XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 505 utakmica za dan
Subota, 5 Oktobar 2013

Fudbal

05.10.2013 15:00 Radnički 1923 1 : 1 Voždovac
05.10.2013 15:00 Spartak 2 : 1 Donji Srem
05.10.2013 15:00 Novi Pazar 1 : 1 Napredak
05.10.2013 19:00 Partizan 0 : 0 Javor Matis
05.10.2013 15:30 Sloboda Point 2 : 2 OFK Beograd
05.10.2013 15:30 Teleoptik 3 : 2 Dolina
05.10.2013 15:30 Mladost (L) 1 : 0 Smederevo
05.10.2013 15:30 Borac 1 : 3 Radnik
05.10.2013 15:30 Sloga (K) 3 : 0 Timok
05.10.2013 15:30 Proleter 0 : 0 Bežanija
05.10.2013 15:30 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Inđija
05.10.2013 18:30 Metalac (GM) 3 : 1 Sloga (PM)
05.10.2013 15:30 BSK Borča 1 : 1 Sindjelić
05.10.2013 15:30 Tekstilac 2 : 1 Dunav
05.10.2013 15:30 Omladinac 2 : 2 Orlovac
05.10.2013 15:30 Sloga 1 : 1 Šumadinac (B)
05.10.2013 15:30 Gruža 2 : 0 Šumadinac 1913
05.10.2013 15:30 Karađorđe 0 : 0 Borac
05.10.2013 15:30 VGSK 1 : 2 Zvižd
05.10.2013 15:30 Sloga 1940 1 : 0 Budućnost
05.10.2013 15:30 Jedinstvo (UB) 7 : 1 Ribnica
05.10.2013 15:30 Borac 2 : 1 Polimlje
05.10.2013 15:30 Sloga (P) 2 : 1 FAP
05.10.2013 15:30 Sevojno 6 : 1 Mladost (DD)
05.10.2013 15:30 Radnički (V) 2 : 2 Zlatar
05.10.2013 15:30 Bukovik 2 : 0 Vlasina
05.10.2013 15:30 Napredak 0 : 0 Lužnica
05.10.2013 15:30 Svrljig 1 : 0 Topličanin
05.10.2013 15:30 Sloga 4 : 0 Pukovac
05.10.2013 15:30 Radnički 0 : 1 Kablovi
05.10.2013 15:30 Dunav 4 : 0 Trajal
05.10.2013 15:30 Bilećanin 3 : 3 OFK Kikinda
05.10.2013 15:30 Budućnost 3 : 1 Proleter
05.10.2013 15:30 Sloboda 2 : 2 Vršac United
05.10.2013 15:30 Vršac 2 : 1 Crvena Zvezda (RS)
05.10.2013 15:30 Radnički (K) 0 : 0 Kozara
05.10.2013 15:30 Jedinstvo (BK) 3 : 2 Tisa
05.10.2013 15:30 Vrbas 3 : 0 Jugović
05.10.2013 15:30 Mladost 0 : 1 Jedinstvo
05.10.2013 15:30 PIK Prigrevica 2 : 1 Sloga
05.10.2013 15:30 Omladinac 3 : 0 Crvena Zvezda
05.10.2013 15:30 Cement 3 : 1 Srbobran
05.10.2013 11:00 GSP Polet 4 : 0 Radnički (R)
05.10.2013 15:30 Resnik 0 : 5 Železničar
05.10.2013 15:30 Radnički (NB) 3 : 0 Baćevac
05.10.2013 16:00 Goč 0 : 1 Radnički
05.10.2013 15:30 Slatina 0 : 0 Spartak
05.10.2013 16:00 Partizan 2 : 1 Korićani
05.10.2013 15:30 Bresje Superior 3 : 0 Šumadija
05.10.2013 15:30 Mladi borac 0 : 1 Borac
05.10.2013 15:30 Polet 4 : 0 Omladinac
05.10.2013 15:00 Gučevo 3 : 1 Mladost (P)
05.10.2013 15:00 Sindjelić 1 : 0 Podrinje
05.10.2013 15:00 Majur 0 : 2 Radjevac
05.10.2013 15:30 Kolubara 1 : 0 Banjani
05.10.2013 15:30 OFK Osečina 3 : 0 Mladost (V)
05.10.2013 15:30 OFK Divci 0 : 0 OFK Jabučje
05.10.2013 15:30 Pepeljevac 3 : 0 Mladost (D)
05.10.2013 15:30 Crnokosa 4 : 0 Perućac
05.10.2013 15:30 Mekiš 0 : 0 Morava
