XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 505 utakmica za dan
Subota, 5 Oktobar 2013

Fudbal

05.10.2013 15:00 Radnički 1923 1 : 1 Voždovac
05.10.2013 15:00 Spartak 2 : 1 Donji Srem
05.10.2013 15:00 Novi Pazar 1 : 1 Napredak
05.10.2013 19:00 Partizan 0 : 0 Javor Matis
05.10.2013 15:30 Sloboda Point 2 : 2 OFK Beograd
05.10.2013 15:30 Teleoptik 3 : 2 Dolina
05.10.2013 15:30 Mladost (L) 1 : 0 Smederevo
05.10.2013 15:30 Borac 1 : 3 Radnik
05.10.2013 15:30 Sloga (K) 3 : 0 Timok
05.10.2013 15:30 Proleter 0 : 0 Bežanija
05.10.2013 15:30 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Inđija
05.10.2013 18:30 Metalac (GM) 3 : 1 Sloga (PM)
05.10.2013 15:30 BSK Borča 1 : 1 Sindjelić
05.10.2013 15:30 Tekstilac 2 : 1 Dunav
05.10.2013 15:30 Omladinac 2 : 2 Orlovac
05.10.2013 15:30 Sloga 1 : 1 Šumadinac (B)
05.10.2013 15:30 Gruža 2 : 0 Šumadinac 1913
05.10.2013 15:30 Karađorđe 0 : 0 Borac
05.10.2013 15:30 VGSK 1 : 2 Zvižd
05.10.2013 15:30 Sloga 1940 1 : 0 Budućnost
05.10.2013 15:30 Jedinstvo (UB) 7 : 1 Ribnica
05.10.2013 15:30 Borac 2 : 1 Polimlje
05.10.2013 15:30 Sloga (P) 2 : 1 FAP
05.10.2013 15:30 Sevojno 6 : 1 Mladost (DD)
05.10.2013 15:30 Radnički (V) 2 : 2 Zlatar
05.10.2013 15:30 Bukovik 2 : 0 Vlasina
05.10.2013 15:30 Napredak 0 : 0 Lužnica
05.10.2013 15:30 Svrljig 1 : 0 Topličanin
05.10.2013 15:30 Sloga 4 : 0 Pukovac
05.10.2013 15:30 Radnički 0 : 1 Kablovi
05.10.2013 15:30 Dunav 4 : 0 Trajal
05.10.2013 15:30 Bilećanin 3 : 3 OFK Kikinda
05.10.2013 15:30 Budućnost 3 : 1 Proleter
05.10.2013 15:30 Sloboda 2 : 2 Vršac United
05.10.2013 15:30 Vršac 2 : 1 Crvena Zvezda (RS)
05.10.2013 15:30 Radnički (K) 0 : 0 Kozara
05.10.2013 15:30 Jedinstvo (BK) 3 : 2 Tisa
05.10.2013 15:30 Vrbas 3 : 0 Jugović
05.10.2013 15:30 Mladost 0 : 1 Jedinstvo
05.10.2013 15:30 PIK Prigrevica 2 : 1 Sloga
05.10.2013 15:30 Omladinac 3 : 0 Crvena Zvezda
05.10.2013 15:30 Cement 3 : 1 Srbobran
05.10.2013 11:00 GSP Polet 4 : 0 Radnički (R)
05.10.2013 15:30 Resnik 0 : 5 Železničar
05.10.2013 15:30 Radnički (NB) 3 : 0 Baćevac
05.10.2013 16:00 Goč 0 : 1 Radnički
05.10.2013 15:30 Slatina 0 : 0 Spartak
05.10.2013 16:00 Partizan 2 : 1 Korićani
05.10.2013 15:30 Bresje Superior 3 : 0 Šumadija
05.10.2013 15:30 Mladi borac 0 : 1 Borac
05.10.2013 15:30 Polet 4 : 0 Omladinac
05.10.2013 15:00 Gučevo 3 : 1 Mladost (P)
05.10.2013 15:00 Sindjelić 1 : 0 Podrinje
05.10.2013 15:00 Majur 0 : 2 Radjevac
05.10.2013 15:30 Kolubara 1 : 0 Banjani
05.10.2013 15:30 OFK Osečina 3 : 0 Mladost (V)
05.10.2013 15:30 OFK Divci 0 : 0 OFK Jabučje
05.10.2013 15:30 Pepeljevac 3 : 0 Mladost (D)
05.10.2013 15:30 Crnokosa 4 : 0 Perućac
05.10.2013 15:30 Mekiš 0 : 0 Morava
05.10.2013 15:30 Naša krila 1936 3 : 1 Naisus
05.10.2013 15:30 Malošište 3 : 1 Radnički 1947 (Č)
05.10.2013 15:30 Borac (A) 1 : 1 Moravica
05.10.2013 15:00 Budućnost 5 : 0 Mladi Borac
