost (A) 0 : 0 Donji Srem
20.11.2010 13:00 Sloga (T) 2 : 0 Palić
20.11.2010 10:00 Voždovac 0 : 3 Sopot
20.11.2010 13:00 Balkan Mirijevo 0 : 0 Mladenovac
20.11.2010 13:00 Palilulac 0 : 1 Hajduk
20.11.2010 13:00 Pobeda 0 : 0 Bane
20.11.2010 13:00 Omladinac (NS) 1 : 0 Trepča
20.11.2010 13:00 Metalac (K) 2 : 1 Mokra Gora
20.11.2010 13:00 Sloga (B) 3 : 1 Homoljac
20.11.2010 13:00 Zlatibor 1 : 0 Jadar (ST)
20.11.2010 13:00 Ribnica 1 : 2 Zlatar
20.11.2010 13:00 Jedinstvo (V) 2 : 3 Krušik
20.11.2010 13:00 Loznica 2 : 0 Drina
20.11.2010 13:00 Radnički (V) 3 : 1 Sloga (LŠ)
20.11.2010 13:00 Jadar (GD) 2 : 3 Zadrugar
20.11.2010 13:00 Balkanski 2 : 1 BSK Bujanovac
20.11.2010 13:00 Jedinstvo (B) 0 : 1 Vučje
20.11.2010 13:00 Morava (Ć) 2 : 0 Timočanin
20.11.2010 13:00 Đerdap 3 : 1 Kablovi
20.11.2010 13:00 Bačka (P) 1 : 1 Dinamo
20.11.2010 13:00 Radnički (B) 3 : 1 Borac
20.11.2010 13:00 AFK 3 : 2 Vojvodina
20.11.2010 13:00 Proleter 3 : 0 Spartak
20.11.2010 13:00 Bačka Topola 2 : 1 Obilić
20.11.2010 13:00 Radnički (Z) 0 : 1 Jedinstvo
20.11.2010 13:00 Budućnost 2 : 2 Kozara
20.11.2010 13:00 Omladinac 4 : 1 Radnički (SM)
20.11.2010 13:00 Crvena Zvezda 4 : 3 Sloga Radnički
20.11.2010 13:00 Obilić 2 : 1 Jugović
20.11.2010 13:00 Polet 2 : 0 Metalac AV
20.11.2010 13:00 Lokomotiva 5 : 1 Milutinac
20.11.2010 13:00 Trudbenik 1 : 0 Radnički (R)
20.11.2010 13:00 Vinča 1 : 3 Budućnost
20.11.2010 11:00 Radnički (NB) 0 : 0 Železničar
20.11.2010 13:00 IMT 1 : 1 Borac
20.11.2010 13:00 Turbina 2 : 1 Bulbulderac
20.11.2010 13:00 Bata Bulić 1 : 2 Beli Orao
20.11.2010 13:00 Borac (VL) 1 : 0 Mlava (ML)
20.11.2010 13:00 Luk Kompenzatori 2 : 2 Antimon
20.11.2010 13:00 Radnički 4 : 2 Hajduk Stanko
20.11.2010 13:00 Sindjelić 2 : 2 Mladost
20.11.2010 Trbunje 3 : 1 Partizanski put
20.11.2010 Jug Bogdan 1 : 1 Dunđerski
20.11.2010 Palilulac 3 : 0 Delijski Vis
20.11.2010 OFK Niš 3 : 3 Brzi Brod
20.11.2010 13:30 Levac 3 : 1 Mladost
20.11.2010 13:30 Vinoraca 4 : 3 Lugomir
20.11.2010 13:00 Rudar (B) 3 : 2 Krivelj
20.11.2010 13:00 Dunav 2 : 0 Slatina (N)
20.11.2010 13:00 Brestovac 3 : 3 Nemetali
20.11.2010 17:00 Blagotin 2 : 2 Mladost
20.11.2010 17:00 Naupare 3 : 2 Jasika
20.11.2010 17:00 Jedinstvo 1936 3 : 5 Velika Drenova
20.11.2010 17:00 Trudbenik 4 : 2 Čitluk
20.11.2010 17:00 Poljoprivrednik 9 : 0 Temnić
20.11.2010 17:00 FUD 6 : 1 Sloga
20.11.2010 17:00 Mladost 3 : 0 Sloga
20.11.2010 17:00 Dedina 1 : 0 Bošnjane
20.11.2010 13:00 Sloboda 1 : 2 Tavankut
20.11.2010 13:00 Jadran 4 : 3 Preporod
20.11.2010 13:00 Begej 3 : 1 Mladost
20.11.2010 13:30 Partizan (U) 4 : 0 Budućnost (A)
20.11.2010 13:30 Radnički (K) 0 : 0 Tempo
20.11.2010 13:30 BAK 1 : 2 Jugoslavija
20.11.2010 13:00 Stanišić 3 : 3 Mladost
20.11.2010 13:00 Polet 2 : 1 Hajduk
20.11.2010 13:00 Crvenka 2 : 1 ŽAK