05.10.2013 15:30 Naša krila 1936 3 : 1 Naisus
05.10.2013 15:30 Malošište 3 : 1 Radnički 1947 (Č)
05.10.2013 15:30 Borac (A) 1 : 1 Moravica
05.10.2013 15:00 Budućnost 5 : 0 Mladi Borac
05.10.2013 15:30 Polet 2 : 3 Dunđerski
05.10.2013 15:30 Svetlost 4 : 1 Pobeda
05.10.2013 15:30 Spartak 1 : 0 Padež
05.10.2013 15:30 Čelik 2 : 0 Trešnjevka
05.10.2013 15:30 Pčinja 3 : 0 Biljači
05.10.2013 15:00 Sloga (B) 0 : 3 Morava
05.10.2013 13:00 Oskar 0 : 3 Sloga (R)
05.10.2013 15:00 Ropotovo 0 : 2 Rudar
05.10.2013 15:00 OFK Tekstilac 3 : 1 Mladost (J)
05.10.2013 15:30 Bošnjane 0 : 2 FUD
05.10.2013 15:30 Vinogradar 1 : 1 Poljoprivrednik
05.10.2013 15:30 Brestovac 3 : 0 Branik
05.10.2013 15:30 Rudna Glava 1 : 1 Krivelj
05.10.2013 15:30 Rgotina 1 : 3 Rudar (P)
05.10.2013 15:30 BSK 1 : 1 Bučje
05.10.2013 15:30 Olimpija (G) 2 : 1 Jadran
05.10.2013 15:30 AFK 2 : 1 Čoka
05.10.2013 15:30 Njegoš 3 : 0 Tavankut
05.10.2013 15:30 Krivaja 1 : 3 Bajša
05.10.2013 15:30 Subotica 1 : 0 Panonija IM Topola
05.10.2013 15:30 Radnički (S) 1 : 0 Naftagas
05.10.2013 15:30 Vojvodina (B) 7 : 0 Vojvodina (NM)
05.10.2013 15:30 Mladost Bambi 3 : 1 Borac
05.10.2013 15:30 Rusanda 2 : 0 Potisje
05.10.2013 15:00 Crvenka 0 : 1 Kordun
05.10.2013 15:00 Polet 4 : 2 Omladinac (B)
05.10.2013 15:00 OFK Mladost APA 0 : 1 ŽAK
05.10.2013 15:00 Graničar 3 : 1 Sloga
05.10.2013 15:00 Stanišić 1 : 3 Borac
05.10.2013 15:30 Rudar 2 : 0 LSK Laćarak
05.10.2013 15:30 1. Maj 6 : 1 Budućnost
05.10.2013 15:30 Tvrdjava 0 : 0 Jedinstvo
05.10.2013 15:30 Veternik 3 : 2 Vojvodina (T)
05.10.2013 11:00 Poštar Zvezdara 1 : 0 BSK 2012
05.10.2013 11:00 Zmaj 1953 2 : 0 Milutinac
05.10.2013 11:00 Komgrap 4 : 1 Policajac
05.10.2013 15:30 Napredak 0 : 1 Veliki Borak
05.10.2013 15:30 Mladost (C) 0 : 2 Borac
05.10.2013 15:30 Vinča 1 : 3 OFK Leštane
05.10.2013 16:00 Magnohrom 6 : 0 Vrnjci
05.10.2013 16:00 Proleter 3 : 3 Gruža
05.10.2013 16:00 Čibukovac 0 : 0 Partizan
05.10.2013 15:30 Jablanica 2 : 2 Mladi Rudar
05.10.2013 14:30 Bjelica 2 : 1 Brezova
05.10.2013 15:00 Žabare 1 : 0 Radoje Domanović
05.10.2013 15:00 Bata Bulić 4 : 1 Omladinac (M)
05.10.2013 15:30 Žitkovica 3 : 1 Polet
05.10.2013 15:00 Mladost PP 3 : 0 Dobrava
05.10.2013 15:00 TE Gučevo 1 : 1 Milan Orlić
05.10.2013 15:30 Gorki 2 : 1 Premijer
05.10.2013 15:30 Milicionar 6 : 0 Proleter
05.10.2013 15:30 Polet (T) 2 : 1 Proleter
05.10.2013 15:30 Knežica 7 : 0 Real
05.10.2013 15:00 Tempo 0 : 1 OFK Sloga (D)
05.10.2013 15:00 OFK Draževac 5 : 0 Gredetin
05.10.2013 15:30 Delijski Vis 2 : 1 Mladost 1954 (DM)
05.10.2013 15:00 MB Marjan 0 : 5 OFK Brza
05.10.2013 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Veternica
05.10.2013 15:30 Borac 1 : 1 Dragoš