05.10.2013 15:30 Polet 2 : 3 Dunđerski
05.10.2013 15:30 Svetlost 4 : 1 Pobeda
05.10.2013 15:30 Spartak 1 : 0 Padež
05.10.2013 15:30 Čelik 2 : 0 Trešnjevka
05.10.2013 15:30 Pčinja 3 : 0 Biljači
05.10.2013 15:00 Sloga (B) 0 : 3 Morava
05.10.2013 13:00 Oskar 0 : 3 Sloga (R)
05.10.2013 15:00 Ropotovo 0 : 2 Rudar
05.10.2013 15:00 OFK Tekstilac 3 : 1 Mladost (J)
05.10.2013 15:30 Bošnjane 0 : 2 FUD
05.10.2013 15:30 Vinogradar 1 : 1 Poljoprivrednik
05.10.2013 15:30 Brestovac 3 : 0 Branik
05.10.2013 15:30 Rudna Glava 1 : 1 Krivelj
05.10.2013 15:30 Rgotina 1 : 3 Rudar (P)
05.10.2013 15:30 BSK 1 : 1 Bučje
05.10.2013 15:30 Olimpija (G) 2 : 1 Jadran
05.10.2013 15:30 AFK 2 : 1 Čoka
05.10.2013 15:30 Njegoš 3 : 0 Tavankut
05.10.2013 15:30 Krivaja 1 : 3 Bajša
05.10.2013 15:30 Subotica 1 : 0 Panonija IM Topola
05.10.2013 15:30 Radnički (S) 1 : 0 Naftagas
05.10.2013 15:30 Vojvodina (B) 7 : 0 Vojvodina (NM)
05.10.2013 15:30 Mladost Bambi 3 : 1 Borac
05.10.2013 15:30 Rusanda 2 : 0 Potisje
05.10.2013 15:00 Crvenka 0 : 1 Kordun
05.10.2013 15:00 Polet 4 : 2 Omladinac (B)
05.10.2013 15:00 OFK Mladost APA 0 : 1 ŽAK
05.10.2013 15:00 Graničar 3 : 1 Sloga
05.10.2013 15:00 Stanišić 1 : 3 Borac
05.10.2013 15:30 Rudar 2 : 0 LSK Laćarak
05.10.2013 15:30 1. Maj 6 : 1 Budućnost
05.10.2013 15:30 Tvrdjava 0 : 0 Jedinstvo
05.10.2013 15:30 Veternik 3 : 2 Vojvodina (T)
05.10.2013 11:00 Poštar Zvezdara 1 : 0 BSK 2012
05.10.2013 11:00 Zmaj 1953 2 : 0 Milutinac
05.10.2013 11:00 Komgrap 4 : 1 Policajac
05.10.2013 15:30 Napredak 0 : 1 Veliki Borak
05.10.2013 15:30 Mladost (C) 0 : 2 Borac
05.10.2013 15:30 Vinča 1 : 3 OFK Leštane
05.10.2013 16:00 Magnohrom 6 : 0 Vrnjci
05.10.2013 16:00 Proleter 3 : 3 Gruža
05.10.2013 16:00 Čibukovac 0 : 0 Partizan
05.10.2013 15:30 Jablanica 2 : 2 Mladi Rudar
05.10.2013 14:30 Bjelica 2 : 1 Brezova
05.10.2013 15:00 Žabare 1 : 0 Radoje Domanović
05.10.2013 15:00 Bata Bulić 4 : 1 Omladinac (M)
05.10.2013 15:30 Žitkovica 3 : 1 Polet
05.10.2013 15:00 Mladost PP 3 : 0 Dobrava
05.10.2013 15:00 TE Gučevo 1 : 1 Milan Orlić
05.10.2013 15:30 Gorki 2 : 1 Premijer
05.10.2013 15:30 Milicionar 6 : 0 Proleter
05.10.2013 15:30 Polet (T) 2 : 1 Proleter
05.10.2013 15:30 Knežica 7 : 0 Real
05.10.2013 15:00 Tempo 0 : 1 OFK Sloga (D)
05.10.2013 15:00 OFK Draževac 5 : 0 Gredetin
05.10.2013 15:30 Delijski Vis 2 : 1 Mladost 1954 (DM)
05.10.2013 15:00 MB Marjan 0 : 5 OFK Brza
05.10.2013 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Veternica
05.10.2013 15:30 Borac 1 : 1 Dragoš
05.10.2013 15:30 Veliki Suvodol 0 : 5 Jerma
05.10.2013 15:00 Resavac (S) 0 : 0 Crni Vrh
05.10.2013 15:00 Radnički 2 : 1 Napredak (ST)
05.10.2013 15:00 Rudar 3 : 0 Javor
05.10.2013 15:30 Sloga 0 : 3 Rubin (Z)
05.10.2013 15:30 Blagotin 4 : 4 Mladi radnik
05.10.2013 15:30 Donji Kopaonik 8 : 2 Beli Orlovi
05.10.2013 16:00 OFK Sikole 3 : 2 Čubra