20.11.2010 13:00 Radnički 2 : 2 Zadrugar
20.11.2010 Tvrdjava 0 : 1 Mladost
20.11.2010 Slavija 2 : 0 Železničar
20.11.2010 ŽSK 1 : 2 Borac
20.11.2010 Jedinstvo 4 : 1 Šajkaš
20.11.2010 Stari Grad 1 : 1 Hercegovac
20.11.2010 Srbobran 1 : 2 Omladinac
20.11.2010 Vrbas 0 : 0 Petrovaradin
20.11.2010 Bečej 0 : 4 Kabel
20.11.2010 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Ljukovo
20.11.2010 15:00 Borac Sloga "Milšped" 2 : 2 Hajduk (B)
20.11.2010 15:00 Jadran 5 : 0 Fruškogorac
20.11.2010 15:00 Graničar 0 : 2 Podrinje
20.11.2010 15:00 Hajduk (Š) 0 : 0 LSK Laćarak
20.11.2010 15:00 Partizan 4 : 0 Hajduk
20.11.2010 15:00 Sloven 1 : 0 Mladost
20.11.2010 15:00 Železničar 1 : 1 Zeka Buljubaša
20.11.2010 13:00 IM Rakovica 5 : 0 Policajac
20.11.2010 13:00 Prva Iskra 1 : 4 Železnik
20.11.2010 13:00 Lepušnica 1 : 0 Rudar
20.11.2010 13:00 Obilić 2 : 0 PKB Kovilovo
20.11.2010 13:00 Poštar - Zvezdara 2 : 0 Borac
20.11.2010 13:00 Bagremar 5 : 0 Dobrača
20.11.2010 13:00 TE Gučevo 3 : 0 Velika Reka
20.11.2010 13:00 Granit 1 : 2 Radjevac
20.11.2010 Milicionar 3 : 1 Mladost(M)
20.11.2010 13:30 Gredetin 4 : 1 Jedinstvo
20.11.2010 13:30 Pobeda 2 : 7 Tempo
20.11.2010 13:30 Polet (R) 0 : 3 Vukašinovac
20.11.2010 13:30 Sloga 3 : 0 Crvena Zvezda
20.11.2010 13:30 Kraljevo 4 : 0 Draževac
20.11.2010 13:30 Katun 0 : 5 Polet (V)
20.11.2010 13:30 Mladi Radnik 1 : 2 Palilula
20.11.2010 13:30 Mladi Radnik 2 : 1 Sindjelic (G)
20.11.2010 13:30 Rudar 1 : 1 Mladost (D)
20.11.2010 13:30 Mladost (S) 3 : 0 Ursule
20.11.2010 13:30 Sindjelic (V) 2 : 1 BSK
20.11.2010 13:00 Stražilovo Milan 3 : 1 Mladost
20.11.2010 13:00 Budućnost 1 : 0 Mladost (B)
20.11.2010 13:00 Napredak 4 : 1 Borac
20.11.2010 13:00 Barajevo 0 : 3 Šumadija
20.11.2010 13:00 TEK Sloga 3 : 0 Krtinska
20.11.2010 13:00 Sušica 6 : 2 Sloga
20.11.2010 13:30 Šabac 0 : 5 Mašinac PZP
20.11.2010 11:00 Spartak Jaffa 2 : 0 Požarevac
20.11.2010 14:00 Lemind Lavice 1 : 1 Mačva
20.11.2010 13:00 Novi Bečej 6 : 0 Unafortuna 04
20.11.2010 11:00 Borac 0 : 0 Partizan
20.11.2010 13:00 Sloga 1 : 0 Železničar
20.11.2010 11:00 Stanišić 3 : 2 Mladost
20.11.2010 11:00 Polet 3 : 1 Hajduk
20.11.2010 11:00 Crvenka 2 : 2 ŽAK
20.11.2010 11:00 Radnički 0 : 1 Zadrugar
20.11.2010 13:00 Timok 1 : 0 Loznica
20.11.2010 10:00 Beograd 0 : 2 Partizan
20.11.2010 13:00 Čantavir 7 : 0 Panonija IM Topola
20.11.2010 11:00 Sloboda 0 : 15 Tavankut
20.11.2010 11:00 Jadran 1 : 7 Preporod
20.11.2010 11:00 Radnički (N) 4 : 2 Loznica
20.11.2010 11:30 Smederevo 1 : 0 OFK Paraćin
20.11.2010 12:00 Kruševac 0 : 2 Jagodina
20.11.2010 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Borac
20.11.2010 13:00 Rad 2 : 0 Sloga
20.11.2010 11:00 Subotica 1 : 3 Obilić
20.11.2010 Homoljac 8 : 0 Mladi radnik (R)
20.11.2010 MIP Presing 0 : 3 Morava
20.11.2010 Seljak 2 : 2 Šumadija