05.10.2013 15:30 Veliki Suvodol 0 : 5 Jerma
05.10.2013 15:00 Resavac (S) 0 : 0 Crni Vrh
05.10.2013 15:00 Radnički 2 : 1 Napredak (ST)
05.10.2013 15:00 Rudar 3 : 0 Javor
05.10.2013 15:30 Sloga 0 : 3 Rubin (Z)
05.10.2013 15:30 Blagotin 4 : 4 Mladi radnik
05.10.2013 15:30 Donji Kopaonik 8 : 2 Beli Orlovi
05.10.2013 16:00 OFK Sikole 3 : 2 Čubra
05.10.2013 15:30 Mladost 8 : 3 Palilulac
05.10.2013 15:30 Bukovik 5 : 1 Rtanj
05.10.2013 15:30 Vratarnica 8 : 0 Nacional
05.10.2013 15:30 Timok 8 : 3 Malinik
05.10.2013 15:30 Obilić 10 : 0 Jedinstvo (M)
05.10.2013 15:30 Radnički 1905 4 : 1 Udarnik
05.10.2013 15:00 Jedinstvo 1947 3 : 1 Rusin
05.10.2013 15:00 Mladost 4 : 0 Aleksa Šantić
05.10.2013 17:30 OFK Bačinci 2 : 3 Graničar (K)
05.10.2013 17:30 Podrinje 4 : 0 Fruškogorac (K)
05.10.2013 15:30 Šajkaš 1908 3 : 0 Sofeks
05.10.2013 15:30 Slavija 3 : 0 Sirig
05.10.2013 15:30 Železničar 1 : 1 Proleter
05.10.2013 15:30 OFK Futog 2 : 2 Vinogradar
05.10.2013 15:30 Borac 0 : 3 Sremac Beomal
05.10.2013 15:30 Krila Krajine 6 : 0 Krivanj
05.10.2013 15:30 Studenski Grad 2 : 1 BUSK
05.10.2013 15:30 Olimpija 0 : 6 Sparta
05.10.2013 15:00 Mladi radnik 0 : 0 Mladi Borac
05.10.2013 15:00 Šumadija (MC) 2 : 4 TEK Sloga
05.10.2013 15:00 Rudar 6 : 0 Polet
05.10.2013 15:00 Mladost (Č) 4 : 0 OFK Budućnost
05.10.2013 15:30 Barajevo 1 : 2 Borac
05.10.2013 15:30 Trstenica 1 : 1 Jedinstvo
05.10.2013 15:30 Rvati 1 : 3 Belo Polje
05.10.2013 15:30 Zadrugar 2 : 3 Urovci
05.10.2013 15:30 Omladinac 2 : 2 Vukićevica
05.10.2013 15:30 Poljane 0 : 2 Polet
05.10.2013 15:30 Vis 6 : 2 OFK Slatina
05.10.2013 15:30 Mladost 1 : 4 Denim
05.10.2013 15:30 Rudar 2012 2 : 5 Drlupa
05.10.2013 15:30 Stojnik 1 : 3 Ropočevo
05.10.2013 15:30 Sibnica 1 : 2 Sloga 2012
05.10.2013 15:30 Vojvoda 1 : 7 Mladost
05.10.2013 15:30 4 Juli 4 : 0 OFK Rogača
05.10.2013 15:30 Avala 1939 1 : 2 Pinosava
05.10.2013 16:00 Jovo Kursula 3 : 1 Miločajac
05.10.2013 15:00 Tulež 0 : 1 Brezovac
05.10.2013 15:00 Mladost 9 : 0 Omladinac-Šumadinac
05.10.2013 15:30 Feniks 1 : 2 Karađorđe
05.10.2013 15:30 Napredak 0 : 3 Crvena zvezda
05.10.2013 15:00 Omladinac B 4 : 1 Mladost(L)
05.10.2013 15:00 Napredak 2 : 0 Melnica
05.10.2013 15:00 Vukan 1 : 1 Rade Milošević
05.10.2013 15:00 Manastirica 2 : 1 Brana Paunović
05.10.2013 15:00 Mlava 4 : 2 Čokordin
05.10.2013 15:00 Laolac 1 : 5 Sloga 1952
05.10.2013 15:00 Burovac 0 : 1 7 juli
05.10.2013 15:00 Dobrnje 0 : 0 Soko
05.10.2013 15:30 Zadrugar 2 : 1 Mladost
05.10.2013 15:30 Budućnost 1 : 1 Jasenovac
05.10.2013 15:30 Borac 5 : 4 Laznica
05.10.2013 15:00 Kobilje 2 : 0 Jedinstvo (S)
05.10.2013 15:00 BSK 5 : 0 Stig (C)
05.10.2013 15:00 Kaona 3 : 0 Homolje
05.10.2013 15:00 Žika 3 : 1 Torpedo