05.10.2013 15:30 Mladost 8 : 3 Palilulac
05.10.2013 15:30 Bukovik 5 : 1 Rtanj
05.10.2013 15:30 Vratarnica 8 : 0 Nacional
05.10.2013 15:30 Timok 8 : 3 Malinik
05.10.2013 15:30 Obilić 10 : 0 Jedinstvo (M)
05.10.2013 15:30 Radnički 1905 4 : 1 Udarnik
05.10.2013 15:00 Jedinstvo 1947 3 : 1 Rusin
05.10.2013 15:00 Mladost 4 : 0 Aleksa Šantić
05.10.2013 17:30 OFK Bačinci 2 : 3 Graničar (K)
05.10.2013 17:30 Podrinje 4 : 0 Fruškogorac (K)
05.10.2013 15:30 Šajkaš 1908 3 : 0 Sofeks
05.10.2013 15:30 Slavija 3 : 0 Sirig
05.10.2013 15:30 Železničar 1 : 1 Proleter
05.10.2013 15:30 OFK Futog 2 : 2 Vinogradar
05.10.2013 15:30 Borac 0 : 3 Sremac Beomal
05.10.2013 15:30 Krila Krajine 6 : 0 Krivanj
05.10.2013 15:30 Studenski Grad 2 : 1 BUSK
05.10.2013 15:30 Olimpija 0 : 6 Sparta
05.10.2013 15:00 Mladi radnik 0 : 0 Mladi Borac
05.10.2013 15:00 Šumadija (MC) 2 : 4 TEK Sloga
05.10.2013 15:00 Rudar 6 : 0 Polet
05.10.2013 15:00 Mladost (Č) 4 : 0 OFK Budućnost
05.10.2013 15:30 Barajevo 1 : 2 Borac
05.10.2013 15:30 Trstenica 1 : 1 Jedinstvo
05.10.2013 15:30 Rvati 1 : 3 Belo Polje
05.10.2013 15:30 Zadrugar 2 : 3 Urovci
05.10.2013 15:30 Omladinac 2 : 2 Vukićevica
05.10.2013 15:30 Poljane 0 : 2 Polet
05.10.2013 15:30 Vis 6 : 2 OFK Slatina
05.10.2013 15:30 Mladost 1 : 4 Denim
05.10.2013 15:30 Rudar 2012 2 : 5 Drlupa
05.10.2013 15:30 Stojnik 1 : 3 Ropočevo
05.10.2013 15:30 Sibnica 1 : 2 Sloga 2012
05.10.2013 15:30 Vojvoda 1 : 7 Mladost
05.10.2013 15:30 4 Juli 4 : 0 OFK Rogača
05.10.2013 15:30 Avala 1939 1 : 2 Pinosava
05.10.2013 16:00 Jovo Kursula 3 : 1 Miločajac
05.10.2013 15:00 Tulež 0 : 1 Brezovac
05.10.2013 15:00 Mladost 9 : 0 Omladinac-Šumadinac
05.10.2013 15:30 Feniks 1 : 2 Karađorđe
05.10.2013 15:30 Napredak 0 : 3 Crvena zvezda
05.10.2013 15:00 Omladinac B 4 : 1 Mladost(L)
05.10.2013 15:00 Napredak 2 : 0 Melnica
05.10.2013 15:00 Vukan 1 : 1 Rade Milošević
05.10.2013 15:00 Manastirica 2 : 1 Brana Paunović
05.10.2013 15:00 Mlava 4 : 2 Čokordin
05.10.2013 15:00 Laolac 1 : 5 Sloga 1952
05.10.2013 15:00 Burovac 0 : 1 7 juli
05.10.2013 15:00 Dobrnje 0 : 0 Soko
05.10.2013 15:30 Zadrugar 2 : 1 Mladost
05.10.2013 15:30 Budućnost 1 : 1 Jasenovac
05.10.2013 15:30 Borac 5 : 4 Laznica
05.10.2013 15:00 Kobilje 2 : 0 Jedinstvo (S)
05.10.2013 15:00 BSK 5 : 0 Stig (C)
05.10.2013 15:00 Kaona 3 : 0 Homolje
05.10.2013 15:00 Žika 3 : 1 Torpedo
05.10.2013 15:00 Bojić 1 : 2 OFK Varna
05.10.2013 15:00 Jevremovac 4 : 1 Zablaće
05.10.2013 15:00 Dušan Silni 4 : 0 OFK Jelen
05.10.2013 Jelav 4 : 1 Granit
05.10.2013 12:00 OFK Donja Ljubovidja 0 : 2 Vrhpolje
05.10.2013 15:00 Azbukovica 1 : 1 Crnča
05.10.2013 15:00 7. Juli 3 : 0 Tolisavac - VT
05.10.2013 15:00 Krasava 2 : 2 DB Junajted
05.10.2013 15:00 Napredak 0 : 2 Mladost O
05.10.2013 15:00 Fortuna Miki 4 : 3 Napredak
05.10.2013 15:00 Sloga 0 : 6 Radnički Šabački
05.10.2013 15:00 Cer 6 : 0 Omladinac