Košarka

20.11.2010 20:00 Budućnost m:tel 105 : 92 Zadar
20.11.2010 17:00 Hemofarm Štada 86 : 85 CEZ Nymburk
20.11.2010 20:15 Široki TT Kabeli 83 : 76 Zagreb CO
20.11.2010 17:00 Cedevita 95 : 57 Union Olimpija
20.11.2010 17:00 Superfund 85 : 82 Sloboda
20.11.2010 19:30 Metalac 79 : 68 Novi Sad
20.11.2010 20:00 Napredak Rubin 88 : 76 Crnokosa
20.11.2010 19:00 Proleter Naftagas 91 : 86 Sloga
20.11.2010 18:00 FMP 89 : 64 Borac
20.11.2010 19:00 Sindjelić 96 : 78 Vojvodina
20.11.2010 19:00 Mladost 72 : 81 BKK Radnički
20.11.2010 19:30 KG Student UK 85 : 81 Železničar
20.11.2010 12:30 Viva Basket 67 : 91 Radnički Basket
20.11.2010 16:30 Pečenjevce BP 64 : 56 BSK Junior
20.11.2010 14:30 Ergonom 53 : 90 Bor
20.11.2010 14:00 Zdravlje 09 78 : 55 Jastreb
20.11.2010 Duga 0 : 20 Meridiana
20.11.2010 Novi Sad MT 63 : 90 Mladost Teletehnika
20.11.2010 Vrbas 82 : 49 Topola
20.11.2010 Stara Pazova 90 : 68 Veternik
20.11.2010 Jedinstvo 92 : 97 Odžaci
20.11.2010 Radnički 75 : 80 Dunav
20.11.2010 Sport Key 0 : 20 Nova Pazova
20.11.2010 20:30 Medveščak 61 : 64 Čelik Zenica
20.11.2010 19:00 Jedinstvo 72 : 66 Lupa Promotion
20.11.2010 19:30 Radivoj Korać 83 : 74 AJM Maribor
20.11.2010 17:00 Vojvodina NIS 40 : 70 Gospić CO
20.11.2010 18:00 Jolly JBS Šibenik 53 : 68 Partizan Galenika
20.11.2010 20:30 Voždovac 65 : 69 Celje
20.11.2010 17:00 Radnički (K) 55 : 54 Proleter
20.11.2010 20:00 Crvena Zvezda 70 : 76 Hemofarm Štada
20.11.2010 17:30 Student Radnički 83 : 74 Čelarevo
20.11.2010 14:00 Kraljevo 65 : 70 Basket Stars
20.11.2010 16:30 Radivoj Korać MT 83 : 38 Bor
20.11.2010 16:30 Moravac 70 : 53 Sivac
20.11.2010 17:30 Vrbas Medela 61 : 45 Play Off