05.10.2013 15:00 Bojić 1 : 2 OFK Varna
05.10.2013 15:00 Jevremovac 4 : 1 Zablaće
05.10.2013 15:00 Dušan Silni 4 : 0 OFK Jelen
05.10.2013 Jelav 4 : 1 Granit
05.10.2013 12:00 OFK Donja Ljubovidja 0 : 2 Vrhpolje
05.10.2013 15:00 Azbukovica 1 : 1 Crnča
05.10.2013 15:00 7. Juli 3 : 0 Tolisavac - VT
05.10.2013 15:00 Krasava 2 : 2 DB Junajted
05.10.2013 15:00 Napredak 0 : 2 Mladost O
05.10.2013 15:00 Fortuna Miki 4 : 3 Napredak
05.10.2013 15:00 Sloga 0 : 6 Radnički Šabački
05.10.2013 15:00 Cer 6 : 0 Omladinac
05.10.2013 15:00 Zadrugar 2 : 1 Maovi MH
05.10.2013 15:30 Lajkovac 0 : 2 Dimitrije Tucović
05.10.2013 15:30 Moravac 2 : 1 Grdanica
05.10.2013 15:30 Gornje Krajince 2 : 1 Bratstvo
05.10.2013 15:30 Jedinstvo 2 : 1 Nomanica
05.10.2013 15:30 Real 5 : 0 Vrhunac
05.10.2013 15:30 Radnik 2013 5 : 0 Veliko Trnjane
05.10.2013 15:30 Turekovac 4 : 1 Susica 2012
05.10.2013 15:30 Milanovo 0 : 0 Bratstvo
05.10.2013 15:00 OFK Tvrđava 1 : 1 Goša
05.10.2013 15:00 Mladost 7 : 2 Šumadija
05.10.2013 15:00 Šumadinac 1 : 1 OFK Blagotin
05.10.2013 15:00 Mladost 2 : 0 Jedinstvo
05.10.2013 15:00 Sindjelić 2 : 1 Planinac
05.10.2013 14:30 Parcane 1 : 2 Varvarin
05.10.2013 14:30 Borac 4 : 1 Gradac
05.10.2013 14:30 Velika Morava 2 : 1 Kiseljak
05.10.2013 15:00 Stara Čaršija 5 : 1 Stevka Bozurevka
05.10.2013 15:00 Mladost 1 : 2 FK Stari Trstenik
05.10.2013 15:00 Stragari 0 : 5 Moravac-C 74
05.10.2013 13:00 Jugovići 4 : 1 Sloboda 1948
05.10.2013 15:00 Topoljak 7 : 2 Vinogradar
05.10.2013 15:00 Padež 1 : 1 Globoder
05.10.2013 15:00 Zmajevac 3 : 2 Zdravinje
05.10.2013 15:30 Graničar 3 : 0 OFK Barice
05.10.2013 15:00 Bresje 2 : 5 Belica
05.10.2013 15:00 Oniks 0 : 6 Šantarovac
05.10.2013 15:00 Omladinac 3 : 1 Crnovršanin
05.10.2013 15:00 Hajduk 0 : 2 OFK Borac
05.10.2013 15:00 PSS-192 2 : 1 OFK Dragoševac
05.10.2013 15:00 Strmovo 0 : 2 Proleter
05.10.2013 15:00 Petka 2 : 1 Šumadinac (K)
05.10.2013 15:00 Dečić 2 : 0 Mornar
05.10.2013 15:00 Sutjeska 2 : 0 Mladost
05.10.2013 15:00 Grbalj 1 : 0 Čelik
05.10.2013 15:00 Budućnost 2 : 1 Lovćen
05.10.2013 15:00 Rudar 0 : 1 Zeta
05.10.2013 Rudar 1 : 2 Borac
05.10.2013 Zvijezda 0 : 0 Sarajevo
05.10.2013 Travnik 0 : 0 Velež
05.10.2013 Vitez 2 : 1 Mladost
05.10.2013 Zrinjski 2 : 0 Leotar
05.10.2013 15:30 Sloga 0 : 2 Proleter
05.10.2013 15:30 Modriča Maxima 0 : 1 Drina (Z)
05.10.2013 15:30 Kozara 1 : 1 Drina HE
05.10.2013 15:30 Mladost 2 : 1 Podrinje
05.10.2013 15:30 Rudar 0 : 2 Sloboda (NG)
05.10.2013 15:30 Napredak 1 : 0 Borac
05.10.2013 15:30 Sutjeska 1 : 1 Sloboda (MG)
05.10.2013 Trijumf 0 : 4 Napredak
05.10.2013 Novi Bečej 0 : 10 Spartak
05.10.2013 LASK Crvena zvezda 1 : 3 Mašinac
05.10.2013 11:00 Jagodina 0 : 1 Požarevac