05.10.2013 15:00 Zadrugar 2 : 1 Maovi MH
05.10.2013 15:30 Lajkovac 0 : 2 Dimitrije Tucović
05.10.2013 15:30 Moravac 2 : 1 Grdanica
05.10.2013 15:30 Gornje Krajince 2 : 1 Bratstvo
05.10.2013 15:30 Jedinstvo 2 : 1 Nomanica
05.10.2013 15:30 Real 5 : 0 Vrhunac
05.10.2013 15:30 Radnik 2013 5 : 0 Veliko Trnjane
05.10.2013 15:30 Turekovac 4 : 1 Susica 2012
05.10.2013 15:30 Milanovo 0 : 0 Bratstvo
05.10.2013 15:00 OFK Tvrđava 1 : 1 Goša
05.10.2013 15:00 Mladost 7 : 2 Šumadija
05.10.2013 15:00 Šumadinac 1 : 1 OFK Blagotin
05.10.2013 15:00 Mladost 2 : 0 Jedinstvo
05.10.2013 15:00 Sindjelić 2 : 1 Planinac
05.10.2013 14:30 Parcane 1 : 2 Varvarin
05.10.2013 14:30 Borac 4 : 1 Gradac
05.10.2013 14:30 Velika Morava 2 : 1 Kiseljak
05.10.2013 15:00 Stara Čaršija 5 : 1 Stevka Bozurevka
05.10.2013 15:00 Mladost 1 : 2 FK Stari Trstenik
05.10.2013 15:00 Stragari 0 : 5 Moravac-C 74
05.10.2013 13:00 Jugovići 4 : 1 Sloboda 1948
05.10.2013 15:00 Topoljak 7 : 2 Vinogradar
05.10.2013 15:00 Padež 1 : 1 Globoder
05.10.2013 15:00 Zmajevac 3 : 2 Zdravinje
05.10.2013 15:30 Graničar 3 : 0 OFK Barice
05.10.2013 15:00 Bresje 2 : 5 Belica
05.10.2013 15:00 Oniks 0 : 6 Šantarovac
05.10.2013 15:00 Omladinac 3 : 1 Crnovršanin
05.10.2013 15:00 Hajduk 0 : 2 OFK Borac
05.10.2013 15:00 PSS-192 2 : 1 OFK Dragoševac
05.10.2013 15:00 Strmovo 0 : 2 Proleter
05.10.2013 15:00 Petka 2 : 1 Šumadinac (K)
05.10.2013 15:00 Dečić 2 : 0 Mornar
05.10.2013 15:00 Sutjeska 2 : 0 Mladost
05.10.2013 15:00 Grbalj 1 : 0 Čelik
05.10.2013 15:00 Budućnost 2 : 1 Lovćen
05.10.2013 15:00 Rudar 0 : 1 Zeta
05.10.2013 Rudar 1 : 2 Borac
05.10.2013 Zvijezda 0 : 0 Sarajevo
05.10.2013 Travnik 0 : 0 Velež
05.10.2013 Vitez 2 : 1 Mladost
05.10.2013 Zrinjski 2 : 0 Leotar
05.10.2013 15:30 Sloga 0 : 2 Proleter
05.10.2013 15:30 Modriča Maxima 0 : 1 Drina (Z)
05.10.2013 15:30 Kozara 1 : 1 Drina HE
05.10.2013 15:30 Mladost 2 : 1 Podrinje
05.10.2013 15:30 Rudar 0 : 2 Sloboda (NG)
05.10.2013 15:30 Napredak 1 : 0 Borac
05.10.2013 15:30 Sutjeska 1 : 1 Sloboda (MG)
05.10.2013 Trijumf 0 : 4 Napredak
05.10.2013 Novi Bečej 0 : 10 Spartak
05.10.2013 LASK Crvena zvezda 1 : 3 Mašinac
05.10.2013 11:00 Jagodina 0 : 1 Požarevac
05.10.2013 Kalemegdan 1 : 0 Lemind Lavice
05.10.2013 Nives 3 : 0 Mačva
05.10.2013 16:00 Kolibri 0 : 1 Fruškogorac
05.10.2013 Šabac 0 : 4 Sloga
05.10.2013 15:30 Gradac 0 : 7 Radnički 2013
05.10.2013 15:30 Unafortuna 04 2 : 1 ŽFK Užice
05.10.2013 15:30 Rubin 4 : 1 Budućnost
05.10.2013 15:30 Železničar 4 : 0 Radnički 1919
05.10.2013 13:00 Partizan 2 : 0 Sloga (K)
05.10.2013 10:00 Crvena zvezda 3 : 0 Brodarac
05.10.2013 13:00 Radnički (P) 0 : 1 Jagodina
05.10.2013 10:00 Radnički (S) 1 : 2 Radnički (SM)
05.10.2013 10:00 Vojvodina 6 : 0 Novi Sad
05.10.2013 10:00 Banat 1 : 4 Spartak
05.10.2013 10:00 Inđija 4 : 2 OFK Hajduk
05.10.2013 10:00 Radnički (NP) 3 : 3 Proleter 2006