Odbojka

20.11.2010 19:00 Spartak 0 : 3 NIS Vojvodina
20.11.2010 19:00 Jedinstvo 0 : 3 Partizan
20.11.2010 19:00 Mladi radnik 1 : 3 Radnički Credy banka
20.11.2010 15:00 Novi Sad DDOR 3 : 1 Obilić
20.11.2010 18:00 Mladost 0 : 3 Spartak
20.11.2010 18:00 Borac 3 : 2 Crnokosa
20.11.2010 19:00 VGSK 3 : 0 Putevi
20.11.2010 20:00 Bavanište 3 : 2 Jagodina
20.11.2010 16:00 Niš 1 : 3 Klek Srbijašume
20.11.2010 Topličanin 3 : 0 SFS Borac
20.11.2010 Radan 1 : 3 Knjaževac
20.11.2010 Đerdap 3 : 0 Desetka
20.11.2010 Dubočica 3 : 0 Pirot
20.11.2010 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Metalac Takovo
20.11.2010 12:00 Partizan 3 : 0 Užice
20.11.2010 12:00 Brezovica 0 : 3 Kosovska Mitrovica
20.11.2010 19:30 Vizura 3 : 0 Kolubara
20.11.2010 20:00 Radnički 3 : 0 Poštar 064
20.11.2010 19:00 Jedinstvo 0 : 3 Tent
20.11.2010 19:00 Radnički 3 : 0 Putevi Trendteks
20.11.2010 16:30 Vizura Super Nova 2 : 3 Jedinstvo
20.11.2010 17:00 Varadin BMG-Gradnja 2 : 3 Novi Sad Pionir Petrol
20.11.2010 20:00 Vojvodina 3 : 1 Spartak
20.11.2010 16:00 Lazarevac 3 : 0 Šumadija