05.10.2013 Kalemegdan 1 : 0 Lemind Lavice
05.10.2013 Nives 3 : 0 Mačva
05.10.2013 16:00 Kolibri 0 : 1 Fruškogorac
05.10.2013 Šabac 0 : 4 Sloga
05.10.2013 15:30 Gradac 0 : 7 Radnički 2013
05.10.2013 15:30 Unafortuna 04 2 : 1 ŽFK Užice
05.10.2013 15:30 Rubin 4 : 1 Budućnost
05.10.2013 15:30 Železničar 4 : 0 Radnički 1919
05.10.2013 13:00 Partizan 2 : 0 Sloga (K)
05.10.2013 10:00 Crvena zvezda 3 : 0 Brodarac
05.10.2013 13:00 Radnički (P) 0 : 1 Jagodina
05.10.2013 10:00 Radnički (S) 1 : 2 Radnički (SM)
05.10.2013 10:00 Vojvodina 6 : 0 Novi Sad
05.10.2013 10:00 Banat 1 : 4 Spartak
05.10.2013 10:00 Inđija 4 : 2 OFK Hajduk
05.10.2013 10:00 Radnički (NP) 3 : 3 Proleter 2006
05.10.2013 10:00 Dinamo 7 : 0 Donji Srem
05.10.2013 15:30 Sušica 2 : 1 Jadran
05.10.2013 11:00 Takovo 3 : 0 Mladost (L)
05.10.2013 11:00 Metalac (K) 2 : 1 Pobeda
05.10.2013 11:00 Arsenal 1 : 7 Jedinstvo Putevi
05.10.2013 13:00 Sloboda (Č) 0 : 1 BIP
05.10.2013 15:30 Moravac Orion 2 : 0 Jedinstvo (P)
05.10.2013 11:00 Dinamo 0 : 0 Radnički (N)
05.10.2013 11:00 Palilulac 6 : 0 Vlasina
05.10.2013 11:00 Bor 3 : 1 Car Konstantin
05.10.2013 13:00 Zemun 2 : 1 Voždovac
05.10.2013 13:00 BASK 0 : 1 Mladenovac
05.10.2013 11:00 Radnički (O) 0 : 3 Žarkovo
05.10.2013 10:00 Kolubara 1 : 2 Čukarički
05.10.2013 09:00 Lokomotiva 2 : 1 Brodarac 2
05.10.2013 15:30 Budućnost 2 : 2 Proleter
05.10.2013 15:30 SASK 0 : 4 Osipaonica
05.10.2013 15:30 Sloga 3 : 0 Sloboda
05.10.2013 15:30 Borac 0 : 3 Podunavac
05.10.2013 16:00 Pobeda 0 : 1 Jedinstvo
05.10.2013 16:00 Glavaš 0 : 2 Železničar Kusadak
05.10.2013 16:00 Polet 6 : 3 Šumadija
05.10.2013 16:00 Udarnik 0 : 3 Bresje Superior
05.10.2013 10:00 Partizan (G) 0 : 12 Vulturul
05.10.2013 14:00 C.zvezda 1 : 5 Železničar
05.10.2013 15:30 Sloga (BNS) 3 : 2 Kolonija
05.10.2013 16:00 Borac (S) 0 : 6 Spartak
05.10.2013 15:30 Slavija 1 : 2 Vojvodina
05.10.2013 15:30 Glogonj 2 : 1 Dobrica
05.10.2013 12:00 Mladost (L) 1 : 2 Dinamo
05.10.2013 12:00 Proleter 2006 3 : 0 Bačka 1901
05.10.2013 12:00 Železničar 1 : 3 Vršac
05.10.2013 12:00 OFK Hajduk 0 : 1 Radnički (S)
05.10.2013 12:00 Spartak 2 : 1 Inđija
05.10.2013 12:00 Novi Sad 3 : 0 Banat
05.10.2013 12:00 TSC 0 : 6 Vojvodina
05.10.2013 Zemun 2 : 1 Kolubara
05.10.2013 Bežanija 1 : 0 Radnički (O)
05.10.2013 Voždovac 1 : 2 Internacional
05.10.2013 Lokomotiva 2 : 1 BSK Borča
05.10.2013 Brodarac 1 : 0 Radnički (NB)
05.10.2013 Teleoptik 4 : 3 Dominus
05.10.2013 Sinđelić 2 : 1 BASK
05.10.2013 11:00 Šumadija 1903 2 : 0 Bane
05.10.2013 15:30 Jedinstvo Putevi 4 : 2 Sloga 1940
05.10.2013 14:00 Metalac (K) 0 : 3 Novi Pazar
05.10.2013 11:00 Sloga (K) 1 : 1 Sloga (P)
05.10.2013 15:30 Polet (LJ) 3 : 0 Omladinac