05.10.2013 10:00 Dinamo 7 : 0 Donji Srem
05.10.2013 15:30 Sušica 2 : 1 Jadran
05.10.2013 11:00 Takovo 3 : 0 Mladost (L)
05.10.2013 11:00 Metalac (K) 2 : 1 Pobeda
05.10.2013 11:00 Arsenal 1 : 7 Jedinstvo Putevi
05.10.2013 13:00 Sloboda (Č) 0 : 1 BIP
05.10.2013 15:30 Moravac Orion 2 : 0 Jedinstvo (P)
05.10.2013 11:00 Dinamo 0 : 0 Radnički (N)
05.10.2013 11:00 Palilulac 6 : 0 Vlasina
05.10.2013 11:00 Bor 3 : 1 Car Konstantin
05.10.2013 13:00 Zemun 2 : 1 Voždovac
05.10.2013 13:00 BASK 0 : 1 Mladenovac
05.10.2013 11:00 Radnički (O) 0 : 3 Žarkovo
05.10.2013 10:00 Kolubara 1 : 2 Čukarički
05.10.2013 09:00 Lokomotiva 2 : 1 Brodarac 2
05.10.2013 15:30 Budućnost 2 : 2 Proleter
05.10.2013 15:30 SASK 0 : 4 Osipaonica
05.10.2013 15:30 Sloga 3 : 0 Sloboda
05.10.2013 15:30 Borac 0 : 3 Podunavac
05.10.2013 16:00 Pobeda 0 : 1 Jedinstvo
05.10.2013 16:00 Glavaš 0 : 2 Železničar Kusadak
05.10.2013 16:00 Polet 6 : 3 Šumadija
05.10.2013 16:00 Udarnik 0 : 3 Bresje Superior
05.10.2013 10:00 Partizan (G) 0 : 12 Vulturul
05.10.2013 14:00 C.zvezda 1 : 5 Železničar
05.10.2013 15:30 Sloga (BNS) 3 : 2 Kolonija
05.10.2013 16:00 Borac (S) 0 : 6 Spartak
05.10.2013 15:30 Slavija 1 : 2 Vojvodina
05.10.2013 15:30 Glogonj 2 : 1 Dobrica
05.10.2013 12:00 Mladost (L) 1 : 2 Dinamo
05.10.2013 12:00 Proleter 2006 3 : 0 Bačka 1901
05.10.2013 12:00 Železničar 1 : 3 Vršac
05.10.2013 12:00 OFK Hajduk 0 : 1 Radnički (S)
05.10.2013 12:00 Spartak 2 : 1 Inđija
05.10.2013 12:00 Novi Sad 3 : 0 Banat
05.10.2013 12:00 TSC 0 : 6 Vojvodina
05.10.2013 Zemun 2 : 1 Kolubara
05.10.2013 Bežanija 1 : 0 Radnički (O)
05.10.2013 Voždovac 1 : 2 Internacional
05.10.2013 Lokomotiva 2 : 1 BSK Borča
05.10.2013 Brodarac 1 : 0 Radnički (NB)
05.10.2013 Teleoptik 4 : 3 Dominus
05.10.2013 Sinđelić 2 : 1 BASK
05.10.2013 11:00 Šumadija 1903 2 : 0 Bane
05.10.2013 15:30 Jedinstvo Putevi 4 : 2 Sloga 1940
05.10.2013 14:00 Metalac (K) 0 : 3 Novi Pazar
05.10.2013 11:00 Sloga (K) 1 : 1 Sloga (P)
05.10.2013 15:30 Polet (LJ) 3 : 0 Omladinac
05.10.2013 15:30 BIP 3 : 0 Sloboda 2
05.10.2013 11:00 Čantavir 0 : 4 Bačka
05.10.2013 11:00 Palić 1 : 2 Vinogradar
05.10.2013 14:00 Dinamo 3 : 0 Dolina
05.10.2013 11:00 Banat 2 : 1 Proleter
05.10.2013 12:00 Borac (St) 7 : 0 Omladinac (O)
05.10.2013 10:00 Čukarički 0 : 3 Partizan
05.10.2013 12:00 Crvena zvezda 10 : 0 Brodarac
05.10.2013 13:00 Sloboda Point 2 : 1 Napredak
05.10.2013 10:00 Mladost (L) 5 : 0 Dinamo
05.10.2013 10:00 Proleter 2006 1 : 0 Bačka 1901
05.10.2013 10:00 Železničar 1 : 0 Vršac
05.10.2013 10:00 OFK Hajduk 3 : 1 Radnički (S)
05.10.2013 10:00 Spartak 4 : 0 Inđija
05.10.2013 10:00 Novi Sad 4 : 1 Banat
05.10.2013 10:00 TSC 0 : 2 Vojvodina
05.10.2013 15:30 Kiker 5 : 2 Čačak 94
05.10.2013 15:30 Jedinstvo Putevi 1 : 2 Javor
05.10.2013 13:00 Bane 3 : 0 Dragačevo
05.10.2013 11:00 Bubamara 1 : 7 Šumadija 1903