Rukomet

20.11.2010 19:00 Planinka Prolom voda 26 : 24 Priboj
20.11.2010 19:00 Vojvodina Železničar 28 : 24 Vranje
20.11.2010 14:30 Obilić 32 : 30 Mladost TSK
20.11.2010 20:30 Jagodina 34 : 29 Mokra Gora
20.11.2010 17:30 Bask Soko 24 : 26 Crvena Zvezda
20.11.2010 Jabuka 30 : 26 Radnički
20.11.2010 Železničar 26 : 25 Titel Džon Dir
20.11.2010 Radnički-Cement 37 : 28 Potisje Pleteks
20.11.2010 Metalac Asko Vidak 32 : 22 Hajduk
20.11.2010 Hercegovina 27 : 33 Apatin
20.11.2010 Jedinstvo 35 : 31 Ruma
20.11.2010 Banatski Karlovac 39 : 28 Sombor
20.11.2010 Sloga 25 : 27 Morava Dunav Osiguranje
20.11.2010 Majdanpek 30 : 27 Kolubara 2
20.11.2010 Šamot 65 42 : 27 Radnički Morava
20.11.2010 Smederevo 2 25 : 33 Sindjelić
20.11.2010 Radnički 35 : 32 Stari grad
20.11.2010 Metalac 21 : 31 Novi Beograd
20.11.2010 Zemun 27 : 23 Studentski grad
20.11.2010 15 oktobar 29 : 30 Bane
20.11.2010 Jastrebac 26 : 39 Knjaževac
20.11.2010 Bor 2 26 : 21 Arilje
20.11.2010 Sloga 24 : 21 Topličanin
20.11.2010 Đerdap 21 : 24 Žitorađa
20.11.2010 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 25 : 22 Goč Merkur
20.11.2010 Župa 54 32 : 15 Zvečan
20.11.2010 Metalac 24 : 29 Prva Petoletka
20.11.2010 Sjenica 24 : 30 Beli andjeo
20.11.2010 14:00 Bela Palanka 35 : 35 Naisus 2
20.11.2010 Hajduk Veljko 44 : 30 Paraćin
20.11.2010 Radan 25 : 20 Niška Banja
20.11.2010 20:30 Cepelin 22 : 36 Jugopetrol Radnički
20.11.2010 20:00 Medicinar 27 : 24 Čačak
20.11.2010 16:30 Crvena Zvezda 33 : 25 Max Sport
20.11.2010 19:30 Proleter Superprotein 30 : 29 Radnički Lepenica
20.11.2010 19:00 Radnički Resavac 33 : 17 Halas Jožef
20.11.2010 18:00 Pirot 29 : 27 Napredak
20.11.2010 19:00 Železnicar Metal Cinkara 33 : 21 Naisa 2
20.11.2010 18:00 Kikinda 32 : 28 ORK Beograd
20.11.2010 18:00 Loznica grad 20 : 43 Radnički
20.11.2010 18:00 Slodes 27 : 31 Sloga
20.11.2010 18:00 Crvena Zvezda 2 33 : 17 Jagodina 2
20.11.2010 18:00 Mladi Radnik 28 : 16 Metalac-Valjevo
20.11.2010 Spartak 18 : 36 Vojvodina
20.11.2010 Ravangrad 25 : 28 Kikinda II
20.11.2010 Temerin 18 : 28 Pančevo
20.11.2010 Apatin 26 : 23 Vrbas
20.11.2010 Lehel 31 : 27 Radnički
20.11.2010 Srem-Morović 29 : 27 Jabuka 95
20.11.2010 17:00 Knjaževac 39 : 31 Đerdap
20.11.2010 17:00 Vranje 26 : 33 Topličanin
20.11.2010 17:00 Župa 24 : 28 Metalac
20.11.2010 17:00 Naisa 3 29 : 15 Raška
20.11.2010 17:00 RTB Bor 29 : 30 Crveni krst
20.11.2010 18:00 Knjaz Miloš 2 16 : 29 Junior
20.11.2010 18:00 Vlasotince 20 : 17 Zaječar 2
20.11.2010 18:00 Niška Banja 13 : 22 Rtanj
20.11.2010 18:00 Morava Han 10 : 18 Knjaževac 2

Vaterpolo

20.11.2010 18:30 Partizan Rajfajzen 16 : 1 Beograd
20.11.2010 19:00 ŽAK 18 : 3 TENT
20.11.2010 17:30 Singidunum 3 : 13 Crvena Zvezda VET
20.11.2010 20:00 Niš 2 : 8 Vojvodina

Futsal

20.11.2010 17:00 SAS 6 : 3 Pirot
20.11.2010 16:00 Krčagovo 5 : 2 Kocka Amaters
20.11.2010 19:00 Bečej 2 : 7 Ekonomac
20.11.2010 19:30 Vranje 4 : 0 Kopernikus
20.11.2010 17:00 Metalac Kolorado 2 : 4 Mašinac
20.11.2010 Adice 9 : 6 Telep
20.11.2010 Kraljevićevo 6 : 2 Hajduk
20.11.2010 Kepa 9 2 : 3 Tango
20.11.2010 Sombor 3 : 12 Forum
20.11.2010 TMF 0 : 3 Konjarnik
20.11.2010 Adaneks 5 : 3 Tempo Pekson
20.11.2010 Ekonomist 5 : 6 Slodes
20.11.2010 Zemun 10 : 2 Espreso Intermeco
20.11.2010 Rekreativo 1 : 5 Vintersport
20.11.2010 As 3 : 0 Temnić
20.11.2010 Ekonomist 4 : 5 Bor
20.11.2010 Dolap 1 : 7 Akademac
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.