05.10.2013 15:30 BIP 3 : 0 Sloboda 2
05.10.2013 11:00 Čantavir 0 : 4 Bačka
05.10.2013 11:00 Palić 1 : 2 Vinogradar
05.10.2013 14:00 Dinamo 3 : 0 Dolina
05.10.2013 11:00 Banat 2 : 1 Proleter
05.10.2013 12:00 Borac (St) 7 : 0 Omladinac (O)
05.10.2013 10:00 Čukarički 0 : 3 Partizan
05.10.2013 12:00 Crvena zvezda 10 : 0 Brodarac
05.10.2013 13:00 Sloboda Point 2 : 1 Napredak
05.10.2013 10:00 Mladost (L) 5 : 0 Dinamo
05.10.2013 10:00 Proleter 2006 1 : 0 Bačka 1901
05.10.2013 10:00 Železničar 1 : 0 Vršac
05.10.2013 10:00 OFK Hajduk 3 : 1 Radnički (S)
05.10.2013 10:00 Spartak 4 : 0 Inđija
05.10.2013 10:00 Novi Sad 4 : 1 Banat
05.10.2013 10:00 TSC 0 : 2 Vojvodina
05.10.2013 15:30 Kiker 5 : 2 Čačak 94
05.10.2013 15:30 Jedinstvo Putevi 1 : 2 Javor
05.10.2013 13:00 Bane 3 : 0 Dragačevo
05.10.2013 11:00 Bubamara 1 : 7 Šumadija 1903
05.10.2013 10:00 Obilić 8 : 0 AFK
05.10.2013 11:00 Senta 5 : 2 Potisje
05.10.2013 14:00 Banat 10 : 0 Sloga (P)
05.10.2013 14:00 Mika Antić 6 : 0 Omladinac (D)
05.10.2013 12:00 Dinamo 2 : 2 Mladost (O)
05.10.2013 11:00 Mladost (V) 2 : 1 Kolonija
05.10.2013 10:00 Tempo 1 : 5 Budućnost (A)
05.10.2013 13:30 Budućnost 1 : 2 Proleter
05.10.2013 13:30 SASK 1 : 3 Osipaonica
05.10.2013 13:30 Sloga 3 : 4 Sloboda
05.10.2013 13:30 Borac 2 : 2 Podunavac
05.10.2013 10:30 Napredak 11 : 0 Bačinac
05.10.2013 14:00 Pobeda 2 : 0 Jedinstvo
05.10.2013 14:00 Glavaš 0 : 7 Železničar Kusadak
05.10.2013 14:00 Polet 0 : 4 Šumadija
05.10.2013 14:00 Udarnik 4 : 0 Bresje Superior
05.10.2013 15:30 Mladost Radost 3 : 0 Takovo Junior
05.10.2013 15:30 Orlovac 1 : 0 Mladost (P)
05.10.2013 15:00 Obilić 8 : 1 Železničar
05.10.2013 15:00 Zvižd 12 : 0 Trgovački
05.10.2013 OFK Vlada Dimitrijević 0 : 7 OFK Ras
05.10.2013 12:00 Pazar Juniors 3 : 1 OFK Nacional
05.10.2013 10:00 Morava 0 : 5 Polet
05.10.2013 Mladenovac 0 : 2 Kolubara
05.10.2013 Sinđelić 4 : 2 Internacional
05.10.2013 Lokomotiva 3 : 1 BSK
05.10.2013 Dominus 1 : 0 Radnički NB
05.10.2013 011 3 : 2 BASK
05.10.2013 Teleoptik 0 : 0 Ada
05.10.2013 09:30 Čantavir 1 : 7 Dribling
05.10.2013 10:00 Čoka 0 : 4 Bačka 1901
05.10.2013 10:00 Spartak '02 8 : 0 Potisje
05.10.2013 09:30 Senta 0 : 5 Spartak '01
05.10.2013 OFK Osecina 0 : 10 Krusik
05.10.2013 Jedinstvo 5 : 0 OFK Senjak
05.10.2013 Krusik 2 1 : 1 Zeleznicar
05.10.2013 10:00 Gruža 1 : 7 Karađorđe
05.10.2013 10:00 Slavija 8 : 1 Sušica
05.10.2013 10:00 Šumadija 5 : 0 Šumadija 1903 II
05.10.2013 10:00 Karađorđe 2 : 2 Apolon 4 II
05.10.2013 OFK Vlada Dimitrijević 2 : 0 OFK Ras
05.10.2013 OFK Lešak 3 : 0 Sočanica
05.10.2013 10:00 Pazar Juniors 3 : 1 Mokra Gora

Košarka

05.10.2013 19:00 Krka 60 : 57 Budućnost VOLI
05.10.2013 19:00 Zadar 71 : 67 Szolnoki Olaj
05.10.2013 17:00 Cibona 66 : 82 Radnički
05.10.2013 17:00 Široki Primorka 80 : 79 Crvena zvezda Telekom
05.10.2013 20:00 Vojvodina Srbijagas 74 : 79 Sloboda
05.10.2013 19:00 Borac 70 : 60 Sloga
05.10.2013 19:00 Konstantin 73 : 56 FMP
05.10.2013 19:30 Metalac 82 : 78 OKK Beograd
05.10.2013 19:00 Crnokosa 80 : 68 Smederevo
05.10.2013 18:30 Tamiš 70 : 73 Meridiana
05.10.2013 20:00 Proleter Naftagas 75 : 69 Pirot
05.10.2013 17:00 Mladost (Z) 83 : 88 Železničar
05.10.2013 16:00 Jagodina 92 : 68 Morava
05.10.2013 19:00 Napredak Maksi Ko 68 : 52 Kolubara LA 2003
05.10.2013 19:00 Zlatar 78 : 52 Sloga (P)
05.10.2013 19:00 Plana 85 : 68 Svilajnac
05.10.2013 18:00 Sloga (D) 74 : 59 Mileševac
05.10.2013 18:00 Prokuplje 94 : 81 Jablanica
05.10.2013 19:00 Knjaževac 78 : 74 Sokobanja
05.10.2013 18:00 Kuršumlija 63 : 68 Dimitrovgrad
05.10.2013 20:00 Velika Kikinda 70 : 78 Srem
05.10.2013 19:00 Hajduk 81 : 74 Mladost Teletehnika
05.10.2013 19:00 Dunav 88 : 40 Odžaci
05.10.2013 18:20 Zvezdara 84 : 51 Mladost 2009
05.10.2013 18:00 Žarkovo 90 : 85 BKK Radnički
05.10.2013 20:00 Astra 82 : 57 Milan Trivić
05.10.2013 Sport Key Plus 108 : 82 Budućnost
05.10.2013 Feniks 48 : 77 Futog Tehnomer
05.10.2013 Sloboda NS 73 : 77 Selekta
05.10.2013 Vojvodina NM 93 : 96 SO Koš
05.10.2013 Mladost Veternik 20 : 0 Apatin
05.10.2013 Kadet 76 : 79 Crvenka
05.10.2013 Radnički 100 : 59 Pink
05.10.2013 Partizan 95 : 78 Indians Basket
05.10.2013 Kris Kros 82 : 60 LSK
05.10.2013 Dinamo 66 : 58 Banatski Karlovac
05.10.2013 Omladinac 64 : 46 Družina Kozlovac
05.10.2013 Vojka 74 : 66 Jadran
05.10.2013 19:00 Srbobran Reahem 73 : 50 Radnički
05.10.2013 20:30 Crvena Zvezda 59 : 69 Radivoj Korać
05.10.2013 19:00 Jagodina 2001 54 : 73 Student Radnički
05.10.2013 18:00 Vojvodina Nis Gas 52 : 58 Spartak
05.10.2013 13:00 Proleter (NS) 48 : 86 Kovin

Rukomet

05.10.2013 17:45 Metalurg 24 : 24 Nexe
05.10.2013 18:00 Partizan 20 : 22 Borac M:TEL
05.10.2013 18:00 Tatran 32 : 29 Lovćen
05.10.2013 18:00 Vojvodina 21 : 30 Vardar Pro
05.10.2013 19:00 Jugović Unimet 28 : 31 Morava
05.10.2013 18:30 Metaloplastika 28 : 27 Napredak
05.10.2013 19:00 Spartak Vojput 24 : 24 Crvena Zvezda
05.10.2013 19:00 Rudar 23 : 25 Kolubara
05.10.2013 19:30 Železničar 1949 30 : 26 Radnički
05.10.2013 19:00 Hercegovina 31 : 37 ŽSK
05.10.2013 19:30 Dinamo 33 : 25 Crvena Zvezda
05.10.2013 17:30 Proleter 29 : 22 Crvenka
05.10.2013 18:00 Mladost 28 : 21 Nova Pazova
05.10.2013 19:00 Jedinstvo 24 : 25 Inđija
05.10.2013 18:30 Novi Beograd 34 : 25 Bask
05.10.2013 13:00 Smederevo 27 : 24 Loznica
05.10.2013 19:00 Mokra Gora 38 : 32 Radnički 2
05.10.2013 20:00 Sloga 30 : 18 Mladost
05.10.2013 19:00 Novi Pazar 19 : 25 Trepča
05.10.2013 19:00 Šamot 65 26 : 26 Zlatar
05.10.2013 18:00 Priboj 27 : 21 Metalac
05.10.2013 19:00 Jedinstvo 30 : 26 Apatin
05.10.2013 20:30 Metalac 32 : 25 Hajduk
05.10.2013 17:00 Vladimirovac 31 : 29 Kikinda
05.10.2013 18:30 Banatski Karlovac 33 : 20 Crvenka II
05.10.2013 Jedinstvo 1974 20 : 24 Studentski grad
05.10.2013 Junior 24 : 25 Dorćol
05.10.2013 Mačva 30 : 31 Sloga
05.10.2013 Radnički 28 : 26 Ub
05.10.2013 Rekreativo 29 : 22 Udarnik
05.10.2013 20:00 Pirot 24 : 27 Aleksinac
05.10.2013 18:30 Hisar 37 : 30 Bela Palanka
05.10.2013 14:00 Radan 30 : 23 Morava
05.10.2013 17:00 Omladinac (D) 23 : 22 Mladost (O)
05.10.2013 20:00 Graničar 37 : 20 Čonoplja 1947
05.10.2013 20:00 Kljajićevo 33 : 31 Dalmatinac
05.10.2013 20:00 Grafičar 19 : 26 Vojput 2
05.10.2013 Gučevo 28 : 40 Partizan 3
05.10.2013 Zemun 1957 29 : 22 Kosmaj
05.10.2013 Metaloplastika 2 33 : 25 Umčari
05.10.2013 Prva-Iskra Barič 35 : 31 Rukobel
05.10.2013 Senta 32 : 19 Partizan (I)
05.10.2013 Obilić 33 : 21 Jedinstvo
05.10.2013 Vojvoda Stepa 35 : 27 Crvena Zvezda 2
05.10.2013 Partizan (H) 19 : 30 Radnički
05.10.2013 DjurA Jakšić Gradnulica 20 : 30 Potisje Pleteks
05.10.2013 Bačka Palanka 21 : 26 Vrbas 2
05.10.2013 Partizan 36 : 20 ŽSK 2
05.10.2013 Slavija 28 : 19 Bačka-Tikvara
05.10.2013 Sloga 16 : 32 Napredak 12
05.10.2013 Čačak 46 : 12 Košutnjak
05.10.2013 Sočanica 23 : 26 Župa
05.10.2013 Metalac AD 26 : 34 Metalac
05.10.2013 19:00 Đerdap 12 : 37 RTB Bor
05.10.2013 ORK Loznica 36 : 20 Petrovac
05.10.2013 Cepelin 26 : 27 Mačva
05.10.2013 Rudar 25 : 30 Junior
05.10.2013 Mladost 28 : 12 VGSK
05.10.2013 Miletić 29 : 20 Želja
05.10.2013 Naftagas 22 : 20 Laki
05.10.2013 Radnički 27 : 29 Vrbas
05.10.2013 Petrovaradin 27 : 22 Apatin
05.10.2013 Topola 23 : 27 Jedinstvo
05.10.2013 Mladost 1949 33 : 28 Radan
05.10.2013 Jagodina 2 17 : 20 Naisa 3
05.10.2013 Niška Banja 25 : 15 Vlasotince
05.10.2013 Knjaževac 2 26 : 19 Dubočica
05.10.2013 Rtanj 40 : 11 Žitorađa
05.10.2013 Morava Han 15 : 19 Aleksinac
05.10.2013 Senta 24 : 13 Gradnulica
05.10.2013 Obilić 11 : 19 Aleksandrovo
05.10.2013 Lehel 5 : 32 Partizan
05.10.2013 Tikvara 32 : 18 Sonta
05.10.2013 Eret 13 : 13 Deronje
05.10.2013 Hajduk 31 : 19 Železničar 2
05.10.2013 Temerin 2 25 : 14 Rusin

Futsal

05.10.2013 21:00 VIK Naisus 1 : 3 Smederevo
05.10.2013 17:00 Kopernikus 3 : 4 SAS
05.10.2013 19:00 Deus Futsal 5 : 2 Viking
05.10.2013 16:00 Tvrdjava 6 : 6 Kikinda
05.10.2013 16:00 Tango Liman 2 : 3 Hajduk
05.10.2013 17:00 KMF Sombor 1 : 8 Srbobran

Ragbi 13

05.10.2013 Stari Grad 12 : 18 Bijeli Zečevi
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 3 korisnika su tipovali utakmicu