05.10.2013 10:00 Obilić 8 : 0 AFK
05.10.2013 11:00 Senta 5 : 2 Potisje
05.10.2013 14:00 Banat 10 : 0 Sloga (P)
05.10.2013 14:00 Mika Antić 6 : 0 Omladinac (D)
05.10.2013 12:00 Dinamo 2 : 2 Mladost (O)
05.10.2013 11:00 Mladost (V) 2 : 1 Kolonija
05.10.2013 10:00 Tempo 1 : 5 Budućnost (A)
05.10.2013 13:30 Budućnost 1 : 2 Proleter
05.10.2013 13:30 SASK 1 : 3 Osipaonica
05.10.2013 13:30 Sloga 3 : 4 Sloboda
05.10.2013 13:30 Borac 2 : 2 Podunavac
05.10.2013 10:30 Napredak 11 : 0 Bačinac
05.10.2013 14:00 Pobeda 2 : 0 Jedinstvo
05.10.2013 14:00 Glavaš 0 : 7 Železničar Kusadak
05.10.2013 14:00 Polet 0 : 4 Šumadija
05.10.2013 14:00 Udarnik 4 : 0 Bresje Superior
05.10.2013 15:30 Mladost Radost 3 : 0 Takovo Junior
05.10.2013 15:30 Orlovac 1 : 0 Mladost (P)
05.10.2013 15:00 Obilić 8 : 1 Železničar
05.10.2013 15:00 Zvižd 12 : 0 Trgovački
05.10.2013 OFK Vlada Dimitrijević 0 : 7 OFK Ras
05.10.2013 12:00 Pazar Juniors 3 : 1 OFK Nacional
05.10.2013 10:00 Morava 0 : 5 Polet
05.10.2013 Mladenovac 0 : 2 Kolubara
05.10.2013 Sinđelić 4 : 2 Internacional
05.10.2013 Lokomotiva 3 : 1 BSK
05.10.2013 Dominus 1 : 0 Radnički NB
05.10.2013 011 3 : 2 BASK
05.10.2013 Teleoptik 0 : 0 Ada
05.10.2013 09:30 Čantavir 1 : 7 Dribling
05.10.2013 10:00 Čoka 0 : 4 Bačka 1901
05.10.2013 10:00 Spartak '02 8 : 0 Potisje
05.10.2013 09:30 Senta 0 : 5 Spartak '01
05.10.2013 OFK Osecina 0 : 10 Krusik
05.10.2013 Jedinstvo 5 : 0 OFK Senjak
05.10.2013 Krusik 2 1 : 1 Zeleznicar
05.10.2013 10:00 Gruža 1 : 7 Karađorđe
05.10.2013 10:00 Slavija 8 : 1 Sušica
05.10.2013 10:00 Šumadija 5 : 0 Šumadija 1903 II
05.10.2013 10:00 Karađorđe 2 : 2 Apolon 4 II
05.10.2013 OFK Vlada Dimitrijević 2 : 0 OFK Ras
05.10.2013 OFK Lešak 3 : 0 Sočanica
05.10.2013 10:00 Pazar Juniors 3 : 1 Mokra Gora

Košarka

05.10.2013 19:00 Krka 60 : 57 Budućnost VOLI
05.10.2013 19:00 Zadar 71 : 67 Szolnoki Olaj
05.10.2013 17:00 Cibona 66 : 82 Radnički
05.10.2013 17:00 Široki Primorka 80 : 79 Crvena zvezda Telekom
05.10.2013 20:00 Vojvodina Srbijagas 74 : 79 Sloboda
05.10.2013 19:00 Borac 70 : 60 Sloga
05.10.2013 19:00 Konstantin 73 : 56 FMP
05.10.2013 19:30 Metalac 82 : 78 OKK Beograd
05.10.2013 19:00 Crnokosa 80 : 68 Smederevo
05.10.2013 18:30 Tamiš 70 : 73 Meridiana
05.10.2013 20:00 Proleter Naftagas 75 : 69 Pirot
05.10.2013 17:00 Mladost (Z) 83 : 88 Železničar
05.10.2013 16:00 Jagodina 92 : 68 Morava
05.10.2013 19:00 Napredak Maksi Ko 68 : 52 Kolubara LA 2003
05.10.2013 19:00 Zlatar 78 : 52 Sloga (P)
05.10.2013 19:00 Plana 85 : 68 Svilajnac
05.10.2013 18:00 Sloga (D) 74 : 59 Mileševac
05.10.2013 18:00 Prokuplje 94 : 81 Jablanica
05.10.2013 19:00 Knjaževac 78 : 74 Sokobanja
05.10.2013 18:00 Kuršumlija 63 : 68 Dimitrovgrad
05.10.2013 20:00 Velika Kikinda 70 : 78 Srem
05.10.2013 19:00 Hajduk 81 : 74 Mladost Teletehnika
05.10.2013 19:00 Dunav 88 : 40 Odžaci
05.10.2013 18:20 Zvezdara 84 : 51 Mladost 2009
05.10.2013 18:00 Žarkovo 90 : 85 BKK Radnički
05.10.2013 20:00 Astra 82 : 57 Milan Trivić
05.10.2013 Sport Key Plus 108 : 82 Budućnost
05.10.2013 Feniks 48 : 77 Futog Tehnomer
05.10.2013 Sloboda NS 73 : 77 Selekta
05.10.2013 Vojvodina NM 93 : 96 SO Koš
05.10.2013 Mladost Veternik 20 : 0 Apatin
05.10.2013 Kadet 76 : 79 Crvenka
05.10.2013 Radnički 100 : 59 Pink
05.10.2013 Partizan 95 : 78 Indians Basket
05.10.2013 Kris Kros 82 : 60 LSK
05.10.2013 Dinamo 66 : 58 Banatski Karlovac
05.10.2013 Omladinac 64 : 46 Družina Kozlovac
05.10.2013 Vojka 74 : 66 Jadran
05.10.2013 19:00 Srbobran Reahem 73 : 50 Radnički
05.10.2013 20:30 Crvena Zvezda 59 : 69 Radivoj Korać
05.10.2013 19:00 Jagodina 2001 54 : 73 Student Radnički
05.10.2013 18:00 Vojvodina Nis Gas 52 : 58 Spartak
05.10.2013 13:00 Proleter (NS) 48 : 86 Kovin

Rukomet

05.10.2013 17:45 Metalurg 24 : 24 Nexe
05.10.2013 18:00 Partizan 20 : 22 Borac M:TEL
05.10.2013 18:00 Tatran 32 : 29 Lovćen
05.10.2013 18:00 Vojvodina 21 : 30 Vardar Pro
05.10.2013 19:00 Jugović Unimet 28 : 31 Morava
05.10.2013 18:30 Metaloplastika 28 : 27 Napredak
05.10.2013 19:00 Spartak Vojput 24 : 24 Crvena Zvezda
05.10.2013 19:00 Rudar 23 : 25 Kolubara
05.10.2013 19:30 Železničar 1949 30 : 26 Radnički
05.10.2013 19:00 Hercegovina 31 : 37 ŽSK
05.10.2013 19:30 Dinamo 33 : 25 Crvena Zvezda
05.10.2013 17:30 Proleter 29 : 22 Crvenka
05.10.2013 18:00 Mladost 28 : 21 Nova Pazova
05.10.2013 19:00 Jedinstvo 24 : 25 Inđija
05.10.2013 18:30 Novi Beograd 34 : 25 Bask
05.10.2013 13:00 Smederevo 27 : 24 Loznica
05.10.2013 19:00 Mokra Gora 38 : 32 Radnički 2
05.10.2013 20:00 Sloga 30 : 18 Mladost
05.10.2013 19:00 Novi Pazar 19 : 25 Trepča
05.10.2013 19:00 Šamot 65 26 : 26 Zlatar
05.10.2013 18:00 Priboj 27 : 21 Metalac
05.10.2013 19:00 Jedinstvo 30 : 26 Apatin
05.10.2013 20:30 Metalac 32 : 25 Hajduk
05.10.2013 17:00 Vladimirovac 31 : 29 Kikinda
05.10.2013 18:30 Banatski Karlovac 33 : 20 Crvenka II
05.10.2013 Jedinstvo 1974 20 : 24 Studentski grad
05.10.2013 Junior 24 : 25 Dorćol
05.10.2013 Mačva 30 : 31 Sloga
05.10.2013 Radnički 28 : 26 Ub
05.10.2013 Rekreativo 29 : 22 Udarnik
05.10.2013 20:00 Pirot 24 : 27 Aleksinac
05.10.2013 18:30 Hisar 37 : 30 Bela Palanka
05.10.2013 14:00 Radan 30 : 23 Morava
05.10.2013 17:00 Omladinac (D) 23 : 22 Mladost (O)
05.10.2013 20:00 Graničar 37 : 20 Čonoplja 1947
05.10.2013 20:00 Kljajićevo 33 : 31 Dalmatinac
05.10.2013 20:00 Grafičar 19 : 26 Vojput 2
05.10.2013 Gučevo 28 : 40 Partizan 3
05.10.2013 Zemun 1957 29 : 22 Kosmaj
05.10.2013 Metaloplastika 2 33 : 25 Umčari
05.10.2013 Prva-Iskra Barič 35 : 31 Rukobel
05.10.2013 Senta 32 : 19 Partizan (I)
05.10.2013 Obilić 33 : 21 Jedinstvo
05.10.2013 Vojvoda Stepa 35 : 27 Crvena Zvezda 2
05.10.2013 Partizan (H) 19 : 30 Radnički
05.10.2013 DjurA Jakšić Gradnulica 20 : 30 Potisje Pleteks
05.10.2013 Bačka Palanka 21 : 26 Vrbas 2
05.10.2013 Partizan 36 : 20 ŽSK 2
05.10.2013 Slavija 28 : 19 Bačka-Tikvara
05.10.2013 Sloga 16 : 32 Napredak 12
05.10.2013 Čačak 46 : 12 Košutnjak
05.10.2013 Sočanica 23 : 26 Župa
05.10.2013 Metalac AD 26 : 34 Metalac
05.10.2013 19:00 Đerdap 12 : 37 RTB Bor
05.10.2013 ORK Loznica 36 : 20 Petrovac
05.10.2013 Cepelin 26 : 27 Mačva
05.10.2013 Rudar 25 : 30 Junior
05.10.2013 Mladost 28 : 12 VGSK
05.10.2013 Miletić 29 : 20 Želja
05.10.2013 Naftagas 22 : 20 Laki
05.10.2013 Radnički 27 : 29 Vrbas
05.10.2013 Petrovaradin 27 : 22 Apatin
05.10.2013 Topola 23 : 27 Jedinstvo
05.10.2013 Mladost 1949 33 : 28 Radan
05.10.2013 Jagodina 2 17 : 20 Naisa 3
05.10.2013 Niška Banja 25 : 15 Vlasotince
05.10.2013 Knjaževac 2 26 : 19 Dubočica
05.10.2013 Rtanj 40 : 11 Žitorađa
05.10.2013 Morava Han 15 : 19 Aleksinac
05.10.2013 Senta 24 : 13 Gradnulica
05.10.2013 Obilić 11 : 19 Aleksandrovo
05.10.2013 Lehel 5 : 32 Partizan
05.10.2013 Tikvara 32 : 18 Sonta
05.10.2013 Eret 13 : 13 Deronje
05.10.2013 Hajduk 31 : 19 Železničar 2
05.10.2013 Temerin 2 25 : 14 Rusin

Futsal

05.10.2013 21:00 VIK Naisus 1 : 3 Smederevo
05.10.2013 17:00 Kopernikus 3 : 4 SAS
05.10.2013 19:00 Deus Futsal 5 : 2 Viking
05.10.2013 16:00 Tvrdjava 6 : 6 Kikinda
05.10.2013 16:00 Tango Liman 2 : 3 Hajduk
05.10.2013 17:00 KMF Sombor 1 : 8 Srbobran

Ragbi 13

05.10.2013 Stari Grad 12 : 18 Bijeli Zečevi
Još uvek je,posle utakmice koju izgubismo,važnije šta su drugi rekli ili uradili.od toga da smo loše igrali i kako će mo protiv Brazila.Baš onako po naški.O tome će se pričati uskoro u "Ruskoj bajci" na RTS-u pošto se znalci vraćaju kući pa će studio biti pun "znalaca"
Vova Vova i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Eto kratko se radovasmo,srpski fudbal je ponovo na svom mestu-na kolenima.Mediji,naročito rts se ovih dana više bave vanfudbalskim nego događanjima na terenu.Važno im je kakve su boje dresovi hrvatske,šta pevaju kako izgledaju samo ne to da su nokautirali Argentince.Važno je proširiti malo mržnju pričama o nekim navodnim provokacijama naturalizovanih švajcaraca,orlovima,pričati o biografiji nemačkog sudije i njegovom ne-postojećem penalu ..... Samo nije važno to da ta naša ekipa poslednjih godina i kad pobeđuje i kad gubi to čini bez igre,njenim preskakanjem kao u poslednjim minutima,jer nema odavno vođu ,dirigenta na sredini možda još iz vremena Piksija ako pričamo o srpskim fudbalerima.Nemoguće je da nisu fizički spremni,a trče samo na mahove,znači li to da neće,fali li im motivacija.Razni treneri nazovi stručni ljudi neće da pričaju o manama naše igre,pričju lepo kad pobedimo a posle poraza ne znaju šta bi pametno rekli.Samo treba pogledati fifa statistiku sa sinoćne utakmice i sve će biti jasno.
Hammer16 Hammer16 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu